Fornuizen cit Groote sorteering Taxi-bedrijf „ROYTAX" V. Zaadl A. v.é bel op Fotot voorjaars aanb'pdiDg P. H. WIJNHOVEN Land- en Tuingereedschap. H. van d Foto-a J. KE» Provinciaal Nieuws Gemengde Berichten. Advertentiën H. OKHUYSEN Dr.A. Lommen Koperen Trap en Gord. roeden Wacht niet langer 468e Staatsloterij. H. Oidühovii liga. A. M. 0E Tel. 9 GARAGE VAN HAREN fnsdisii Th Dakbek Vergrool Olieverf-] Inlijsten va en Scji dit tweevoudig salvo-vuur ontkomen. Ruim twee uur lang hadden ze zich dood gehoudeD, onbewegelijk blij vende liggen tusschen de lijken rondom hen. Toen de nacht was gevallen, konden ze in het gebergte ontkomen. Ter plaatse bleven 84 slachtoffers liggen, die in een naburigen tuin werden begraven. De moordpartijen hielden nog aan op den volgenden dag. Bewoners van de voorstad St. Pierre werden door de soldaten ont dekt in de kelders eener brouwerij; ze werden ter plaatse gefusilleerd. Vele werklieden, met enkele buren en familieleden van den eigenaar, hadden een schuilplaats gezocht in de kelders van de Zijdefabriek- Himmerdes avonds 6 uur besloten ze om deze schuilplaats te verlaten en de troep kwam de straat op, voorafgegaan door iemand, die een witte vlag droeg. Dadelijk werden ze door soldaten aangehouden en mishandeld de mannen werden zonder vorm van proces neer geschoten, onder hen was de heer Himmer, consul der Argeotijnsche republiek. Bijna alle mannen uit de voorstad Neffe werden „en masse" ter dood gebrachtin een andere stadswijk werden 12 burgers gedood in den keider, waarin ze werden aangetroffen. Vreeselijke bijzonderheden kennen we omtrent de wijze, waarop gezin nen in hun woniDgen werden afge slacht of tegen enkelingen, waaronder soms heel oude en zieke menschen, werd opgetreden. We besparen onzen lezers deze bijzonderheden liever. Terwijl al deze moordpartijen werden gepleegd, plunderen en ver woestten andere troepenafdeelingen de woningen en gebouwen van de stad; brandkasten lieten ze daarbij springen met dynamiet. De directeur van de Banque Centrale de la Meuse, de heer Xavier Was seige, werd, omdat hij weigerde de brandkasten te openen, met zijn beide oudste zonen naar de Place d'Armes gevoerd, waar ze met 120 mede burgers, door mitrailleurvuur werden gedood. De drie jongste kinderen van den heer Wasseige werden door soldaten vastgehouden om ze te dwingen van het luguber drama ge tuige te zijn. De stad was intusschen één vuur zee geworden. De vrouwen en kinderen waren in een klooster te samen gebracht, waar ze dagen lang hebben geleefd van wortelen en onrijpe vruchten. Het is onbegrijpelijk, wat de Duit- schers tot dit onbarmhartige optreden tegen de bevolking van Dinant heeft gedreven, ze hebben er zelf nimmer een behoorlijke verklaring van ge geven. Waarschijnlijk is het het komt ons althans zoo voor dat ze zich verbitterd hebben over den tegen stand, dien de Franschen ze boden, als de Duitschers bij Dinant de Maas wilden overtrekken. Op den linker oever hadden de Franschen zich n.l. verschanst in de zwaar beboschte bergen, waar ze zich uitstekend konden verdedigen. Een rechtstreek- sche aanval op die stellingen was haast niet mogelijk. Eerst toen de Duitsche legers langs andere wegen België en Noord Frankrijk dieper waren ingedrongen, moesten de Franschen bij Dinant zich terugtrek ken om aan een afsluiting van hun basis te ontkomen. Het is ook mogelijk, dat de Duit schers den Franschen aanval van 15 Augustus, waardoor ze uit Dinant moeten terugtrekken, ten onrechte aan franc-tireursgroepen hebben toe geschreven. De neutrale wereld heeft zich na den oorlog wel eens verbaasd over de onverzoenlijkheid en de onver zettelijkheid van de vroegere Duitsche tegenstanders. Men moet steden als Dinant na haar verwoesting hebben gezien, de lijst met 700 namen der vermoorde burgers uit een zoo'n stadje onder de oogen hebben gehad, de verhalen hebben aanhoord van de menschen, wier ouders of omgekeerd: wier kinderen onder hun oogen werden afgeslacht, om het te kunneD begrij pen, hoewel niet waardeeren, hoe de afschuwelijke herinnering nog' jaren lang om wraak is blijven roepen en eerst een nieuw geslacht door ver geten tot berusten zal kunen komen. Md. (Wordt vervolgd) De maand Maart. In den moestuin. Reeds in het begin van de maand, voor zoover het weer meewerkt natuurlijk, kunnen, sla, bloemkool en sjalotten buiten worden uitgeplant, alsmede voorgeteelde erwten, peulen, capucijners en tuioboonen. Zaaien kan men om denzelfden tijd spinazie raapstelen, koolrabi, radijs, peterselie en zomerrapen. In de tweede helft van Maart leggen we al de volgers van erwten, capucijners en peulen. Dan leggen we bij aoed weer tevens de niet- voorgeteelde tuinboonen en late aardappelen, ook de voorge- kiemde vroege aardappelen. Om dien tijd zaaien we voorts roode en witte kool. pompoenen, rabarber, kropsla, snijsla, selderie, prei, uien en wortelen. In den Bloementuin. Verschillende bloemplanten kunnen we in het begin van Maart zaaien in kistjes en zaaipannen, die we in de kamer voor een raam op het Zuiden zetten of in de serre. We dekken met glas en zoolang het zaad nog niet gekiemd is. leggen we papier over het glas. Zoo gauw de plantjes zichtbaar worden, moet het papier er af; veel licht moet dan worden toegelaten en er moet dan meer en meer worden gelucht. De plantjes worden spoedig in andere bakken en daarin op grooter afstand verspeend. Voor zulke cultuur komen in aanmerkingAsters, Phlox Petunia, Zinnia en Verbena Buiten kunnen we Anemonen planten - 5 a 7 cM. diep en op 10 cM. onderlingen afstand Ranon kels, Gladiolen, Tijgerbloemen, Kaapsche Hyacinthen, sommige lelies en ook nog Spirea. Zoo gauw de vorst, die in de eerste dagen van Maart zich nog deed gelden, is afgetrokken, moeten de rozeD aanstonds van dek worden ontdaan. Tegen dat geen zware nachtvorsten meer zijn te vreezen. snoeien we ze op een buiteuoog. Iu de tweede helft van Maart kunnen we Vuurpijlen planten en Monbretia's. Het uitzetten van voor jaarsplanten op de perken moet ook niet langer worden uirgesteld. We noemen Vergeetmenletjes, Violen, Phlox enz. Op het einde van de maand moet de tuin er weer keurig uitzien randen moeten dan zjjn afgestoken en paden geschoffeld. In Maart kunnen we de Begonia- knollen laten voorspruiten door ze in bakjes of potten in een verwarmd vertrek te plaatsen, vöör een venster op het Zuiden. Men legt ze 1 cM. onder de aarde en met de holle zijde naar boven. Vochtig houden. Begin Juni kunnen ze buiten op 25 cM. worden uitgeplant. In den Fruittuin. Het planten en verplanten, spuiten en snoeien van fruitboomen moet worden beëindigd. Met het snoeien echter van perziken en abrikozen hebben we zoo'n haast niet gemaakt. Indien het noodig is snoei deze boomen niet te veel 1 doen we dat in Maart, wanneer de bloem knoppen goed zichtbaar zijn. Zoodra de bloei begint, moeten de bloem knoppen worden beschermd, want deze boomen bloeien vroeg en in een tijd, waarin nog felle nachtvor sten kunnen heerschen. Het is daar om wel goed om den bloei wat tegen te houden door rijshout voor de boomen of struiken te plaatsen, waardoor de zon minder kan toe treden. De gewone winterbespuiting met carbolineum moet beëindigd zijn, maar wel is het goed om in deze majand nog met Bordeauxsche pap (4 pCt.) de vruchtboomen te be spuiten, die last hebben vpn schurft of andere schimmels. Men moet dat doen vóór het ontplooien der knop pen. In het begin van Maart kan men nog aardbei bedden aanleggen. VENRAY, 9 Maart 1935. PATER NIELEN. Tot ons genoegen kunnen wij mededeelen, dat de toestand van Pater A. Nielen, die twee maanden ge leden plotseling ernstig ongesteld werd, thans veel verbeterd is. Z E. zal echter niet op zijn oude plaats in Venray terugkomen. Voorgelicht door geneeskundige adviezen, heeft zijn overheid het beter geoordeeld om hem een rustiger werkkring te geven. Pater Nielen zal dan zijn intrek nemen in het Minderbroedersklooster Tongersche straat 20, Maastricht. Hem is aangeboden de betrekking van leeraar in de Godsdienstleer en aanverwante vakken bij het hooger of uitgebreid onderwijs terwijl hij tevens zijn krachten zal wijden aan het bloeiend R. K. Jeugdwerk al daar. Omdat voorloopig nog elke aan leiding tot hevige gemoedsbeweging zooveel mogelijk dient te worden vermeden, zal Pater Nielen geen gebruik maken van de gelegenheid om in Venray afscheid te komen nemenhij hoopt dit op een ge schikter tijd alsnog te kunnen doen. Pater Nielen verzoekt ons om langs deze weg aan allen zijn harte lijke afscheidsgroeten en zijn betui gingen van innigsten dank te doen toekomen, alsook zijn belofte van gebeden voor de hem zoo dierbare Venrayers. 40jarig Priesterfeest H- E. Heer Deken Thielen te Venray. In het St. Antoniuspatronaat al- bier hield het R. K. Kerkbestuur St. Petrus Banden, in tegenwoordig heid der W.E. Heeren Kapelaans Theunissen en Linssen, met de in gezetenen der Parochie eene verga dering ter nadere voorbereiding van het op Zondag 5 Mei a.s. te vieren 40-jarig Priesterfeest van onzen Hooggeachten en zeer beminden Deken Thielen. Burgemeester v. d. Loo opende de vergadering met den Christelijken groet en riep allen een hartelijk welkom toe, waarna hij overging tot bekendmaking der wijken waarin Venray verdeeld was. In iedere wijk werden collectanten aangesteld, die tot taak zullen hebben bij de huizen der Parochianen eene collecte te houden, waaruit de feestgave der Parochie, een gebrandschilderd raam van den bekenden kunstenaar Joep Nicolas, zal worden bekostigd. Als een intressante bijzonderheid deelde de E. A. Heer Burgemeester mede, dat de kunstenaar Nicolas bijzonder vereerd was met de op dracht om in de mooie Venraysche kerk een gebrandschilderd raam te plaatsen, daar wijlen zijn groot vader en zijn vader ook ieder een raam voor onze mooie kerk gemaakt hebben. De kunstenaar verzekerde dan ook, dat hij al zijn krachten zal wijden aan zijn kunstgewrocht, dat voorstellen zal de H. Eucharistie en het H. Priesterschap. Waar de hooggeachte Jubilaris mag gelden als een Priester der H. Eucharistie zal de keuze der schilde ring bijzonder aangenaam zijn. Het is natuurlijk uitgesloten, dat op den feestdag het raam in al zijn kleurenrijkdom en pracht reeds ge plaatst zijn zal, een crayon teekeniog van het raam zal echter op den feestdag aan den Jubilaris worden aangeboden, waarbij de E.A. Heer Burgemeester een toepasselijke rede zal houden. Waar de H.E. Heer Deken den wensch heeft te kennen gegeven, dat het woord niet door velen gevoerd zal worden, is het besluit genomen, dat de Burgemeester het woord zal voeren en wel a!s eerste kerkmeester en als vertegen woordiger en hoofd aller Parochianen. Hierdoor wordt vooral bereikt dat de Jubilaris Diet te vermoeid wordt bij het beantwoorden van meerdere sprekers. Hierna las de heer Vermeulen op verzoek van den Voorzitter het op gezette programma der te houden feestelijkheden voor, die overeen komstig den wensch van den Jubilaris uitsluitend Kerkelijk vaa karakter blijven. De buurt, die zich tot een eete- plicht gesteld hebben een passende versiering aan te brengen, zal zich, daar onder hen zeer weinig bruidjes zijn, met dichtst-bijwonenden ver staan teneinde dit euvel te verhelpen. Eene plechtige Hoogmis op Zon dag 5 Mei door den Jubilaris, daar toe door een feeststoet met muziek en bruidjes afgehaald, op te dragen, zal natuurlijk door zeer velen worden bijgewoond, terwijl de Weleerw. Heer Kapelaan Theunissen er op wees, dat een Parochieele Commuoie- dag den H.E. Heer Deken Thielen zeer aangenaam zal zijn. Onder applaus werd deze kennis geving door de vergadering aange nomen. Des middags zal een plechtig Lof gehouden worden, voorafgegaan door een défilé, waaraan alle Venraysche vereeDigingen, stands en vakorgani saties, zullen deelnemen. Dit défilé zal door den Hoogeerw. Heer Deken vanaf de pui van het Raadhuis gade geslagen worden. Op de pui van het Raadhuis zal mede plaats nemen het College van Burge meester en Wethouders met de Raads leden en het Kerkbestuur. Op de trappen van het Raadhuis zullen meerdere bruidjes te midden van groen en bloem versiering aanwezig zijn. De bovenbedoelde spreekbeur ten zullen ook daar gehouden worden, die dank zij de medewerking van de Venraysche Radio Centrale door middel van luidsprekers zullen wor den uitgezonden, zoodat een ieder het gesprokene zal kuDnen volgeD. Op den eigenlijke feestdag, 30 Maart, zullen er mogelijk velen zijn, die van hun medeleven met hun Herder zullen willen getuigen en hem op dien dag fellciteeren. Daar is dan ook gelegenheid voor, doch op den feestdag is er voor dit doel receptie op de Pastorie. Een bedrag van bijna f 2000 is reeds bijeen. Dit bedrag werd spon taan gegeven. Dit mag als bewijs gelden, hoe bemind de Jubilaris is. De collectanten zullen dan ook geen zwaar werkhebben bij hun huisbezoek. Mocht er van de bijeengebrachte gelden na betaling van het raam nog wat overschieten, dan zal dit bedrag onder couvert aan den Jubilaris worden gegeven, voor een door hem te bepalen doel. De namen van allen, die, hoe Idein de bijdrage ook zijn zou, hebben medegewerkt, zullen door de goede zorgen der Eerw. Zusters Ursulinen calligraphisch in een mooi boek worden vermeld. Dit boek hoort ook bij de feestgave. Het is dan ook zaak, dat de juiste naam en adres aan de Collectanten wordt opgegeven. Onze bekende Dr. Poels, die ook in het' bezit van zulk een boekwerk is, heeft Spreker meermalen verzekerd, dat zulk boekwerk een bron is van tal rijke herinneringen voor den bezitter. Den collectanten goed succes toe- wenschend, sluit de Heer Burgemees ter, die deze vergadering voorzat, met den gewonen groet, deze bijeen komst. De spoorwegboomen niet gesloten. De wegwerker der Ned. Spoor wegen J. M. v. P. te Weert, die aldaar op 24 Juli 1934 verzuimd had tijdig de spoorwegboomen te sluiten, tengevolge waarvan H. Trienekens door een trein gegrepen en gedood werd, werd Maandag door het Bos sche Gerechtshof veroordeeld tot 14 dagen gevangenisstraf. Raadslid te Geulle veroordeeld. De landbouwer J. H. N. die tevens raadslid is van Geulle, had op 2den Kerstdag van 1933 een bedrag van f 2000.— aangenomen van J, B. al daar, met de bedoeling van B. om te stemmen op den zoon van B. in de vacature van gemeente-secretaris. Toen bij de stemming bleek dat N. niet zijn belofte had gehou den werd het geld door B terugge vorderd. Nadat nog een autoriteit zich in het geval had gemengd en N. had aangeraden het geld terug te geven, werd daaraan voldaan. Ter zitting van 23 Januari j.l. be weerde verdachte dat hij het geld bad aangenomen als loon voor werk, hetgeen bij had gedaan voor B.; dit loon liep notabene over een tijdvak van negen jaren. De Officier van Justitie eischte 2 maanden gevangenisstraf. Thans heeft de rechtbank N. ook schuldig verklaard en hem veroor deeld tot 1 maand gevangenisstraf. Deze ernstige straf achte de rechtbank noodzakelijk daar het te Geulle veel schijnt voor te komen dat met geld over de brug moet worden gekomen om een gemeente-betrekking te krij gen. Een drietal raadsleden zouden ook geld hebbeD aangenomen van B., om diens zoon tot secretaris te benoemen. Limburgsche Jaarbeurs te Helden-Panningen. Het is langzamerhand traditie ge worden, gedurende de Carnavalsda gen in Helden Panningen eene Lim burgsche Jaarbeurs te houden en het moge blijken uit de lange reeks van jaren, dat deze jaatbeurs reeds bestaat, dat de Noord Limburgsche landbou wers, maar ook de zakenmenschen voldoende waarde toekennen aan dezen jaarlijkschen show. Maandagmorgen omstreeks half tien werd de 15e Limburgsche Jaar beurs officieel geopend door den heer P. van Can, burgemeester vaD Helden. De voorziiter van bet jaarbeurs comité de heer v. Heukelom sprak eenige woorden van welkom tot standhouders en bezoekers. Vervolgens begaven de genoodig» den alsook het comité zich naar de groote dorpsweide,. waar een ten toonstelling en keuring werd gehou den van het Limburgsch Trekpaard. Hier werd eveneens het woord ge voerd door den heer van Heukelom. De aan deze jaarbeurs verbonden slagerstentoonstelling in het school gebouw te PauniDgen, werd geopend door den heer J. van Ede, Secretaris van den Ned. R. K. Bond van Slagerspatioons. Een Vlaamsche kermis, welke in het patronaatsgebouw was georga niseerd ten bate van het »Groene Kruis", werd druk bezocht. Tijdelijke afsluiting Wasch- industrie. Op grond van den toestand in de waschindustrie heeft de saneerings- commissie voor dezen tak van bedrijf, gevormd door den bond van wasch- industieelen in Nederland en den R. K. nationalen bond van waschindus trie. In samenwerking met installateurs en leveranciers zal de oprichting van nieuwe wasscherijbedrijven, strijkin richtingen, waschverzendingen en lincenverhuurinrichtingen na 1 Maart 1935 worden tegegaan. Gehoopt wordt als gevolg van deze maatre gelen op den duur tot eenige verbe tering in de uitkomsten dezer bedrij ven te komen, althans verdere ver slechteringen tegen te gaan. Een mogeiijke vrees voor het in gedrang komen van het „consumen tenbelang" achten de betrokken on dernemers niet gegrond. Immers de rentabiliteit van wasscherijbedrijven wordt in hooge mate beïnvloed door de bezetting ervan. De grootse con currentie ondervindt de waschindustrie nog altijd van de huisvrouw zelve en de wasscherijen doen vanzelf bet mogelijke om den huisvrouwen in de tarieven tegemoet te komen. In de saneeringsactie van de was- scherijbonden zijn dan ook geen prijzen-afspraken betrokken en dit zal ook na de afsluiting niet het geval worden. Een meer economische bezetting van de bestaande bedrijven zal tot verlaging van den kostprijs leiden. Er ligt in de saneeringsmaat* regelen dus eerder een tendenz naar verlaging dan naar verhooging der door de wasscherijen toegepaste, zeer uiteenloopende, tarieven. Mr. Roobol aangeklaagd. In verband met de uitlatingen van Mr. H. Roobol tijdens de behande ling van de bekende Ossche moord zaak De Bie voor het gerechtshof, heeft de heerj. F. Benkers te Veg- hel een aanklacht bij de justitie ingediend tegen dezen advocaat, meldt het Volksblad. De aanleiding tot deze aanklacht i3 het feit, dat mi. Roobol tijdens de rechtszitting aan den vader van het slachtoffer o.a. de vraag heeft gesteld, of hij wel eens met mede weten van Benkers brand had ge sticht in diens woning en bakkerij, die destijds te Megen was gevestigd. Verder heeft Mr. Roobol aan De Bie Sr. gevraagd, of hij in opdracht van Benkers diens auto in Mill in brand heeft gestoken. Zooals men zich zal herinneren, hebben eenige jaren geleden in de wooing van Benkers te Megen tij dens diens afwezigheid inbrekers brand gesticht. Een knecht en een dienstbode, die in het huis sliepen, ontkwamen ternauwernood aan den vuurdood. Later is Benkers echter zelf aangehouden, verdacht van brandstichting of medeplichtigheid daaraan. Hij weid voor den Officier van Justitie in Den Bosch 'geleid, doch moest wegens gebrek aan bewijs weer op vrije voeten worden gesteld. Anstige nacht tusschen de golven. Zaterdagavond zijn twee meisjes en een jongeman uit den Haag in Hoek van Holland de Noorderpier afgeloopen, waar zij vol aandacht het spel der golven gadesloegen. Daarbij schonken zij evenwel geen aandacht aan den opkomenden vloed. Zoo kwam het dat zij op een gege ven moment tot hun grooten schrik moesten constateeren, dat het stij gende water hun den terugtocht naar het land had afgesneden. Niemand aan den wal had het gebeurde op gemerkt, zoodat het drietal den ge heelen.nacht noodgedwongen tusschen de zoo zeer bewonderde golven moest doorbrengen. Zondagmorgen heeft Schipper van Dam hen met de reddingboot uit bun benarde positie bevrijd. Zij waren zeer ontdaan door de uitgestane emoties en de geleden koude, maar schenen overigens geen nadeelige ge volgen te hebben ondervonden van hun hachelijk avontuur. Kerkte Leerbroek afgebrand. De Ned. Herv. kerk van Leerbroek (Z.Hop één na de oudste kerk van Nederland, is geheel door brand verwoest. Alleen een gedeelte van de muren staat nog overeind Van den kerktoren is de spits met één der uurwerken naar .beneden geko men, terwijl het dak van de kerk voor het grootste gedeelte is vernield. Het inwendige van het kerkgebouw is totaal uitgebrand. Een melkrijder, die om half twee de kerk passeerde, ontdekte een vuur gloed achter de kerkramen, waarna hij den koster en eenige dorpsbewo ners waarschuwde. Deze wisten bij tijds de brandspuit, welke onder in den kerktoren was opgeborgen, te reddec, waarmede men zoo goed en zoo kwaad als het eenigzios ging, het vuur begon te bestrijden. De brandweer van Leerdam, welke ook gewaarschuwd was en spoedig arriveerde, tastte met vier stralen de geweldige vuurzee aan Aan blus- schen viel echter niet meer te denken, daar de vlammen in het inwendige der kerk totaal vrij spel hadden. Met groote moeite mocht men er echter nog in slagen de boeken en archief stukken uit de concistoriakamer in veiligheid te brengen. De zeer fraaie kansel is mede in de vlammen op gegaan. De naast de kerk staande boerderij van den landbouwer Verrips, welke met riet was bedekt en groot gevaar heeft geloopen ook door het vuur te worden aangetast, kon worden be houden. De schade wordt door verzekering gedekt De toren was voor 40.000 gulden, het kerkgebouw voor 60 000 gulden verzekerd De kerk was op één na de oudste van ons land en dateerde vermoede lijk uit het jaar 1025. Zij volgde in leeftijd op het kerkje Hoornaar. Het is mogelijk, dat de brand is veroorzaakt door kortslui ting, doch het is evenmin uitgesloten, dat het vuur afkomstig is van nog niet geheel uitgedoofde vonken van enkele kerkstoven, terwijl sommigen meenen te mogen aannemen, dat een ouderwetsche kachel, welke in de consistoriekamer stond, het vuur heeft veroorzaakt. Marktberichten. VENLO. Op de Coöp. Veiling vereniging van Maandag was de aanvoer 1.970.000 eieren. Groote eieren van f 2.20 tot f 3 50 Kleine eieren van f tot f Eendeneieren van f 2.20 tot f3.— Ganseieren van f tot f ROERMOND. Op de Coöp. Eiermijn van Maandag was de aan voer 4.200.000 eieren. Kippeneieren van f 2.20 tot f 3.90 Eendeneieren van f 2.50 tot f 3.00 VENLO Telefoon 1132 Nassaustraat 22 Accountantskantoor Belasting-Advies- Bureau. Specialist voor Huid- en Blaasziekten houdt spreekuur te VENLO, Houtstraat 4 den 2en en 4en Zondag van elke maand van 3 5 uur. Goedkoope Haagdoorns 60—100 af 1.20 per 100 Haagdoorns gesneden 60-100 af 1.80 per 100 Ligustrum 60—80 1 70 p.100 Ligustrum 80—100 prima a f 2.00 per 100 Voor andere artikelen vraagt prijscourant. Aanbevelend, OIRLO 320 TB KLOOT» W. L. Broedeieren a 5 ct., bij afname van 300 st. a 41/2 ct. Vermeerd bedrijf no. 3284 H. Conpis, Holthees. 3 GE VRAAGD goed loon, tweede meid aan wezig. Adres Mevr. G. REGOUT— STEVENS, Kasteel Bethleem, Limmel bij Maastrtcht. 214 Boomborstels Snoeischaren Harken Schoffels 50 ct. 68 ct. 20 ct. 36 ct. Hark- of Schoffelstelen 25 ct. Groote Spaden blank 150 ct. Verplant-schopjes 16' ct. Bloemstokken 4 stuks 25 ct. in alle maten verkrijgbaar. Traproeden koper per stuk 10 ct. Gordijnroeden koper 18 ct. Schroefdraaiers 2 op kaart 15 ct Hamer met steel 30 ct Nijptangen 35 ct Roededragers, haken, oogen enz. Joh. Claessens om een nummer te reserveeren, bekkende op de De trekking begint 18 Maart a.s. Inlichtingen bij Telefoon 57 Hoenderstraat 31 Tarief 6 ct. per K.M. Billijk wachtgeld. Wij rijden met NIEUWE FORD V-8 WAGENS VEILIG, VLUG en COMFORTABLE. Aanbevelend, P.S. Voor automobielbeziiters hebben wij in voorraad het be kende Anti vriesmiddel DIXOL. Wacht niet totdat uw motor bevroren is, doch laat thans reeds vullen. In de weiland Landgoed te VeuIen.V legenheid tot vee. Stier opw Te koop Zegeliaver g 94- van Hoek'sZoi keurd ge piima Prc/i Prijzen 30 Pootaard Zoolang de voi den wij aan in Industrie klas B iets schurftig dez. klas A en B 3V' Vroege gele Eig( 35/55 Andere s uitverkocht Alie zak en eert. NA vraag. L. CU.S' Verkrijgbaar Bloem- Tuin zie Gras- eu I in prima kwaiit reerende prijzm VOG&: Milletzaad Hennepzaad Zwart zaal PRIMA JA 3 pond v)o Oud Cog Liki Wij Pc* P. Hoeh Slijterij Maasheisi is het goedlbe in pannen, nai Ook voor répara Vlugg, is toch VEN 1, LANGSTRAA Bezoekt o Overal aan zonder prijsverh Jenevc Brandt Cognat Oude «I Likeur Wijnen Hensei

Peel en Maas | 1935 | | pagina 8