urii MUÏ Koopjes IB Paarden-verzekering Eenige Wasschen Gemengde Berichten Advertentiën TURNCLUB ..Si. CI.ri.UU" Geacht publiek van «Jen Landbouwbond naiaars schatting der paarden Veeverzekering „Eensgezindheid Premiebetaling M.Hendriks, Oostrum Dennenbosch Najf oeriD partij biggen fijne Perziken mooie val-appels DEKENS. WE denken zonder mooi marcheeren kan ik geschikt in den Hemel komen. Dat is nu wel zóó, maar een bizon der pittige redeneering is het ook weer niet. Onze goede Bisschop verscheen op hel bordes van het Stadhuis. Het werd een aangrijpende, ontzag lijke huldiging. Geestdriftig uitte Monseigneur zijn waarlijk gloeiende liefde voor de Jonge Wacht. De rest van den dag werd door gebracht op het schitterende speel terrein van Genooi. Er was zg massaspel en er was leekentooneel van afzonderlijke Groepen. Het leekenspel der Tegelsche Jonge Wachten stond zeer hoog. Dat was waarlijk verzen zeggen en het treffen van het schoone juiste gebaardat was toewijding. Tegen deze leerlingen van Anion Sweers, den leider van het Katholiek Leekentooneel in Nederland, kon geen enkele Groep op. De Venraysche Groep, die nog maar pas met het Leekenspel is begonnen, en wel met „Sint Josephs Ladder", zag baar ijver beloond met den derden p-ij 5. Die was verdiend, dat is zeker, doch daar moeten de spelers tevreden mee zijn en dat doen ze dan ook wel. Wij hopen binnenkort Venray in de gelegenheid te stellen om van het Leekenspel te genieten. De Jeugddag der Jonge Wachten is mooi en goed geweest. N. BENOEMINGEN. Z. Hoogw. Exc. Mgr. Dr. J. H. G. Lemmens, Bisschop van Roer mond, heeft benoemd tot kapelaan te Maastricht (O L V.) den weleerw heer W. Q. J. J. Geurts, thans kapelaan te Venray, Tot kapelaan te Venray den wel eerw. heer P. R. Linssen. Tot rector te Merselo den wel eerw. heer A. H. De Bot. Tot Pastoor te Merkelbeek den weleerw. heer L. H. Lippers, thans rector te MerseJo. GEVONDEN Een rijwielplaatje en een vulpen. Inlichtingen Marechausseekazerne. GEVONDEN. Een dames para- pluie en een kindermanteltje. Inlichtingen Gemeentepolitie. Naar men ons mededeelt is 't rijwiel, verbonden aan de gratis loting voor de koopers van een programma boekje der Kroningsfeesten te Oostrum gevallen op No. 3020. De Weleerw. Pater Paschasius Claassen, uit het Franciscanenklooster alhier, is overgeplaatst naar het klooster te Heerlen. Z.Eerw. die een 7-tal jaren hier verbleef, maakte zich talrijke vrienden, die hem noode zien weggaan. Gister is Pater Paschasius reeds naar zijne nieuwe standplaats ver trokken. Bij resolutie van den Minister van Financiën is de kommies H. van Barneveld te Venray bevorderd tot assistent. Door Rijksveldwachter Seerden alhier, werd te Ysselsteyn, tegen een alhier wonenden persoon proces verbaal opgemaakt wegens jagen zonder jachcacte noch vergunning, een jachtgeweer werd in beslag ge nomen. Bouwvergunningen. Ingevolge de Bouwverordening werd vergunning verleend aan P. M.Duykerstot het opbouwen van zijn afgebrande schuur en stalling aan G. Verstegen tol het stich ten van een woonhuis met stal ling aan den Overl. weg; aan J. H. Greyn te Panningen tot het stichten van een woonhuis en 12 kippenhokken te Yselsleyn; aan Wed. Arls tot het verbou wen van haar woonhuis aan de Marktstraat aan J. Ch. Th. Houwen lol het bouwen van een werkplaats te Oirlo aan R. K. Kerkbestuur Casten- ray lot het bouwen van een sa cristie en kelder te Gaslenray aan F. Beerkens tot het slichten v«n een woonhuis en bakkerij aan de Draalslraat. OVERLOON. Uit leden van onze fanfare heeft zich een kwartet gevormd, welke zal deelnemen, aan bet groot Solistenconcours te Oploo op 7 Oct. e.k. Het kwartet bestaat uit de volgende heeren W. van Opbergen, G. K'aassen. J. Vloet, en A. Vloet. Zij nemen deel in de le afd. en staan onder leiding van den directeur der Fanfare. Woensdag 19 September a s. zal alhier in onze parochiekerk het H. Vormsel worden toegediend aan de kinderen (uitsluitend van onze parochie) door Mgr. A. Diepen. Bisschop van 's Bosch. Mgr. zal Dinsdagavond arriveeren. Om 10 uur zullen de plechtigheden aanvangen. De toestand van W. v. Tienen die vorige week bij een motor ongeval ernstig werd gewond, is langzaam vooruitgaande. Toch zal hij nog enkele maanden in het zieken huis moeten verblijven. Onder leiding van A. Janssen Landbouwonderwijzer alhier, zal een landbouwwintercursus worden ge geven, MEERLO. Zondagmiddag wer den de nieuwe kerkklokken te Meerlo met bijzondere machtiging van Z H. Exc. Mgr. Lemmens, door de Hoogeerw. Heer Th. Creemers Deken van Horst, plechtig gewijd. WELL. Onder deze gemeente hield de rijkspolitie een auto aan van zekeren E. H. wonende aan de Hamert. Bij onderzoek bleek de wagen o.m. een partij wild te be vatten. Onder de gemaakte vangst bevonden zich ook enkele fazant hanen, die den eigenaar van den wagen noodlottig werden, daar de jacht op fazanten nog gesloten is. De fazanten en de auto werden in beslag genomen. VENLO. Zeer binnenkort zal begonnen worden met den bouw van het nieuwe postkantoor alhier. De nieuwbouw wordt opgetrokken op dezelfde plaats waar thans het oude postkantoor staat. Begin October heeft de aanbesteding plaats. Het eerste Liinburgsche R. K. Jeugdhuis. Dank zij de onvermoeide zorgen van Rector A. van den Bosch te Venlo, is Woensdagmiddag aldaar het eerste Limburgsche R. K. Jeugd huis geopend. Maandenlang reeds hadden de mannelijke jeugdwerkloozen van Ven lo in de gebouwen van bet voorma lige gasthuis, getimmerd, gebroken en gewerkt en toen enkele weken geleden, de eerw. Broeders van de Congregatie van O. L. Vrouw van Lourdes de leiding van dit jeugdhuis op zich namen, werd aan de gebou wen de nieuwe bestemming gegeven van een goed ingericht en aan hon derden jongemannen werk-biedend jeugdhuis, dat weliswaar nog niet van alle opzichten voldoet om aan jongemannen een aangenaam en pret tig tehuis te kunnen verzekeren. BELFELD. Bij de seriewedstrij den, j.l. Zondag te Baarlo gehouden, had J. B uit Belfeld het ongeluk in een wedstrijd tegen Kessel een dub bele beenbreuk op te Ioopen. Hij werd naar het ziekenhuis te Venlo overgebracht. Pastoor Janssen f. In het Klooster te Overloon over leed Vrijdag de Zeereerw. Heer M. J. Janssen, rustend pastoor van Meerlo. De overledene bereikte den leeftijd van 82 jaren en was geboren'te Venray. Z.Eerw. werd in 1878 priester gewijd en was vanaf 1901 tot 1933 pastoor te Meerlo. Sinds dien verblijft hij bij d» Eerw. Zusters te Overloon. Doodeljjk ongeval. De heer v. d. Linden uit Venlo is Woensdagmiddag van een stelling (15 Meter hoog) gevallen van de in aaobouw zijnde kerk aan de Gracht te Spekholzerheide. v. d. L. was op slag dood. Tot 1 Juni 1930 ontheffing van de verplichting. De Minister van Sociale Zaken heeft aan de gemeenten, welke nog niet zijn aangesloten bij een destruc tor of nog niet zelve voorzien in de destructie, ontheffing verleend van de verplichting tot destructie tot 1 Juni 1936. De derde Dinsdag van September. De Tweede Kamer is in vergade ring bijeengeroepen op Dinsdag 18 September, te kwart over drie. Aan de orde is de aanbieding van de Rijksbegrooting voor 1935 en opmaken van een nominatie voor het voorzitterschap. Klooster op Lactaria. De Congregatie van „Dominica nessen der Derde Orde van Bethanië", die tot nog toe slechts een huis bezit in Venlo, gaat in September haar tweede stichten in het landelijke Sambeek. Aldaar was vroeger gevestigd de Modelhoeve „Lactaria", welker uit gebreide bezittingen onder de ge meente Sambeek werden aangekocht door de gemeente op initiatief van den heer P. L. Stevens, burgemeester dier gemeente om zoodoende te komen tot de stichting van eec geheel nieuw dorp. Dit plan is tot nog toe schitterend geslaagd. Voor de geestelijke verzorging is een beroep gedaan op de Paters vao het H. Sacrament, die van plan zijn volgend jaar hun Juvenaat te ver plaatsen. Verder is de oorspronkelijke hoeve aangekocht doo' de zusters Domini canessen van Bethanië, die haar zullen verbouwen tot klooster, waar voorloopig ongeveer 90 leden der Congregatie met haar pleegkinderen zich zullen vestigen. Een openbare kapel komt er bij gebleken behoefte ook een school. Op 18 September a.s. zal Mgr. Diepen, de geestelijke vader der zusters, zelf de nieuwe kapel komen inwijden en de officieele opening van dit tweede Bethanië gaan ver richten. Ook Mgr. Lemmens heeft reeds enkele malen een niet officieel bezoek afgelegd. Bü liet baden verdronken. Nabij Effen, onder de gemeente Princenhage is Donderdagmiddag de 24-jarige theologant van het seminarie Liesbosch A. v. R., terwijl hij met twee mede theologanten aau het baden was in de A of Weerijs aldaar, verdronken. De goedkoopste sekse. In verband met het zeer stellig toe te juichen streven, om waar eenigs zins mogelijk de vrouwelijke arbeids kracht door een mannelijke te ver vangen, stippen we hier een enkel punt aan uit een artikel van den heer H. Giliam in „Ons Noorden De tot in de meeste perfectie doorgevoerde emancipatie der* vrouw, heeft met het gebrek aan mannelijke werkkrachten in den oorlog, de vrouw geschikt gemaakt voor arbeid in alle soorten be drijven. Dit heeft een dubbel ver schijnsel doen ontstaan n.l. a. dat de vrouw een goedkoopere werkkracht is geworden dan de man, en toch zeer geschikt b. dat de arbeiders-gezinnen zoo langzamerhand hun behoeften zijn gaan regelen naar het vaste in komen van hun meisjes en dat de meisjes zich ook langzamerhand zelf behoeften hebben geschapen, aan welke zij alleen kunnen vol doen, als zij in die male verdienen Van twee kanten dringen zij zich dus. vooruit op de arbeids markt. De tang nijpt ten koste van den jeugdigen werklooze van twee kanten. Onwillekeurig moet het meisje van 18, 19 jaar, in alle takken van bedrijf eerder werk vinden, dan de jongen van den zelfden leeftijd. Zoo zien we het meisje alle soorten vakken uitoefenen. Meisjes zijn conductrice, meisjes werken op de ijzergieterijen, ja, we zien zelfs meisjes als liftboy dit laatste zegt ons alles. Kranten vol zijn hier al over geschreven. Maar iedereen weet hetsteeds meer jongemannen worden van hun plaatsen verdron gen of krijgen geen kans ooit een positie te bemachtigen, daar die of die tak van bedrijf geheel of voor het grootste gedeelte in meisjes handen is overgegaan. Deze vorm van werkloosheid is misschien het meest demonisch, daar bij den toekomstigen vader van het arbeidersgezin het brood uit den mond stoot en de toekom stige moeder ongeschikt maakt voor haar komende taak. Dit verschijnsel zou ik willen noemen het verschijnsel van de goedkoopste sekse. De staking in Amerika. De Amerikaansche stad Woon- socket (Rhode Island) lijkt een slag veld De verbitterde straatgevechten tusschen textielbakers en de gewa pende macht hebben een gevaarlijken omvang aangenomen. Bondstroepen worden ter plaatse verwacht. Ingekomen en vertrokken personen van 7 tot 14 Sept. INGEKOMEN: M. P. Goumans, z.b. Stationstr. 1 van Tegelen; Th. Janssen, dienstbode, Veltum L 67 van Tegelen; L. Janssen, landbouwer, Merselo M 48 van Melick; M. van Daal, z.b., Henseniusstr. 15 vau Beugen; H. Coppus, z.b. Akkerweg 5 van Bergen L.; J. Rommen, dienstbode, Vlakwa- terweg 3 van Ravenstein. J. Voesten, z.b. Paterstraat 18, v. Amsterdam. W. Vennekens, z.b. Leunen K 22, van Wanssum. W. Schmltz, Pater, Leunsche weg van Utrecht. J. Verberkt, dienstbode, Groote Straat 19, van Meerlo. C. Kimeai, kloosterzuster, St. Elisabethziekenhuis, van Oosterhout. E. v.d. Vijver, idem van Roosen daal, C. Heugenmuhl, idem Oirlo, van Tegelen. S. G. Sleutjens, idem Oirlo, van Arcen. M. J. Teunessen, dienstbode, Leunsche weg 24, van Wanroy. L. v d Crommenacker, broeder Stationsweg 32, van Lummeu. H. Specken, z.b. Merselosche weg 27, van Weslmalle. A. Goossens, z.b. Langstraat 33b van Blerick. W. Andriessen, kloosterzuster, St. Elisabethziekenhuis van Roosendaal. M. Vergeldt, dienstbode, Stations weg 15. van Broekhuizen. S. Vissers, huisschilder, Groote Straat 21, van Meerlo. H. Janssen, molenaar, Merselo M 26. van Boxmeer. A1 Rutten, z.b. Markt 4, van Eindhoven. VERTROKKEN P. Poels, z.b. naar Weert B. van Meijel» z.b. naar St.Oeden- rode. J. Roelse, kleermaker, naar VJis- singen, Scheldestraat 25. Burgerlijke Stand Venray van 7-14 Sept. 1934. GEBOREN Antonius G. J. Sijbers, Hoender straat Johannes P. van Meijel, Deurn.w. Henri H. M. Strijbos, Ysselsteyn Antonius C. H. Relouw, Broekweg Maria T. Pouwels, Boniekoeslraat OVERLEDEN Gerardus Z. H. Straver, 6 jaar St. Josephgesticht. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor het R.K. Jeugdwerk, 2 uur groote Congregatie en collecte voor het St. Petrus-Liefdewerk, half 3 herhalingscatechismus voorde jongens, 3 uur Lof waarna de Zeven Ween op het kerkhof gebeden worden, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 jaarg. voor Johannes Roelofs, Anna Gertrudis Verstappen en familie. 8 uur jaarg. voor Bernard van den Bosch, 6 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2de klas voor Petronella Theuws, ouders, broeders en familie Woensdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2de klas voor Maitinus Litjens en Petronella van Vosselen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis. 8 uur Sol. jaarg voor Ida Hennen en ouders. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor P. Willems-van Dijk. Zaterdag half 8 jaarg. voor Agnes Poell, de jongens der 5e klas en de meisjes der 5e klas komen te biechten, 6 uur Lof. Deze week zijn de quatertemperdagen, geboden vasten en onthouding van vleeschspijzen Volgende week Zaterdag wordt biecht gehoord van 5 tot 7 uur. H. Familie. De volgende mannen vieren deze week hun patroonheiligeH. Janssen, L. Gerrits, H. Clephas, S. v. Veghel, M. Thuijls P. Rongen, P. Maas, H. Peeters, J. Swinkels, M. v. Rooij. Paterskerk Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, 8 uur pl. Hoogmis voor de leden v.d. Aartsbroederschap, na de Hoogmis processie, daarna be stuursvergadering van de groote Derde Orde, kwart over 9 H. Mis en verga dering der Jonge Derde Orde, daarna bestuursvergadering. Kwart voor 5 gez. Vespers en Lof. Maandag feest v.d. Wondteekenen van Sint Franciscus. Volle aflaat o.g.v. Gen. absolutie voor de leden der Derde Orde. 7 uur Hoogmis, kwart voor 5 gez. Vespers en Lof. Dinsdag feest v.d H. Joseph a Cuper- tius. Volle aflaat o.g.v. Van half 6 tot 7 uur uitstelling v. h. Allerheiligste. 7 uur Hoogmis ter eere van St. Antonius, half 6 Lof. Vrijdag om 7 uur Hoogmis, half 6 Kruisweg. Patronaat. De leden van de Jonge Derde Orde gelieven Handboekje en kaartje niet te vergeten. Spaarbankboekjes inleverende rente moet worden bijgeschreven. S.v.p. achterstallige contributie aanvullen. Dezen Zondag gelegenheid om zich aan te geven voor den Handelscursus de Vakteekenschool, het Maandag- avondonderwijs. Tevens gelegenheid om zich aan te geven voor het Patronaat, en voor de Jonge Wacht. Genadekapel Oostrum. De H.H. Missen om 7 uur en half 10. Om half 3 afhalen van de processie van Smakt om 3 uur Lof, na het Lof vereering der relikwie van O.L. Vrouw. Door de week de H. Mis om half 8. WINKELSLUITING. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat door de wijziging der Winkel sluitingswet 1930 (staatsblad Nr. 460) de mogelijkheid is geopend dat op Zondagen mogen geopend zijn a. de winkels, waar uitsluitend of in hoofdzaak hetzij visch, hetzij fruit, hetzij een of meer der navol gende waren brood, banket, suiker werk, chocolade, al dan niet tesamen met consumptie-ijs, ten verkoop in voorraad zijn, doch uitsluitend voor den verkoop onderscheidenlijk van visch, van fruit, van fruit, en van brood, banket, suikerwerk, chocolade en consumtie-ijs, gedurende ten hoog ste zes achtereenvolgende uren, liggende russchen 8 uur des voorm. en 8 uur des nam; b. de winkels, waar uitsluitend of in hoofdzaak tabaksartikelen ten ver koop in voorraad zijn, doch uit- sluiiend voor den verkoop van tabaksartikelen, en winkels, waarvoor vergunning krachtens de drankwet geldt, gedurende ten hoogste vier achtereenvolgende uren, liggende tusschen 8 uur voorm. en 8 uur nam. Een en ander is echter alleen dan toegestaan, indien en voorzoover de Gemeenteraad vóór 15 October 1934 zal hebben verklaard, van oordeel te zijn, dat de tegenwoordige buiten gewone omstandigheden tot die afwijking aanleiding geven. En deze verklaring mag de Raad eerst afleg gen nadat belanghebbenden uit de betrokken bedrijven deswege zijn gehoord. In verband met bovenstaande is ter gemeente-secretarie nedergelegd een lijst ter teekening door winke liers, behoorende tot bovengenoemde bedrijven, waarop zij door het stel len hunner handteekening Verklaren, dat zij zijn vóór de regeling betref fende de verkoopgelegenheid op Zondag als bovenomschreven. De gelegenheid tot onderteekening is opengesteld van 12 tot en met 20 September a.s. op eiken werkdag tusschen 10 en 12 uur v m. en boven dien, behalve op Zaterdag, tusschen 2 en 4 uur n.m. Belanghebbenden, die niet vóór 21 September de lijst geteekend hebben, worden geacht tegen bedoelde Zondagsregeling te zijn. Ter verduidelijking zij opgemerkt, dat volgens de Winkelsluitingswet de winkels, waar uilsluitend of in hoofdzaak brood banket of choco lade wordt verkocht, en visch- en fruitwinkels geopend mogen blijven gedurende vier uren te hunner keuze, indien de Gemeenteraad niet verklaart, dat het voor deze Gemeente wen- schelijk is gebruik te maken van de bevoegdheid volgens het bepaalde in artikel 5, eerste en tweede lid der wet van 1934 als bovenvermeld. De toestand blijft dan derhalve voor de brood-, banket- en suikerwinkels zooals hij thans is, terwijl de visch» en fruitwinkels dan eveneens gedu rende vier achtereenv. uren naar eigen keuze mogen geopend zijn. Volgens de plaats, door de Kroon goedgek. verordening op de Win kelsluiting mogen alle overige win kels, (onverschillig of de Raad al dan niet verklaart, dat het voor deze gemeente wenschelijk is voor de winkels in brood, suikerwerken enz. van de bevoegdheid volgens het be paalde in art. 5 le en 2e lid als vorenvermeld gebruik te maken) des Zondags geopend blijven van half 9 tot 12 uur. De toestand blijft dus voor al de andere winkels zooals bij thans is. Nadere inlichtingen desverlangd ter gemeentesecretarie, Venray, 6 Sept. 1934 Nieuwe leden en as pirant-leden (vanaf le klasse der school) kunnen zich opge ven bij Ben Min, Groote Straat Leo Verbeek, Bontekoestraat en Dinsdags en Vrijdags aan de Turnzaal Schellen. 19 Het Bestuur. van Venray en omstreken. Om een mooie oude gewoonte niet te laten verloren gaan, bied ik volgende week, bij de opening van hel nieuwe vischseizoen weer aan As. Donderdag ontvangt ieder kooper van 1 kilo fijne Visch 1 pond van de beste cadeau. Ook a.s. Woensdag alle soorten Maas- en Zeevisch verkrijgbaar. Verder eiken Donderdag van 4 tot 5 uur groote Vischverkoop op het Henseniusplein. Echte fijne vette volle nieuwe Inmaakharing 10 voor 25 ct. Hopende op uw aller gunst, Minzaam aanbevelend, Kees Henskens-Arts Aan hetzelfde adres le koop 50 nieuwe eiken vaten 5 50 ct. per stuk. Verloofd s Maria Thielen en Kees van Kemenade Venray-Eindhoven, 16 Sept. '34. (Geen ontvangdag). 7 Drinkbakken z. oor 25 20 Vliegenvangers voor 25 Waschborden 48 Droogrekken m 10 latten 58 Chinamatten 140 x 180 25 Vliegenglazen met stop 35 Hofstraat 8 20 Te pachten boerenwoning met 1 morgen bouwland zeer geschikt voor kippenhou- derij bij Bertus Pelzer, Veltum. DE ALGEMEENE zal gehouden worden als volgt: Maandag 17 Sept. nm half twee te MERSELO. Dinsdag 18 Sept. vm. 9 uur DORP, nm. 2 uur te LULL en nm. 4 uur te OOSTRUM. Woensdag 19 Sept. vooim half tien te LEUNEN, nam 2 uur aan de HEIDE. Donderdag 20 Sept. vm. 8 uur teCASTENRAY, nm. 2 uur te OIRLO. Vrijdag 21 Sept. vm. half 9 ah. OVERBROEK, half 11 ah. VEULEN. Zaterdag 22 Sept. vm. 8 uur te YSSELSTEYN. Alles op de bekende plaatsen De leden gelieven de boekjes mede te brengen. Degenen, die de veeverzekering nog niet heb ben betaald, gelieve dit uiterlijk a.s. Zondag te doen, om bij de schatting de boekjes bij de hand te hebben. HET BESTUUR. Zondag 16 September van 11 tot 12 uur in hetBonds- lokaal te Leunen, van 2 tot 3 uur bij S. Rutten, Heide, van 4 tot 5 uur bij J. Keijzers, Ysselsteyn, van 6 tot 7 uur bij Hub. Man- ders, Veulen. De premie bedraagt procent S Het Bestuur. Binnen enkele dagen ver krijgbaar at te halen aan schip Maashees of franco huis. Bestellingen liefst spoedig. 14 gevraagd. Adres bureau dezer. f TE KOOP groot 6 H aan Maasheezer weg. Gereed voor het eerst gedund te worden. Te bevragen School straat 14. 2 as. f,1- plaats" Vertrekjf °%I Hensenj, bi k 70 ct,er geregel^ D'al bij L. Bin. n een goede M(j met eletjjg belastinjpri Oude 0 Vrijdag 7 uur 2oQ Eindstip j niseercj v m Hec een wiiii der voor rekde LAUREN-. Bestekn; dezer \f MARTB3 TB KIOOB M. Volleberg, Brukske TE KOOP 5 beste biggen M. Jeuken, Heide. Te Koop roodb. maalkalf A. van der Hulst, Broek. TB KOOP bij W. van Elk, Landweerd 00 TB KOOP Bellefleur en Sterappel, 2 en 3 ct. p. Kilo bij W. Litjens, Brukske Stalen geweven Matrassen 10 jaar garantie, Ledikanten, Kinderledikanten, Kinderboxen, Stoelen, Fauteuils, Ruststoelen, Oirschoische Stoelen Schoolstraat 5-7 Magazijn Sint Oda Kapok Matrassen, Wolvlok Matrassen, Zeegras en Alpengras Matrassen, Peluws en Kussens, Kindermatrasjes. KOOP „Rusto" Matrassen de ideale ligging. Waarom zij wij goedkooper Omdat wij Door lage bedrijfskosten naar den lagen verkoopsprijs gaan 1 58 DAAROM1 Venra4 5 Horst j I

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2