Feesfvergadering F irm. J bei PaardenverzekeriDg pootaardappelfiD Algem. Vergaderiüg Land- eo Tuingereedschap. Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Stille Omgang. Vergadering autobus naar Jaarbeurs Helden. Feder. Jonge Boeren Venray Landbouwbond Dankbetuiging. P. Pubben Bedevaar! Smak! extra autobus. Firma v.d. Rijdt St. Jozef-beelden 2 oude Llmb. doeken Winkelhuis Zie onze Reclame Volksvermakeliik- heden Van 1 tot 20 deze week L. Wijnhoven Koperen Trap en Gord. roeden ft LEUNTAX i.H.Seiikens Leunen worde Nog wi E«fl! T Verder GELI stamboek zomer-za; BOUWL Notaris Pltiy Voorloopig Notaris Pluy HUIS Sff Onze dorpsgenoot, de heer P. Pluymaekers, is aan de Universiteit te Nijmegen door zijn met goed ge volg afgelegd doctoraal examen bevorderd tot Meester in de Rechten. GEVONDEN Een boodschap- tasch en een rijwielplaatje Inlichtingen Gemeentepolitie. Bouwvergunningen. Aan J M. van Rijt tot bouwen van een dubbel woonhuis aan den Overlooosche weg. Aan J. Franssen tot bouwen van een woonhuis te Veltum. Aan J. M. H. Peeters (Brukske) tot bouwen van een woonhuis met stallingen te Merselo. Openstelling Secretarie, Kantoor Gemeente-Ontvanger en Arbeids beurs met Vastenavond. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis dat bovengenoemde bureaux op Maandag 4 en Dinsdag 5 Maart uitsluitend van 10 lot 12 uur voor het publiek geopend zijn. Venray, 28 Febr. 1935. Openstelling Bureau Vleesch- keuringsdicnst. Het Bureau van den Vleeschkeu- ringsdienst is op Maandag 4 en Dinsdag 5 Maart voor het doen van aangiften ingevolge de Vleeschkeu- ringswet enkel opengesteld van half negen tot half tien voormiddag. De Burgemeester en Wethouders van Venray O. VAN DE LOO De Secretaris, VAN HAAREN Gratis Bioscoopvoorstelling. Heden Zaterdagmiddag zal voor de werkloozen en tewerkgestelden in deze gemeente een gratis filmvoorstel ling gegeven worden in het Luxor Theater. Aanvang 4 uur nam. Van de directie een zeer mooie daad, die wel op prijs zal worden gesteld. Kiezerslijst Gem. Venray. Op de Kiezerslijst 1935— i936 staan vermeld: 5041 kiezers voor de Tweede Kamer der Staten Generaal; 4948 voor de Provinciale Staten; 4855 voor den Gemeenteraad. Van de vijf personen uit Helmond, die verdacht werden van de diefstallen te Smakt, Holthees en Maashees, hebben thans een tweetal bekend. STILLEN OMGANG. De verkoop van spoorkaartjes met inbegrip van contributie, programma en klein misboekje a f 3.95 te samen duurt tot Woensdagmorgen 11 uur, indien tenminste de voorraad dit toelaat. Heden avond om 8 uur wordt in het Patronaat nog eene vergadering gehouden, waar alles besproken wordt en waar tevens reeds kaartjes kunnen worden genomen. Belangstellenden zoowel als de oude deelnemers worden verzocht trouw op te komen. De deelname zal dit jaar wederom groot zijn. Uit Oirlo zijn reeds 37 en uit SmaktHolthees 20 deelne mers opgegeven. Voor een goeden gang van zaken is het gewenscht^ dat degenen, die toch zeker meegaan, reeds nu hun spoorkaartjes afhalen en hiermede niet te wachten tot Woensdag. VENRAY VIERT CARNAVAL. Ja Venray viert dit jaar zelf Carnaval. Trokken andere jaren velen in de Vastenavondsdagen naar Venlo of Helmond om daar deel te nemen aan de Carnavalsviering, thans heeft Venray's Harmonie er voor gezorgd, dat men in Venray z e 1 f een attracrie heeft, die naar we hopen de uit- trekkers zal doen besluiten die dagen in eigen plaats door te brengen. Venray's Harmonie heeft n.l. drie Beyerse avonden georganiseerd en wel Zondag, Maandag en Dinsdag telkens beginnende 6 uur namiddag. Hiervoor is de Coocertzaa! „Wilhel mina" gemetamorphoseerd In een zaal uit „Sprookjesland." Twee orkesten verzorgen het muzikaal gedeelte, dat bestaan zal uit „Beyerse muziek." Een fantastische verlichting waarbij 't u lijkt, alsof 't licht als vonkende sneeuwvlokken op u neer valt, geeft aan de zaal een sprookjes achtig aanden. Iedere bezoeker ontvangt voor zijn kwartje'een gratij feestmuts, waarmee hij zich tooit, zodra hij de feestzaal is binnen getreden. Een speciaal voor deze gelegenheid gebrouwen bier wordt genuttigd uit stenen potten, zoals dit ook in Beieren gebruikelijk is. Begint U de maag te jeuken, wendt U dan tot de bedienende dames in „Beiers Costuum" en zij zullen U presen teeren knakworstjes, beschuitjes met kaas, gebakjes of gepelde eieren. Zoals U zietElk wat wils. Dat niemand verzuime, tenminste Zondagavond, wanneer men toch uitgaat, eens een kijkje te nemen in de prachtig ingerichte (ook wat zit plaatsen betreft) feestzaal Wilhelmina en een aansporing tot een bezoek op Maandag of Dinsdag zal overbodig blijken, daar de gezellige sfeer hen onweerstaanbaar ook Maandag en Dinsdagavond naar de „Beyerse Avond" zal trekken. En ten slotte Waarom 't geld buiten de gemeente gebracht, wanneer men er hier óók voor genieten kan? Do Valk II kampioen. Door Zondag j 1. gelijk te spelen tegen „Brughusia". hebben de Valk- reservers beslag weten te leggen op het kampioenschap. Na een spannende race met G.F.C. en mede door hun tweemaal te kloppen, wisten de Valken een voorsprong te nemen, die zij niet meer afstonden. 't Volgend seizoen zullen zij uit komen In de 1ste klas van den R.K. L.V.B. Voetbal. Morgen Zondag 3 Maart zullen de Venraysche voetballiefhebbers nog eens van een mooien wedstrijd kun nen genieten. Het is het bestuur van V.V.V. mogen gelukken den eersten klasser IV.C B.-er Veulosche Boys tot ga3t te ontvangen, welke zich bereidwillig verklaarde tot het spelen van de wedstrijJ ten bate en tot bijdrage voor het geschenk van Deken Thielen bij zijn 40 jarig Priesterfeest. De beide ploegen zien er als volgt uit: V.V.V. J. v. Zwamen H. Geurtjes H. v.d. Heuvel Fr. Hendriks H. Vermeulen Kr. Ars v. Zwamen Coppus Vermeulen Th. Derks, M. Derks 0— W. Pannemans P. v. Kempen Peeters Timmermans Pannemans G. Janssen T. Gerritsen W. Manders W. Theunissen, M. Heijnen 1 W. Fiethen Venlosche Boys Voetballiefhebbers mist vooral deze wedstrijd niet, dus allen maken een wandeling naar Den Dril. UIT DE BOUWVAKKEN. Tusschen de afdeelingen Venray en Meerlo en omstreken van de Ned, R K. Bond van Bouwpatroons eener zijds en de R.K. Bouwvakarbeiders* bond St. Joseph anderzijds, is over eenstemming verkregen inzake een nieuwe collectieve arbeidsovereen komst. Voor de kring Venray zijn de uurloonen 43 cent vaklieden en 34 cent niet-vaklieden; voor de kring Meerlo zijn deze resp. 40 én 32 ct. Bovendien hebben de patroons zich verplicht vanaf 1 Maart 1935 uit sluitend met leden te werken van de gecontract. R.K, Bouwvakarbeiders- bond. De arbeiders hebben zich verplicht in geen geval meer werk van parti culieren aan te nemen en bij afwij king van het contract bij de onge organiseerde patroons krachtdadige actie te voeren. Ook is tusschen de patroons en arbeidersorganisatie overeengekomen, dat gezamenlijk een groote verga dering zal worden belegd met alle leden patroons en arbeiders uit de afdeelingen in den kring Venray en Meerlo, waarvoor getracht zal wor den de groote Patronaatszaal van Venray te verkrijgen. Voorts ligt 't in de bedoeling, als sprekers voor die vergadering te vragen den heer Berger, secr. Land R.K. Patroonsbond en den heer heer Windt van de R.K. Bouwvak arbeidersbond. Patroons en arbeiders uit hetzelfde bedrijf bijeen, om de katholieke soli- dariteitsgedachte de geëikte wortel te doen zijn, waardoor met vrucnt aan elkanders economische belangen kan woiden gewerkt. Sterker dan op welke wijze ook blijkt hieruit, dat de katholieke le vensopvatting ook op economisch terrein geen tegenstelling van belan gen in zich houdt, maar een gemeen schap van belangen. Wij willen geen klasse-strijd, maar klasse liefde ook al zijn er tal van punten, welke voor de toekomst een noodzakelijke oplossing eischen. MEERLO. Gister 1 Maart heeft de heer A. G. Hermans, hoofd der bijzondere lagere school te Meerlo, het onderwijs met oen3ioen verlaten. Noode, zeer noode ziet Meerlo deze algemeen beminde persoonlijk heid heengaan. Meester Hermans gaf 38 jaar lang zijo beste krachten aan de opvoeding van Meerlo's jeugd. BLERICK. Met ingang van 15 Februari 1935 is de heer Jac. Aerts, afdeelingsconsul van den. K. A.N.W.B. voor de provincie Limburg afgetreden. Vanaf 1907 heeft hij den Bond zien uitgroeien van een groepje enthousiasten tot een vereeniging, die alleen reeds in Limburg meer dan 5000 leden telt. In 1908 werd de heer Aerts, toen tertijd nog wethouder te Venray, benoemd als consul voor het Noord- Limburgsche district. Vanuit Venray heeft hij veel gestreden voor goede rijwielpaden en zijn beste krachten gegeven voor het aanleggen van goede wegen en paden in N.-Limburg en door de Peel. Dat zijn werken op prijs gesteld werd, blijkt uit zijne benoeming in 1912 tot stemgerechtigde, welke functie hij bekleedde tot 1921, toen hij tot lid van het Algemeen Bestuur van den A.N.W.B. werd gekozen. De goede resultaten van zijn wer ken zijn tot uiting gekomen in de bondsdagen in 1925 te Valkenburg en tijdens de propaganda tochten in de laatste jaren door Limburg. Tijdens het feest van het 50-jarig bestaan van den A.N.W.B. te Am sterdam werd de heer Aerts aldaar gehuldigd als 25 jarig consul en werd hem ter herinnering aan dit heuglijk feest een gedachtenis aangeboden. Ook is de heer Aerts de oprichter van de afdeeling Venlo van het .Veilig Verkeer" en heeft in het afgeloopen jaar te Venlo. Venray, Horst en andere plaatsen in Noord- Limburg de bekende verkeersfilm voor de schoolkinderen laten draaien. Statenkieskring Venlo. Bij de officieele vaststelling der groslijst voor de Prov. Staten is de rangorde gewijzigd in dier voege dat de heer J M Trienekens uit Venlo die aanvankelijk nummer vier op de lijst stond op de vijfde plaats komt. Op de vierde plaats komt de heer J. W. Janssen, Helden met 42037 punten. De heer Trienekens had 41827 punten. Venlo krijgt hoogstwaarschijnlijk geen enkel lid der Prov. Staten. VENLO. In het Retraite huis te Venlo had Woensdag een bestuur- dersdag plaats voor de diverse be sturen van de R.K. Middenstands- afdeelingen van Echt tot Mook. INGEZONDEN. Burgerlijke Stand Venray van 22 Febr. tot 1 Maart 1935 GEBOREN Wilhelmina M. Janssen Lull. Henrica M. H. Koonings Leunen. Martinus E. J, Jeuken Hoenderstr. Petrus H. J. Strijbos, Castenray. Mathea M. P. v. d. Beuken Oirlo. Andreas H. H. Verheyen Oirlo. Maria G. Raemakers Langstraat. Catharina M. H. op 't Veld Oostrum Gerardus P. J. Arts Merselo. OVERLEDEN Wilhelmina Wilmien 76 j. weduwe van Th. de Bruynt, Overbroek. Elisabeth M. Mencke 56 j. Kloos terzuster Jeruzalem. Catharina M. van Ooi 32 j. echt- genoote van Th J. de Bruyni1 Veulen. Anna Maria Kusters 75 j. Lang straat. 2 patiënten St. Servatiusgesticht. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte ten bate der kerk, 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis voor de mannen der H. Familie, waaronder generale H. Communie, 2 uür groote Congregatie, geen herhalingscatechismus, 3 uur Lof en 4 uur H Familie Maandag half 8 besteld Jaarg. voor de vrouw van P. J. Loonen, 8 uur Zieledienst, geen Lof. Dinsdag half 7 Zielemis voor Arn. Jansen-Voesten, lid v. d. Retraitepenning half 8 Jaarg. voor Henricus Hendrix, zijne echtgenoote en hunne dochter Maria, 8 uur de uitvaart van Marie Kusters. Woensdag Aschdag, geboden Vasten en Onthoudingsdag, 8 uur H. Mis voor Th. Derks, besteld door den Eierbond Heide, 9 uur Hoogmis, na iedere H. Mis worden kruisjes uitgedeeld. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis half 8 leesmis 8 uur Jaarg. 2e klas voor Gerard Wismans, Anna Maria Thielen, Anna Maria Wismans, Francisca Wismans en den Z. E. Heer Pastoor Wismans. Vrijdag half 8 Jaarg. voor Jacobus Schaeffers, 8 uur Jaarg. voor Gerard Litjens en Maria Wismans, 5 uur H, Kruisweg. Zaterdag half 8 besteld Jaarg. voor de vrouw van Herman Bexkens, 5 uur Lof, de jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 5e klas komen te biechten. Op de Vrijdagen in de Vasten om 5 uur Kruisweg en Zondags om 5 uur Lof en Lijdensmeditatie A.s. Zondag om 8 uur H. Mis tot intentie van de Vereeniging H. Stede. In de loop der eerste weken zullen de Zelatricen de contributie ophalen voor de Voortplanting des Geloofs De storm heeft groote schade aan gericht aan onze Parochiekerk. Wij zullen de kosten onmogelijk met onze gewone inkomsten kunnen bestrijden. Wij verzoeken daarom alle parochianen, dat zij door een geregelde en ruimere bijdrage in de maandelijksche collecte voor de kerk, ons in staat te stellen deze schade te herstellen. H. Familie. De volgende mannen vieren deze week hun Patroonheilige. J. Roffers C Roffers M. Roffers, H. Stevens, Ant. Stevens Alb. Stevens, H. Derks, Evers, H. Oudenhoven, M. Sijbers, Th. Janssen. F. Janssen, A. Odenhoven, M. Relouw. K. J. V. Woensdag Zangclub van 8 9 uur. Donderdag Naaicursus van half 7 tot half 9. Paterskerk Zondag, Maandag en Dinsdag plech tige viering van het 40-uren gebed. Het Allerheiligste is uitgesteld van des morgens half 6 tot 's avonds einde van het Lof. Om 5 uur, kwart voor 6 en 7 uur stille H. Missen, kwart over 8 pl. Hoogmis gezongen door heel het volk. Zangboekjes meebrengen Kwart voor 5 pl. Vespers half 6 Lof, le ged. wordt door het volk gezongen. 7 uur b.l. voor Vr. Janssen-Voesten. Maandag 9 uur Hoogmis, kwart voor 5 gezongen Vespers, half 6 Lof. Dinsdag 3de Dinsdag van de Noveen ter eere van St. Antonius, 7 uur b.l. ter eere van St Antonius, 9 uuj Hoog- mis gezongen door het volk, toespraak Mijnheer de Redacteur. Nu de uitslag der verkiezing voor de Prov. Staten bekend is, wordt deze zeer veel besproken en becritiseerd DOOR ZEER VELEN. Ik vraag me echter af waarom nu zooveel critiek, terwijl er maar 21 per sonen, het bestuur meegereu end, op de vergadering der K K. Venray-Dorp, Heide en Sma*t, toen de candidaten konden en moesten gesteld worden, aanwezig waren. Een Kiezer. gebeden der Noveen en aanbeveling van de intenties. Kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 pl. Lof, processie en Te Deum tot sluiting van het 40-uren gebed. Volle aflaat voor alle geloovigen De hoogmis wordt opgedragen tot zekere intentie. Woensdag, Asch-Woensdag, volle ailaat voor alle geloovigen, half 7 H. Mis met gebed ter eere van St. Jozef als b.l. voor Th. Pouwels en echtgen., half 8 Aschwijding waarna Hoogmis, half 6 gez. Vespers t. eerev St. Jozef 6 uur en half 7 b 1. voor Mart. Janssen en Anna Gertruda Jeuken. Donderdag half 8 pl. Requiem als zieledienst voor Arnoldus H. Heijitjes, en b.l. voor Hub. Janssen en Alberdina Voesten. Vrijdag half 8 pl. Requiem als ziele dipnst voor Weleerw. Pater Gentilis Mehring, 7 uur Requiem-mis voor Maria Kusters, als lid der Derde Orde. De Tertiarissen worden aan het regel voorschrift herinnert om voor de over ledene de H. Communie op te dragen en het Rozenhoedje te bidden, om half 6 oefening v.d. H. Kruisweg. Os Tertiarissen worden verzocht om tijdens het 40-uren gebed hun biduur zooveel mogelijk tegen den middag te houden, wanneer 't minste volk in de kerk is. Patronaat. Zondag algemene H. Communie voor alle jongens van het Palro naat, kwart voor 8 aan het Pa tronaat zijn. Om half 12 gezamenlijke aan bidding door de Jor.ge Wachten in de Paterskerk, 5 voor half 12 aan het Patronaat zijn. Van half 11 tot half 12 kaartjes halen voor de voetbalwedstrijd ten bate der Missie tussen De Valk en de Studenten. De jongens van klein-, midden- en groot Patronaat betalen 5 cent, de andere 10. Dinsdag geen Goud Pluvier, de leden van Goud Pluvier kunnen voor de toneeluitvoering van St. Servatius van 11 tot 12 een kaart krijgen voor 25 ct. Woensdag groepen-vergadering als naar gewoonte, de algemeene groepen bijeenkomst is een week uitgesteld. KantoorMarktstraat 10. Worden gevraagd: 1 smidsknecht b.m. hoefbeslag 1 boomkweeker voor Maasbree 1 leerling schilder 1 boerenknecht b.m. melken 1 boerendienstmeisje 1 Mei 1 boerenknecht voor Wanssum 1 werkmeisje 1720 jaar Bieden zich aan 1 dienstmeisje pl.m. 24 jaar 1 kindermeisje 2 winkeljuffrouwen 2 burgerdienstmeisjes 1 keukenmeid 25 jaar Kerkel. Diensten te Smakt Zon- en Feestdagen half 10 Hoogmis, 3 uur Lof. Woensdagen en onder Octaaf v. 19 Maart: 8 uur H. Mis, 3 uur Lof. 2 van de Vereeniging „De H. Stede" afdeeling Venray heden Zaterdag 8 uur in een der bovenzalen van het Patronaat. AGENDA: 1. Opening. Notulen. 2. Installatie Geestelijk Adviseur. 3. Mededeeling ingek. stukken. 4. Rekening en verantwoording Penningmeester. 5. Diverse besprekingen in ver band met tocht n. Amsterdam. Aller opkomst wordt beleefd verzocht. 26 Maandag 8 uur Garage Derksen v.d. Landbouwbond DONDERDAG 7 MAART om 7 uur in het Patronaat. 42 Spreker Consulent N. DINGHS. Daarna FILM afgewisseld mei Strijkje van Harmonie Oostrum. Allen present! HET BESTUUR. Venray-Dorp. 2 A.s. Zondag voorm. betaling der premie's van Ongevallen- en verplichte Ziekteverzekering. Dit geldt ook voor afd. Heide IGroote V ischverkoop. I A.s. Dinsdag en verder eiken Donderdag van 4—5 uur alle soorten versche Visch en Bak- bokking op de Markt verkrijg baar. 8 Kees Henskens-Arts Aan allen, die verleden Zon dag eenigen steun verleenden bij de stemming voor de offi cieele candidatenlijst der Prov. Staten, mijn oprechten dank. Merselo. iedere Zondagmiddag 2 uur vertrekt vanaf Henseniusplein een Ondergeteekende betuigt zijn volle tevredenheid over de promote regeling en uitbetaling van door hem geleden storm schade, aan „Storm-Risico" agent Joh. Kusters, Venray. A. REIJNDERS Geijsteren. Vroege Eerstelingen a 6'/» cent per kilo, in kistjes Witte en roode kool- planten. H. Tacken. Schoolstraat Voor de maand MAART prachtsorteering aan spotprijzen. Kandelaars, Kaarsen, Bloemen. Th. Pouwels Hofstraat 8 12 Te koop gevmagd Brieven met prijsopgaaf onder no. 77 Bureau dezer. Te huur gelegen Henseniusplein 17. Swaghoven, Maasheesche weg 15, Tel. 25. ;0 Woensdag 6 Maart nam. 3 uur, in het Patronaat. AGENDA Notulen vorige alg. vergadering. Jaarverslag over 1934. Verslag Gomm van comptab Benoeming een nieuw lid dezer commissie. Herziening reglement. Rondvraag. Sluiting. Trouwe opkomst verzocht HET BESTUUR 2 pond prachtige grove Rijst 12 Mooi gedecoreerde emmertjes Appelsiroop 10 pond 148 Fijne Haring flesch 8 st. 20 Uien 2 pond voor 8 2 pond Vijgen voor 20 Fijne Azijn in flesschen 15 Groote flesch Azijn extract 20 Kleine a> 9 Doos Pudding 36 pakjes 46 Bus Appelmoes 1 kilo 28 4 pond Koffie 98 Fijne blanke Stukjesappels 20 Fijne zoele Pruimen 40 50 18 2 pond Candijkoek 25 2 verpakte Candijkoeken 25 Spliterwten per pond 9 Groot blik Zalm 25 Suiker verp. of onverp. p. klio 42 Fijne boter m. 25 pc. roomboter 54 Kaasjes 3—4 pond per pond 20 Hofstraat 8 40 op het Henseniusplein Vastenavond-Dinsdag Zakloopen. Mastklimmen, Ringste ken, TonstekeD, Balkrulen enz. Iedere afd. 10 prijzen, le prijs 10 pond Maas- of Zeevisch. Koopers van visch kunnen gratis meedoen. Niemand mag achterblijven. Haalt wat er te halen is, 't is nog winter. Jongens en meisjes afzonderlijk. Wie geen visch koopt, mag niet meedoen. De visch is hierdoor niet duurder. De verkoop begint om 1 uur waarna de wedstrijden, opge luisterd door muziek, 500 pd. visch zijn beschikbaar. Juryleden P. van Opbergen Jzn„ Th. Wlotels, H. Clephas, M. Arts, A. Janssen te Overloon, H. Arts te Merselo, P. J. Strijbos te Castenray en Nelissen te Oirlo- Kees Henskens-Arts geven wij 4 Waschklemmen voor 1 ct 1 pond Soda VOO 2 ct 1 pakje Vanillesuiker voor 3 ct 1 pakje Chloor voor 4 ct 1 Panspons voor 5 ct 1 pak Lucifers voor 6 ct 1 pood prima keukenrijst 7 ct 1 pond Olienootjes voor 8 ct 4 p. Pudding voor 9 ct 1 pond Vermicelli dikke 10 ct 2 ons Hagelslag voor 11 ct 1 pond Pruimen voor 12 ct 3 pakjes Pudding zeer fijn 13 ct Half pond Cacao voor 14 ct ct 3 pak Zeeppoeder voor 15 Half pond fijne Sonja Koffie 16 ct 2 reuzenstangen Huishoudzeep 17 ct 1 pond Pruimedanten voor 18 ct 2 fl. Azijnextract voor 19 ct 2 fl. Azijn met flesch gratis 20 ct Telefoon 106 Wij vragen en bezorgen. Boomborstels Snoeischaren Harken Schoffels Hark- of Schoffelstelen Groote Spaden blank Verplant-schopjes Bloemstokken 4 stuks in alle maten verkrijgbaar. Traproeden koper per stuk 10 ct. Gordijnroeden koper 18 ct. Schroefdraaiers 2 op kaart 15 ct Hamer met steel 30 ct Nijptangen 35 ct Roededragers, haken, oogen enz. 50 ct. 68 ct. 20 ct 36 ct. 25 ct. 150 ct. 16 ct. 25 ct. Joh. Claessens 6 cent per K.M. Beleefd aanbevelend. onze bekfnc Lajen ter leen gevna te bouwen behujzir gelegen bouw- di soliede le hypoihe Brieven ondet n van dit blad. 1 Biedt de een jonffe tuiniers Adres Bureau'di TE 1JC een dr»g 15 weken drachi sers, Merselo-Kltin TE KC eerste nabouxfv goedgekeurd 9-j-9 pei 100 kilo. Kind. Wisrna.£, TE KP versche tweede kalf, prol. P. J. Michels, M OPENBARE V van te Sua te Vetra' IV VU A en t&^< ncHQb 1591 zal op Dinsdag 12 nam 3 uur in let Wed. Michiels a.d. den heer W. Jeuiies Smakt, publiek veds Gemeen l£~r 1. Bouwland! veld Sectie A HA. 2. Bouwland in veld Sectie A 1572 groot circa 2 H A. begrensd door we«; Asselbergs en M. B< Aanvaarding stQp betaling 1 October vanaf 1 Januari 193 te VENR zal op nader te bèpSl Mej. de Wed. M. Lli deren te VenrayHe publiek verkt en bouwland 1.20 H.A.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2