I 1000 Gemengde Berichten Oistricts-Arbeidsbeurs Advertentiën A. Janssen Jacoba Cox Operafrein naar Duisburg „FAUST" Sfudenfencluh Si. Tooneeluifvog Bericht Café-Vergunning mei Biljarf Th. Wintels- Voor Feesfdagen Banketbakkerij H. LINDERS Autolampen KONTAKT VOORDEELICST 5 Bouwterreinen, partij pakkisten, O.T. Rozenberg I wedden betrapt bij het vernielen van isolatiedoppen aan palen van het electrisch net. Zondag werden wederom verschil lende personen bekeurd wegens het met drieën naast elkaar rijden per fiets.Men zij nogmaals gebaar schuwd. In veiband met de ongeregeld heden die Zondagavond cp het Henseniusplein alhier tusschen het publiek en de politie plaats haddeD, zijn gistermorgen een drietal daarin betrokken personen aangehouden en naar Roermond overgebracht. Een hunner verzette zich nogal tegen zijne overbrenging, waarvoor hij zich ook weer te verantwoorden zal hebben. Verbod laten liggen Iepenhout. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis dat het ingevolge de Boschwet verboden is van 1 April tot 1 Oct, Iepenhout te laten liggen, opge stapeld te houden of te vervoeren. Het verbod geldt niet voor geheel ontschorst hout, hout met een door snede kleiner dan 7 cM„ hout dat onder water ligt en hout, waarvan de schors in haar geheel met timmer- manscarbolineum is bestreken. Venray 29 Maart 1934. Burgemeester en Wethouders van Venray O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Toegeloopen een konijn. Inlichtingen Gem. Politie. Voor dpn Politierechter te Roermond stond Woensdag terecht, J. J. B. 25 jaar arbeider te Venray, verdacht van het verwonden van den politiehond van den jachtopzie ner Naus te Nunhem op 3 Febr. j.l. eisch en vonnis f 40 boete of 20 d.h Onze dorpsgenoote Mej. Mia Goumans slaagde te Eindhoven voor het diploma typen. Zij genoot hare opleiding bij de Eerw. Ursulinen te Boxtel. Aanbesteding. Dinsdag werd te Vechel aanbe steed het vergrooten van het R.K. Gasthuis' „St. Jozef" aldaar. Er waren 46 inschrijvers. Hoogste inschrijver was Hoes Nijmegen voor f 232.400. Laagste inschrijver was Alsemgeest Engelen voor f 177,650. Op een na de laagste inschrijver was A. H. Martens, Venray voor f 183,200. Ingeschreven werd door de Gebr. Oudenhoven^ Venray voor f185.400 Gunning volgens bestek. Op Zaterdag 23 Zondag 24 en Maandag 25 Juni, zal de Schutterij „Het Zandakker" ter gelegenheid van haar 5jarig bestaan, een groot schuttersfeest houden in de prachtige feest-weide van de Wed. Janssen Krijns. Het feest wordt opgeluisterd door muziek. Door de gemeente-politie werd op den Deurnesche weg tegen een tweetal personen proces verbaal opgemaakt wegens het vervoeren van 3 hazen in gesloten jachttijd. Het wild werd in beslag genomen. Een veehouder die met zijn koe ter markt ging werd Maandag bekeurd, wegens het laten grazen van zijn dier in het plantsoentje aan de Schoolstraat. Tooncclspci in Venray. Door samenloop van omstandig heden zal het de eerstvolgende weken nogal druk zijn in Venray wat betreft de beoefening van de Tooneelkunst. Met wederzijdsch overleg is deze aangelegenheid zoo geschikt dat er geen twee Uitvoeringen zijn op één avond. Alle uitvoeringen hebben een liefdadig doel. Zooals. reeds werd gemeld, kan de opvoering van „Jim de Schrijver" door de Tooneelclub „St. Servatius" niet anders gehouden worden dan op den tweeden Zondag na Paschen. Dinsdagavond hield de Land- bouwbond Venray hare jaar vergadering. Uit 't jaarverslag bleek, dat de vereeniging in 1933 ruim 40 wagons had omgezet, terwijl de vereeniging thans te beschikken heeft over een batig saldo van ruim f70. Alle kosten zijn thans verzekerd. Door den voorzitter Mart. Wismans werden de crisismaatregelen besproken en de veebeperking. Aan de firma Tillemans, alhier werd opgedragen den aanleg der Centrale-verwarming in klooster en kerk der Eerw. Zusters te Haren, alsmede den aanleg der verwarming in het patronaat etc. te Horst. MERSELO. De arbeider E. van de Radio Centrale Venray had tijdens zijne werkzaamheden het ongeluk met zijn handen aan den draad van het electrische net te komen. E. viel gelukkig met de ladder omlaag. Zijn handen waren ernstig verwond. MERSELO. Als tijdelijk onder wijzer aan de Bijzondere School alhier is benoemd de heer Schreurs uit Haelen. Handboogschutter^'. Bij de op de Smakt opgerichte ha -dboogschutterij hebben zich reeds 12 iedeo opgegeven. In het Bestuur werden gekozen P. A. Coencn, L, Wijnhoven, J. Maassen. De doelen zullen geplaatst worden bij café Fr; Kersten Holthees. HORST. Op verzoek van de R.K. Middenstands vereeniging alhier, werd door het dagelijksch bestuur der gemeente goedgevonden, dat dit jaar de voorjaarskermis met den aan- sluitenden feestdag van O. H. Hemel vaart wordt verlengd. OVERLOON. Maandag bracht onze nieuwbenoemde Burgemeester, de Edelachtb. Heer A. Jans, voor 't eerst na zijne benoeming een kort bezoek aan ons dorp. Ongeveer 1 uur arriveerde de nieuwe Burgemeester in gezelschap van den Eerw. Heer Kapelaan zijner parochie. Hij werd hier ontvangen door .den Loco- Burgemeester Crooymans en andere raadsleden. Z. E. A. bracht een be zoek aan den Zeereerw. Heer Pastoor ea in diens gezelschap aan de kerk en het zustersklooster en vertrok hierna in gezelschap van Wethouder Crooymans naar Maashees. Uit dit onderhoud werd officieel bekend, dat de feestelijke installatie zal plaats hebben op Dinsdag 10 April a.s. Om de nieuwe Burgemees ter een feestelijke ontvangst te bereiden, werd een feestcommissie samengesteld uit de volgende heeren: A. Janssen, hoofd der School, Voor zitter, H. van Daal, Secretaris, J. Henckens, H. v Glabeek, H. Crooy mans, J. H. Janssen, A. Schraven, F. Klaassen, M. Willems, J. Koenen, Th. Kersten en H. Weymans. Zondag j.l. vergaderde de Com missie met alle inwoners van Over- loon. Door alle vereenigingen werd medewerking toegezegd. De Voorzitter deelde mede, dat het de bedoeling was deze ontvangst op dezelfde wijze te doen geschieden, als voor enkele jaren de feestelijke ontvangst van Pater Keizers, maar dan in 't groot. Men is reeds druk bezig met de versiering, oefenen der ruiters, wan delclub, Burgerwacht en Vrijwillige Landstorm. We komen hier nog nader op terug. Ten bate der Sportvereeniging S.S.S. alhier, zal Tweede Paaschdag in 't Patronaat opgevoerd worden het spannende detective-spel in vijf bedrijven „Lord Demon." Om iedereen te laten genieten van het spel der zoo v gunstig bekend staande Tooneelvereeniging van ons dorp, is de entreeprijs zeer laag gesteld. Men neme deze kans waar. HOLTHEES. Hier is men druk bezig om op Dinsdag 10 April a s. de ontvangst van den nieuwen Burgemeester zoo feestelijk mogelijk te doen geschieden. Tot leden der Feestcommissie werden benoemd C. Koenen, G. Bastiaans, Th. v. d Heuvel, R. Zegers en L. Wijnhoven. Alle pogingen worden in het werk gesteld om 10 April ons dorpje een feestelijk aanzien te geven. Vrijdagavond vergaderde onze Schutterij en werd met algemeene stemmen besloten deze feestelijkheden op te luisteren. Ook de Fanfare zegde hare medewerking toe. MAASHEES. Aan de Mode vakschool te Maria-Heide slaagde onze dorpsgenoote Mej. L. Bekkers, voor het examen Costumière. MEERLO. Op 4 April 1934 hoopt de Boerenleenbank alhier haar 25 jarig bestaan feestelijk te her denken. Boerderij brand te Venlo. Woensdagmorgen is de boerderij van den landbouwer J. G de Weert te Venlo afgebrand. De inboedel kon slechts gedeeltelijk worden ge red. Alle land- en akkergereedschap pen alsmede vele veldvruchten gingen verloren. Een vaars en enkele var kens kwamen in de vlammen om. De aanzienlijke schade wordt slechts gedeeltelijk door verzekering gedekt. Liyk opgehaald. Te Roermond werd Woensdag uit de Roer opgevischt het lijk van de sinds eenige dagen vermiste echtge- noote van den arbeider H. aldaar. Mgr. Dr. G. A. H. Bauduin 50 jaren priester. Donderdag herdacht de Hoogeexw. heer Mgr. Dr. G. A. H. Bauduin den dag waarop Mgr. J. A. Paredis hem vijftig jaren geleden priester wijdde. De jubilaris is president van het Groot Seminarie, Magister in het kanonieke recht, kanunnik van het Kathedraal Kapittel, vicaris gene raal van Z. H. Exc. den Bisschop an Roermond, Huisprelaat van Z.H. den Paus en Protonotarius Apostolicus. M AASTRICHT. Woensdag middag is nabij de Grachtstraat het zevenjarig jongetje Fr. Pletzers, wonende aan den Kleine Gracht in de Zuid-Willemsvaart verdronken. De kleine joDgen stond op de trappen, die op enkele plaatsen de straat met het kanaal verbinden te kijken naar een paar visschers en gleed plotseling uit. Men schoot terstond te hulp, doch het duurde toch nog acht minuten voor men erin slaagde, den jongen boven waler te halen. Helaas waren toen de levensgeesten reeds geweken. Onze eicrenliandel met j Duitschland. Per 1 April a.s. wordt dc nieuwe marktregeling inzake kippeneieren voor Duitschland van kracht. De bekendmaking van 10 Februari 1934 is per 31 Maart ten einde. H.M. de Koningin voor de Radio Wij vernemen, dat H. M. de Koningin het voornemen heeft om heden Zaterdag des namiddags ten 1 ure door de Radio een woord ie richten, zoowel tot de bevolking van Nederland, als van de deelen van het Rijk overzee, naar aanleiding van het overlijden van H. M. de Koningin-Moeder. Na de begrafenis van H. M. de Koningin-Moeder. Het Koningin-Emma-fonds (onder steuning van hoog bejaarde behoef- tigen van boven 80 jaar van alle gezindten te Den Haag) werd verblijd door een gift van de firma Meddens en Zoon aan den Hofweg, groot f 1430, als opbrengst van de kijk plaatsen in de etalage-ruimten dezer firma op den dag der begrafenis van H.M. de Koningin Moeder, de geliefde beschermvrouwe van het fonds. De conversieleening van f 900 millioen. Dat bij de groote conversie welke minister Oud beraamt haast is, blijkt wel uit de spoedbehandeling van het wetsontwerp door de beide Kamers. Woensdag werd zij goedgekeurd in de Tweede Kamer en Woensdag avond heeft de Eerste Kamer de wet nog onderzocht om deze Donderdag te behandelen. Minister Oud heeft Donderdag mondeling geantwoord op het voor- loopig verslag. De Kamer heeft nog de bedenking geuit tegen de ver schuiving van de aflossing, welke de minister beoogt met de f118 millioen Mr. Oud verdedigde deze tempo riseering in de aflossing van schuld vooral op grond -^an het feit, dat onze financieele politiek in de af- geloopen periode zoo solide is geweest. Minister Oud schijnt van plan te zijn de heele conversie te doen plaats vinden in een groote leening en stelt daarbij de couponbelasting buiten werking. De Kamer heeft tenslotte de conversie z.h.s. aangenomen. Coöperatieve Centrale Boeren leenbank. Terwijl in 1932 de plaatselijke b&nken ruim 9 millioen gulden meer terugvroegen dan belegden, is vol gens de* verlies- en winstrekening 1933 daarin een aannemelijke ver betering gekomenover dit jaar werd ruim 2 millioen meer belegd. Drie mannen in brand. Donderdagmiddag waren drie jonge werklieden bezig met het leggen van een rubbervloer in de in aanbouw zijnde school van de Christus Koning kerk te Nijmegen. Zij maakten daarbij gebruik van benzine. Een ven hen beging tij lens dit werk de onvoor zichtigheid een sigaret aan te steken. De benzinedampen vlogen onmiddel lijk in vlam met het gevolg, dat de drie mannen in een minimum van tijd in lichter laaie stonden. Twee hunner hadden de tegen woordigheid van geest uit een open staand raam op een lager gelegen dak te springen, waar zij met toege schoten hulp erin slaagden de vlam men te dooven. Een van hen beiden, de ongehuwde D. B. had evenwel nog zoo ernstige brandwonden opge- loopen aan gelaat en handen, dat hij naar het Wilhelminaziekenhuls moest worden overgebracht. Donderdag avond was zijn toestand zonder levensgevaar. Erger was er aan toe het derde slachtoffer de ongehuwde A. L die niet zoo gauw had weten weg te komen als zijn beide kameraden. Toen de brandweer het vuur in het lokaal had gebluscht en het slachtoffer kon worden bereikt, bleek de man aan het gelaat en het geheele bovenlichaam met brandwonden over dekt te zijn. Hij verkeerde in deernis- wekkenden toestand en is, nadat de eerste geneeskundige hulp was ver leend, per ziekenauto naar het St. Canisiusziekenhuis overgebracht. Donderdagavond verkeerde de ongelukkige in levensgevaar. De tweede man, die uit het raam was gesprongen, was er nog het best aan toe. Hij had slechts eenige lichte brandwonden opgeloopen. Schietpartij in den Raad van Muiden. Donderdag heeft de Amsterdamsche rechtbank in raadkamer uitspraak gedaan in de zaak tegen den Muiderbergschen fotograaf I. Ze heeft den verdachte ontoerekenings vatbaar verklaard zoodat de ver volging, tegen hem ingesteld, geen voortgang zal vinden. De rechtbank gelastte, conform den eisch van den officier. Ibeling's buiten vervolging stelling, benevens zijn opsluiting in een krankzinnigen gesticht. Het graf van H. M. de Komingin- Moeder. Men deelt mede, dat de Nieuwe Kerk te Delft Woensdag en Don derdag door 10,000 personen is be zocht. Zaterdag en Maandag, 2en Paaschdag, zal de gelegenheid daartoe nog open blijven. Voor bezichtiging gelieve men zich rechtstreeks tot den president-kerkvoogd te wenden. Uit drukkelijk wordt erop gewezen, dat er Zondag a.s. geen gelegenheid daartoe zal bestaan. De eerste kievitseieren. Dezer dagen zijn de eerste kievits eieren aan H. M. de Koningin aan geboden. Prinses Juliana heeft het eerste kievitsei ontvangen van de Gezusters H. en Tj. Andringa te Makkum. De inbraak te Gemert. We hebben gemeld, dat te Gemert bij de gebroeders van der Ven was ingebroken en een bedrag van onge veer f 1800 was gestolen. De buit die den brutalen inbrekers in handen was gevallen blijkt echter, naar de „Bossche Courant" meldt, veel grooter te zijn geweest dan men aanvankelijk vermoedde. In den loop van het eerste onder zoek bleék dat niet minder dan ongeveer 8000 gld. aan geld en effecten werd vermist. De politie vond om en bij het huis verschillende sporen. De speur hond van den rijksveldwachter uit Heesch bij Oss ging telkens als men hem op een spoor zette in dezelfde richting zoodat men meent ook hier een aanknoopingspuot in te vinden. Het geheele huis en omgeving werd door de politie zeer nauwkeurig afgezocht. Den geheelen dag zijn de mannen in touw geweest met tot resultaat, dat zij des avonds de hand wisten te leggen op een bedrag van circa f 6000 aan effecten en hypo- theekbrieven. Verschillende geldswaardige papie ren hadden de dieven op hun terug tocht verloren en werden o.m. in de velden teruggevonden. Thans kan als vaststaande worden aangenomen, dat nog f 1765 aan brankpapier en zilvergeld plus enkele kleinere effecten in handen der boeven is. Door de snelheid waarmede de politie van 20 posten werd gealar meerd, w.o. Den Bosch, Oss, Hel mond. etc., heeft men wel niet meer het geluk gehad den dader te grijpen, maar werden toch waardevolle ge gevens verzameld. Ingezonden. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Mijnheer de Redacteur. Vergun mij een plaatsje in uw veel gelezen blad, waarvoor bij voorbaat mijn dank. Met genoegen las ik in Uw blad dat op 17 April a.s. een gouden bruiloft, wat geenszins een alledaagsch geval is, zou plaats hebben en als buurman heb ik mij afgevraagd, hoe in deze te handelen, om zulken dag voor het paar tot een onvergetelijken te maken, met medewerking van den EdelAchtbaren Heer Burgemeester der gemeente Venray, die der traditie gewoon, steeds in zulke gevallen zijne medewerking heefl verleend en ook thans ia dit geval zulks zou hebben gedaan. Als buurlui en vooral als de naaste, hebben wij getracht, door tusschenkomst op de medewerking van ingezetenen op volle medewer king te mogen rekenen en hadden wij besloten, den Heer Burgemeester in deze te raadplegen. Jubilarissen en hun familie kwamen ons deel te weten en verklaarden geen steun of hulp noodig te hebben en ons werk niet op prijs te zullen stellen op grond waarvan wij dan ook alle ingezetenen van Venray, alsook den Heer Burgemeester, muziekkorpsen en dergelijke verzoe ken dien dag zich te onthouden van blijken van belangstelling, op verzoek. Nogmaals dankend. Enkele Buurtbewoners. Ingekomen en vertrokken personen van 16 tot 23 Maart VERTROKKEN K. Laure, z.b.. naar N. O. I. P, Kersjes, hulpkommies, naar Maastricht J. Kersjes, idem, naar Mheer M. Janssen, dienstbode, naar Bergen (L.) B32 J. Vissers, z.b., naar Kessel (L.) M. v. d. Vorle, dienstkn. naar Boekei Logt A16 D. Timmermans, onderwijzeres, naar Helden Egchel 37 F. v. d. Heuvel, sigarenmaker, naar Tegelen Veldstraat 59 A. Timmermans, coiffeur n. Kessel Broek 258. Burgerlijke Stand Venray van 23 tot 30 Maart 1934. GEBOREN Magaretha M. v. Staveren, Bosch huizen. Peter A. M. Schaeffers. Patersstr. Petronella J. Jeuken, Groote Straat. Maria F. H. van Bergen, Heide. Petronella Driessen, Hoogriebroek. Joseph P. Laurense, Hofstraat. OVERLEDEN Gerardus v. d. Heuvel, 75 jaar, Oostrum. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag Hoogfeest van Pa- schen, in alle H. Missen collecte ten bate der kerk 6 uur le H. Mis, 7 uur H. Mis en generale H. Communie voor de mannen der H. Familie, half 4 de Vespers. Maandag, 2e Paaschdag. de diensten als op Zondag, om 10 uur zal de hoogmis voor de zielerust van Jan Poels worden opgedragen door den Adviseur der Werkliedenvereeniging, op verzoek van die vereeniging. Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor de overl. familie Bouten en vanMegen 8 uur leesmis. Woensdag half 8 besteld Jaarg voor de overl, familie van Meijel en van Megen. 8 uur bestelde zieledienst voor Josephine v.d. Voort, echtgenoote van P. Krudde. Donderdag 7 uur te Veltum H, Mis, half 8 leesmis voor Jan Poels, namens de havenarbeiders, 8 uur sol. Jaarg. voor C. van Valkenburg. 'Vrijdag, le Vrijdag der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 Jaarg. voor Godfried van Vlodrop en Petronella v. Opbergen, 8 uur gestichte leesmis. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 3e klas te biechten, half 8 Jaarg. voor Lambert Direcks, 7 uur Lof. De kleintjes der eerste H. Communie moeten de volgende week iederen dag in de H. Mis van 8 uur zijn, de jongens hebben catechismus Paasch-Maandag na de Kindermis in de Meisjesschool en Dinsdag na de H Mis van 8 uur. Dê meisjes Woensdag en Donderdag na de H. Mis van 8 uur. Vrijdag om half 11 en Zaterdag om half 10'oefenen. Als er nog iemand is, die zich voor de meisjesretraite van 7—10 April wil opgeven, stellen daar niet mee uit, maar geve zich vóór a.s. Dinsdagavond op. Op den 3den Zondag na Paschen zullen de studenten van 't Gymnasium in 't Patronaat ten bate van de zieken van Venray een tooneelvoorstelling geven: „De Burgemeester van Dennen heuvel." Vóór dien tijd worden er reeds entreekaarten verkocht aan de huizen. Wij hopen door een flinken verkoop het reisgeld bijeen te krijgen om eenigen onzer zieken de groote opbeuring en troost van Lourdes te kunnen schenken. H. FAMILIE De volgende mannen vieren hun patroonheilige a.s. week J. Kemps, H. Jacobs, Ingenpas, G. in 't Hulst, H. Custers, W. Gossens, M. Pouvvels, L. Creemers, Joh Sijbers, Joh. Clephas, H. Strijbosch. Paterskerk Zondag. Hoogfeest van Paschert. om 5, 6 en 7 uur H. Missen. 8 uur pl. Hoogmis, kwart voor 5 pl. Vespers, half 6 pl. Lof. Generale absolutie voor de Derde Orde. Maandag 2de Paaschdag de H.H. Missen als op Zondag, 8 uur Hoogmis kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Woensdag te verdienen volle afl. o.g.v. Vrijdag, le Vrijdag der maand, toe gewijd aan het H. Hart, 7 uur Hoogmis met Litanie, half 6 Lof en akte van eerherstel. Patronaat. Met Paschen geen patronaat. Naar de goede oude gewoonte wordt even wel de contributie voor dezen Zondag wel voldaan, den volgenden keer. MARKTEN Venray Woensdag i April Cuyk Dinsdag 3 April Horst Dinsdag 3 April KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd i 1 smidsknecht voor Venray en Overloon. 1 keukenmeisje voor Helmond 1 keukenmeisje voor Venray 1 Mei 1 2e meisje voor Veoray 1 Mei 1 dienstmeisje boven 20 j. VeDray 1 schildersknecht voor dadelijk 1 dagmeisje voor Paschen 14-16 j. 2 boerenknechten voor Oirlo 1 boerenknecht voor Holthees Bieden zich aan boerenknecht van 47 jaar voor dadelijk bekend met melken en alle voorkomtnde boerenwerk. 2 meisjes 14 jaar 1 burgermeisje 16 jaar 1 burgermeid 24 jaar Het melden van de tewerkgestelden bij de Werkverschaffing wordt één week uitgesteld, dus op 8 April a.s tusschen 910 uur. Op 7 Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders en den dag te herdenken waarop zij vóór 40 jaren in den echt werden verbonden. Dat God hen nog vele jaren moge sparen, is de wensch van hun dierbare 18 Kinderen. voor de voorstelling van Groote Opera met Ballet v. Gounod in 5 bedrijven. Zaterdag 1 April 1934 Kaarten nog verkrijgbaar tot Donderdagavond. TE KOOP kinderlooprek en sportwagen Adres Bureau dezer. i (e HEIDE-VENRAY Zond! i in de zaal van P. LITJlj Ie OOSTRUM op Maan^ i in zaal LINDERS, ie VENRAY op Donderdi I in zaal WILHELMINtt' Opgevoerd wordt het blijspel in 4 bedjGi „ZIJN millioeiT Aanvang 7 uur precies. Entree le rjr. Plaatsbespreking op de dagen der uiten Ondergeteekende maakt aan de geachte inwoners van Venray bekend dat hij de van wijlen G. L. VERBEEK, Hoenderstraat, vanaf 1 April zal voortzetten. Voor prima consumptie zal worden zorg gedragen. Onder voortdurende aanbeveling, Verheelt Heerlijk Gebak Limb. Vla s Venrayscbe rondjes uit de Groote Straat 24. Telef. 91 bij het als hypotheek gevraagd, voor 4 jaar vast, tegen 5 pet. Brieven onder letter M aan bureau dezer. Gevraagd net dagmeisje circa 16 jaar, per 1 Mei. P. Baken, Bakkerij. TE IKOOE 3 wei-beesten en partij biggen M. Jenneskens, Nachtegaal 8 TE EOOE aan den Langenweg. 8 Adres Bureau dezer. TE KOOE spotprijzen, moeten weg. KONTAKT, Hofstraat 6 8 Speciaaf O ogen- Opticien houdt iederen WOENSDAG en ZATERDAG van half 11 tol hall 1 en van 2 tol 5 uur ZITDAG Groote Straat 15a, Venray (bij F. Verhey) Kosteloos Oogonderzoek Levering van 1 ekias BRILLEN ook op voorschrift van H.H Oogartsen

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2