Groote Opruiming Gel», de Haas P. v. Opbergen Fz. Extra aanbieding Kinderwagens Sportwagens Boerderij teOirio Gemeente Waossum. PETER HENDRIX Schouw dar Waterlossingen. Heeren Modeartikelen Dames Modeartikelen Dames-, Heeren- en Kinder-Rij wielen. W.SWAGHOVEN M~ur~" Districts-Arbaidsbeurs Advertentiën In Engelsdie Hemden en OPRUIMING in Jos C. M. Neeteson Notaris Pluymaekers Notaris Pluymaekers Zaterdag 6 Augustus begint onze gratis bergplaats voor rijwielen. Woll en Dekens 3 loi 7 gulden PETTEN mef onbreekbare klep. Electr. Lampen, Carbidlampen, Zaklantaarns, Pertrix Batterijen. Solar Carbid enz Meisje door motor aangereden. Dinsdagavond heeft langs den Westkanaal weg te Alphen aan den Rijn een ernstig motor-ongeluk plaats gehad, dat aan de 21-jarige mej. N. H. het leven kostte. Tijdens het houden van onderlinge motorwed strijden, werd het meisje, dat langs den weg stond, door den motorrijder S. uit Bodegraven gegrepen en over den weg geslingerd, waarna zij in het Kanaal terecht kwam. In bewusteloozen toestand en met een gebroken voet, werd het meisje uit het water gehaald en hoewel spoedig geneeskundige hulp aanwezig was, overleed zij kort daarna. De motorrijder S. die van zijn motor werd geslingerd, werd verwond aan het hoofd. De motor is totaal ver nield. Nieuwe maat. „Het costuum zit mij nog al eng" meende de klant. „O, wacht u, maar" zei geruststel lend de kleermaker, nog een of twee salarisverminderingen, en het pak zit u als aangegoten. Grafschriften. Louw steeds aan twist en weder spraak gewend, Heeft zich verbeterd aan het end En, lot verbazing aller braven Liet hij zich rustig hier begraven. Katrijn, gewoon om met haar man te kijven, Wou niet alleen in 't leven blij ven; Wordt niet haar stem door over macht gesmoord, Dan zet zij hier haar arbeid voort. De lange dag. Een boerenknecht zei dat hij soms 25 uren op een dag werkte. Toen men hem aan het verstand trachtte te brengen dat dit niet kon, omdat dag en nacht maat vier en twintig uren hebben, antwoordde hij: Nou, ja maar ik sta ook een uur vóór zonsopgang op I Op verzoek van velen Bellachini nogmaals mei een groot IIlusionen-program naar Venray. Ondanks Bioscoop-staking toch vermaak voor Jong en Oud met Venray3che Kermis In October 1.1. trad alhier in de Wilhelminazaal met enorm suc ces op 't groole Internationale Illusionisten gezelschap Bellachini. De zaal bleek bij die gelegenheid veel te klein te zijn, immers moesten troepen menschen terug gestuurd worden, omdat er zelfs geen staanplaatsje meer te krij gen was. Van alle kanten bereikte 't ge zelschap dan ook 't verzoek nog eens bij gelegenheid Venray aan te doen. Nu Bellachini van zijn tweede groote tournee door België terug komt, zal hij met zijn gezelschap dan ook nogmaals een tweede groot program in Venray komen vertoonen. Zij, die Bellachini des tijds zagen, weten wel, dat hier een grootmeester in zijn vak, zooals Venray zelden of nooit te zien krijgt, met zijn troupe komt. Die er van profiteeren willen, raden wij dan ook aan er niet te laat bij te zijn met kaarten nemen, 't Zou nu nog wel eens drukker kunnen worden als destijds, zoo dat er nog meer teleurgestelden zouden zijn. Ook 's middags geeft B. een groote Ma tin 6e. Men zie de advertentie en biljettenreclame. Worden gevraagd 1 bejaarde huishoudster 2 schildersknechten 1 boerenknecht 17 a 18 j. v. dad 1 huishoudster voor priester Bieden zich aan 1 keukenmeid Burgerdienstmeisjes voor dad. Dagmeisjes Smidsleerling Metselaars, timmerlieden, losse arbeiders, stucadoors. 2 chauffeurs 1 smid-chauffeur 1 timmermansknecht Boerenknechten en daglooners Roggebindsters Notari» Holiut te HORST zal op Woensdag 10 Augustus 1932 voorm. 10 uur in café den Engel van den Heer J. v.d. Munckhof te Venray, ten verzoeke van den Heer Karei Jacobs te Venray, publiek verkoopen 100 M2 dansvloer, 100 M2 plan kenvloer, 12 tentzeilen 6i/a x 4i'2M, tafels, banken, 100 klapstoelen, buffet oplegger, diverse schotten geschikt voor kippenkoolen, enz. brengen wij wederom het nieuwste zoowel in fantasie als wit. Fraaie zijden Zelfbind ers en Strikjes aan spotprijzen. Wollen, Katoenen en Zijden Fantasiesokken, Bretels en Sokkenhouders. Zoo juist ontvangen hel nieuwste in Dames Vilthoedjes. Een enorme sorteering in onze zoo bekende fraaie en sterke Wollen en Zijden Dames- en Kinderkousen. Dames-Handschoenen, Zijden Combinés en Directoires, D. W. en Walcor Corsetten Het ideale corset. Wollen. Katoenen en Pluche TAFELKLEEDEN. Katoenen en Damast Tafellakens en Servetten. Gekleurde Katoenen, Linnen en Zijden Ontbijtstellen, VITRAGES IN ALLE GEVRAAGDE SOORTEN. Manuiactuur- handel Hofstraat 11 162 Telefoon 114 Pet eb Bendrix Patersstraat 9. 13 Haal een uitstekend middel bij ass. apotheker Drogisterij „Da Adelaar" Venray te VENRAY zal op Vrijdag 12 Augustus 1932 nam. 6 uur, in het café van Godf. Verstraelen te Venray Eindslraat, krachtens art. 1223 B.W. publiek verkoopen Gemeente Venray Huis, tuin en bouwland aan de Bossche Molen, Sectie G no 205 en 5631 groot 62.50 a. Voorschreven onr goed behoort toe aan Joh. Peeters. Aanvaarding en betaling 12 November 1932. In lasten vanaf 1 Jan. 1933. te VENRAY zal op Maandag 29 Augustus 1932 nam. 5 uur, in het café van den Heer G. Friezen te Oirlo, krach tens art. 1223 B.W. publiek verkoopen Gemeente Venray. Huis, schuur, stal, bouw- en weiland te Oirlo, groot 5 H.A. 31 a. 90 c. De goederen behooren in eigen dom toe aan P. J. H. Janssen te Oirlo. Aanvaarding in eigen gebruik de gebouwen op 1 Dec. a s., het overige terstond na de toewijzing. Betaling van den koopprijs op 1 Dec. 1932. van alle in voorraad zijnde Prijzen die U nog nooit gezien hebt70 Banden en Onderdeelen voor enkele centen. Gedurende de HELMOND-Kermisdagen HELMOND Half zijden Gestikte Spreien, pracht Zijden Overspreien, Spotgoedkoop linnen voor lakens. Pracht zijden en halfzijden Parapluies in alle kleuren me! 16 banen vanaf f 2.50. Heden ontvangen nieuwste modellen Beleefd aanbevelend, 40 Patersstraat 9. 16 Burgemeester en Weihouders der Gemeente WANSSUM, brengen bij deze ter kennis van belanghebbenden, dat schouw zal worden gevoerd over de volgende waterlossingen op de achter elk harer vermelde tijdstippen Legger A. 1. Geysterender heide, op 29 Augustus, van 8 uur vin. tol 7 uur nm 2. Neulandsweide op 29 Augustus, van 8 uur vm. tol 7 uur nm. 3. a. Benedenloop tot en rnel weide van W. Baltussen Sectie A no 371. b. Bovenloop. Legger B. 4. Geysterender Molenbeek, op 29 Aug. van 8 uur vm.tot7 uur nm 5. Wanssummer Molenboek op 29 Aug. van 8 uur vm. tot 7 uur nm. 6. Leigraaf van Peschwe de op30 Aug. van 8 uur vm. tot 7 uur nm. WANSSUM, den 4 Augustus 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. DE WEIGHS DE WENNE De Secretaris, VISSERS. 66

Peel en Maas | 1932 | | pagina 10