f t Wielerclub Venray. Welloer Süvello PETER HENDRIX l'Abeille J. v.d. Brandt- Weijs Priaster-top's. Tad< KRUI beste sm een lig mooie bige goedgeli tr Extra aanbidii fl. w Provinciaal Nieuws üemengde Berichten Ons Weekpraatje. Markten Advertentiën Nooit gehoord! P. Hoedemaekers Tomatenplanten Vergadering Kleermakerij naar maat. Heerencosiuums van I 20.- N. V. VULKAAN Behangsel papieren Parafinelak Zwm Geile Te hi Teïo Teïo bijela Voll. U'S! Er is sprake van. dat de fabriek gesloten wordt, als de staking door gaat, omdat de uitkomsten toch al zeer slecht zouden zijn. Boven den Harskamp raakte Woensdag een militair vliegtuig in brand. Na de uitgevoerde noodlan ding konden de twee inzittenden zich nog redden, zij het met lichte brand wonden}* het toestel verbrandde ge heel. De besprekingen tusscheu Neder land en Japan over een arbitrage- verdrag verloopen vlot. Het betreft hier geen politieke aangelegenheid van bij zonderen aard. Dergelijke verdragen sloten we reeds met ver schillende landen. De onderwijzers Vrijburg en Reens die zoo heftig reageerden op de loonsverlaging in Indië zijn veroor deeld tot resp. f 100 boete en 14 dagen gevangenisstraf. VENRAY. 15 April 1933. GEVONDEN een rijwiel^laatje Inlichtingen Gemeente-politie. Bouwvergunning. Ingevolge de Bouwverordening dezer gemeente werd vergunning verleend tot het bouwen van een woonhuis met stalling aan H. Mar tens te Veulen—Venray. Drankwet Vergunning werd verleend tot ver koop van sterken drank in het klein aan J. Tb. A. L. Camps te Oostrum voor zijn perceel aldaar. Deze week is onderhandsch aanbesteed het afbreken van een bestaande woning en het bouwen van een nieuw woon- en winkelhuis aan de Holstraat, voor rekening van den Heer W. Gossens aldaar. Laagste inschrijver was de heer Th. Siebers, Hoenderstraat, aan wien het werk is opgedragen. Clouden Bruiloft. Op 17 April a.s. herdenkt het echtpaar J. Wijnhoven-van den Homberg alhier zijn gouden bruiloft. Dit zeldzaam feest wordt alleen i j huiselijken kring herdacht. In den nacht van Donderdag op Vrijdag heeft het flink gevroren, zoodat 's morgens vroeg alles wit was. Waarschijnlijk is veel bloesem van de truitboomen verloren. Piet Kasteel. Naar wij vernemen zal de Heer Piet Kasteel voor de Katholieke Kiesvereeniging spreken op een nader te bepalen dag. Duivensport. Zondag hield de Postduivenver- eeniging „De Zwaluw" haar eerste wedvlucht vanuit Namèche, met oude duiven. Afstand 136 Km. met deelname van 120 duiven. De prijzen werden behaald als volgt Ie, 11e, 25e en 30e J. Goumans 2e, 3e, 13e, 14e, 19e en 23 Gebr. Ratten; 4e, 10e en 20e G. Vissers; 5e, 7e, 9e, 24e en 29e St. Servatius 6e, 8e, 16e en 18e G. v. Dijck 12e J. Vermeulen 15e, 26e en 27e G. Janssen 17e Gebr. Hendriks 21e J. Janssen (Br.)22e P. Manders 28e A. Loonen Overduif J. Ver- meulen. Gelost 8.30 uur met Zuid tot Z. W. wind. Aankomst le duif 10.34 uur, laatste duif 10 u. 43 min. 13 sec. Binnenkort viert de Schut terij x>'l Zandakker" haar 5-jarig bestaan. Bij gelegenheid hiervan zal aan deze bloeiende vereeni- ging een nieuw vaandel worden aangeboden. Dit vaandel, ontwor pen door den Heer Fr. Hendriks te Venray, is vervaardigd door de Eerw. Zusters van de Zeven Vreugden te Maastricht. Aan »'t Zandakker" onder het nieuwe vaandel steeds groolere groei en bloei 1 HORST. Door eenige jongelui van 16 tot 20 jaar is alhier opge richt een Orkest vereeniging onJ.er den naam van „Onderliog Kunst genot." HORST. Tweede Paaschdag zal aan de nieuw gebouwde kerk aan den Hegelsum, toegewijd aan den H Hubertus, met groote plechtigheid de inwijding van den gedenksteen plaats hebben. De plechtigheid zal worden verricht door den H.E. Heer Deken. HOLTHEES. In de Zondag ge houden vergadering van de schutterij O L. Vr. gilde deelde de secretaris mede, dat het bondsconcours, welke 't vorig jaar te Geijsteren wegens het slechte weer werd afgelast, nu zal gehouden worden op 14 Mei a.s. wederom te Geijsteren. Op de Dinsdagavond gehou den vergadering van de R.K. W.V. werd besproken, de pezamelijke aan koop van brandstoffen. Ook werd in principe besloten tot aankoop van een nieuw vaandel. OVERLOON. Op 2e Paaschdag zal de R.K.V.V. S.S.S. wederom een liefdadigheidswedstrijd spelen tegen de Sportver. „Roland" uit Kevelaer, lid van de Deutsche Jugendkraft. De wedstrijd zal omstreeks half vier. dus na 't Lof. aanvangen. De helft van de opbrengst komt het Crisis- Comité ten goede. Tot bestuursleden van den R.K. Landarbeidersbond zijn gekozen L Weerts alhier en H. van Gelden Maashees. I Waarschuwing voor iedereen Steeds weer blijkt het. dat niet altijd „ASPIRIN" verstrekt wordt, indien men „ASPIRIN" verlangt Voornamelijk bij aankoop van losse tabletten. U kunt zich hiertegen vrij waren door steeds de origineele ver pakkingen te eischen en wel oranje-zakjes met 2 tabletten a 10 ct. en oranjeband buisjes met 20 tabletten a 70 cent eD geen losse tabletten Elke tablet is voorzien van het Bayer-kruis. Dit is Uw waarborg voor echtheid. Verbetering weg Oploo-Overloon. Bij de op 11 April gehouden publieke aanbesteding voor de ver harding van den weg vanaf den Provincialen weg OplooOverloon naar het kerkdorp Twist waren laagste inschrijvers A. Mulders en Zn. Empel. Voor A. bij gebruikmaking van hoogovenbakslakken f 10700. Voor B. bij gebruikmaking van grove grint f 9960. REUVER. Ongelukkigerwijze raakte hier het bijna tweejarig doch tertje van de familie C. in een onbe waakt oogenblik in een openstaande beerput. Toen men tot de droeve ontdekking kwam was het kind reeds een lijkje en mochten pogingen om de levensgeesten weer op te wekken niet meer baten. Men kan zich de ontsteltenis der ouders denken. Verdronken. Te Haelen is Woensdagnamiddag het 3-jarig dochtertje van den land bouwer Kiggen spelende in de beek gevallen en verdronken. Verdronken. Uit het kanaal te Weert is na ruim twee dagen dreggen opgehaald bet lijk van den 63-jarigen opzichter H. v. Ein dienst bij de Poudrerrie Royale Cooppal en Co., te Canlille, nabij Weert. Van E. was 's morgens naar een begrafenis geweest en is dienzelfden middag tusschen 3 en 5 uur te water geraakt met gemeld noodlottig gevolg. NEDERWEERT. Bij de politie werd een valsch kwartje gedeponeerd, hetwelk alhier ter betaling was ge geven. In Weert en omgeving schij nen in den laatsten tijd meerdere valsche geldstukken in omloop te zijn, als rijksdaalders, guldens en kwartjes. Men zij op zijn hoede. Burgemeester Waszink. De toestand van mr. M. A. M. Waszink, burgemeester van Roer mond, die nog steeds in het St. Laurentiusziekenhuis aldaar vertoeft, is in die mate verbeterd, dat hij binnenkort zijn ziekbed zal kunnen verlaten. ECHT. Zondagavood circa 11 uur begaf zich zekere Fr. Tonnaer per fiets naar huis. In Peij werd hij onverwachts van zijn fiets geslagen en ernstig mishandeld. De daders lieten den ongelukkige liggen. Deze werd later door eenige naar huis- keerende personen gevonden, die hem naar huis brachten. Dr. Stijns was spoedig ter plaatse en constateerde eenige messteken en kneuzingen. Dinsdagavond circa 11 uur is de man overleden. T. is af komstig van Melick en ongeveer 50 jaar ou<^. Hij was sinds eenigen tijd bij een vriend op de Slek. De politie heeft de zaak in handen. GELEEN. De cokesfabriek van staatsmijn Maurits, die reeds 264 ovens telt, zal met 150 ovens worden uitgebreid, door de N. V. Silica en ovenbouwmaatschappij te 's-Graven hage. De gasproductie zal dus be langrijk gaan toenemen. De bijpro ductinrichtingen worden tevens uit gebreid. „Het teeken des kruises". De keuringscommissie te Heerlen heeft de film „Het teeken des kruises" afgekeurd, zoodat deze film aldaar niet zal vertoond worden. Deze film wordt met de Paasch- dagen te Roermond vertoond. Hywieldieven gesnapt. De gemeentepolitie van Helmond heeft Donderdag een goede vangst gedaan met de aanhouding van zekere M. S. en J. v. D., beiden wonend te Helmond, die verdacht werden van tal van rijwieldiefstallen. De gestolen karretjes verkochten zij in Duitschland. Ia samenwerking met de Duitsche politie slaagde de Helmondsche recherche er Donderdag in twee nog pas in Helmond gestolen fietsen in Goch op te sporen De verdachten werden gisteren naar Roermond, overgebracht. Aanbesteding. Dinsdag is voor rekening van 't R.K. Kerkbestuur der parochie Zeil bergDeurne onder architectuur van Ir. J. Fransen, Roermond, aanbesteed de verbouwing (uitbreiding) der R.K. kerk aldaar. Ingeschreven werd aL volgt Fa. H. Engers, Tegelen f 18325 Fa. J. Bosch, Helmond f 17994 Fa. van Heeswijk. Best f 15340 Fa. de Bont, Nieuwkuijk f 14946 Fa. Jos. Geraerdts. Blerick f 147G0 Fa. Goden, Meijel f 14497 Fa. Krekelenburg. Maasbracbtf 12850 't Werk is den laagsten inschrijver gegund. Naar Rome. Woensdag vertrok een groep van ruim 100 personen onder leiding van het Reisbureau Peeters te Venlonaar Rome voor een dertiendaagsche reis. Behalve Rome worden ook Genua. Pisa. Napels. Pompeï, Florence en Milaan bezocht. Ook Nederland geeft gehoor aan de oproep van den H. Vader om naar de Eeuwige Stad te komen. Twee jongens vermist. Sinds 2 April worden te Eind hoven de 14 jarige H. B. en de 18-jarige J. W. N. vermist. De politie verzoekt opsporing en aan houding. Het spoorwegongeluk te Yught. De rechtbank te s-Hertogenboscb heeft den machinist P. R. uit Eind hoven, die terecht stond wegens het veroorzaken van gevaar met mecha nische kracht, waardoor het spoor wegongeluk bij Vugt ontstond, waarbij de remmer v. d. Heuvel werd gedood, vrijgesproken. De eisch luidde een maand hech tenis. Bosch- on heidebrand Langs het Wilhelminakanaal op de grens van Tilburg en Hilvarenbeek woedde Woensdagmiddag een bosch- en heidebrand. Een perceel van 11/2 H.A. heide en vliegende mast toe- behoorende aan de paters Trappisten werd een prooi van het vuur. Door bet spoedig ingrijpen van de Tilburgsche brandweer werd verdere uitbreiding van het vuur voorkomen. Branden. Woensdagavond te 8 uur brandde te Vorstenbosch onder Veghel de woning met stalling af van den landbouwer van Roosmalen. Alles ging verloren, ook het vee, waar onder twee varkens en een stier, die dien dag- met een eersten prijs was bekroond. Verzekering dekt de schade. Te Baexem is Woensdag de boer derij van den landbouwer Peters afgebrand. Uitgezonderd drie vette varkens, welke verbrandden, kon het vee worden gered. Dentist Gries gesnapt. Het is de Duitsche politie te Kal- denkirchen na veel mislukte pogingen eindelijk gelukt de hand te leggen op een cocaïne smokkelaar, die in verbinding schijnt te staan met een uitgebreide cocaïne centrale. Reeds enkele maanden is de Duitsche recherche doende geweest een wijdvertakte organisatie na te gaan, welker opsporing des te meer moeilijkheden opleverde, omdat zeer voorname en welbekende persoonlijk heden uit het Limburgsch-Duitsche grensgebied erbij betrokken zijn. Men is thans, meldt het Volksblad tot de arrestatie overgegaan van een le Venlo en Venray ook niet onbe kenden tandarts, den heer W. Gries uit Kaldenkirchen. De man werd gearresteerd, toen hij in zijn Horch- wagen een belangrijke hoeveelheid cocaïne vervoerde. Men heeft hem onder strenge bewaking en stevig ge boeid naar de strafgevangenis te Krefeld overgebracht. De Duitsche politie, die lang ge aarzeld heeft de hand te leggen op dezen man, die zeer gezien is in het grensgebied, schijnt nog meer arresta ties te willen doen, die licht zullen werpen op een uitgebreiden coeaïne- smokkelhandel. De thans gearresteerde dentist heeft sedert den oorlog aan de Hollandsche grens bij Kaldenkirchen een drukke tandartspraktijk gevestigd, waar hon derden Limburgers wekelijks hem kwamen consulteeren. Men is de meening toegedaan, dat de tandarts reeds geruimen tijd bij den cocaïaesmokkelhandel betrokken We hopen, dat we metdePaasch- dagen mooi weer treffen. In de Hollandsche bollenstreek hebben ze de bloemetjes buiten gezet en we zouden graag willen, dat alle Neder landers, die buiten de bollenstreek wonen, zich gaan opmaken om dat te zien. Wie het te ver is, die ga naar boscb of hei of wei. waar de lente lokt in zilveren schittering of jong-groene pracht. Reis per trein of bus, 't is tegenwoordig alle maal even goedkoop en drink onder weg een glaasje biet (geheelonthouders gelieven te lezenlimonade), maar in ieder geval, als het eenigszins kan en bet is een beetje weer, doe dan wat met de Paaschdagen. We heb ben nou weer lang genoeg zitten te kniesooren; bet is hoog tijd, dat we ons zelve nog eens opkittelen en dat de zakenmenschen een kleinig heidje aan ons te verdienen krijgen. Het zal ons allemeal heusch goed doen, als we naar buiten trekken en weer eens over wat anders te bab belen raken dan over crisis ea ver kiezingen. Natuurlijk, 't zijn geweldig interessante onderwerpen en bet zou van weinig levensernst getuigen, als wc zulke zaken niet voldoende over dachten, maar de menschen zijn nu werkelijk gaar van serieuzerigheid en ze moesten zich nu maar eens laten uitdampen in de leDtezon. Wij voor ons, we zijn blij, dat het zoetjes-aan weer zomer is. Niet dat alles er dan beter op wordt, maar je ziet de dingen anders; zorgen schijnen lichter, moeilijkheden minder zwaar. Van den zomer ondergaan we een weldadigen, natuurlijken, invloed ten goede. Als we mee werken tenminste. Als we ons niet opsluiten en de zon maar een beetje tegemoet willen treden. Als de omstandigheden een klein beetje meewerken, dan blijken de dingen niet zoo grauw, als ze eerst leken. Wie met de Paaschdagen eenige gepaste ootspanning zoekt, zal ervaren, dat hij tenslotte met zijn beperkte middelen meer kan doen, dan bij in zijn pessimisme had ge dacht. Probeert het maar eens. Dan vloeit er nog eens wat geld; dan wordt er weer wat verdiend; dan zie je de zon eindelijk ook weer eens op de menschen d'r gezichten. In het leven hebben we ontspan ning noodig als brood en slapen. We weten dat allemaal wel, maar meenen, dat we er tegenwoordig de middelen voor missen, 't Valt mee, als het er op aan komt. Let maar eens op, hoe we gewoonlijk wel vervuld krijgen, hetgeen we ter ont spanning met hardnekkigheid na streven. Dan blijkt een wensch veel gemakkelijker te vervullen dan we ooit dachten. Een wielrenvertooning in het R.A.I. gebouw te Amsterdam bleek zes dagen achtereen duizenden te kunnen aantrekken, ondanks hooge entree-prijzen. Het voetbalfeest io Antwerpen werd beleefd door 15000 Nederlanders, die er een buitenland- sche reis voor over hadden. Schande genoeg in dezen tijd! zoo hooren we velen al mopperen. Waarom? U en wij, we zouden het geld misschien aan andere, laten we aannemen nuttiger zaken hebben besteed. Als u en wij het tenminste besteed zouden hebben 1 Misschien zouden we de centjes hebben gepot, een stapeltje hebben gezet bij een ander duur, maar onnut stapeltje. Als ze het geld er voor konden missen, dan hadden ze gelijk, die voetbal-enthousiasten, dat ze Daar Antwerpen gingen. Hun geld heeft gerold; duizenden andere menschen hebben ze er gelukkig mee gemaakt duizenden anderen hebben ze tot het doen van uitgaven op hun beurt in staat gesteld. Het is beter om medemenschen gelukkig te maken, dan steenen varkens vol te stoppeD met koper en zilver en goud. In die steenen varkens ligt het geld begraven; in den handel leeft het geld. We willen niet tot roekeloosheid aansporen. We weten wel, dat het vormen van eenige reserve tot een verstandig economisch beleid behoort, maar sparen is een deugd, welke veel te veel wordt overdreven, vooral in dezen crisistijd. Daaromneem het er met de komende feestdagen maar eens op gepaste wijze van. Verzet zinnen en crisisgedachten. Schept vreugde voor u zelve en wekt vertrouwen in den handel. Maar weet, dat ge de rekeniDg zelf moet betalen en niet bij ons kunt inzenden. Wij weten ook, wat crisis is! Burgerlijke Stand Venray van 7 tot 14 April 1933. GEBOREN Wiiheimina J. M Pijpers, Grootestr. Huberts A. M. Baeten, Spurfet Marinus G van den Heuvel, Jan Hensenstraat Wilhelmus P. M. Wijnhoven, Stations weg Gerardus H. J. Phijipsen, Smakt Bernardina D. van Teeffelen, Draaistr. Peter L. Poels, Heide. OVERLEDEN Wilhelmus J. M. Raeds, 7 weken Oostrum Jacob Bern. Goumans weduwnaar van J. Zeegers, oud 79 jaar, Stations weg Jacoba P. H. Rutten, echtgenoote van H. J. M. Slits, oud 59 jaar, Kruis straat 2 Patiënten St. Annagesticht. Cuyk Dinsdag 18 April veemarkt Oss Donderdag 20 April paardenm. Venray Woensd. 26 April veemarkt Donderd. 27 April paardenm. Kerkelijke Diensten Parochiekerk Morgen Zondag Hoogfeest van Paschen, half 4 de Vespers, geen Her halingscatechismus en geen Congregatie Maandag 2e Paaschdag de diensten als op Zondag. Dinsdag half 8 Ieesmis, 8 uur lees- mis, 9 uur begrafenisdienst voor de vrouw van Henri Slits. Woensdag half 8 besteld jaarg. voor Severina Gooien, echtg. van Latnbertus van Haren, 8 uur uitvaart voor de vrouw van Henri Slits, half 9 begrafe nisdienst van Joseph van Hoof, 9 uur begrafenisdienst van Ja.cob Goumans. De mannen der H. Familie worden verzocht de begrafenisdienst van hun medebroeders bij te wonen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 Ieesmis, 8 uur de uitvaart voor Jacob Goumans met brooduitdeeling aan de armen. Vrijdag half 8 besteld jaarg. voor Martinus Relou, 8 uur jaarg. voor Hend. Poels, Hermina Evers en kinderen. Zaterdag half 8 H. Mis voor de ziele- rust van Jacob Goumans als lid derH. Familie, 7 uur Lof. Vanaf Paaschmaandag catechismus voor de kleinen van de Eerste H. Communie. Maandag na de Kindermis de meisjes. Dinsdag en Woensdag de jongens, Donderdag en Vrijdag de meisjes 11a de mis van 8 uur. waarin de Communiecantjes iederen dag moe ten aanwezig zijn. Vrijdag om half 11 oefenen voor allen in de berk. Zaterdag om 10 uur oefenen, daarna biechten. Men gelieve de banken in het mid denschip der kerk vrij te laten voor de ouders der kinderen onder de H. Mis van 8 uur A.s. Zondag'collecte voor het Semi narie. Wie uit onze parochie zou zijn kop telefoon van de radio willen uitleenen aan een ziek meisje van onze parochie, opdat deze van de radioziekenuurtjes en predikaties kan genieten. Men kan zich daarvoor aanmelden bij Kap. Geurts. Paterskerk. Morgen Zondag Hoogfeest van Paschen. Om 5, 6 en 7 uur gelezen H. Missen, om 8 uur plechtige Hoogmis, welke wordt opgedragen voor de leden van de Aartsbroederschap. Na de Hoog mis Processie. Gen. Abs. voor de Derde Orde. Kwart voor 5 pl. Vespers, half6 pi. Lof. Maandag 2e Paaschdag. De H. Missen als op Zondag, 8 uur de Hoogmis, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof. Dinsdag om 7 uur Hoogmis, half 6 Lof ter eere van St. Antonius. Vrijdag om 7 uur Hoogmis, om half 6 Oefening van den H. Kruisweg. Patronaat Ofschoon het voor het Sportterrein beter zou zijn dat het enkele weken met rust werd gelaten, zullen wij het terrein dit jaar, om goede redenen, alreeds op Tweeden Paaschdag weer toegankelijk stellen voor onze jongens. Dit is een proef. Indien men de pas volgens den wensch der Rijksinspectie bewerkte èn ingezaaide gedeelten niet zooveel mogelijk spaart, moeten wij anders handelen. Met Paschen geen Patronaat. Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, voorzien van de H. H. Sacra menten der Stervenden, in den ouderdom van bijna 80 jaren, onze innig geliefde Vader, Behuwd-en Grootvader Jacob Goumans, weduwnaar van Johanna Zeegers. Wij bevelen zijne ziel in Uwe gebeden aan. Mathijs GOUMANS, Maria GOUMANS- HENDRICKX en kinderen Nellav.d MUNCKHOF- GOUMANS, Jean v.d. MUNGKHOF en kinderen. Gertruda BROEREN- GOUMANS, Antoon BROEREN en kinderen. Piet GOUMANS, Jacoba GOUMANS- PEETERS en kinderen. Hendrikus GOUMANS, Helena GOUMANS- PETERS en kind. Venray, 12 April 1933. De begrafenis had plaats op Goeden Vrijdag. De plechtige lijkdienst zal plaats hebben a.s. Woensdag om 9 uur in de Parochiekerk te Venray. Heden overleed tot onze diepe droefheid, tijdig voor zien van de H.H. Sacrament ten der Stervenden en meer malen gesterkt door de ge nademiddelen der H Kerk, onze innig geliefde Echlge- noote en Moeder Mejuffrouw Jacoba Petronella Huberta Slits geb. Rutten in den ouderdom van 59jaar. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in Uw godvruchtig gebed aan. Venray HENRI SLITS Didam RENRJ SLÏTS Venray THEO SRITS Monster ANTOON SLITS Venray MINIE SLITS PIET SLITS Venray, 13 April 1933. De Uitvaart zal plaats heb ban op Dinsdag 18 April te kwart voor 9. Volgende week 25 bokkingen voor 1 kwartje! Wordt ook aan huis bezorgd. A.s. Donderdag van 4 tot 5 uur op hel Henseniusplein Vroolijk Paaschfeest Kees Henskens-Arfs. Wegens familieomstandighe den zijn a.s Woensdag 19 April onze zaken gesloten. Hensenjusplein 6. 10 Paardenverzekering van den Landbouwbond. Premiebetaling: Zondag 23April na de Hoogmis in het Bondslokaal le OIRLO. De premie bedraagt 2 pGt. HET BESTUUR. Verkrijgbaar bij H. Tacken, Schoolstraat. V A.s. Donderdag S uur bij W. Swaghoven. Voor degenen die zich nog wenschen on te geven als lid is deze week nog vrij van in schrijfgeld. Aanmelding bij G Linders, St. Odastraat 2 of W, Swaghoven. 18 vlekvrije Lepels, Vorken, Messen enz. Behoeft nimmer gepoetst. Aviso Zilverpoets. Patersstraat 9 15 Heeren Landbouwers Verzekert uwe oogsten tegen hagelslag bif Verzekeringmaatschappij met vaste premiën, en wel le: omdat zij de belangrijkste Fransche Hagelverzekerings- maalschappij is 2e: omdat zij eene maatschappij is met vaste premies en hare verzekerden er dus stellig op kunnen rekenen, geheel schade loos gesteld te worden en aan het einde van het jaar geene premie-verhocging behoeven bij te betalen 3e: omdat zij de rampen met de meeste nauwgezetheid doet schallen, en wel zoodanig, dat alle geschil vermeden wordt, Voor inlichtingen en ter ver zekering zich le wenden iot de Heeren 37 H. JACOBS, Stationsweg 39 JOH. HULSMAN, Ooslrum Oostrum C 23 en hooger. Speciaal adres voor 28 Beleefd aanbevelend. Hofstraat 8, Venray. Wederom een geheel nieuwe sorteering aan extra lage prijzen. Steeds groote sorteering Verfwaren, Lakken, Vernissen. Vraagt onze extra lage prijzen bij grooter kwanturp verf voor boerderijen enz. voor ijzerwerk, houtwerk, muren enz. Vraagt onze extra verlaagde prijzen. Koudwqterplaksel bij aankoop van papier 12 ct. per pak. Vraagt bij ons alle inlichtingen. Th Pouwels Hofstraat 8 35 Kaarten voont l 1933 zijn tiek met 1 MEI aaa: per Na 1 Mei tbl Er wordeslei paald aantal jj;tf door den JLir VERMEULEErt Venray. Dinsdag eifoi AFV2 Gëat boeren 14—17 jaar, Dr W. Jeuken$ch TE tl oud 6 maand, bi mans, Overlo. TE CC bij H. Verstej, I TE :c man geve a f 2. pe: Klooster „Jusa TB :c een eil 4 maand dr een paij L. de LouvVei TE£C 6 beste ig een dra?m 2e worp, 'we A. Philipser/Ier: (met tuin) arzi electrisch enenti ming. Te be\gen hoven, Henswsst J. Janssen! IS voordeelig, lige overigens coheet Jos. Folbe Kr goud opiee Firma vanen Mooie stelleriomi (tuks Witte tassen :t o> Sterke lepelsi vo Messen pe Qoudlijn tass m- Waschstellenet g Mooie Comrriesc Compleete Jfials dag van: Prachtige catutje: loften en deri Grootste sorring zen. Alles wtt th Hcraat

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2