Wollen AaBe Dekei P. VAN OPBERGEN I partij zware biggeo partij biggen 2 zware biggen te bouwen Woonhirs Tuin-, Bloem- en Landbouwzaden Gemengde Berichten. Oistricts-Arbeidsbeurs Advertentiën LEUNEN. FEEST van de H. Apollonia Stille Omgang. BIJENBOND Jaarvergadering (linke Jongen dienstbode Te Koop Zefkasfelein N. BEKKERS Huis te GEWELD wat go Joh. Cl Kapok Matrassen 3deelig. peluw en 21 Zie speciale Beddegoed-Etalages MANUFACTURENHANDEL Alles loopt natuurlijk goed at; het goede hart der studenten doet genade voor recht gaan en de waard behoeft voor straf slechts één dag de sleutel van zijn wijnkelder af te staan aan de dorstige jongelingen. De première werd gegeven op „St. Anna". En ik kan U verzekeren, dat allen. Eerw. Zusters, verpleeg' sters en belangstellenden, zoowel als de patiënten, die voor muziek en humor toch ook zoo'n fijn gevoel hebben, kostelijk hebben genoten en uiterst voldaan en dankbaar waren. 't Was niet de eerste keer, dat ik deze operette zag, maar zeker de beste opvoering, die ik meemaakte; ik durf dan ook alle liefhebbers van tooneel en muziek in gemoede aan raden: Komt, ziet en hoort I Dr. NUYENS. Op 't gehouden examen voor coupeuse slaagde aan de vakschool te Doetinchem onze dorpsgenoote Mej. Nelly Aits, Marktstraat, met lof der jury. Ruitersfeest te Yenray. Op Zondag 21 Juli a.s. zullen door de Venraysche Ruitersclub op het sportterrein aan den Leunsche weg wederom de groote internatio nale paardenrennen worden gehouden. Op de Maandag alhier ge houden veemarkt was de aanvoer wegens het slechte weer gering. De prijzen waren als volgt Drachtige koeien vee i 100 tot f 180 drachtige vaarzen f 120 tot f 200 pinken f 60 tot f 120 guste koeien f 80 tot f 140 vet vee 25 tot 30 cent per K.G Biggen f 9 tot f 13 per stuk. Handel gewoon. DE LANDBOUW-TENTOON- STELLING TE YENRAY. Datums vastgesteld. In „De Zwaan" alhier had dezer dagen een vergadering plaats van het dagelijksch bestuur der alhier dit jaar te houden Landbouwtentoon stelling. Alle leden waren tegenwoordig, benevens de Heeren Timmermans en Dings uit Roermond, Na opening door den voorzitter en verwelkoming, memoreerde de secretaris in het kort het verloop der laatste vergadering, die op Drie koningendag was gehouden, in ver band met het verzoek der Jonge Boeren, Kring Horst. Deze verzoch ten n.l. nog met twee leden van het bestuur, n.l. de voorzitter en secre taris, het dagelijksch bestuur der tentoonstelling te willen uitbreiden. Hiertegen bleek geen bezwaar te bestaan. Betreffende de eventueele winst was voorgesteld, dat de Jonge Boe- renvereeniging Kring Horst 1 derde der netto winst zal bekomen, d.i. zonder subsidie en roerende goede ren. Allen verklaarden zich hiermede accoord. Hoofddoel der vergadering was vaststelling van de datums, duur en indeeling der tentoonstelling. Besloten werd de tentoonstelling te houden op 15, 16 en 17 Sept. en wel zoo, dat gedurende deze drie dagen de Krlngtentoonstelling der Jonge Boeren zal zijn opengesteld, Maandag uitgebreid met fokdag voor paarden, schapen en zoo mogelijk geiteD, Dinsdag met den fokdag voor rundvee en varkens. Enkelen voelden iets voor de combinatie paardenfokdag plus var kens en Dinsdags uitsluitend het rundvee. De meerderheid van het bestuur alsook de heeren Timmermans en Dings vonden echter de eerste In deeling beter. Verder zou dan op Maanïag de Jonge Boerendag en Dinsdag de Boerinnendag worden georganieeerd. Hierna ontspon zich nog een drukke discussie over de naam, die men deze tentoonstelling zou geven, waarbij tenslotte besloten werd te spreken van de Kringtentoonstelling der Jonge Boeren Kring Horst, waaraan verbonden wordt Paarden fokdag Horst en Fokdag voor rund vee en varkens Horst. Nadat nog de subsidieaanvragen en propaganda besproken waren, werd de vergadering op de gebrui kelijke wijze door den voorzitter gesloten. Ofschoon natuurlijk nog verschil lende comité's moeten worden be noemd, kunnen we wel reeds meda- deelen, dat het Dag. Bestuur zal bestaan uit de heeren O. van de Loo. Venray, voorzitter, V. Pijls, Venray, onder-voorzitter, A. Poels, Venray, onder-voorzitter, J. Wijn hoven, Venray, secretaris en leden: H. Drabbels, Meterik, H. Obers, Sevenum, P. Pubben, Merselo, M. Wismans, Venray, Th. Peters, Oirlo, Hermans. Broekhuizen (voorztter Kring J. B.), B. Tacken, Meterik, (secretaris Kr. J. B.) P. Poels, Oos trum en H. Emonts, Castenray. dacht worden. De juiste datum is nog niet vestgesteld GEVONDEN Een kindersjaal. Inlichtingen Gemeentepolitie. OOSTRUM. Ook dit jaar be haalde de Coop, zuivelfabriek H. Maria het kwaliteits- diploma voor haar verwerkte boter, uitgegeven door den Z.N.Z. te Roermond. LEUNEN. Te Utrecht slaagde voor het semi arts-examen, onze dorpsgenoot P. C. L. Janssen. Proficiat 1 CASTENRAY. Verleden week werd alhier vanwege het Comité Gezinsfilm een propaganda-avond gehouden. Te ongeveer half 7 was onze ruime Patronaatszaal vrij goed bezet. Nadat de Voorzitter der Jonge Boeren, aan welker vereeniging de organisatie van deze avond was opgedragen, het openingswoord ge sproken had, werden enkele aardige komische films vertoond, welke een dankbaar applaus mochten oogsten. Vervolgens werd door den heer Lina uit Venlo, 't doel der actie uiteengezet. Daarna werd vertoond de mooie bergfilm „De strijd om den Matter- horn." Ongetwijfeld mag deze avond in alle opzichten volkomen geslaagd heeten. CASTENRAY. Donderdag hield onze Boerinnenbond de jaarlijksche feestvergadering. De voorzitster opende, heette allen welkom, in 't bijzonder aan Pastoor Verheggen en besturen van Boeren bond en Jonge Boeren, waarna de secretaresse het jaarverslag voorlas, dat onvetanderd werd goedgekeurd. Vervolgens werd door allen deel genomen aan een welvoorziene kof fietafel. Den avond werd verder gezellig doorgebracht, o. a. met enkele vroolijke tooneelstukjes, die enkele meisjes hadden ingestudeerd onder leiding van den Zeereerw. Heer Pastoor. Gedurende de pauze werd door de Voorzitters van Boerenbond en Jonge Boeren dank gebracht aan het bestuur voor de buitengewone gast vrijheid. Nadat 't lied „Aan U, o Koning der Eeuwen" gezongen was, dankte de Voorzitster allen, die hadden medegewerkt tot 't welslagen van deze schitterend geslaagde feestavond en sloot op de gebruikelijke wijze. Door controleurs der Crisis- wetten werden alhier enkele fiesschen raapolie in beslag genomen, die niet voorzien waren van het vereischte etiket. Aan de Firma A. de Haen alhier, werd door de gemeente 's- Gravenhage opgedragen het leveren van de stalen boekenrekken voor de nieuwe Bibliotheek aldaar. Voor de Venraysche industrie een welkome werkgelegeeheid. Door de Turnclub „St. Chris» toffel" alhier zal dezen zomer het 12i/sjarig bestaansfeest feestelijk her- MERSELO. A.s. Woensdag zal er in de zaal van de Heer H. Arts te Merselo een waschdemonstratie gegeven worden met de alom be kende Persil-artikelen. Wij sporen alle huisvrouwen aan, van deze gratis waschgelegenheid gebruik te maken, opdat een ieder zich kan overtuigen van de voortreffelijke eigenschappen. Naar wij vernemen hebben derge lijke waschdemonstraties op naburige plaatsen zeer veel resultaten opge leverd en kunnen de huisvrouwen hier heel wat leeren. De heer H. W. Seegers uit Venlo houdt op 13 Februari om 10 uur en om 2 uur een uitvoerige lezing in de zaal van den heer Arts en ver zoeken wij U ook hierbij tegen woordig te zijn. Bijzondere vemelding verdiend, dat alle Persll artikelen uitsluitend Neder- landsch fabrikaat zijn en gefabriceerd worden door de Fa. E. Ostermaon en Co's, Handelsmaatschappij N.V. in Jutphaas bij Utrecht. De Beiersche avonden te Horst. De door Harmonie en Mannen koor te Horst georganiseerde Beier sche avonden, zijn een enorm succes geweest. Nog nimmer is er een feest op touw gezet, waarvoor zooveel belangstelling werd getoond als voor deze avonden. 't Zijn geweest extra gezellige avonden van aangename en gepaste ontspanniog, die nog lang in het geheugen zullen liggen van de groote schare bezoekers. HORST. Op de Maandag alhier gehouden veemarkt was aangevoerd 62 stuks rundvee, waarvan de helft dragend. Dragend veef 140 tot f 190, handel vlot met stijgende prijzen. Vet vee 22 tot 30 ct. per K.G. levend. In 't begin stug, later leven dige handel. Aangevoerd 127 stuks biggen, prijzen f 9 tot f 11. MAASHEES. De 78 jarige J Stevens, op den Bosch, had zich 's middags ter ruste begeven. Toen zijne huishoudster hem wilde wekken, om koffie te drinken, vond zij hem dood te bed liggen. HOLTHEES. Zaterdag en Zon dag gaf onze Fanfare concert met tooneeluitvoering. Vooral Zondag was de zaal Bonants overvol. Er werd uitstekend spel geleverd. OVERLOON. Ten raadhuize te Maashees werd aanbesteed 't bouwen eener gemeenteboerderij in het Vlak alhier. Ingeschreven werd als volgt: Tb. Kersten, Overloon f 5765 Gerrits, Klaassen en Licbteveld, Overloon f 5500 P. Verstralen, Maashees f 5450 P. Koenen, Holthees f 5380 M. Velthuizen, Maashees f 5334 Het werk werd aan den laagsten inschrijver gegund. Vorige week Donderdag had in 't patronaat een goed bezochte jaarvergadering plaats van den boeren bond. Door den Secretaris werd een keurig jaarverslag uii gebracht waar aan we het volgende ontleenen Over het boekjaar 1933/34 werd omgezet: voederartikelen 17336 Kg. voor een bedrag van f 110547.07; Meststoffen 1360565 Kg. voor een waarde van f 30114,56 Brandstoffen 704222 Kg. voor een waarde van f 9676.51Diversen 352"6 Kg. voor een bedrag van f 5712,55; Totale omzet 3823415 Kg., dus ruim 382 wagons voor een bedrag van f 156050,69. Vorig boekjaar werden er 286 wagons omgezet, dus een vermeer dering van pl.m. 96 wagons. Die 286 wagons van het vorige boekjaar vertegenwoordigden een bedrag van f 122.460.64. De aftr. bestuursleden M. Gerrits en E. Vloet, werden herkozen Besloten werd tot statutenwijzi giDg en de vereeDiging wederom voor 29 jaar te verlengen. Eene subsidie van f 20 werd toe gekend aan de Jonge Boeren, de Boerinnenbond en Geitenhouders bond. De Z.E. Heer Pastoor sprak nog een opwekkend woord, feliciteerde de afd. met haar bekwame secretaris en stelde voor de Ed.Achtb. Heer Burgemeester als eerelid te benoemen wat met applaus werd goedgevonden, De Burgemeester dankte en zegde zijn volle medewerking toe, waarna sluiting. In de vergadering der Werk liedenvereeniging werden herkozen de aftr. bestuursleden A. Fransen en H. Verheijen. Tot bode werd wederom benoemd M. van Abel. Er was een voordeelig saldo in kas van f 56.26. Donderdag a.s. zal Kapelaan Koenen uit Vierlingsbeek in het Pa tronaat alhier een lezing houden over „Het huwelijk". Onze Tooneelclub zal op 24 Febr. te Deurne in de zaal Jonkers opvoeren „Van Demsen en Co." Het bestuur van de vereeniging „de H. Stede" is thans samengesteld als volgt Voorz. de Z.E. Heer Pastoor, secr.penningm. H. Wijmaos en leden A. Willems Rutten, P. van Mill en J. Kuenen. Met de winterkermis werd de gewone gentrijderij gehouden. De prijs werd gewonnen door J. Peeters. Ringsteken: !e M. Peeters, 2e H. Creemers P.z3e P. Gerrits Mz. Fabriek van laudrollen. Te Wellerlooi is eeu fabriek op gericht van landrollen. De naam dezer fabriek is „Jaro." De onder nemers zijn een paar Duitschers. BLERICK. De gemeentepolitie van Beek heeft Woensdag een zekeren J. G. gearresteerd, die ver dacht wordt van het plegen van den moordaanslag in het woonwagen kamp te Blerick. Verdachte heeft nog niet bekend, doch wel heeft hij toegegeven, dat zich in het woonwagenkamp buiten gewone dingen hebben voorgedaan. In den middag is G. naar Venlo overgebracht. Omtrent de oorzaak van den twist in het woonwagenkamp wordt nog gemeld, dat G. in het kamp onge oorloofde betrekkingen onderhield. De Maas valt. Woensdagavond heeft de Maas haar hoogtepunt bereikt. In den loop van den nacht is weer val ingetreden. Te Roermond daalde het peil van 18.25 M. tot 17.97 M. -f N.A.P.. een val dus van 28 c.M. Uit België wordt een snelle val gemeld. Weer valsche oormerken Aan controleurs van den crisis opsporingsdienst is het dezer dagen wederom gelukt een partijtje valsche oormerken op te sporen. De ambtenaren hielden onder Hoensbroek een auto aan van iemand dien men reeds eerder verdacht van ongeoorloofde practijken met oor merken voor biggen. In de auto vond men inderdaad een partijtje van 15 stuks. De zaak werd natuurlijk in beslag genomen. Men verzoekt ons nogmaals koo- pers van biggen er op te wijzen, dat het goed is bij het koopen van biggen vooral op de markt goed uit bun oogen te kijken, want koopen ze er met valsche merken dan zijn ze financieel zelf de dupe van het geval en moeten maar zien hoe ze aan nieuwe goede merken komen, die geld kosten Op de markten wordt graag met valsche merken gewerkt wijl de zwendelaars goedkoop aan Belgische biggen kunnen komen. Hier te lande kost een big pl.m. f 12 en in België pl.m. f 1.75. Het is dus nogal loonend. 500.000 Balen aardappelmeel naar Engeland. In de afgeloopen weekperiode zijn 500.000 balen van 100 k g. superior aardappelmeel naar Eugeland ver kocht, meldt het „N. v. h. N." Prijs is geheim, zooals trouwens de ver koop onder geheimhouding aan be trokkenen werd medegedeeld. De afname moet plaats vinden in den loop vau dit jaar en het meel moet bestemd zijn voor clucosebe- relding en mag niet weer in den handel worden gebracht. Jongeman overvallen. Dinsdagavond tusschen tién uur en half elf is te Rijke voort, een laffe overval gepleegd op den 23-jarigen B, A„ door den 20-jarigen B. en den 20-jarigen landbouwersknecht C„ beide wonend te Beugen. Het slachtoffer werd overvallen, toen hij alleen naar huis ging. Hij werd zoo ernstig aan het hoofd ge wond, dat hij bewusteloos ineenzonk. Eerst toen gingen de daders oo de vlucht. Na eenigen tijd keerde A. tot het bewustzijn terug en kon hij strom pelend een naburig café bereiken. Na door een verpleegster verbonden te zijn, is hij door een dokter naar het ziekenhuis te Boxmeer vervoerd. Steun voor fruit- en groente-telers, De minister van Economische Zaken heeft vastgesteld de „Crisis- Steunbeschikking 1935 (Fruit- Warmoezerijgewassen II)". Daarbij is bepaald, dat uit het landbouwcrisisfonds aan de telers van fruit- en warmoezerijgewassen voor zoover deze aangesloten zijn bij de stichting Nederlandsche Groenten- en Fruitcentrale gevestigd te 's Gravenhage en hun prodncteo over de door de stichting erkende veilingen of veilinghouders hebben geveild, steun zal worden verleend tot een bedrag van ten hoogste f 3.600.0000. Overnemen van vee. De Ned Veehouderijcentrale maakt bekend, dat alle vóór 1 Januari 1935 ter levering opgegeven runderen thans door haar zijn overgenomen. Indien er dus nog veehouders zijn, die hun runderen vóór genoemden datum ter levering hebben opgegeven doch tot dusver noch een oproep tot levering, noch bericht ontvingen, dat de door hen opgegeven runderen niet voor levering in aanmerking Kwamen, moet aangenomen worden, dat de opgave-kaarten van genoemde veehouders de goede bestemming niet bereikt hebben. Deze veehouders worden uitgenoodigd ten spoedigste 'n nieuwe opgave kaart aan de Landb. Crisis-Org. van hun gewest in te zenden, vergezeld van een schrijven, waarin vermeld staat, dat bet hier een nieuwe opgave van bereids vroeger opgegeven runderen betreft. Hoog water in de Waal. Donderdagavond steeg de Waal bij Nijmegen 3 c.M. per uur. Verwacht was, dat nog Donderdagnacht een stand van 11.50 M. zou bereikt wor den, ofschoon van boven minder was gemeld werd. Donderdagavond begon de hooge kade voor de Grootestraat langzaam onder te loopen. Het verkeer kon evenwel voortgang hebben. De stoom- veerdienst gaat gewoon door. Burgerlijke Stand Venray van 1 tot 8 Februari 1935 GEBOREN Anna J. L. Tijssen, Steegsbroek Hendrika M. P. Truyen, St. Odastraat Anna M. Hendriks, Veulen Henriette N. M. van Lipzig, Venr. Broek Henricus A. F Michels, Groote Markt Arnoldus J. M Oomen, Stationsweg Wilhelmina J Schaeffers, Henseniusstr. Petronella J. v. Zinderen, Woonw.kamp Gerardus W. P. Martens, Leunsche weg OVERLEDEN Regina Fila weduwe van P. J. Fleur- kens, oud. 78 jaar, Boschhuizen Willem Poels, oud 66 jaar, Oirlo 1 patient St. Servaas. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag 8 uur leesmis voor Th. Derckx, directeur C.V.V,, besteld door Tuinbouwb. Venray— Dorp, na de Hoogmis Te Deum, wegens de verjaardag van de kro ning van Z. H. den Paus. Geen congregatie, geen herhalingscatechis mus, 3 uur geen Lof, 5 uur Pontifi caal Lof en plechtige aanneming der Kernleden en K.J.V 'ers, door Z.H. Exc. Mgr. Lemmens. Maandag half 8 best. Jaarg. voor Bernard van Opbergen, 8 Uur jaarg. 2e kl. voor L. Smulders, kwart na Lof, Dinsdag half 8 best. Jaarg. voor Jean Janssen, 8 uur Jaarg. voor Jo hanna Roelofs. Woensdag half 8 best. Jaarg. voor [an v.d. Boogaart, 8 uur Jaarg. 2de d. voor Maria P. Smulders. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Frans Peeters en Elisab. v.d. Water. Vrijdag half 8 best. Jaarg. voor de overl. familie Clephas en Winc- kens, 8 uur Jaarg. 2de kl. voor H.E. Heer Pastoor Herm. Janssen. Zaterdag komen de jongens der 7de en 8e kl. en de meisjes der 6de klas te biechten, half 8 best. Jaarg. voor Gerard Peters. Kwart na 4 Lof. K. J. V. Zondagmorgen half 9 gezamelijke H. Communie en H. Mis in 't St. Jozefsgesticht voor K.J.V., Patronaat en K.J.M. Dinsdagavond 8—9 Gods dienstclub. Woensdagavond 8—9 Zangclub. H. Familie. De volgende leden vieren deze week hun patroonheilige G. Vullings, G. Verstegen, P. Kruysen, H. v.d. Munckhof, H. Poels N. Bekkers, Piet Goumans, H. Lem- men, M. Lenssen, H. Janssen, J. Rooijakkers. Paterskerk Zondag om 5 uur, kwart voor 6, 7 uur H. Mis met onderrichting, om 8 uur Hoogmis met preek. Na de Hoogmis „Te Deum'' bij gelegenheid van de verjaardag van de Pauskro ning. Bestuursvergadering van de D.O. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde. Om kwart voor 5 gez. Vespers, om half 6 Lof. Maandag 7 uur b.l. voor Willem Wijnhoven en Gertruda Peeters, een b.l. voor Hubertus Janssen. Dinsdag half 8 gez. H. Mis ter eere van St. Antonius, half 8 b.l. voor Mevr. Poels—Liebergen, om half 6 gez. Vespers. Woensdag om 7 uur b.l. voor Grada Emonds en overl. familie Emonds—Hansen, Vrijdag om half 8 gez. H. Mis. Volle aflaat wegens feest van Z. Andreas, bel. v.d. Ie Orde, half 6 gez. Vespers, Dinsdag 19 Febr. begint in onze kerk de jaarlijksche Noveen ter eere v.d. H. Antonius van Padua. Om half 7 gez. H. Mis met toespraak, Aanbeveling van ingekomen intenties en gebeden voor de Noveen. Intenties, waarvoor men gaarne gebeden heeft, werpe men in de bus van het klooster. Gelegenheid be staat er om de H. Mis ter eere van St. Antonius op Dinsdagochtend gezongen, te bestellen aan 't klooster. Patronaat, Morgen Zondag geen Congregatie. De Jonge Wachten worden verzocht half 5 in costuum aanwezig te zijn. De jongens, die de voetbalwedstrijd De Valk Studenten willen bijwonen, kunnen 's morgens van 11 tot 12 een toegangsbewijs kopen, de jongens van klein-, midden- en grootpatronaat a 5 cent, de anderen a 10 cent. De kaartjes voor 't Sportterrein zijn dus die dag niet voldoende om op het terrein te worden toegelaten. Dinsdag Goud-Pluvier en Woensdag groep-vergadering als naar gewoonte. KantoorMarktstraat 10. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdag avond a.s. van half 8 tot half 9. (Benige kennisgeving) De Heer en Mevrouw OOMEN-VAN LIEROP geven mei groote blijdschap kennis van de geboorte van hun Zoon Arnold Jan. Venray, 6 Februari '35 Stationsweg 22. Maagd en Martelares, Bijzondere Patrones tegen de Tandpijn en andere kwalen naar ziel en lichaam. Zondag 10 Februari om 10 uur plechtige Hoogmis met feestpreek om half 3 Lof. Onder het Octaaf om half 8 Hoogmis. Na de H. Diensten vereering der relikwie van de H. Apollonia. Roomsche mannen en jonge lingen neemt deel aan den Stillen Omgang in den nacht van 9 op 10 Maart a.s. Algemeene intentie luidt dit jaar: „Voor vrede en welvaart in de samenleving". Kosten bedragen f 3.95. Leunen-Venray. Woensdag 13 Februari om 7 uur in de Landbouwschool. 16 Het Bestuur. GEVRAAGD voor Paschen 14-16 jaar, voor alle boerenwerk, Adres Bureau dezer. GEVRAAGD tegen 1 Maart bekwame eerlijke niet beneden 20 jaar, in burger gezin. Adres bureau dezer. Te koop gevraagd partijtje Goudreinetten Adres bui eau dezer courant. Jac. Camps, D 19, Oostrum. 05 TE ElOOIP bij P. Loenen, Leunen. TE IKOOE bij Th. Bouten, Lieseven. gevraagd voor Café-Vergunning tegen billijke voorwaarden. AdresTh. Wintels, Hense- niusstraat 1. 10 Te huur gevraagd een volgens gegeven plan met matigen tuin in Venray(kom) Brieven met opgave van de bouwplaats onder no. 60 Bureau van dit blad. 12 In alle soorten verkrijgbaar, Dénk aan Teutonia Orig. Barres en Batavo Orlg. Koolraap zijn de beste, alsook alle andere soorten Mangels. Gras- en Klaverzaden voor blijvende weide, waarvan wij de soorten zuiver weten samen te stellen, op de goedkoopste wijze. Beleefd aanbevelend, Groote Straat 34 TOF Notari te zal op Maandi nam. 3 uur, in gaal van den i ten verzoeke v Esser, publiek 35 slagen zw met schalen, j gekapte denne Droesen a.d. w Hout te Notari te 1 zal op Maanda nam 4 uur i Venray, Eind t; Circa 40 nos en dubbele latl en kerken slag het perceel aan afk. van K. Jai van H. Willem Notari te I zal op Maanda, nam. half 5, Venray, Eindt, zijn principaal^ B.W. publiek Een huis ges bedrijf, met erf, ray Henseniussl no. 4648, groot van den heer A Aanvaarding Daf valt 1 Kolenschop Kolenkitter Bedkruiken Stofblikken Duimstokkt Kachelzeilt; Tbermosfie! Soeplepels Sterke Boodsi Handwarmeri Schoollassche Handdoekrek: Zware cocos Pelr. lamp m Zware wit emk idem toiletemm Emaille Watt Em. lepelbak: Era. Vei giet gm Em. Waschbii Mooi gelakte E 6 stuk prima H 3 stuk prima 1 10 scheermesjes Dobbelman Schi Een buik aanbie: Em. Koffiekanre Wiegen rre Kinderledikanj Kinder loo) Zware Strijkplai Inmaakpotten Vleeschglazei Profited Goedkoci In de zoo bekende welke wordt vervaardigd in de grootste en modernste fabriek va land, brengen wij thans een enorme sorteering in de maten 150 x 200,160x210, 175x225 11.75, 10.40, 7.90, Gegarandeerd 100 pet. wol. Kleuren en dessins zijn werkelijk iets a Prima Wollen Deken f 5.50, 3.95, Gestikte Dekens in im. satinet, satinet, zijde, prima wolvulling va prima damast overtrek compleet f 32.75 met zwaar linnen damast en met zwaar linnen damast f 35.75 apart ingeweven dessin Speciale aanbieding Kapok Matras 3deelig met schuine peluw en 2 kussens, prima damast, compl Kapok Kussens, gestreepte tijk f 1.20, 95 ct. Ie kwaliteit onvermengde Java Kapok, het beste van het beste, per po Prima Eendenveeren p.pd. 75 ct. Prima onverm. Ganzenveeren 1.65, 1.4 Zwaar Veerentijk in versch. kleuren 90 ct. Effen roode en blauwe Veerei Kapoktijken en linnen damasttijk 90, 70, 55, 45, 35, 28, 25 ct Hofstraat 11 VENRAY

Peel en Maas | 1935 | | pagina 2