GORDIJNEN JAC FONCK Groofe Straat 9 Districts-Arbeidsbeurs Zeer mooi sortiment Speciaal aanbod Gestikte Dekens TWILFIT CORSETTEN Katoenen Wollen Zijden Stollen Steeds lief nieuwste in Kraagjes, Handschoenen, Kousen en alle Modeartikelen. Loonsverlaging by de Spoorwegen. De Prof. Chr. Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel hield Woens dag te Amersfoort een landt lijk congres. De aftredende hoofdbe stuursleden werden herkozen. De vergadering nam een motie aan, waarin zij als haar meening uitsprak, dat de voorstellen tot loonsverlaging niet aanvaardbaar zijn. Verwacht wordt dat de Minister de organisatie alsnog zal hooren. Het congres was voorts van oor deel. dat langs geoorloofden weg alles moet worden gedaan om de aangekondigde loonsverlaging te voorkomen. Bepalingen betreffende het buiten plein en de toegangswegen tot het spoorwegstation. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene ken nis, dat zij ingevolge het bepaalde bij artikel 63 der Algemeene Politie verordening de navolgende regeling hebben getroffen. De motorrijtuigen en andere voer- of rijtuigen moeten zich bij aankomst en vertrek op het buitenplein van het spoorwegstation bewegen over den kunstweg Oostrum-Oirlo. Indien zij niet onmiddellijk na aankomst vertrekken, doch standplaats moeten innemen, moeten de motorrijtuigen, rij- en voertuigen, daar vertoevende, blijven staan op het met gras begroeid gedeelte van het stationsplein, gelegen tusschen den kunstweg Oostrum- Oirlo en het met keien verhard ge deelte van dat plein en wel dusdanig, dat de voorzijde komt te staan tegen over het stationsgebouw (de chauf feurs en koetsiers heoben dus het gezicht op het stationsgebouw). Voor de motorrijtuigen is meer speciaal aangewezen het eerste vak van genoemd met gras begroeide gedeelte, van het overig grasterrein gescheiden door het verbindingswegje tusschen den kunstweg Oostrum Oirlo en het met keien verhard gedeelte van het plein. Alle motorrijtuigen en voer- of rijtuigen moeten in rij geplaatst worden naast elkaar met een tusschen ruimte van minstens een Meter. In afwijking in zooverre van bovenstaande zullen de motorrijtuigen van den Gemeentelijken autobusdienst doorrijden tot op het met keien verharde gedeelte van het stations plein en daar standplaats innemen. Bij Diet naleving dezer voorschrif ten zal door de politie procesverbaal worden opgemaakt. Venray, d Mei 1932. Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO. De Secretaris. VAN HAAREN. Kantoor geopend van 9 tot luur Worden gevraagd: 1 dienstmeisje voor dadelijk Jongen voor boerenwerk v. Holthees. 2 Boerenmeisje 15—16 j. voor Blitterswijk 1 huishoudster voor geestelijke 1 burgerdienstmeid voor Swolgen 1 bekw. boerenknecht voor Sittard Bieden zich aan Burgerdienstmeisjes voor dad. 36, 22, 20, 18 en 15 jaar. Boerendienstmeisjes, Paschen en dad, 20, 18, 16 jaar Boerenknechten Dagmeisjes 16 en 20 jaar Werkvrouwen Smidsleerling en smidsknechten. Metselaars, timmerlieden, losse arbeiders, stucadoors. lloor de Schoonmaak Allo vernet 26, 22, 18, 14, 12 ct. Vitrages mooie patronen 58, 38, 28, 20 ct. Mystères schitterende keuze, aan stuk en afgepast. Gordijnkant, Koord, Franje, Ringen. Landhuisstof, mooie dessins 45, 26, 18 ct. Pluchette achtergordijnen met mooie randen. Voormatten 85, 53, 48, 32 ct. mooie dessins 2persoons I 3.90 Kind er- en Dames- Gummischorfen 45. 36. 18 cl. Zoo iuisi ontvangen mooie sorteering SCHORTEN. Het beste van het beste Goedkoope prijzen Katoenen Mouseline kleurecht 30, 25, 20, 18, 16 ct. Tobralco wasch-, licht- en kleurecht, nieuwste dessins 55 ct. Pracht keuze en aanbiedingen in Moderne Mantelstoffen 140 cm. 1.98, 1.45, 1.25 Meisjesblouses alle maten, nieuwste kleuren, aardige modellen. Kinderkleedjes katoen mouseline, zeer goedkoop 85, 75,68 ct Jongensbroeken mooie kwaliteit Buxkin, geheel gevoerd f 1.80, 1.68, 1.52, 1.40, 1.30, 1.20, 1.10 MAGAZUII DE ZOU

Peel en Maas | 1932 | | pagina 10