PaardenverzekeriDg Algem. Vergadering f 100 en meer Algem, Vergadering Aanbesteding Aanbesteding Verzekert U Q. Muskens Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën BERICHT. Landbouwbond en Jonge Boeren le Oosfrum soliede agenten. Hel Limburgsche Groene Kruis Het bouwen van een Woonhuis. Het bouwen van een Woonhuis Huismoeders, Inmaakglazen GOEDKOOPE WINKEL JOH. CLAESSENS tegen inbraak bij Mij. „Mercurius rennen organiseerende Vereenigingen In Limburg. Venray is de eenigste plaats in geheel Noord-Limburg waar dit jaar de groote Intern. Paardenrennen kunnen gehouden worden. De uitgeloofde geldprijzen zijn wederom verhoogd, terwijl voor paarden die geen prijs loopen het inleggeld wordt terugbetaald. Deze feiten alleen zullen ertoe bijdragen, dat nog meer deelnemers dan andere jaren zullen komen. Venray's Harmonie zal voor de muzikale opluistering der feesten zorgen, terwijl de radio en microfoon de eventueele bekendmakingen voor alle bezoekers op het geheele terrein zal doen hoorbaar maken. De entréeprijzen zijn zoo gesteld, dat eenieder ook in deze crisistijd deze wedstrijden kan bezoeken. Indien het weer dien dag, 15 juli a.s. meewerkt, zal het ongetwijfeld stormloopen aan den Leunscheweg. De Burgemeester van Venray vervult hiermede den droevigen plicht den ingezetenen kennis te geven van het overlijden van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Hendrik der Neder landen. De Burgemeester ofschoon zich overtuigd houdende, dat eenieder zelf alles vermijden zal, wat niet in overeenstemming is met den rouw van de droeve gebeurtenis, noodigt niettemin allen uit zich van luid ruchtige feestviering te onthouden Venray. 4 Juli 1934. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. Door het Gemeentebestuur is het navolgende telegram van rouwbeklag gezonden aan Hare Majesteit de Koningin Aan Hare Majesteit de Koningin 's-Gravenhage. Het Gemeentebestuur van Venray met droefheid kennis genomen heb bende van het overlijden van Zijne Koninklijke Hoogheid den Prins der Nederlanden betuigt Uwe Majesteit en Hare Koninklijke Hoogheid mede namens den Gemeenteraad en inge zetenen eerbiedigsle deelneming in dit onherstelbaar verlies, dat Haar wederom in diep leed heeft gedom peld en spreekt de bede uit, dat God Haar de kracht moge geven ook dezen zwaren slag met berusting te dragen. VAN DE LOO, Burgemeester, VAN HAAREN, Secretaris. Volksconcert. Bij gelegenheid der kermis te Ysselsteyn zal de Fanfare „Ons Genoegen" uit Olrlo morgen Zondag aldaar een concert geven. Aanvang 6 uur nam. Het GROENE KRUIS. Woensdag 11 Juli a.s. zal de afd. Venray van het Groene Kruis de jaarvergadering houden in het Pa tronaat alhier. Wegens de belangrijke agenda raden wij alle leden aan deze ver gadering bij te wonen. Zie achterstaande advertentie. verwarming in de nieuwe kerk vanIEeuwfeest Paters Franciscanen den H. Lambertus te Blerick, in de Maastricht. Militaire Vooroefeningen. De tijd is aangekomen, dat jonge lingen, in 1916 geboren, zich kunnen aangeven voor de Militaire Voor oefeningen. Op de aanvrage der Militaire Autoriteit heeft het St. Antonlus- patronaat gaarne een lokaal beschik baar gesteld voor een Bijeenkomst van ouders en dienstplichtigen enz., doch tevens vermeld dat er geen of weinig publiek ter vergadering zou komen, daar het instituut der Voor oefeningen hier is ingeburgerd en men goed op de hoogte is. Gelukkig dat men zoo iets mag vermelden. Aangifte kan geschieden in het St. Antonius patronaat bij den heer Sergeant Instructeur a.s. Woensdag namiddag tusschen 1 en 8 uur en a.s. Donderdagmorgen tusschen 7 en 1.30 uur. Overigens belast de Direc tie van het Patronaat er zich met genoegen mede om de boodschap over te brengen. Zilveren feest van Mere Theodora. 21 Juli hoopt Mère Theodora haai zilveren feest in de bewaarschool te herdenken. Reeds maandenlang zijn de kleuters druk aan 't oefenen om dezen dag tot 'n onvergetelijken te maken. Door spel en zang tóonen de kleinen hunne dankbaarheid voor de zorgen en liefde welke de Zuster aan hen besteed. Iedereen die Mère Theodora van nabij kent weet dat geen moeite haar te veel is om de kleinen het zoo prettig mogelijk te maken in school. Menigeen in Ven ray zal zich de goedheid van deze Zuster herinneren. Het zal Mère Theodora ook buiten de school niet aan belangstelling ontbreken. Moge zij nog vele jaren werken tot heil van Venraysch kleuters I GROOTE MEETING TE VENRAY Door de Limb. R.K. Werklieden- bond kring Noord-Limburg zal te Venray een groote meeting worden gehouden op Zondag 29 Juli a.s. Aan het programma ontleenen we het volgende: Te half 3 opstelling van den stoet op den Stationsweg. Te 3 uur plechtig Lof in de Pa rochiekerk. Na het Lof optocht van alle Werkliedenvereenigingen door het dorp naar het Meetingsterrein. Sprekers: da Weleerw. Pater Ja cobs, M.S.C. en de Weled. heer Hermans. Hoofdbestuurder van den Tabaksbewerkersbond. Aan de Firma Tillemans alhier is opgedragen den aanleg der centrale Katli. Tegelen en liet bioscoop conflict. In de dezer dagen gehouden algemeene vergadering van Kath. Tegelen is o.m. ook de bioscoop kwestie wederom ter sprake gebracht Ten sterkste werd het betreurd, dat juist nu, nu allerwegen in Limburg de belangstelling voor het in Venlo en Tegelen bestaande bioscoopconflict was opgewekt het te verwachten viel, dat binnen afzlenbaren tijd meerdere gemeenten zich op hetzelfde standpunt als Venlo en Tegelen zouden gaan plaatsen, dat juist nu Venlo er toe over is gegaan, om een ontijdige oplossing van het conflict te aan vaarden. De verwachting werd evenwel uitgesproken, dat Venlo deze op lossing slechts als een tijdelijken noodmaatregel zal beschouwen en dat van die zijde op een onver minderd krachtigen steun der -verder te voeren actie in het belang van Limburg's jeugd zal kunnen worden gerekend. TEGELEN. Bij de familie van den heer Plet van den Bongard, de 73-jarige Rome-pelgrim., is bericht ontvangen uit de Fransche stad Cannes, gelegen aan de Middelland sche Zee, meldende dat hij zich in uitstekende gezondheid verheugt en de tocht hem tot dusverre zeer goed bevallen was. Spoedig hoopt de krasse wandelaar de Ilaliaansche grens te bereiken. Het hoofd afgereden. Donderdagmorgen gebeurde er bij de kanaalwerken te Berg a.d. Maas een doodelijk ongeluk. De 17-jarige W. die als hulp machinist werkzaam was, wilde, nadat zijn moeder hem zijn boterham had gebracht, weer op de locomotief springen, hetgeen mislukte. De jongeman viel en kwam onder het treintje terecht, waarbij hem het hoofd werd afgereden. Van een dak gevallen. Bij den bouw der Nieuwe St, Theresia-kerk aan den Tongerschen- weg te Maastricht is Woensdag namiddag de arbeider K. van een 18 M. hoog dak naar beneden gevallen en op het hoofd terecht gekomen. Zwaar gewond en in zorgwek- kenden toestand is K. overgebracht naar het ziekenhuis Calvariënberg. Door trein gegrepen. Op een onbewaakten overweg tusschen Sittard en Geleen is Don derdag de 50 jarige mijnwerker F. van K., door den trein gegrepen en op slag gedood. De man was onge huwd. kerk van de H. Catharina te Leunen, alsmede in het gebouw van den R.K. Volksbond te Boxmeer. Op het deze week gehouden eindexamen Gymnasium voor jongens alhier, slaagden voor dipl. A. le groep 6 candidaten Amsen H.. Naarden; Andela H., Bolsward: Bransma S., Bolsward; Gasman W., LarenHoogeveen Th., WassenaarKoot J., Wassenaar. Voor den Politierechter te Roermond stonden Woensdag te recht A. J. R. M. 58 Jaar te Venray verdacht van mishandeling van A. J. R. Hartman aldaar op 27 April j.l. eisch en vonnis f 10 boete of 5 dagen hechtenis. A. G. P. huisvr. D. 56 jaar te Venray verdacht van beleediging van G F. H. Dechnar te Venray op 29 April j 1. eisch en vonnis vrijspraak. OIRLO. Bij het Koningschieten der Handboogschutterij Willem Teil alhier, wist de heer J. Zevenhoven dezen titel voor een jaar te verwerven, Gezien deze nog zeer jonge ver- eeniging en 't aantal punten, n.l. 96, voorwaar geen slecht figuur. Den eersten Koning van Willem Teil, proficiat. Auto-botsing, Dinsdagavond omstreeks half tien had op den weg Meijel-Neerkant een auto ongeluk plaats tusschen twee luxe-wagens waarbij gelukkig slechts alleen materieele schade werd opgeloopen, De auto van den heer G. uit Venray kwam uit het dorp en reed in de richting Deurne. Van de tegen overgestelde richting naderde de auto van den heer Melis uit Liessel. Ten gevolge van het slippen bleef de wagen van den heer G. heelemaal de linkerzijde van den weg houden. De auto van den heer M., die ter rechterzijde langs den weg nog trachtte te passeeren, werd daarbij even van achteren geramd, zoouat deze over de langs den weg zijnde sloot tegen de verhooging opbotste De wagen van den heer G. draalde op den weg om en kwam daarna rechts van den weg in een greppel terecht. De auto van den heer M, was zeer ernstig beschadigd, terwijl die van den heer G. slechts lichte averij had opgeloopen. Rijksveldwachter Knapen van hier maakte van een en ander proces verbaal op, Waarschuwing. In het Algemeen Politieblad geeft de Commissaris van Politie belang hebbenden in overweging om, alvo- vorens in relatie te treden met de firma W. Teerink en Co. of fa. W. Teerink, Hees bij Nijmegen, bij hem inlichtingen in te winnen. Zoowel de kerkelijke als openbare feestelijkheden bij gelegenheid van het 700-jarig vestigingsfeest der paters Franciscanen te Maastricht zijn uitgesteld tot Zondag 22 Juli a.s. zulks in verband met het plotse ling verscheiden van den Prins der Nederlanden. Rrutale Roofoverval te Deurne In den nacht van Dinsdag op Woensdag is onder Zeilberg-Deurne een brutale en laffe overval gepleegd. Op den Hanenberg woont de 75- jarige II. G. alleen en heeft den naam eenig geld te bezitten. Dins dagavond om half 11 was de man naar bed gegaan, toen hij tusschen 12 en 1 uur wakker werd en een tweetal mannen voor zijn bed ston den, die hem een scherp licht in het gezicht deden schijnen. De bandieten bonden G. aan handen en voeten en onder bedrei ging van „we maken je kapot en we stoken je huis aan" met het mes op de keel werd hij gedwongen te zeggen waar zijn geld lag. Toen werd de arme man ook nog een groote prop in de mond ge duwd. Het geld, zijode een briefje van f 25, een van f 10, twee riksen 1 gulden en 1 kwartje, zat in een vestzakje van G. verborgen in het bed onder zijn hoofdkussen; de dieven namen het vest ook mee. Aanstonds is de politie een onder zoek begonnen. Het bleek, dat de indringers de woning waren binnengedrongen door openschuiving van een raam naast de deur. Met een beitel hebben zij de raam onder op het kozijn wat opgelicht, waarna ze het omhoog konden schuiven en binnen klimmen. Het gerucht van dezen sensatio neelen roofoverval verspreidde zich als een loopend vuurtje door Zeil- berg en Deurne en bracht in deze anders zoo stille omgeving heel wat consternatie teweeg. Het ware te hopen, dat de politie er spoedig in mag slagen deze twee laffe indringers te arresteeren. Ernstige onlusten te Amsterdam. In de Jotdaan te Amsterdam zijn Donderdagavond ernstige onlusten uitgebroken. Barricades werden op geworpen en bruggen onklaargemaakt Een persoon werd door een schot in het hoofd gedood, voorts werden twee gewonden naar het ziekenhuis overgebracht. Politie doet inval in geheime margarine-fabriek. In samenwerking met de gemeente politie van Dongen is door de Kon. marechaussee uit Tilburg een inval gedaan in een tamelijk afgelegen boerderij van C. V., aan de Laag- straat te Dongen. Men had bij geruchte vernomen dat in die boerderij op clandestiene wijze margarine gefabriceerd werd. In verband met de mentaliteit van de bewoners was een flinke politie macht aanwezig. Aan de boerderij gekomen hoorde men niets. Later bleek alles, zelfs het riet van de schuur, zoowel van binnen als van bulten, voor geluid en licht absoluut ondoordringbaar gemaakt te zijn. Toen een tweetal leden van de gewapende macht een vergeefsche poging had gedaan om de deur te forceeren, werden vijf schouders tegen dit obstakel gezet en in een minimum van tijd bevood de politie zich temidden van de overtreders. Het bedrijf was in vollen gang, Daar de lichten waren uitgedraaid, zweefden de lichtschichten van de zaklantaarns door het locaal, waar een groot aantal personen de van vet druipende handen voor de dreigend opgerichte revolvers omhoog staken. Het bleek dat eenige geroutineerde, bekwame margarinebereiders van een oude margarinefabriek in Oosterhout de leiding op zich hadden genomen. Alles werd in beslag genomen. Een veel belovende knaap. Door de gemeentepolitie te Dongen is aangehouden een 16-jarlge jongen, die voorzien van een vuurwapen, eenige dames op het stille gedeelte van het fietspad in den Duiventoren aldaar tot afgifte van geld had be wogen. R. K. Middenstandstentoonstelling te Eindhoven. In het voorjaar van 1935 zal de R K. Middenstandsbond te Eindhoven een groote tentoonstelling organisee- ren, waaraan alle vakgroepen zullen deelnemen. Brand op het station te Nijmegen Donderdagmorgen omstreeks half drie werd brand gealarmeerd in het station Nijmegen. De snelgoederenloods, waarboven het magazijn is voor de seinafdeeling stond in lichte laaie. De brandweer was spoedig met groot materiaal aanwezig en kon den vuurhaard aan alle kanten be strijden, zoowel vanaf het|?perron als vanaf het stationsplein. Er werd een massa water in het brandende gebouw geworpen, zoodat men binnen het uur den brand meester was. Het magazijn is geheel leeg- gebrand. De inhoud bestond uit onderdeden van den technischen telefoon- en telegraafdienst. De gemoedelijkheid van Prins Hendrik. De bekende oud-Rotterdammer Jan Helmer te Nijmegen schrijft aan de Maasbode Nu de dagbladen algemeen de minzaamheid en den gemoedelijken omgang van onzen overleden Prins Hendrik prijzen, zou ik gaarne willen vermelden, wat mij persoonlijk is overkomen. Het vorig jaar 28 Juli, logeerde ik met mijn ruim 16-jarige dochter en haar gouvernante mej. Heerkens die mijn kind ruim 14 jaar heeft op gevoed, in Hotel Schweizerhof te Lucerne. Op een avond zitten wij met ons drietjes rond een tafel naar de muziek te luisteren, toen opeens Prins Hendrik die in hetzelfde Hotel woonde, vriendelijk en joviaal op ons afkwam en ons allen de hand reikte. ,Wel, hoe gaat 't mijnheer Helmer" vroeg hij, zonder een oogenblik van aarzelen, „en hoe maakt U 't tegen woordig in Nijmegen De Prins kwam gemoedelijk bij ons aanzitten en bleef ongeveer een uur in ons gezelschap. Het gesprek was heel gezellig en de Prins heeft zijn bezoek nog eenige avonden herhaald. Den laatsten avond dat hij in het hotel verbleef, kwam hij afscheid van ons nemen, daar hij den anderen morgen naar Thuringen vertrok. Bij voorkeur sprak hij steeds over zijn Roode Kruis. Tijdens den grooten oorlog had ik ook mijn woonhuis „Oud-Walenburg" te Rotterdam gedeeltelijk ter beschikking gesteld, zeven bedden enz. van het Roode Kruis. Ook van mijn huis wapperde toen de Roode Kruisvlag. Ook de wijze waarop hij zich minzaam en gemoedelijk met mijn dochter en de juffrouw onderhield, was zoo joviaal, dat 't de algemeene aandacht trok van al de andere gasten in het hotel. Toen zij Z.K.H. een compliment maakte over zijn sterk geheugen en dat hij ons dadelijk op het eerste gezicht had herkend, zeide Prins Hendrik oolijk „noem mij maar vijftig gemeenten in Holland en ik zal U zeggen, wie er Burgemeester is." Registratie Booinkwoekery 1934 De Burgemeester van Venray brengt ter kennis van belanghebben den, dat ingevolge de Landbouw- crisiswet eene registratie zal worden gehouden van de boomkweekerij, welke noodig is voor de afgifte van teeltvergunningen voor 1934. De gegevens moeten op de registratie formulieren worden verstrekt naar den toestand, zooals die was op 1 Juni 1934. De formulieren zijn verkrijgbaar ter Gemeentesecretarie vanaf Maandag 9 Juli a.s. en moeten met inkt duide lijk ingevuld, uiterlijk binnen 14 dagen worden toegezonden aan den Burge meester. Het verstrekken der gegevens is verplicht krachtens de Landbouw- crisiswet 1933. Burgerlijke Stand Venray van 29 Juni tot 6 Juli 1934. GEBOREN Christiana G. Tijssen, Hiept Martlnus P. M. Jeurissen, Kruisstr. Elisabeth J. G. Jacobs, Ysselsteyn Wllhelmina G. J. Philipsen, Buus Peter J. H. Relouw, Broekweg Maria H. G. Schreurs, Stationsweg GEHUWD Mathijs H. Peeters, oud 28 jaren, electricien, te Venray en Agnes Heuvens, oud 30 jaren, zonder beroep, te Walbeek. ONDERTROUWD Hendrikus Johannes van Gerven en Maria Wilhelmina Cuppen, beiden te Venray. OVERLEDEN Gerardus Nijssen, weduwn. van Anna M. Peeters, oud 87 j. Leunsche weg. Maria B. Heiligers, echtgen. van Peter J. van de Laar, oud 68 jaren, Oirlo. 1 patient v.h. St. Servatiusgesticht 1 patient v.h. St. Annagesticht. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag in alle R. Missen collecte voor den St. Pieterspenning, na de Hoogmis vergadering der Euch. Sectie van de Jonge Boeren, om 8 uur leesmis voor vrouw Rongen ais lid van de Retraitepenning. 2 uur kleine Con gregatie, half 3 herhalingscatechismus voor de meisjes, 3 uur Lof, 4 uur H. Familie. Maandag half 7 de Maaiersmis, half 8 besteld jaarg. voor vrouw Simons, 8 uur jaarg. 2e klas voor Maria Gou- mans, 7 uur Lof Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur leesmis. Woensdag half 8 en 8 uur leesmis. Donderdag 7 uur te Veltum H- Mis, half 8 leesmis 8 uur Sol. Jaarg. voor Martinus Linssen. Vrijdag half 8 jaarg. voor Jan Jochijms en echtgenoote, 8 uur jaarg. 2e klas voor Henricus Mosmans, Petronella Verriet, kinderen en bloedverwanten. Zaterdag half 8 jaarg. voor Hend. Schraven en .Bernadina Leijfers, de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 3e klas zullen te biechten komen. Vrijdag half 7 leesmis voor Gerard Niesssen. H. Familie. De volgende mannen vieren a.s. week hun patroonheilige van dit jaar: W. Broers, Frits Vermeulen, Joh. Janssen, Jozef Creemers,Kees Henskens P. J. Voesten, Henri Arts, L. Ouden hoven, Mart. Arts, Jan Arts, P Gou- mans, J. Voesten. H. Kindsheid. De ouders, die van plan zijn voor hun kinderen een costuum te laten maken, kunnen zich daarvoor nog op geven bij de Eerw. Mère Augusta of bij den Directeur Kap. Geurts. (Feest van de H. Kindsheid op Zondag 22 Juli a.s.) Paterskerk Morgen Zondag om 5. 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek, kwart over 9 H. Mis en Vergadering voor de Jonge lingencongregatie. Volle aflaat o.gv. wegens het feest van de H. Elisabeth van Portugal, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Maandag feestdag van de H. Marte laren van Gorcum, volle aflaat o g.v. Om 8 uur pl. Hoogmis, welke zal worden opgedragen als jaargetijde voor Albertus v. d. Boogaard, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Dinsdag van half 6 tot 7 uur uitstel ling van het Allerheiligste, om 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius, om half 6 Lof. Woensdagfeestdag van de H. Veronica volle aflaat o.g.v. Vrijdag feestdag van de H. Francis- cus Solanus, volle aflaat o.g.v. Om 7 uur pl. Requiemmis voor Broeder Paulus Schlooz te Megen overleden. Om half 6 H. Kruisweg en Zegen met het Aller heiligste. Zaterdag feestdag van de H. Bona- ventura, volle afl. o.g.v., om half 6 Lof Patronaat. De leden van de Jongelingen congregatie die mogelijk geen kaartje ontvangen, zullen toch wel komen, naar wij vertrouwen. Wie als Jonge Wacht is geïnstalleerd, behoort ook bij de zuiver-gods- dienstige Vereeniging te zijn. Wie ergens anders, b.v. als koorzanger of koorknaap, een taak heeft te vervullen, moet natuurlijk niet in de Congregatie komen. Onder de H. Mis wordt de Communie uitgereikt aan voetballers en aan anderen die zulks wenschen. Deze week zijn voor het laatst in dit seizoen nieuwelingen tol het Patronaat toegelaten. Anderen kunnen pas op den eersten Zon dag van October worden toege laten. Kantoor Marktstraat 10. Worden gevraagd: jongens voor oogstwerkzaamheden 1 bekw. dienstbode voor dadelijk 2 boerendienstmeiden 1 boerendlenstmeisje 14 16 j Oirlo Keukenmeid voor Vierlingsbeek Flink dienstmeisje 1 Aug. 2 schildersknechts Echtpaar zonder kinderen de man tuinman, de vrouw keukenmeid Bieden zich aan 1 boerenknecht 23 jaar b m. melken 2 flinke burgerdienstmeiden, 1 Juli 4 burgermeisjes 14 tot 19 jaar 1 nette dienstbode 21 jaar De geannonceerde verkooping van het boerderijtje van P. J. Pouwels te Oirlo, zal NIET plaats hebben in Café Drabbels te Oirlo, maar in Café VERHEGGEN, V.h. v.d. de Voort te OOSTRUM. v.d. Landbouwbond. In Bestuursvergadering van 1 Juli jl. is besloten de schade vergoeding voor onteigende paarden tot de volgende alge meene schatting of tot nadere aankondiging te verhoogen van 80 op 90 pet., zulks met ingang van 1 Juli 1934, 18 Het Bestuur, van den op Zondag 8 Juli na de Hoogmis in de zaal van Linders, ter oprichting van een Riivereeniging. 1. Opening. 2. Behandeling reglement. 3. Aanneming leden. 4. Rondvraag en sluiting. Trouwe opkomst wordt beleefd verzocht door 29 DE BESTUREN. per maand te verdienen. Gevraagd Geschikt voor iedereen. Ge makkelijke werkwijze. Succes verzekerd. Bij gebleken geschikt heid vast salaris. Brieven met uitvoerige inlichtingen onder 33 Bureau van dit blad. 2 R. K. Vereeniging Afdeeling VENRAY. in de bovenzaal van het Patronaat op Woensdag 11 Juli 8 uur n m. AGENDA Opening. Notulen. Verkiezing Bestuursleden. (De heeren P. van Dijck en Fr. Poels, aftredend, zijn her kiesbaar.) Elk vijftal leden heeft het recht een candidaat te stellen. De namen moeten voor de vergadering bij het Bestuur zijn ingediend. Verslag Secretaris. Finantieel verslag Penningm. Begrooting. Verslag Controlecommissie. Benoeming Controlecommissie. Mededeeling van het Bestuur over ontslagaanvrage van de Eerw. Zusters van het St Josepbgeslichl (wijkverplegingen behalve Oirlo en omstreken en consultatiebureau) Overname door de Eerw. Zusters van het nieuwe Ziekenhuis van bovengenoemde wijk en consul tatiebureaux. Rondvraag en sluiting. 48 HET BESTUUR. Zaterdag 14 Juli a.s, nam. 4 uur, zal in Café H van Dom melen te Maashees, voor reke ning van J. Lenssen aldaar, worden Bestek en teekening na Dins dag verkrijgbaar a tl.— per stel in voormeld café. Op Vrijdag 20 Juli a.s. zal voor den EdelAchtbaren Heer A. Jans, Burgemeester van Maashees c.a. worden te Overloon op een open terrein aan den provincialen weg naar Venray. Bestek met teekeningen zijn vanaf Donderdag 12 Juli ver krijgbaar bij den Architect ad. f 5.— per stel, waarvan tot 3 dagen na de besteding, voor elk ongeschonden stel f 2 50 wordt gerestitueerd. J. VAN WEEGEN Architect N.I.V.A. Vierlingsbeek indien U wilt steriliseeren, koopt dan uw in de Massief geslepen glas en niet duur. Hofstraat. 225 Voordeeliger dan Nachtveilig heidsdienst. Vraagt inlichtingen bij Schoolstraat Telef. 144

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2