180 i Gemengde Berichten Zondag 29 Juli Tenfoonsfell. Tilburg. Garage Derk sen. Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Hetty Specken A.G.A.M. Buwalda Café vk L.Verbeek Landbouwfond Oostrum. Alg. Vergadering stallen van fietsen. 100 W.L. kuikens Boerderijtje Notaris Fluymaekers BOERDERIJ GEEN LAST VAN WARMTE TAFEL- VENTILATOR KONTAKT 50ti 15. Aanbieding der rekening over 1933 en de balans per 31 December 1933 van den tak van dieost het bedrijf der Gasfabriek. 16. Wijziging en aanvulling der begrooting dienst 1933. 17. Voorstel van B. en W. tot intrekking van het Raadsbesluit van 3 Februari 1927 tot verlaging der huren der woningen van de Woning vereeniging St. Oda met f 0.50 per week en het voor rekening nemen der gemeente van dit hoogere exploitatietekort, zulks in verband met de verlaging der rente van de Woning wet voorschotten en voorste! van B. en W. tot het nemen van een nieuw besluit tot verlaging der huren met f 0.25 per week, naast de verlaging van f 0 80 per week als gevolg dezer renteverlaging. 18. Voorstel van B. en W. tot toetreding tot de op te richten N. V. Industrlebank voor Limburg en in het aandeelenkapitaal dier vennoot schap deel te nemen voor een bedrag van f 1000. 19. Voorstel van B. en W. tot het compenseeren voor alle ambtenaren, wier bezoldiging door of vanwege de gemeente is vast gesteld. van het wettelijk verplicht verhaal aan pensioensbijdragen ad 10 pCt., voorzoover dit verplicht verhaal overtreft de tot dusverre toegepaste korting op de salarissen, de verhoogde pensioensbijdrage plus de pensioensbijdrage zooals die zoude zijn verhoogd volgens voorstel van B. en W. van Februari 1934, welk voorstel, wegens toen aan hangig zijnde wetsvoorstel tot verplicht verhaal der pensioensbijdrage van de agenda werd afgevoerd. 20. Motie van den Ned. R. K. Bond van Overheidspersoneel St. Paulus. 21. Ingekomen stukken en mede- deelingen. GEVONDEN 1 pakje (dames- kleeding) van Oostrum naar Wans- sum. Inlichtingen Gemeente politie. Telefoondienst. Nieuwe aansluitingen Venray No. 159. Wed. J. Kennis, dames- en heerenkapsaloD, Patersstraat 5. No. 161. J. C. v.d. Borst, impor teur, Overloonscheweg 25. No. 162. J. JeukenPouwels, dames- en heerenkleeding naar maat, Langstraat la. Wanssum No. 13. J. v.d. Sterren Vervallen aansluiting No. 90. N. Min, Venray. Volksconcert. Morgen Zondagavond zal de Fan fare „St. Catharina" uit Leunen een concert geven op hei Henseniusplein alhier. Aanvang 8 uur. Geslaagd voor examen nuttige HandwerkenMej. I. Verstraalen alhier. „Herwonnen Levenskracht." Morgen Zondag wordt met wel willende medewerking der K J.V. een speldjesdag gehouden, ten bate van „Herwonnen Levenskracht." Help ons in den strijd tegen den Witten Dood, die reeds zoo menig veelbelovend jong leven ten grave deed dalen. Geef onze arme \rienden meer steun, meer levenskracht en dit kunt u het beste bereiken, door onzen speldjesdag schil terend te doen slagen. Militaire Vooroefeningen. Men gelieve wat haast te maken met zich aan te geven. Ten gevolge van een vergissing hebben de Venraysche jongelui een oproep gekregen om zich naar een buurtgemeente te begeven en aldaar inlichtingen te krijgen. Een Venraysche jongen behoort de Vooroefeningen mee te maken in zijn eigen gemeente Venray. Dat is veel beter. Ten eerste oefent hij dan met eigen kameraden en niet met vreemden. Daar komt, ten tweede, bij, dat de yenraysche Oefenklasse zich oefent met de Mitrailleur. Zulke soldaten zijn bij het Leger meer in tel. Niemand kan verplicht worden om in een buurtgemeente de Oefeningen te houden. Wie zich vergist heeft, kan de vergissing alsnog herstellen. Per fiets naar Lourdes. Zaterdag 21 Juli zullen een twee tal dorpsgenooten, de jongelui Engel- bert Verstraelen en Louis Custers, 's morgens circa 8 uur startten voor een reis naar Lourdes. De route loopt als volgtVenray— Maastricht —Luik—Namen—Dinant- Charleville—Reims-Ebernay-Provins Fontainebleau —Orleans—Limoges— Bergerac-Casteljaloux Nérac-Tarbes- Lourdes. Deze route v.v. bedraagt in totaal 2650 K.M. Bij den veehouder v.d. H. in het Broek alhier werden op klaar lichten dag een tweetal hammen gestolen, die men te drogen had gehangen aan de achterzijde der boerderij. Voor de dieven een harte lijke brok, daar elk der hammen 40 pond wogen. Voor den betrokken veehouder echter een heele schade post. In het klooster Jeruzalem alhier overleed op 55 jarigen leeftijd de Eerw. Soeur Marie, Aldegonda, in de wereld Maria Manders, uit Leunen. Zij was voor hare ziekte vele jaren werkzaam in de afdeeiing bakkerij van genoemd klooster. Houdt Zaterdag 8 September a s. vryWaarvoor Voor de Kroningsfeesten te Oos trum. De voorbereidingen voor dit feest zijn in vollen gang. In het begin dezer week werden door het Kerk bestuur, dat de Centrale leiding houdt, eenige Commissies geïnstalleerd. De Commissies zijn onmiddellijk met groot enthousiasme aan den arbeid gegaan om de feestelijke her denking van de 50 j. kroning van het Genadebeeldje van O. L. Vrouw zoo grootsch en luisterrijk mogelijk te doen worden. Buiten Z. H. Exc. Mgr. Lemmens zullen tal van geeste lijke en wereldlijke autoriteiten wor den uitgenoodigd bij de plechtig heden tegenwoordig te willen zijn, Tevens ligt het in de bedoeling alle instrumentale muziekgezelschappen van de gemeente Venray om mede werking te vragen. Duizenden en nogmaals duizenden Mariavereerders worden op 8 Sept. te Oostrum ver wacht. En al deze duizenden zullen in staat gesteld worden de heele plechtigheid te kunnen volgen, daar er luidsprekers met groote kracht versterking zullen worden aange bracht. Daarom Mariavereerders van heinde en verreHoudt Zaterdag namiddag 8 September a.s. vrij voor „De Kroningsfeesten" te Oostrum. Nadere bijzonderheden volgen nog. CASTENRAY. Bij het gehouden koningschieten der Handboogschut terij „De Batavieren", mocht het den schutter H. Dinghs gelukken voor de tweede maal beslag op dezen titel te leggen. HOLTHEES. Op Zondag 29 Juli e.k. zal het 2e bondsconcours gehouden worden van den schutters bond „Venray en Omsteken" op de schiethoornen bij Café'W. Loonen. Aanvang 4 uur n.m. Dit concours zal worden opge luisterd met muziek. Prachtige prijzen zijn hiervoor beschikbaar gesteld. OVERLOON. Morgen Zondag neemt onze Burgerwacht met enkele 5-tallen deel aan het concours voor Burgerwachten te Boxmeer. Noord-Limburgsche Gregoriusdag In de Parochiekerk te Tienray heeft Zondag de groote Noord-Lim- burgsche Gregoriusdag plaats gehad voor de Noord Limburgsche Kerk koren. Niet minder dan 12 koren waren volledig present. Elk koor kreeg bij loting een nummer aange wezen om te zingen en moest daar naast nog een Gregoriaansch of meerstemmig gezang uitvoeren. De diverse vertolkingen leverden het bewijs, dat het Gregoriaansch in Noord-Limb. Dekenaten met veel toewijding beoefend wordt. Ter beoordeeling waren o.m. aan wezig Rector Vullings, voorzitter der diocesane Gregoriusvereeniging, Pastoor Strijkers en Pater Dr. Bru- ning. Deze laatste sprak dan ook zeer waardeerende woorden tot de groote zangersschaar. Tijdens het plechtig Lof, dat dezen dag besloot, werden onder leiding van Dr. Bruning gezamenlijk de ge zangen uitgevoerd. WELL. Terwijl twee wielrijders zekere Janssen en Hendrix van hier nabij Bosschereind achter rechts van den Rijksweg reden, kwam hen een auto achterop. Op 't moment, dat de wagen hen zou passeeren. liep een groote hond de weg over waarvoor de chauffeur uit alle macht remde. Hij verloor hierdoor zijn macht over het stuur en reed beide wielrijders aan. J. werd hierbij ernstig gewond en zijn fiets totaal vernield. H. kwam er met lichtere verwondingen af. De chauffeur reed met zijn auto gewoon verder, LOTTUM. Dinsdag vierde het echtpaar J. Vermazeren-Smits zijn gouden huwelijksfeest. Groot Concours Hippique. Naar wij vernemen zal de volgen de maand, waarschijnlijk 19 Aug., te Venlo op de keurige renbaan der Venlosche Ruiterclub een groot in ternationaal concours hippique ver reden worden, waaraan o.a. de be kendste Nederlandsche militaire rui ters zullen deelnemen. HET GRENSVERKEER. Het Hauptzollamt te Kaldenkir- chen deelde aan de Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer te Venlo mee, dat onder voorbehoud van mogelijk oogenblikkelijke herroeping de grens overschrijding langs de hoofdwegen, waarop een douane-kantoor gelegen is, voor kleine uitstapjes met rij wielen en bad verkeer tot einde Sep tember is vrijgegeven. Het gebruik van zijwegen is ech ter verboden. Groote bosclibrand. Donderdagavond omstreeks half 10 is brand uitgebroken in een groot boschperceel van 15-jarige dennen op de groote helde te Venlo. De brandweer, alsmede een groot deel van het in Venlo liggende garnizoen is onmiddellijk uitgerukt om het vuur, dat met hevige felheid in de toppen der boomen woedde en dat tot ver in den omtrek te zien was. te blusschen. Met schoppen en houweelen poogde men brandgangen in de bosschen aan te leggen, terwijl men ook met het maken van tegenvuren den hevigen boschbrand trachtte tegen te gaan. De belangstelling van het publiek was zeer groot. Duizenden menschen stonden in het donker op de heide, die door de enorme vuurzee helder was verlicht. Van Duitsche zijde kwam inmiddels ook hulp opdagen, daar het boschperceel grenst aan de gemeentebosschen van de Duitsche grensplaats Hinsbeek. Alle in garnizoen liggende militairen zijn gerequireerd aan het blusschen deel te nemen. De reeds verbiande bosschen beslaan een oppervlakte van ongeveer 10 H.A. en zijn eigendom van mevr. de wed. C. Berger te Venlo Veertig-jarig ambtsjubileum. Gister 13 Juli, was het veertig jaar geleden dat de heer M. F. Vrancken te Weert, tot arts werd bevorderd. Veertig jaren wel besteed aan zieken en maatschappij. Hij was de eerste, die uit Rolduc toen nog niet aangewezen, te 's Gravenbage het staatsexamen getuigschrift verkreeg tot inschrijving aan de Universiteit. Te Amsterdam verwierf hij op 13 Juli 1894 het artsdiploma. Botsing tusschen auto en wielrijder. Woensdagavond had op den Napoleonsweg bij Grathem op den driesprong naar Roermond een botsing plaats tusschen een auto, bestuurd door den heer R. uit Venlo, en een wielrijder G. Beelen, ijzerhandelaar uit Weert. Terwijl B. uit de richting Roer mond naderde, kwam R. uit de richting Maeseyck aanrijden. Juist op den driesprong werd B. door de auto gegrepen en ongeveer 20 meter mee gesleurd. Onmiddellijk toegeschoten hulp haalde hem onder den wagen vandaan en bracht hem een naast gelegen café binnen. Per auto is de man daarop naar het St. Jansgasthuis te Weert overgebracht. Zijn toestand is tamelijk zorgwekkend. Het rijwiel werd totaal vernield. Staatsmijn Maurits. Staatsmijn Maurits wordt dag en nacht speciaal bewaakt. Op belang rijke punten zijn er schijnwerpers aangebracht. Reisweek in Nederland. Naar men mededeelt, hebben de Ned, Spoorwegen besloten in na volging van Zwitserland een Nederlandsche Reisweek te houden en wel van 20 t.m. 27 Augustus, gedurende welke tijd de Ned. Spoorwegen op Vacantiekaarten en achtdaagsche abonnementen een reductie van 25 pCt. verleencn. Het plan is nog niet in bijzonder heden uitgewerkt, doch deze zullen weldra bekend gemaakt worden. By de begrafenis van Prins Heudrik. De Geneeskundige Dienst in Den Haag heeft near schatting aan bijna 400 personen die door de warmte waren bevangen, bijstand moeten verleenen. 21 dezer personen zijn met de ziekenauto vervoerd. Het aardappelen-tekort in Duitschland. De toestand op de aardappelmarkt in Noord-en Noordwestelijk Duitsch land is nog niet verbeterd. De oogst in Beieren en Zuid-Westelijk Duitsch land is, naar wordt medegedeeld, voldoende voor de behoefte van deze districten. De uit Italië ingevoerde aardappe len gaan naar de groote sfeden in het Noorden, waar de huismoeders lange rijen vormen bij de aardappel- winkels, evenals dit in den oorlog het geval was. Oplichting. Een ingezetene van Beek (gem, Bergh) solliciteerde dezer dagen naar de betrekking van inspecteur eener levensverzekering. Na bezoek van den directeur werd hij als zoodanig aangesteld tegen borgstelling van vijf honderd gulden. Hieraan werd voldaan doch sedert vernam hij niets meer. Het onderzoek wees uit, dat de man het slachtoffer is geworden van een oplichter. Jan Stuyt f Gisteren is te Den Haag op 65- jarige leeftijd overledeo, de architect Jan Stuyt, bekend door zijn kerken bouw in verschillende gemeenten van ons land en de Heilige Land stichting bij Nijmegen. Hevige steekparty te Kaatsheuvel. Dinsdagmorgen ontstond te Kaats heuvel om een kleinigheidje met de kinderen twist tusschen den 23 jarl gen C. J., schoenmaker, en de naast hem wonende 28 jarige Cornelia Dekkers, huisvrouw van J. Timmers. Plotseling sprong S, op de vrouw toe en begon hij met een vlijmscherp schoenmakersmes vrouw D. te be werken. Na zijn wandaad vluchtte de dader naar het politiebureau, waar hij in arrest werd gesteld. Het slacht offer werd hevig Woedend uit niet minder dan negen wonden aange troffen. Dr. Vercauteren verleende de eerste hulp. De minste wond is nog drie of vier centimeter, tetwijl meer dere wel zes of zeven centimeter zijn. Man levend verbrand. Woensdagnacht werd te Halfweg brand gemeld in de directie-keet, die tevens tot woonvertrek dient, van de firma de Graaf en Strijland uit Driebergen, welke firma den weg langs het Noordzeekanaal aanlegt. In het gebouwtje bevond zich de boekhouder, de heer E. J. Teunis uit Driebergen, die, naar men ver moedt. aan tafel met een brandende petroleumlamp zat te werken. De heer T. moet door slaap zijn over mand en zich toen op bed geworpen hebben. Hij is levend verbrand. Donderdagmorgen hebben de Officier van Justitie en deskundigen een onderzoek ingesteld. Dr. v. d. Hulst constateerde dat de heer T. bij volle bewustzijn is verbrand en dat het vermoeden, dat hij door misdaad om het leven zou gekomen zijn, niet aannemelijk is. De heer T. laat een vrouw en een 13 jarig kind achter. Drama aan het stille strand te Noord wyk. Woensdagmiddag waren 3 dames bij het stille strand te Noordwijk aan het baden. Zij waagden zich te ver in zee met het noodlottig gevolg, dat zij door den stroom werden mee gesleurd. Onmiddellijk werden alle reddingspogingen in het werk gesteld, waarbij men er in slaagde twee der dames le redden. Bij de derde, de 30- jarige mevrouw H. K. uit Apeldoorn, bleken de levensgeesten reeds geweken per touringcar naar Ingekomea en vertrokken personen van 6 tot 13 Juli INGEKOMEN W. Beterams, z.b., Paterslaan 5 van Echt J. Derikx, idem, Brabander 19 van Tilburg P. Gerrits, onderwijzer, Stations weg 49 van Roermond F. Kelders, dienstbode, Castenray G 47 van Horst L. v. Kuyck en gezin, smid, idem G 4a van Arcen A. Linders, dienstknecht, Smakt B 3 van Horst W. van Rhee, bakker, Castenray G 7 van Bierick A. Heuvens, z.b., Patersstraat 27 van Walbeek H. Sanders, dienstknecht, O verbroek K 114 van Horst J. Reynen, slagersknecht, Groole straat 23 van Nuth J. Koremans, dienstknecht, zieken huis van Oud en Nieuw Gastel J. v. d. Borst, z.b., Overloonsche weg 2 van Beesel J. Hooijmans, idem, van Leiden J. Thissen, R. K. Priester, idem, van Zutphen L. Bloemers, verpleger. Stations weg 32 van Beek en Donk J. Can's, idem, van Bierick M. Jacobs, verpleegster, St. Annalaan 5 van Sittard. VERTROKKEN P. Ch. Johansen, bakker, naar Maasbree, Bierick Maasbr straat 52 Ch. P. Janssen, zonder beroep, naar Herpen, Kom A 9 J. W. Th. Kunzler, schilder, naar Eindhoven, 't Hofke 66 J. H. Stevens, dienstbode, naar Meerlo, Blitterswijk B 102. Burgerlijke Stand Venray van 6 tot 13 Juli 1934. GEBOREN Maria M. P. Janssen, Merseloschew. Petronella M. Kleuskens, Schoor Peter J. Janssen, Oirlo Maria P. C. Baltussen. Overbroek Johannes A Dechnar. Langstraat Jozef E. Th. Verbeek, Hoenderstr. Herman J. M. Groetelaars, Veulen. GEHUWD Jacobus Peeters, 34 jaar, verpleger en Maria J. W, Beets, 22 jaar, beiden te Venray. Gerardus Kurvers, 26 jaar, Rijks veldwachter te Herpen en Christina P. Janssen, 22 jaar, te Venray. OVERLEDEN Maria C. Jacobs, weduwe van J. Broers, 74 jaar, Merselo. Peter J. Janssen, 2 dagen. Oirlo, Maria Catharina Manders, 55 jaar, kloosterzuster Jeruzalem. 2 patiënten St. Annagesticht. 1 patiënt St, Servaas. Kerkelijke Dieasten Vearay Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur groote Con gregatie en collecte voor St. Petrus Liefdewerk, half 3 herhalingscatechis mus voor de jongens, 3 uur Lof. Na de Hoogmis vergadering van de Zela- tricen der H. Kindsheid bij den Directeur Maandag half 8 besteld jaarg. voor Jacob Goumans, 8 uur jaarg. voor Mathijs Verriet en zijne echtgenoote Petronella Coopmans, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Philip Esser en echtgenoote Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Ant. Joseph v. d. Boogaart. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2de klas voor Johanna Smulders, echtgenoote van Peter Goumans. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg voor Johannes Nefkens en Elisa beth Sassen. Zaterdag komen de jongens der 5de en 6e klas en de meisjes der 4de klas te biechten, 7 uur Lof. Morgen zal Pastoor Honée in alle H. Missen preeken en een collecte houden voor zijne arme kerk van den Heksenberg bij Heerlen. Wij bevelen deze collecte dringend aan in de mild dadigheid onzer parochianen. H. Familie. De volgende mannen vieren a s. week de patroonheilige van dif jaar. Antoon Hendrix, J. van Lanckveld, J. Loonen, Theo van de Ven. Andries Voermans, H. Lemmen, H Fleurkens, Kees Henskens. Paterskerk Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting 8 uur pl. Hoogmis voor de leden der Aartsbroe derschap, waarna processie. Na de Hoogmis Bestuursvergadering der Der de Orde. Kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Dinsdag om 7 uur pl. Requiemdienst voor onze overleden Medebroeders en Weldoeners, half 6 Lof ter eere v.d. H. Antonius. Vrijdag om 7 uur Hoogmis, half 6 H. Kruisweg en zegen met het Aller heiligste. A.s. Zondag 22 Juli collecte in alle H. Missen voor de arme en noodlijden de kerken van het bisdom. Patronaat. De Jooge Wachten en de leden van „Hensenius" en van „De Zwa luw" en van „St. Fraociscus Solanus" worden uitgenoodigd om dezen Zondag de Hoogmis van 8 uur (Paterskerk) bij te wonen en dan na de Consecratie de H. Communie te ontvangen, alsook de Processie door den tuin mee te maken (alles tot intentie van de weldoeners van het Patronaat) en daarna even in de Patronaatszaal te komen. Dezen Zondag geen Jonge Derde Orde. Van half 11 tot 12 uur spaarbank, contributie, en afhalen van kaartjes voor Je Rennen. Prijs buiten de contributie 10 cents voor Klein- en Middenpatronaat, 15 cents voor Grootpatrcnaat en Jongelingenver- eeniging. Voor sommigen kan de prijs verminderd worden, als ze een briefje van thuis bij zich hebben. Contributie, door slordigheid ver zuimd, moet eerst worden voldaan. KantoorMarktstraat 10. Worden gevraagd: 1 leerling-kleermaker 1 j. a.h. vak 1 huishoudster Bieden zich aan 1 burgerdienstmeid 20 jaar A.s. Woensdag teekenen voor tewerkgestelden bij werkverschaffing Geven met blijdschap kennis van de geboorte van twee jon gens, welke bij het H. Doopsel de namen ontvingen Martinus Johannes en 22 Lambertus Maria. H. POELS J. POELS-JANSSEN Roermond, 11 Juli Laurentius-Ziekenhuis. (Eenige kennisgeving v. Venray) Ondertrouwd en Westmaile (België) Venray Huwelijksvoltrekking te West- malle 30 Juli te 11 uur in de kerk v.d. H. Martinus. 2 Geregeld verkrijgbaar het fijne Trappistenbier van «De Schaapskooi" te Tilburg. Hoenderstraat 4. 18 Aanbevelend, Th. Wintels-Verbeek. op Zondag 15 Juli na de Hoogmis, in de zaal. AGENDA 1. Opening 2. Notulen 3. Jachtverpachting 4. Mededeeling en rondvraag 5. Sluiting. Trouwe opkomst verzocht. 21 HET BESTUUR Tijdens de Paarden rennen zijn de zalen van het Patronaat de mooiste plaats voor het TB XOOB oud 10 weken A. Voesten, Steeg-Leunen. te Oirlo. te VENRAY zal op Maandag 23 Juli 1934 nm. 6 uur, in het café van den Heer Verheggen le Oostrum, krachtens art. 1223 B.W. voor zijn principaal publiek verkoopen Huis met Holl. stal, gierkelder, schuur en kippenkooi, bouw- en weiland te Oirlo, kad. Sectie E 2861 groot 3.78 60 H bewoond door en in gebruik bij P- J- Pouwels. Aanvaarding in eigen gebruik het weiland terstond, het bouw land oogst- en stoppelbloot en de gebouwen op 1 Nov. 1934, in las ten vanaf 1 Jan. 1935. Betaling van den koopprijs 23 Oct. 1934. VERKOOP van roerend goed en ver pachting Boerderijtje te America. Notari» Boltus te HORST zal op Donderdag 19 Juli 1934, ten verzoeke van den heer Hendrik v. d. Sterren en kinderen A. nam. 4 uur ten hunnen huize te America, publiek verkoopen Roerend goed als: wanmolen, bas cule met gewichten, handkar, ladder en wat verder ten verkoop wordt aangeboden. B. nam. 5 uur in café G. van Helden te Amerika, publiek verpach ten voor den tijd van 3 jaren: Een boerderijtje te America, be staande uit een goed onderhouden huis met stal, schuur, boomgaard, bouw en weiland, groot ruim 1 H. Aanvaarding: gebouwen 1 Aug. weiland dadelijk en bouwland stop pelbloot 1934. te VENRAY-Vlakwater. Notaris ELollus te HORST zal op Donderdag 2 Augustus 1934 nam. 5 uur in café P. Vollenberg te Venray, Henseniusstraat, ten ver zoeke^ van den heer P, Tonen publiek verkoopen Een vruchtbare boerderij gelegen te Venray in bet Vlakwater, te veilen als volgt 1. Een solied gebouwd woonhuis naar de eischen des tijds ingericht, Hollandsche stal, groote gierkelder (27000 Liter), overdekte mestvaalt, varkenshokken, paardenstal, schuur, bergplaats en kippenhok, tuin, boom gaard, bouw en weiland in het Vlakwater, groot 95.50 aren. 2. Bouwland, geDaamd den Bosch groot 1.09.70 H.A., belend Philipsen. 3. Bouwland aan de Hoop, gr. 78.80 a. belend Poels en Eerw. ^us* ters llrsulinen. 4. Bouwland op de Kemp, groot 33 90 aren, belend Drabbels en Vullings. 5. Weiland in het Vlakwater, groot 72.30 aren, belend Drabbels en Wed. Loonen. 6. Weiland aldaar, groot 51.10 aren, belend Drabbels en Maas. Verder diverse massa's en generale massa. Aanvaarding; het voorland, circa 52 aren stoppelbloot 1934; tuin, boomgaard en weiland 1935; de gebouwen Paschen 1935 en het overige bouwland stoppelbloot 1935. Te Koop nieuwe aardappelen i 6 ct. per kilo L. Backus, Stationstraat. Verfrisch uwe Woonka mer, Kantoor, Slaap- of Ziekenkamer met een electrische aan Kontaktprifs. Verschillende uitvoeringen. Hofstraat 6 VENRAY oud 41,11 1 den leg,-n Broederis' broeder Jr

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2