De Valk I - Excels van Ysselstoyn KUIKENS 400-500 broedeiereo 6 zware Meis flinke paajj 400-500 Ir Gemengde Berichten. Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Coöp.Zuivelfabriek H. Maria, Oosfrum. Voor Uw TUIN Fr. van Gerven Boerenleenbank Venray. boekjes af te halen Vergadering Verhuisd L. GIELEN Mi Broede 2 ZW. SOIBI Te ie BENEDIh boerenk H.H. Kippen Broede wordt," klonk het plechtig antwoord „Wij wenschen aangenomen te worden als leden der K.J.V„ om onder de gegeven leiding naar best vermogen godsdienstig en eerbaar te leven en door woord en daad mede te werken om in onze gezinnen in onze gezelschappen in onze werk- mlddens met Maria's hulp, het Rijk van Christus te herstellen." Als Bisschop Lemmens daarna allen het insigne heeft opgespeld, treedt de kerngroep naar voren en leggen op de vraag van Mgr., met de hand op het vaandel de volgende belofte af: „Wij beloven trouw aan Christus, Onze Koning en aan Maria Onze Koningin. Wij beloven trouw aan kerkelijk en wereldlijk gezag. Wij beloven trouw aan ons vaandel, aan de vereeniging en aan elkaar. Wij beloven reinheid van zeden, ernst in leven, en goedheid voor iedereen God moge ons helpen trouw te blijven aan onze voornemens." Wanneer na dit verheven moment allen gezamenlijk een gebed gestort hebben, spreekt Mgr. de K.J.V ers en ouders op hartelijke wijze toe, met nadruk wijzende op het groote belang van het leekenapostolaat in onze dagen. Deken Thielen bracht hierna dank aan Mgr. om voor deze gelegenheid wederom naar Venray te willen komeD, terwijl hij tevens wees op het vele werk van den directeur Kapelaan Theunissen. Een plechtig Lof besloot deze indrukwekkende plechtigheid. De avond werd verder door de K.J.V, op feestelijke wijze gevierd N.V.Crt. GEVONDEN Een bos sleutels en een damesring. Inlichtingen Gemeentepolitie. Het Barmeisje. Iedereen staat de Dageraad nog duidelijk voor den geest. Er is wel een jaar ruim over heen, maar de indruk is gebleven en dat is 't juist wat wij beoogen met ons spel. 't Moet een les bevatten, iets practisch meegeven voor het leven. Naast 't spel der kleine K.J.M.'ers zal de K.J.V. op Maandag 25 Febr. een prachtig stuk leven op 't tooneel brengen: Het Barmeisje, in al zijn ellende geschilderd. Wij zullen dan zien, hoe God de vader is van alien, ook en wel het meest van de door de wereld ver- stootenen. Wilt gij genieten van mooi en keurig spel, komt dan dien avond Daar 't St. Antonius-Patronaat. naar den Donateursavond, die ook voor anderen toegankelijk is. Zie verder de advertentie volgen de week in Peel en Maas. De kommies v. Barneveld alhier is met ingaDg van 1 Maart a.s. overgeplaatst naar Vierlingsbeek en bevorderd tot dienstgeleider. FIRMA P. DE GRUYTER. De voor ruim 117 jaar in den Bosch opgerichte zaak van den Heer de Gruyter, die inmiddels, dank zij goeden koopmansgeest, is uitgegroeid tot de alom bekende zaak P. de Gruyter Zoon, heeft thans ook in Venray en wel in het verbouwde heerenhuis der Familie EsserLe Brun. een van hun keurigejwinkels in gericht. Niet dat de Gruyter hier nog onbekend was, daarvoor had zij reeds jaren met hare vertegenwoor digers alhier gewerkt, maar het winkelbedrijf zien, moet leiden tot verdere uitbreidlog van zaken. We hebben een kort bezoek aan den nieuwen winkel gebracht, die in alle opzichten „af" is, De electrische koffiemolens, de practische verstelbare wiokelkasten, de doorgevoerde hy giëne bij de behandeling der wareD, de van labels voorziene zakken en kisten, waarop datum van aflevering aan den winkel is vermeld, de keurige orde en regeling, die overal betracht wordt, kortom alles werkt mede om het devies der Firma ten voordeele der klanten tot waarheid te doen worden „EN betere waar, EN 10 pCt. alléén de Gruyter"' Ia de etalage staat thans een mooie landkaart van Nederland, waarop met electrische lichtpuntjes de plaatsen zijn aangegeven waar wiokels der firma gevestigd zijn. Wij twijfelen er dan ook niet aan of het publiek zal hier evenals elders de nieuwe winkel met een bezoek vereeren 1 Aannemers waren Gebr. v. Bergen. „Veilig verkeer" Yenlo en Omstreken, Deze vereeniging gevestigd te Venlo en actie voerende in Noord-Limburg heeft Woensdagmiddag een film voorstelling gegeveD voor de Venray- sche jeugd ln het Luxor-theater alhier. Aanbieding van vee. De Nederlandsche Veehouderij- centrale maakt bekend, dat op Woensdag 6 Maart van 9—11 uur op het Henseniusplein te Venray, gelegenheid zal worden gegeven runderen in de gevraagde soorten aan te bieden. Prijzen en voorwaarden als vorige week. De aangiftekaarten, welke verkrijg baar zijn bij de districtssecretarissen der Gewestelijke Landbouw-Crisis- Organisaties, moeten vóór Zaterdag 23 Februari zijn ingezonden bij de G e westelij ke Landbou w-Crisls- Or ga nisaties. Een sympathieke daad. De Firma P. de Gruyter en Zoon, die heden in de Groote Straat alhier een winkel heeft geopend voor hare bekende artikelen, heeft aan de bij de werkverschaffing te werk gestel den een bon verstrekt ter waarde van f i.— waarvoor zij in den nieuwen de Gruyter's winkel ver langde artikelen kunnen bekomen. Voor menig huishouden een mooie bijval, nu alle krachten moeten worden ingespannen om de eindjes aan elkaar te krijgen. De Firma de Gruyter en Zoon heeft door deze practische en prach tige reclame velen gewonnen bij den aanvang van het nieuwe winkelbe drijf. SLAGERIJ COENDERS. De rij van moderne winkels, waar aan Venray zoo rijk is, zal met de totaal verbouwde winkel aan het Henseniusplein (vroeger cooperatie- gebouw) waar de heer J. Coenders zijn slagerij heeft overgebracht, weer met een vermeerderd worden. En niet met de minste I Al waren nog rappe handen volop aan het werk, om voor de opening op Donderdag 21 dezer gereed te zijn, toch kon men reeds een goeden indruk krijgen van hetgeen daar tot sttnd komt. De winkel met zijn keurige tegel- bekleeding, de fraai betegelde toon bank met de marmeren bladen en etalage, vormen met de gekleurde winkelramen en verchroomde vleesch- haken, een het oog bekorend geheel, dat meer dan elders in een slagers winkel opgeld doet. De betegelde voorgevel is een waar sieraad voor het Henseuiuspiein. De moderne slagerij, de frissche worstkeuken met drooglokaal zullen er alleszins toe bijdragen, om de energieke onderneming van den heer Coenders tot welslagen te brengeo, hetgeen wij den kundigen en ijverigen, in dezen crisistijd van moed getui- genden ondernemer, toewenschen, Aannemers zijn ArtsGielen— Arts. Architect H. Oudenhoven Lzn. Beiersche Avonden. De voorbereidingen, voor de met de Vastenavonddagen in de Wilhel- minazaal alhier te houden Beiersche Avonden, zijn in vollen gang. Een Duitsch orkest is bereids ge- engageerd, terwijl voor de bediening zich reeds een 40-tal jonge damès hebben opgegeven. De zaal zal een algeheele verandering ondergaan. Volgende week meer I LEUNEN. Door onze Fanfare werd besloten dezen zomer deel te nemen aan het Muziekconcours, uitgeschreven door Venraysch Har monie en wel in de derde afdeeling, OOSTRUM. Onze vroegere dorpsgenoot, de Weleerw. Pater Salesius Lemmens, O F.M., zal einde Mei vertrekken naar het nieuwe Missiegebied der Franciscanen iD Britsch—Indië. MERSELO. Heel veel dorpsge- nooten hadden gevolg gegeven aan den oproep van den Z.Eerw. Heer Rector en kwamen de voordracht over de Missie van Celebes bijwo nen. Met heel veel aandacht volg den zij de verklaringen, die de Missionaris gaf bij de mooie beelden die hij ons toonde. Aangespoord door den Weleerw. Pater P. Arts, die een beroep deed op de Merselosche liefde voor de Missie, aangespoord nog door den Z.Eerw. Heer Rector, gaven de menschen gaarne hunne aalmoes en al zijn dan de tijden moeilijk, toch gaven de Missievrienden met mild heid hunne gaven. Ruim 150 gulden kon men den Missionaris, Pater H. Peeters, ter hand stellen. Met hartelijke woorden dankte deze de. aanwezigen voor hunne belangstelling en voor de klinkende bewijzen van missiesym pathie. MERSELO. De plannen voor de feesten op Vasteoavond-Maandag, beginnen thans vasten vorm aan te nemen. Door Ruiterclub en Voetbal vereniging zullen verschillende ver makelijkheden en wedstrijden worden georgaoiseerd. Voor elk wat wils, waaraan prachtige prijzen verbonden zijn. In de zaal van H. Arts zal een concert met tooneeluitvoerlDg wor den gegeven, waarbij het blijspel „Mijnheer Klaproos" zal worden opgevoerd. We komen hierop nader terug. MERSELO. WoeDsdag heeft al hier in de zaal Arts, een waschde- monstratie plaats gehad voor de leden van den Boerinnenbond met de alom bekende Persil artikelen. Het gold hier een gratis waschde- monstratie, waarvan een ieder wilde profiteeren. Uit alle deelen kwamen de hulsvrouwen aangeloopen met wollen dekens, japonnen, jumpers, gordijnen, bedspreien enz. enz. welke goederen allen onder hun toezicht gratis werden behandeld. De resul taten waren schitterend, want naar wij hoorden, wisten de huisvrouwen vroeger nooit, boe ze iets goed gereioigd moeten krijgen. Nu hebben zij zich echter overtuigd, dat met Persil alles gewasschen kan worden en dat het wasschen volgens de juiste aanggeven methode ook voor de groote witte wasch veel voordeell- ger en ook veel gemakkelijker uit komt. Wij hoorden van huisvrouwen, dat zij na de demonstratie die zij gezien hadden, thuis ook verschil lende dingen hadden gewasschen en dat de resultaten verrassend waren. Wij sporen daarom elke huisvrouw aan, niet langer meer volgens de verouderde methode te wasschen, doch spoedig tot de nieuwere en veel betere methode over te gaan. De Persil artikelen, waaronder behooren: Persil, Henco, Ata, Iroi en Sil. zijn allen van zuiver Nederlandsch-Fabri- kaat en mogen dus in geen enkele huishouding meer ontbreken. VEULEN. Het zoontje van den landbouwer v. O. alhier, had het ongeluk van de hooizolder te vallen. De dokter constateerde hersen schudding. WANSSUM. Maandag had de 33-jarige landbouwer J. Hendrikx uit Geysteren, bij het Iaden van een kar slakken alhier aan de haven, het ongeluk dat eenige zakken van 100 K.G. van een zekere hoogte op hem neer vielen, zoodat hem hierdoor de borstkas werd ingedrukt. HOLTHEES. In de vergadering van de Schutterij alhier memoreerde de voorzitter het overleden bestuurs lid W. Janssen. Besloten wetd tot aankoop van twee nieuwe geweren. Heden zal een feestavond worden gehouden in het Schutterslokaal van W. Loonen. Doodelyke val. Donderdagmorgen is de 68-jarige landbouwer J. Reintjes te Gennep van den hooizolder gevallen. De man was op slag dood. Massa-ontslag op de My nen. Behalve het ontslag aan 100 arbeiders op de Laura en Julia zal nog ontslag verleend worden aan arbeiders op de Domaniale mijn. Het getal zal niet zoo groot zijn als de vorige maand. Op de Willem Sophia zullen 50 arbeiders ontslagen worden. -Op de Oranje Nassau zal ook eeD aantal den arbeid moeten verlaten. Aanhouding. Door den gemeente-veldwachter Backus werd te Reuver zekere M. d. C. uit Amsterdam aangehouden, die langs de huizen ging om z.g. oud goud op te koopen. Het bleek echter dat de man ook nog een anderen handel dreef. Hij trachtte n.l. zekere artikelen, bekendals voor behoedmiddel, te verkoopen hetgeen volgens het Wetboek van Strafrecht verboden is. Dank zij de activiteit van den veldwachter werd de man tijdens zijn snood bedrijf gesnapt. Z'n heele voorraad, 'n 50 stuks, werd inbeslag genomen en proces verbaal tegen hem opgemaakt. Geen ryksgeld meer voor keuringsdienst In het algemeen bezuinigingsplan, dat de regeering voorbereidt, zal ook de zorg voor de Volksgezondheid niet worden gespaard. Bij geruchte verneemt het Volksbl. dat het in de bedoeling ligt op de inspectie van de Volksgezondheid te besparen door vermindering van het aantal hoofdinspecteurs en in specteurs. Een andere bezuiniging zal ver kregen worden door intrekking van de begrootingspost van f 660.000, waaruit de bijdragen aan de gemeen ten voor de keuringsdienst van waren werden bekostigd. De kosten van de keuringsdiensten (voorzoover zij onder die omstandigheden te hand haven zouden zijn) zouden daardoor geheel ten laste van de gemeentelijke budgetten komen. Kwynende cafébedrijven. Naar de Tel. verneemt heeft zich uit de besturen van het Verbond van Ned. Werkgevers, den Kon. Ned. Middenstandsbond, de Horecaf en de Alg. Ned. Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer zich een com missie gevormd, die de verschillende plannen tot verbetering "an den toestand in het hotel-, café en restaurantbedrijf zal onderzoeken, en zoo mogelijk den weg zal aangeven om uit de moeilijkheden te komen. Oud minister Posthuma heeft zich bereid verklaard het voorzitterschap van deze commissie op zich te nemen. Tegen loonsverlaging in de tabaksindustrie. De Eindhovensche afdeeling van den Nedeil. R.K. Tabaksbewerkers- bond, die de grootste afdeeliDg hier te lande is heeft in een drukbezochte vergadering een motie aangenomen betreffende de voorstellen tot loons verlaging, die de beide patroonsor ganisaties in 2e instantie hadden in gediend. Men besloot het hoofdbe stuur op te dragen in geen geval accoord te gaan met welke verlaging ook van het Iood, dat men toch reeds op een minimum gedaald achtte. De werkeloosheid te Eindhoven. Per 2 Febr. j.l. waren te Eindho ven 3333 geheel werkloozen inge schreven; het aantal bleek per 9 Febr. gestegen te zijn tot 3485. Gasverstikking. Te Tilburg is de 66-jarige alleen wonende W, Broens dood op bed gevonden. Hij bleek aan gasverstik king te zijn overleden. In de keuken vond men een gas- kraantje openstaan. De dood moet reeds eenige dagen geleden zijn in getreden. Meisje geschaakt. Men meldt uit Doetinchem Wegens schaking van een miader jarig meisje uit Doetinchem is te Maastricht een persoon aangehouden en naar hier overgebracht. Na ver hoor is hij in Arnhem ingesloten. Gevaren van prikkellectuur. Te Ginneken is een tiental kleine inbraken opgehelderd, welke bleken gepleegd te zijn door een zevental jongens van 16 tot 18 jaar oud die waarschijnlijk door het lezen van prikkellectuur tot bun daden zijn gekomen. Zomerdienstregeling by de spoorwegen. Naar het Hbld. verneemt heeft de directie van de Nederlandsche Spoor wegen besloten de zomerdienstrege ling, welke op 15 Mei ingaat, te doen samenstellen volgens den be- staanden Amsterdamschen zomertijd, dus ongeacht de eventueele beslissing van de Eerste Kamer om Nederland bij de laoden met Midden-Europee- schen tijd in te deelen. Eerste ceutrale hengstenkeuring te Utrecht. Te Utrecht werd Woensdag voor de eerste maal een centrale premie keuring,. met tentoonstelling, van heogsten gehouden, georganiseerd door de Nationale Vereeniglog tot bevordering van paardenfokkerij in Nederland, die in samenwerking met haar provinciale afdeelingen en ver schillende provinciale regelingscom missies voor paardenfokkerij, hiervoor f 3200 aan prijzen beeft uitgeloofd. De bedoeling van deze keuring is, in Utrecht, het centrale punt van Nederland, een zoo groot mogelijk aantal hengsten van het warmbloed type ieder jaar bijeen te brengen, teneinde te komen tot een hengsten markt, zooals deze in vroeger jaren te Beusichem heeft bestaan. Dit is van belang, daar jaar in jaar uit en vooral in het voorjaar, een groote vraag bestaat naar vaderpaarden, terwijl dan de jonge dieren zeet lastig te bekomen zijn Deze eerste centrale keuring te Utrecht op het veemarkt-terrein ge houden, is een succesvol begin geweest. Er bestond groote belang stelling In totaal waren 48 hengsten ingeschreven, waarvan ruim dertig werden voorgeleid. Hier was het beste fokmateriaal aanwezig. Op het veemarktterrein heer^chte groote bedrijvigheid. ZIEKTEWET. Wat de arbeiders te doen hebben. Ons kwam ter oore dat er, óók hier ter plaatse, nog altijd arbeiders zijn die in geval van ongeschikt heid tot werken wegens ziekte niet weten wat ze moeten doen, in verband met de Ziektewet. Allereerst moeten zij weten bij welke Ziekenkas bun werkgever is aangesloten. Is de werkgever aangesloten bij de Ziekenkas van den Raad van Arbeid, dan moet de arbeider in ieder geval binnen 24 uur na het intreden der ongeschiktheid, mededeeling doen aan den Raad van Arbeid. Zijn werkgever of de geneeskundige behoeven dit niet voor hem te doen. Formulieren (ziekmeldingen) zijn aan ieder kantoor der posterijen kosteloos verkrijgbaar. Het bovenstaande geldt alléén voor den arbeider die verzekerd is bij de Ziekenkas van den Raad van Arbeid. De arbeiders die verzekerd zijn bij een Bedrijfsvereniging zullen goed doen, ingeval van ziekte, hun werk gever te vragen wat hun te doen staat. Te late ziekmelding heeft zoo goed als steeds verlies van ziekengeld tengevolge. Burgerlijke Stand Venray van 8 tot 15 Februari 1935 GEBOREN Arnoldina A. J Janssen, Weverslo Honoré Th.M Verheijen, Gasslraat Hendrikus C. Branje, Kolkweg Johanna A. M. Janssen, Oostrum Jacobus J. Versleijen, Oirlo Johanna G. M. Janssen, Leunen Jacob G. M. Fleurkens, Stationsw. Theodorus H. S. M. Claessens, Boschhuizen Hendrina W. M. M. Verheijen, Oostrum Petrus M. J. Geurts, Smakt OVERLEDEN Arnoldina Voesten, oud 36 jaar, echlgenoote van J H. Janssen, Weverslo. Jan P. H. Philipsen, 9 maand, Oirlo. Lambertus M. Coopmans, 9 m. Veulen. Pelronella Linders, echlgenoote var, J. H. Dirckx, 68 j., Leunen. 2 padenten St. Servatius. die door onzen Bisschop is belast met het bouwen van een nieuwe kerk in Hoensbroek, in alle H.Missen, preeken en collecte houden voor dit doel. Vooral in dezen tijd is die opdracht zeer moeilijk uit te voeren en daarom bevelen wij die collecte heel bijzonder aan in uwe milddadigheid. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor Peter Joh. Litjens, 8 uur Jaarg. voor Johanna Roelofs, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor Jan Swinkels en overleden familie Kelt- jens en Swinkels, 8 uur Jaarg. 2e klas voor M. van Kuik en Petr. Roffers. Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor P. J. Janssen en echtgenoote, de over leden familie Janssen-v. d. Bosch, 8 uur Jaarg 2e klas voor Joh. Rongen en Wilhelmina Broeks. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis voor de vrouw van Jan Janssen, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Johanna Grutters Hendrik v. d. Wilden berg en kinderen. Vrijdag half 8 besteld Jaarg.voorde vrouw van Gerard van Rijswijk, 8 uur Sol. Jaarg voor Martinus Janssen. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 3e klas te biechten, half 8 Jaarg. voor Joh. Rongen, ouders, broeders en huisvrouw. K. J. V. Morgen Zondag maandelijksche H- Communie voor de K.J.V., Agnespatro- naat en K.J.M. WOENSDAG 7—8 uur Groepleidstersvergadering. 8—9 Kernclub. 89 Zangclub. H. Familie. De volgende mannen vieren deze week hun Patroonheilige. L. Swinsels, W. lanssen, W. Peters, W. Custers, G. Stoks, Jos. Janssen, L. v. Haaren, P. v. d. Vorle, Jacob Janssen, Fr. Hoedemackers, M. Wijn hoven. Paterskerk Morgen om 5 uur, kwart voor 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, om 8u. plechtige Hoogmis voor de leden der Aartsbroederschap, na de Hoogmis processie. Gelegenheid Zondagochtend om te biechten aan de Evangeliezijde Om kwart voor 5 gezongen Vespers, om half 6 Lof. Onder alle H. Missen schaalcollecte voor de nieuwe kerk van Pastoor Nieuwenhoven te Hoens broek. Maandag om half 8 plechtige ziele- dienst voor alle medebroeders. Dinsdag feest van den H. Conradus, volle aflaat voor alle geloovigen. le Dinsdag der Noveen ter eere van den H. Antonius, om half 7 Hoogmis met toespraak en gebeden der Noveen en aanbeveling der intenties. Om half 6 nm. gezongen Vespers. De gezongen H. Mis van half 7 zal worden opge dragen tot zeuere intentie. Vrijdag feestdag v.d. H Margaretha van Cortona, volle aflaat voor alle ge loovigen, om half 8 gezongen H. Mis, om half 6 gezongen Vespers. Zaterdag half 6 b.l. tot zekere intentie Woensdag om half 8 pl. gezongen zieledienst voor H. Volleberg. Maandag om 7 uur b. 1. voor J. Janssen—Voesten. Dinsdag om half 8 b. 1. voor J. Janssen-Voesten. Woensdag om half 8, Donderdag om 7 uur en Vrijdag om 7 uur b. 1. voor Petronella Linders, als lid van de Aartsbroederschap. Woensdag om 7 uur b. 1. voor fam. van Reiin. Zondag na de Hoogmis repetitie van het Mannenzangkoor der D.O. Patronaat. Zondag kwart over 9 vergade ring der Jonge Derde Orde in de kerk, maar geen H. Mis. De leden dienen er dus voor te zorgen, dat ze voor die tijd een H. Mis heb ben bijgewoond. Ze kunnen dit b v. doen om 7 uur en mogen dan plaats nemen achter in de kerk boven (toegang door het klooster). Zondag van 11 tot 12 contri butie en kaartjes voor de film, die te half 4 begint. Dinsdag Goud Pluvier en film. Woensdag Groepenvergadering als naar gewoonte. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag 8 uur H. Mis tot intentie van den R.K. Tabakbewerkers- bond, maandelijksche Alg. H. Communie voor de K.J.M V., de K.J.V., Agnes* patronaat en K.J.M., 2 uur groote Com gregatie en collecte voor het'St. Petrus Liefdewerk half 3 herhalingscatechismus voor de meisjes, 3 uur Lof, 4 uur H. Familie. Dezen dag zal Pastoor Nieuwenhovenj KantoorMarktstraat 10. Worden gevraagd: 2e meisje voor Helmond 1 Maart Hulshoudster per 1 Maart Burgerdienstmeisje per 1 Maart 14—16 jaar 1 keukenmeisje voor Geldrop 4 dienstmeisjes bekend m. keuken 1 boerenknecht voor direct, bekend met melken Huishot dit er voor boerderij Bieden zich aan Bedrijfsleider voor boerderij. 1 dienstmeisje 18 jaar, eenigszins bekend met de keuken. onder de ieden Maandag 18 Februari nm. 5 uur in café Joh. Verhaag. 18 Het Bestuur. vakkundig te laten spitten en onderhouden, gelieve U zich te wenden tot 2 Tuinier Groote Straat 25a Zongag 17 Februari op het Syt Competitiewedstrijd Broekaizi Aanvang 2 uur. De wedstrijd Holland-Duiich op het terrein uitgezonden door de Venraysch R Hiermede stellen wij de in schrijving open voor het naar de fabriek. (Alleen voor vervoer per auto). Inschrijvingsbiljetten worden ingewacht voor Zaterdag 23 Februari 12 uur 's middags op het kantoor der fabriek, waar verdere inlichtingen zullen wor den verstrekt- Hei Bestuur der Coöp. Zuivelfabriek ..Venray De houders van Spaarbank boekjes en Voorschotboekjes worden beleefd verzocht hunne bij den Kassier. Kantoor geopend iedere Maan dag en Woensdag van 9-5uur De Directeur, 220 M. WISMANS Vereeniging bescherming Dieren- Venray. Woensdag 20 Februari nm. 7 u. in Zaal „Wilhelmina". LEZING door den Weled heer Braam te Lottum over Wichel roede. Niet-leden 10 ct. entrée). Plankenverkoop te Venray-Heide. Notarit Robin le HORST zal op Maandag 18 Februari 1935, nam. 2 uur nabij café De Nach tegaal van den heer Willems le VenrayHeide, ten verzoeke van zijn principaal, publiek verkoopen Een groote pariij planken, lat ten, schroten, regels, geschaafde en geploegde deelen, Amerik. grenen enz. van Hoenderstraat 4 naar Merselosche weg 27 Vrachtrijder. Spoedige bestelling is ge- wenscht wegens vroegtijdige uitverkoop, alle rassen gew. br. 17 ct. van vm. 20. 2 A. Philipsen, Merselo M 68 H.H. Kippenhouders Dagelijks af te geven 7 cent per stuk. 2daags Kuikens 20ctp.stuk bij erkend verm. bedr. De Witte Leghorn No. 3451 G. van Dijck, Heide M 76 Droge ^letworst per pond 35 Fijne Kookworst 37 Gervelaatworst 55 Droog doorregen Spek 30 (iets gerookt) Fijn vet Spek 30 Droog Rookvleesch Alles le kwaliteit. Til. Pouwels Hofstraat a 20 Deze week ex«a f Zondagsmissaalfrooi Zondagsmissaalsgoi; Missaals v. ied.s^a v Een partijtje JER extra co{ Profiteer vandez recfoi e Hofspat TE JSLOi van erkend fokler J. Janssen, leid TE XC partij zwre en een gt"*ii ook genegen tgei te leveren aan e Piet Camps, weg, Oostrum. TE JsXZ L. van Osch, Cste TE TS.O H. Vermeulen I" TE KC zeer goed c varie 23 Febr. voldragen M. Camps, Stiic Te in Huis nel en ruime bergja; vlak bij kerk en aanvaarden 1 Ari Te bevragen bij Berg, Oirlo E 2. per 1 Maartm bev. slaapkamer k kamer, met ot :oi Gelegen bij kerl e Te bevragen'. Schilder, Oirlo. Gevnn per 1 Maart eei leeftijd pl.m. 15 ai Winters, Venray GBVEé voor Psc 18—22 jaar, god kunnende omgaai. Adres Bureauvi Biedt sic oud 22 jaar. Adres Bureau d Steeds af te per dag van erler 5lo. 3939, prijs 7 c Idags Kuiken P. J. Willens, Venray, M 81. van Vermeerdert; nog beschikbaar April. W. van Held® 4.

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2