Vanaf heden tot Kermis aan ongekend lage prijzen. Verder nog op alle goederen 0 o DeidemWinkel K 1-voni Edah Reclame N. V. EDAH MAMUFACTUPEH Contant 10 1 korting Ikspap. arneme VENPAY Efreote partij goed voor halve prijs van Maandag 2 tot Vrijdag 20 Juli Flinke Dienstbode Aanbesteding Aanbesteding Veldvruchten Vergelijk de prijzen korting. Zie onze Etalages Speciale Reclame GROOTE O. T. Rozenberg Heerenhuis, Tuin, Bouwterrein en Inboedel te Horst Het opbouwen van zijn afge brande boerderij bmrnzmm-- Boerderij te Oirlo Notaris Pluymaekers BOERDERIJ Mr. F M. A Haffmans 6BOOT1 Sfoomboofreederig Helmond Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Ufredif naar VENRAY. Agenf le Venray P. BOM, Langsfraaf ■win Minimin ui i BMininiiiimi voor Venray en omstreken. een pond fijne Koekjes en een prachtige Japansche Koekschaal samen voor slechts 50 ct. V. PULS Speciaal O ogen- Opticien voor het laatet heden Zaterdag 30 Juni van 2-5 uur in Venray Groote Straat 15 aamoezig. Vanal 15 Juli verplaatst naar Hefmoncf Kerkstr. 28 Spreekuren alle werkdagen voorin. 9—12 en nam. 2—6 uur. direct gevraagd, proper kunnende werken en ge diend hebbende, niet beneden 20 jaar, goede getuigen. Aanmelding bij Mevrouw Ple ging, Aarle Rixtelsche weg 15, Helmond. TB KOOP twee mooie scheutelingen Gasstraat 14. TB KOOP 200 8weeksche W.L. hennetjes W, Jeuken, Schaartven, Over loon. Op Dinsdag 3 Juli nam. uur zal in café Ant. Dinghs te Castenray namens den heer E. Martens te Klein Oirlo, onder R. K. georganiseerde patroons worden n Plan en bestek te bekomen a f 3 per stel restitutie f 1.50 bij Ant. Dinghs, Castenray. Op Donderdag 5 Juli as. zal voor den heer Jos. Janssen te Maashees onder R.K. georgani seerde aannemers worden Het verbouwen en uitbreiden van een woonhuis te Maashees. Bestek en teekening verkrijg baar vanaf Woensdag 27 Juni bij den architect a f 5.- per stel, waarvan tot drie dagen na de besteding f 2.50 wordt ge restitueerd. J. VAN WEEGEN, Architect N.I.V.A. Vierlingsbeek te VENRAY zal op Dinsdag 10 Juli 1934-, publiek verkoopen A. nam. 3 uur in het café van Drabbels te Oirlo: I. een voor eenige jaren nieuw gebouwd en weldoortimmerd huis, met Holl. stal en gierkelder, schuur en kippenkooi. vruchtbaar bouw en welland te Oirlo, kad. gem. Venray E 2861 groot 3.78.60 H.A. II. bouwland naast koop I, kad. E 2894, groot 94.50 A. B. nam. 4 uur ten woonhuize van P. J. Pouwels te Oirlo, een koe, een partij pannen, akker en schuurgereedschap. C. Onmiddellijk daarna de ge wassen op voormeld onroerend goed als 70 aren rogge, 95 aren rogge, 28 aren rogge, 70 aren haver, 40 aren aardappelen en 16 aren bieten. Een en ander toebehoorende aan P. J. Pouwels vnd. en Bouwterreinen te HORST. Notaris Holtus te HORST zal op Maandag 9 Juli 1934, nam. 6 uur in café P. Beckers te Horst, ten verzoeke van den heer Antoon Haegens publiek verkoopen Een boerderij, zeer gunstig te Horst in het dorp gelegen, bestaande uit soliede gebouwen met best bouw en weiland, groot 7.75 H.A., waarvan circa 1 H.A. pachtrecht, te veilen in diverse massa's en generale massa. Aanvaarding: voorland pl. min. H A. stoppelbloot 1934, weiland 30 Nov. 1934, gebouwen 15 Mei 1935 en het overige bouwland stoppelbl. 1935. Notaris Holtus te HORST zal ten verzoeke van de Erven van wijlen den heer Karei Thomeer, publiek verkoopen A. op Dinsdag 3 Juli 1934, nam 5 uur in Café de Zwaan van den Heer Peeters te Horst Een zeer solied gebouwd, geriefe lijk ingericht en uitstekend onder houden heerenhuis met bergplaats, kippenhok en tuin, gelegen te Horst aan de Veestraat, groot 12.90 aren te veilen in 3 perceelen 1. huis met tuin groot circa 7.40 a 2. bouwterrein daarnaast met een frontbreedte van pl.m. 9 M., groot circa 4 a. en 3. bergplaats en gedeelte tuin, groot circa 1.50 aren en verder in massa. Het pand is tevens geschikt voor elk bedrijf en bevat beneden groote kamers, flinke keuken, breede gang en ruime waterdichte kelder, boven 5 kamers, zolderkamer en zolder. In den tuin bevinden zich diverse goeddiagende fruitboomen, zooals appels, peren, perziken en eenige bessenstruiken. terwijl de bergplaats vérdeeld is in diverse ruimten. Aanvaarding 15 Juli a.s. B. Op Vrijdag 6 Juli 1934, vm. 9 uur ten sterfhuize: Den geheelen goed onderhouden inboedel, hoofdzakelijk bestaande uit groote en kleine tafels, stoelen, kas ten, ledikanten met toebehoor, tafel- kleeden, linoleums, kachels, vloer- kleeden, electrische lichtkroon ec lampen, 2 groote chineesche vazen, antieke doosjes, canape, schilderijen en gravures, 5 vaasjes (Delftscb) koperen ketels, ascbbakjes, trechters, bedkruiken, pannen en bakjes, 5 antieke kandelaais, Japansche doos jes, spiegels, pendules met coupes, kapstokken, beeldjes, petroleumkachel 2 antieke staande lampen, mangel vlag met stok, sponraam, lessenaar, etagère, tuintafel en stoelen, wasch- tafels. fornuis, kruiwagen, keuken- eerief, 3 petroleumstellen, winkelop stand met toonbank en lessenaar, weegschalen met gewichten, inhouds maten, wijn port- champagneglazen, etc., inmaakglazen, (ledig en gevuld) ladders, waschmachine, brandstoffen, nog aanwezige winkelvoorraden, voorts: haantjes, 18 kippen met haan en wat verder ten verkoop zal wor den aangeboden. Huis en inboedel zijn te bezich tigen eiken Woensdag en Donder dag van 2—4 uur, te Venray-Veulen. Notaris te HELDEN, zal Dinsdag 3 Juli 1934 om half 10 vm. te Venray—Veulen in café Manders, op verzoek van de kinde ren P. van Ooi, publiek verkoopen 3 hectaren 80 aren rogge in 4 perceelen, 70 aren tarwe. Uituerkoop KIHEUUIE uma De Sioomzuivelfabriek „H. Maria Oosirum zal beginnen met den verkoop van Karnemelkspap. Deze pap wordt in de fabriek gekookt met bijvoeging van eerste kwaliteit gort en is dus voor de consumptie klaar. Op andere plaatsen gaat dit product er geweldig in, daarom zijn we er ook mee begonnen en hopen dat vele huismoeders er eens een proef mee zullen nemen. Onze venter bezoekt U. N.V. Gebr. v. d. Boom's Havenweg 8—10 Telefoon 59 36 Beleefd aanbevelend, DE DIRECTEUR. Dagelijksche Dienst van Snelste en goedkoopste verbinding. In aansluiting op mijn advertentie van 19 Mei, deel ik het geachte publiek van Venray en omstreken mede, dat de bekende HUISHOUDCURSUS in naaien, knipper en alle andere fraaie en nuttige Handwerken met ingang van 4 Juli a.s in Zaal Wilhelmina te Venray zal geopend worden. Hiervoor kunnen nog aangiften gedaan worden a.s. Woensdag van 2 tot 3 uur, waarna aanvang der nieuwe lessen. Aangezien het aantal leerlingen voor één cursus te groot wordt, zullen de cursussen in twee groepen worden ge houden en wel van half 2 tot 5 uur en van half 6 tot 9 uur.Naar aanleiding hiervan kunnen nog een paar leerlingen zich opgeven voor den cursus opleiding Goslu.miére, welke voor twee weken reeds geopend is. Mei. VOESTEN. Hooldleerares Ned. Modevakschool. Deze Week Prima zware kwaliteit Straatbezems a 25 ct. per stuk Extra zware Straatbezems 30 ct. per stuk Zwaar gevulde Kamervegers 27 ct. per stuk (met vlechtwerk en hengsel) Wij vragen en bezorgen zonder prijsverhooging. TELEFOON 31 70 ZOMER-OPRUIMING behalve hetgeen aan opruimingsprijzen genoteerd is.

Peel en Maas | 1934 | | pagina 4