KOEK! Saanbok Paardenverzekering Burgerwooohuis inmaakpotten ¥etpottsn Steriliseerglazen, Agenten gevraagd Veehouders, part'j pakkisten 2 maalkalveren Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Dr.A. Lommen Prijsschieten Landbouwfond MARKTEN Koek-Efalage BAKKERIJ TH. WINTELS 8 cent per liter. hoogste belooning Th. Pouwels Kookkachel Winf er- artikelen Th. Pouwels Tctuim 7 uur opende den Directeur Kapl. Teunissen deze bijeenkomst met gebed, waarna de meisjes ge zamenlijk een Marialied zongen, wat In deze vereeniging voor elke ver gadering gebruikelijk is. Hierop nam den Directeur het woord en heette de aanwezigen van harte welkom. In duidelijke en krachtige woorden schetste Spreker het streven en het doel dezer vereeniging. Wij willen van onze meisjes maken degelijke katholieke vrouwen, die het leven met al z'n lasten en kruis jes aandurven, zegt Spreker. Ook wees Spreker de ouders op hun plichl welke zij hier tea opzichte hunner kinderen te vervullen hebben. Wij rekenen op U, wederkeerig kunt gij op ons rekenen, zoo eindigde Spreker zijn rede en het krachtige applaus bewees wel, dat deze bij de aanwezigen in goede aarde was gevallen. Door de K.J.V.ers werden nog enkele zangnummertjes en een tweetal tooneelstukjes ten beste gegeven, welke veel bijval oogstten. Tijdens de pauze werd de dames een versnapering aangeboden en de heeren op een sigaartje getracteerd. Te ruim half tien werd deze tweede oudersavond besloten en gingen de aanwezigen huiswaarts, dankbaar en optimistisch gestemd tegenover deze vereeniging, welke hun zoon prettige en tevens leerzame avond had ge boden. Tevens zij vermeld dat op 11, 12 en 13 Nov. door de K.J.V.ers een poppententoonstelling, annex fancy- fair zal gehouden worden. Op aller medewerking enpropa ganda wordt gerekend. TOEGELOOPEN een vaars. Inlichtingen gemeentepolitie. Op het Zondag j.l. te Oploo gehouden solistenconcours behaalde de heer P. J. G van de Ven, lid der Muziekvereniging „St. Secvatius" en Harmonie Oostrum, een eerste prijs met lof der Jury in deafdeeling Superieur met Bas Slb. Gebroeders Kalkoen. Naar wij vernemen, zal over eenige dagen, en wel alreeds Zondag 21 October, in en ten bate van het noodlijdend Sint-Antoniuspatronaat, een uitvoering worden gegeveD, die schitterend belooft te zijn. De Tooneelclub van „St Servatius" genoegzaam bekend als een club van den eersten rang, zal dan vertoonen het dolvermakelijke stuk „Gebroeders Kalkoen", volgens geheel nieuwe opvatting. Een avond van gezonden, onschuldigen, daverenden lach 1 Met het oog op de tijdsomstandig heden zal de toegangsprijs (men zie de aankondigingen) niet te hoog worden gesteld. Daar volgens de heden overal toegepaste strengere handhaving dar Verordeningen omtrent het volprop pen van zalen velen zullen moeien worden teleurgesteld, is het onzes inziens zaak, dat gegadigden zich tijdig voorzien van toegangskaarten Wij vernemen, dat er in geen geval méér toegangskaarten worden ver strekt dan er gemeentelijk goedge keurde zitplaatsen zijn. Welwillende medewerking van „Euterpe". Door de politie wordt er op gewezen, dat voortaan ook de wiel rijders verplicht zijn, op een weg bij het veranderen van richting dit tijdig te doen blijken door het uitsteken van een arm ter schouderhoogte in die richting. Hierop zal in het ver volg streng gelet worden. Door de gemeentepolitie wer den enkele personen bekeurd wegens het niet aangeven van hun honden voor de belasting. Diploma Costumiere. Op de Modevakschool voor Venlo en Omstreken, gevestigd te Venlo, Nieuwstraat 31, directrice Mej. Reinarda Brouwer-Schippers, behaalde Mej. M. G Derikx uit Oostrum het diploma costumière in het costuum- mantelvak en kinderkleeding. De heer G. Linders, kleer maker, St. Odastraat 2 alhier, be haalde deze week het diploma Heerencoupe, systeem J. H. Vos, Hamburg. Hij genoot zijne opleiding bij den heer H. J. Weckx, Venlo. Tot leider der Turndub in het Patronaat alhier is gekozen de heer Eyssen, Hoofd der School te Merselo. De heer van Aarssen heeft op medisch advies ontslag genomen als leider der Patronaatsgymnastiek alsmede van de gymnastiekvereeni ging „St. Chris toffel". Meer dan tien jaren heeft de heer van Aarssen beide vereenigingen trouw gediend. OPERATREIN NAAR DUISBURG Het Verkeersbureau der Nederl. Spoorwegen te Aken deelt ons mede: Naar reeds werd bekend gegeven loopt op Zaterdag 27 Oct. a.s. een Operatrein naar Duisburg, alwaar zal worden opgevoerd de groote opera „Lohengrin" van Rich. Wag ner. Het behoeft wel geen betoog, dat het bijwonen eener opvoering van deze grootsche schepping in den fraaien Duisburger schouwburg met zijn prachtig ensemble en orkest telkenmale een evenement is, dat men gaarne zal willen meemaken. Voor verdere bijzonderheden raad plege men de desbetreffende adver tentie in dit blad. LEUNEN. Bij de deze week gehouden algemeene vergadering van de Jonge Boeren werden tot bestuurs leden gekozen G. Koenen, Veulen en G. Willemse, Laagriebroek. LEUNEN. Onze fanfare „St. Catharina" zal op 25 en 26 Nov. a.s. een concert met tooneeluitvoering geven in het Bondsgebouw. Opgevoerd zal worden „De Water duivel." HEIDE. Tot directeur onzer Zangvereeniging het „Heidebloempje" is benoemd de heer Math. Arts uit Venray. De heer J. Claes te Weverslo behaalde met eene zeug het kam pioenschap van Noord- en Zuid- Limburg. Vorige week behaalde bij met een veulen de le prijs te Horst. Tevens is hij nog in het bezit van de kampioen der Trekhonden in Limburg. YSSELSTEYN. Een persoon deed aangifte bij de gemeente politie dat hij door een kwade hond van een landbouwer alhier was gebeten. De politie stelde een onderzoek in en kwam bovendien nog tot de ontdekking, dat bedoelde landbouwer zijn hond zelfs niet had aangegeven bij de belasting. Ook hiervoor be kwam onze goede Ysselsteyner nog een bonnetje. In de deze week gehouden vergadering der V.V. Victoria alhier werd besloten de jaarlijksche toonee- uitvoering te geven op 8 en 9 Dec a.s. HOLTHEES. Morgen Zondag zal bij café W. Loonen vanwege de Schutterij O L. Vr. Gilde een prijs- verschieting worden gehouden, waar eenieder aan kan deelnemen. Zie achterstaande advertentie. Aanbesteding. Woensdagmiddag had ten raad- huize te Maashees de aanbesteding plaats van het opbouwen eener afge brande gemeente-boerderij „De Rieterhoeve." Ingeschreven werd als volgt J. M. Peelen, Horst f 15290 van Hulst, St. Anthoms f 12360 P. J. Berken, Grubbenvorst f 12270 H. Oudenhoven Lzn. Venray f 11800 C. Verstralen, Blitterswijk t 11790 C. Reijnders, Wanssum f 11760 P. Volieberg, Venray f 11700 P. Franssen, Beugen f 11630 Hutten—Sieben, Boxmeer f 11490 Th. Vissers, Wanssum f 11150 P. Koenen, Holthees f 11090 M. Claessens, Venray f 10585 F. Verstralen, Blitterswijk f 10560 P. Cruysen, Oploo f 10421 J. van Dijck, St. Anthonis f 10334 Kiaasen-Lichteveld Overloon f 10158 van den Braken, Oploo f 10125 J. Gerrits, Overloon f 9999.99 Gunning volgt later. OVERLOON. Zondag werd door het Kwartet der Fanfare, bestaande uit de heeren W. van Opbergen, G. Klaassen, A. en J. Vloet, deelge nomen aan het muziekconcours te Oploo en behaalde een le prijs in de eerste afdeeling. Door de tooneelvereeniging zal met medewerking der fanfare alhier een concert met tooneel uitvoering gegeven worden op 18 en 19 Nov. a.s. Deze uitvoering zal plaats vinden in de Patronaatszaal. Opgevoerd worden „Van Deursen Co.", klucht in 3 bedrijven en „Gesjochte jongens", blijspel in één bedrijf. De leiding is weer toever trouwd aan de bekende leider de Heer J. Henckens. MAASHEES. Op het te Roer mond gehouden examen slaagde onze dorpsgenoot de heer A. Geurts voor Veevoeder-Controleur. Do Veemarkt te Horst. Zondag hield de Boerenbond te Horst een ledenvergadering ter be spreking om de maandelijksche vee markt meer te doen opleven. Het initiatief hiervoor is uitgegaan van de actieve vereeniging van Jonge Boeren in deze gemeente, die hier omtrent reeds eerder 'n voorvergade ring hebben gphouden en waarna een commissie van voorbereiding is benoemd, bestaande uit een ver tegenwoordigervan de 5 verschillende Boerenbonden en Jonge Boerenver. in deze gemeente. Een lid dier commissie verduide lijkte, dat met medewerking der vee houders, heel goed een drukke veemarkt te verkrijgen is. Deze streek staat bekend voor goede kwaliteit vee. de ligging is niet ongunstig en acht het niet 't minst van belang voor de kleine bedrijven, dat de markten hier meer opleven. De grootere veehouders bezoeken de verschillende drukkere veemarkten in andere plaatsen en blijven zoodoende met de prijzen op de hoogte, doch het zijn juist de kleine landbouwers met 1 of 2 koeien, die uit onkunde aangaande veeptijzen, vaak de dupe worden bij den verkoop van hnn vee. Een drukke markt hier kan hen veel leeren, terwijl spreker er tevens op wijst, dat ook de boereD, die geen vee te koopeu of te verkoopen hebben, naar de markt moeten komen, daar er niet alleen veel vee, maar ook veel measchen aanwezig moeten zijn, en men niet te veel het aan wezige vee moet becritiseeren of afkeuren. Hierna geeft een voorzitter der Jonge Boeren, een uiteenzetting, hoe de commissie denkt te werk te gaan, om een grooteren aanvoer van vee te verkrijgen. De bedoeling ix. dat de jonge boeren alle veehouders, die vee te verkoopen hebben, vóór iedere markt zullen bezoeken, deze noteeren met het soort van vee en tevens aansporen met het vee op de markt te komen. Door doelmatig adver- teeren en propaganda voor elke markt, zal dan tevens bekendheid gegeven worden van het getal van den te verwachten aanvoer, HORST. A.s. Maandag heeft te Horst de groote propaganda-verga dering plaats van de kring Noord- Limburg van de Schoenmakerspa troons, in café van Rens. VENLO. Donderdagmorgen is brand uitgebroken in de gemeente lijke Ambachtsschool te Venlo. Een dichte rookwolk steeg uit het ge bouw omhoog. De'brandweer wa3 met bekwamen spoed ter plaatse en wist het vuur spoedig te dooven. TEGELEN. Werden voor enke le weken geleden bij de N.V. Gebrs. Teeuwen een 20-tal arbeiders ont slagen, thans is aan de kleigroeve der firma „Tiglia" aan 15 arbeiders ontslag aangezegd. Volksvergiftigers. Te Helmond zijn twee personen gearresteerd, die onlangs vleesch verkocht hebben van een zwaar tuberculeuze koe. Zij zijn naar Roer mond overgebracht. Minister Oud op het smokkelpad. Donderdag heeft Z. Exc. minister mr. P. J- Oud een Inspectietocht gemaakt dooi Zeeuwsch-Vlaanderen. Op last van den minister werden een tweetal vrachtauto's, welke ge pantserd waren, in beslag genomen. Onderweg heeft de minister ver schillende douaneposten en -kantoren geïnspecteerd. Door een machine vermorzeld. Donderdagmiddag is in de aard- aardappelmeelfabriek te Stadskanaal een vreeselijk ongeluk gebeurd. De zestigjarige arbeider J. Dekker, was bezig een hekelmachine schoon te maken. Plotseling is toen de machine in werking getreden met het gevolg, dat D. werd gegrepen en totaal werd vermorzeld. Een mede-arbeider, die eveneens aan de machine werkte, kon ziel) nog juist bijtijds in veiligheid stellen. Zesduizend gulden gestolen. Donderdagnacht is ten huize van den heer J. P. C. van Boeckel, ver zekeringsagent Elzenlaan 23 te Eind hoven ingebroken, waarbij zesduizend gulden uit een brandkast, staande in het achter het woonhuis gelegen kantoortje, is ontvreemd. Door het uitsnijden van een ruit heeft men zich toegang verschaft. Sporen van braak werden niet gevonden. Men vermoedt, dat de brandkast met een valschen sleutel is openge maakt. De schade wordt door verzeke ring gedekt. Inbraken in en om Nijmegen. In Beek, op Berg en Dal en ook in Nijmegen zelf kwamen den laatsten tijd geregeld inbraken voor. Zelfs drongen ongeweDschte gasten door in het Albertinum der paters Domi nicanen aan den Driehuizerweg te Nijmegen. De recherche kreeg Woens dagoacht beet. Uit de buurt van het klooster kwan na middernacht een verdacht type fietsen, hij had drie kazen en eenige pakken margarine bij zich. Bij fouleering vond de po litie allerlei inbrekerswerktuigen op hem, waaronder loopers, tangen en gummihandschoenen. Hij gaf op S. te heeten, maar bleek zekere L. te zijn, die reeds lang door de politie gezocht werd en meerdere inbraken pleegde. In een olienootje gestikt. Woensdagavond is een 2jarlg kind van de familie v. Osta te Roosen daal, bij het eten van olienootjes in een nootje gestikt. Men had de kleine, toen bleek, dat een olienootje in keel bleef steken, nog naar het ziekenhuis gebracht, waar onmiddellijk operatief werd ingegrepen, doch deze hulp mocht niet meer baten. De doodstraf. In Spanje is de doodstraf weer ingevoerd. Burgerlijke Stand Venray van 5 tot 12 Oct. 1934. GEBOREN Peter J. C. Cox, Castenray Antonia M. Wismans. Ysselsteyn Maria Pouwels, St. Servatiusweg Johannes B. A. Vissers. Leunen Maria M. van Gerven, Maash.weg Jan H. M. Verhaegh, Akkerweg OVERLEDEN Geen. CORRESPONDENTIE. Wegens plaatsgebrek moet het verslag van de Jonge Boeren uit Merselo blijven liggen tot volgende week. Kerkelijke Dieasten Venray Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor de Doofstommen, na de Hoogmis vergadering van de Euch. Sectie der Jonge Boeren, 2 uur kleine Congregatie, half 3 herhalingscatechis mus voor de meisjes, van 3—4 uur aanbidding, Lof en rozenkrans tot wel slagen van 't Eucharistisch Congres te Buenos Aires. Maandag half 8 Ieesmis, 8 uur jaarg voor Christina Janssen, 8 uur Ieesmis voor de overl. leden der St. Ludovicus- vereeniging, 6 uur Lof en rozenkrans. Dinsdag half 7 gezongen H. Mis ter eere van St. Gerardus-Majella half 8 besteld jaarg. voor de echtgenoote van Karei Rutten, 8 uur plechtige H. Mis voor de 25-jarige echtvereeniging van Antoon Weiten en Hubertina Sanders. Woensdag half 8 jaarg voor de Eerw. Pater Caesarius Abels, 8 uur besteld jaarg. voor Gerard Wismans en Johanna Poels. Donderdag 7 uur te Veltum H Mis, half 8 Ieesmis, 8 uur Ieesmis. Vrijdag half 8 besteld jaarg. voor Peter Johannes Claessens en echtgen-, 8 uur jaarg. 2de klas voor Petronella Camps, 'ouders en zusters. Zaterdag komen de jongens der 5de en 6de klas en de meisjes der 5de klas te biechten. Zij, die de graven hunner overledenen wenschen opgemaakt te hebben, gelieve dit op te geven bij den heer Frans Vermaten onder den Boog. A.s, Donderdagavond om 7 uur pre fectenvergadering der H. Familie. Zondag 21 October a.s. bijeenkomst van de mannen der H. Familie om 1 uur in de Paterskerk om aldaar het kerkbezoek te beginnen dat vereischt is om den grooten jubilée-aflaat te verdienen. De moeiten, die wij er hier voor moeten doen om dezen aflaat te verdienen, zal niet alleen ons zelf ten goede komen maar ook de intentie's, die onze H. Vader de Paus zich heeft gemaakt toen hij dezen jnbilée-aflaat uitschreef. De intentie's van Z.H. den Paus zijn: le. Het terugkrijgen van de noodige vrijheid der H. Kerk. 2e. Het herstel van den Vrede, een dracht en welvaart van alle volkeren. 3e. De bloei der Missiën. 4e. De terugkeer der dwalenden. 5e. Eerherstel aan de Goddelijke Majesteit voor de beleedigingen, Haar door het drieste optreden der god loochenaars aangedaan. De mannen der H. Familie maken den tocht per fiets. Degenen, die den tocht mee willen maken, maar het niet best kunnen om een of andere reden, kunnen zich bij hun prefect opgeven vóór Donderdagavond, dan zal het bestuur zorgen dat er een bus is, die hen tegen betaling naar de verschillende kerken vervoert. H. Familie. De volgende mannen vieren a.s. week hun patroonheilige van dit jaar. G. Groenen, M. Janssen, J. Hendriks, J. v Sinten, G. Peeters, J. Derks, W. Janssen, Jac. Custers, Joh van Hout. Paterskerk Morgen Zondag om 5 uur, kwart voor 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, om 8 uur Hoogmis met preek, om kwart over 9 H. Mis met vergadering voor de Jongelingen-Congregatie, om kwart voor 5 gez. Vespers, om half 6 iedere avond Lof met de gebeden van de Octobermaand. Na de Hoogmis vergadering van het bestuur der D.O. De bestuursleden worden tevens uitge- noodigd des avonds om half 6 de ver gadering bij te wonen van de Derde Orde-besturen van het district Venray, welke in de zaal van het Gymnasium zal plaats hebben Vanaf kwart voor 5 zal het Allerheiligste ter aanbidding zijn uitgesteld in Monstrans en om half 6 besloten worden met een plechtig Lof, waaronder ook de Acte van Eer herstel aan het H. Hart gebeden wordt. Dinsdag om 7 uur Hoogmis ter eere van St. Antonius. Vrijdag volle aflaat voor alle geloo- vigen wegens het feest van den H. Petrus van Alcantara. Om 7 uur Hoog mis. A.s. Zondag 21 Oct zal bij goed weer de mannenafdeeling der D.O. haar jaarlijksche bedevaart houden naar de Smakt. De Tertiarissen worden ver zocht om 5 min. voor 8 bij 't klooster aanwezig te zijn en handboekjes mede te nemen. Morgen Zondag hooren biecht P. Vicarius Haenraets en P. Silvester Coenen. De H. Communie wordt voor en na de H. Mis van 7 uur uitgereikt en de geloovigen worden dringend bij het communiceeren verzocht op te gaan langs de zijpaden, terug te gaan door het middenpad en te zorgen, dat alles stichtend gaat. Patronaat. Dezen Zaterdag om half zeven tweede afdeeling van de Patronaat-turnclub. Maandag om 8 uur de hoogste afdee ling. Geen toegang voor personen, die niet tot de afdeeling behooren, daar dit, vooral in het begin, voor den nieuwen leider hinderlijk is. Jongens, die zelden of nooit in de Congregatie kunnen komen wegens noodzakelijke aanwezigheid elders, ge lieven dit aan ons bekend te maken. Aan sommigen is geen kaartje gezon den, wijl we niet zeker weten, of ze alsnog bij ons behooren Vrije alge meene H. Communie voor ,,De Valk". Morgen Zondag om 11 uur bijeen komst van de jonge collectanten en van de Club St. Gabriel. Om half 6 cursus, te geven door den heer J. Wijnhoven, baljuw van de Jonge Wacht voor degenen die gaarne den rang willen behalen, welke in de nieuwe Methodiek genoemd wordt „rang van natuurkenner". Geachte ouders, verleden Zondag bij dff algem. H. Communie waren er ver scheidene jongens, die geen kerkboek of rozenhoedje bij zich hadden, terwijl ze feitelijk dag en nacht een rozenhoedje bij zich hooren te hebben. Aan uw welwillende en christelijke aandacht van harte aanbevolen. Dinsdagavond Goudpluvier voor de werkelijk aangenomen leden, die de contributie voldoen, behalve indien ze hierin door ons gedispenseerd zijn. KantoorMarktstraat 10. Worden gevraagd: Bekw. schildersknecht, bekw. verw. monteur, bekw. coiffeur, bekw. zadel maker, stoffeerder. 2 huishoudsters 2 boerendienstmeiden 1 boerendienstmeid v. Paschen 1 boeren dienstmeisje 14 a 16 jaar Schoenmaker voor Slttard Coupeuse voor Sittard Kapster voor Heerlen Bieden zich aan 1 boerenknecht 45 jaar 1 winkeljuffrouw 4 dienstboden 16, 17, 19 en 27 jaar 5 schilders, 1 leerling kleermaker 1 burgerdienstmeisje 15 jaar 1 boerendienstmeisje 14 jaar 1 bekwame tuinman 1 huishoudster voor net gezin Boerenknechten v. dadelijk of later Boerenknechts, Metselaars, Opper lieden, Timmerlieden enz. enz. Voor de tewerkgestelden bij de werkverschaffing De kaarten zullen afgestempeld worden Woensdag avond a s. van half 8 tot half 9. Specialist voor Huid- en Blaaszlekten is den 2den en 4den Zondag van iedere maand te VENLO, Houtstraat 6 te consul teeren van 3—5 uur. Schutterij O.L.V. Gilde Holthees. Zondagmiddag aanv. half 2 bij Café W. Loonen. 10 OOSTRUM. Tarwesteun. Zij, die van oogst 1933 tarwe geleverd hebben, worden ver zocht de steungelden af te ha len morgen Zondag na de Hoogmis tot nam. 3 uur. Tevens gelegenheid voor be stellen van Kopersulfaat. 18 Het Bestuur. v.d. Landbouwbond. Premiebetaling Zondag 14 Oct. vm. van 11 tot 12 uur in het Bondslokaal te Oirlo. De premie bedraagt P/a pet. 13 Het Bestuur. Venray Maandag 15 October Cuyk Dinsdag 16 October Wychen Dinsdag 30 October Deurne Maandag 29 October Te koop of te huur (nieuw) met groote tuin, in de kom van het dorp. Direct te aanvaarden. Adres Bureau dezer. 2 Zie deze week onze Speciaal van Limhurg. Koek. fijn van smaak 20 cf. per pond TB IKOOIP prima Roode Star eetaardappelen f 4.— per 100 kg. heffing inbe grepen. Jac. Jacobs, Steeg-Leunen, erkend teler-handelaar. van 15 tot 150 liter in alle maten ketels, ringen, boekjes, deksels, moesmessen, vleeschmolens enz. Alles wordt thuis bezorgd. voor den verkoop van ZAAD enz. in de allerbeste kwal. Bij ons de van alle firma's. Prachtkans om met gemakke lijk werk Uw ledige tijd zeer winstgevend te maken. Vraagt direct condities bij 17 Struik Co., Enkhuizen Hofstraat 8 30 gevraagd in burgergezin. Waar, zegt de uitgever. gebruikt voor uw vee de veegeneesmiddelen van De Denneboom en de alom bekende zeere spenenzalf Dennoline. Alleen verkrijgbaar bij Hofstraat 8 17 TB KOOP partij Stekruben a f 6 per 1000 kg. Groenb). Ligustrum haagplanten goed geworteld en getakt, lang 60—80 cm. a f 6.50 per 1000 st G. Görtz, Maasheesche weg 57, Venray. 2 TE KOOP 2 dekrijpe stamboekvarken s bij A. vd Beeten-Hendriks, Peel- kant-Overloon. TB KOOP een in goeden staat zijnde Adres Bureau dezer. TB KOOP Petkuser Zaairogge goedgekeurde le nabouw a f 7 per 100 kgen een dragende zeug L. Hendrix-Geurts, Oostrum TE KOOP J. Coenen-Houtac''ers. Te Koop pathéfoon zoo goed als nieuw, met 32 nummers, prijs f 12 Adres Bureau dezer. Te koop Wed. G. Camps, Oostrum. oo Te Koop wit keukenfornuis uitstekend onderhouden en een VULKACHEL slechts enkele jaren oud. Adres Bureau dezer. Bedkruikjes Thermosflesschen Kolenschoppen Stallantaarns Kippenhoklantaarn? Waterketels met lange zak Kolenbakken Kolenzeeften Lampen Lampoglazen Branders Larnpekatoen Losse. Bollem Alle Winterarlikelen aan onze bekende lage prijzen. Hofstraat 8 30 Zoekt U een Betrek king of Zaak Vr. gratis complete proeflijst aan het Bureau v. Vacante Betrekkingen Avenue Con cordia 126b, Rotterdam. Staat ter dekking L J. Sanders, Broekweg 23. 3

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2