I Flying Down Aanbesteding Aanbesteding Paardenverzekering Algem. Vergadering flink dienstmeisje ldags Kuikens LUXOR Theat Gemengde Berichten. Advertentiën Dr.A. Lommen Sfierhouderij „Eensgezindheid' boerendienstineisje Woonhuizen burgerwoonhuis Joh. v. Lankveld pootaardappelen een bakfiets 500 2daags Kuikens nm RlO Extra Reclame-week Joh. Claessens Bond van Melk- verkoopers. Notaris Berendsen Notaris Berendsen Hoofdkeuring van Springstieren. De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat de houders van springstieren, die hunne stieren aan de op 8 April a.s. te Venray te houden hoofdkeuring wenschen te onderwerpen, hiervan ter Secretarie aangifte moeten doen vóór den 29 Maart a.s. Na genoemden datum zullen ter Secretarie geen aangiften meer worden aangenomen, Terkiezing Gemeenteraad. De datum voor de candidaatstel- ling voor den Gemeenteraad is Dinsdag 14 Mei, terwijl de datum der stemming is bepaald op Woensdag 26 Juni a.s. Bouwvergunningen. Ingevolge de bouwverordening werd vergunning verleend aan P. H. Janssen te Oostrum tot het bouwen van een woonhuis aldaar. Aan A. van Stiphout te Merselo tot het stichten van eeD woonhuis aan een bestaande boerderij. Aan Th. Luypers tot het bouwen van een woonhuis aan den Land- weertweg. Katholieke Illustratief. Voor de leerlingen van een Klein Seminarie in Brazilië, die later hun studie in Holland zullen voortzetten, wordt Hollandsche lectuur gevraagd. Vooral Katholieke Illustratief (ook losse nummers) zullen welkom zijn. Diegenen, die deze willen afstaan, worden verzocht hun adres op te geven aan Pater Sergius Emonds, Gymnasium alhier. Nieuwe wiukel Th. Pouwels in de Hofstraat. Al mogen we bij het zien van ouderwetsche prentjes van winkels en werkplaatsen onder de bekoring komen van het intieme en knusse der afbeelding, wij, menschen der 20e eeuw, voelen ons op onze plaats in licht en lucht. In de Hofstraat, waarin in luttele jaren alle huizen zijn verbouwd en gemoderniseerd, is met de verbou wing der zaak van den heer Pouwels- Maessen na een intiem winkeltje een modern bedrijf verrezen, dat in alle opzichten kan wedijveren ten op zichte van moderniteit met welke zaak ook. Het flink in roode steen opgetrok ken gebouw, ontwerp van Architect van Bergen en uitvoering van aan nemer P. Vollenberg, maakt een frissche indruk en past zich waardig aan bij het aspect der Hofstraat. Binnenkomend in de groote, prac tische winkelruimte, trekken de vele zwaar verchroomde rekken en toon bankopstanden de aandacht en wijzen van zelf op de keurige olie-tapinrich- tingen en koffie-silo's. De van veel glas voorziene wiokelkast$n en toon banken vergemakkelijken ten zeerste het verkrijgen van een overzicht der vele en velerlei artikelen, die den heer Pouwels verhandeld en ver krijgbaar stelt. Iedere soort goederen wordt in een aparte afdeeling der winkel ruimte verhandeld, hetgeen koopers bij het afwerken van hun zaken zeer zal bevallen. De keurig ingerichte, groote etalage's met hun rijke inhoud, bieden èn in hoeveelheid artikelen èn in prijs een groote verscheiden heid, zoodat elk wat wils kan vin den Den energieken heer Pouwels, die in dezen tijd aan zijn zaak een zoo danige uitbreiding durft geven, bieden wij dan ook gaarne onze beste wenschen aan voor de toe komst LUXOR THEATER, VENRAY. Over de film „Flying Down to Rio" welke in Luxor draait lezen we in verschillende bladen Om opzet en uitwerking beschou wen wij dit nieuwe amusementspro duct als de beste showfilm, die tot nog toe gemaakt is. Het verhaal is uitstekend verteld. De regie houdt er voordurend tempo en spanning in en de „num mers" zijn voortreffelijk in de vaart van het verhaal opgenomen. De film is met geest en humor gemaakt en qua amusement een topprestatie van de Amerikaansche industrie, die nie mand, die zich voor het genre interesseert, mag verzuimen te gaan zien. De danstcoepen zijn uitnemend gedrild, de komiek van het stuk, Fred Asataire, is bovenal een danseur, die vermoedelijk zijns gelijke niet heeft in de wereld, en er zijn een paar liedjes gecomponeerd door Vincent Youmans, die ver staan boven wat op dit gebied gewoonlijk wordt geboden. Zaïigersdag te Sevenum. Zondag 24 Maart a.s. zal te Sevenum een groote zangersdag gehouden worden, georganiseerd door den kerkkorenbond Dekenaat Horst. De gezamelijke zangers zullen zingen onder leiding van Pater Dr. Brüning uit Venray. 't Programma bevat meerstemmige lofliederen. Tevens zal op dien dag 't nieuwe orgel aldaar plechiig worden inge speeld, gebouwd door de Firma L. Verschueren uit Heijthuijsen. NIEUW ZWEMBAD. MAASHEES. Door den heer Piet Lenssen, aan den Berg alhier, zal binnenkort in de Maas een nieuw en modern zwembad worden ingericht, dat aan alle te stellen eischen zal voldoen. Wij wenschen hem met zijne nieuwe onderneming veel succes 1 OVERLOON. Woensdag ver gaderde alhier het Wit-Gele Kruis. Uit het jaarverslag van den Secre taris ontleenen we het volgende Aantal leden 204. Inkomsten f 1907.29. Uitgaven f 1732.12. Batig Saldo f 175.17. De Zuster legde af 5039 bezoeken en ontving 2120 bezoeken. Uit 't magazijn werden 284 maal verplegingsartikelen uitgeleend. De kraamverpleegster verleende 27 maal assistentie. Het Consultatie-bureau voor zuigelingen te Venray werd 184 maal bezocht. Eén patiënt werd uitgezonden naar „Heliomare" te Wijk aan Zee, maar is thans weer terug gekeerd. Er. werd een Moedercursus gehou den met 28 deelneemsters. Het aantal leden op heden bedraagt 198. Dr. Sporenberg uit Eindhoven, die speciaal kwam spreken over kinder uitzending naar een Gezondheids- kolonié, besprak ook de zoo gevreesde volksziekte tuberculose, de bestrijding en de voorzorgsmaatregelen van deze ziekte. Het aftredend bestuur werd her kozen en aangevuld met Burgemeester Jans als Voorzitter. TEGELEN. Bij Kon. besluit is benoemd tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau A. J. J. H. Grispen, pastoor te Tegelen. MASSA-ONTSLAG. TEGELEN. Tengevolge van de reorganisatie in het bedrijf zijn bij N.V. Kleiwarenfabriek alhier, met ingang van heden Zaterdag circa 100 arbeiders ontslagen. Bus met patronen gevonden. Toen de landbouwer J.E. aan den Beuthenweg te Venlo Donderdag in den tuin achter zijn woning aan het spitten was, stiet hij plotseling ia den grond op een blikken bus, welke zestig scherpe patronen bleek te bevatten, welke gewikkeld waren in een Duitsche krant van het jaar 1914. De landbouwer heeft zijn vondst, waarvan de herkomst onbekend is, ter beschikking van de politie ge steld. Brandstichter ontoerekenbaar. De schaapherder M. P. uit Swal men, die in den morgen van 26 Febr. j.l. op de hoeve van zijn baas de heer Poels alhier, boven den schaapstal een begin van brand stichtte, is thans op last van de Justitie vanuit het Huis van Bewaring te Roermond naar het krankzinnigen gesticht te Venray overgebracht.. Ook voor het plegen van zijn daad werd P. in Swalmen reeds als een zonderling beschouwd. Het dreigend conflict in de sigarenindustrie. Na langdurige besprekingen werd door den Rijksbemiddelaar prof. mr. Aalberse, voorgesteld, de beslissing over de loonen der sigarenmakers aan te houden tot na de beslissing van de regeering over de breideling van de mechanisatie en te onderhan delen over een loonsverlaging voor de overigen. Dit voorstel werd door de werk gevers aanvaard, door drie arbei dersorganisaties afgewezen, terwijl de Ned. R. K. Tabaksbewerkersbond bereid was het aan de betrokken in stanties voor te leggen. De opzeg ging, die tegen 1 April geschied was, werd in verband hiermede uitgesteld tot 22 April. Muziekconcours te Vortum. Er gingen de laatste dagen geruch ten, dat het muziekconcours te Vor tum, uitgeschreven ter gelegenheid van het 25jarig bestaan der Fanfare „St. Cornelius" niet zou doorgaan wegens te geringe deelname. Uit de beste bron kunnen wij deze geruchten met beslistheid tegenspre ken. De deelname is zelfs grooter dan men aanvankelijk had durven hopen. Reeds thans staat vast, dat twee concoursdagen noodig zijn, nl. 30 Mei en 2 Juni, maar het is niet uitgesloten, dat nog een derde dag moet worden ingelascht. De gouverneur van Curasao. Naar de Msb. verneemt, zal Zijne Exellentie B. W. T. van Slobbe ra een zes-jarige ambtsvervulling tegen het einde van dit jaar of het begin van 1936 ontslag aanvragen als gou verneur van Curasao, tot welk ambt hij bij Koninklijk Besluit van 3 De cember 1929 met ingang van 1 Janu ari 1930 werd benoemd. Tegen de spelling Marcliant. In de Donderdagochtend gehouden zitting van de Eerste Kamer is door den heer De Savornin Lohman, (Chr. Hist.) de navolgende motie in gediend: „De Eerste Kamer, betreurende de invoering zonder voorafgaand vol doende overleg met de Staten Gene raal, van een nieuwe spelling: over tuigd van de ^enschelijkheid, dat de Regeering alsnog aan de daaruit voortvloeiende bezwaren tegemoet behoort te komen; gaat over tot de orde van den dag. Treinbotsing te Dordrecht. Donderdagochtend in de vroegte heeft even voor het station Dord recht een botsing plaats gehad tus- schen een personentrein uit Rotterdam en een uit Dordrecht vertrekkenden goederentrein. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor, doch omdat tengevolge van de botsing de hoofdsporen naar Rotterdam werden versperd, ontstond belangrijke stag natie in het treinverkeer. L\jk gevonden in de heide. Donderdagmorgen omstreeks 11 uur is in de „Rechte Heide" onder Goirle het lijk gevonden van zekeren S., wonende te Tilburg. Deze S. moet behoord hebben tot een bende smokkelaars, die in den nacht van Dinsdag op Woensdag door kommiezen werd verrast. Er zouden bij dezen nachtelijken over val schoten zijn gevallen. Daar genoemde S. niet thuis kwam, ging men op onderzoek uit met bovenvermeld resultaat. Levenslange gevangenisstraf. De Rechtbank te Amsterdam heeft Donderdag den 21 jarigen E. P., die op 27 Augustus 1934 de 8 jarige Sara Beugeïtasch in een bananen- pakhuis aan het Waterlooplein heeft vermoord, veroordeeld tot levens lange gevangenisstraf. AMBY KRIJGT GAS. Met 4 tegen 3 stemmen besloot de gemeenteraad van Amby bij Maastricht gas te betrekken van de Limb. Mij. voor Gasdistributie N.V. (Limagas) De 3 tegenstemmers gaven er de voorkeur aan, gas van de gemeente Maastricht te betrekken, d.w.z. waren dus ook voorstanders van gas. En dit is wel zeer merkwaardig, aangezien alle raadsleden in de ge legenheid gesteld waren, vooraf een proef te nemen met een electrisch fornuis met gedurende eenige maan den gratis stroom. De ervaring was: koken op elec- triciteit is voor een eenvoudig geziD te duur 1 Dus besloot de Raad tot gasvoorziening over te gaan. Ernstig Myn-ongeluk. Dinsdagnacht is in de ondergrond- sche werken van staatsmijn Hendrik dé locomotief machinist W. v. D., uit Rumpen, onder een machine ge raakt. Het rechteronderbeen werd afge- kneld; v. D. is in het ziekenhuis te Heerlen opgenomen. Naar de heimat terug. Buitenlaudsche gezinnen, die reeds langen tijd in Kerkrade woonachtig waren, welker kostwinnaars buiten werk waren geraakt en die ai ver schillende maanden door het Burger lijk Armbestuur werden gesteund, zullen einde volgeade week naar Polen, Oostenrijk, Tsjecho Slowakije en Joego-Slavië lerugkeeren. De reis wordt betaald. Verschrikkelijk familiedrama. In Hetrnsheim bij Worms werd door de gendarmerie een verschrikke lijk familiedrama ontdekt. Bij het openbreken van een woning, waariD een man woonde, die reeds sinds eenige dagen niet op zijn werk was verschenen, bood zich een ver schrikkelijk schouwspel. De vrouw lag dood in bed, terwijl het 6-jarige kind eveneens dood was. Naar het schijnt, is het gewurgd. De man zelf had zich verhangen. De oorzaak van het gruwelijk misdrijf is niet bekend. Burgerlijke Stand Venray van 15 tot 22 Maart 1935 GEBOREN Martha J. G. Voilebergh, Bontekoestr. Maria H. A. Ruiten, Oude Oostr. weg Johanna J. G. Rutten. Oude Oostr. weg Matheus J. H. Th. Maes, Heide Gerardus L. H. Hellegers, Oirlo Johanna P. L. Gielen, Merselo Maria F. v. d. Beuken, Schoolstraat Gertrudis H. A. Pouwels, Klein-Oirlo Jozef G. W. Reintjes, Overbroek. OVERLEDEN Wjlhelmina L. van den MuncVhof, echtgenoote van Ant. L. Pouwels, 31 jaren, Langstraat. 1 patient St. Servatiusgesticht. 1 patient St. Annagesticht. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor het Bisdom. Maandelijk- sche H. Communie voor de Euch. Secte K.J.M.V., na de Hoogmis vergadering Om half 8 vertrekt van hier uit de kerk de H. Familie ter bedevaart naar Smakt. 5 uur Lof en 3e Lijdensmeditatie. Maandag feest van O.L. Vr. Bood schap, de diensten als op Zondag, 9 uur begrafenis van Henricus v.d. Weegh, dezen dag geen Kindermis. Dinsdag half 8 jaarg. voor Engelbert Wismans, 8 uur uitvaart voor Henricus v d. Weegh. Woensdag half 8 jaarg voor Arnold Baten en ouders, 8 uur Sol. jaarg. voor Christina van Valkenburg. Donderdag 7 uur te Veltum H Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Gerard Verbunt en de familie Verbunt- Heris met brooduitdeeling aan de armen. Vrijdag half 8 jaarg. voor Mathijs Peeters, 8 uur jaarg. voor Mathijs Creemers. Zaterdag half 8 jaarg. voor Elisabeth Arts. De jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 4e klas komen te biech ten, 5 uur Lof. K. J. Y. Maandag 2 uur Mariaclub. Maandag half 8 aanneming van een aspirant, daarna lezing met lichtbeelden door Pater Peeters. Dinsdag 8-9 Pioniers. Woensdag 8—9 Zangclub. Donderdag half 7—half 9 Naaicursus. H. Familie. De volgende mannen vieren deze week hun Patroonheilige. M, y. d. Voort, J. Yerriet, H. Jacobs, G. Peeters, M.Janssen, M. Swinkels, W. Litjens, Jos. Rongen, P. J.Janssen, P. v. Lierop, J. Biestervelds, H. Kusters, P. Kusters, P. Kersten, L. Verheyen, J. Hendriks. De volgende liedjes zullen op de bedevaart naar de Smakt worden ge zongen 1. H. Jozef, Patroon der Kerk (no. 15 en no. 120). 2. Groote Jozef, Zoon van David (no. 22 en no. 118). 3. Roomsche Blijdschap (lb en no. 99) 4. Gij Davids edele Koningsspruit (no. 23 en no. 119). 5. O Jezus Zoet (no 10 en no. 105). 6. Wij groeten U, o Koningin (no 20 en no. 112.) Paterskerk Heden om 5 u., kwart voor 6, 7 u. h. Mis met onderrichting, kwart over 8 Hoogmis. H. Communie wordt uitge reikt om 5 min. na 8 en na de „Bene- dictus". Biechthooren aan de Epistel zijde. Geen zangles voor de 3de Orde, wegens bedevaart van h. Familie naar de Smakt. Om kwart voor 5 gezongen Vespers, half 6 Lof met Lijdensmedi tatie. Maandag, feestdag van Maria Bood schap, generale absolutie voor de leden van de Derde Orde. De H Missen als op Zondag. 5 uur, kwart voor 6, 7 uur kwart over 8 Hoogmis. Om half 6 gezongen Completen. Dinsdag volle aflaat voor alle ge- loovigen, 6e Dinsdag v.d. H. Antonius Noveen. Om half 7 de Hoogmis met toespraak. Gebeden van de Noveen. Aanbeveling van de intentie's. Om half 6 gezongen Completen ter eere van St. Antonius. 7 uur b.l. voor Mevr. M. Koolen-v. Heivoort. Woensdag 7 uur H. Mis met Litanie ter eere van St. Jozef. Om half 6 gez. Completen ter eere van St. Jozef. Donderdag volle aflaat voor alle ge- loovigen wegens feest v d. H. Joh. a Capistrano, half 6 gezongen Completen. Vrijdag half 8 plechtige Requiemmis als zieledienst voor de Z.E. Pater Monulphus Breukers, 's avonds half 6 oefening v.d. H. Kruisweg. Patronaat. Besluit der Patronaatscommissie in vergadering van 19 Maart: Om gevaar voor ongelukken en dgl. te voorkomen zal het voortaan niet meer zijn toege staan, fietsen te plaatsen in de gangen van het patronaatsgebouw. Tot het plaatsen van fietsen is aangewezen de afgesloten ruimte voor het patronaat, welke thans, door het uitzagen van 'n paar ijzeren staven, gemakkelijk toe gankelijk is. Om kwart over elf worden de Valken verwacht in het patronaat, om een foto te maken. Klein- en middenpatronaat van half 4 tot kwart voor 5. Groot-patronaat en Jongelingen-vereeniging van half 7 tot half 10. Alle leden worden er aan herinnerd, dat zij in de Vastentijd de lijdensmedi taties om 5 uur of half 6 behooren bij te wonen. Dinsdagavond van 8 uur tot half 11 Goudpluvier. Jonge wachten, op tijd komen 1 Bibliotheek voortaan 's Zondags van half 12 tot 12 uur. Districts-Arbeidsbeurs KantoorMarktstraat 10. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdag avond a.s. van half 8 tot half 9. Specialist voor Huid- en Blaasziekten houdt spreekuur te VENLO, Houtstraat 4 den 2en en 4en Zondag van elke maand van 3-5 uur. - Ondergeteekende zal namens den Heer R. Lemmens, Direc teur der Stoomzuivelfabriek te Oostrum, op. Vrijdag 29 Maart des namiddags 4 uur, in café Joh. Verhaag te Oostrum, onder R. K. georganiseerde aannemers aanbesteden Het bouwen van een slagerij met woonhuis tegenover de school te Oostrum. Bestek en teekeningen ver krijgbaar bij den heer R. Lem mens tegen betaling van f 5.— (restitutie t 2.50). m JAN MAGIS, Architect Eikendreef 12, Helmond. Op Zaterdag 30 Maart 5 uur nm. zal in 't café van F. Kersten te Holthees, voor rekening van den Heer G. Kersten Geurts te Smakt, onder R. K. georg. aannemers worden Het sioopen van de bestaande en het bouwen van een nieuwe Boerderij. Bestek en teekening verkrijg, baar f 3. bij P. A. Koenen te Holthees. 23 v. d. Landbouwbond. Premiebetaling ZONDAG 24 MAART vm. van 11 tot 12 uur te Castenray bij L. van Rhee. ZATERDAG 30 MAART nam- van 7 tot 8 uur te Oostrum bij Herrn. Verhei jen. De premie bedraagt 2 pet. Trouwe opkomst verzocht. 20 HET BESTUUR. Dinsdag 26 Maart om 8 uur in het Bondslokaal te Leunen. AGENDA Jaarverslag. Verkiezing Bestuur. 0msl8g per koe. Aanneming en uittreden leden. Trouwe opkomst verwacht 22 HET BESTUUR. gevraagd voor Helmond, bekend met huiswerk en bediening in café. Niet beneden 18 jaar, hoog loon. Zij die met cafébediening bekend zijn, genieten de voorkeur. Brieven onder no. 20 Bureau van dit blad. 2 gevraagd 14 jaar, voor Paschen. Adres Bureau dezer. Biedt zich aan net meisje 14 j. ook bij kinderen, half April. Adres Bureau dezer. TE HUUR 2 nieuwgebouwde in de kom van het dorp, met tuintje. 2 Bevragen Hoenderstraat' 14. Te huur tegen 15 April een mooi met tuin. Te bevragen Oude Oostrum- sche weg 14. 2 Te huur burgerwoonhuis Oude Oostrumsche weg 3. Te bevragen bij F. v.d. Weijst Hoenderstraat 33. 2 bij groote en kleine partijen verkrijgbaar bij Hoenderstraat. 2 TB KOOP 5000 kilo eerste nab. Industrie Frans Hendriks, Helling, Wanssum. <m Te Koop Ind. pootaardappelen klasse B, f 4 per 100 kg. G. in 't Hulst, Veltum. TE KOOP zeer geschikt voor bakker of kol. waren. 8 A. Sanders, Hoenderstr. 39. Te Koop prima WL broedeieren a 5 cent, en Vermeerd.bedrijf No. 3256 Chr. Franssen, Oploo. tb koop gedekte J.v.R. Zeugen voldragen premiezeug van den tweeden worp, partij mangelen af 1 per 1000 kg., aan harden weg. l. Willems, Nachtegaal. VENRAY Enthousiast wars pers en publiek bth de grootste showfilm ooit vertoond. De film die men twee- tot driemaal ju te zien DOLORES DEL RIO die in deze dSi hoofdrol vervult, de charmante Mexitjm digt U uit op het leest van schoonli, sensatie, op het feest voor Uw oogic voor Uw oor. Zaterdag 23, Zondag 24 enM 25 Maart aanvang gewoit Te groot voor de aarde Een ballet td Dansende girls op de vleugels van eenjii Mooi Bijprogrammi Voor deze reuze schlager zie dek Bespreekt vooral tijdig Uwe plaatsen ji ling te voorkomen. Verboden bee Verwacht de volgende week: »Paniek in de Dierentr »De Koning der Zigei Ziet onze lage prijzen 3 stuks diepe Borden gr. maat onbeschadigd voor 25 ct 6 stuks witte Tasschen met oor zonder fout voor 29 ct Goudlijn Melkkannetjes prima porcelein 15 ct Suikerpot met goud decor 16 ct Mooie gekleurde porceleinen Eierdopjes 6 stuks 24 ct Tafeilepels of Vorken nu 6 stuks voor 18 ct Mooie Tafelmessen galiliet en zwart heft thans 10 ct Reuzen Toilet- en Werksponsen groote maat 15 ct Goud- en Zilverbrons prima per doos 10 cl Tandenborstels prima 14 ct Schuurborslels vanaf 7 cl Nagelborstels 5 ct Witters met steel 45 ct Handvegers 15 ct Flinke groote Kamerbezem met steel thans 29- cl Kamermat 140 x 180 prima in diverse kleuren 39 ct Deurmatjes bijpassend 9 ct Loopergoed per Meter 22 ct Mattenkloppers 25 cl Profiteert hiervan g Coedltoope Winkel Dinsdag 26 Maart half 8 VERGADERING in „De Engel". Trouwe opkomst verzocht. Het Bestuur. te Vierlingsbeek zal Woensdag 27 Maart 1935 nm. half 3 bij en voor den Heer Jean Bonants le Holthees, wegens op- houding bedrijf, publiek CONTANT verkoopeb Lange kar, dorschmoien met manége, bietensnijder, cultivator, omgaande ploeg, ploegschijf, paards schoffelmachine 2 dubbele schoffels, stroosnijder, bruspot 200 L., giervat met pomp, efferten met ploegreepen, rijhoofdstel met stijgbeugels, touwwerk, melktuiten 10 en 30 L., circa 15 koopen man gel wortel en, 1 koop circa 100 st. dennenschansen, voorts 2 ledi kanten, 2 tafels enz. te Vierlingsbeek. zal Donderdag 4 April 1935 voor de Gemeente Maashees en Over- Joon, publiek op het stuk ver- koopen 50 sl8gen brand- en geriefhout, 10 slagen boonstaken, 50 M2 op pervlakte afval (dik hout en top- houO, 700 zware palen en 10 000 zware dennenschansen, hel al in divere perceelen in de Gemeente- bossc'aen nabij het Helder te Overloon. Bijeenkomst bij no. 1 Roozen daalschen weg nabij hel Helder.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2