4 Pywieleb tweede dienstmeisje roodbont maalkalf Voor de Schoonmaak De Adelaar Leden Goedkii Gemengde Berichten Districts-Arbeidsfceurs Advertentiën J. POELS-Janssen TANDARTS KRUYTZER verhuisd Groote Straat 2. PALTHE Verven en Stoomen Laai llians LAAT NU matrassen stekruben a f 5.- HUIS c.a., bouw terrein, bouw- en weiland te Venray Notaris Pluymaekers Notaris Pluymaekers Dr.A. Lommen Peter Hendrix Griep en Influenza. Extra Aanbieding. Sfi< Eensgjir een fa ZIED: DE ORI Lef op Het w NIC. Bi ODI De nieuwe Bouwverordening Belanghebbenden worden eraan herinnerd, dat de nieuwe vero-dening op het bouwen en de bewoning voor de gemeente Venray (Bouw< verordening) is in werking getreden en derhalve van nu af aan met de bepalingen daarvan bij het bouwen, verbouwen enz. van woningen en andere gebouwen in den zin der Woningwet moet worden rekeniag gehouden. Exemplaren der nieuwe bouwver ordening zijn ter Secretarie verkrijg baar. Venray. 10 Februari 1934. Burgemeester en Wethouders van Venray O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN Diamanten jubileum. Gisteren herdacht de heer Henri v. d. Bosch den dag waarop hij voor 60 jaren lid werd van het Kerkelijk Zangerskoor alhier, en waarvan hij 44 jaar het voorzangers schap waarnam. Begeleid door de leden van dit koor trok de jubilaris en familie leden om 8 uur naar de Parochie kerk, waar door de H. E. Heer Deken Thielen een plechtige H. Mis tot dankzegging werd opgedagen. Namens het Kerkbestuur en Kerke lijk Zangerskoor werden cadeaux aangeboden. Verschillende blijken van belang stelling mocht den krassen jubilaris ondervinden, die op dien dag tevens 78 jaar oud werd. 's Avonds bracht Venray's Fanfare een serenade. De komende weken zullen de propagandisten der Kiesvereeniging de contributie ophalen voor het jaar 1934. Glasverzekeriag. Als een bewijs dat onze onder linge Glasverzekering zich nog in vollen bloei mag verheugen, bleek op de Donderdagavond gehouden vergadering, toen bekend gemaakt werd, dat ook weer over het afge- loopen jaar geen premie behoeft te worden betaald. Door de gemeente-politie alhier werden eenige winkeliers be keurd wegens overtreding der Win kelsluitingswet. GEVONDEN een handschoen Inlichtingen gemeente-politie. Vastenavond Dinsdag zullen op het Henseniusplein groote volks- vetmakelijkheden plaats hebben. De oude gewoonte van zakloopen, bal- kruien, sprietloopen, stroophappen enz., eigen aan ie vastenavond, zul len voor Venray niet verloren gaan. Voor juryleden hebben zich bereid verklaard de Heeren van Opbergen, Clephas, Wintels, WiDters, Arts uit Leunen en Strijbos Castenray. En de prijzen? Gewoon een abnormali teit zooveel. Kees Henskens' Visch- handel Venray geeft 400 pond visch aan prijzen weg. De jeugd zal hare behendigheid toonen. Komt zien en genieten. Dus allen op naar het Henseniusplein. De wedstrijden vangen aan on middellijk na afloop van de visch- verkoop, welke plaats vindt vaD 1 tot 2 uur. Het geheel zal wordeD opgeluisterd door muziek. Zie verder advertentie. Bocrinnenbond Leunen. In het Bondsgebouw te Leunen hield de Boerinnenbond aldaar hare jaarvergadering, welke goed bezocht was De Voorzitster Mej. Litjens opende de bijeenkomst op de gebruikelijke wijze en heet de aanwezigen welkom Nadat de notulen hierna door de Secretaresse Mej. Asselbergs zijn voorgelezen en vastgesteld komt aan de orde het jaarverslag. Hieruit blijkt dat de vereeniging reeds 110 leden telt terwijl zich nog een 15 tal hebben opgegeven. In het afgeloopen jaar werden gehouden 5 Alg. vergaderingen en enkele lezingen o.a. 2 door den heer Vissers Hoofd der Bijz.- school te Leunen. Verder werden een groot aantal boekjes onder de leden verspreid. Bij acclamatie werden de aftredende bestuursleden de dames Litjens en Willems herkozen. Medegedeeld ^werd verder nog, dat medio Febr. een eiercursus zal gehouden worden. Pastoor Strijkers geest. adv. Dam dan het woord om de boerinnen nog eokele hartelijke woorden te zeggen. Spreker wees op hét groote nut der organisatie en spoorde ten slotte de moeders aan hun dochters naar de Landbouwhuis- houdschool en de zoons naar de Landbouwschool te zenden, daar het vooral in deze tijden zonder kennis niet meer gaat. Het slot van deze geanimeerde vergadering vormde een mooie serie lichtbeelden. OOSTRUM. Op het solisten- concours te Reuver werden een 7tal leden onzer Harmonie bekroond en wel als volgt Eere-afdeeling: J. v.d. Venne. bas si b, le prijs met 135 p. lof; P. Poels, le prijs met 117 p. Uitmuntendheid: H. Janssen, bary- ton, 2e prijs met 94 p. 2de afdeeling: J. Verstegen, trom bone, le prijs met 127 p. P. v. d. Venne, clarinet, 2e prijs met 105 p. L. Custers. fluit. 2e prijs met lOOp. Aan de bekroonden een hartelijk proficiat 1 Op de morgen Zondag alhier te houden uitvoering zullen de be kroonde solisten hunne coDCOurs- nummers ten gehoore brengen. Een mooie avond staat ons dus te wachten. Zooals we tenminste uit Horst vernamen, heeft de tooneel- dub van 't Mannenkoor aldaar, die ook haar medewerking verleent, buitengewoon succes gehad met de opvoering van het stuk „Het Gouden Recht" van Jan Gcosveld. Zie advertentie in dit Blad. MERSELO. „Eigen ontspanning in eigen kring" is 't voornaamste motief geweest voor 't houden van een concert met tooneeluitvoeriDg op Vastenavond-Maandag, 't Geko zen stuk over Sally, die bofte met de wedrennen is geknipt om een gezonde vastenavondstemming te wekken. Pas verschenen is dat humorstuk even origineel en frisch als nieuw. Wie 'n plezierige avond wil hebben zorge getuige te zijn van Sally's dolle sprongen, waartoe hem z'n Sweepstakie dwong en in staat stelde. YSSELSTEYN. Woensdag werd hier namens „Eigen Boer" eene H. Mis opgedragen voor de zielerust van Jan Poels, „de vader van Yssel- steyn." De bestuursleden van de Stichting waren hierbij ook aanwezig. Alle schoolkinderen naderden ter H. Tafel, wat deze plechtigheid bijzonder ver hoogde. CASTENRAY. Ook hier zal met Vastenavond weer een heele drukte zijn. Behalve de jaarlijksche hard draverijen, zal Zondag een bumoris tische avond gegeven worden. Zie Adv. HORST. Uitslag van de op Donderdag gehouden aanbesteding der Boerderij van Mej. Wed. Bruysen. Architect P. Duyf. Er waren 24 inschrijvers. Hoogste Janssen Manders, America f 26895 Laagste Gebr. Kersten, Wanssum f 20569. Niet voldaan aan ambtelijke vordering. Th. T. chauffeur te Boekei was door de Rechtbank te Roermond veroordeeld tot f100.— boete of l maand hechtenis, omdat hij op 17 Sept. 1933, te Venray niet wilde stoppen toen de marechaussee het vorderde. Daags te voren had verdachte een bekeuring gehad, omdat hij een veel grooter aantal soldaten per autobus overbracht, dan waarvoor vergunning verleend was. Verdachte was in hooger beroep gekomen, omdat hij de straf zoo zwaar vond, maar de adv. gen. wees er op, dat de zorg voor de openbare veiligheid politie maatregelen nocdig maken waaraan moet worden voldaan. De eisch luidde bevestiging van het vonnis. HOLTHEES. Zondag had alhier het aangekondigde concert met tooneeluitvoering plaats in de zaal van den heer F. Bonants. Het muzikale- zoowel als het tooneelgedeelte mag schitterend ge slaagd heeten. Hier is een woord van dank aan muzikanten en toonee- listeD, en vooral aan de leiders M. van Opbergen en H. Weymans te Overloon, niet misplaatst. OVERLOON. Maandagavond had alhier in 't Patronaat de algemeene jaarvergadering plaats van het Wit- Gele Kruis, onder voorzitterschap van M. Eibers. Uit 't jaarverslag van den Secre taris A. H. Janssen, óntleenen we het volgende In 't afgeloopen jaar werden 1 algemeene vergadering en 5 bestuurs vergaderingen gehouden. Aantal leden thans 204. De inkomsten bedroegen in het afgeloopen jaar f 1885.71 uitgaven f 1757.90. Batig saldo '32 f 255,99. Batig saldo thans f 383.80. Door de Zusters werden 4674 bezoeken afgelegd bij 158 patiënten. In 't Polikliniek 3320 bezoeken, aan 175 patiënten. Uit 't Magazijn werden 282 maal artikelen geleend. Ook de kraamverzorging werd vanaf Mei '33 ter hand genomm, door Mej. A. Vijgeboom hiervan werd 19 maal gebruik gemaakt. Nog werd door den Secretaris een uileenzettiDg gegeven van de werk wijze van een ziekte- en operatie kostenverzekering, uitgaande van het hoofdbestuur van het Wit-Gele Kruis. De tarieven zijn niet hoog. De opgaven kunnen voorloopig ge schieden bij den Secretaris of een der bestuursleden. Bij genoegzame deelname kan een agent worden benoemd. Door het bestuur werd voorgesteld om een verzoek te richten tot den Directeur van het Post- en Telegraaf kantoor te Venray, om in de kom eentelefoon doorverbinding te krijgen. Dit voorstel werd door de vergade ring gesteund. Zondagavond omstreeks 6 uur brak brand uit in de brandhout bergplaats van de Meisjesschool der Eerw. Zusters alhier, welke berg plaats grenst aan de Meisjesschool en Gymnastieklokaal. De brand werd opgemerkt door enkele voorbijgaande meisjes. Door het krachtdadig op treden der Overloonsche brandweer en andere personen en met behulp enkele brandbluschapparaten „Saval", was men het vuur spoedig meester. Ook de motorbrandspuit van Venray was gealarmeerd, welke spoedig arriveerde, doch toen was men het vuur reeds meester. De aangrenzende lokalen, met uit zondering van een kleine schade, bleven gespaard. Met ingang van 1 April a.s. is aan den heer H. v. Glabbeek eervol ontslag verleend als onder wijzer aan de bijz. lagere school voor jongens alhier. Noord-Limb. federatie van Ruiterclubs. Naar wij vernemen, zal de Fede ratie van Noord-Limb. Ruiterclubs Vastenavond Dinsdag te Sevenum haar algemeene vergadering houden. Verschillende voorstellen betrekking hebbend op het nieuwe rij- en ren- seizoen, zullen besproken en afge handeld worden. Bij de Noord Limb. Federatie zijn thans aangesloten de ruiterclubs Amerika, Grubbenvorst, Sevenum, Castenray en Melderslo. Steeds nieuwe smokkelaarstrucs Op het stationsemplacement te Roermond werden door de politie twee personen, een Duitscher uit Reijdt en een Nederlander uit Vlo drop aangetroffen. Daar de aanwe zigheid dezer personen op deze plaats en op dezen ongewonen tijd de politie verdacht voorkwam, jverd een onderzoek ingesteld met het gevolg, dat twee zakken met tabak, koffie en cacao onder een spoor wagen werden gevonden, Het twee tal bekende, dat hun plan was de goederen zoodoende frauduleus in Duitschland binnen te krijgen. De gevulde zakken werden in be slag genomen de twee mannen werden naar het politiebureau over gebracht. Crisisinkomstenbelasting. Ingediend is een wetsontwerp tot heffing van een crisisinkomstenbelas ting. De hoofdinhoud van het ontwerp is, dat een belasting wordt geheven van de binnen het rijk wonende personen, wier inkomen, vergeleken met dat over het belasting jaar 1931—32 niet of minder dan 10 pet. is gedaald. Daarbij worden echter de noodige correcties toegepast voor een aantal gevallen, waarin een enkele vergelijking der latere in komsten van een belastingplichtige met die over het gemelde belasting jaar niet tot een billijk resultaat zou voeren. Met inachtneming van deze correcties bedraagt de belasting 10 pet. van het bedrag, waarmede het actueel inkomen 90 pet. van het vergelijkingsinkomen overtreft. Een belastingplichtige, die over 1931—32 was aangeslagen naar een inkomen van f 10.000 en die dat inkomen thans nog geniet, betaalt derhalve aan crisisinkomstenbelasting 10 pet. over f 1000. Was zijn inkomen tot f 12.000 gestegeD, dan zou hij 10 pet. over f 3000 betalen. Ten 3lotte wordt voorgesteld de crisisinkomstenbelasting te heffen over 5 achtereenvolgende belasting jaren, voor het eerst over het belastingjaar 1934—35. Ëen drieling geboren te St. Anthonis. Het huisgezin van den landbouwer M. V, te Lactaria onder de parochie te St. Anthonis werd Dinsdag ver blijd met de geboorte van drie men. In een kelder gevallen. Dinsdagavond heeft de 78-jarige heer J. L. Pantus te Oeffeit, toen hij een bezoek aan oud-burgemeester Van Haren had gebracht, bij het verlaten van diens woDing een verkeerde deur geopend. Hij stapte daardoor in den kelder en viel van groote hoogte op den steenen vloer Het gebeurde werd eerst geruimen tijd later bemerkt. Men vond den grijsaard bewusteloos met een gebroken schouder en zware hersen schudding. Woensdag is hij aan de gevolgen overleden. Burgerlijke Stand Venray van 2 tot 9 Febr. 1934. GEBOREN Johanna W. A. Swinkels, Nachiigaal Peter J. G. Smits, Veulen Gerardus M.Loonen, Hoogriebr. OVERLEDEN Willem Camps, echtgenoot van E. van Rhee, 80jaren, Castenray. 1 patient St. Servatius. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag geen Congregatie, 3 uur Lof. Maandag half 8 besteld jaarg. vooi Jan v. d. Boogaart, 8 uur zieledienst voor Jan Poels van den Landbouwbond Heide. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Jan Swinkels en overleden familie Hendrix-Keltjens, 8 uur jaarg. voor Jan Poels. Woensdag Aschdag half 7 H. Mis voor de vrouw van Mathijs Verheijen als lid van de vereeniging O. L. Vr. van Goeden Raad, 8 uur H. Mis, 9 uur Hoogmis, na. iedere H. Mis worden kruisjes uitgedeeld. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor de overleden familie Wouters-Cox, 8 uur jaarg. 2e klas voor Leonard Smulders. Vrijdag half 8 besteld jaarg. voor Jean Janssen, 8 uur zieledienst voor Jan Poels van het Hoofdbestuur der Landbouwschool St. Martinus, half 9 Sol. zieledienst voor Jan Poels als lid van de Vriendenkring „Goudmijn", kwart na 4 Kruisweg. Zaterdag half 8 besteld jaarg. voor Gerard Peeters, 8 uur besteld jaarg. voor Arnoldus Jansbeke en Anna Maria Verstegen, kwart na 4 Lof. De jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 4e klas komen te biechten. Op de Vrijdagen in de Vasten kwart na 4 Kruisweg en op de Zondagen 5 uur Lof en Lijdensmeditatie. In de eerstvolgende weken zal door de Zelatricen rondgegaan worden voor de Voortplanting des Geloofs. Van 27 Februari tot 2 Maart is een retraite voor dienstplichtigen. Wij hopen dat de ouders hun dienstplichtige jon gens zonder uitzondering naar deze retraite zullen sturen. De jongens kunnen zich opgeven bij den Directeur van het Retraitewerk, Kapelaan Geur(s. H. FAMILIE. De volgende mannen vieren a.s. week de patroonheiligen, die zij voor dit jaar getrokken hebben P. Linders, Jos. Bouten, Antoon Laurensse, Th. Lichteveld, Johannes Lemmens. M. Rongen, W. H. Rullen- raad, Michiels, M. v.d. Voort, J. Janssen. Paterskerk Morgen Zondag. Maandag en Dins dag plechtige viering van het 40-uren- gebed. Het Allerheiligste zal uitgesteld zijn van 's morgens 5 uur tot 's avonds ongeveer half 7. Om 5, 6 en 7 uur H. Missen, 8 uur Hoogmis Na de Hoogmis Te Deum ter gelegenheid van den verjaardag der Pauskroning. Bestuurs vergadering Derde Orde. De Tertiarissen worden verzocht zooveel mogelijk tijdens den middag hun biduur te houden Nieuwe leden voor de Derde Orde gelieven zich op te geven bij den Directeur of een der bestuursleden. Kwart voor 5 plechtige Vespers, half Maandag om 9 uur Hoogmis, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Dinsdag 3e der Novene ter eere van den H. Antonius, 9 uur Hoogmis, toe spraak en gebeden der Novene, kwart voor 5 gez. Vespers half 6 pl. Lof, processie en Te Deum tot sluiting van het 40-urengebed. Woensdag, Aschwoensdag, geboden Vasten en Onthoudingsdag. Om 7 uur Aschwijding, waarna de Hoogmis. Donderdag feest van den Zaligen Andreas, volle aflaat o.g.v Vrijdag 7 uur Hoogmis, half 6 Lof en eerste Lijdensmeditatie. Patronaat. Tot onze spijt kan er dezen Zondag geen Congregatie zijn. Al onze jongelui worden ten dringendste uitgenoodigd om van 2 tot half 3 te komen bidden en zingen in de Paterskerk (Veertig urengebed). Zondag 18 Febr. gecom bineerde Vergadering van Congregatie en Jonge Derde Orde. Van half 11 tot 12 uur spaarbank, bibliotheek, contributie, en afhalen van kaartjes voor de tooneelvoorstelling der jongeren, die om half 7 begint. De leden van Klein-, Midden- en Groot patronaat kunnen ook nog een kaartje verkrijgen voor één van hun ouders (de spelers voor beide ouders). Wegens plaatsgebrek kunnen leden van Goudpluvier niet worden toege latende leden der Zondagsche Jonge- lingenvereeniging wel, doch zonder kaartje voor één van de ouders. De jongens moeten bij vader of moeder plaats nemen Wie wil. kan in boven- genoemden tijd een plaats bespreken voor 10 cents. Onmiddellijk na de Hoogmis in de parochiekerk is er repetitie van het Eerste Bedrijf. Maandag geen Jeugdleiderscursus. Woensdag de gewone Vergaderingen der Groepenen om 8 uur Apologetische Praatavond. KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: 2 paardenknechts v. Paschen 2 boerendienstmeiden Boerendienstmeisje 16—18 jaar 1 huishoudster niet ben' 40 jaar 1 flinke keukenmeid voor Geldrop dagmeisjes bekw. melkknecht bekw. keukenmeisje v. Roermond Bieden zich aan Smidsknecht 3 j. aan 't vak Metselaars, opperlieden, losse arbeiders, werkvrouwen, steenfa brieksarbeiders, dagmeisjes, smid- bankwerker, smid bekend met hoef beslag, schilders. 6 burgerdienstmeisjes 14—17 jaar 2 meubelmakersknechten 1 leerling-monteur 3 j. a.h. vak 6 jongens van 14 en 25 jaar electricien 3 jaar a.h.v. boerendienstmeid direct of Paschen 1 bakkersknecht huishoudster boerenknechten 5 flinke dienstmeiden voor Paschen Gevraagd voor Paschen een flink pl.m. 16 jaar, bij Jacq. Coenen- Houtackers. 10 VULKAAN en GERMAAN Rijwielen. van Patersstraat 26 naar Spreekuren v.m 9—10 uur, n.m. 2—3 uur. Zaterdags alleen van 9 11 uur. nu 20 pCt. KORTING DEPOT: Schoolstr. 5-7 Magazijn St> Oda en peluwen bijvullen en als nieuw opmaken. uw veeren- iS en kapok bedden bijvullen! Prima vullingen. Lage prijzen. Vlugste bediening. Tot en met 14 Febr. met 10 pet korting. Door lage bedrijfskosten naar lagen verkoopprijs. TB KOOF een dragende koe aan telling 22 Febr., 4e kalf en een dragende koe aan telling 12 Maart, 2e kalf. P. Baeten-Martens, Spurkt. 2 TB KOOF zeug met biggen en een partij Zwarte President Zaaihaver bij Kind. van Ooi, Veulen. TB KOOF eene groote partij per 1000 Kilo bij W. Litjens, Brukske. TE KOOP St. Annagesticht. te Venray zal op Woensdag 21 Febr. 1934, nam. 6 uur in het Café Hoede- maekers le Venray a h. Henseni usplein, ten verzoeke van de Erven G. van Gerven—Peeters, publiek verkoopen Gemeente Venray 1. Geriefelijk ingericht huis met Holl. stal, gierkelder (10000 L.) schuur, kippenhok en tuin 8. d. Merselosche weg no. 12, sectie C 5462 groot circa 5 a. 90 c. 2. Bouwterrein aldaar, groot circa 1 a., front 10 M. sectie C 5462. 3. Bouwland sectie C 4245 en 4255 groot 58 a. 70 c., in 3 perc. geschikt voor bouwterrein, helend de Erven J. A. Poels, het Schut- terspad en een weg. 4. Weiland in Beekerpas sect. B 3069 groot 17 a. 25 c. helend door een weg, A. Rutten, J. van Vechel en H. Hoedemakers. Aanvaarding in eigen gebruik: koopen 1 en 2 op 15 Mei 1934, koopen 3 en 4 direct. In lasten vanaf 1 Mei 1934. Betaling van den koopprijs 15 Mei 1934. HOUTVERKOOPING. te VENRAY zal op Woensdag 21 Febr. 1934, nam. 4 uur in het Café Rutten te Venray- Heide, voor Mevr. de Wed. J. A. Poels te Venray publiek verkoopen Circa 90 slagen slaken, palen, latten enz. (2de dunsel) in het bosch aan de Heide. HUIDARTS is den 2en en 4en Zondag van iedere maand te VENLO, Houtstraat 6 te consul teeren van 3—5 uur. Gea Mop, Boenborstels, Boenwas, Nico (voor blank fornuis) Zebra en Ovaline Kachelpoets, Aviso Zilverpoels, Globe, Metaio en Brasso Koperpoets, Extra fijn Schuurpapier, Schuurstoppen *oor messen, Tanle Blank en Schuurlinnen, Poetsdoeken, Wafeldoeken, Dweilen, Sponsen, Zeemlappen, Alle soorten Borstelwerk aan uiterst lage prijzen. Patersstraat 9 25 is het adres voor de beste middelen tegen Vakkundigste bediening. Jos. C. M. Neeteson ass. apotheker. Binnen- en builenlandsche geneesmiddelen, Zieken- en Baby- verplegingsarlikelen, elastieken kousen, Breukbanden en Buikbanden naar maal, Verbandstuffen, Vossekop kleerenverven, Parfumeriën, Toiletartikelen, Scheerbanoodigdheden, Shampooings, Huidcrèmes enz. Het meest betrouwbare en volledigst gesorteerde adres blijft Groote Straat Venray Vraagt KRUSCHEN SALT met proefflaeon. 65 Profiteer van onze lage prijzen Prachtige H. Hartbeelden met uitgestrekte armen 75 cm. f 5.95 Christus en Johannes op de rots per paar f 1.10 Alle andere soorten beelden aan reuzen l8ge prijzen. Waschstellen groot model ödeelig f 1.85 Wandkoffiemolens mooie kleuren f 1.50 Koffieserviezen fijn porcelein 32deelig f 7.95 Fijne sauspot porcelein 35 Kommen fijne porcelein 28 Stellen kommen ödeelig 55 Zakmes met ketting 15 Padvindersmes 25 Sterke Tafelmessen 12 Kastpapier met mooie rand per vel 1 Melkkannetjes, Suikerpotten 8 Handdoekrekjes 12 Kam bakjes 10 Diepe Borden 8 en nog honderden andere artikelen extra goedkoop. Woensrf-1 nam. half Jjj Heide met Jri Vaststellinj im en te heffi nieuwe ledei Na afloop rv; algemc ie vergadei g ver »i „Eensjti Ernstig be ;st uitgenoodigc TB bij A. Poels Têk 2500 kg bij Wed. L. U ete eindigt uilerli a.£ 14 FEBRUA1 's Schob* S MAGAZ1 Eiken Ruslfau ih Geechild. Lednt Geweven Ma 15 ja£' Moderne pitri W Moderne stro Wi Goedkoope W Kinderledikai Kinderboxen Oirschol8che Oirschotsche Chlnamatten Chinamat a.h ui Chinamat effiT Goede Molton ik Prima Hospil li' RE [4 Karpet 3x4 Pluchette Go I" PR( Zaai Al 'O' Tuin-, Bloem Mang f in alle sc^i Origin U de beste GRAS en EK aanleg van Belee Groot# rt Extra Pi Glas-. Erf Hout- er Zie hiervo 1:

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2