Verf zelf Behang zelf flinke on^ net Dimt Roeloffze Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs Landbouwfond pakhuis bij de Wed. Raedts Schief oefening B. V. L. Leunen Attentie Schoenwerk CRANEN Zomerdienst Wij gaan naar Rome. VULKAAN Advertentiën R.K.W.V. Venray. Vee ver zekering „Eensgezindheid Geld vanaf f 500.- Notaris aae' Notarisiaek peregr TE>P partij WKu Stoomen 15 pct>r O.jF. Ie, Dr.A. schutter v. d. Handboogschutterij St. Antonius Halfweg beslag op den Koningstitel te leggen, nl. dhr. M. Cremers. Deze jeugdige schutter maakte in 32 pijlen 126 punten. De Keizer dhr. P. J. van Arssen, behaalde in 32 pijlen 130 punten, AANVANG ZOMERTIJD. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat dit jaar de vetvroeging van den wettelijken tijd met één uur zal aan vangen op 15 Mei, ten twee uur voormiddag. In den nacht van Maandag op Dinsdag worden te 2 uur de open bare klokken op 3 uur gezet. Venray, 9 Mei 1934. Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Opbrengst Emmabloenipjes. Venray (Kom) f 95.87 Leunen f 20.45 Castenray f 19.65 Oirlo f 15.— Oostrum f 11.50 Merselo f 19.70 Ysselsteyn f 11.50 Smakt f 5.63 Totaal f 199,30 Volksconcert. Het door Venray's Fanfarecorps op Zondag 13 Mei te houden Volks concert op het Henseniusplein wordt NIET gehouden des voormiddags half 12 doch des NAMIDDAGS 7 UUR. Examen bouwkundig opzichter B. N. A. Aan bovengenoemd examen hebben dit jaar 46 candidaten deelgenomen, waarvan door 10 candidaten het diploma bouwkundig opzichter B. N. A. 1934 werd behaald o.a. ook door J. K. M. Colsen te Venray. Bouwvergunningen. Ingevolge de bouwverordening werd vergunning verleend aan A. H. Meyers, Overbroek, tot verbouw van zijn woonhuis en stalling; aan Chr. Goumans tot verbouw zijner slagerij; aan R. K. Kerkbestuur te Castenray tot vergrooting der Kerk aldaar. Auto* ongeluk. De heer S. met zijn echtgenoote, schoonouders en een knecht maakten Donderdag per auto een uitstapje naar Cuijk. Tusschen Boxmeer en deze plaats geraakte de wagen in een sloot, waarbij alle inzittenden min of meer werden verwond. De schoonvader moest in het ziekenhuis te Boxmeer worden opgenomen. AANGELOOPEN een herders hond. Inlichtingen gemeente politie. Koningschieten. Zondag j.l. had alhier het jaarlijksch vogelschieten plaats van de schutterij „Het Zandakker". De schutter H. Poels wist de vogel naar beneden te schieten, waardoor hij voor een jaar koning werd. HET O S.B.-PROGRAMMA van den U K. MIDDENSTAND. In de Wilhelminazaal alhier had Donderdag j.l. de gewestelijke ver gadering plaats van den R.K. Noord Limb. Middenstand, onder voorzit terschap van den Heer Verheugen, als voorzitter der plaatselijke R.K Middenstandsvereeniging. Nadat de vergadering- met den Christel, groet en een woord van welkom geopend was, welk welkoms woord in 't bijzonder gericht was tot de aanwezige Z.E. heeren geest, adviseurs van diverse afdeelingen en tot de beide sprekers, welke heden het woord zouden voeren in ver band met hel programma O(rdening). S(aneering) en B(escherming) van den Middenstand. Als eerste spreker trad op de Z.E. heer Aalmoezenier Roncken, die op zijn eigen boeiende wijze over het veel gevolgde liberalisme in het zakenleven en van zelf voert tot meedoogenlooze concurrentiezucht met niets ontziende, dikwijls unfaire reclames. Maar al te veel zijn de katholieke principes verdrongen, met het gevolg, dat thans vele midden standers door de groot-warenhuizen en coöperaties in den knel raken. Als tweede spreker trad op de heer Knoops uit Venlo, die den leden aanspoort steeds en overal hun insigne te dragen en zoo blijk te geven van hun streven den Midden stand trouw te willen blijven in dezen moeilijken tijd. Diverse voorbeelden van unfaire concurrentie van groot-bedrijf en coöperatie werden aangehaald en lof gebracht aan de hoofdleiding voor de invoering van -het O.S.B. program invoering. Als middelen tot verweer drong hij bij de leden aan op meerdere vakkennis en goede boekhouding, om steeds een juisten kijk op hun zaken te hebben. Met algemeene stemmen giog de vergadering accoord met de voorge lezen resolutie om bij de regeering aan te dringen op invoering van het O.S.B.-program. Nadat er uit de vergagering op gewezen was, dat de verkiezings leuze: Bescherming van den Midden stand door de gekozen Kamerleden was verwaarloosd en er in dit ver band gewezen was op de wensche lijkheid van meerdere politieke acti viteit, werd de vergadering op de gewone wijze gesloten. We stellen ons voor op een en ander nader terug te komen. CASTENRAY. Men verzoekt ons te willen vermelden, dat het 25-jarige onderwijzersjubilé van den Heer H. Vollebergh, Hoofd der School alhier niet op 15 doch 16 Mei a.s. herdacht wordt. Onder don trein. Donderdagmiddag geraakte te Oirlo een kind van den spoorwegarbeider Wismans aldaar onder een passeeren- den trein. De arme kleine werden eenige teentjes van de voeten ge-; reden, en bekwam een gescheurd oor. Dr. Vercauteren verleende ge neeskundige hulp en bracht de kleine naar het ziekenhuis te Venlo. MAASHEES. De heer L.W.M Keuten, tot heden werkzaam als ambtenaar ter secretarie te Maashees en Overloon is thans benoemd tot secretaris in deze gemeente. OVERLOON. Op de Dinsdag gehouden raadsvergadering der ge meente Maashees en Overloon, werd tot le ambtenaar ter secretarie be noemd onze dorpsgenoot H. v. Daal thans volontair aldaar. Door onze wandelsportver- eeniging S.S.S. werden Zondag niet minder daa 5 prijzen behaald, welke had deelgenomen aan de 35 K.M. wandeltocht te Veghel. Burgerlijke Stand Maashees en Overloon. GEBORENMaria Antoinetta Mathilda d.v. J. W. de Bruijn-Saris, Overloon. Lambertus Johannes Josephus z.v. H. J. Mulder-Zegers, Holthees. Peter Arnoldus z.v. Th. v. Elsen- Clephas, Maashees. Jacobus Gerardus Wilhelmus z.v. J. J. Koenen-Hermsen, Overloon. Theodorus Maria z.v. L. Martens- Janssen, Overloon Antonia Maria d.v. L. Rongen- Lenssen, Overloon. Wilhelmus Theodorus z.v. J. G. Verhoeven-Jacobs, Overloon. GEHUWD Martinus Hendrikus Goemans en Catharina Adriana Vloet beiden Overloon. Cornelis Johannes Schaminee te Holthees en Maria Petronella Anto nia Weijmans, Overloon. Hermanus Martinus Eibers. Over loon en Huberdina Jacoba Schaminee Holthees. OVERLEDEN Helena Petro nella Maria Delauw, oud 14 jaar, Overloon. Lambertus Petrus Antonius van Dommelen, oud 20 jaar. Maashees. Johannes v. Duijnhoven, oud 65 j. Overloon. Franciscus Hubertus Bekkers, oud 61 jaar, echtg. van Theodora v.d. Heuvel, Maashees. Johannes van Son, oud 22 jaar, Overloon. HOLTHEES. Morgen Zondag zal „O. L. Vr.-Gilde" deelnemen aan het groot nationaal gildenfeest te St. Hubert, te organiseeren door den Bond van Schuttersgilden in 't Land van Cuyck. Door den landbouwer H. C. werden dezer dagen verschillende malen reëen gezien, welke zich op hielden in de buurt van zijn woning aan den Overloonsche weg nabij de Halte. Door een auto gedood. Te Well is de groentenkoopman, P. A. aangereden door een vracht auto. De man was vrijwel op slag dood. HORST. De Mei-kermis werd dit jaar drukker bezocht dan ooit. Vooral Zondag en Donderdag was de drukte buitengewoon. Ook in de danszalen was een ongekende drukte. De inrichtingen van vermaak heb ben geen reden tot klagen. De doodslag te Echt. De Roermondsche Rechtbank heeft Dinsdag den gedetineerden arbeider T. H. K. te Echt, verdacht van doodslag op Fr. Tonnaer aldaar op 9 April 1933 vrijgesproken. De Officier van Justitie had 1 jaar geëischt. Besmetting van Tuberculose. Aan de Bisschoppelijke kweekschool te Roermond is onder eenige leer lingen besmetting dpor tuberculose geconstateerd. Na een accute ziekte werd bij den patiënt tuberculose waargenomen Kort daarop werd een tweede leerling ziek; ook bij hem deden zich verschijnselen van t.b.c. voor Na dit tweede geval werden uit voorzorg alle jongens aan een onderzoek onderworpen; waarbij bleek, dat voor een zestal verblijf in een Sanatorium gewenscht was, om ze uit het millieu van hun gezin weg te nemen. Verschillende andere jongens zijn thuis gebleven om door onder observatie van den huisarts te blijven. Het is wel merkwaardig, dat geen der jongens geklaagd heeft voor de ziekte geconstateerd was. 5 Jaar geeischt tegen brand stichter. Het O. M. bij de Roermondsche Rechtbank elschte Dinsdag tegen den 31-jarigen grondwerker G. H. uit Hom een gevangenisstraf voor den tijd van vijf jaar, wegens het opzettelijk in brand steken van een hoeveelheid kaf, dat geborgen was in de schuur van den heer J. J. H. Veugelaars te Horn. De verdediger Mr. Tripels verzocht een onderzoek te doen instellen naar de geestvermogens van verdachte, te meer daar deze omstreeks dien zelfden dag elders ook al een hooi mijt in brand had gestoken, zonder dat hij hiervoor eenige reden kon opgeven en niet is vastgesteld kunnen worden, dat verdachte uit wraak zou gehandeld kunnen hebben. Uitspraak op 22 Mei. Benoeming. Bij Kon. besluit is met ingang van 15 Mei 1934, benoemd tot burgemeester van Hoensbroek J. H. Martin, met toekenning van gelijk tijdig eervol ontslag als burgemeester van Eygelshoven. Blokken en de 16-jarige E. Kempers die Zondag samen waren uitgegaan en sedert niet in hun betrekking zijn teruggekeerd. Men heeft de jeugdige E. Kempers gezien in gezelschap van een zeer geschminkte vrouw en men vreest, dat beide vriendinnen in de handen van handelaars in blanke slavinnen 2ijn gevallen. Passagiersvliegtuig in het kanaal Het Fransche driemotorige handels vliegtuig, dat Woensdag naar Croy don vertrok met drie man equipage en 3 passagiers aan boord, is waarschijnlijk verongelukt. In den loop van den middag maakte men zich reeds ongerust en 's avonds werd een telegram uit Croydon ontvangen, meldend, dat een verkenningsvliegtuig het wrak 18 mijl ten Noord Westen van Boulogne heeft gesignaleerd. Sla-export naar Duitschland stopgezet. Met ingang van Woensdag is, naar de Resb. meldt, de geheele uitvoer van sla uit het Westland naar Duitschland totaal stopgezet. De kassen- en rijensla is thans reeds nagenoeg geheel verdwenen, maar de natuursla moet nog komen. Een en ander heeft vanzelfsprekend zijn invloed doen gelden op den prijs, welke Maandag nog tot ongeveer f 4 liep, maar thans gezakt is tot even boven den gulden. Slechte vooruitzichten van den varkensexport. 350.000 Biggen uit de markt genomen. Naar de Msb. ter oore komt, worden maatregelen voorbereid door de Nederlandsche Varkens-Centrale om een groot aantal biggen uit de markt te nemen. Onze varkensexport is in den laatsten tijd sterk achteruitgeloopen en de vooruitzichten voor de naaste toekomst zijn niet zeer bemoedigend Om deze reden meende de Varkens CeDtrale tot een maatregel te moeten overgaan, welke van groot effect zal zijn voor de toekomst. Naar verluidt zouden ongeveer 350.000 biggen uit de markt genomen worden. De Varkens-Centrale zal binnen zeer korten tijd hiermede een aanvang maken. Waarschijnlijk zal dit reeds in den loop der volgende week geschieden. Voor reizende landgcnooten naar Duitschland. Daar het publiek in Nederland niet voldoende op de hoogte blijkt met de nieuwe Duitsche deviezenvoor- schriften, wordt de aandacht van reizende landgenooten er op gevestigd dat de uitvoer uit Duitschland van Duitsche bankbiljetten is verboden en dat alleen is toegestaan de uitvoer van 50 R.M. in zilvergeld of de tegenwaarde daarvan in buitenlandsch bankpapier en van een verdere 150 R.M. in reis- en hotelchèques. De uitvoer van buitenlandsch bankpapier boven de tegenwaarde van 150 R.M is alleen toegestaan wanneer de eigenaar zich bij den invoer daarvan in Duitschland voor dit bedrag in buitenlandsch bankpapier een Be- scheinigung heeft doen afgeven. Een nieuwe broodsoort» Naar de Msb. bericht, is het na vele proefnemingen gelukt brood te bereiden, waarin cacao is verwerkt. Dit nieuwe brood, dat waarschijnlijk een ruime plaats zal gaan innemen naast ontbijtkoek en krentenbrood, wordt vervaardigd in de chocolade- broodfabriek „Elma" te Alkmaar. Door deze fabriek werd bereids een octrooi-aanvrage ingediend, terwijl reeds een wijziging van het Brood- besluit '25 reeds verkregen is. Hierin wordt toestemming verleend het brood in den handel te brengen als chocoladebrood, zijnde wittebrood bereid met Ringers cacao. In een betonmolen gevallen. Dinsdagnamiddag heeft te Tilburg een ernstig ongeval plaats gehad. De 35-jarige ongehuwde arbeider M. G. Balk was bezig met het smeren van een ter plaatse opgesteiden betonmolen, die op dat oogenblik in volle werking was. Op een gegeven moment zag een mede-arbeider, dat Blak het evenwicht verloor. Hij riep den machinist nog toe de machine af te zetten en deze voldeed daaraan ook onmiddellijk, doch toen was het ongeluk reeds geschied. Balk was met een been tusschen een der kam wielen van de machine geraakt. Het been werd onder de knie totaal afgekneld. Een mede-arbeider had de tegenwoordigheid van geest het been onmiddellijk af te binden, totdat de ijlings .ontboden geneesheer verscheen, die den ongelukkige verder behan delde. Zoons mishandeion hun vader. Te Westkapelle heeft zich een zeer ernstig geval van mishandeling afgespeeld. De drie zoons van den vrachtrijder F., die een kwestie had den met hun vader, hebben den man aangegrepen en hem op ergerlijke wijze mishandeld. Een hunner ge bruikte daarbij zelfs een bijl. waar mede hij zijn vader bewusteloos sloeg. De jongens zijn door de politie ingerekend en aan de justitie te Middelburg overgegeven. Nederlandsche dienstboden te Brussel verdwenen. De Brusselsche politie stelt een onderzoek in naar twee dienstmeisjes de in 1897 te Heerlen geboren A. Burgerlijke Stand Venray van 27 April tot 4 Mei 1934. GEBOREN Johanna Th. Strijbosch, Langstraat Margaretha H. Strijbosch, Hendrikus L. Volleberg, Kruisstraat Lambertus Th. M. van Dijck, Overloonsche weg ONDERTROUWD Peter J. Kerstjens te Meerlo en Gerarda J. P. Versteegen te Venray Theodorus J. de Bruyni en Ca- thSrina M. van Ooi, beiden te Venray. GEHUWD Johannes W. Janssen, oud 28 jaar steenfabrieksarbeider en Wilhelmina G. H. de Bruijn, oud 25 jaar, beiden te Venray. Leonard Franssen, oud 28 jaar, arbeider en Maria H. van Gerven, oud 25 jaar, beiden te Venray. Jacobus J. Robben, oud 31 jaar, koopman en Gertruda A. van den Broek, oud 20 jaar, beiden te Ven- rsy. Karei J. Wijnen, oud 36 jaar, grossier te Vierliugsbeek en Gertru da G. H. Wijnhoven, oud 36 jaar, te Venray. Johan H. Stohr, hoofd der school te Vucht en Maria Christina Janssen oud 25 jaar, onderwijzeres te Venray. Johannes G. W. Laurensse, oud 32 jaar, fabrikant en Agnes F. Janssen, oud 24 jaar, beiden te Venray OVERLEDEN Gerardus H. Steeghs, oud 8 jaar, Castenray. 3 patiënten St. Servatiusgesticht. 1 patiënte St. Annagesticht. Kerkelijke Dieasten Venray Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor de doofstommen, kwart voor acht vertrekt de H. Familie ter bedevaart naar Oostrum, onderweg collecte voor de H. Mis en de kaars. In de processie loopen de mannen vier en vier. De H. Communie wordt uitgereikt om uur en 20 minuten na zes, 2 uur groote en kleine congregatie, half 3 herhalingscatechismus voor de meisjes, 3 uur Lof, Maandag half 8 leesmis voor G. Am- brosïus als lid der H. Familie, 8 uur sol. Jaarg. voor P. A. Poels en echt genoote, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 en 8 uur leesmis, 9 uur pl. Huwelijksmis voor J. N. Droesen en J. Janssen. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur sol. Jaarg. voor H. C. Kuipers en A. Ha- gens, 's avonds half 8 vergadering van de Prefecten der H. Familie. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 en 8 uur leesmis. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor H. Verblakt en P. Verdellen. Zaterdag vigilie voor het Hoogfeest van Pinksteren, geboden vasten en ont houding van vleeschspijzen, half 8 de wijding van de doopvont waarna de Hoogmis, om 7 uur. Wij hebben niet tevergeefs vertrouwd op de royaliteit der parochianen. Niet alleen is het bedrag voor de derde zieke bijeen, maar ook nog voor een vierde. De zieken zullen te Lourdes dankbaar bidden voor de milde gevers. Bedevaart der H. Familie naar O.L. Vrouw van Oostrum. Volgorde liederen: 1 Processiemarsch 2 No. 112 Nieuw Handboekje (no. 20 oud handb.) Wij groe ten U. o Koningin 3 No. 115 Nieuw Handboekje (no. 22 Vervolgbundel) Lieve Moeder van den Heer 4 Processiemarsch 5 No. 110 Nieuw Handboekje (no. 18 oud handb.) O, Koningin vol Majesteit 6 Processiemarsch 7 Vóór de H. Mis. No. 109 Nieuw Handboekje (uo. 17 oud handb.) Laten wij ons om den troon. De Misgebedeo zingen. Tantum Ergo. 8 Direct na den Zegen met het Allerheiligste: No. 114 Nieuw Handboekje (no. 21 Vervolgb.) O, Maria, die de beden Op den terugweg. 1 Direct bij vertrek No. 99 Nieuw Boekje (Vervolgb. lc) Roomsche Blijdschap 2 No. 116 Nieuw Handboekje no. (23 Vervolgb.) Gekomen is is uw lieve Mei 3 Processiemarsch 4 No. 113 Nieuw Handboekje (no. 20 Vervolgb.) Maria Bood schap 5 In de Hofstraat wordt Processie marsch ingezet In de Groote Kerk Tantum Ergo, Zegen met het Allerheiligste, Laudate Dominum. F. Familie. De volgende mannen vieren a.s. week hun patroonheilige van dit jaar: G. Janssen, P. Kusters, P. J. H. Poels, H. Bexkens, P. Schaeffers, H. Janssen, H. Weijs, J. Nooijen, P. Emons en M. Linders. Woensdagavond wordt iedere prefect verzocht zijn lijst mede te brengen van de abonnee's Familieblad. Op deze vergadering zal ook gesproken worden over het congres der H. Familie, dat te Venlo Zondag 1 Juli gehouden wordt en waarin Z. H. Exc. Mgr Lem- mens een pontificaal Lof zal celebreeren in de open lucht. Paterskerk Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek, kwart na 9 H. Mis en Vergadering voor de Jongelingencongregalie. Na de Hoogmis vergadering Bestuur 3e Orde. kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Dinsdag van half 6 lot 7 uur uitstelling van het Allerheiligste, 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius, om 7 uur Lof en Meimaandoefeningen. Donderdag feestdag H. Paschalis Baylon, volle aflaat o.g.v. Vrijdag feest H. Felix v. Cant, volle aflaat og.v., om 7 uur pl. lijkdienst voor Pater Valerius Hulshof, le Bleijerheide overleden. Zaterdag feest H. Ivo, volle afl. o.g.v. Om 7 uur beginnen de plechtigheden, waarna de Hoogmis lederen avond om 7 uur Mei- maandoe/eningen. Patronaat. De jongelui, die niet verhinderd zijn, zullen, naar wij vertrouwen, toch wel naar de Congregatie komen, al wordt hun ten gevolge van om standigheden geen kaartje toegezon den. - Den jongens die op de asperge- velden werkzaam zijn, wordt ver zocht om dezen Zondag ter H. Tafel te gaan, waarna hun in het Paters- klooster de koffie wordt aangeboden. Maandagavond acht uur repetitie van „De Ladder van St. Joseph". Dinsdag op den gewonen tijd de Groepvergaderingen het geld voor de rugzakken meebrengen. Genadekapcl Oostrum Morgen om 7 uur de eerste H. Mis, kwart na 8 afhalen van de H. Familie van Venray, onmid dellijk bij aankomst plechtige H. mis met preek voor deze processie; kwart voor 10 stille H. Mis voor de inwoners van het Rectoraat om 3 uur plechtig Lof met Maria- preek en ommegang over den vlas» akker daarna vereering der Re likwie van O. L. Vrouw. Dinsdag circa half 4 plechtig Lof met processie voor de bedevaart van Sambeek. Door de week de H.Mis om 8 u. Kantoor: Schoolstraat 18. Worden gevraagd: 1 bekw. steensorteerder 2 boerendienstmeiden 1 keukenmeisje voor Eindhoven 1 huishoudster voor Sittard 1 boerenknecht 16 a 18 j. v. Ayen 4 schildersknechts voor dadelijk 1 burgerdienstmeisje v. Venlo, 20 j 1 fliok burgermeisje voor Venray 1 leerling sigarenmaker 1 boerenknecht voor Ledeacker Bieden zich aan 2 meisjes 14 jaar 1 burgermeisje 16 jaar Metselaars, timmerlieden, opper lieden, monteurs, jongens v. boeren werk. Electricien Smidsknecht b. m. hoefbeslag Venray-Dorp. Voortaan zal het alleen geopend zijn op Woens dag en Zaterdag van 2 tot 4 uur. Buiten die uren kunnen dus geen goederen worden afgehaald 20 Het Bestuur. op Zondag 13, Maandag 21 en Zondagen 27 Mei en 3 Juni, bij het Bondslokaal van 11-12 uur voorin. Bij ongunstig weer in de zaal. Schitterend is de collectie in a.s. Woensdag op de Markt. Spotgoedkoop ook in Schoenen met z.g. „spekzolen". Speciale prijzen voorde a.s. Pinksterdagen. Komt zien en LI koopt bij tegenover de Biggenmarkt. g Rijwielhandel J. Poels-Janssen der Ned. Spoorwegen ingaande 15 Mei 1934. Firma van den Munckhof. ONTVANGEN de nieuwste Schlagers o.a. Hofstraat, Venray Getrouwd Karei Wijnen en Ger Wijnhoven die, ook namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de talrijke bewijzen van belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Venray, 8 Mei 1934. 12 De leden die zich opgegeven hebben voor de Bedevaart naar Maastricht, gelieven hun reisgeld te betalen. Ook niet-leden kunnen zich nog opgeven bij Th. v.d. Ven, Hoenderstraat 43. S Premiebetaling op Zondag 13 Mei van 11 12 uur in het Bonds lokaal te Leunen, van 2 -3 uur bij P. Litjens, Heide van 4-5 uur bij J. Keijzers te Ysselsteyn, van 6—7 uur bij Hub. Manders, Veulen. Premie bedraagt i/« pet. 20 Het Bestuur. GEEN KOSTEN. Brieven p. antw. DE ONDER- LINGE SCHIEDAM. met onze le kwaliteit Verf en Lakken, met onze mooie en goed- koope Papieren en Randen. Koudwaterplaksel 25 ct. p. Kg. Witkwasten vanaf 28 ct. Alpina wit voor te witten 25 cent per Kg. Lijm Parafinelak Lijnolie Zoutzuur Vuurlak Kalkgroen en blauw Koudwaterverf Toepborstels te huur Siccatief Zwartsel Menie Goud en Zilverbrons Alle droge Verven Meubel-, Vloer- en Tuitenlak Kleursel er. Olie voor vloeren Glas in alle maten Glassnijders 35 ct Stoelenlak 25 ct per fiesch tf zal op Maaij]934 3 uur ten hrzoeke de Kindere Gerve Venray ad.^g wei publiek afkoop' Inboedel m_ent stoelen, lediiaimac schilderijen,capsio spiegels, forii8j klo koffiemolen. Schuur- breeds pen alsthmn>. i tuilen emme»len, b wannjers, ri rrien, seen roggeslroo, t>, 60 k n 3-jaiyagen biggendappe molen, 3choppe 1, 2 nen nen, mggenciappe schoffelmachchmai kisten, teileen zv slroomes, vmante L., 2 drittuinh wat vei^erko' aang 150 en worden te f zal op Wov6 Me vm. 11 uur, el ca Engel» te Vet>r dei renbond aldaflek pen PAARD afJos. Heide. Inboeder- 4 schuur$cha Vtn een Rtkr tusschen Patsn Se Tegen bekerug zorgen Burei. Gyd voor direct, ten voorm. bij Inde JACOBS, Ls OEVA-< H. Arts, li 17. TEDF om te bewer L. Vollebenp. tb :o R. St. eelap en manor! (l H. V.d. Boune TE'O eeDC gevende 27 kk. J. van Dijiiss 7 wimd H. Verhoevule Mé Profiteer thn op onze t«ds stoom- eifp Prima en vófvi DepotWEBC ra; Stoodvf Chem. ise Speciaal 0\ houdt iederen Ifor van half II fol 5 uur Z1TDA\ Groote je Venray KOSTELOOS Levering van ookop voorschr n artsen. Hofstraat 8 Specialist Btadte is in de maai i teeren den le|2( te VENLO, van 3—5 uur als gewoonlijk Zondag). u

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2