Boowertaj Adverïentiën Houtverkoop. Notaris Pluymaekors Notaris Pluymaekers Houtverkoop 4. G A. B. Holt us Huis, erf en tuin, Bouwterreinen en Dennenbosch te Wanssum. Mr. F. M A Haffmans Notaris Berendsen Zalig Nieuwjaar aan vrienden en begunstigers J. Kusters Kleermakerij Z. N. Winkel molen-v. d Beuken Vrienden en klanten Zalig Nieuw jaar J. in de RjjPj Coiffeur Allen een Zalig Nieuwjaar Jac. Tillemans Zalig Nieuwjaar aan vrienden en klanten J. Siebers Merselosche weg Allen een Zalig Nieuwjaar P. Uoedemaekers Henseniusplein Zalig Nieuwjaar aan allen Barten-Hoedemaekers St. Oedenrode Heil en zegen aan klanten en vrienden A. Sanders-van Maris Kousenhuis Zalig Nieuwjaar Wed Gossens, Café Aan allen een Zalig Nieuwjaar J. Sehaeffers Schoolstraat Zalig Nieuwjaar Jos. Baken Zadelmakerij Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrienden F. Bcerkens Schoolstraat Zalig Nieuwjaar aan allen J. Kemps Henseniusplein Heil en zegen in 1933 Wed. H. Arts-Janssen, Marktstraat Zalig Nieuwjaar aan klanten en kennisen Tb Maassen Sigarenhandel Zalig Nieuwjaar H. Linssen-Vullings Groen ten handelaar Aan vrienden en begunstigers Zalig Nieuwjaar H. Pjjpers Bakkerij Zalig Nieuwjaar W. Janssen-Michels Aan vrienden en klanten heil en zegen in 1933 Fa. Vollebergh, Meubelfabriek Aan klanten en vrienden Zalig Nieuwjaar G Verstralen Aan klanten en vrienden veel heil en zegen J. Eibers. Bakkerij Heil en zegen in 1933 A. Thielen, Manufaclurenhandel Klanten en vrienden veel heil en zegen G. Aarts, Café Zalig Nieuwjaar J. v d. Munckhof, Café Den Engel Heil en zegen aan klanten en vrienden J. Coenders, Slagerij Gelukkig Nieuwjaar aan begun- stigers en kennissen J. Sehaeffers, Café, Henseniusslr. Gelukkig Nieuwjaar I L. J. van Haren Ford Garage Allen veel heil en zegen Kees van Hoof Aan familie, vrienden en klanten veel heil en zegen Karei Sjjbers, Schoenmaker Aan vrienden en supporters Zalig Nieuwjaar R.K.V.V. De Valk Aan vienden, klanten en begunstigers Zalig Nieuwjaar Gebr. Wijnhoven Expediteurs Veldstraat 5 Zalig Nieuwjaar G. Creemers en Kinderen Overloon Aan allen veel heil en zegen F. van Enckevort, Oostrum Jos. Folbers-Sluyers Z. N. Zalig Nieuwjaar aan vrienden en familie Wed Jac. Scbaeffers Geluk en voorspoed in 1933 V. Fonck Sr. Vrienden en begunstigers veel heil en zegen G- Hoejjmakers Kleermakerij Allen een Zalig Nieuwjaar Frans Sehaeffers Veel geluk en voorspoed in 1933 J. Vermeulen, Koster Nederlandsche Landbouwbunk N V Bijkantoor Venray Gelukzalig Nieuwjaar Gelukkig Nieuwjaar aan klanten en vrienden M. Vennekens Landbouwwerktuigen, Stalionsw. Aan allen veel geluk en voor spoed P. Jeurissen Expediteur Langstraat TH. LICHTEVELl) EN Zn.; Kleermakerij Gelukkig Nieuwjaar Gelukkig Nieuwjaar aan klanten en vrienden J. Coenen-Iloutackers J. HULSMAN EN ZONEN Z. N. Aan alle inwoners van Venray veel heil en zegen Pater A. Nielen Dir. St. Antonius-Patronaat Gelukkig Nieuwjaar Bernard Loeuen Allen veel heil en zegen Biikkerjjj Th. Wintols Gelukkig Nieuwjaar aan allen G. van Leuken, Kippenhandel M. A. Kusters Schilder, Leunsche weg Zalig Nieuwjaar Zalig Nieuwjaar aan alle inwo ners van Venray en Omstreken Harry Dreessen Gesticht Well (L.) P. H. Verkeken, Sergt.—Majoor imm.) der Genie, wenscht fam. en bekenden een voorspoedig 1933 Poeroektjahoe Z./O. Afd. van Borneo N.O.I Steenfabriek „Het Veulen" en Ver- eenigde Olie en Benzine Imp. Venray wenschen allen een Zalig Nieuwjaar Gebrs. Schreurs Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrienden Jean Lentmens Kleermakerij Z N. R. Dupont-Gooren St. Servaas-Koffiehuis, Café Vergunning Veel heil en zegen aan klanten en vrienden H. Baeten Vrachtrijder Aan allen Zalig Nieuwjaar 1 FR. JANSSEN-Gossens Koperslagerij Aan Donateurs en leden van de Schutterij „HET ZAND AKKER" Zalig Nieuwjaar Het Bestuur. Zalig Nieuwjaar aan vrienden en abonDé's van „De Volkskrant" K. HENDRIKS. Agent. Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrienden. H. v.d. HEUVEL, Leidekker Z. N. aan familie, vrienden en klanten. W. KUSTERS. [Mach. Brei-inrichting, Leunsche w.16 Aan alle inwoners van Venray een Zalig Nieuwjaar ODENHOVEN H. B. MILLEN ANT. VAN BOVEN HUB. ARTS M. Raadsleden Aan allen, vooral de inwoners van Merselo, bij de jaarwisseling onze hartelijke heil- en zegenwenschen M. VAN MEIJEL-Muysers Oud-Onderwijzer te VENRAY zal op Maandag 2 Jan. 1933, nm 2 uur ter plaatse voor den Heer A. van Osch te Venray Kemp, publiek verkoopen Circa 100 slagen voor de voel afgezaagd zwaar dennenhout, zeer dienstig voor kepers, palen, balk- hout, boompaalljes, enz. liggende op de Kemp. te VENRAY zal op Dinsdag 3 Jan. 1933, nam. 2 uur, in het huis te Venray aan de Groote Straat no. 2, om contant geld publiek verkoopen een gedeeltelijken goed onderhou den inboedel als meerdere hang- en legkasten, uittrek- en andere tafels, secretaire, stoelen, karpetten, 2per- soons ledikant met matras, wasch- tafels. spiegels, lijsten, schilderijen, klokken, lampen, waschmacbine, kui pen, waschschragen, zoo goed als nieuw fornuis, mantelketel, kapstok ken, aardewerk, bloempotten, brand hout en wat verder te koop zal worden aangeboden. Alles te bezichtigen één uur vóör den verkoop. te Venray-Veulen. Notaris Roltus te HORST zal op Maandag 2 Jan. 1933 nam. 4 uur in Café Manders te Venray aan het Veulen, ten verzoeke van den heer Antoon Jenniskens publiek verkoopen circa 50 nos. zware lange staken, gelintpalen en boonenstaken, gelegen in zijn bosch in het Veulensche veld aan den weg naar Forst-Amerika. Notaris te Horst, zal op Dinsdag 3 Januari 1933 nam. 5 uur in café H. Voestermans te Tienray voor de heeren Jac. Smul ders te Horst Schadijk en L. Bartels te Tienray publiek verkoopen Circa 40 nos. dennenhout dienstig voor boonenpalen, ruiterstaken en brandhout liggende in het bosch te Meerlo op de Hees. te Venray. Notaris Roltus te HORST zal op Maandag 2 Januari 1933, nam. 5 uur in Café Ant. van Meijel te Venray, Hofstraat, ten verzoeke van de Erven van wijlen den heer Victor Maassen publiek verkoopen Gemeente Venray 1. Huis, erf en tuin op den Heu vel, groot 6 60 A. 2. Bouwland, zeer geschikt voor bouwterreia aan den Maasheezer weg groot 15,60 A„ te veilen in 3 per- ceelen met elk circa 20 Meter front breedte en in massa. 3. Een 25 jarig dennenbos~h aan den Maasheezetweg, groot 1.46.00 H.A.; het hout wordt ook afzonder lijk geveild. Aanvaarding koop l[en 3 dadelijk en koop 2 stoppelbloot 1933. Onmiddellijk daarna zal ten ver zoeke van Mej. de Wed. Th. Jans sen Theuws en kinderen publiek worden verkocht: Bouwterrein te Venray aan het Eindt, groot circa 70 cA., gedeelte van sectie C 5932. Aanvaarding da delijk. Belangrijke Notaris te Helden, zal Dinsdag 3 Januari 1933 des nam. half 5 te Wanssum in café Poels, publiek verkoopen voor de Gemeente Wanssum 94 Canadaboomen, waaronder zeer zware. 14 Eiken, 3 Beuken, 3 Linden en 1 iep staande langs kanaal en haven, in de Marsch en langs den weg haven-Venray. Boomen vooraf te bezichtigen. Nadere inlichtingen te btko- men ten gemeentehuize. De Doornen .moeten gekapt zijn voor 15 Februari en geruimd voor 1 Maart 1933. Betaling voor de ruiming. 36 te VIEftLINGSBEEK, zal Woensdag 11 Januari 1933 bij inzet in Café Carel Jansen te Over loon en Woensdag 18 Januari 1933 bij toeslag in Café H. Rongen a.d. Peeikant aldaar, telkens n.m. half 3 voor de Erven van den heer Hendr. Eibers te Overloon, wegens ophou ding van bedrijf met rechterlijke machtiging publiek verkoopen Onder Overloon Gemeente Maashees Koop Een. De perceelen bijna nieuwe gebouwen met stal. schuur, varkenshokken en gierkelder (3000 L) schop en kippenhok, erf, tuin, wei en bouwland, gunstig aaneen- gelegen aan den Peeikant, groot 1.44 35 H.A. Koop Twee. Bouwland nabij van Son, 56 aren 20 cent. Koop Drie. Bouwland tegenover koop Een, 84 aren 10 cent. Het al te veilen in perceelen, com binaties en generale massa, uitma kende een vruchtbare, bijna aaneen- gelegen boerderij met bijna nieuwe gebouwen aan den Peeikant, groot 2.84.65 H.A. Te aanvaarden Gebouwen met beloopen erf op 1 Mei 1933, tuin en weiland direct na den toeslag, circa 40 aren voorland op koop drie op 1 Maart 1933 en de rest van het bouwland stoppelbloot 1933. Betaaltijd: 15 April 1933. De kooper van koop Een zal waarschijnlijk kunnen overnemen de pacht voor zeven jaren ad f 50.— pachtprijs per jaar van een perceel bouw- en weiland van de Gemeente Maashees, groot li/* H,A.

Peel en Maas | 1932 | | pagina 10