f f 1 u m flioke Dienstbode Gemengde Berichten Advertentiën f 2500 - f Broeder Sifredus Stillen Omgang V eeverzekering OOSTRUM. Dankbetuiging. M. G. De Vries Losse nummers Mode-Journals Radiotoestel en Pathéfoon Handdoek cadeau ProW Hei vda Goao ik' tarwe op*» pcth Verder werd nog gevraagd hoe men de beurtjaren eenigszios kon voorkomen, toen dit nog in 't kort was beantwoord sloot de voorzitter de vergadering met gebed. GEVONDEN een pakje, inhou dende een pet enz. Idlichtingen Maréchaussee-kazerne. Rechtbank te Roermond. Uitgesproken vonnis P. M. te Venray, eisch twee maan den gevangenisstraf wegens misdrijf art. 247 Wetb. van Strafrecht. Waterschap Noord-Limburg. In Noord Limburg maakte men zich sinds eenigen tijd bezorgd over ht:t uitblijven van de Koninklijke goedkeuring otn ook de werkzaam heden aan de bijstroomen van de Groote Molenbeek in het op te 'ichten Waterschap Noord-Limburg e betrekken. Het gevolg was. dat indsdien een week met een beperkt aantal arbeiders gewerkt werd aan de Noord-Limburgsche beeknormali satie en dat men vreesde binnen zeer korten tijd de werkzaamheden geheel te moeten stopzetten. In verband hiermede heeft de N.K. zich gewend tot den heer Jan Poels uit Venray, lid van de Provinciale en Gedeputeerde Staten en initiatief nemer van deze Noord-Limburgsche werkverschaffing, die mededeelde, dat de zoo vurig verlangde Koninklijke goedkeuring binnen enkele dagen te wachten is, zoodat er geen enkele redeu tot bezorgdheid bestaateen werk, dat ongeveer drie-en-een halve ton kost en waarbij ongeveer twee honderd-vijftig werkloozen te werk gesteld kunnen worden, wacht hier nog op uitvoering. U K. Onderwijzersbond. De R.K. Onderwijzersbond Venray hield in Lunchroom Verheugen een algemeene ledenvergadering. Het ledental was in het afgeloopen jaar hetzelfde gebleven. De heer Driessens, Hoofd der O. L. School te Venray-Heide, hield vervolgens een interessante lezing over „De reis naar Ned. Oost-Indië," welke mei mooie lichtbeelden werd verduidelijkt. Algemeen was men van meening, dat dit leermiddel zeer ge schikt was voor de school. Nadat de aftredende bestuursleden herkozen waren sloot de Voorzitter, na een dankwoord aan den heer Driessens, deze geanimeerde verga ring. Door onze gemeentepolitie werden cDkelepersonen geverbaliseerd wegens het niet aanmelden van ver huizingen. Dinsdagavond overleed in het St. Servatiusgesticbt alhier de Eerw. Broeder Sifredus (A. J. M. Gossens) De overledene werd geboren te Venray 11 Juli 1913, trad 14 Febr. 1930 in de orde der Broeders van Liefde en werd 15 Aug. 1931 ge profest. R. I. P. In de Donderdagavond gehou den jaarvergadering van de Onder linge Glasverzekering alhier, werd tot Voorzitter gekozen de Heer J. Poels, Groote Straat, in plaats van den Heer Verheugen. Wegens den gunstigen financieelen toestand zal ook dit jaar geen con tributie worden geheven. Uitbetaling volgens de vorstrege- ling ten kantore van den Ge meente-Ontvanger over 3 en 4 Februari j 1. De Burgemeester van Venray brengt ter kennis van de tewerkge stelde werkloozen uit deze gemeente bij de Havenwerken te Wanssum, de Bekennormalisatie en het spitten van grond onder toezicht van het Staatsboschbeheer, dat over de werkweek van 3 t.m. 9 Februari het loon over de dagen Maandag. Dins dag, Woensdag en Dcnderdag j.l„ benevens de volle kindertoeslag en de volle brandstoffentoeslag op het werk als gebruikelijk zal worden uit betaald. De uitbetaling volgens de vorst- regeling over de dagen Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Februari zonder kinder toeslag en zonder brandstoffentoeslag geschiedt ten kantore van den Ge meente-Ontvanger „Onder den Boog" en wel als volgt Op Maandag 13 Februari as. vanaf des namiddags half zes voor degenen, die tewerk zijn gesteld bij het spitten van grond onder toezicht van het Staatsboschbeheer. Degenen, wier geslachtsnaam met A—E om half zes F—J om kwart voor zes K—P om zes uur Q—U om kwa't over zes V—Z om half zeven. Op Maandag 13 Februari a.s. vanaf des namiddags kwart voor zeven uur voor degenen, die tewerk gesteld zijn bij de Havenwerken te Wanssum. Degenen, wier geslachtsnaam met A—E om kwart voor zeven F—J om zeven uur K—P om kwart over zeven Q—U om half acht VZ om kwart voor acht Op Cnsdag 14 Februari a.s. vanaf des namiddags half zes voor degenen, die tewerk gesteld zijn bij dc Bekennormalisatie. Degenen, wier geslachtsnaam met AE om half zes F—J om kwart voor zes K—P om zes uur Q—U om kwart over zes VZ om half zeven Venray, 9 Februari 1933. De Burgemeester van Ventay, O. VAN DE LOO. N.B. Degenen, die georganiseerd zijn en recht hebben op uitkeering, ontvangen de uitkeering van hun or ganisatie. Zij behoeven niet meer ten kantore van den Gemeente-Ont vanger te komen, aangezien de uit keering hunner organisatie in ieder geval hooger is dan de uitkeering volgens de vorstregeling, nu de kindertoelage en brandstoffentoelage over die week op het werk worden uitbetaald. Het Limburgsche Landschap en woningbouw. In het Patronaat alhier hield Woensdagavond de vereeniging „Het Limburgsche Landschap" in samenwerking met de Provinciale Schoonheidscommissie een propa- gaoda-avond. De Secretaris van eerstvermelde stichting, Jhr. Michiels van Kessenich, opent dezen avond en heet alle aan wezigen welkom, speciaal de beeren Burgemeesters van Vemay, Wans sum, Deurne en Nuenen. Hij zet verder doel en werking der genoemde ver. in het kort uiteen en wijst er op, hoe de rrov. Schoon heidscommissie op rijke ervaring kan bogen, op het gebied van bouwwe zen. Geen dwang wordt echter uit geoefend doch advies gegeven. Speciaal vraagt spreker de aandacht hiervoor van Gemeentebesturen en alle anderen, die met bouwen iets te maken hebben. Duidelijk toont spreker ons aan, hoe gezien moet worden naar de stem der streek, die op verschillende plaatsen wederom anders is. Het Limb. Landschap wil de schoonheid der streek behouden en naar waarde doen schatten. Vervolgens werd het woord ge voerd door den Burgemeester van Wanssum. die deze avond organi seerde, den heer Keyzers, Leeraar aan de Ambachtsschool teVenlo en den Heer Jans, Hoofd der School te Geysteren. Met een serie schitterende licht beelden, werd een en ander nader toegelicht. Onze vroegere dorpsgenoot, de heer Ant. Volleberg te Zoeter- woude, herdenkt 1 Maart a.s. den dag waarop hij zich aldaar voor 25 jaren als aannemer vestigde. Tevens is hij dan 25 jaren trouw abonné van ons blad. Aan Toon nog vele jaren 1 OOSTRUM. In de algem. ver gadering van de Boerenleenbank alhier, is M. Claassens gekozen als lid van den Raad van Toezicht in plaats van J. Burgers die uit Oostrum gaat vertrekken. Er werd o.m. besloten om bij de uitbetaling der varkensgelden. de niet-leden 20 cent per kwitantie te laten betalen en de leden vrij te laten. OIRLO. Zondag werd alhier een missie-avond gegeven, welke zeer druk bezocht werd. Deze werd ge geven door Pater Kemps uit Venray van het Missiehuis v.d. Paters van den H. Geest te Weert. Zoowel de Missiefilm als de Missiepreek wist deze Missionaris op schitterende wijze uit te leggen. De gehouden collecte bracht 95 gulden op. De Eerw. Pater bedankte de Zeereerw. Heer Pastoor voor zijn aansporing. Zeer voldaan keerde de Pater weer huiswaarts. OIRLO. Zondag 19 Februari zal de Fanfare „Ons Genoegen" haar jaarlijks winterconcert geven. Opge voerd wordt „De Universeele Erf genaam", blijspel in 3 bedrijven. HOLTHEES. Het concert met tooneeluitvoering, hetwelk Donderdag 2 en Zondag 5 Februari gehouden is mag als goed geslaagd beschouwd worden. Het muzikaal gedeelte zoo wel als het tooneelspel werd onbe rispelijk uitgevoerd. Zondag was de ruime zaal bijna te klein. OVERLOON. Terwijl Zondag de heer J. Gerrirs van Venray-Heide bij zijn zwager Janssen op familie bezoek was, zakte hij plotseling ineen en was een lijk. Toen Maandag de vrouw van Th Janssen bezig was de koeien te melken, werd zij omvergeloopen door een der koeien, met het noodlottig gevolg, dat de vrouw op een voeder- kuip terecht kwam en 2 ribben brak. De voorbereidingen voor het dezen zomer te houden openluchtspel zijn in vollen gang. De rollen zijn reeds aan de beste krachten toever trouwd. De leiding berust wederom bij den bekwamen leider J. Henckens Donderdagavond had de eerste repetitie plaats. BERGEN. Het aantal ingeschre venen bij het agentschap der arbeids bemiddeling bedraagt in deze ge meente 290 personen, waarvan er 191 zijn geplaatst bij de verschillende werkverschaffingen in deze gemeente. GENNEP. De heer H. Beckers, machincfabrikant te Gennep, die, zooals gemeld, het plan heeft, te duiken naar het goud van de Lutine, welk schip in 1799 op een afstand van enkele kilometers van Terschel ling is gezonken, zal het blijkbaar niet bij het plan laten. Sedert Vrijdag toch ligt in de Nieuwe Haven te Nijmegen het motorschip Flevo van schipper Schoustra uit Zwolle, dat uit Dortmund is gekomen met een lading van 86 ton daar vervaardigde metalen onderd^eLn van den grooten trechter waarmee getracht zal worden de schatten uit dc diep onder het zand bedolven Lutine op te zuigen. Per spoor is aan de Nieuwe Haven te Nijmegen aangekomen het in de constructiewerkplaats van den heer Beckers gemaakte mechanische ge deelte van de installatie (wegende 28.000 K.G.) waartoe behoort een Junkers vliegtuigmotor van 350 P.K. Onmiddellijk is met gebruikmaking van een electrische kraan en personeel van den heer Beckers onder zijn toezicht begonnen met het overladen van de onderdeelen der machine en van andere bijbehooren uit wagon in schip. Donderdag is de Flevo naar Terschelling vertrokken. VENLO. Naar wij vernemen is het kantoor van Mr. Armand Geurts advocaat en procureur overgeplaatst van Heutzstraat 4 naar Roermond- scbestraat 48. TEGELEN. Onze gemeente wordt op het oogenblik geteisterd door de z.g. griep. Honderden en honderden menschen zijn er door aangetast. Vrijwel geen enkel huis gezin blijft er van bevrijd, en het is geen zeldzaamheid, dat geheele ge zinnen plotseling worden aangetast en het bed moeten houden. In het missiehuis te Steyl liggen ongeveer 150160 patiënten terneer, en nood gedwongen heeft men hier een slaap zaal tot ziekenzaal moeten inrichten. Lyk opgehaald. Uit de Zuid-Willemsvaart bij Bocholt onder Weert werd bij het passeeren van een schip door een staaldraad het lijk opgehaald van den 27-jarigen Mathijs Smeets die sedert een maand uit de ouderlijke woning vermist werd. WEERT. Woensdagmorgen werd op den Rijksweg WeertRoermond nabij Swattbroek aangehouden een zware vrachtauto, die beladen bleek met 2500 K.G. frauduleus ingevoerde margarine. De auto en de margarine werden in beslag genomen en tegen de twee inzittenden, de Gebr. Th. uit Reuver, procesverbaal opgemaakt. Doodclyk ongeluk. Woensdagmiddag is de arbeider H. H. Meerts, wonende teStein(L.) op de cokesfabriek van Staatsmija Maurits tijdens reparatie-werkzaam heden onder eea omvallende over deur geraakt en op slag gedood. Hij wa3 42 jaar oud, gehuwd en vader van 3 kinderen. Jong Limburg. In een vergadering van het hoofd bestuur van den bond „Jong Limburg" werden de heeren Koelman, Heerlen en Hensels. Maastricht resp. als voorzitter en penningmeester her kozen. Besloten werd, dat de bondsdag in September te Eysden zal gehou den worden. Brand. Ia den Dacht van Woensdag op Donderdag brak brand uit in de boerderij van den heer K. te Roggel. De boerderij brandde in korten tijd tot den grond toe af. De geheele inboedel benevens eeoige kippen, eea hond en een bok werden een prooi der vlammen. Verzekering dekt de schade. Kamerontbinding Op 't onve wachist terwijl de Koningin in Zwitserland vertoeft en het vice-presidentschap van den Raad van State nog niet is vervuld en onder omstandigheden, die verre van rooskleurig zijn, waarbij men alleen maar aan de gebeurtenis sen in de Indische wateren behoeft te denken, is de ernstigste staatkun dige crisis uitgebroken, die ons land kan treffen; een conflict tusschen Kabinet en Volksvertegenwoordiging die gistermiddag met 51 tegen 38 stemmen de motie-Boon aanDam, strekkende tot schorsing van de beraadslaging over de verdeeling der rechtsgebieden, een motie, welke Minister Donner met verwerping had gelijk gesteld en welke hij tot casus belli tusrehen Kamer ea Kabinet had verklaard. Dat aan de ernstige beteekenis van zijn woord niet moest getwijfeld worden bewees ook de aanwezigheid van den Premier. H. 31. keert in Den Huag terug H. M. de KoniDgin die, zooals men weet in Zwitserland vertoeft, is Donderdagnamiddag telegrafisch op de hoogte gebracht, van hetgeen er in de Tweede Kamer voorgeval len is. Naar de Msb. verneemt, heeft H. M. in verband met de politieke situatie, haar verblijf in Lenzerheide beëindigd. H. M. is op de terugreis en werd Vrijdag in Den Haag verwacht. Onze varkensexport. Naar Je Maasbode verneemt zijn ir. Louwens, regeeringsgemachtigde voor de uitvoering der crisisvarkens wet en de heer S. van Zwanenberg directeur der varkenscentrale, dezer dagen uit Londen teruggekeerd, waar zij verschillende besprekingen in hoofdzaak van informatorischen aard hebben gevoerd, in verband met den varkensexport. Naar men weet, loopt de overeenkomst met Engeland betreffende den bacon- export 22 dezer af. Hoewel nog geen definitieve resultaten omtrent de nieuwe overeenkomst bereikt zijn, hadden de beide onderhandelaars toch den aanvankelijken indruk, dat ons land er bij de a.s. besprekingen niet ongunstig voorstaat. Vette varkens naar Rusland Naar de Msb. van betrouwbare zijde vernemen, worden de onder handelingen over den uitvoer van vette varkens naar Rusland, waar mede de Varkens Centrale reeds eenige maanden bezig is, voortgezet. Er bestaat kans. dat zij tot een resultaat zullen leiden. Intusschen is het bij onderhandelingen met Rus land altijd goed met onverwachte wendingen rekening te houden. Ouders past op uw kinderen. Toen het 10-jarig dochtertje van den heer L. te Óss zich Woensdag naar school begaf werd het achter opgereden door een luxe-auto. De bestuurder stopte bij het kind en verzocht het mede te rijden. Het kind sloeg echter op de vlucht, waarna de bestuurder het met zijn auto Dazette. Op het hulpgeroep van het kind kwamen echter enkele personen toe- loopen, waardoor de automobilist vol gas gaf en ijlings verdween. Een van de toegeschoten personen heeft nog getracht de auto in te haleD, doch slaagde daarin niet. Politie en marechaussee stellen thans een onderzoek naar het ver dachte individu in. Vcrvalscliing van rywielplaatjes. Sedert ongeveer een half jaar was de politie van Amsterdam er achter gekomen, dat duizenden valsche rijwieiplaatjes op Nederlandsch grond gebied verspreid waren. Bij nader onderzoek meende zij reden te heb ben om te veronderstellen dat deze te Luik werden vervaardigd. Zij zond twee commissarissen en een ambtenaar van den fiscus naai deze stad, waar dezen zich met de plaatselijke politie in verbinding stelden. Na een kort onderzoek ontdekte zij bij een wapenmaker, zekeren J. B. een stel matrijzen, waarmede een Luiksche stempelsnij der ongeveer 2000 valsche plaatjes had vervaardigd. Laatstgenoemde verklaarde bezoek vaa een Hollander te hebben ont vangen die zeide door de Neder- landsche regeering gezonden te zijn om dergelijke plaatjes te bestellen deze werden naar Maastricht gezon den. In die stad heeft de politie thans zekeren O. en drie medeplich tigen gearresteerd, die in deze zaak zouden gemengd zijn. Msb. 15 motorbootcn en 200 kano's verloren gegaan. Donderdagavond is brand ontstaan aan den Oudenkerkerdijk te Amster dam, waar een terrein ligt met lood sen vol met vaartuigen. De brand was ontstaan in de bergplaats van motorbooten van den heer J. Drent, alsmede de loods van den heer Harms, die vol met kano's en roeibootjes stond. Ook de win- terberging van booten van den heer Ijsselstein is een prooi van het vuur geworden. De opslag- en bergglaatsen van de heeren Drent en Harms zijn zoo goed als geheel verbrand. Van den heer Ijsselstein kon een groote loods met veel moeite behouden blijveD. Naar schatting zijn ongeveer 15 motor booten benevens een 200 tal kano's en andere roeibooten verloren gegaan De oorzaak is onbekend. Zesdaagsclie te Frankfort. Zooals te verwachten was, is de Zesdaagsche te Frankfort geëindigd in een overwinning van het favoriet Duitsch-Nederlandsch koppel Rausch Pijnenburg, dat ook op het Jaatst niet meer van de eerste plaats te verdringen was. Het bezoek was niet bijster groot, de Festhalle was slechts half gevuld. De laatste avond gaf talrijke jachten te zien, waarbij de koppels RauschPijnenburg, Schön- Tietz bijzonder uitblonken. Onze landgenoot Wals en Dinale slaagde er in een ronde in te loopen eo van de zevende plaats op de vierde te komen. De laatste sprints werden hoofdzakelijk gewonnen door Rieger en Severgoini. DE ZEVEN PKOVINGTEN AANGEHOUDEN. Nadat de overgave geëischt was, en een bom naast het schip was ge worpen, hebben de muiters zich overgegeven. Volgens een ander bericht, zouden bij deze aanhouding 12 manschappen gedood en 25 manschappen van de Zeven Provinciën" gewond zijn. Burgerlijke Stand Venray van 3 tot 10 Febr. 1933. GEBOREN Petrus J. Schaeffers, Henseniusstraat Wilhelm J. Kersjes, Stationsweg. Peter B. van Meyel, Deurnesche weg Wilhelmina H Cornelissen, Scheide Elisabeth J. Groenen, Kruitweg Gerarda M. Peeters, Oirlo. GEHUWD Aiitonius Volleberg, 26 jaar, steen- fabriehsarbeider en Gerarda Rongen, 21 jaar, tuiden te Venray. Peter J. H Qambags, 23 jaar, land bouwer en Anna M*ria Smits, 23 jaar, beiden te Venray. OVERLEDEN: Peter Ant. Vrencken, 75 jaar, heesche weg. Antonius J. M. Gossens, 19 jaar, R. K. Ordebroeder St. Servatiusgesticht. 2 patiënten St. Servatiusgesticht. Kerkelijke Diensten Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine Con gregatie, half 3 herhalingscatechismus voor de meisjes, 3 uur Lof, 4 uur H Familie. Maandag half 8 besteld jaarg. voor Jan van den Boogaart, 8 uur jaarg. voor Frans Peeters en Elisabeth van de Water. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Frans Winckens en Mart. Clephas, 8 uur jaarg. 2e klas voor Johannes Ron gen en Wilhelmina Broeks. Woensdag half 8 besteld jaarg. voor Jan Swinkels, familie Swinkels, Hen- drikx en Keltjens, 8 uur besteld jaarg. voor Caspar Esser. Donderdag 7 uur fe Veltum H Mis, half 8 besteld jaarg. voor Gerard Peelers, 8 uur jaarg. 2e klas voor Bernard Ver- blakt en zijn dochter Francisca. Vrijdag half 7 leesmis voor Joh. Gerrits, lid van den Retraitepenning, half 8 besleld jaarg. voor de overleden familie Janssen en van den Bosch. Zaterdag komen de jongens der 7e i 8e klas en de meisjes der 6e klas te biechten, kwart na 4 Lof. Voor de dienstplichtigen die nog niet op retraite zijn geweest, wordt van a.s. Dinsdag 14 Febr. tot Vrijdag 17 Febr. eune retraite gegeven, zij kunnen zich daarvoor opgeven bij Kapelaan Geurts. Men wordt er aan herinnerd, dat men voorf 2.50 per jaar lid kan worden van de R.K. Leesbibliotheek. Op Zondag, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag kan men dan telkens 2 boe':en kiijgen. Paterskerk. Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H Mis met onderrichting, 8 uur Hoog mis met preek. Kwart over 9 H. Mis' en vergadering voor de Jongelingen- congregatie. Kwart voor5 gez. Vespers, half 6 Lof. Dinsdag begint als naar gewoonte de Novene ter eere van den H. Antonius. Om 7 uur Hoogmis met toespraak, en gebeden der Novene. Half 6 Lof. Woensdag feestdag van de Zalige Andreas de Comitibus. Volle aflaat o.g.v. Vrijdag kwart na 7 pl. lijkdienst voor den Eerw. Broeder Stanislaus van Schadewijk, in ons klooster te Wijchen overleden. Half 6 H. Kruisweg. St. Antonius-Patronant. Om kwart over negen H. Mis en Vergadering voor de Jongelingen- Congregatie. Dezen Zondag geen Patronaat. Con tributie vervalt. Maandag de gymnastiek om half 7 Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te ge ven, dat heden, na een lang en geduldig gedragen lijden, tijdig voorzien van de H.H. Sacramen ten, is overleden is onze innig geliefde Echtgenoote en der kin deren zorgzame Moeder, Mevrouw Johanna Margreta Maria Verheugen Echtgenoote van den Heer Johannes Augustinus Verheijen, in den ouderdom van 48 jaar. Overtuigd van Uwe deelneming in dit voor ons zoo smartelijk verlies, bevelen wij de dierbare overledene in Uwe godvruchtige gebeden aan. De bedroefde familie, J. A VERHEIJEN FONS HYACINTH TEN THEA JAN MIA NETTY ANTOON W1M Eindhoven, 7 Febr. 1933 Emmasingel 15. 4; Hiermede vervullen wij den treurigen plicht, U kennis te ge ven, dat heden, na een lang en geduldig gedragen lijden, tijdig voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden, te Eindhoven is overleden onze inniggeliefde Zus ter, Behuwdzuster en Tante, Mevrouw Johanna Margaretha Maria Verheugen Echtgenoote van den Heer Johannes Augustinus Verheijen Overtuigd van Uwe deelneming, bevelen wij de dierbare overle dene in Uwe godvruchtige ge beden aan. H. VERHEUGEN-DEBETS en Kinderey. Venray, 7 Febr. 1933. 36 als le hypotheek gevraagd. -Mres Bureau dezer. Houtvcrh^p Castenray. De gemeente Vt^,v za| pUyjek bij opbod verkoopen on^. wone betalingsvoorwaarden DONDER DAG 16 FEBRUARI a.s. des namiddagsmiddags TWEE uur ter plaatse in het Castenraysche bosch 100 slagen prachtig zwaar hout, palen, slieten en mooi brandhout. Tot onze diepe droefheid overleed heden, in bet St. Servatiusgesticht alhier, na voorzien le zijn van de H. Sacramenten der Stervenden, onze inniggeliefde Zoon en Broer 36 de Eerw. (A. J. M. Gossens) in den ouderdom van ruim 19 Jaren. Wij bevelen zijne ziel in Uw godvruchtig gebed aan. FAMILIE GOSSENS. Venray, (Hofslr.) 7 Febr. 1933 Uitvaartdienst, gevolgd dooi de begrafenis, zal plaats heb ben in het Sl. Servatiusge sticht Zaterdag vin. 9 uur. Amsterdam. Algem. Vergadering van de Afd. VENRAY, op Maandag 13 Februari, 's avonds 8 uur in het lokaal van den Heer VERHEUGEN. Trouwe opkomst verzocht. HET BESTUUR. Vanaf heden 11 Febr. is het uitbetalings-percentage verlaagd van 80 tot 70 pCt. HET BESTUUR. Ik betuig hiermede mijn har- telijken dank en groote tevre denheid aan de Groote Nederlandsche Verzekerings-Soeieteit Juliana van Stolberglaan 47 Den Haag (Hoofdvertegenwoordiger de heer Fr. VAN OPBERGEN Bzn. Stationstraat 13, Venray) voor de vlugge en coulante af wikkeling en uitbetaling van zijn brandschade, welke op 26 Januari plaats vond. Heuvelstraat 7, Venray. Inlichtingen worden ook gaarne verstrekt door Mej. Anna Dinjens- Thomassen, Oude Oostrumsche weg 9, Venray. 31 Verloren of waarschijnlijk meegenomen omtrek Henseniusplein een Jongensjas zwartgrijs Tegen bel. terug te bezorgen Wed. P. Schaeffers, Patersstraat als Weldons, La Femme Ele gant enz. Boekhandel Firma v. d. Munckhof. Te koop gevraagd partijtje appelen, Bellefleur of Goudreinetten. Adres Bureau dezer Courant. TE KOOP Kempweg 4. GEVRAAGD per 1 Maart liefst buitenmeisje, goed voor kinderen. Adres Bureau dezer. Bij 4 pak Pauw Zeeppoeder met bon nog extra een flinke handdoek cadeau. Glycerine zeep vaatje 30 p. f 1.65 per pond 6 Stukjesappelen per pond 15 Fijne zoete Pruimen p.pond 15 Appelsiroop KG. bus 33 lom glasc r-.itpn 25 10 fijne zoete Sinaasap,,— g5 Tli Pouwels pelrel mder vaie ei lies Zware eroeple] Schuin Zware enschter Zware en ikjés voor z$p Zware enjaterki met za Zware enerma Zware enp alle klei: met lepppleet Groote to er (g gew. en del) Wit email er Grijs emajner Groote K 5 flinke T zonder Prachtige Kruisen Groote gl larsh Sper C\ koe Bezoek vana net c staai nu Alles worierlar Wieger Kinderl ink u Looprelt slai in dt Allen, va Heijde, die hebben, gi i op te geve: r dag bij P. iray d< h a NS, (o\ w 0 »l !Ste uik- spii ieeft Verkrijgbaar Schotaa Magazi S Vraagt ookjt c SUPERBE RL een weldaoo en zietrc Het maagcorslju Agentsch.Bl tot en 421 Hofstraat 8 19

Peel en Maas | 1933 | | pagina 2