Tb. PI Verg. flink pro] lit PALTH VERH Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs DANK aan den H. Jozef G. VERSTRALEN, Winterhanden Wintervoeten Notaris Pluymaekers Houtverkooping. Notaris Pluymaekers Notaris Pluymaekers Notaris Pl«ym«ekers Notaris Pluymaekers groot* zware BEL OP 7 Sf. Petri i Peter ij Depot Wil MICHIEL Licht- et installaties. Pauselijke onderscheiding. Dr. H. J. Schim van der Loeff, geneesheer-directeur van het St. Anna- gesticht alhier, ,is door Z. H. den Paus benoemd tot ridder in de orde van den H. Gregorius den Groote. Deze ridderorde werd hem door Z. H. Exc. Mgr. dr. J. H. G. Lem- mens, bisschop van Roermond, ver gezeld van zijn secretaris, den zeer- eerw. heer drs. Moonen. en den hoogeerw. heer P. J. Thielen, deken van Venray, Nieuwjaarsdag persoon lijk op de borst gehecht. Dinsdagavond bracht Venray's Harmonie den pas benoemde ridder eene serenade. Rechtbank te Roermond. Uitgesproken vonnis 30 Dec. G. V., 59 jaar, landbouwer te Venray, thans gedetineerd, zes maanden gevangenisstraf wegens misdrijf van art. 247 W. v. Str. De eisch was 1 jaar. Verdediger Mr. P. Tripels te Roermond. Onze vroegere dorpsgenoot den heer P. Haars, thans onder wijzer aan de St Jozefschool te Nijmegen, is met ingang van 1 Febr. a.s. benoemd tot leeraar aan de U.L.O. School te Uden. Lotery St. Vmcentiusvereeniging. Er zal alsnog gelegenheid zijn om de prijzen der loterij der St. Vin- centiusvereeniging af te halen, Zondag 7 Januari tusschen 12 en 1 uur ten huize van Mej. J. Leyersaph, Patersstraat. Niet afgehaald zijn nog Prijs No. Prijs No. Prijs No. 11 937 14 1197 15 120 17 1102 19 840 26 741 36 223 43 238 48 528 50 804 54 806 57 86 59 821 61 437 65 690 67 1005 71 8 74 944 79 370 94 691 95 654 96 989 97 905 101 410 106 1173 Lot bij afhalen overleggen. Distributie van goedkoop vleesch in blik, aan niet bij de werkverschaffing terwerkge3telden die wegens vorst niet hebben kunnen werken. Burgemeester en Wethouders van Venray, brengen ter algemeene kennis, dat bij A. van Meyel Hof straat op Zaterdag 6 Jan. a.s. des namiddags van 3 tot 4 uur wederom goedkoop rundvleesch in blik zal worden verstrekt a 35 cent per blik a contant, voor degenen, die wegens vorst in de afgeloopen week niet hebben kunnen werken. Venray 4 Jan. 1934. Burgemeester en Wethouders vnd. O. VAN DE LOO. De Secretaris. VAN HAAREN. Verbod tappen sterke drank op Maandag 15 Januari a.s. (Allemansmarkt.) De Burgemeester van Venray herin nert aan het bepaalde in artikel 126 der Algemeene Politieverordening, waarbij het verboden is op Maandag 15 Januari a.s. (Allemansmarkt) na een uur des namiddags in lokaliteiten, waarvoor vergunning is verleend tot verkoop van sterken drank in het klein, sterken drank te verkoopen, aan te bieden, te verruilen of te leveren, ter beschikking te stellen, ten geschenke te geven, te gebruiken of toe te laten, dat aldaar sterke drank gebruikt wordt. Bij overtreding zal onmiddellijk proces verbaal worden opgemaakt. Venray, 5 Januari 1934. De Burgemeester van Vemay, O. VAN DE LOO. Werkverschaffing Allemansmarkt De Burgemeester van Venray brengt ter kennis van belanghebbenden dat op Maandag 15 Januari a.s. (Allemans markt) volgens de bestaande Ministe- rieele voorschriften geen verlof wordt gegeven om van het werk afwezig te blijven om welke reden ook. Zij, die op dien dag desniettemin niet op het werk verschijnen, zijn door dit feit zelve onmiddellijk geschorst. Venray, 5 Januari 1934. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. Kadastrale leggers. De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat de kadastrale leggers ter bijwerking naar het kadaster zijn verzonden, en deze voorloopigniet kunnen worden geraadpleegd. Venray, 4 Januari 1934. De Burgemeester, (get.) O. VAN DE LOO. Hervatting werkverschaffing. Tewerkgestelden bij de werkverschaf fing der Bekennormalisatie en Haven werken Wanssum moeten a.s. Maandag morgen 8 Januari op het gewone uur, half 8. en gewone plaats aanwezig zijn op hun werk. Op dien dag worden de werkzaamheden hervat. Venray, 4 Januari 1934. De Burgemeester van Venray, (get.) O. VAN DE LOO. OOSTRUM. Het jaarlijksche con cert met tooneeluitvoering van onze Harmonie mag in alle opzichten geslaagd heeten. Dat er met samen werking en goede wil veel te bereiken is, heeft de heer Winia met zijn muzikanten weer bewezen. Een wel verdiend applaus was het loon voor de werkelijk prachtige muziek. Ook het drama „Onder de Sovjet- vlag" was af. Edmond heeft eer van zijn werk. De stilte van het publiek gedurende het spel was hiervan het bewijs. Een pluim aan den heer Ant. Vermeulen als grimeur, is wel op zijn plaats. De Waldorp luidspreker van den heer de Mulder bracht gedurende de pauze aangename afwisseling. 40 Jaren Organist. Op 8 Januari a.s. zal de heer J. H. Nelissen te Oirlo den dag her denken, waarop hij voor 40 jaren tot organist van de Kerk der H. Geitrudis te Oirlo werd aangesteld. Hij genoot zijn opleiding van den voor dien tijd zeer bekenden en be kwamen organist Antoon Hoeken te Swolgen. aangevuld met lessen van den Z. E. Heer Wierts z.g. destijds Rector te Oostrum. Behalve organist is de jubilaris reeds ongeveer 35 jaren koster. Het zal hem op dien dag aan gelukwenschen niet ontbreken. MERSELO. In de maand Decem ber werd alhier een 3daagsche cursus gegeven over „de slacht", door Mej. Rijs uit Neer. Een 30tal leden volg den deze lessen. Alle cursisten waren over het resultaat zeer voldaan. HOLTHEES. De landbouwer P. D. alhier had het ongeluk van de kar te vallen en zich zoodanig te verwonden, dat hij na een dag bloedvergiftiging kreeg. Geneeskundige hulp werd inge roepen. OVERLOON. Door onze fanfare en tooneelvereeniging werd Zondag en Maandag een goed geslaagd concert met tooneeluitvoering gegeven in 't Patronaat. De zaal was beide avonden goed bezet. Het muzikale gedeelte werd onder de kundige leiding van Directeur M. v. Opbergen (Jzn.) buitengewoon goed uitgevoerd. Ook hettooneelspel „Lord Demon" werd onder leiding van den Heer J. Henckens op uitstekende wijze uit gevoerd. HORST. Door een controleur der varkenscentrale werden alhier bij den landbouwer W. 15 varkens in beslag genomen, welke niet van 't voorgeschreven oormerk waren voorzien. Bovendien werd tegen hem proces-verbaal opgemaakt. Voor den betrokken landbouwer een gevoelige schadepost en voor anderen een ernstige waarschuwing. VENLO. Door B. en W. van Venlo werd Woensdag aan den heer van Duijn uit 's Hertogenbosch onder de bestaande voorwaarden toestemming verleend tot 't vertoonen van films. Er bestaan plannen om de Venlona- zaal weer in te richten als bioscoop zaal. De heer van Duijn zal zich echter nog in verbinding moeten stellen met de exploitatie-commissie van den Venlonazaal, daar de in richting van de zaal nog enkele ondergeschikte veranderingen zal moeten ondergaan. Op zijn vroegst zou dan a.s. Zondag gedraaid kun nen worden. Vermoedelijk zullen de films wel tot de verouderde productie behooren daar de Venlonazaal geen geluids installatie bezit. Smokkelaars in de val. Nadat de ambtenaren v. Gulickx en Boulier 1.1. Vrijdagavond twee personen uit Helmond wisten aan te houden wegens 't binnensmokkelen van 50 Kg. Belgische boter, stuitten dezelfde kommiezen 1.1. Zaterdagnacht op vijf personen uit Meijel welke trachtten 125 Kg. Belgische margarine de grens over te loodsen. Tegenover de overtreders werd procesverbaal gemaakt, terwijl de smokkelwaar werd in beslag genomen. In verband met den zich steeds meer uitbreidenden smokkelhandel zijn een aantal per sonen aangesteld als tijdelijk kommies en per 1 Januari gestationeerd in onze aan de Belgische grens gelegen dorpen. Zilveren jubilé als Statenlid. Vrijdag 5 Januari was het 25 jaar geleden dat de heer M. Galiart, burgemeester van Stevensweert, werd gekozen tot lid van de Prov. Staten van Limburg. De jubilaris is boven dien sinds 6 Juli 1927 lid van Ged. Staten dier provincie. Directeur van een Incassobureau aangehouden. Door de recherche te Heerlen werd aangehouden zekere C„ directeur van het Incasso-Bureau „Limburgia" aldaar. Bij de politie kwamen klachten, dat deze persoon wissels inde en het grootste gedeelte van het bedrag niet verantwoordde. Bij het onder zoek kwam o.a. aan het licht, dat clienten met een postchèque werden begiftigd, terwijl deze cheques niet werden uitbetaald, omdat er geen advies was. C. is ter beschikking van de justitie gesteld. R. K. Limb. Middenstand. Woensdagmorgen hield het hoofd bestuur van den R. K. Limb. Mid denstand te Venlo een vergadering, waarin tevens de inwijding der nieuwe kantoorlocalen en de installatie van den nieuwen directeur, dhr. J. Zanders plaats hadden. 's Morgens werd om 10 uur een H. Mis opgedragen door kapelaan Omloo, adviseur der afd. Venlo. Daarna werden door den bonds- adviseur pater Petrus Nielen uit Heerlen, de nieuwe kantoren, gelegen Nieuwstraat 13, ingezegend, waarna het H. Hartbeeld geïntroduceerd werd. In de hierop volgende hoofdbe' stuursvergaderlng werd de nieuwe directeur van den R. K. Limb. Middenstand geïnstalleerd. 1550-ste Sterfdag van St. Servatius, De voorbereidingen voor de grootsche plechtigheden en feesten bij gelegenheid van de herdenking van den 1550sten sterfdag van St. Servatius den Schutspatroon van Maastricht nemen vasten vorm aan. Maastricht maakt zich op om de pelgrims op waardige wijze te ont vangen. 12 Mei a.s. zullen de stadsklokken het groote herdenkingsfeest inluiden, Het Nederlandsch Episcopaat en de Bisschoppen van Luik en Aken. zullen uitgenoodigd worden de plechtigheden bij te wonen. Op dien dag heeft eveneens de onthulling plaats van het St. Ser- vatiusmonument op het Vrijthof. Ruim 500 Maastrichtsche zangers voeren bij de onthullingsplechtigheid o.a. eene Cantate uit, waarna de stedelijke vereenigingen organisaties en schooljeugd voor de Kerkelijke en wereldlijke autoriteiten zullen defileeren. Een grootsche kinderhulde vormt vervolgens een deel van het feest programma. Er bestaan plannen des avonds op het Vrijthof een gemeenschapsspel uit te voeren, gewijd aan Servatius. Des Zondags heeft de grootsche plechtigheid van het uittrekken der St. Servatius-processie plaats. Evenals bij den Heiligdomsvaart worden in deze processie alle relieken meegedragen. Doodelyk ongeluk te Helmond. Woensdagavond heeft te Helmond een ongeluk met doodelijken afloop plaats gehad. De heer H. v.d. H. kwam met zijn auto thuis, waarop de vrouw de poort opende om den wagen binnen te laten. De vrouw moet hierbij gestruikeld zijn en viel in den gang tusschen wagen en muur neer. Haar man, die meende, dat de weg vrij was, gaf vol gas en zijn vrouw raakte daardoor ernstig he- kneld tusschen treeplank en muur. In denzelfden avond is de onge lukkige aan de gevolgen overleden. Zij was 36 jaar oud en moeder van 3 kinderen. Jongens in de fabriek. Naar wij in het Hgz. lézen, zullen aan de Philipsfabrieken te Eindhoven negen honderd jongens worden aan genomen, terwijl daar tegenover een gelijk aantal meisjes zal worden ont slagen. Door auto overreden en gedood. De heer J. Pulles, mandenfabrikant te Vlijmen is te Brussel door een auto overreden en gedood. DOODELIJKE VAL. Te Nistelrode is op Eersten Kerstdag de wed. v. d. Tillaart van de trap gevallen. Thans is zij aan de gevolgen overleden. DE POSTJAGER. Het vertrek van den Postjager is een etmaal uitgesteld. Een later bericht meldt, dat de Postjager Vrijdagavond zal vertrekken. Met een messteek gedood. De rechtbank te 's-Hertogenbosch heeft Donderdag P. N. v. R., 29 jaar, arbeider te Oss, die in den nacht van 3 op 4 September te Oss. G. van Lieshout door een messteek in het hart heeft gedood, veroordeeld tot 4 jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. De eisch luidde 6 jaar. Inventarisatie broedmachines. Voor selectie van den hoender en eendenstapel heeft, zooals bekend de Regeeringscommissaris voor de kippen- en eendenhouderij inventari satie van de broedmachines noodig geoordeeld. Iedereen, die in 1934 een of meer van deze machines zou willen ge bruiken werd verzocht dit op te geven aan het kantoor van den Re geeringscommissaris te Beekbergen. Ongeveer 9000 personen hebben medegedeeld in 1934 éèn of meer broedmachines te willen gebruiken, ter gezamelijke capaciteit van 14 millioen eieren. Twee goederentreinen op elkaar gebotst. Te Didam zijn Woensdagnacht twee goederentreinen op elkaar ge reden, waardoor 17 wagons uit de rails liepen. De materieele schade is zeer groot Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. HET VLIEGONGELUK BIJ MIJDRECHT. De toestand van den heer F. Bazelmans uit Eindhoven, die Zater dag op weg naar Schiphol wegens mist en naderend benzine gebrek een noodlanding moest maken, is thans zeer bevredigend. Het eene been is op verschillende plaatsen gebroken, maar zal niet, zooals eerst gevreesd werd, geamputeerd behoeven te worden. De heer B. was nog eerst kort in het bezit van zijn vliegbrevet. SCHEEPSBOTSING. Donderdagmorgen heeft op zee, even buiten den Nieuwen Waterweg een aanvaring plaats gehad tusschen een Duitsch en eenEngelsch stoom schip. Het Duitsche schip is gezonken. De stuurman biervan is verdronken. De overige bemanning is gered en te Hoek van Holland aan wal gebracht. Een zware mist schijnt de oorzaak van dit ongeluk te zijn geweest. Paters Capucynen te Nymegen. Naar de Msb. verneemt hebben de Paters Capucijnen tot nu toe voor- loopig gehuisvest in de van Olden- barneveldstraat te Nijmegen een perceel aangekocht te Hees, zijnde een oud heerenhuis met grooten tuin. Het is de bedoeling aldaar het studiehuis voor de studenten die aan de R.K. Universiteit studeeren in te richten. Overste is de Zeereerw. Pater Benvenutus Boom van Venray. De Overwinning Pynenburg-Wals Het is een groote voldoening dat het Nederlandsche koppel Pijnenburg —Wals den strijd heeft weten te winnen door op het laatste moment zich los te maken en toe te springen Den geheelen Donderdagavond is er hard om de zege gevochten, waarbij tallooze uitlooppogingen vielen te noteeren. Het Sportpaleis was geheel uitverkocht en de toe schouwers hebben de laatste uren hartstochtelijk meegeleefd met de verrichtingen van de renners. GROOTE MIJNRAMP BIJ BRUX. Vermoedelijk 136 slachtoffers. Het centrum van het bruinkool district in Noord-Bohemen is het tooneel van een ontzettende mijn ramp geworden. Tusschen de bad plaatsen Tepfitz-Schönau bij Ossegg is het op mijn Nelson III, op één na het grootste mijnbedrijf van Bohemen, tot een onverwachte ont ploffing van mijngas gekomeD. De ontploffing was zoo geweldig, dat alle bovengrondsche bedrijfsinrichtin gen, de transportschacht en de sorteer- ruimten geheel werden vernield. Onder de puinhoopen werden ver moedelijk 136 mijnwerkers afgesloten. De mijnschacht is 300 M. diep. De ontploffing was zoo geweldig, dat in een omtrek van 200 M. alle ruiten werden ingedrukt. Uit de dikke rookwolken sloegen onmiddellijk steekvlammen op, die zich welJra tot een vuurgloed ontwikkelden, welke de geheele streek op de been bracht. Tevens werd thans door de directie medegedeeld, dat alle vier de ge leidingen der ventilatoren direct na de ontploffing werden vernietigd, zoodat dadelijk na de ramp de venti latoren in de mijn niet meer functio neerden. Voor de 136 slachtoffers die zich in de groeve bevinden, bestaat geen hoop meer Behalve deze ongelukkigen, heeft men nog vier lijken onder de puinhoopen van het totaal vernielde directiegebouw gevonden. Omtrent de oorzaak van den ramp tast men in het duister. Lyder aan hondsdolheid in razerny. Een mijnwerker te Zuguldak nabij Constantinopel, verscheen dezer dagen plotseling buiten, ondanks de koude van 5 graden onder nul slechts door een hemd bedekt, en rende onder het uitstooten van onverstaanbare kreten de straten door, met keieo alles stuk smijtend wat in zijn bereik kwam. De menschen, die hem trachtten te grijpen, 33 in getal, waaronder 8 politieagenten, werden door hem ge beten, alvorens men erin slaagde hem te overweldigen. Eenige uren later stierf hij. Bij onderzoek bleek, dat de onge lukkige ongeveer 2 maanden geleden door een dollen hond was gebeten, doch verzuimd had de noodige voorzorgsmaatregelen te nemen, met het gevolg, dat hij een aanval -'an hondsdolheid had gekregen. De 33 personen, die door den man zijn gebeten, zijn ter behandeling naar Constantinopel gestuurd. Bij weer en wmd UyCREME 20-30-60ct. Ingekomen en vertrokken personen van 29 Dec. tot 5 Januari VERTROKKEN G. Driessen, dienstbode, naar Meerlo Blitterswijk D30 G. v. d. Ven, verpleger, naar Loosdrecht Nieuwersluis P. Joosten, slager, naar Blerick Broekstraat W. Kruysen, z.b., n. St. Truyden W. Rullenraad en gezin, koopman naar Budel Stationsweg H. Smits, dienstbode, naar Budel Stationsweg M. v. Deynen, z.b., naar Horst Wachtpost 13 J. Berkers, automonteur, naar Helmond Hermelijnstraat 12 Burgerlijke Stand Venray van 29 Dec.—5 Jan. 1934. GEBOREN Gertruda L, Litjens, St. Antoniusstr. Catharina M. Th. Litjens, Merselo Petrus H. G. Peeters, Scheide Peter Jos. Glaessens, Ysselsteyn Bernadetta A. Thijssen, Maash. weg Johannes H. A. M. Rambags, Wcveralo Wilhelm G. Brauer, Hoenderstraat Theodorus H. G. van Lieshout, Langeweg Petronella H. H Koonings, Leunen Adeleida H. J. Reynders, Smakt Wilhelmina P G. v. Dijck, Ysselsteyn Lambertus A. M. v. Rijswijk, Merselo Christiaan R. G. van Aarssen, Willemstraat GEHUWD Gerardus Aarts 38 j. boomkweeker en Maria Th. P. Martens 39 j beiden te Venray. Gerard Op-Hey oud 56 j. koop man te Venray en Elisabeth G. M. Lameé oud 44 j. te Boxmeer Michiel J. H. Derickx oud 24 j. electricien en Mathilda J. P. Jacobs oud 18 j. beiden te Venray. OVERLEDEN Hendrika W. Hendriks oud 9 Broekweg. Johanna Reynders, echtgen. van G. Maessen oud 85 jaar Patersstraat 1 patient St. Servatiusgesticht. Burgerlyke Stand Maasltees-Overloon. Geboren Petronella Lamberdina Johanna d. v. J. G. Dömges—Crooy- mans, Overloon; Wilhelmus Johannes Jacobus z. v. J. H. de Rijck—van Veghel, Overloon; Wilhelmina G. d. v. W. Th. Franssen—Broeren, Maashees; Martina Francisca d. v. C. Lenkensde Vlam, Maashees; There- sia Maria d. v. Chr. Onkels Hendriks, Overloon; Martha Antonia d. v. J. H. Hendriks—Gerrits, Over loon; Gerarda Henriette d. v. W. van Mill—Bloemen, Overloon. Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte ten bate der kerk, 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis en generale H Communie voor de leden der H. Familie, 2 uur groote Congregatie, half 3 her halingscatechismus voor de meisjes, 3 uur Lof en processie. Maandag half 7 zielmis waarna pro cessie over het kerkhof, half 8 besteld jaarg. voor Jacob Gitzeis, echtgen. en overleden familie, 8 uur jaarg. voor Hend. Camps en Petronella Jenneskens 9 uur begrafenis van de vrouw van Gerard Maessen, half 10 begrafenis van de vrouw van Mathijs Verheijen, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor de vrouw van Karei Thomassen, 8 uur de uitvaart voor de vrouw van Gerard Maessen. Woensdag half 8 besteld jaarg voor de vrouw van Gerard Stevens, 8 uur uitvaart voor vrouw Verheijen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor den Weleerw. Heer Pastoor H. W. van Haeff. Vrijdag half 8 jaarg. voor Petronella Smits, 8 uur jaarg. voor Petrus Dekkers half 7 leesmis voor Willem Franssen. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 5e klas te biechten. Zondag 21 Januari zal het jaarlijk sche opdrachtfeest zijn der H. Familie. Vrijdagavond 19 Januari opening van 't triduum om 7 uur met een predikatie van den Zeereerw. Pater W. Jonck- bloedt. Zaterdagavond om 7 uur ook preek van Pater Jonckbloedt. Zondag morgen om 7 uur gezamenlijk ontbijt. Nieuwe leden kunnen zich opgeven bij den directeur of bij den prefect van zijn buurt. De nieuwe boekjes der H. Familie kan men bij de prefecten ver krijgen. bij wie men zich ook kan op gegeven voor het gezamenlijk ontbijt. Paterskerk Morgen Zondag feestdag van de H. Familie Jezus, Maria en Jozef, om 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. ONDER ALLE H. MISSEN COLLECTE VOOR LICHT EN VERWARMING EN ONDER HOUD DER KERK. Kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof en H. Kruisweg. Dinsdag van half 6 tot 7 uitstelling van het Allerheiligste 7 uur Hoogmis ter eere v.d. H. Antonius, half 6 Lof. Vrijdag om 7 uur Hoogmis, half 6 Lof. Patronaat. Maandelijksche algemeene H. Com munie. Dezen Zondag gezamenlijk Patronaat om 6 uur keuring van smalfilmtoestel door een firma uit Nijmegen. Van 11 tot 12 en van 3 tot 4 contributie en toegangskaartjes voor de filmuitvoering. AGENDA Maandag om 8 uur psychologie- cursus voor de Jeugdleiders. Dinsdag begint weer de Handels cursus. Woensdag om 8 uur apologetische praatavond. GEVONDEN Een damestasch Inlichtingen Gemeente-Politie. Kantoor: Schoolstraat 18. Worden geyraagd: 2 boerendienstmeiden 1 huishoudster (kleine boerderij) Keukenmeisje voor Venlo en Horst Tuinder voor Canada Boerendienstmeisje 16—18 jaar 2 dagmeisjes 14—16 jaar dadelijk 1 flinke keukenmeid voor Geldrop 1 bekw. keukenmeisje v. Februari bekw. melkknecht Bieden zich aan Smidsknecht 3 j. aan 't vak Metselaars, opperlieden, losse arbeiders, werkvrouwen, steenfa brieksarbeiders, dagmeisjes, smid- bankwerker, smid bekend met hoef beslag, schilders. 5 burgerdienstmeisjes 14—17 jaar 2 meubelmakersknechten 1 leerling-monteur 3 j. a.h. vak 6 jongens van 14 en 18 jaar Burgerdienstmeid voor Paschen voor verkregen gunst en ver hoord gebed. NN. A.s. Maandag en Dinsdag is mijn Café voor het publiek GESLOTEN. Eindstraat 19. 10 Aan allen een Zalig Nieuwjaar Willy Kosin, Schilder. PIET VAN DE VORLE Kleermakerij Z.N. Langstraat Gebruikt uitsluitend Neeteson's Winterzalf per groote doos 55 ct. Alleen verkrijgbaar bij Jos. C. M. Neeteson ass. apotheker „De Adelaar', Groote Straat Venray Houtverkooping. te VENRAY zal op Maandag 8 Januari 1934 nam. 2 uur in het café van W. Swaghoven, Maasheesche weg Venray, voor Mevr. Wed. L. Raedts alhier, publiek verkoopen: 100 slagen rekken, brandhout, palen en boonstaken, liggende aan Smakterweg en Maasheesche weg. te VENRAY zal op Dinsdag 16 Januari 1934 publiek verkoopen i. nam. 2 uur ter plaatse, voor den Heer Mich. Camps, te Venray- Lull, 75 slagen zwaar dennenhout, dienstig voor kepers, latten, palen, boonstaken, brandhout en schan sen, liggende in het bosch nabil den grindweg Oostrum—Wanssum. b. nam. 4 uur in het café van W. Martens te Oirlo, voer den Heer W. Janssen, aldaar, 70 slagen zwaar dennen hout, dienstig voor kepers, boonenpalen, rekken en staken, gelegen in het bosch te Oirlo. Inboedelverkooping. te VENRAY zal op Woensdag 17 Januari 1934 voorm. 10 uur ten sterfhuize van W. Franssen te Venray, aan den Oude Oostrumsche weg, publiek contant verkoopen Een netten inboedel als 2 groote hang- en legkasten, klein kastje, 2 ladetafels, 4 tafels, 2 leunstoelen, een bekleed met leder, 4 stoelen met kussens, 15 stoelen met riet en andere be kleedingen, fornuis, 2 kachels, mantelpot, 2 ledikanten metmalras, beddegoed, lakens, kussens, pellen, linnen en dekens, mans en vrouwenkleeren, grooteen 2 kleine spiegels, schilderijen, beelden met en zonder stolpen, standaard, 2 serviezen, porcelein, glas en aarde werk, klok met kast, potten en pannen, gouden dameskelting, bellen, broche, speld, gouden horlogeketting, damesfiets, bascule met gewichten, koperen weeg schaaltje, electrische lampen, kappen en peren, 2 hammen, 4 stukken spek, partij metworst, vet, ingemaakte eetwaren, kruiwagen, brandhout, partij palen, steenkolen, briketten, roggeslroo, partij kippen, jonge, aan den leg en ouderen, circa 40 stuks en wat verder ten verkoop zal worden aangeboden. Houtverkooping. te Venray zal op Woensdag 17 Januari 1934, nam. 3 uur voor den Heer W. Friesen te Oirlo in het café aldaar, publiek verkoopen Circa 50 slagen zware staken, dienstig voor gelintstaken, wei- palen, boonenpalen enz. 8 slagen brandhout. Houtverkooping. te VENRAY zal op Donderdag 18Januari 1934, publiek verkoopen a. nam. 2 uur ter plaatse voor den Heer Jan Bardoel te Merselo, 40 slagen zwaar dennenhout dienstig voor kepers, schelfhout, palen en brandhout, liggende in het Haagscheveld te Merselo, tusschen De Kamp en de Bakel- schendijk. b. nam. 4 uur in het café van L. Willems te Venray-Nachtegaal, voor de Erven M Janssen—van Rens te Venray, 60 slagen zwaar dennenhout, diens'ig voor ribben, staken, palen, rekken en brand hout. Veeve Leunen. Ysse Preti j f op ZONDAG 7 van 11 tol 1 lokaal te Leur bij Seb. Ruttei: Op ZONDAG 11 tot 12 uu Ysselsteyn en I Hub. Manders, De premie 1 20 Veeve pi Me" Dinsdag 's avonds half f17 I Zondag om 11 uur ir Arts inning Premie bedrj U Op Maanrt a.s. nam. 2 De Nachtegaal; |ti De verkocht thuis bezorgd. ÖEVB 14 17 jaar. P. Oudenhov zijn, Hensenius TAXI N< Beleefd a-' Loeit. Sc, Maashee 1 p Eei mee;' Wa: Eieren ete Eieren zij] En Eieren eten... Dagprijs 3>i' j lederen avol aanvoer in del I Hensen Winter Lon i f ;c Kat-J s Zoi Hoes i<B Fon&ll Wyberli'MJi Bruin Maagr: Abcr ftl! Klooi 'i Glyf Lev.1 V. .1 Worn' Druivenboi' Hofstr Van Dell nieuwste Kinderwt Sporfwasj Patersstr' Verven en Stoo 20 pCt. kot gewottjjU Schools naar Hense Erkend Install; Electr. Maatsch, Beveelt zich ve voor het aanbr

Peel en Maas | 1934 | | pagina 2