Fornuizen een prachtsortiment witte en gekleurde Wollen en Zijden Jurken een prachtsortiment Wollen Stoffen om zelf Jurken te maken Tricot bovenkleeding «Jung- hans' in al zijn nieuwe uit voering, alle Onderkleeding, alsook Kousen, Slobkousen, enz. 1. 2. 4. KLOMPEN. Paardenmarkt Koop bij voorkeur Org. „Waschpatent" ^oder/;. Da Meubelzaak 5 °/o korting. Groote sorteering A. H. 01 HAEN, VENRAY Adverfentiën In de nieuw-verbouwde zaak van RA.MING, ligt thans alles gereed wat U voor Uw Communie kind noodig heeft zie thans onze etalage's. •JtÉVIjfl Aan 't van ouds bekende adres v.h. Jan Bekkers Kunst-Sloppen kleedingstukken. M. van Heiister te VENRAY Jos. C. M. Neeteson sbhhi neeteson's speciale middelen Zaadhandel. A. Coopmans Peter Hendrix MEUBILEERING werd tenslotte unaniem verworpen. Met deze beslissing, welke deszelfs gevolgen ook mogen zijn, wenschte de raad zich en het college van B. en W. geluk, nu eindelijk een raad voldoende zelfstandigheid toonde om zich te verzetten tegen de dwangmaatregelen der regeering ten opzichte van de steunverleening. Doodelyk ongeluk. In een pijler van Staatsmijn Hendrik is Dinsdag de 31-jarige schutgoot- meester W. L. van Tulden uit Rumpen onder plotseling afvallend gesteente geraakt en eenigen tijd later aan de gevolgen van inwendige kneuzingen overleden. De man was gehuwd en vader van een kind. Stopping sneltrein. Door het bestuur der R. K. Middenstendsvereenlging te Tienray is een schrijven gericht aan de directie der N. S. te Utrecht in houdende een verzoek om den sneltrein no. 348 vertrekkende om 17.48 uit Venlo te Meerlo -Tienray te laten stoppen. Genoemde vereeniging heeft tevens aan de Kamer van Koophandel en Fabrieken in Noord Limburg verzocht adhaesie aan dit schrijven te be tuigen. Boerdery afgebrand. Te Echt Berkelaer is Dinsdag middag de boerderij van den land bouwer F. Cuypers afgebrand. De heer Delsing, die daar juist passeerde, wist met gevaar voor eigen leven vijf kinderen uit 't brandende perceel te redden. Een der kinderen bekwam ernstige brandwonden aan gelaat en armen. Dr. Sonnen verleende genees kundige hulp. Het vee werd gered. Verzekering dekt de schade. Zware brand te Heerlen. Dinsdagnacht heeft een zware brand gewoed in een perceel aan de Willemstraat te Heerlen, waarin gevestigd is het café en concertzaal van v. d. H. Spoedig stonden het café. de daarchter gelegen danszaal en het trappenhuis tot aan de bovenste verdieping in lichte laaie. De heer v. d. H. en zijn familie wisten zich bijtijds in veiligheid te stellen. Verbod vanrooken ter voorkoming van gevaar voor bosch-, heide-, gras- en veenbrand. WAARSCHUWING. De Burgemeester van Venray herinnert de ingezetenen aan bet besluit van Burgemeester en Wet houders dd. 11 Juni 1925, waarbij ingevolge het bepaalde bij artikel 429 sub 4 ven het Wetboek van Strafrecht, is VERBODEN het rooken in alle bosschen, veen-, turf- en heidegronden en tot op een afstand van tien meter hiervan op alle daardoor, daarin, daarlangs of daarbij gelegen wegen, voetpaden of open plaatsen of terreinen. Dit be sluit is op de wijze bedoeld in artikel 203 der Gemeentewet, denzelfden dag afgekondigd en onmiddellijk in werking getreden. Aan dit besluit zal zeer streng de hand worden gehouden en bij over treding onmiddellijk proces verbaal worden opgemaakt. Venray 8 Maart 1934. De Burgemeester van Veniay, O. VAN DE LOO. Verbod van loopen in de bosschen. De Burgemeester van Venray brengt nogmaals ter algemeene ken nis, dat het, met het oog op het groole brandgevaar, verboden is in de gemeeDtebosschen zich op te houden. Aan de bosschen zijn plaatjes aan gebracht „Verboden Toegang." Aan dit verbod zal streng de hand worden gehouden en bij overtreding onmiddellijk proces-verbaal worden opgemaakt. Tegen degenen, die de geplaatste bordjes mochten verwijderen, ver plaatsen of beschadigen, zal met strengheid worden opgetreden. Venray, 8 Maart 1934. De Burgemeester van Venray. O. VAN DE LOO. Alle artikelen voorhanden in DE ADELAAR Jos. C. M. Neeteson v.h. ass.apotheker v.Dr. Slruben Groote Straat VENRAY Communie-Hleeding U weet prachtig van pasvorm en soliede. te bekomen Tuil-, Bloei i LaiouwzÉii Schoolstraat 24 Venray Stopt voor U absoluut onzicht baar alle voorkomende scheuren, fouten, brand- gaatjes enz. in Vlugge en nette bediening. 2 Beleefd aanbevelend, Schoolstraat Horst Mansklompen extra sterk 60 Vrouwenklompen 43 Kinderklompen 25 Hooge Klompen, Klompriemen, steeds reuzensorteering. Steeds gratis plaatsing van rijwielen. r Hofstraat 8. 20 Woensdag 14 Maart Het volledigst gesorteerd en goedkoopst adres in Chemicaliën,. Binnen- en Buitenlandsche Geneesmid delen en geneesdrachlige kruiden, Verhandsloffen, Zieken- en Babyverple- gingsarlikelen, Parfumerie Eau de Colognes, Sham- pooings, Huidcrèmes en alle drogislerijarlikelen. in het meest betrouwbare, vakkundigate en degelijk- ste adres: v.h. ass.-apotheker van Dr. Struben tegen hoest, slijm- en kinkhoest, verkoudheid, bronchitis, asthma, hoofdpijn, keelpijn, maagklachten, slechte spijsvertering, moeilijke en ongeregelde stoelgang, aambeien, ver zwakking, bedwateren, slechte eetlust, wormen of maden, likdoorns of eelt, wratten, hoofdroos, zomersproeten, spit, rheumaliek, transpireerende of pijnlijke voeten, zenuw- of andere pijnen, OVERTREFFEN ALLE ANDEBE. Voordeeliger of beier dan in ,,DE ADELAAR" koopt U nergens, terwijl kwaliteit van al onze artikelen hoofdzaak blijft. Koopt bij ons Uw Krus'chen Salt (met gratis proef- flacon) Levertraan, Sanatogen, Bloed- en Kinawijn, medicinale maagpepermunt, Purol, zalven en pasta's, overvette grondzeep voor uw baby, Vasenol en andere Strooipoeder* soorten, Harol en andere hoofd Eau de Cologne's, tandpasta's en tandenborstels, glycerine, Kamferspiritus, limonade-essence's in diverse smaken, Vossekop kleeren en schoen verven (welke bij ons steeds versch in alle soorten en kleuren te krijgen zijn). Drogistenboenwas voor de schoonmaak (iels bijzonders, boenen niet noodig. Eenmaal geprobeerd, blijft be geerd). Ratten-, muizen- en insectenverdelgingsmiddelen, scheerbenoodigdheden als mesjes borstels, zeepen en apparaten in alle prijzen, prima Eau de Cologne's enz. ALLES UIT ,;DE ADELAAR" waarborgt U kwaliteit. Voorradig soortechte kiemkracht. Bloem-, Tuin- en en Landbouwzaden. Vraagt onzen prijscourant met cultuurbeschrijving, onmisbaar voor kleine tuinders. Begin April Winterkool planten en Bloemenplantjes. Bamboestokken goedkoop en onverslijtbaar voor erwten, toma- teirpprincessen en staakboonen. Zegt het voort. Langstraat 44. 22 onmisbaar voor de kinderwasch In prijs verlaagd. Vraagt inlichtingen bij Patersstraat 9 12 11 geeft tot en met Paschen op alle Meubelen

Peel en Maas | 1934 | | pagina 10