Dr. lümm Servatius I-Juliana I Aanbesteding net burgermeisje Gemengde Berichten Zondag 23 Sept. Districls-Arbeidsbeurs Advertentiën Openlijk Dank des Woensdags van 9 tot 10 uur. aaaasatfaaa J. van Weegen, (vreemdelingen ens. misschien een keer uitgezonderd). Ook kunnen niet toegelaten of gehandhaafd blijven personen die niet in vrede met andere plaatselijke Sportclubs wen- schen te leven. Deze eventueele nieuwe Turnclub zal staan onder de beproefde en welwillende leiding van den heer H. W. van Aarssen. Zij zal voorloopig eenmaal 's weeks bijeenkomen, en meer doelen op gezondheid, gezelligheid, ontspanning ecz. enz. dan wel op het behalen van prijzen al is er dan op zich tegen het laatstgenoemde niets te zeggenzooals ook het officieele Marschlied van den R.K. Limburg- schen Bond te kennen geeft „Tur ners, laat u niet verslaan; sta bij wedstrijd steeds vooraan." Alreeds verscheidene grooteren hebben zich aangemeld. Jongens die minstens vijftien jaar oud zijn, kunnen zich voor de hoogste afdeeling op geven. Dat er voor de leden geen bijzondere onkosten mee gemoeid zijn, is een gelukkige toevalligheid, die wij danken aan de goedheid van iemand, wiens naam weieens zal mogen bekend worden gemaakt. Geachte Ouders. Dezen Zondag en de twee daarop volgende dagen kan men zich opgeven voor Patro naat, Jonge Wacht enz. Er zijn méér gegadigden voor de Jonge Wacht dan wij er kunnen plaatsen Er zal geloot moeten worden. Degenen die een broer bij de Jonge Wacht hebben of pas gehad hebben, kunnen zoo maar zonder loting bij de Jonge Wacht komen, indien het overige in orde is. Ons noodlijdende Patronaat zal weinig of niets meer kunnen bijdragen voor het kostuum enz. van onvermogende Jonge Wachten. Hoe jammer dit dan ook zij. Misschien dat een of andere instelling er voor te vinden is. Zooals verleden jaar al meermalen duidelijk is te kennen gegeven, kunnen wij niet langer nieuwe jongens voor het Patronaat aan nemen, die alleen maar des Zondags wat komen spelen. Dit systeem is te ouderwetsch en te onbeduidend, en wordt gaandeweg oveial afge schaft. „Hoe meer zielen, hoe meer vreugd" gaat niet altijd op. Zij moeten dus bij de Jonge Wacht willen behooren of bij een Club (Missie-, Zang-, Gymnastiekclub, „Sobrietas" enz.) Er zijn of komen alsnog genoeg Clubs die niets kosten. Het bezwaar kan dus alleen liggen in gebrek aan flinkheid. Dusl Degenen, wier spaarbankboekjes niet vóór a.s. Woensdag zijn inge leverd, krijgen een nieuw dit moet echter, omdat het hier slordigheid betreft, betaald worden. Men denke aan Handelscursus, Vakteekenschool, Voortgezet (Maan dagavond) onderwijs. Uitslag der Zondag gehouden schietwedstrijd van de Schutterij St. Anna. De prijzen werden behaald als volgt le A. Jans-Beken 2e G. Jans-Beken 3e J. Dubuf4e H. van Boven 5e M. Barends 6e Jac. Janssen 7e Joh. Eibers. MERSELO. Door de leden van Fanfare St. Oda en Handboogschut terij St. Hubertus is besloten, hun winteruitvoering te geven op Zondag 11 en Maandag 12 November. Daar de leiding in handen is van den heer Eyssen, hoofd der school, staan ons wederom een paar genoeglijke avonden te wachten. MERSELO. Dezer dagen slaagde te Arnhem voor Administrateur, onze dorpsgenoot de heer Antoon Creemers. Bovengenoemde had opleiding aan de Arnhemsche School voor schrif telijk onderricht. Directeur J. de Bij. De volgende vakken werden zeer goed gemaakt: Boekhouden (dubbel boekhouden), Nederlandsche Handels correspondentie en Stenografie. Algemeen waardeeringscijfer was 8. OVERLOON. Maandag had alhier onder enorme belangstelling de begrafenis plaats van Pastoor Janssen. Een groot aantal geestelijke en burgerlijke autoriteiten namen aan de plechtigheid deel. Heden Zaterdag zal van de B.V.L. afd. Overloon een 5 tal deelnemen aan de schietwedstrijden te Tilburg, uitgaande van het Land stormcorps „De Meijerij". HOLTHEES. De heer M. Maanen onderwijzer aan de Bijz. School alhier, zal met ingang van 1 Januari a.s. op wachtgeld worden gesteld. HORST. Morgen Zondag zal alhier de Najaarskermis beginnen. De inschrijvingen zijn als volgt: Plein oude schoolRiozzi's bios coop Groot Marktplein Theatre Variété, Steile Wand, motorbaau Klein Marktplein a. d. Kerk Lucht- schommel en draaimolen. Verder nog 'n schiettent, rlngtent en diverse kramerijen. LOTTUM. Toen mej. Valks, vroedvrouw alhier. Dinsdagmiddag op het motorrijwiel over den Velden - schenweg te Venlo reed en uit wilde wijken voor een wagen van den wegenbouw, kwam uit de andere richting juist de tram van de Maas- buurtspoorwegmaatschappij Nijmegen —Venlo. Het gevolg was, dat de dame van haar mororrijwlel werd geworpen en zulke ernstige kneuzingen opliep, dat zij naar het ziekenhuis te Venlo moest worden overgebracht. AANRIJDING. Woensdagmiddag werd de 22 jarige mej. P. uit Blerick, terwijl zij per flets in de Antoniuslaan reed, door een luxe-auto, bestuurd door den heer van R., uit Tienray, aangereden. Met vrij ernstige wonden aan beide beenen en met inwendige kneuzingen werd het slachtoffer opgenomen en op medisch advies naar het R.K. Ziekenhuis te Venlo overgebracht. De veiligheid van het Zuiden. Naar aanleiding van het bekende manifest van de burgemeesters der Zuidelijke provincies aan de Regee- riog ten aanzien van de hachelijke positie van het Zuiden in geval van internationale verwikkelingen, heeft zich, in navolging van andere plaat sen in het Zuiden, na een gehouden bespreking uit de burgerij van Venlo en omstreken een comité gevormd ter bestudeering van dit vraagstuk. Het comité is als volgt samengesteld eereleden mr. B. Berger en Fr. v. d. Grinten, voorzitterM. Russel, secretarismr. P. Müller, leden mr. R. van Basten Batenburg, J. Geeraedts mr. Fr. Haffmans, mr. E. Haffmans, E. Hermans, J. R. L. Jans, H. van Lonkhuyzen, Ch. Receveur, mr. A. Tonnaer en J. Verberkt. DIEFSTAL. Woensdag werd door de politie te Venlo aangehouden de kellner M. O., afkomstig van 's-Bosch en thans wonende te Tegelen. verdacht van diefstal van een bedrag van f 120, ten nadeele van den lunch room-houder H. J., te Venlo. Bij het verhoor bekende de aan gehoudene den diefstal gepleegd te hebben. O. werd Donderdagmorgen naar de strafgevangenis te Roermond overgebracht. Een, die bofte Wegens rijwieldiefstal werd te Weert aangehouden de 19-jarige A. C. van daar. De man zou op last der Justitie naar het Huis van Bewaring worden overgebracht, doch bij aankomst te Roermond bleken alle cellen bezet en waar voorloopig geen enkele cel vrij kwam, kwam de aangehoudene op vrije voeten. Drie huizen in de ascli gelegd. Dinsdagmiddag omstreeks 3 uur brak door onbekende oorzaak brand uit in 't perceel van den heer C. Schmitz te Ohé. Zoo geweldig greep 't vuur om zich heen, dat aan blusschen niet te denken viel. Weldra stonden ook de belendende perceelen van den heer Fr. Schmettz en van de wed. Laugs in lichte laaie. Machteloos moest men toezien, daar nergens water te bekomen was. Met groote moeite heeft men 'n vierde huis, dat van den heer J. Graus weten te behouden. Gelukkig zijn geen measchen- levens te betreuren. Ook 't vee kon gered worden. NE DER WEERT. In den ouder dom van bijna 68 jaar is Dinsdag overleden de heer P. J. Janssen, secretaris der gemeente Nederweert. In Februari 1886 werd de heer Jaossen als onderwijzer aangesteld aan de O.L. School te Nederweert, aan welke school hij tot 1916 werk zaam bleef. Tijdens de oorlogsjaren na afloop der schooluren was de heer Janssen als hulp ten gemeentehuize werkzaam en toen hij in 1916 voor het onder wijzersambt gepensioneerd werd, volgde zijn aanstelling als ambtenaar ter secretarie der gemeente, in welke functie hij tot 1920 werkzaam bleef, toen hij in April van dat jaar be noemd werd tot gemeentesecretaris, als opvolger van den heer J. van Uden, thans burgemeester. HERTEN. Dat de prijs der boerderijtjes in deze omstreken nog niet verminderd is, bewijst wel het feit, dat Dinsdag een boerderijtje, groot 5.75.45 H.A. op een publieke veiling, ten overstaan van Notaris Rutten, de mooie som opbracht van 11600 gulden. De Willielniinabrug te Maastricht. In den gemeenteraad van Maastricht werd Dinsdagavond aangedrongen op een onderzoek in verband met een verschenen brochure, waarin gerept wordt over een schandaal bij den bouw van de Wilhelminabrug, door bijzondere, niet met de voor schriften overeenkomende hardsteen- leveranties, tengevolge waarvan de brug vele tienduizenden guldens te duur is opgeleverd, De burgemeester van Maastricht, mr. L. B. v. Oppen heeft hiertegen aangevoerd, dat de geuite beschuldigingen het Rijk aan gaan en niet de stad Maastricht Een onderzoek zal van het Rijk moeten uitgaan. Bliksem in een peloton soldaten geslagen. Men meldt uit Maastricht: Tijdens een hevig onweec dat Dinsdagavond boven Zuid-Limburg woedde, sloeg de bliksem midden in een peleton soldaten, dat op den Gulperweg aan het oefenen was. Het geheele peloton werd tegen den grond geslagen. Een der soldaten was bewusteloos. De bliksem heeft verder geen persoonlijke ongelukken veroorzaakt. SITTARD. Nabij het grenskan- toor Wehr werd in den nacht van Dinsdag op Woensdag door Duit- sche beambten beslag gelegd op 2 Nederlandsche auto's, die ieder 1000 pond tabak bevatten. Drie Nederlandsche smokkelaars werden gearresteerd. Tijdens hun transport naar Aken, rukte een der smokkelaars zich los en het gelukte hem te vluchten over de grens naar Limburg. DOODELIJK MIJNONGELUK. In de mijn Laura bij Kerkrade werd de gehuwde mijnwerker H.B. zoodanig door een stuk mijnhout in den rug getroffen, dat de dood spoedig intrad. De financieele toestand van ons land. De Minister van Financiën, Mr. P. J. Oud, zal Donderdag 27 dezer van 20 tot 21 uur een radiorede houden over de millioenennota, waar bij de minister tevens den algemeenen financiëelen toestand des lands en de vooruitzichten voor de naaste toekomst op een voor de luisteraars begrijpelijke wijze zal behandelen. De uitzending zal over belde zen ders geschieden. DE PRIJS DER AARDAPPELEN. Waarom dc heffing van f 1 toch gehandhaafd blyft. In Zeeland zijn te velde staande aardappelen door den handel gekocht voor f 750 per H.A. Naar aanleiding van dezen hoogen prijs werd door 't Tweede Kamerlid Kersten den Miüister van Economische Zaken de vraag gesteld, of het bij dezen stand van zaken geen grove onbillijkheid is de heffing van f 1 per 100 K.G. nog te handhaven. Minister Steenberghe wijst er in zijn antwoord op, dat de heffing op de aardappelen die in consumptie worden gebracht, ten bedrage van f 1 per 100 K.G., moet dienen om hieruit te kunnen voldoen de denaturatie toeslagen voor de binnen- landsche aardappelen, die eventueel niet in consumptie gebracht kunnen worden, waarbij rekening moet worden gehouden, dat voor de aardappelen van de zand- en veen gronden vooralsnog geen uitzicht bestaat op een uitvoer van-voldoen den omvang. Daarom kan de minister de heffing dan ook thans nog niet beëindigen. Dit neemt intusschen niet weg, dat bij voortdurend blijft toe zien om zoo spoedig het maar eenigszins mogelijk is hiertoe over te gaan. De Nymeegsehe kermis De raad der gemeente Nijmegen heeft Woensdagavond met 18—14 stemmen besloten om het tapverbod tijdens de Nijmeegsche kermis op te heffen Prinses Juliana naar Londen Aan de Daily Telegr. wordt door Reuter uit 's Gravenhage gemeld, dat H. K. H. Prinses Juliana de volgende maand een langdurig bezoek aan Londen zal brengen. Door een auto gedood. Donderdagmorgen is de 47-jarige wegwerker A. van Aojaarsveld op den Hooge Biezedijk te IJsselsteiin, waar hij zijn werk verrichtte, aan gereden door een uit de richting Lopik komende auto, bestuurd door een chauffeur van de Houtcentrale te Utrecht. Van A. had zich langs den weg opgesteld om den wagen te laten passeeren, doch deze reed recht op hem aan. Na de aanrijding kwam de auto in de sloot terecht. Van A werd ernstig gewond en is ia het Academisch Ziekenhuis te Utrecht, waarheen hij later is overgebracht, overleden. De chauffeur kwam met den schrik vrij. De auto is in beslag genomen. De overledene was gehuwd en vader van zes kinderen. Slecht lioningjaar. Men meldt uit Barneveld Hoewel de tijd van het zooge naamde drijven der bijen (het ontdoen der korven van den honing) is aan gebroken, zal van dit werk dit jaar weinig of niets kunnen komen. Zelden is de honingoogst zoo slecht geweest als thans. Op de heide namelijk hebben de nijvere diertjes zelfs den kost nog niet gehaald. Wegens de langdurige droogte, bevatten de heidebloempjes namelijk geen honing, zoodat voor de bijen dagruit niets te puren viel. Verder hebben de koude nachten, waarin het zelfs meermalen vroor, kwaad gedaan. Ofschoon de bijenhouderij ook op de Veluwe geen hoofdbedrijf meer vormt, is deze mislukking van den honingoogst toch als een niet geringe tegenvaller voor den Veluwnaar te beschouwen. KIND OVERREDEN. Te Moerdijk is een 4-jarig kind dat in een karspoor lag te slapen door paard en kar overreden. De toestand van den kleine is zorg wekkend. Ernstig gevolg van slippen. Woensdagavond heeft op den weg Nijmegen—Grave nabij „Alverna" een doodelijk auto-ongeluk plaats gehad. Een auto van de garage Belvedère te Nijmegen wilde een Haagsche auto passeeren. Door het slippen op den gladden weg raakten beide auto's elkaar, zoodat de chauf feurs de macht over het stuur ver loren en beide wagens naar den kant van den weg gleden, tegen de boomen botsten en zwaar beschadigd werden. De beide inzittenden van de Haag sche auto werden ernstig gewond naar het ziekenhuis te Nijmegen gebracht, waar een hunner, de heer S. uit Rijswijk nog denzelfden avond overleed. De andere heer bleek een ernstige ribbenfractuur gekregen te hebben. ROOVERS IN DEN NACHT. In een schuurtje in oud Nijmegen op den hoek van de Papengas en de Bottelstraat heeft een jongeman uit Winterswijk, zekere Bsinds eenigen tijd een aardappelenhandel geopend. De jongeman verdient niet yeel aan zijn handel, maar kan zich toch helpen. Hij woont op een zolderkamer boven de schuur en is daar Woens dag midden in den nacht overvallen door eenige ongure elementen, die hem van zijn spaarzaam bezit hebben beroofd. De man werd gekneveld en den geheelen nacht is hij zoo in zijn kamertje opgesloten gebleven, 's Mor gens wist hij door geschreeuw voor bijgangers op zijn onaangename positie opmerkzaam te maken. Deze hebben toen de touwen waarmede hij gebonden was, doorgesneden en hem bevrijd. Aan de politie deelde het slachtoffer mede, dat twee jonge kerels in zijn kamertje boven het pakhuis waren binnengedrongen. Zij hadden hem in zijn slaap overvallen en beroofden hem van portemonnaie met f 12. Vervolgens bonden zij zijn handen en voeten, terwijl zij hem een prop in den mond stopten. Daarna waren de twee kerels verdwenen. De politie is thans druk doende hen op te sporen. VECHTPARTIJ IN EEN CAFÉ. In 't groot ziekengasthuis te 's-Hertogenbosch is Zaterdag opge nomen een 35 jarige werklooze kantoorbediende G. v. T. geheeten. De man bleek een schedelfractuur te hebben. Het is de politie thans ge bleken, dat deze zelfde man in den nacht van Vrijdag op Zaterdag dronken op het politiebureau was gebracht. Tot Zaterdagmiddag had men hem daar tot ontnuchtering vastgehouden. Hij maakte toen nog wel een wat suffen iodruk, doch was voldoende bij zijn positieven, dat men hem kon laten gaan. Bij het onderzoek, dat nu is inge steld naar de oorzaak van 's mans verwonding, is aan het licht gekomen, dat hij is betrokken geweest bij een vechtpartij in een café waarbij hij een klap op het hoofd zou hebben gekregen. Toen bij het café verlaten had, is bij op straat ineengezakt en later door de politie opgebracht. De agent die hem had aangetroffen, kon hem niet alleen vervoeren en toen bij terugkwam met assistentie was de man verdwenen. Men vond hem echter verderop in een straatje liggen. Het schijnt, dat de man, die ruzie met den kantoorbediende heeft gehad, de politie op hem heelt gewezen. Deze man is nu aangehouden, doch hij beweert niets van een vechtpartij te weten. De toestand van den kantoor bediende is zeer ernstig. Burgemeester J. Phaf. De burgemeester van Gemert de heer J. Phaf, die tot het ondergaan van eene operatie geruimen tijd in het R.K. Binnenziekenhuis te Eind hoven werd verpleegd, is geheel hersteld dezer dagen in zijn woning weergekeerd Hij zal 1 October zijn ambtsbezigheden kunnen hervatten. De stygende werkloosheid in Frankryk. Het aantal steuntrekkende werke- loozen in Frankrijk is de laatste 14 dagen wederom met 33.660 toege nomen. In totaal zijn thans 329 021 personen zonder werk. DIPHTHERITIS Te Winschoten doen zich de laat ste weken verschillende gevallen van diphtheritis voor bij kinderen. Er zijn reeds enkele sterfgevallen. Van gemeentewege is thans ge legenheid gegeven om zich te laten inenten. Bruiloft in Hongarye. Te Szenytames, in Zuid-Honga- rije, is een huwelijksfeest gevierd, dat door 500 gasten werd bijge woond en drie dagen duurde. Vier zigeunerorkesten speelden dag en nacht. Twee ossen werden voor deze gelegenheid in hun geheel gebraden, 500 stuks pluimvee en meer dan 200 koeken zoo groot als een wiel, werden verorberd. De wijnkelder was al dien tijd voor alle gasten geopend. Zij wa ren verzocht zichzelf te bedienen. Reeds vijf dagen voor het feest begonnen 12 koks met de voor bereidingen voor den maaltijd. Zware aardbeving in Mexico. In den staat Jalisco heeft een zware aardbeving gewoed, waardoor drie dorpen verwoest werden. Men vreesl, dat tal van menschen zijn omgekomen. Tot dusver zijn negen lijken onder de puinhoopen der verwoeste huizen vandaan ge haald. Het aantal gekwetsten bedraagt tot dusverre 200. De verwoeste dorpen zijn Talpa- cula, Concepclon del Bramador en Zapotes. Deze plaatsen zijn één ruïne. De bewoners verblijven in tenten. In allerijl zijn levensmiddelen en medicamenten naar de geteisterde dorpen gezonden. Men is beducht voor het uitbreken eener pest epidemie. WEET GE. dat ge vlekken van allerlei aard. welke men soms in donkere costuums ontdekt, het beste kunt wegwerken, door de vlekken goed te borstelen met een borstel gedrenkt in een bakje water met ammoniak. dat voor transpireerende voeten het beste is, dikwijls de voeten was- schen, dikwijls schoone sokken en in de sokken wat speksteenpoeder of talk te strooien. dat roode handen wit worden als men ze dikwijls met kruim van melige aardappelen wrijft. dat ge lastige huidjeuk kunt ver drijven door inwrijving van de huid met citroenschijfjes. nam. 2 uur MILL. Terrein St. Servatius. Ingekomen en vertrokken personen van 14 tot 21 Sept. INGEKOMEN: P. Ewals, dienstknecht Heide L 61, van Meerlo. H. Mulder en gezin, Dir. Zuivelfabi. Leunsche weg 24 van Beugen. M. Rongen, z.b. Merselo M 26, van Zevenbergen. G. Sanders, z. b. Oirlo E 45, van Horst. M. K. Sassen, z. b. Schoolstraat 22, van Hinsbeck A. Peters, z. b. Eindstraat 27, van Grubbenvorst. L. J. M. vd Hoeven, Pater, Leunsche weg 1, van Sittard. H. J. Tijnagel, id. van Woerden. M Speemans, kloosterzuster, Overl weg 2, van Ottersum. A. Versantvoort, broeder, Stations weg 32, van Noordwijkerhout. C. Haa>, verpleegster, St. Annalaan 5, van Rotterdam. J. Verheijden, verpleegster, idem, van Weert W. Tillemans, verpleegster, idem, van Rotterdam. VERTROKKEN J. Vermeulen, z.b. naar St. Michiels- Gestel. Q vd Mortel, dienstbode n. Eind hoven E. Winters, z.b. naar Echt, Wijnstr. J. van Rooij, z.b. n. Baarle-Nassau E. Teunissen, z.b. naar Grubbenvorst W. Lemmens, z.b. naar Sittard C. Coenen z.b, naar Grubbenvorst Th. Jacobs, dienstbode naar Horst, Schadijk M 158a. G. Klasens. voorwerker Heide-Mij. naar Horst, Waterstraat B 256 M Brok, leeiaar, naar Ginneken Nassaulaan 54. H. Engels, dienstbode, naar Tienray. Burgerlijke Stand Venray van 14—21 Sept. 1934;. GEBOREN Johannes L. W. Weys, Steeg Gertruda W. Franssen, Bcekweg Antonius H. Peeters, Hoeoderstraat Wilheimina L. Noyen, Merselo Jan M. L. Hendriks, Smakterweg GEHUWD Adrianus P. J. de Wit oud 24 jaar bakkersknecht, Vierlingsbeek en Petronella G. Schwachöfer 18 jaar, zonder beroep, te Venray. OVERLEDEN Petronella Rongen, echtgenoote van P. J. de Lauw, 50 jaar, Steegs- broek. 1 patient St. Anna 1 patient St. Servaas. Kerkelijke Dieasten Venray Parochiekerk Morgen Zondag om 2 uur groote Congregatie, half 3 herhalingscate chismus voor de meisjes, 3 uur Lof. Maandag half 8 besteld Jaarget. voor de echtgen. van Gerard Win tels en hare dochter Maria, 8 uur leesmis, 6 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis. 8 uur Jaarg. voor de gebroeders Paulus Antonius en Peter Johannes Nlessen. 9 uur plechtige Huwelijksmis voor Leonard Petrus Manders en Maria Wilhei mina Stevens; half 10 plechtige Hu welijksmis voor Antonius Hermanus Kathuis en Helena Martens. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur sol, Jaarg. voor Johannes Ant. van den Biggelaar en zijn zoon Laurent. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur sol. Jaarg. voor den Weleerw. heer Pastoor Eug. Janssens. Vrijdag half 8 best. Jaarg. voor Lambert Sickes en de overl. familie Sickes en Swinkels, 8 uur Jaarg. voor Gertrudis Arts en ouders. Zaterdag komen de jongens der 6e klas en de meisjes der 6e klas te biechten, 6 uur Lof. Voortaan wordt biecht gehoord van 5 tot 7 uur, H. Familie. De volgende leden vieren deze week huri Patroonheilige: J. H. Poels, Jac. van Dijck, G. Vergeldt, H. Willems. H. van den Munckhof, J. Peters, A. H. Janssen, P. Kruysen. Paterskerk Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Mis, om 8 uur de Hoogmis. Na de Hoogmis zangrepetitie voor het Mannenkoor der Derde Orde. Om kwart voor 5 gezongen Vespers, Completen waarna Lof. Maandag volle aflaat wegens het feest v.d. H. Pacificus. Dinsdag van half 6 tot 7 uur uit stelling van het H. Sacrament, om 7 uur Hoogmis ter eere van St. Antonius, om balf 6 Lof. Donderdag volle aflaat wegens het feest v.d. IL Elzearius, belijder van de Derde Orde. Vrijdag om 7 uur Hoogmis, om half 6 Kruisweg. Kantoor Marktstraat 10. Worden gevraagd: 1 huishoudster 2 boerendienstmeiden 1 boerendienstmeid v. Paschen 1 reiziger 1 boereDdienstmeisje 14 a 16 jaar 1 boerenknecht 16 a 18 jaar voor Venray voor Paschen 1 werkmeisje 3 dagen per week 1 burgerdienstmeisje pl.m. 20 jaar Bieden zich aan 1 boerenknecht 45 jaar 1 winkeljuffrouw 3 dienstboden 16, 17 en 19 jaar 1 boerendienstmeid voor dadelijk 1 burgerdienstmeisje 15 jaar 1 boerendienstmelsje 14 jaar 1 bekwame tuinman 1 huishoudster voor net gezin Boerenknechten v. dadelijk of later Boerenknechts. Metselaars, Opper lieden, Timmerlieden enz. enz. aan de II. Gerardus Ma- jella en H. Antonius voor een verkregen gunst. N. N. chirurg-gynaecoloog te HELMOND, zat spreekuur houden in het St. Elisabeth-Ziekenhuis te VENRAY Op Woensdag 10 Octo ber a.s. zal door Burgemees ter en Wethouders van Maas hees en Overloon ten RAADHUIZE te Maashees, worden Het opbouwen van de eertijds afgebrande boerderij in 't »Over- loonsche Vlak" a. d. grintweg van Overloon naar Oploo. Bestek met 5 teekeningen zijn vanaf 1 October a.s. .ver krijgbaar bij den Architect ad f 5.per stel, waarvan tot 3 dagen na de besteding f 2.50 wordt gerestitueerd. Architect N.I.V.A. Vierlingsbeek. Biedt zich aan voor hulp huishouding of ter opleiding winkeljuffrouw. Adres bureau dezer. Wederom ontvangen nieuwste Modeseizoen-journals FIRMA VAN DEN MUNCKHOF Groole Slcaal 28

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2