m A. THIH JE 1! De Winter I Kleedt U w< KLOMPEN Verpachting. Boerderij DARMEN PaardenverzekeriDg burgerdienstmeisje 4 morgen bouwland maalkalveren en biggen roodbont maalkalf Advertentiën hartelijk vaarwel Huwelijk. VERBETERING. Tli. Pouwels JONGE BOEREN OIRLO dienstmeisje Te huur zeug m. 11 biggen een maalkalf een maalkalf Notaris Pluymaekers prima Schapen- vleesch JEAN COENDERS Thj Petej Pete en lock Ongebleekte Heerenhemdtf Groote mans Flanel Hemt Zware mans Boezeroens Mans Onderbroeken en Borstrokken Heeren Pullovers Dames- en Kinderhandscl Wollen Dekens Gestikte Dekens (groote n BREIWOL en Cemobonn. Onde< Dames- en Kinderveste Pullov# dadelijk bereid zijn als hulp gevraagd wordt. Dat doet goed 1 Tot Leider van „De Kern" alhier is gekozen de Weled. Z.G. Heer Dr. Nuyens. VERLORENeen gouden horloge. Inlichtingen gemeentepolitie. Door de gemeentepolitie werden eenige personen bekeurd wegens overtreding der maximum snelheid voor motorrijtuigen. Aan de firma Tillemans alhier werd opgedragen den aan' leg der centrale verwarming in de kerken te Well en Castenray en in de pastorieën te Meterik en Leunen. Fruitveiling Oostrum. 17 October 1934. Sterappelen I 8.4013.80; II 5.90 —10.10; III 4.80-8.00; Val 2 30- 4.50; Belle Boskoop I 6.9011 80; H 5.40—9.10; III 4.10-4.40; Val 3.00—3J0; Ossekoppen 5.40—6.00; II 3.80; Franscbe Zure 4.70; Court- pendu 6.30—7.50; Rabouw 6.60 8.70; D.Bellefleur 7.20—10.30; II 4.30 —6.00; Val 3.50; Bismarck 4 80 Goudpermain 5.20—5.50; Landsb. rein 6 50; Maagdeperen 7.708.20; Bergemot 3.30; Noten 0.230.24. Onze dorpsgenoot, de Wel eerw. Pater Henry Peeters. M.S.C. die voor twaalf jaren terug als missionaris naar de Missie te Celebes vertrok, hoopt deze week in het vaderland aan te komen en zijne familie alhier te bezoeken. Maandag waren aangevoerd ter veemarkt alhier in totaal 381 stuks, t.w. dragend vee 68, gust vee 36, vet vee 45, kalveren 18, biggen 214. Handel in dragend vee stilstaand, kalveren handel vlug, handel in vet vee beter. Prijzen vet vee van 26—28 p.p., gust vee van f 70—240, kalveren van f 15—20 per stuk, biggen van f 9—11 per stuk. Van een vrachtauto uit Eind hoven welke zwaar beladen was, brak op den hoek Paterslaan en Leunscheweg de as van een der achterwielen. Dit geval bracht een groote stagnatie op dit drukke punt. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Gebroeders Kalkoen, Indien de voorteekenen niet be- driegen, zal de voorstelling van dit zeer vermakelijke stuk druk worden bezocht. Er worden in geen geval méér kaarten verstrekt dan er orden telijke plaatsen zijn. Kaarten zijn nu alreeds te verkrijgen bij den Concierge van het Patronaat. Aan enkelen is bij vergissing beloofd om een plaats voor hen te bespreken. Dit kan nu wel zóó blijven maar overigens is dit stopgezet. Men gelieve niet te vragen om plaatsbespreking voordat het elf uur is. Zulks ter wille van de eerlijkheid ten opzichte van anderen. GEVONDEN Een rijwielplaatje Inlichtingen bij den Rijksveldwachter Tot president van het Zieken fonds „St. Ludovicus" alhier, werd gekozen de heer Joh. Kusters, in de vacature ontstaan door het bedanken van den heer Ant. Millen. Begrafenis mej. Beukers. Woensdag had alhier de plechtige begrafenis plaats van Mej. Lidulna Maria Beukers, inleven onderwijzeres aan de Bijz. R.K. Meisjesschool der Eerw. Zusters Ucsulinen alhier. Ruim 19 jaar heeft Mej. Beukers gearbeid aan de opvoeding der Venraysche jeugd. Al de schoolkinderen met onder wijzend personeel en Eerw. Zusters gingen in den stoet mede, en woon den den lijkdienst bij. Mej. Beukers had in zeer vele organisaties zitting en was prefecte der Derde Orde. Ook de Maria- vereeniging verliest in Mej. Beukers een groote kracht. De plechtige lijkdienst werd op gedragen door Deken Thielen, daarbij geassisteerd door de beide Kapelaans Geurts enTeunissen. Aan het Maria- altaar las een Heerbro.ec van de overledene een H. Mis. Met Mejuffrouw Beukers is een echte opvoedster der jeugd heen gegaan. Zij ruste in vrede. Gymnastiek op Woensdagmiddag, Binnen enkele dagen, na de examens van de Militaire Vooroefeningen, komt de gymnastiekzaal van het St. Antoniuspatronaat wederom vrij op Woensdagmiddag. Indien er voldoen de belangstelling is bij de ouders, zal dan weer de gelegenheid worden opengesteld voor kleinere jongens om, vooral voor hun gezondheid, gymnastiek te maken. Zulks onder leiding van den Leider der Patronaats- turnclub. Ia gevallen van twijfel raadplege men een geneesheer. Men kan voorloopig zich aan melden bij de Directie van het St. Antoniuspatronaat. Voetbal. Zondagspeelt Servatius haar tweede thuiswedstrijd. Olympia uit Boxmeer zal de tegenpartij zijn. Olympia, een der sterkste uit deze afdeeling, heeft in haar gelederen opgenomen den oud internationaal Massy. Het zal Servatius niet meevallen om tegen dergelijke geschoolde krachten succes te boeken. Doch dat Servatius tot heel wat in staat is, daarvan hebben zij 't bewijs geleverd in den wedstrijd tegen Juliana uit Mill. Indien Servatius met hetzelfde geestdriftige, open spel voor den dag komt is een overwinning of gelijk spel iang niet denkbeeldig. Servatius aller oogen zijn op U gericht. Stelt uw aanhang niet teleur, maar werkt van de eerste tot de laatste minuut, om zoo het geen overwinning is de nederlaag toch zoo eervol mogelijk zal zijn. Zoo bet weer meewerkt zal het er aan belangstelling niet ontbreken. Want iedereen wil Massy aan het werk zien. Servatius goed heil en veel succes. HEIDE. Op 20 en 21 Januari a.s. zal de zangvereeniglng Het Heidebloempje haar jaarlijks concert met tooneeluitvoering geven. MERSELO. Naar wij vernemen bestaan er plannen bij de R.K.V.V. Merselona, om op Vastenavond- Maandag gecostumeerde voetbal spelen teorganiseeren, terwijl 's avonds een vroolijke avond zal gegeven worden, ter versterkiug hunner finantiën. Wij komen hierop nader terug. OIRLO. De Jonge Boeren alhier hebben bun winterprogramma vast gesteld en zullen iedere week een maal bijeenkomen, hetzij om een praatavond te houden, hetzij om een der verschillende cursuslessen te volgen. De heeren Peters en Vissers zullen verschillende winteravonden voor de Jonge Boeten disponibel houden. A.s. Woensdag komt Rector v.d. Bosch uit Venlo in het Bondsgebouw alhier spreker over „De Jeugd werk- loozenzorg". Rector v.d. Bosch, die als leider van het R.K. Jeugdhuis In 't Groenewold" te Venlo zooveel ervaring heeft en tevens uit zijn pelgrimstocht met de jeugdige werk- loozen naar Rome, zal oos dien avond daarover beslist interessante dingen vertellen. Deze avond vangt aan om half 7 precies, dus geen half uurtje later. Zie achterstaande advertentie. OOSTRUM. Het jaarlijks concert met tooneeluitvoering onzer Harmo nie zal plaat? hebben op Zondag 30 en Maandag 31 Dec. Opgevoerd zal worden het prachtige tooneelstuk in drie bedrijven, „Het bange wonder,"- door Jan Grosveld. Aanbesteding. Dinsdag werd te Den Bosch door den Hoofdingenieur van den Prov. Waterstaat aanbesteed Bestek no. 56. Het vernieuwen van de brug in den prov. weg DeurneVenray, nabij het kasteel van Deurne. Begrooting f 3100. Ingekomen 13 biljetten. Hoogste inschrijver A. Jasper— Dijkstra te 's Grevelduin—Capelle f 3809. Laagste inschrijver F. H. van Enckevort, Oostrum f 2375. HOLTHEES. Op het gehouden schuttersconcours van de schutterij O. L. Vr. gilde, was de uitslag als volgt le A. Bonants, Holthees 2e J. Welbers, Bergen3e J. Kusters; Boxmeer 4e H. van Rhee, Bergen 5e A Janssen, Holthees 6e F, Michilsf Bergen7e G. Janssen. Boxmeer. (Vrije hand) le J. Welbers, Bergen 2 L. Wijnhoven, Smakt. Zondag 28 October a.s. zal in de zaal van Fr. BonaDts, bet be kende duo Ermens en v. Zandvoort uit Helmond, een tooneeiavond geven. OVERLOON. Morgen Zondag zal in de patronaatszaal alhier een film worden vertoond, getiteld „Onder den Evenaar". De opbrengst is voor een liefdadig doel. Maandag had de gunning plaats voor het opbouwen van de afgebrande gemeente boerderij in 't Vlak alhier. De laagste Inschrijver was J. Gerrits alhier voor de som van f 9.999.99, aan wie het werk is opgedragen. HORST. Door den wegens ver duistering en valschheid in geschrifte door de Roermondsche Rechtbank tot anderhalf jaar gevangenisstraf veroordéelde Rijksontvanger P. S. van hier is bereids hooger beroep aangeteekend. Ook voor het Bossche Hof zal S. worden verdedigd door zijn raadsman Mr. Paul Tripels, advocaat en pro cureur te Roermond. Zondagavond werd alhier aan de Nieuwstraat een geheel nieuw „Fongersrijwiel" onbeheerd aange troffen. waarvan de eigenaar zich tot heden niet is komen aanmelden. Zondag en Maandag j.l. had in de bondszaal te Meterik een tooneeluitvoering plaats, gegeven door den plaatselijken Boerinnen- bond, welke in alle opzichten uit stekend is geslaagd. TIENRAY. Daar de staking op de steenfabriek v. Dael en Co. nog steeds aanhoudt de menschen zoodoende in verveling geraken heeft de vakafdeeling besloten een cursus aan die menschen te geven op Maatschappelijk Sociaal gebied. Deze cursus wordt gegeven door den heer P. Jacobs, Tegelen, hoofd bestuurslid van den R.K. Ned. Steen fabrieksarbeidersbond St. Stephanus. De vergeten soldeerbout. De 26-jarige loodgieter G. J. van G„ afkomstig uit Venray, doch thans in dienstbetrekking te Echt stond Dinsdag voor de Rechtbank te Roer mond terecht, terzake dat het aan zijne schuld te wijten was. dat op 23 Juli j.l, de woning van Fr. Smeets te Ohé en Laak geheel afbrandde, terwij! de aangrenzende woning van L. Graus eveneens in brand raakte. Mr. Rleter eischte tegen den onachtzamen loodgieter f 60 boete of een maand hechtenis. HALT HALT Zaterdag 20 October Opening Groote Bazaar Henseniusplein 9 U kunt er koopen van alles en nog wat, komt zien, zonder verplichting. Burgerlijke Stand Venray van 12 tot 19 Oct. 1934. GEBOREN Frans H. M van Waayenburg, Wilhelminaslraat Petrus J. Boom, Oude Oostr. weg Joseph A. J. Martens, Leunen Wilhelmina G.Philipsen, Langew Petrus G. M. Cornelissen, Scheide Peter A. M. van Kempen, Heide Leonard L.G Linders, Overl. weg Matheus M.G. Groenen, Slationsw. Hendrina G. G. Janssen, Schoor Hendrina A. M. v Rijswijck, Oirlo OVERLEDEN Liduina M. Beukers, oud 53 j onderwijzeres, Stationsweg. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur groote Con gregatie en speciale collecte voor het St. Petrus-Liefdewerk op dezen Missie dag. Geen herhalingscatechismus, 3 uur Lof en Rozenkrans. Algemeene H. Communie der K.J.M V. Maandag half 8 Ieesmis voor de overleden en levende leden der St. Crispinusgilde, 8 uur Sol. Jaarg. voor den Zeereerw. Heer Pastoor Pascal Schmeits en ouders. Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor Philip Voermans, 8 uur Ieesmis, 9 uur plechtige Huwelijksmis voor Johannes H. van den Heuvel en Wilhelmina A. Jentjens, 10 uur plechtige Huwelijksmis voor Jacobus Schoonbrood en Martha Laurensse. Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor Th. Verbeek en Wilhelmina Wijnhoven, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Josephina Verbunt. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 Ieesmis, 8 uur Jaarg. voor de Gebroeders Piet, Joseph en Martinus Janssen. Vrijdag half 8 besteld Jaarg. voorde vrouw van Jacobus Hendriks en over leden kinderen, 8 uur Ieesmis. Zaterdag half 8 Jaarg. voor Mathijs Janssen, Lambertina van Rens en hun zoon Piet. De jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 6e klas komen te biechten. A s. Zondag feest van Christus Koning, algemeene H. Communie van het Apos tolaat des Gebeds H. Familie. De volgende mannen vieren a s. week hun patroonheilige van dit jaar. Th. van Dijck (Overloonscheweg), P. Hendriks, P. J. van Dijck, A. van Ham, J. Droesen, Piet J. Derks, Sim. Claas- sen, E. de Louw, H Strijbosch, Hend. Litjens. Groote Jubilee-aflaat H Familie. Voorgeschreven gebeden voor het altaar van het H. Sacrament 1. Vijfmaal het Onze Vader en Wees Gegroet en Eer aan den Vader. 2. Eenmaal het Onze Vader en Wees Gegroet en Eer aan den Vader tot intentie van Z.H. den Paus. Deze intenties van den H. Vader zijn a Het terugkrijgen van de noodige vrijheid der H. Kerk, b Het herstel van den vrede, een dracht en welvaart van alle volkeren, c de bloei der Missies, d de terugkeer der dwalenden, e eerherstel aan de Goddelijke Ma jesteit voor de beleedigingen Haar aangedaan door het drieste optreden der godloochenaars. 3e. Voor een Kruisbeelddriemaal de Geloofsbelijdenis (de Twaalf artikelen des Geloofs). EenmaalWij aanbidden U Christus en loven U, omdat Gij door Uw H. Kruis de wereld verlost hebt. 4e. Voor een beeld van de H. Maagd Maria. Zevenmaal het Weesgegroet (over wegende de Zeven Smarten van Maria): a de lijdensvoorzegging door Simeon b de vlucht uaar Egypte c het verlies van 't Goddelijk Kind d de ontmoeting met den Kruis- dragenden Zaligmaker e Maria onder het Kruis, lanssteek aanschouwend f de gestorven Zoon op haar schoot g Maria bij de graflegging van haar Kind. EenmaalHeilige Moeder, wil de wonden van den Gekruisigde diep in mijn hart drukken. 5. nog eens voor 't attaai van het H. Sacrament eenmaal de geloofsbelij denis: Ik geloof in God den Alm. enz. ENKELE WENKEN aan de deelnemers van den tocht: 1. Men denke aan een waardige H. Biecht en H. Communie. 2. Men zij om 1 uur in Paterskerk en zorge niet te Iaat te komen. 3. Als eenmaal de gebeden in de kerk zijn verricht, dan gaan allen ter stond uit en als allen er uit zijn, dan pas begeeft men zich weer in de kerk, niet blijven praten buiten. 4. De bedetocht wordt in deze volg' orde ondernomen: Paterskerk, Groote kerk, Smakt, Oostrum. 5. Men denke er aati: met twee eh twee fietsen, dus niet met 3 of 4. 6. Men houde rechts op den weg. 7. Niet te dicht op elkaar rijden. 8. Uit voorzorg neme ieder een lan taarn mede. 9. Men zij inschikkelijk en behulp zaam voor elkaar. 10. Degenen, die een kaartje voor de bus bezitten, hebben 't eerst recht op de bus, zoo er nog plaats over is, kunnen er nog anderen van gebruik maken. Paterskerk Morgen Zondag om 5 uur, kwart voor 6 en 7 uur H. Mis met toespraak over dé Missies, 8 uur Hoogmis voor de leden van de Aartsbroederschap, waarna Processie. Om kwart over 9 H.'Mis en vergadering der Jonge 3e Orde. Na de vergadering van de Jonge Derde Orde, bijeenkomst van het Be stuur Dus voor de Jonge Derde Orde wegens bijzondere omstandigheden, geen Bedevaart. Onder alle h. Missen voorgeschreven schaalcollecte voor de Missies. Om kwart voor 5 gezongen Vespers, om half 6 Lof met oefening van de Octobermaand. Vandaag gaat bij goed weer de mannenafdeeling der D. O. naar Smakt ter bedevaart. Wij vertrekken klokslag 8 uur. Men denke eraan de handboekjes mede te nemen Geen zangrepetitie. Dinsdag om 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius. Vrijdag volle aflaat wegens het feest vd H. Bonaventura a Potentia. om 7 u plechtige Requiem Mis voor Mej. Lid. Beukers, als prefecte der D.Ó. De Tertiarissen worden vriendelijk verzocht deze h. Mis bij te wonen. Men zij herinnerd aan het regelvoorschrift om bij overlijden van een medelid het Rozenhoedje te bidden en de H. Com munie te ontvangen. Morgen Zondag gelegenheid tot biechten aan de Epistelkant. Christe nen, wees stichtend bij uw communi- ceeren ga op langs de zijpaden en keer terug door het middenpad. Wees gij vooral, die achteraan blijft staan, eerbiedig in Gods huis. Bedenk Wie hier woont en wat er aan 't altaar gebeurt. Patronaat. Tot ons leedwezen moeten wij aan de leden der Jonge Derde Orde ver zoeken om niet mede ter bedevaart te gaan met de Groote. Er moet nl. al te veel worden afgesproken in de verga dering van kwart over 9. Dezen Zondag geen Patronaat. Gez. bijeenkomst om circa kwart voor 4. Kaartjes afhalen van half 1112 in de Gymnastiekzaal Jongens beneden 16 j. mogen, tengevolge van de Gem. ver ordening, niet aanwezig zijn bij de uit voering van Gebroeders Kalkoen. A.s. Maandag 6 uur turnen voor de jongste afd der Patronaatsclub 8 uur voor de oudste afd a.s. Zaterdagvoor de middenafd. A.s Dinsdag gelieven de leden van Goudpluvier zeker niet later dan kwart voor 9 aanwezig te zijn. Bij ons vertrek naar Maas tricht aan alle Venrayers een W. J. PULLES, gewezen Directeur v h. P.T T. Kantoor, en familie. Venray, 16 Oct. '34. SJ R. K. Jongeman, oud 28 jaar, zoekt kennismaking met meisje van ongeveer dezelfde leeftijd, teneinde na wederzijds goedvinden een huwelijk aan te gaan. Brieven onder opschrift „Hu welijk" aan het Bureau van dit blad. In de bekendmaking van de Stoomzuivelfabriek H. Maria te Oostrum in ons vorig nummer staat foutiefflesschenmelk aan de fabriek afgehaald 10 cent, dit moet zijn 9 ct. De prijs der flesschenmelk is dusaan den wagen 10 ct afgehaald a. d. fabriek 9 ct. v.d. Landbouwbond. Premiebetaling Zondag 21 Oct. vm. van 11 tot uiterlijk 12 uur te Leunen bij M. Litjens-Peeters. De premie bedraagt 1% pet. Het Bestuur. Dagelijksch versch: alle soorten Maasvisch 15 ct p p alle soorten levende Paling, Snoek, Snoekbaars, Zalm enz. Verder alle soorten fijne Zoutevlsch, Stokvisch. Eiken Donderdag van 4 tol 5 uur groote Vischverkoop op het Henseniusplein. Echte nieuwe volle Haring 13 voor 25 ct. Kees Henskens-Arts Reuzensorteering alle modellen Laagste prijzen. Hofstraat a 10 Opening Winterseizoen Woensdagavond half 7 in het Bondsgebouw zal de be kende RECTOR v. d. BOSCH spreken over Werkloozenzorg en Rome-reis. Allen welkom Trouwe opkomst verzoekt Het Bestuur. Uitslag Foto-Prijsvraag. De uilslag van onze groote Foto-prijsvraag wordt volgende week bekend gemaakt. aBVRAAGD voor 1 November een eerlijk zelfstandig kunnende werken en genegen in winkel te helpen. Aan hetzelfde adres te koop öpersoons Tonneau met verstelbare kap, zoo goed als nieuw. Adres: J. Berings, bakker, Tienray. Biedt zich aan oud 20 jaar, voor Paschen. Adres Bureau dezer. Biedt zich aan boerenknecht kan goed melken en is bekend met alle werkzaamheden. Adres te bevr. Bureau dezer. voor 3 of 6 jaren. Wed. Michiels, Buus. TE KOOP tweede worp L. Cleven-Direks, Erica-Veulen. Verkoop van Maandag 22 October des nam. 2 uur bij café DE ENGEL te Venray. TB KEOOB 2 maalkalveren een van 3 maanden. M. Poels, Haag-Merselo. x TE IKOOB H. v. Meijel, Merselo-Haag. 00 TE KOOB bij Th. Ehren, Zwarte Klef. TE KOOP Wed. G. Camps, Oostrum. 8 te VENRAY zal op Maandag 22 October 1934, nam. 3 uur in het café Janssen le Merselo, ten verzoeke van het Bestuur der R. K. Kerk aldaar, publiek verpachten 1 Bouwland te Venray achter de Paterskerk groot 80 60 A. 2 Idem le Merselo in de Vloed groot 53 A. 3 Idem te Merselo aan de Beek groot 118.30 H.A. 4 Idem te Merselo in het Haagsche veld groot 83.20 A. 5 Weiland in Merselosche Pas, groot 57 A. 6 Weiland in het Vlakwater groot 81.60 A. 7 Bouwland op de Rees, groot 37.50 A. 8 Bouwland in het Vlakwater groot 16 90 A. 9 Bouwland in het Ha8gsche veld groot 1 H.A. De verpachting geschiedt voor den tijd van 6 achtereenvolgende jaren, ingaande voor het weiland 1 Jan. 1935 en het bouwland stop pelbloot na den hoofdoogst in '35. Vanaf heden geregeld verkrijgbaar aan lage prijzen. 18 Aanbevelend, Henseniusplein. te Oostrum. Notari» Holtus te HORST zal op Dinsdag 30 October 1934, nam. 5 uur, in café Verheggen vh. vd Voort te Venray Oostrum, ten verzoeke van den Heer P. J. Moorrees—Swinkels, publiek verkoopen Een boerderij te Oostrum, be slaande uit huis, stal, schuur, tuin, bouw- weiland en slaghout, groot 6 20 67 II A., te veilen als volgt 1. Huis, stal, schuur, tuin en boomgaard, gelegen te Oostrum, groot 12 20 A. 2. Weiland aldaar belend RK. Kerk en Meurs, groot 29.40 A. 3. Bouwland aldaar, belend Meurs en Jenriiskens, gr. 31.30 A 4. Bouwland aldaar (Bosch huizerveld) belend R. K. Kerk, Vullings en Jenniskens, 35.80 A. 5. Weiland in de Jufferpas (Pannekoek) groot 43 70 k: 6. Weiland in de Ooslruiiische heide, belend Linders, gr. 55 60 A. 7. Bouwland in het Boschhui- zerveld belend Vullings en Poels, groot 1.12 30 H.A. 3 Bouwland aldaar, belend Tielen, groot 12.40 A. 9. Bouwland aldaar, belend Verriet en Camps, groot 44.37 A. 10. Bouwland aldaar, gr. 31 A. 11. Weiland in de Wittevennen groot 77.10 A 12 Dennenbosch en slaghout in de Boschhuizen, gr. 1 35 50 H. Aanvaarding 1 Mei en stoppel bloot 1935. Runder papieren en rechie darmen, Bindtouw, Worslpennen, Velpolten, Steriliseerflesschen 1 L. 21 cl li/s L. 23 ct 2 L. 25 ct Sterlliseerketels, Vleeschmolens. Gummiringen 2 ct. per stuk. Alles wordt thuis bezorgd. Hofstraat 8 30 Te be»,, Dik vetf Schenkei Fijne Blo Fijn drooe Metworst Droge Cji Fijne kJ Wake Jin je Handv)i Ski vh ïf Tl Pok' ik BedkruikjV f.9 in alle kleuren en prijzen. aan de laagste pri Marktstraat

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2