St. Nico] 5 M. NICCO Gemengde Berichten R.K. Kiesvereeni Markten Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Landbouwhond LANDBOUWERS Kopersulfaaf WIM POUWELS Landbouwbond 30 W.L. Pullen 1800 holle roode pannen Te Huur mooie burger woning Te koop o/ te huur burger-woning ALGEMEENE VER ln de 0 DAARBIJ ontvangt men voor TECHCO-PLA WINTERS WINTERS VOORDEI GOEDKOi POLO-HEMDEN PARAPLUIÏ hand wasch mach. waschmachine, BIJ H WIM U\ Te Ko evi schfba i ar IO Dit jtr Cius I IV den ouderdom van slechts 32 jaren. De overledene stond bekend als een voorbeeldig kloosterling, was gedurende eenigen tijd werkzaam bij het lager onderwijs en had eene groote liefde voor de Gregoriaansche kerkmuziek. Mgr. J. H. Gouinans met de Keriiadcttc-bcdcvaart naar Rome. De Bernadette-Bedevaart naar Rome, die op 4 December a.s. onder leiding van den Zeereerwaarden Pater H. Rothoff, Overste van het Missiehuis te Blitterswijk, zal ver trekken, zal onder hare pelgrims Z. H. Exc. Mgr. H. Goumans uit Venray van de Orde der Kruisheeren, Apost. Prefect van Bandoqng, tellen. Volksontwikkeling. Op Maandag 26 November komt Nonkel Jan (van de Kath. Radio- omroep te Leuven) ons vertellen van zijn omroepervaringen etc. Met zijn Vlaamschen humor zal hij ons laten lachen om den mensch in zijn dagelijksch leven. Nonkel Jan kent de psyche van het volk. Iedereen zal Nonkel Jan onge twijfeld willen zien en hooren. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat op 14 November 1933 bij hen is ingekomen een verzoekschrift van het R.K. Kerkbestuur van de Parochie van den H. Matheus te Castenray om een verlof B als bedoeld in art. 38 der Drankwet (Staatsblad 1931, no. 476) voor de Patronaatszaal van het perceel Castenray G. 9a. Binnen twee weken na de dag- leekening dezer bekendmaking kan ieder legen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwaren bij Bur gemeester en Wethouders inbrengen. Venray, 16 November 1933. Burgemeester en Wethouders vnd. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Aangehouden. Als verdacht van misdrijf van art. 247 van het Wetboek van Strafrecht werd alhier aangehouden en naar het Huis van Bewaring te Roer mond overgebracht de 42-jarige G. J. van hier. VOETBAL. Morgen Zondag zal er aan den Dril een zeer belangrijke wedstrijd gespeeld worden. Beide vereenigingen hebben zich nogal goed geweerd. Vooral V V. V., dat nog de tweede plaats bezet, zal er wel alles op zetten om deze plaats te behouden en ook om haar ongeslagen record op eigen veld te handhaven en zoodoende niet te ver achter te raken op de ieiders. Ook „de Valk" zal alle zeilen bijzetten om revanche te nemen van de op eigen veld geleden nederlaag, bij de eerste derby. Voetballiefhebbers, die een span nend en fair spel willen zien, raden wij aan Zondag een mandeling naar den Dril te maken. Het aanleggen van de Centrale verwarming in de gebouwen van het nieuwe ziekenhuis alhier is opgedra gen aan de Firma Winkelhorst te 's-Gravenhage. Door het Salon-Orchest Euterpe" alhier zal op Zondag 26 Nov. a.s. eene uitvoering worden gegeven te Grave. Bij de gehouden aanbesteding voor het bouwen van een woonhuis, voor rekening van A. Franssen, Daland-Merselo. was hoogste in schrijver P. Borgers-Kersten te Overloon voor f 2295; laagste Gebr. van Bergen en K. Jacobs te Venray voor f 2240. Geguad aan de laagste inschrijvers. Toonceluitvoeringen. De jaarlijksche Tooneeluitvoerin gen van de verschillende vereenigin gen in onze gemeente zijn wederom begonnen. Gaf vorige week Zondag en Maandag de Zangvereeniging aan de Heide een drukbezochte uitvoe ring, ook te Merselo was Zondag en Maandagavond de zaal Arts totaal bezet. Morgen Zondag geeft de Turnclub in het Patronaat een uitvoering, terwijl te Leunen ook Zondag en Maandag het jaarlijksch concert met tooneeluitvoering plaats heeft van de Fanfare. Aan de vereenigingen zij een ruim succes toegewenscht Rundvee centrale Boerenleenbanken. Binnenkort wordt een aanvang gemaakt met het doen van uitbe talingen voor het door de Rundvee centrale opgekocht vee in verband met de inkrimping van den Neder landschen veestapel. Bij deze uitbetalingen kan gebruik gemaakt worden van de bemiddeling der Boerenleenbanken. Door de Boerenleenbanken zal van de aan de leveranciers uit te betalen bedragen geen korting worden ingehouden, zonder dat de betreffende leverancier zich daarmede accoord beeft ver klaard. OOSTRUM. Deze week werd alhier een 3 daagsche cursus ge houden over „de slacht" door Mej. Reys uit Neer. Door een 30 tal boerinnen werden deze zeer nuttige lessen gevolgd. Alle deelneemsters waren over het resultaat uiterst tevreden. MERSELO. Onze vroegere dorps genoot, de Weleerw. Pater vao Meijel, die einde Seprember naar de Missie van Celebes vertrok, is al daar op 7 Nov. gearriveerd en be noemd voor het Missiewerk te Raha. OIRLO. Het Zustershuis alhier, waarvan de bouw verleden maand begonnen werd door de firma Gieten Arts en Maassen uit Merselo, is reeds gevorderd tot de eerste ver dieping. De talrijke vereerders van Sint Machutus, die morgen en de volgen de week naar Oirlo zullén komen, mogen niet verzuimen dezen fraaien nieuwbouw, gelegen dicht bij de Parochiekerk, te gaan bezichtigen. CASTENRA1J. De Zondag alhier gehouden uitvoering mag in alle opzichten schitterend geslaagd heeten De mooie patroDaatszaal was tot in de uiterste hoeken bezet. Nadat Tiearay's Fanfarecorps met eenige muzieknummers de uitvoering had ingezet, werd opgevoerd „Moe raspaden". Met dit stuk hebben onze spelers een succes gehad als nooit tevoren. De ruime opbrengst is bestemd voor het nieuwe Patronaat. HORST. Geslaagd voor het derde gedeelte van het Notarieel examen Mr. André P. M. M. Geurts te Horst. TIENRAY. Binnenkort zal een aanvang worden gemaakt met de plaatsing van het nieuwe orgel in de kerk. Het plan is om op 8 Dec. e.k., feest van O. L. Vrouw van Lourdes 'wanneer ook de heilig verklaring van BernaJette zal plaats hebben het nieuwe orgel in te zegenen. Heiligverklaring Bernadette 8 Dec. Het voornemen bestaat om op 8 Dec. e.k., Feest van O.L. Vrouw van Lourdes. de heiligverklaring van Bernadette, op luisterrijke wijze te vieren* Tienray is de eenige plaats in Nederland tot nu toe, waar Ber nadette openlijk vereerd mag worden. GEIJSTEREN. Op de jaarver gadering van de St. Willibrodus- Gilde alhier, werd tot Glldemeester herkozen H. Baltussen en tot be stuurslid F. Geurts. Het gildehuis werd bij inschrijving wederom voor 3 jaar verpacht aan A. Baltussen. Ter gelegenheid van de ge houden winterkermis, werd alhier Zaterdag en Zondag door de Poo- neelvereeniging „St. Wilbert" in de zaal van Bergmans een uitvoering gegeven. Als hoofdnummer werd opgevoerd het Tooneelspel „De Groote Waanzin" van J. Grosveld en het blijspel „De lieve rijke Roza". De zaal was beide avonden goed bezet. OVERLOON. Morgen Zondag zal alhier in 't Patronaat een film voorstelling worden gegeven ten bate der Missie. Deze film is genaamd „Hoe ik mijn kind heb gedood", met nog een 2 tal comische films. 's Middags 1 uur kindervoorstel ling. Om 3 uur voor Dames en om 7 uur voor Heeren. Met liet liooi'tl tussclien twee wagens. Woensdagmorgen omstreeks 9 uur is de ondergroudsche locomotief- machinist L. Corten in de laadplaats van de 456-meter-verdieping van staatsmijn Maurits met het hoofd tusschen twee beladen wagons ge raakt. Hij bekwam zoodanige won den, dat bij eenige uren later aan de gevolgen daarvan js overleden. C. woonde te Born, bij was 25 jaar oud, gehuwd en vader van twee kinderen. Ontslag van buitenlandsclie m \jn werkers. Op de mijnen „Julia" en „Laura" is een massa-ontslag van buitenland- scbe arbeiders aangekondigd. Tegen 1 December a.s. is reeds aan 170 arbeiders mededeeling gedaan, dat de arbeidsovereenkomst is geëindigd. Typbusgevallen op deMynen. De laatste maanden zijn op de mijn Oranje Nassau II te Heerlen vrij veel gevallen van typhus voor gekomen. Zulks heeft de aandacht getrokken van het Staatstoezicht op de volksgezondheid en in verband daarmede heeft thans de Waren- keuringsdienst te Maastricht opdracht gekregen naar de oorzaak dier ziekte gevallen een onderzoek in te stellen. Kinderwagen door taxi aangereden Dinsdagavond is een kinderwagen, waarin het tweejarig zoontje van den heer P. M. te Maastricht was gezeten, door een taxi omver gereden. Het kind werd ernstig gewond en is aan de gevolgen overleden. Wijkverpleegster door auto aangereden. Donderdagmiddag werd te Tegelen op het kruispunt Roermondsche- straatEngerstraat de Eerwaarde Zusier Benedicte, wijkverpleegster van de Zusters der Goddelijke Voorzienigheid, door een auto aan gereden, welke bestuurd werd door den heer V. uit Venlo. De Zuster die per fiets was, kwam te vallen en raak'e onder de auto. Met een arm- en schouderfractuur en inwendige kneuzingen werd de Zuster opgenomen en naar het R. K. Ziekenhuis te Tegelen over gebracht. Doordat de bestuurder nog voor de Zuster trachtte uit te wijken t vloog de auto het trottoir op en botste tegen het winkelhuis van den heer D. De auto, alsmede de winkelpui werden ernstig beschadigd Handel en iudustric in Noord-Limburg. Het zoo juist verschenen jaarverslag van de Kamer van Koophandel en Fabrieken in Noord Limburg geeft een vrij Somber beeld van den toestand van handel en industrie in dit district. De criminaliteit in Limburg. Het „Limburgsch Dagblad" schrijft Wie prijs stelt op de juiste ver houdingsgetallen, kan uit een simpele optelling lezen, dat in de drie jaren van 1929 tot en met 1931 het totaal aantal veroordeelden wegens mis drijven en rijksbelasting overtredingen in Limburg 739,4 en in heel Nederland 690,1 per 100.000 in woners bedroeg. Hieruit volgt, dat de cijfers van Limburg die van het Rijk met 7,5 pCt. overtreffen, terwijl in de voorafgaande vijfjarige periode van 1924 tot en met 1928 het verschil niet minder dan 57 pCt. bedroeg Wij herhalen dus met den meesten nadruk, dat het gewichtig feit nu tot al onze lezers zal doordringen; de fabel der buitensporige Limburg- sche misdadigheid heeft voorgoed afgedaan Slechts een enkel soort van mis drijven toont nog bij uitstek hooge cijfers. Wij bedoelen de eenvoudige mishandeling zonder zwaar lichamelijk letsel of doodelijk gevolg. Terzake van dit misdrijf overtreft Limburg het .Rijk thans nog met 82 pCt. Maar schakelt men dit eene misdrijf uit de statistiek, dan bespeurt men, dat voor heel de overige criminaliteit Limburg bijna 12 pCt. beneden het rijksgemiddelde blijft I Distributie vleescb in blik. De Msb. verneemt, dat thans defi nitief is besloten, dat op 4 December a.s. een aanvang zal worden gemaakt met de distributie van rundvleesch in blik door de Crisis-Rundvee- Centrale, Van dien datum af zal het geconserveerde vleesch via de ge meentebesturen ter beschikking van de slagers worden gesteld. Herhalingsoefeningen in 1934 Ingevolge Koninklijk Besluit worden in 1934 evenals zulks in dit jaar het geval was, wederom herhalings oefeningen gehouden. Aan de herhalingsoefeningen in 1934 zullen deelnemen de dienst plichtigen. behoorende tot de lichtingen 1928 en 1930. De soldaten en korporaals komen in weikelijken dienst voor 13 dagen de onderofficieren voor 20 dagen. Ofilcieele voorlichting van justitie on politie. Naar de Msb. ter oore komt, wordt aan het Landbouw Crisis-Bureau van het Departement van Economische Zaken een nieuwe afdeeling gevormd, welke tot taak heeft de politie en justitie voor te lichten omtrent den juisten inhoud en beteekenis der verschillende crisisbepalingen en crisismaatregelen. Deze voorlichtings dienst zal ook zorg dragen, dat de justitieele tijdig op de hoogte zijn van verschillende nieuwe maatregelen, zoo noodig voorzien, van een toe lichting. De werkzaamheden zullen door eenige juristen worden verricht. Predikant weigert inkwartiering. Voor de Leeuwarder rechtbank stond in hooger beroep terecht de Bolswarder predikant J. V., die door den kantonrechter aldaar veroordeeld was tot f 30 boete of 15 dagen hechtenis, wegens het weigeren van inkwartiering van een officier, tijdens militaire oefeningen. De officier achtte de opgelegde straf te licht en eischte f 75 boete of 75 dagen hechtenis. Stationschef gedood. Woensdagavond omstreeks half tien is de dienstdoende chef bij de spoorwegen te Leerdam, de heer Eimeren, die aanwezig was geweest bij het rangeeren nabij de goederen loods even buiten het station en langs de spoorlijn terugliep, door een passagierstrein, komende uit de rich ting Gorinchem, gegrepen en gedood. Aantrekkelijkheden van een automarkt. H. A. en J. V. uit Amsterdam hadden aldaar een auto gestolen en waren op weg gegaan naar de Auto markt te Amersfoort. De politie kreeg telefonisch bericht en knipte het tweetal op het Stationsplein, aldaar. A en N. eveneens uit Amsterdam, huurden aldaar ieder een luxe auto en gingen eveneens op weg naar de Amersfoortsche automarkt. Ook de eigenaar van deze auto's gaf tele fonisch bericht en kwam zelf naar Amersfoort. Eigenaar en politie gingen op onderzoek uit en kwamen juist op tijd. De heeren waren juist bezig de twee nieuwe wagens (Chevrolets 1933) te verkoopen voor f 1275, toevallig juist aan een kennis van den werkelijken eigenaar. Be sloten werd den koop te doen door gaan. Toen een der koopers juist gereed was met uitschrijven van een kwitantie, kwam de agent het café, waar de transactie plaats vond, bin nen, nam de kwitantie af en de twee koopers mee naar het politie bureau. De eerstbedoelde auto en ook de twee Chevrolets werden in beslag genomen. AUTO IN DEN AFGROND. Ernstig ongeluk in Spanje 24 Sociulisten gedood. Een autobus, die een groot aantal personen vervoerde, die van een socialistische verkiezingsvergadering huiswaarts keerden, stortte nabij Huescar, in de provincie Granada, in een afgrond. Vier en twintig inzittenden werden gedood. Verscheidene anderen wer den gewond, sommige zeer ernstig. Een TI.N.-telegram uit Madrid geeft de volgende lezing van het ongeluk. Een autobus, waarin 24 mannen en een vrouw gezeten waren, die van een socialistische vergadering terug keerden nam een gevaarlijke bocht die langs een 80 meter diepen af grond liep, tekort, zoodat het voer tuig naar beneden stortte. Van de inzittende werden er 24, waaronder de vrouw werd gedood. De 25ste ontkwam als /loor eeD wonder aan den dood. Hij sprong uit den wagen en bleef in zijn val aan een boom hangen. Haar kindje gedood. Dinsdagavond heeft zich in een der woningen voor achterlijke gezin nen in de Stormstraat te Haarlem een ontzettend drama afgespeeld. De 22-jarige vrouw E. M. T. heeft daar n.l. haar twee jarig zoontje zoodanig geslagen en mishandeld, dat het aan de bekomen wonden is overleden. Ingekomen en vertrokken personen van 10 tot 17 Nov. VERTROKKEN A. van Lipzig, z b., naar Baexem A. Bexkens, dienstbode. naar Nijmegen Groesbeekscheweg 45 Voesten, z.b., naar Amsterdam Marnixstraat 290 J. Raedts. ingenieur, n. Schaesberg Honigmanstraac 2 Kerkelijke Diensten Venray Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen preek over het retraitewerk, door den Zeereerw. Pater van Dinter S.J. van Manresa, na de Hoogmis vergadering der Zelatricen van den Retraitepenning bij den Directeur van het Retraitewerk, kapelaan Geurts, 8 uur H. Mis voor de overleden leden der St. Elisabeth- vereeniging 2 uur groote Congregatie en collecte voor het St. Petrus Liefde werk, half 3 herhalingscatechismus voor de jongens, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 leesmis, 8 uur ge zongen H. Mis ter eere van de H. Cecilia, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 7 leesmis voor Christ. Claessens, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Gerard Custers, Johanna v. Achten, ouders, broeders en zusters. Woensdag half 8 besteld jaarg. voor Cecilia van Kruchten echtgenoote van Peter Jacobs, 8 uur Sol. jaarg, voor Henricus v. d. Boogaart er. Theodora Janssen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis voor Hubertus Janssen, half Sleesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Cornelis Raedts en Petronella Smits. Vrijdag half 8 besteld jaarg. voor Martinus Claessen en echtgenoote, 8 uur jaarg. voor Gerard Arts en Henrica Verheijen. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 4e klas te biechten, kwart na 4 Lof Zondag 26 November zal hier in onze parochie een sociale dag gehouden worden. In alle H. Missen preek van Aalmoezenier Roncken. 's Namidda'gs om 3 uur Lof. wijding van de Credo Pugno-vlag, preek van Aalmoezenier Roncken. Terstond na het Lof groote vergadering in 't Patronaat. Tal van Werkliedenvereenigingen uit de buurt zijn vertegenwoordigd. Op deze vergadering spreken Jan Maenen en de Zeereerw. Heer Rector Mommersteeg, hoofdleider van de Jonge j Werkman in het Bossche Diocees. We vragen ook de belangstelling van de vrouwen onzerarbeiders. Gaarne zouden wij zien dat de arbeiders ter H. Tafel naderen. Paterskerk Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur pl. Hoogmis voor de leden der Aarts broederschap. Na de Hoogmis proces sie. Feest van de H. Elisabeth van Hongarije, volle afl. o g.v. Gen. Abso lutie voor de leden der Derde Orde Na de Hoogmis repetitie Mannenzang- koor der Derde Orde, kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de Jonge Derde Orde. Kwart voor 5 gezongen Vesper, half 6 Lof. Maandag 7 uur H. Mis voor Huber tus Janssen als lid der Derde Orde, welke de Tertiarissen gelieven bij te wonen. Dinsdag feest van O. L. Vrouw Pre sentatie, Gen. Absolutie voor de Derde Orde. 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius, half 6 Lof. Om half 7 7 uur en half 8 een H. Mis voor Ger. Hub. Janssen als lid der Aartsbroeder schap. Woensdag 's avonds 6 uur Lof met preek tot opening van het Triduum der- Derde Orde, dat gepredikt wordt door den Weleerw. Pater Justinus Janssen uit Weert. Als onderwerp wordt be handeld het huisgezin, waarover lectuur in boekenstalletje Het Lof wordt ge zongen door heel het volk. De gezan gen late men op de stoelen liggen. Donderdag om 7 uur H. Mis met preek. Deze H. Mis wordt opgdragen tot geestelijk en tijdelijk welzijn der leden, 6 uur Lof met preek. Vrijdag om 7 uur H. Mis met preek. De H. Mis voor de overleden Tertiaris sen, 6 uur Lof met preek. Zaterdag onder de H. Mis van 7 uur, algemeene H. Communie voor de vrouwelijke Tertiarissen, voorafgegaan van een korte voorbereiding. Geen Lof Zondag a.s. onder de H. Mis van 7 uur algem. H. Communie voor de mannen. Half 10 H. Mis met preek. Deze H. Mis wordt opgedragen tot bloei der Derde Orde Collecte tot ondersteuning van Tertiaris-gezinnen, bijzonder aanbevolen. Na de H. Mis pauselijke zegen tot sluiting van het Triduum. N. B. De Tertiarissen worden ver zocht door bloemen en kaarsen tot de versiering bij te dragen. Patronaat. Jonge Wachten die gaarne het Al lerheiligste vergezellen in de Processte, gelieven om 9 uur present te zijn. In de H. Mis van kwart over 9 Professie. Nieuwe indeeling van de Groepen. Dezen Zondag zullen de lijsten in de gang van het Gebouw ter kennisname worden opgehangen. Men mag vragen om verandering, indien daar werkelijk zeer ernstige redenen voor bestaan. Heden geen Patronaatde contributie van dezen dag vervalt. We wachten, voordat de Bibliotheek geopend wordt, nog op achtergebleven boeken. A.s. Woensdag Vergadering van de Groepen om 6 en om 7 uur. Venray Woensdag 22 Nov. Cuyk Dinsdag 21 Nov. KantoorSchoolstraat 18. Worden gevraagd: 2 boerendienstmeiden 1 huishoudster (kleine boerderij) 2 fliDke burgerdienstmeiden Venray Slagersleerling 14—16 jaar 1 leerling rijwielhersteller 1 boerenknecht v. Broekhuizenvorst Keukenmeisje voor Venlo 1 Jan, 2e meisje voor Venlo v. dadelijk dagmeisje 1415 jaar v. dadelijk Keukenmeisje noodhulp Melkknecht voor Frankrijk Tuinder voor Canada Binden zich aan Smidsknecht 3 j. aan 't vak Metselaars, opperlieden, losse arbeiders, werkvrouwen, steenfa brieksarbeiders, dagmeisjes, smid- bankwerker, smid bekend met hoef beslag, schilders. 5 burgerdienstmeisjes 1417 jaar 2 meubelmakersknechten 1 leerling-monteur 3 j. a.h. vak 6 jongens van 14 en 18 jaar Boekhouder VENRAY-DORP. Afd. Veeverzekering. In bestuursvergadering van 12 Nov. is met ingang van dien datum tot 1 December a s., de schadevergoeding voor ontei gende koeien met 10 pet. verhoogd. HET BESTUUR. Wij ontvangen per boot een partij Vraagt even bij ons prijs aan. Langstraat 1 Tel. 55 Drogisterij „Het Blauwe Kruis". VENRAY-DORP. Afd. Brandassurantie. Verzekerden, die nog geen ver klaring van instemming met het ge wijzigde reglement hebben geteekend, worden verzocht, dit alsnog uiterlijk a.s. Zondag te doen. Om misver stand te voorkomen, wordt nog maals medegedeeld, dat voor land bouwbedrijven over 1934 20 pet. van de premie moet worden bijbe taald door de buitengewoon vele brandgevallen. in afwachting of dit voor 't vervolg nog noodig is, iets wat in lange jaren niet is voorgeko men. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door den Secretaris B. KRUYSEN. TB IKIOOF 6 maanden oud bij W. Vollen- berg, Ysselsteyn. TE KOOP J. Schaelfers, Schoolstraat 8 met tuin, voorzien van gas- en electrisch licht. Te bevragen Markt 14! AdresRullenraad, Stations weg, Venray. Maandag 20 November a in het St. Antonius AGENDA: 1. Opening door den Voo Penningmeester; 3. Kernvorming 4. Besprekingen en rondvraag 5' Nai Dr. KRA LET WEL Bestuur, leden en propa Dorp, Heide en Smakt, worden beleefd vergadering bij te wonen. Wij bieden U voordeelij nuttige en blijv Vanaf heden tot en met 5 extra kortinu op onze zeer con over alle goederen, ook op nuttige en zeer leerzame f 2.50 koopt cadeau Schoolstraat 5-7 MAC Mooie knoppen BEZICHTIG bij voortdurl onze TB IKIOOB merk Vele, zoo goed als nieuw. Langeweg 31 8 TB KOOP een in goeden staat zijnde merk Miele, wegens aanschaf fing van drijfkracht bij J. van Meijel, Deurnesche weg L 20. Poets Uw Fornuis BLANK met 25 cent DE ADELAAR Jos. C. N. Neeteson v.h. ass. apotheker van Dr. Struben Groote Straat, Venray. Vitaminenrijke Levertraan, Kalzan en div. Kalktabletten, Sanatogen, Kruschen Salt met proefflacon, Glycerine, Kamferspiritus, Purol, Zalven en Pasta's, HoestartikeleD, Vossekop, Kleeren- en Schoenenverven, Tandpasta s, Tandenborstels, Eau de Colognes (ook los verkrijgbaar) Parfumerien, O ver vette medicinale Kinderzeep, Aspirine, Vasenol en andere strooipoedersoorten, Scheerbenoodigdheden als Zeepen, Kwasten en Mesjes in diverse goede soorten, enz. Kwaliteiten gewaarborgd. Prijzen concurreei'end. Wij leveren U elastieke Kousen, Buikbanden en Breukbanden naar maat. 53 Keelpijn, 1 zenuwacht ningen, sic pijn, Kies direct n DR HET B1E Het ai voor alle i en> middelen,! rb Baby-artiki üei midi i Aai i lat. een go< srho Jos. SEIJKltldc. »als Wij garandei U 1

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2