f een stamboek-beer V.V.V. - w.v.c. üemengde Betichten Disiricts-Arheidsbeurs lUlü hUUi vette vaarzen gesl n Slagerij Verheljen, 1st L. COOPMANS, Advertentiën Nelly Poeis Thijs Linthorst Dankbetuiging. Moedercursus handwaschmachms Voetbalwedstrijd PaardeMerzekeriDff lunchroom Verb eugen Geen Oorlog steunen irimaakpotfgii Th. Pouwels Groole prijsverlaging Haardkachels, Kachels, Kachelplaten enz. J.OoBnen-Houtacke: s gemeente, dorp en gehuchten, speld bloempjes verkocht worden. Wij be velen dezen verkoop ten zeerste aan en vertrouwen, dat alle inge zetenen van Venray en omstreken een Crisis bloempje zullen drageü. ten teeken dat wij allen een offertje o-ver hebben tot leniging van den nood tengevolge van de Nationale Crisis. Door de Nederl. Spoorwegen zal op het baanvak Venray Venlo v.v. buurtverkeer worden ingevoerd en op het baanvak Venray Nijmegen des Maandags marktkaartén verkrijg baar stellen, indien de Gemeente Venray de tarieven op de Gemeente lijke Autobusdienst verlaagt. Thans is dus de beslissing aan de Gemeenteraad. De operatrein naar Duisburg, die zooals eerst was bepaald op 29 October zou vertrekken, is nu op 12 November a.s. aangekondigd. In een onbewaakt oogenblik viel 't ruim tweejarig kind van den heer T. alhier in een was:hkuip, die geheel gevuld was met zeepsop. Dank zij het vlugge optreden van den inmiddels gewaarschuwden Dr. Vercauteren, kon het kind nog gered worden. Zondagmorgen werd de heer P. M. alhier, in de Parochiekerk duizelig, waarbij hij kwam te vallen en zijn neusbeen brak. Als zeldzaamheid kan worden vermeld, dat bij den heer Antoon Valckx, Boschhuizen alhier eenige reuzen pompoenen zijn verbouwd, waarvan een het buitengewoon ge wicht behaalde van 90 pond. Varkensccntrale. Door de merkers der Varkens centrale zijn in de gemeente Venray thans reeds 16000 varkens gemerkt. Concours schutterij St. Oda. Zondag j 1. werd op de doelen der Handboogschutterij St. Oda te Venray een zeer druk bezocht Hazen- concours gehouden. De uitslag is als volgt le pr. Jan Arts, St. Hub. Merselo 24 punteD. 2e pr. Fr. Hoedecnaekers, St. Anna Venray 23 punten. 3e pr. H. Arts, St. Hub. Merselo 3 rozen. 4e pr. A. v. Aarssen, Halfweg 4 vieren. 5e pr. W. Aarts, Halfweg 3 drieën 6e pr. H. Oudenhoven, St. Anna Venray 4 tweeën. 7e pr. W. Janssen, St. Anna Ven ray 3 eenen. Bij een landb ruwer aan den Overloonscheweg alhier werden een dezer nachten een drietal kisten met fruit ontvreemd. R.K Vereen. Het Groene Kruis Moedercursus Vrijdag 21 October a.s. te Ysselsteyn, 4 uur nam. io zaal Janssen. Te Merselo half 3 in de oude school. Gratis toegankelijk voor alle ge huwde en spoedig van plan zijnde te huwen vrouwen. Volksontwikkeling te Venray in de groote Patronaatszaal Wij mogen mededeelen, dat de Patronaatscommissie aan kapelaan Geurts het mooie aanbod heeft ge daan de groote zaal gratis ter be schikking te stellen voor zijn ont- wikkelingsavondcn, die in den 'ande zoo'n goeden naam hebben gekregen. De kapelaan heeft gemeend dit aanbod dankbaar te moeten aanvaar den, wetend, dat hij hiermee de kas van den R.K. Werkliedenbond eene flinke uitgave bespaarde, want deze vereenigiog betaalde anders voor den kapelaan de zaalhuur om hem in de groote kosten der avonden te geipoet te komen. We hebben ge hoord, dat de R.K. georganiseerde arbeiders toch den gratis toegang blijven behouden. Degenen, die het lijstje van sprekers de vorige week uit de krant geknipt hebben, kunnen daarop nog pater Borromeus de Greeve o.f.m. als spreker aanteeke- nen voor 12 December a s. Ontheffing winkelsluiting voor Oirlo. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat door hen in vei band met de kermis te Oirlo ingevolge artikel 9 5e lid der Winkelsluitingswet 1930, S. 460, is bepaald dat op Zondag 16 October a.s. de bepaling van art. 2 sub ader Winkelsluitingswet 1930, S. 460 geen toepassing viadt ten aanzien van alle winkels van het gedeelte der gemeente Venray, be- hoorendc tot Oirlo, van zes uur voormiddag tot elf uur namiddag; dat op Zondag 16 October a.s. de bepaling van artikel 8, le lid, sub a dec Winkelsluitingswet 1930, S. 460, niet geldt van 6 uur voor middag tot 11 uur namiddag voor het gedeelte der gemeente, behooren- de tot Oirlo dat op Maandag 17, Dinsdag 18 en Woensdag 19 October a.s. de bepaling van artikel 2 sub b der Winkelsluitingswet 1930, S.460, geen toepassing vindt ten aanzien van alle winkels van het gedeelte der Ge meente Venray, behoorende tot Oirlo van 6 uur voormiddag tot 11 uur namiddag; dat op Maandag 17, Dinsdag 18 n Woensdag 19 October a.s. de bepaling in artikel 8 le lid sub b cW Winkelsluitingswet 1930, S 460, r i l geldt van 6 uur voormiddag tot 11 uur namiddag voor het gedeelte der gemeente, behoorende tot Oirlo. GEVONDENPortefeuille met inhoud en kinder-rozenkrans. Inlichtingen Gemeente politie. GEVONDEN een rozenkrans. (Souvenir uit Lourdes). Inlichtingen Marechausseekazerne. Heden Zaterdag herdenkt de heer de Groot, Brigade-Commandant der Kon. Marechaussee alhier, den dag, waarop hij voor 30 jaren bij het Wapen der Kon. Marechaussee in dienst trad. In de Dinsdagavond gehouden vergadering van de Venr. Middenst. Vereeniging, had de installatie plaats van den Geestel. Adviseur, de Weleerw, Heer Kapelaan Teunissen. De a abtenaar der Directe Belastingen de heer Schelling is per 1 November a.s. overgeplaatst van Venray naar Baarle Nassau (statioö). St. Antonius-Putronaat. Jongens die gewoonlijk een geldige reden hebben om de „Congregatie" niet mee te maken, b.v. omdat ze lid zijn van het parochiaal zangkoor, gelieven zulks met een enkel woord op het hun toegezonden kaaitje te vermelden en ons dit kaartje te doen toekomen. A.s. Woensdag vervallen de Gioepsvergaderingen die van zeven tot acht, maar niet die van zes tot zeven worden gehouden. Nog eens worde er op gewezen het is ons verlangeD, dat school plichtige leden van het Patronaat (en liefst ook andere) des Zondagsmid dags het Lof bijwonen. Wij hopen binnenkort weer eens een nuttigen en tevens gezelligen z.g. „Oudersavond" te houden. We zul len dan o a verklaren waarom de Patronaatscommissie noodgedwongen de contributie op tien cents moet zetten. Dat wil zeggen voor de ouders wien zulks schikt. Het zou ons zeer aangenaam zijn, indien de ouders van bedoelde soort alreeds uit eigen beweging hiertoe overgingen (gelijk er al zijn). A.s. Dinsdag vergadering van „Goud pluvier." Uitreiking van kaarten voor de Keroto-revue. Leden die ze dezen Dinsdagavond niet komen of doeu afhalen, alsmede leden die de achter stallige contributie niet voldoen, kunnen geen kaart verkrijgen. Het is genoegzaam bekend, meenen we, hoe we aan minder bedeelde leden gaarne tegemoetkomen, wat contributie be treft. Naar steeds duidelijker blijkt, o.a. uit verklaringen van het hoofdbestuur van den Patronatenbond in Neder land, verlangen hunne H. W. Fxc. de Bisschoppen, dat de jongens van „omstreeks twaalf jaar" (tot een leef tijd, die voor verschillende Bisdom men anders is) lid zijn van de R.K. Jeugd vereeniging. Met onze over de driehonderd leden zijn we, gelijk men begrijpt, niet om eenige leden ver legen. We zijn echter verplicht om te wijzen op den uitdrukkelijken wensch van het Episcopaat. Wat de Zondagsch* algemeene bijeenkomsten betrefthierin kan gemakkelijk wor den gedispeuseerd. LEUNEN. Door de tooneelclub der Fanfare St. Catharina alhier is in studie genomen, het kluchtspel in drie bedrijven ,De Groote Onbekende' van Jan Grosveld. en het kluchtspel „In den Zilveren Haas" van Gerard Nielen. Ongetwijfeld zullen er voor de tooneelliefhebbers weer een paar genotvolle avonden te verwachten zijn. OIRLO. Bij gelegenheid van de kermis^^lhier, zal tot groot gemak van de bezoekers morgen Zondag, Maandag- en Dinsdagavond de trein om 9.24 aan het station alhier stop pen tot het opnemen van reizigers OVERLOON. Zaterdag had het zoontje van M. Willems alhier het ongeluk zijn been te breken. Tot plaatselijke zaakvoerder van de Ned. Varkenscentrale is be noemd J. Crooymans-van Duuren, alhier. Bij genoegzame deelname zal alhier dezen winter een Moedercursus worden gegeven. HOLTHEES. Morgen Zondag prijsschieten vanwege de Schutterij O. L. Vr. Gilde, alhier. Hieraan kan eenieder deelnemen. De wedstrijden worden gehouden op de schiethoornen bij café W. Loonen. Aanvang 2 uur. HORST. Dinsdagmiddag reden een tweetal zoons van den aannemer J. Peeters alhier, op den Venloschen weg io volle vaart met een vracht auto tegen een der boomen. De chauffeur moest naar het zie kenhuis worden gebracht, terwijl de andere na verbonden te zijn, huis waarts kon gaan. Een derde inzit tende bekwam geen letsel. De nog bijna nieuwe vrachtwagen werd nagenoeg geheel vernield. De man met de bruine liets. Te Nederweert werd een man met een bruine fiets gezocht, die in de woning der familie T. was bin nengedrongen en daar f120 had ge stolen. De politie te Roermond vond inderdaad een man met een bruine fiets. Thans blijkt, dat ook in Blerick, Echt, Tegelen, Kessel en Vlodorp een man met een bruine fiets gezocht wordt, zoodat de arres tant nu achtereenvolgens een bezoek aan al deze plaatsen zal hebben af: te leggen. Auto over den kop geslagen In de Meuserstraat te Kerkrade reed een Duitsche auto, met snelle vaart bij het nemen van een bocht, in het veld. De wagen sloeg enkele malen om en bleef in de modder liggen. Beide inzittenden, de Duit- scher S. uit Immersdorf en P. uit Eijgelshoven bleven ongedeerd. De auto bekwam veel averij. Spoedig waren politie en rijks ambtenaren aanwezig. De fiscus nam den wagen in beslag, omdat bij frauduleus over de grens was ge bracht. Na het stellen van een borg stelling weed de auto vrij gegeven. S. werd geverbaliseerd wegens het in staat van dronkenschap besturen van een motorrijtuig. Onder de electrisclie tram. Nabij het grenskantoor Locht werd de 23-jarige smid R. uit Spekholzer heide door de electrische tram aan gereden. K. werd met een beenbreuk en met zware hoofdverwondingen in zorgwekkenden toestand naar bet ziekenhuis te Kerkrade overgebracht. Pastoor Vallen. De Zeereerw. heer Vallen, pastoor te Breust—Eijsden, is, naar de „N.V.Crt." meldt, ernstig ongesteld en van de H.H. Sacramenten der Stervenden voorzien. Hij is in een ziekenhuis opgenomen en heeft een operatie ondergaan. Kindje overreden en gedood. Te Wolder-Maastricht geraakte het 2-jarig kind V. voor de ouder lijke woning onder een met aardap pelen geladen kar. Het arme kind kreeg het rad over het hoofdje, tengevolge waarvan dit werd verbrijzeld. Het kind was op slag dood. Hoe de Minister van Justitie de opheffing der Rechtbank te Roermond motiveert In de toelichting van zijn voorstel tot opheffing der Arrondissements rechtbank te Roermond, zegt de Minister van Justitie Die opheffing kan, gelet zoowel op de werkzaamheden als op de afstan den, zonder overwegend bezwaar geschieden. Tot het arrondissement Roermond behooren de kantons Roermond, Venlo, Weert en Hel mond. Het kanton Helmond gaat er bij eene indeeling bij h?t arrondisse ment 'sHertogenbosch xeker niet op achteruit. Het kanton Weert wordt opgeheven. Het ware zeker geen goed fioancleel beleid eene rechtbank te Roermond te handhaven alleen met het oog op de kantons Roer mond en Venlo. Deze kantons kun nen worden gebracht onder het arrondissement Maastricht. Overwogen is nog om de recht bank van Maastricht over te brengen naar Roermond, omdat deze plaats centraler is gelegen, doch daartegen over staat, dat bet zuidelijk deel van Limburg het meest belangrijke gebied vormt van het arrondissement, dat zal omvatten de kantons Maastricht, Heerlen, Sittard, Roermond en Venlo. Een gemeene daad Dezer dagen kwam de landbouwer L. Blok te Weert tot de minder aangename ontdekking, dat zijn op Altweert in de weide joopende paard daaruit was verdwenen. Na eenig zoeken werd het teruggevonden Het dier bleek echter onder den buik ernstig te zijn gewond, Het bleek door een hagelschot van zeer nabij getroffen. Ook de landbouwer Cutfs kwam ten opzichte van zija paard tot dezelfde ontdekking, al was de uitwerking blijkbaar, omdat het schot op grooteren afstand was gelost, niet zoo ernstig als bij het paard van B. Zoodra de politie van deze erger lijke dierenmishandeling kennis kreeg, werd een uitgebreid onderzoek inge steld mei het gevolg, dat de dader is achterhaald en het geweer, waar mede deze ergerlijke daden, waartoe toch nimmer eenige reden kan be- staao, werd gepleegd werd in beslag genomen. Dat een flinke straf in deze op haar plaats is, zal zeker wel niemand kunnen ontkennen. De reuzel-kwestie. De regeeringscommissaris voor de hulpverleening aan Je melkveehou derij deelt mede, dat in overleg met de crisisvarkenscentrale de volgende week alle bladr.euzel, die de bacor- bedrijven uit de slachtingen van varkens verkrijgen, te koop is voor maximaal 50 ets. per K.G. af fabriek bij 'afname in partijen van 50 K.G of groofer. Het is de bedoeling, dat deze reuzel wordt afgeleverd aan slagers of combinaties vaa sla gers, vetverwerkende industieën ko men bijgevolg voor het betrekken dezer rauwe reuzel niet in aanmer king. Het publiek behoeft zich dus niet ongerust te maken, dat er geen vol doende hoeveelheid rauwe reuzel te verkrijgen zal zijn. Aanleiding om te hamsteren bestaat er niet, Buitendien kunnen de slagers van dezelfde bedrijven krans- en netvet tegen den prijs van f 0.40 per K.G. betrekken. Voorzoo ver een slager niet bij een dezer bedrijven de noodige boeveelheid rauwe reuzel kan ver krijgen, kan hij zich terzake tot de crisisvarkenscentrale wenden. Goedkoope margarine voor behoeftigen. Het ligt ia het voornemen zoo mogelijk reeds uiterlijk 17 October met de distributie te beginnen. N. H. Ouwerling. -J- In den ouderdom van ruim 70 jaar is Woensdagmorgen teDeurneo^e- leden de heer H. N. Ouwerling, oud hoofdredacteur van de „Zuid- Willemsvaari' en bekend als Noord- Brabantsch geschiedvorscher. De heer Ouwerling werd geboren te Den Bosch en studeerde aan de Normaalschool te Eindhoven. In 1899 werd hij benoemd tot hoofd redacteur van de Zuidwillemsvaart en 23 jaar heeft de overledene zich als hoofdredacteur van dit geweste lijke blad een groote bekendheid verworven. Een redder zwaar gewond. Woensdagavond brak brand uit in de woning van den heer K. in de Franklinstraat" te Eindhoven. De familie was afwezig. De 31-jarige heer R. die passeerde, meende kin dergeschrei in het brandende huis te hooren en stormde naar boven. Hier kreeg hij vallend vuur van het plafond op het lichaam, zoodat hij zich voor een der vensters ver toonde en om hulp riep. De on gelukkige werd langs ladders gered, maar was zoo met brandwonden overdekt dat men voor zijn leven vreest. Hij is naar het R.K- Gasthuis overgebracht. Het huis is afgebrand Later bleek, dat er geen kind in buis was, maar een hondje, dat men verbrand onder het puin gevonden heeft. Het Derde Orde-lmis. „De Tertiaris" van deze maand bevat enkele nadere mededeelingen over het plan in dit Auspicatojaar tot stichting van een eigen Derde Orde-huis. Genoemd orgaan merkt nu op „De Nederlandsche tertiarissen heb ben de verwerkelijking van 't groote plan in handen, één cent per week, wordt dat bedrag gecontubueerd, dan gaat de spa in den grond. Waar 't Is een praebtterrein vlak achter ons klooster te Wijchen. Id gezonde dennenlucht met heuvels en vijvers bij den grooten weg naar Nijmegen. Dat beboschte frissche terrein is groot ruim 9l/! H A. Aankomst van dc Engolsehe Prinsen op Schiphol. De Prins van Wales en zijn broer Prins George, zijn Dinsdagmiddag omstreeks drie uur met een Handley- page-vlicgtuig van de Imperial Air ways van Hamburg op Schiphol aangekomen. De Prins van Wales zal naar men weet een officieus bezoek van eenige dagen aan ons land brengen. Ernstig ongeluk onder Capelle. Onder de gemeente Capelle aan de IJssel vond men een auto in een sloot langs den weg liggen. In den wagen bevond zich het lijk van den chauffeur den 20 j-srigen Louter, uit Hillegersberg. De ongelukkige bleek door verdrinking om het leven te zijn gekomen. Omtrent de toedracht van dit on geluk tast men in het duister. SÏÏBgjgELtfgë S?£BD YÏSEAY van 7 tot 14 Oct. 1932. GEBOREN Martinus van Staveren, Boschhuizen Petrónella Truyen, St. Odastraat Gertruda Baltussen, Overbroek Martin Hendriks, Smakterweg Antonia Ewals, Oirlo Petrónella Derikx, Ysselsteyn. GEHUWD Wilhelmus Th. van Waayenburg, 25 jaar, verpleger en Petrónella Cremers, 26 jaar, beiden te Venray. OVERLEDEN Johanna Janssen, echtgenootevan P. Jeuken, 61 jaar, Lull. Gerardus Linders, echtgenoot van Th. Poels, 63 jaar, Maasheescheweg. Wilhelmus v. d. Voort, echtgenoot van Hubertina Titulaer 28 jaar, Oostrum. 3 patiënten St. Annagesticht. 2 patiënten St. Servatiusgesticht. mSSLHSS BIIISTO Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor de Doofstommen, 2 uur groote Congregatie, half 3 herhalings- catochismus voor de meisjes, 3 uur Lof en rozenkrans, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 gez. H. Mis ter eere van den H. Gerardus Majella, half 8 leesmis voor de overl, leden der St. Crispinusgilde, 8 uur leesmis voor de overl. leden der St Ludovicusvereeni- g'ng-- Dinsdag half 8 leesmis voor de ziele- rust van vrouw Jeuken, als lid van de Retraitepenning, 8 uur jaarg voor Ger- trudis en Maria Mosmans. Woensdag half 8 besteld jaarg. voor de echtgenoote van Karei Rutten, 8 uur jaarg. 2e klas voor Petrónella Camps en ouders. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis voor Frans Hendrikx lid der Broederschap O. L. Vr. van Goeden Raad, 8 uur jaarg. 2e klas voor Julia Josephina Verbunt. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Mgr. Dr. P. J. Hoefnagels. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 5e klas te biechten, 8 uur besteld jaarg. voor Marie Rutten. Paterskerk. Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur pl. Hoogmis voor de leden v d Aarts broederschap, waarna de processie. Kwart over 9 H. Mis en vergadering voorde Jongelingen-Congregatie, kwart voor 5 gez. Vespers, half 6 Lof en Rozenhoedje. Maandag om half 8 een H. Mis voor Maria Smits, Wed. Willems als lid der Derde Orde. Dinsdag om 7 uur Hoogmis ter eere v.d. H. Antonius, om half 7, 7 uur en half 8 een H. Mis voor Johanna Jeuken- Janssen als lid der Aartsbroederschap. Woensdag feestdag van den H. Petrus van Alcantara, volle afl. o.g.v., om half 8 een H. Mis voor Johanna Jeuken- Janssen als lid der Derde Orde. Vrijdag om 7 uur Hoogmis lederen avond om half 6 Lof en Rozenhoedje. Kantoor: Schoolstraat 18. Worden gevraagd: 1 leerlingbakker 1 boekhoudster 1 melkknecht voor Overloon 1 leerling-schoenmaker 1 boerendienstmeid voor Paschen 1 bekw. burgerdienstmeid v. dad. 1 huishoudster voor Overloon 1 boerendienstmeisje voor Oirlo Bieden zich aan 6 burgerdienstboden 2 dagmeisjes 1 kleermaker 4 boerenknechten Metselaars, timmerlieden, opper lieden, stucadoors, losse arbeiders steenfabrieksarbeiders, enz. enz. Va af a.~. week worden prima waarvan het vleesch aan spt ve wordt. Prijzen vanaf 25 cent pc Profiteer in deze slechte I sn goedkoope aanbii Pleden overleed lol onze diepe droefheid, na een lang en geduldig gedragen lijden, en voorzien van de laats'e H.H. Sacramenten, onze dier bare echtgenoot, zoon, be* huwd-zoon, broer, behuwd- broer en oom, de Heer Wilhelmus Hendrikus van de Voort, echtgenoot van Maria Hubertina Bernardina Titulaer, in den ouderdom van 28 j. Wij bevelen de ziel van den dierbaren overledene aan in het II. Misoffer en in Uwe godvruchtige gebeden. De diepbedroefde familie, Oostrum WED. W. v.d. VOORT- TITULAER FAMILIE v. d. VOORT Blerick FAMILIE TITULAER Oostrum, 13 Oct. 1932. De plechtige lijkdienst en begrafenis zal plaats hebben op Maandag 17 Oct. a.s, om 10 uur, in de Genadekapel van O L. Vrouw Geboorte te Oostrum. 50 Verloofd en 16 October 1932. Venray, Hofstraat 12. Wilp, Engelenburg. Receptie 16 October 12—1 uur hofstraat 12. (Eenige en volstrekte kennisge ving voor Venray) 18 Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij mijn 25 j irig ambtsjubilé, beiuig ik hierbij mijnen hartelijken dank. W. M. Jenniskens, Postbeambte. R. K. Vereeniging ..Hel Groene Kruis VRIJDAG 21 OCTOBER a.s. n.m. half 3 te Merselo in de oude School, n.m. 4 uur ie Ysselsteyn in Zaal Janssen. Gratis toegankelijk voor alle gehuwde en spoedig van plan zijnde te huwen vrouwen. 20 GEVRAAGD in goeden staat, met of zonder wringer. 10 Adres Bureau dezer. Staat ter dekking opgenomen met 81 punten bij Wed. Linders, Steeghsbroek— Tenray. 10 Zondag 16 October Competilie Overgangsklasse F Aanvang 1.30. Terrein Den Dril v. d. Landbouwbond. Premiebetaling: Zondag 16 Oclober, na de Hoog mis bij L. van Rhee te Gasten ray Zaterdag 22 October, 's avonds van 6 lot 7 uur bij II. Creemers le Lull. Zondag 23 Oclober, na de Hoog mis in het Bondslokaa! te Oirlo. De premie bedraagt 2 pCt. HET BESTUUR. Wegens zakelijke omstandig heden is morgen Zondag 16 October onze Lunchroom vanaf 4 uur n.m. gesloten dus ook geen visch-oorlogHel publiek vraagt alleen Prima waar tegen billykste prijzen. Koop niel bij gelegenheids-kooplui, dan komt ge zeker bedrogen uit De reeds jaren bestaande Viscbhandel C IIENSKENS, Gasslr 16 VENRAY levert U het beste tegen uilersle prijzen. De Firma Henskens be trekt direct van IJmuiden van de Firma Glastra, voor U de besle waarborg I N.B. Wij kunnen niet anders dan met klem aandringen, koopt v d. Venraysche Middenstander, laat U door hem bedienen, bij staal U zomer en winter ten dienste, mijdt gelegenheids koop lui. Voorzichtigheid graaft zich zelf-geen graf. R.K. Venr. MIDDENSTAND. Mannen van eer, houdl den moed er maar in Hierbij oprechten dank aan hel Bestuur en leden der Venraysche Middenslandsvereeniging. voor dp steun en medewerking Dinsdag avond ter vergadering ondervon den inzake het weren van vreem de venters. Allen, die mij hiertoe in de ge legenheid stellen, geef ik bij het koopon van 1 Kg. visch 1 'pond cadeau. Ook a s. Donderdag om 4 uur op de Markt. Dus Huismoe ders profileert hiervan. Bij voor- haat mijn dank. C HENSKENS-ARTS, Gasstraat 16. Bestellingen tot Dinsdagmiddag. Nieuwe volle Haring 4 stuks voor 1 dubbeltje, Ontvangen een wagon van de kleinste tot de grootste maten, Steriliseer ketels, Inmaakflesschen aan onze bekende lage prijzen. Flesschen die springen worden vergoed. All s wordt op ver langen thuis berorgd. Hofstraat 8 23 van Aanbevelend, 22

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2