Beugelen en Bik Naar Bea urn wKns: bedeei Dameskleeding J. C. Raming Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Dankbetuiging. J. Roefis \Ll in Kruidirswa Tandarfs Kruyfzer AFWEZIG 7 tot 28 August. Heil Hifler Heil den Palingkraam van Hub. van Boven Beauraing Garage Derksen J. JansA/ull Ou Bi VERCHTli Ameple thanf in Calé Piet Volle ,1 GEVONDENeen kindermuts. Inlichtingen gemeente-politie. Eerlijke vinder Zekere W. van de Smakt, verloor Woensdag op de Markt alhier een bedrag van f 30,— plus zijn spaar bankboekje. Zoodra bij dit bemerkte gaf hij zulks aan bij de marechaussee waar het reeds intusschen was terugbezorgd. Natuurschoon in Venray. Naar men ons meldt, zouden er plannen bestaan om hier te komen tot eene vereeniging. die zich ten doel stelt het behoud en de ver meerdering van het natuurschoon in de uitgestrekte gemeente Venray. Veel kan er op dit gebied tot stand worden gebracht. Laten we van ganscher harte hopen, dal er eene vereeniging in boven vermelden geest moge worden opgericht, bestaande uit werkelijk werkzame leden Yercerond bezoek. Op Woensdag 9 Aug. a.s. zal de Hoogeerwaarde Generale Overste der Broeders van Liefde, Vader Philémon S'paepen. in „Huize St. Servatius" te Venray zijn gouden professiefeest komen vieren. Onze beste wenschen aan den hoogen bezoeker H. Kindsheid. Zondag werd hier het jaarlijksch feest der H. Kindsheid gevierd. In alle H. H. Missen in de Parochie kerk en Paterskerk werden door Missionarissen predikaties gehouden over het Missieleven. Na de Hoogmis begon de schit terende optocht begeleid door onze Fanfare, die gelukkig, ondanks het dreigende regenweer tot een goed einde kon gebracht worden. Wordt de optocht ieder jaar mooier en grooter, thans was er maar één roep over: prachtig! De gehouden collecten brachten in totaal op ruim f 4-50, tegen f 518 vorig jaar. Aan allen, die met Kapelaan Geurts hebben medegewerkt, aan dit schit terend welslagen komt wel een woord van dank toe. Kermis Venray. Liedjeszangers, orgeldraaiers enz. worden niet toegelaten. Evenmin personen, die een mis vormd of verminkt lichaamsdeel te kijk stellen of bedelaars, al dan niet met bedelborden. Ventvergunningen worden niet afgegeven, ook niet voor groenten of fruit. Burgemeester en Wethouders van Venray doen te weten, dat door den raad dier gemeente in zijne verga dering van 9 Mei 1933 is besloten: In te trekken artikel 4a der Ver ordening op de Veemarkt, zooals deze werd vastgesteld bij Raadsbe sluit van 28 December 1922, Nr. 121/155 en gewijzigd en aangevuld bij Raadsbesluiten van 18 Februari 1926, No. 29/110 en 24 Februari 1932, Nr. 29/110. afgekondigd res pectievelijk 23 Februari 1923, 2 Juni 1926 en 24 Juni 1932. Zijnde dit besluit goedgekeurd bij Koninklijk Besluit van 5 Juni 1933 no. 61. En is hiervan afgekondiging ge schied, waar het behoort, den 3 Augustus 1933. Burgemeester en Wethouders voorn, O. VAN DE LOO De Secreteris. VAN HAAREN. Aanvulling notulen Gemeenteraad- Door een vergissing ter drukkerij zijn een paar regels uit de notulen van de openbare vergadering van den Raad der gemeente Venray van 6 Juli 1933, welke notulen in dit en het vorig nummer van Peel en Maas zijn opgenomen, weggevallen. Waar het gaat over de benoeming van een Voorzitter der Commissie van Toe zicht op de Arbeidsbeurs, staat n.l. „De heer Vermeulen zou in verband met een en ander het liefst zien, dat deze benoeming aangehouden werd." Uitgevallen zijn zooals blijkt enkele regels, die daaraan voorafgingen. De betreffende passage luidt in de officieele notulen ter Secretarie aldus: „De heer Vermeulen vraagt, of ook de Voorzitter der vroegere Commissie voor de Arbeidsbeurs, Dr. Janssen gepolst is. Mocht dit niet het geval zijn, dan zou bij gaarne zien, dat dit alsnog geschiedt. De Voorzitter antwoordt, dat noch Dr. Janssen noch ook een der andere leden van die Commissie gevraagd zijn; die Commissie heeft trouwens door de gewijzigde regeling in deze van rechtswege opgehouden te be staan. De heer Vermeulen zou in verband met een en ander het liefst zien, dat deze benoeming aangehouden werd.' Louis Noiret en zyn gezelschap. Zondag 6 Augustus zullen wij het genoegen hebben, Louis Noiret en de zijnen met een cabaretrevue te zien optreden in Zaal Wilhelmina te Venray. Louis Noiret is voor ons geen onbekende meer. dank zij de vele Radiouitzendingen, waaraan hij zijn medewerking mocht verleenen. Naar wij vernemen brengt hij een geheel nieuw nog niet voor de microfoon gezongen repertoire. Verder staan op het programma vermeld Harmonica Jim. de bekende accordeonvirtuoos; Antonini de hoogstvermakelijke goochelaar, de Happy Singers, August, de levende- loopende-sprekende pop. Tevens worden opgevoerd eenige dol amu sante revueschetsen, speciaal ver vaardigde decors van het Atelier Grobben te Amsterdam. Ook Mevrouw Noiret verleent hare medewerking en ook zij zal niet nalaten de harten te veroveren door haar charme, gratie en guitigen voordracht. Wij vertrouwen dat men het op treden van dit gezelschap zal weten te waardeeren door in grooten getale de voorstelling te bezoeken, welke plaats zal vinden op Zondag 6 Augustus te 8 uur. De Pers is vol lof over dit en semble, zoo als uit enkele beoor deelingen kan blijken. Nieuwe Tilburgsche Courant: Een zeer gevarieerd en beschaafd programma met hoogfijne humor waarmede de aanwezigen op bijzon dere wijze werden beziggehouden. Een herhaald daverend applaus was ten volle verdiend. NIEUWE JONGENSSCHOOL TE LEUNEN. Volgens door het Gemeentebestuur ontvangen mededeeling van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen zal in verband met het op 4 Augustus door de Eerste Kamer der Staten Generaal aange nomen ontwerp van Wet, tot be perking van uitgaven, welke voor de openbare klassen uit de uitvoering der Lagere Onderwijswet 1920 voort vloeien, het bealuit tot stichting eener nieuwe Jongensschool teLeunen bij het inwerkingtreden dier wet vervallen. In verband hiermede hebben B. en W. alhier zich genoodzaakt gezien, den bouw der nieuwe School te Leunen, welke reeds was aanbesteed, niet te gunnen. LEUNEN. Dhr. Vissers, Hoofd der School alhier, slaagde voor acte bijenteelt. CASTENRAY. Begunstigd door een heerlijk zomerweertje heeft j.l. Zondag het muziekfeest alhier plaats gehad. Er heerschte een vroolijke feeststemming. Alle bezoekers waren vol lof over de prachtige muziek, die de verschillende gezelschappen ten gehoore brachten. Wel voldaan keerden dan ook alle bezoekers huiswaarts. Groote Huisvlyt-Tentoonstelling. Te Horst zal op 13, 14, en 15 Augustus a.s. de eerste Horster Huisvlijt-Tentoonstelling gehouden worden in de Harmoniezaal. Er zal op deze tentoonstelling geëxposeerd worden 1. Hout-, zaag steek- en leg werk; 2. Metaal-, zaag en drijfwerk; 3. Botseer- en beeldhouwwerk; 4. Schilder- en teekenwerk; Verder nog dameshandwerk. OVERLOON. Alhier worden de laatsten tijd verschillende reeën ge zien. Een werd er gezien in het Vlak en een aan den Iloltheesche weg op de hoogte bij „Loobeek". HOLTHEES. De uitslag van de Zondag alhier gehouden schietwed strijd van de schutterij „O. L. Vr.- gilde" was als volgt Personeel (vaste paal) le prijs J. Janssen, alhier2e prijs K. Coenen, idem 3e prijs F. Michiels, Bergen 4e C. Mulders, idem 5e prijs H. v. Kempen, alhier; 6e prijs J. Mulders, Bergen. Kampioen (vrije hand)le prijs F. Bonants, alhier 2e prijs W. Loonen, idem 3e prijs C. Mulders, Bergen. Jonge Boerondag te Meerlo. De jonge boeren van den Kring Horst hielden Zondag in onze ge meente een schitterend geslaagde jonge boerendag. Als eerste spreker trad op Ir. Devez, Rijkslandbouwconsulent Roer mond. Ir. Devez schetste het leven van den boerenstand in het algemeen vooral ook ten opzichte van den jongen boer. Opvallend dat hij zoo als op alle vak- en standsorganisaties op gewezen wordt dat ook de jonge boer op veel te hoogen voet leeft, iedereen zei spreker ondermeer leeft ver boven zijn stand. Vooral deze zinsnede werd den standsorga nisaties oveial door de leiders voor gehouden. Als tweede spreker trad op de Z. E. Pater Lemmens O.F.M. uit Heerlen, zoon van den heer Lemmens directeur zuivelfabriek Oostrum— Venray. Deze gewijde spreker wist ook in woorden de vergadering tot zich te nemen en wees vooral op het godsdienstige betreffende het geheele leven van den buitenman in het algemeen. De godsdienst is een zeer voor name factor voor den jongen boer, wat hij toch zeker voor oogen dient te houden. Verschillende voorbeelden werden door hem aangehaald en uitgelegd. Ook deze spreker mocht een daverend applaus in ontvangst nemen. Nog werd door eenige sprekers het woord gevoerd, o.a. door de heeren Jan Poels Venray, P. J. Rut ten Wanssum en Dings Roermond Ook kwam later aalmoezenier Ronc- ken. Venlo, nog ter vergadering, hetgeen door het kringbestuur zeer op prijs werd gesteld. WANSSUM. Alhier werd ge vonden een lange houten balk, circa 5 M. lengte. Deze viel waarschijnlijk van vrachtauto, komende van de richting VenrayWanssum. Terug te bekomen bij den veldwachter. AFFERDEN. Alhier heeft de onderhandsche aanbesteding plaats Mantels Japonnen Mantel-Costuums Blouses, enz. ook naar maat met onbe rispelijke pasvorm en prima afwerking. Eenmaal bij ons laten maken, blijft U altijd tot klant. Bezoekt de Confectie magazijnen van VENLO De andere inzittende werd in arrest gesteld. Bij nader onderzoek bleek, dat men twee beruchte smokkelaars uit Aken en Solingen geknipt had. Brand. Te Ohé en Laak zijn woonhuis en schuur van den bakker Maassendoor onbekende oorzaak totaal afgebrand. Een aangrenzend woonhuis, dat reeds had vlam gevat, kon behouden blijven. De schade wordt door ver zekering gedekt. gehad voor het bouwen van een slachterij en winkelhuis, voor den heer A. Geenen. Ingeschreven werd als volgt Linders—Mulders, Wellerlooi f 5050 M. van Mil, Bergen f 4890 W. Derks, Afferden f 4925 J. Franssen, Afferden f 4835 Verstegen-van Oyen, Afferden f 4810 Clabbers en Derks, Well f 4497 Het werk werd aan den laagsten inschrijver gegund. De aanbesteding had plaats ten overstaan van den heer Duijf, bouw kundige te Horst. „Water by vullen s.v.p Tot de gevonden voorwerpen welke 'bij de politie te Arcen in be waring werden gebracht, behoort thans ook al een auto, meldt de „N. Venl. Crt." Op den Rijksweg Venlo- Nijmegen werd een Chrysler luxe auto, gemerkt Gno. 20836, onbeheerd gevonden, Van de inzittenden was geen spoor te ontdekken. Wel was er in den wagen een briefje achter gelaten, waarop met potlood ge schreven stond „water bijvullen." Bij onderzoek bleek, dat een der banden stuk gereden en de wagen in aanraking met een langs den weg staanden boom geweest was. De St. Scrvatiusbrug te Maastricht De werkzaamheden aan de St. Servatiusbrug te Maastricht vorderen snel. Dinsdag kwam de montage van de eerste der twee ijzeren hoofdlig gers, welke den 50 Meter breeden scheepvaartweg overspannen gereed. Aan de buitenzijde dezer twee hoofdliggers worden voetpaden met leuningen gebouwd. Het rijvlak der monumentale brug is reeds geasphal- teerd. De steenen wanden schieten eveneens snel op, zoodat wel ver wacht kan worden, dat voor het einde van Augustus de brug voor het verkeer in gebruik genomen kan worden. Doodenrit tussehen smokkelaars en douane. Uit Geldern wordt melding ge maakt van een nieuwe sensationeele jacht tussehen een luxe-auto en een achtervolgingswagen van de Zoll fahndung. Beambten van de Zollfahndungs- stelle uit Straelen hadden reeds eenigen tijd ernstige verdenking tegen een luxe auto, die meermalen tussehen Straelen en Geldern de grens passeerde. Toen de wagen Zondag weer in dolle vaart over den weg van Gel dern naar Straelen reed, meldt de „N. Venl. Ct.", deden de beambten pogingen om haar tot staan te brengen. Het mocht echter niet baten. Met razende snelheid reed de auto verder, zonder zich zelfs te storen aan het schieten der douane. Men waarschuwde toen het douane kantoor te Straelen. De commissaris van Straelen reguireerde hierop een auto om vergezeld van zijn adjudant den verdachten wagen te kunnen vervolgen. De beide beambten wisten door het inslaan van een rijweg voor de smokkelauto op den hoofdweg te komen. Toen deze met duizelingwekkende vaart naderde openden beiden het vuur. Het mocht echter niet baten. De luxe-auto suisde voorbij, zonder een moment de snelheid te verminderen. On middellijk begonnen de beambten de achtervolging. De smokkelauto reed echter met zoodanige snelheid, dat de achtervolgers spoedig het nut- telooze van hun poging inzagen en langs een binnenweg naar Straelen wilden terugkeeren. Plotseling echter ontdekten zij voor een boerenhoeve aan een der landwegen de ontvluchte auto, terwijl de inzittenden druk doende wareo, de banden te ver wisselen. Bij het naderen van de Zollfahn' dungsauto sprong een der smokke laars in den wagen en trachtte hem op gang te brengen. De auto startte echter niet vlug genoeg. Toen hij inzag, dat verder vluchten onmogelijk was, stak hij de auto in brand. Nog voordat de douane-auto op de plek was aangekomen, laaiden de vlammen hoog uit den wagen en bedreigden ernstig de boerenhoeve. Met zand kon men tenslotte het vuur verstikken en het gevaar wenden. De auto bleek bij ondetzoek pond tabak te oevatten. Het bleek nu ook, dat de stuurder van de auto er tijdens beschietingen niet heelemaal zonder letsel was afgekomen. Hij was zoo danig door een kogel in de heup getroffen, dat men overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk achtte. De zeven Amsterdammers verdronken. In het begin van Dinsdagnacht, heeft de politie te Purmerend nabij de sluizen sporen ontdekt, die erop wezeD, dat hier een auto te water was gereden, na eerst in botsing te zijn gekomen met een langs den weg staanden boom. Men vermoedde onmiddellijk, dat het hier de auto betrof van de 7 Amsterdammers, die Maandagavond naar Andijk wilden gaan om daar te visschen. Een kraanwagen werd gerequireerd met behulp waarvan men er eindelijk in slaagde de auto op het droge te brengen. Het vermoeden bleek toen bevestigd. De 7 inzittenden bijna alle hoofden van gezinnen, zijn ver dronken. Do ontknoojiing van Vreeselijk was de het drama. af- 800 ontknooping van het drama van de 7 verdwenen Amsterdammers, die in den nacht van 31 Juli op 1 Augustus vanuit Amsterdam in de richting Andijk met een 6 persoons gesloten auto waren vertrokken om te gaan visschen De lijken van de 7 ongelukkigen bevonden zich nog in den wagen. Te ongeveer ha'f 12 ontdekte de agent Binken oliesporen op den walkant van het kanaal. Met een stok voelde hij in het water en tot zijn groote schrik roerde hij daar een voorwerp aan, dat den vorm had van een autowiel. Het onder zoek werd voortgezet en men kwam tot de ontdekking, dat even onder de waterspiegel de auto, een groote 6-persoons hupmobiel met 4 por tieren, lag. De auto lag op haar kant met den radiator naar den wal. Omstreeks kwart voor 3 was men met het lichtingswerk zoover gevorderd, dat de wagen boven het water uitstak. De aanblik was vreeselijk. De voorruit van de auto was ingeslagen een been van een persoon, die naast den chauffeur zat, stak naar buiten. De rechterzijde had eveneens een gebroken ruit. De doodstrijd van de ongelukkigen moet kort, maar hevig zijn geweest. Ongeluk. Woensdagmiddag is bij het ver plaatsen van een der zware wagens op het kermisterrein te Helmond een ernstig ongeluk gebeurd. Bij het aan draaien van den motor van een trac tor sloeg de starter plotseling terug. Met groote kracht kreeg de man den ijzeren zwengel tegen het hoofd, waardoor een zijner kaken nagenoeg uit elkaar werd geslagen. De inbraak te Langenboom. Met behulp van speurhonden heeft de marechaussee uit Grave, in samen werking met de rijkspolitie gespeurd naar de daders van de brutale nach telijke inbraak bij den winkelier v. G. in Langenboom. Van de contanten welke uit de brandkast werden ge stolen en ruim duizend gulden be- loopen, heeft de politie volgens de „Geld." ongeveer twintig gulden teruggevonden in een boschie, het welk op twee honderd meter van het winkelpand gelegen is. Dicht in de buurt vond men ook de gestolen effecten terug, waaruit men conclu deert, dat de inbrekers genoodzaakt zijn geweest haastig de vlucht te nemen eo dit gedeelte van hun buit hebben verloren. Voorts is bij onderzoek nog ge bleken, dat de inbrekers als voorzorgs maatregel, de slaapkamerdeur van den winkelier hebben afgesloten, om op deze wijze rustig de brandkast naar buiten te kunnen sleepen. De daders zijn nog niet gevonden. Auto oyer den kop geslagen. Donderdagmorgen is op den Rijks straatweg Moerdijk—Zevenbergsche Hoek bij het maken van een bocht een luxe auto over den kop geslagen. De auto kwam terecht in den tuin van de weduwe Kouters. De chauf feur, de 26-jarige B. Suylekom uit Raamsdonkveer, werd dood onder den auto vandaan gehaald. Nader verneemt men, dat de toe stand van de drie inzittenden ernstig is. Eén hunner, de 25-jarige Van Swol, eveneens afkomstig uit Raams- donksveer is er het ergst aan toe, Men vreest voor zijn leven. Stuk yzer op het hoofd. Donderdagavond had de ongehuw de 25-jarige arbeider H, O. woon achtig te Velsen, terwijl hij in een der deutkassen van de Noordersluis te IJmulden werkzaam was, het ongeluk door een vallend stuk ijzer te worden getroffen. Zeer ernstig gewond aan het hoofd werd hij in zorgwekkenden toestand naar het R.K. ziekenhuis overgebracht. Daar is hij kort na zijn aankomst overleden. Trein ontspoord by Luik. De trein Aken—BrusselKnoche is bij het binnenrijden van 't station Landen (ten Noord-Westen van Luik) ontspoord. Zes passagiers werden gewond, van wie twee ernstig. Ontzettende gevolgen van een auto-ongeluk. Een bijzonder tragisch auto ongeluk heeft plaats gehad op den Putten- schen weg bij Mechelen. Een moeder en haar zoontje werden door een onvoorzichtigen autobestuurder aan gereden Het zoontje werd op slag gedood, terwijl de moeder gewond werd. Eenige oogenblikken later schonk de vrouw het leven aan een kind dat eveneens verminkt was. Korten tijd daarop zijn moeder en kind overleden. Toen de echtgenoot de moeder van de vrouw van het ongeluk kennis kregen, werden beiden tengevolge van den schrik krankzinnig. De Colorado buiten haar oevers. In den nacht van Woensdag op Donderdag is op ongeveer 60 K.M. van Denver de Castlewooddam in de Coloradorivier doorgebroken ten gevolge van ontzettende wolkbreuken Een waterzuil van tien meter hoogte en een breedte van anderhal- ven kilometer overspoelde in eenige minuten talrijke plaatsen en verniel de spoorbruggen en wegen, terwijl alle telefoon en telegraafverbindingen werden verbroken. In Denver zelf werd de groote boulevardbrug over den Cherrykreek weggespoeld ook de plaatsen Frantown, Parker en Sullivan zijn zwaar geteisterd. Hoewel het naderen van den vloed werd aangekondigd door sirenenge loei, terwijl de telefoonkantoren waar schuwden, vreest men, dat talrijke personen vooral farmers, zijn ver dronken. De schade is nog niet te overzien. Men meldt nog nader uit Denver, dat meer dan vijfduizend bewoners gedwongen werden hun huizen te ontruimen. De schade bedraagt honderdduizen den dollars. Tal van personen worden vermist Politie en brandweer moesten hulp verleenen aan tientallen personen, die in hun huizen door het water waren geïsoleerd. Na den zegen trekt de processie onmiddellijk verder. Na de Hoogmis trekken de vrouwen direct processiegewijs uit de kerk, want de kinderen staan reeds buiten de kerk opgesteld. Paterskerk Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen, 8 uur Hoogmis, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof en H. Kruisweg. Dinsdag half 8 Hoogmis ter eere van den H. Antonius, 6 uur Lof. Vrijdag half 8 Hoogmis, 6 uur Lof. Zaterdag feestdag van de H. Clara. Volle aflaat o.g.v. Generale absolutie voor de Derde Orde. Patronaat. Maandelijksche algemeene H. Com munie voor de Groepen. Om half elf vertrek van het Patronaat Daar de qewone plaats achter de Parochie kerk. Men herinnere zich de regeling van den vorigen keer, die ook thans geldt. Burgerlijke Stand Venray van 28 Juli tot 4 Augustus 1933, GEBOREN Henricus Th. G. Peters, Oirlo Aloysius L. Hendrix, Merselo Maria G. J. Tijssen, Ysselsteyn Petronella J. Raemakers, Langstr. Hendrikus J. A. Classens. Oirlo Wilhelmina B. M. van Meijel, LeuneD Henricus Th. G. J. van Waayen- burg, Oude Oostr. weg. OVERLEDEN: Gerardus H. van Rijswijck, ongeh, oud 40 jaren, Oirlo. Kerkelijke Diensten Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte ten bate der kerk, 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis generale H. Communie van de mannen der H. Familie, 10 uur de Hoogmis waarna de groote processie, half 4 Lof. Maandag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2e klas voor Henri Wismans en echtgenoote. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Th. Gerrats, zijne echtgenoote en overl. kinderen, 8 uur leesmis. Woensdag half 8 besteld jaarg. voor Peter van Meijel, echtgenoote en kinderen, 8 uur jaarg. 2e klas voor Henri Smits, Magdalena Poels en hun zoon Martinus. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis halt 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Hermanus Martens, Johannes Martens en echtgenoote. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur jaa^rg 2e klas voor Anna Maria van Rijs wijk, echtgenoote van Peter Goumans Zaterdag komen de jongens der 7e en 8e klas en de meisjes der 3e klas te biechten, 7 uur Lof. Volgorde der Processie. 1 Kinderen scholen Dorp 2 Kinderen school Heide 3 De vrouwen 4 Congreg. O.L. Vrouw en K.J.V. 5 Mariavereeniging 6 Jongenspatronaat 7 Turnclub St. Chrlstoffel 8 H. Familie 9 Werkliedenver. en Credo Pugno 10 Schutterij Het Zandakker 11 Bestuur Derde Orde en alleen die leden der Derde Orde, welke bij geen andere vereeniging zijn aangesloten 12 Kruisverbond 13 St. Jozefsgesticht 14 Meisjespatronaat St. Agnes 15 Flambouwdragers Parochiekerk 16 Venray's Fanfarecorps 17 Schutterij St. Anna 18 Zouaven en Bruidjes 19 Kerkelijk Zangkoor 20 Eerw. Broeders van Liefde 21 Eerw. Paters 22 Eerw. Geestelijken 23 Het Allerheiligste 24 Mannen De mannen der H. Familie worden verzocht hun medaille op te steken, Iedereen zij er aan herinnerd, dat, als het klaroengeschal aan de Paters kerk weerklinkt, de zegen met het Allerheiligste gegeven wordt. Kantoor: Schoolstraat 18. Worden gevraagd: 2 boerendienstmeiden 1 schoenmakersknecht (halfwas) 1 huishoudster (kleine boerderij) 1 bejaarde molenaarsknecht Keukenmeisje voor Venray Keuken-werkmeisje voor Venlo en Tilburg, Aug. Boerenknecht voor Horst Bieden zich aan Smidsknecht 3 j. aan 't vak Metselaars, opperlieden, losse arbeiders, werkvrouwen, steenfa brieksarbeiders, boerenknechten, dag meisjes, smid-bankwerker, smid bekend met hoefbeslag, timmerlieden dakdekker, 3 burgerdienstmeisjes 14-16-17 jaar Bakkersknecht. Aanwezig: Vrijdag 11 Aug. Vrijdag 18 Aug. Woensdag 23 Aug. telkens 910 uur v.m. 17 Onderg [e maal kend dat n OPE1 en aan' artiki Hopendi ning en de gunst verwerven, nette cjerende et pub am aan Voor de zeer gewaardeerde belangstelling op mijn 60-jarig lidmaatschap der St. Vincentius- Vereeniging, betuig ik aan allen mijn oprechten dank. VENRAY roept men in Duitschland. Hier echter is de leus Standplaats tegenover Café Gerrit Aarts. Dagelijks versche aanvoer van, alle soorten gerookte en gestoomde VISCHWAREN Uitsluitend eerste kwaliteiten aan concurreerende prijzen. Minzaam aanbevelend. 8 en 9 Augustus. Nog zes plaatsen vrij. Aanmelding tot Maandag morgen 9 uur. 15 Te koop prineesseboonen a 15 cent per kilo M. Verhalte, Laagriebroek. Bteg 6. Steefi irijgbaa nevi éwiin. ac. Likeuren an Dl Ranja, Bel HEN R lero-1 -Pe lelnbevel' Mi Hlrstraat. A BOUW te TRUI Nota zal op Woei nam. 5 uur te Oostrum heer P. J. publiek Més vei ei 18 Bouwli i veld, Bouwl Bouw!; di Bouwhplt Spoor, Bouwla lt Spoor, >t Weilan groot Alles dadel WEI Ht >RST 16 Auj afé Fré verzoe alda: :n voc ar hel E 53.30 Iflaar, laar, g Idaar, ,t 44.3' Idaar, 31 de V A. aanvc bestaande u 2peijn: ns let wasJomm< nacl st tafel twei donker eikei i^elen ima s< SchcCtraal MAGAZl SIN' Voor prima piive het betroifeaar: Zie d&ta le hum ge 2 tot I m bouvh of weiland gShik land. Aanb. bitau onder no. 22. TE tC prinu 1 Socpii] V. Fonck: Hitst: TH rc 120 W. L.hi en slacltli H. Clephas,Bei Tijdens de Kermisdagen Henseniusstraat 20. per Touringcar over Maastricht LuikDe Art van Hann. Terug over Dinant—Namen Luilj schoon. Vertrek Kermis-Woensdag daarna. Begeleiding van een Fransch-spi I Priester. Spoedige aangifte gewerischt aan h

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2