Wij ruimen op met 20 pet. korting. met 10 pet. korting. A. THIELEN MANUFACTUREN VENRAY CROOTE OPRUIMING Balans-Uitverkoop GEBR. JEUKEN kunstbloemen, vazen Boerderijtje net Dienstmeisje 20 tot 30 pd. KORTING op Mantels, Hoeden, Pelterijen Verder op alles contant 10 °/0 JONGENSPAKJES. PETER HENDRIX, Patersstraat 9 gevraagd Notaris Pluymaekers Boerderijtje Mr. F.M.A.Haffmans al onze Mantelkragen, Vossen en Marters Alle overige Wintergoederen, Te Koop vanaf Maandag 8 i.e.m. Zaterdag 27 Januarj Pullovers. Vesien en Jurken. Onze duurt tot Zaterdag 27 Januari. Winterhanden Wintervoeten Ontvangen prachtcollectie TE KOOP wegens ophouden der zaak geheele winkel opstand als nieuw G. W. Sijbers, Hensenius- plein, Venray. 14 15 jaar. Adres bureau dezer. Geld vanaf f 100.- t. e. bedrag. 6 pet. Ook voor aankoop vee. iedereen schrijf brief porto antw. De Onder linge Schiedam. Houtverkooping. Notaris Pluymaekers te VENRAY zal op Woensdag 24 Januari 1934, nam. 2 uur ter plaatse voor den heer Cbr. Stappers te Venray—Lull publiek verkoopen circa 100 slagen zwaar voor de voet gekapt dennenhout, dienstig voor kepers, ribben, staken, palen enz. liggende in het bosch aan den Maasheezer weg Dabij Wed. Michiels te VENRAY zal op Maandag 29 Januari 1934, nam, 2 uur in het Café Friesen te Oirlo, voor den Weled. Heer J. A. Poels te Venray publiek verkoopen circa 100 slagen zwaar dennen hout, dienstig voor opleggers, staken boom- en weipalen en brandhout, afgekapt liggende in zijne bosschen te Oirlo. Notaris Holt us te HORST zal op Donderdag 25 Januari 1934 nam. 4 uur in Café Manders te VenrayVeulen ten verzoeke van den Heer Ant. Jenniskens publiek verkoopen 50 nos. zware lange staken, ge- lintpalen en boonenstaken, liggende achter het Veulensch Veld aan den weg naar Horst—Amerika. te Venray-Merselo. Notaris Holtus te HORST zal op Donderdag 25 Januari 1934, Dam. 5 uur in de zaal van den heer H. Arts te Merselo, ten verzoeke van den heer G. H. Emonts en kin deren publiek verkoopen een vruchtbaar boerderijtje gelegen te Venray-Merselo, bestaande uit huis, stal, schuur, tuin, bouw- en weiland, groot ongeveer 6 H.A. Te veilen in perceelen en in massa. Aanvaarding 1 Oct. 1934. te Venray-Steegsbroek Notaris te HELDEN, zal Woensdag 24 Januari 1934 des nam. half drie te Venray—Heide, in Café Rutten op verzoek van den heer Willem Verheijen te Venray Steegsbroek publiek verkoopen Gemeente Venray een boerderijtje bestaande uit huis stal, schuur, bouw- en weiland ge legen aan het Steegsbroek te Venray Sectie H no. 1294 groot 1 H. 31 30 c. alsook nog eenige bl. ratiné Kinderjekkers en Jongens Overjassen |/Cp^C|||lf niet alleen de prijzen onzer goederen, VCIUjELIJIV maar ook de kwaliteiten Grutterswaren. 3 pond Grove Rijst 2 pak Javarijst 3 pond Tarwebloem 2 pak Tarwebloem extra 2 pak zelfrijzend Bakmeel 2.5 pond Griesmeel 2 pak Fransch Griesmeel 2.5 pond Havermout 1 4 3 3 2 2 pak snelk. Havermout pak Aardappelmeel A.H. pak Maizena A. H. pak Vermicelli pak Macaroni rol Sago Zuidvruchten. Marktstraat 5. 2100 3 pond Pinda's 2.5 pond Vijgen 1.5 pond Fleur Vijgen 1.5 pond Pruimen 1 pond Pruimedanten 1.5 pond Rozijnen zonder pit 1 pond Rozijnen zonder pit extra lo pond Sunmaid Rozijnen half pond Studentenhaver 2 ons Sucade Conserven. 1 groot blik Spinazie rood etik. 1 groot blik Spercieboonen 1 groot blik Andijvie 1 groot blik Zalm 1 groot bliec Sardines 2 flacons Gemar. Haring 1 flacon Mayonnaise 2 bus Tomatenpuree extra 1 pot Jam 1 pot Pindakaas Peulvruchten. 4 pond Witte Boonen 2 pond Walch. Witte Boonen 3 pond Groene Erwten 2 pak Groene Erwten extra 3 pak Bruine Boonen 2 pak Grove Spliterwten Puddingen enz. 5 pak Reclamedudding 3 pak Delicatessepudding 8 pakjes Vanillesuiker 3 zakjes Griespudding 2 flesch Bessensap 4 Vanillestokjes Koek - Biscuits. 3.5 ons Allerhande 3 ons Brusselsche Kermis 2.5 ons Frou Frou 2.5 ons Bitterkoekjes 2.5 ons Gemengde Biscuits 7 Plum Cakes 1 Extra Honingkoek 1 Reuzen ontbijtkoek Geweldig' Suikerwerken. 4 ons Balletjes 3 ons Toffees 3 ons Bruidsuikers 3 ons Grint 3 ons Pepermunt 3 ons Witte Hagel 2.5 ons Katjesdrop 2.5 ons Hoestblokjes 2.5 ons Borstulevellen 2 ons Melangedrop 2 ons Zoutdrop Chocolade. 4 ons Chocolade Hagel 3 ons Pindarotsjes 2.5 ons Coronabonbons 2.5 ons Nougatbatons 2 ons Nootbonbons 2 ons Pastilles 2 ons Boomschors 8 Chocolade Reepen Specerijen enz. 2 flacons Mosterd 2 ons Nootmuscaat 2 ons Kaneel 2 ons Witte Peper 3 Strooibusjes Specerijen 2 flesch Azijn 2 flesch Azijnessence 1 bus Cereboszout Waschartikelen enz. 3 pond Transparantzeep 2 pond Stijfsel 8 stukken Huishoudzeep 6 zakjes A. H. Blauw 5 pak Gloor 4 pak Zeeppoeder 4 pak Schura 4 pak Ira 2 pak Zeepvlokken 2 pak WASCHVLUG Beste zelfwerkend Waschmiddel 1 doos Toiletzeep 3 stuks 1 bus Linoleumwas Diversen. 5 rol Boterhampapier 3 pak A. H. Lucifers 1 doos A.. H. Theelichten 4 rol Closetpapier Filialen te VENRAY, Markl 7. VENLO, Klaasstraat 16 Tel. 35. 2 waterpompen (koper) niet gootsteen en looden buizen, en beste raamjalousies bij M. Beerkens, Oude Oostr. weg 37. 310 korting, behalve op hetgeen wat extra aan opruimingsprijs is genoteerd. Nog een heele week kunt U profiteeren van deze buiten gewone koopjes. Moeders, speciaal vestigen wij uwe aan dacht nog op onze opruiming in Neem deze kans toch waar Het scheelt U de helft in prijs. Flinke maten reeds vanaf f 3.75. Groote Straat. Gebruikt uitsluitend Neeteson's Winterzalf per groote doos 55 ct. Alleen verkrijgbaar bij Jos. C. M. Neeteson ass. apotheker „De Adelaar', Groote Straat Venray

Peel en Maas | 1934 | | pagina 4