Ontvangen P. Hendrix bekw. boerenknecht Paardenverzekering Gemengde Berichten. Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Biienbond LEZING Koopt thans Goumans Onfbiil- Candij- en Gemberkoek. Limb, witte Koek. M. GOUMANS voorjaars schatting gevraagd gevraagd boerenknecht tb koop drag, stamboekzeug roodb. maalkalf Te Koop 5 beste biggen Huis, bouwland bouwterreinen. Notaris Pluymaefeers daok aan 't Salonorkest Euterpe, die deze avond, zoals gewoonlijk, met haar vrolijke muziek de stemming erin hield. Benoemingen. Paters Minderbroeders. Op voordracht van den Hoogeerw. Pater Provinciaal der Minderbroe ders werd door Z. H. Exc. den Bisschop van 's Hertogenbosch be noemd tot Rector van de Rectorale hulpkerk te Alverna—Wychen Pater J. F. J. Gerz, directeur van het Patronaat te Venray Voorts werden door den Hoog eerw. Pater Provinciaal benoemd tot lector van de philosophie te Venray pater Wigbertus Huihoven; tot directeur van het patronaat te Ven ray pater Hildebertus Saes. DE STILLE OMGANG. Dit jaar is de deelname uit onze gemeente zoo groot als nooit te voren. Meer dan 160 personen zullen heden avond vertrekken naar Am sterdam om aldaar aan den Stillen Omgang deel te nemen. De extra-trein voor deelnemers uit Noord-Limburg vertrekt te Oirlo om 20.54: te Venray om 21.04 en stopt ook te Smakt. Zij. die nog geen programma's enz. ontvingen, kunnen die heden avond aan het station in ontvangst nemen. Voor het vervoer van deelnemers naar het station vertrekken om 20 minuten voor negen extra bussen vanaf Postkantoor en Groote Markt. De deelnemers arriveeren Zondag morgen om 9.47 weer aan het sta tion Venray. Zie onze collectie HEEREN-MODEARTIKELEN Hoeden nieuwe modellen, aparte kleuren f 2.75 GEBR. JEUKEN Groote- Straat GEVONDEN: damestaschje, rij wielplaatje en leeren handschoen. Inlichtingen Maréchaussee kazerne. In bet Luxor-Tkeater, dat zich met de Vastenavonddagen in een druk bezoek mocht verheugen, wordt deze week vertoond de film „Gitta entdeckt ihr Herz". Toegankelijk vanaf 14 jaar. Zie advertentie. Bouwvergunningen. Ingevolge de bouwverordening werd vergunning verleend aan A. H. Voermans tot het verbouwen van zijn boerderij in Leunen aan J. C. M. van Rijswijck tot het bouwen van een woonhuis en stalling te Merselo aan P. A. H. Potten tot het bou wen van een woonhuis en werk plaats aan de Langstraat - aan P. A. M. Hoedemaekers tot het verbouwen en bouwen van een woonhuis aan de Henseniusstraat aan Zed. Lichaam Ursula's Zusters tot het bouwen van een dienstwoning bij het Klooster Jeruzalem. CARNAVAL IN VENRAY. Schreven we in ons vorig num mer: Venray viert dit jaar zelf Car naval, thans zullen we een terugblik werpen op deze zeer geslaagde festijnen. Hebben de Limburgers in ons landden naam te kunnen feesten en fuiven, met de Carnavalsdagen hebben de Venrayers bewezen ook deze kunst machtig te zijn. Alle standen en rangen gingen op naar de keurig versierde Wilhelm! na-zaal, waarin een sprookjesachtige verlichting was aangebracht, die door allen met genot werd bewonderd. De muziek, afwisselend gespeeld door enkele leden der Venraysche Harmonie en een Beyersch orkest en die onderling schenen te wed ijveren, droeg er volop toe bij om de „richtige stimmung" in de feest zaal te brengen. Dat ze daarin dan ook geslaagd zijn, kon men merken aan de beweging der overtalrijke bezoekers, aan wier gezichten men duidelijk kon zien, dat ze genoten en eens echt uit waren. Velen prezen zich bij zulke gelegen heden gelukkig, dat zij veilig zaten in de mooie tentjes in de zaal, die de namen droegen van: Wiener Wald Drei Madelhaus en dergelijke. Past alleszins een woord van hulde en dank aan de initiatiefnemers tot dit feest en aan de autoriteiten, die dit plan goedkeurden en aan moedigden, nog meer voelen we ons verplicht een extra woord van hulde en dank te richten tot de zoo kwieke en aardige in Beyersche costuums gekleede dames, die onver moeid, zwaar belast en beladen met potten Beyersch en andere nuttige zaken, zich tusschen en door de talrijke feestvierders moesten heen werken om hen nieuwe krachten te bezorgen. Het was de moeite waard om eens op te letten, hoe zij moesten balanceeren en zich buigen om hun klanten zonder ongelukken te bereiken Ook de ordebewaarders, de mees ten ook al Beyersch, kweten zich met takt van hun soms moeilijke taak en wisten met een lach en een kwinkslag hun doel te bereiken. De wenk in ons stukje over het te vieren Carnaval, om met zijn geld thans in Venray te genieten, mogen we volledig opgevolgd achten, daar er honderden geweest zijn, die wegens overtalrijk bezoek niet konden worden toegelaten. Zeer opmerkelijk mogen wij 't noemen, dat het bezoek iederen avond drukker werd. waaruit bleek, dat Venray zijn Carnaval meer en meer waardeerde en door meerdere bekendheid veel bezoek van elders trok. En nu we Carnaval kunnen vieren, hopen we, dat op den ingeslagen weg zal worden voortgegaan GEVONDENEen kinderbontje en een paar handschoenen. Inlichtingen Gemeentepolitie. „Euterpe." Donderdag 7 Maart j.l. hield Euterpe" haar jaarvergadering. Er viel goede vooruitgang te constateren, want 't batig saldo der kas, overtrof de verwachtingen der leden. Hiervoor wordt weer 'n nieuw instrument aan geschaft. Nieuwe muziek is reeds aanwezig, zodat direct met repetitie kan worden doorgegaan. In de samenstelling van 't bestuur kwam geen wijziging. Afscheidswoorden werden gesproken tot pater Hypolitus die VeDray verlaat, en in Wijchen benoemd is. De volgende uitvoering werd reeds besproken, en van verschillende zijden kwamen voorstellen naar voren tot 't opvoeren van 'n operette of revue, 't Bestuur zal voorlopig niet over lege handen te klagen hebbeD. Dank werd nog gebracht aan den heer P. Gooten en aan Huize Ser- vatius, voor de buitengewone mede werking tijdens de repetities en uitvoeringen ondervonden. Fccstvergadering der Federatie Jonge Boeren te Venray. Onder voorzitterschap van den heer Emonts uit Castenray hield op 7 Maart bovengenoemde vereeniging hare jaaclijksche feestvergadering in het Sint Antoniuspatronaat. die ge heel met de talrijk opgekomen leden gevuld was. In zijn openingswoord sprak de Voorzitter een hartelijk welkom tot de leden, den HoogEerw. Zeergel. Pater Dr. Vogel, Provinciaal der Paters van den H. Geest, die bereid is gevonden om de plaats van Spreker op deze vergadering te ver vullen nu de heer Dtnghs belet is, Verder riep hij een welkom toe aan den E. A. Heer Burgemeester, Eere Voorzitter der Federatie, den Weleerw. Heer Theunissen, kapelaan als geestelijk adviseur der Federatie, den Zeereerw. Heer Rector van Montfoort te Ysselsteyn, de land- bouwleeraren Wijnhoven, Coenders en Vissers, de besturen der Boeren bonden en den oud-Voorzitter der Federatie, den heer G. Poels. Na het zingen van het Bondslied Trouw aan Kruis en Ploeg en een paar nummers muziek van het Oos- trumsche orkest, dat belangeloos zijne gewaardeerde medewerking verleende, hield de H. E. Spreker eene diep gaande rede over het onderwerp „oud geloof op de boerenhoeve". Vooral in dezen crisistijd moet over alles heen het Geloof en de Liefde ons steunen en helpen om de over ons gekomen beproeving als katho lieken te dragen. Na het zingen van het Jonge Boeren bondslied, daarbij krachtig ondersteund door voormeld orkest, volgden een keurige film over het leven van dieren en insecten in de natuur alsmede een keurige voor dracht van een paar Straatmuzikanten, die wij wegens hun prestatie gaarne een tof weerziens toeroepen. Daar het inmiddels 11 uur was geworden, moest de Voorzitter kort zijn in zijn sluitingsrede en dank woord aan allen, die tot dezen schoonen avond op eenige wijze hadden bijgedragen. OOSTRUM. Vastenavond-Maan dag hadden alhier de Ruiterclub, Jonge Boeren en Harmonie op het terrein van H. Jenneskens volks vermakelijkheden op touw gezet, welke schitterend geslaagd mogen heeten. Jong en oud kon zich amuseeren o.a. met harddraverij, gentrijden. ringsteken, beugelbal kruien, koekslaan, eierloopei, zak- loopen, mastklimmen enz. Dan werd er 's avonds in de zaal van Linders een bonte avond gegeven door de leden van de Harmonie, afwisselend voordrachten en muziek van Oostrums Jaszband. Vooral de twee kluchten, „de geslaagde uit vinding" en »een dag van verrassing" beiden Van den heer Jean Hoex, vielen bijzonder in iflen smaak. Ook de oude voordrachten „Hanneske nor de mert gewest'', „Driekske de Schaoreslieper" en „de nieuwe Bur- gemester van Baokel" kwamen goed tot hun recht. Voor de volksspelen was veel belangstelling en 's avonds was de zaal propvol. Het was ook een genotvolle dag, waaraan iedereen nog met pleizier zal terug denken, OIRLO. Zondagmorgen ontstond brand in de schuur van den land bouwer Kemmelings alhier. De schuur,1 met wat hierin gebor gen was, stroo,landbouwgereedschap pen enz. werd een prooi der vlammen. Het woonhuis kon gespaard worden, Een en ander was verzekerd. HOLTHEES. Maandag en Dins dag hadden alhier Volksvermakelijk heden plaats, welke goed geslaagd zijn. De uitslag van het harddraven is a!s volgt le prijs J. v. Poort, 2e prijs F. Crouwers, 3e prijs H. Linssen. Bij het gentrijden trad als winnaar uit het strijdperk L. Mulder. OVERLOON. De Vereeniging H. Stede welke hier voor eenigen tijd geleden is opgericht breidt zich steeds uit. 35 Leden hebben zich opgegeven om deel te nemen aan de Stillen Omgang te Amsterdam, De Edelachtb. Heer Burge meester werd op de gehouden feest avond van de „St. Jozefvereenigiog" alhier benoemd tot Eere Voorzitter dier vereeniging. Ze kwamen niet meer terug. Twee jongens uit Venray waren naar Venlo gekomen óm Carnaval te vieren, schrijft de Limb. Koerier. Te midden van de vreugde troffen ze twee Venlonaren, die met hen op stap gingen. Toen het uur van slui ten was gekomen, stelden de twee Venlonaren voot bij „hun thuis" het feest voort te zetten een voorstel waarmede de Venraysche vrienden grif accoord gingen. Thuis aange komen moest er bier gehaald worden 't werd zoo bedisseld, dat de gasten het geld moesten geven voor de noodige vochtigheid. Een der Venrayers gaf een rijks daalder waarvoor bier gehaald moest worden. De beide Venlonaren zou den dat even gaan halen. Men vond echter, dat men voor één riks niet voldoende bier had om den dorst naar behooren te lesschen. De Ven rayers hadden niet kleiner dan tien gulden en deze moesten dan maar meegenomen wordeü; ze zouden er nog het noodige geld van terug krijgen... En dus togen de gastheeren op pad voor een klein vaatje bier en lieten de vreemde gasten in volle gemoedsrust „thuis" wachten. Dezen wachtten een half uur, een uur, anderhalf uur en nog langer, doch de heeren met het geld en het bier keerden niet naar huis weer. Ze waren en bleven weg. De Venrayers kregen tenslotte in de gaten, dat de nieuwe vrienden er met het geld vandoor waren en dat er van bier niets meer kwam. Zij besloten daarom op te stappen om de politie in den arm te nemen, ten einde misschien wat van het geld terug te krijgen. BLERICK. In verband met de uitbreiding die deze gemeente den laatsten tijd heeft ondergaan is thans bepaald, dat in navolging van de verschillende gemeentebedrijven, ook het corps gemeentepolitie zich zal hebben uit te breiden. Werd reeds eerder bepaald, dat de gemeenteveldwachters werden omge zet in agenten van politie, thaDS heeft de Minister van Justitie bevolen, dat het politiecorps van 4 op 6 man zal worden gebracht met aan het hoofd een hoofdagent. De nog dienstdoende nachtwachts zullen, als uit den tijd, verdwijnen. Reeds 7 kinderen overleden Naar het persbureau Vaz Dias meldt, doen zich te Helden (Lsinds eenigen tijd talrijke gevallen voor van kinderziekten, als diphterltis en mazelen. Tengevolge van deze ziekte zijn reeds zeven kinderea overleden, waarvan vier uit eec gezin. De scholen zijn gesloten. Man doodgereden. Op den Rijksweg onder Geleen nabij de grens van Sittard is Dins dagavond tegen half twaalf de on geveer 35-jarige J. Kusters te Geleen door een auto aangereden en gedood. De auto was een taxi uit Sittard bestuurd door P. en is doorgereden. P. is in Maastricht aangehouden, Een ploegwedstrjjd. Iets nieuws op het gebied van wedstrijden had dezer dagen te Ospel plaats, alwaar vanwege de Jonge Boerenvereeniging een wedstrijd in ploegen van land was uitgeschreven en waarvoor een jury van terzake zeer deskundige personen was samen gesteld. Hiervoor bestond van de zijde der landbouwezs een zeer groote belangstelling. De Ossche moordzaak-De Bie. Het gerechtshof fe 's Hertogen bosch heeft in hooger beroep arrest gewezen in de strafzaak tegen P. de Bie, die door de Bossche recht bank wegens doodslag op zijn neef Gerrit de Bie, gepleegd op 8 Augus tus 1934 te Berghem, bij Oss, was veroordeeeld tot 15 jaar gevangenis- sir af. Het Hof veroordeelde P. de Bie tot dezelfde straf. De advocaat-generaal had 20 jaren gevangenisstraf geëischt. Smokkelaar doodgeschoten. Donderdagnacht is het over de Nederlandsche grens bij St. Nico- laas (B.) tot een treffen gekomen tusschen smokkelaars en Belg. douanebeambten. De 32jarige Nederlander W. H. uit Stoppeldijk, die als chauffeur van een vrachtauto, welke toebe hoorde aan den koopman L. te Bosehkapelle, frauduleus vee over de Nederlandsche grens had gebracht, is bij deze botsing ernstig gewond en later overleden. Een persoon die eveneens in de vrachtauto zat, werd gewond. H. was gehuwd en vader van 1 kind. Auto-ongeluk met doodel\jk gevolg. De 20 jarige chauffeur M. v.d. V. uit Valkenswaard, die Maandagavond bij Eindhoven met zijn auto tegen een boom reed, is thans 3an de ge volgen van het daarbij opgeloopen letsel overleden. De toestand van de beide andere inzittenden van de auto, die even eens werden gewond, is naar om standigheden redelijk. Autobotsing. Te Wassenaar botsten 3 auto's op elkaar, waarbij 2 personen zwaar en een minder ernstig werden gewond. Het dreigend conflict in de sigaren-industrie. De vertegenwoordigers der be sturen van de vier werklieden organisaties in de sigarenindustrie zijn Woensdag te Den Haag bijeen gekomen. Kennis genomer. werd van den inhoud van het persbericht, uitgegeven door de Ned. R.K. Vereeniging van Sigarenfabrikanten, over haar ver gadering van 14 Februari 1.1., waar besloten was de aan de werklieden organisaties in tweede lezing voor gelegde loonsverlagingsvoorstellen in te voeren en dit na overleg met het ook Woensdag vergaderend Verbond van sigarenfabrikanten in Nederland waarschijnlijk op 18 Maart a.s. Geconstateerd werd, dat bij geen der werkliedenorganisaties tot op heden eenig officieel bericht hierom trent was binnengekomen. Vastgesteld werd dat de vier werkliedenorganisaties zich eenparig met alle kracht tegen de invoering van deze loonsverlaging zullen ver zetten, terwijl de noodige maatregelen besproken en vastgesteld werden, die per circulaire aan de verschillende afdeelingsbesturen zullen worden be kend gemaakt. Onbillijke lastenverdeeling. We hebben onlangs met cijfers aangetoond, dat vooral door de enorme indirecte belastingen in ons land een wanverhouding is ge groeid tusschen de belastingheffing van den eenling en het gezin, vooral het groote gezin. We kunnen dat thaus nog met een paar nieuwe cijfers illustreeren, waar bij een voorbeeld uit Duitschland leert, dat wij in dit opzicht van onze buren nog wel wat kunnen leeren. Bij een inkomen van f 2400 be taalt een vrijgezel in Duitschland 60 pCt. belasting, een gehuwde zonder kinderen 8i/t pCt., een gehuwde met 3 kinderen 3 pCt en een met kinderen i/4 pCt. In ons land b.v. in Amsterdam betaalt iemand- bij een inkomen van f 2400 als vrijgezel 6 2/3 pCt., een gehuwde zonder kinderen 61/2 pCt., een gehuwde met 3 kinderen 4 pCt, en met 5 kinderen anderhalf pCt. Bij hoogere inkomsten betaalt een vrijgezel bijna niets meer aan belas ting dan een vader van 5 kinderen. De positie van den vrijgezel is dus in ons belastingstelsel wel on rechtvaardig gunstig. Geen wonder, dat er gepleit wordt voor eerr vrijgezellenbelasting, waar van de opbrengst zou kunnen worden besteed tot ontlasting van de groote gezinnen, die bij ons veel te zwaar worden getroffen. H. Familie. De volgende leden vieren deze week hun Patroonheilige. A. Jeuken, P. v. Opbergen, J. Deckers, G. Spee, J. Maas, H Odenhoven, H Janssen, Mart. Jeuken. Paterskerk Zondag om 5 uur, kwart voor 6 en 7 qur H. Mis, kwart over 8 Hoogmis. De H. Communie wordt uitgereikt om 5 minuten na 8 en na de „Benedictus" De H. Mis van 7 uur is besteld voor de levende en overledene leden van de Vereeniging „de H. Stede" afd. Venray. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde. Kwart voor 5 gez. Vespers half 6 Lof met Vastenmeditatie. Deze worden dit jaar gehouden door Pater Accadius v.d. Hoeven. Maandag 7 uur b.l voor Anna Maria Kusters, als lid v.d. Aartsbroederschap, b.l. voor vrouw Janssen -Voesten. Dinsdag, 4e van de Antonius-noveen, half 7 gez. H. Mis met toespraak en gebeden der noveen, 's avonds om half 6 gezongen completen ter eere van St. Antonius. Woensdag 7 uur b.l. voor Anna Ma ria Kusters, als lid v.d. Aartsbroeder schap met Litanie van St. Jozef. Half 6 gezongen Completen. Donderdag 7 uur b.l. voor Anna Ma ria Kusters, als lid v d. Aartsbr schap. Vrijdag half 6 b.l. tot zekere intentie half 8 gez. H. Mis als zieledienst voor Mevr. Haenen, half 6 oefening van den H. Kruisweg. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag zijn de Quatertemperdagen, geboden vasten en onthoudingsdagen. Burgerlijke Stand Venray van 1 tot 8 Maart 1935 GEBOREN Arnoldina P. J. Claessens. Overbroek Beatrix VV. J. Philipsen, Klein Oirlo Peter J. Laurensse, Langstraat Martinus A. Th. Lucassen, Paters- straat Theodorus P. E. M. Camps, Oostrum Huberta J. G. Verstappen, Oirlo Gertruda A. J. Wismans, "Bo3ch- huizen OVERLEDEN Wilhelmus H. Verheyen, oud 22 jaren, Ysselsteyn Gerarda H. Trommar, oud 11 maand. Stationsweg. A. Gommaos, oud 69 jaar, St. Josephsgesticht' Maria B. Peeters, echtgenoote van P. J. Willems. oud 52 jaar, Laag riebroek. Kerkelijke Dieasten Venray Parochiekerk Morgen Zondag geen Congregatie, geen herhalingscatechismus in de Vas ten, 5 uur Lof en le Lijdensmeditatie. Maandag half 8 leesmis, 8 uur jaarg voor Frans Janssen en echtgenoote, 5 uur Lof. Dinsdag half 8 best. Jaarg. voor de echtgenoote van Herman Timmerman, 8 uur Jaarg. voor Jan Arts. Woensdag half 8 best. Jaarg. voor Antoon van Dijck, Petronella Wismans en overl. kinderen, 8 uur Jaarg. 2e kl. voor Jacob Bistervelts en Anna Maria Lemmens. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur sol. Jaarg. voor Wilhelmina Petronella Esser. Vrijdag half 8 Jaarg. voor Godfried van Vlodrop en Petronella van Opber gen, 8 uur sol. Jaarg. voor Johannes Michels, 5 uur Kruisweg. Zaterdag komen de jongens der 3de en 4de klas en de meisjes der 6de klas te biechten, half 8 Jaarg. voor Peter Camps en echtgenoote, 5 uur Lof. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag zijn de Quatertemperdagen, geboden vasten en onthouding van vleeschspijzen. K. J. V. Vormingsclubs: Maandag 7.30-8.30: Magneet, Paraat, de Ster. Dinsdag 7.30-8.30: Agnesclub. 8-9: Caritas, Kompas, Odaclub, 't Zonneke. Woensdag 8—9 Zangclub. Donderdag 6.30—8.30 Naaicursus, KantoorMarktstraat 10. Worden gevraagd: 1 boerenknecht voor dadelijk of Paschen 1 smidsknecht b.m. hoefbeslag 1 boomkweeker voor Maasbree 1 leerliDg schilder 1 boerenknecht b.m. melken 1 boerendienstmeisje 1 Mei 1 boerenknecht voor Wanssum 1 werkmeisje 1720 jaar Bieden zich aan 1 burgerdienstmeid voor Helmond 3 dienstmeisjes van 17 a 21 jaar 2 boerenknechten 16 jaar 1 dienstmeisje pl.m. 24 jaar 1 kindermeisje 2 winkeljuffrouwen 2 burgerdienstmeisjes 1 keukenmeid 25 jaar Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdag avond a.s. van half 8 tot half 9. Leunen-Venray. A. s. Woensdag 13 Maart s avonds 7 uur in de Land bouwschool te Venray door den Heer A. Vissers te Leunen. Onderwerp Zwermbevordering Zwermverhindering Het Bestuur. PaLersstraat 9. In kwaliteit 't hoogst, In smaak 't fijnst, In prijs laag. Beleefd aanbevelend, Stationsstraat 1. De jaarlijksche algemeene der paarden zal gehouden wor den als volgt Maandag 11 Maart nam. 2 uur te MERSELO. Dinsdag 12 Maart vm. 9 uur in hel DORP, nm. 2 uur te LULL, nm. 4 uur te OOSTRUM. Woensdag 13 Maart nm. 2 uur aan de HEIDE. Donderdag 14 Maart vm. 8 uur te CASTENRAY. nm. 2 uur te OIRLO. Vrijdag 15 Maart vm. half 10 te LEUNEN, nm. 2 uur a.h. OVERBROEK nm. half 4 a.h. VEULEN. Zaterdag 16 Maart: nm. 2 uur te Ysselsteyn. Telkens op de bekende plaatsen Boekjes medebrengen. 40 HET BESTUUR. Eierwegers, Eierschouwers, Thermometers, Barometers, Kippenringen, Kunsteieren enz. 17 voor terstond of Paschen genegen de melkkar te rijden. H. Keijzers, Overbroek. voor Paschen, voor alle voor komend werk op 't bedrijf. Adres Bureau dezer. Biedt zich aan boerenknecht 50 j. die zelfstandig kan werken, ook genegen voor boerderij van klooster of gesticht. Adres J. Laarhuis, p.a. h. Martens, Baar- lo-Mo!en. Donderdag van 4 tot 5 uur op het Henseniusplein groote Vischverkoop, Echte Schelvisch 15 ct. p. kilo, Kees Henskens-Arts v.d. Landbouwbond. TB KOOP partij prima R. Star eetaardappelen Poels, Oostrum. 14 weken dracht, en bij A. Arts—v.d. Zanden, Beek- Merselo. Vermeulen, Stationsweg C 23, Oostrum. OPENBARE VERKOOP van en te VENRAY zal op Woensdag 20 Maart 1935 nam. 6 uur, in café P. Hoede maekers a. h. Henseniusplein te Venray, voor de Kinderen Wil lems te Venray—Kemp, publiek verkoopen Gemeente Venray I Huis, erf met kippenkooi, tuin, boomgaard en bouwland op de Kemp kadaster Sectie G nos. 3940, 4856, 3087, 5159, 3934, 3939 ged. en 3609 ged. groot circa 50 a. 63 c., begrensd door Vlakwa- terweg, van Osch, Strijbosch e.a. II Bouwland a. d. Vlakwater- weg Sectie G no. 323 en 318 ged verdeeld in 4 bouwterreinen 1. naast G. Arts gr. circa 10 a 2. groot circa 9 50 a. 3. groot circa 9.00 a. 4. groot circa 8.50 a. III Bouwland a. d Kempweg, Sectie G nos. 319, 320 en 318 ged groot circa 8.70 a., geschikt voor bouwterrein, begrensd door Wilms en Laurensse. Aanvaarding het bezaaide land stoppelbloot 1935, het overige op den gewonen vertrektijd Paschen 1935; in lasten vanaf 1 Jan. 1936. Betaling van den koopprijs lJuli 1935. Eerlijk opkomen 25 guide en ook 100 die van mijn heel leven die praatjes kunne bewijzen die van mij in omloop worde gebracht, zoo slegt en gemeen ben ik nog nie. Frou Hagelweg 4, Onderhandsche verkoop van een prachtige Ontginningsboerderij De zeer gunstig aan den ver harden wegen in de onmiddellijke nabijheid van Kerk en School ge legen boerderij te Venray—Yssel steyn I 63, groot 12 H.A. bewoond door W. Winnen, is uit de hand te koop. Nadere inlichtingen te bekomen bij den eigenaar W. Winnen en den Burgemeester van Venray.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2