Veeverzekering Algem. Vergadering (iemenRde Berichten Advertentiën Dankbetuiging. C. L. VERBEEK. Bedevaart een autobus Alg. Vergadering Vrijdag 25 Maart j.l. had op t Veulen alhier de aanbesteding plaats voor het bouwen van een woon- en winkelhuis voor rekening van dhr. H. Henckens te Overloon. Er werd ingeschreven als volgt Tacken Volleberg. Oostrum £4989 J Verbers, America f4980 Jansen 6 Theunissen IJsselsteijG f 4888 K Jacobs. Venray f 4850 Chr Reinders, Wansstim £4720 h. Klaassen, Venray f 4688 Verstralen Oudenhoven, Venray f4640 R. H. Geurts, Vierlingsbeek f 4500 Th. Siebers, Venray f 4500 P. Spee, Venray f 4478 Th. Maassen Siebers, Venray f 4434 Tb. Vissers. Wanssum f4356 A. H. Maassen, Venray f4167 Gieleo, Arts Maassen, Merselo f 4158 Begrooting f 5200 Het werk werd aan den laagsten inschrijver gegund. GEVONDEN 1 rijwielplaatje en 1 kinderrozenkrans met etui in boekvorm. Inlichtingen Gemeentepolitie. Door de Rijks- en Gemeente politie alhier werden deze week 4 processen-verbaal opgemaakt wegens overtreding der maximum-snelheid. Aangifte Verhuizingen. In herinnering wordt gebracht adat vau alle verhuizingen, zoo wel binnen de gemeente als naar een andere plaats en van elke veran dering in het gezin, dus ook wan neer een zoon of dochter gaat uit wonen of naar huis terugkomt, als een dienstbode of knecht vertrekt of wanneer er een nieuwe komt, als m n een kostganger krijgt of er een vertrekt, dus steeds wanneer er eenige verandering in het gezin plaats heeft, het gezinshoofd binnen 14 dagen moet kennis geven ter gemeente Secretarie, ook wanneer men kost gangers krijgt, die geen Nederlander zijn. Nog steeds komen er vele Duitschers in Venray werken en gaan hier of daar in den kost. Het gezins- s hoofd is verplicht daarvan ter Secre tarie aangifte te doen. b dat men bij elk verzuim in deze proces-verbaal kan krijgen en straf beloopen. Venray, 31 Maart 1932. Burgemester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. De St. Antoiiius-feesten te Venray. Als inleiding tot de grootsche feestelijkheden, waarmee Venray het 700-jarig Jubelfeest van Sint An- ronius gaat vieren (10 17 April), zal op Woensdag 6 April, om 7 uur de Z E. Pater B Knipping O.F.M. uit Nijmegen, een voordracht hou den over het leven van Sint An- tonius en Zijn voortleven in de kunst. Deze lezing zal geïllustreerd wor den door zeer vele lichtbeelden. Wij twijfelen er niet aan of deze lezing zal zeer vele toeschouwers trekken en een interessante en leer zame inleiding vormen op de ko mende feestweek. Voor toegangskaarten en plaats bespreking zie men de overal ver spreide affiches. Profiteert van onze lage UITVER KOOP-PRIJZEN. ook de NIEUW STE MODELLEN voorradig, iets fijns voor de Eerste H. Communie. Zie Etalage TH. JANSSEN Henseniusstraat 8. Venray. Bosch- en heidebrand. Gedurende de Paascbdagen ont stond brand in een perceel dennen bosch nabij den Buus onder Venray en toebehoorende aan Baron d.e Weichs de Wenne te Geijsteren. Ook in de Peel brandde wederom een groot perceel heide af. Op beide plaatsen werd men tenslotte geholpen door den 's-nachts vallen den regen, het vuur meester. Ingevolge de bouwverorde ning dezer gemeente werd vergun ning verleend aan W. Kateman tot het bouwen van een woonhuis a.d. Langstraat, aan H. Henckens, smid te Overloon tot het bouwen van een woon en winkelhuis te Veulen Venray. TJit vroeger dagen. Op 26 Maart 1862 overleed te Venray de hoogeerw. heer P. Ver heggen, geboortig van Buggenum, déken van Venray en kanunnik van het drie jaren tevoren herstelde kapittel der kathedraal van Roer mond, de oprichter van hel stand beeld van den bollandist Henschenius te Venray. Hij was een groot vriend der armen. Na zijn dood werd het dekenaat Venray in tweeën verdeeld het dekenaat Horst, met parochies op den linkeroever der Maas, en het dekenaat Gennep, met de parochies op den rechteroever. N.K. MERSELO. Woensdag om half 7 werd in de zaal de verplichte jaar vergadering gehouden van de afd. der Boerenleenbank alhier. Bij het aflezen der presentielijst bleek, dat slechts weinige leden niet aanwezig waren. Wegens de begrafenis van Mgr. Schrijnen was de geestelijke Adviseur afwezig. De notulen der vorige vergadering werden ongewijzigd goedgekeurd. Hierna werden jaarverslag en balans door den kassier voorgelezen en op enkele punten toegelicht. De voor gelezen cijfers toonden, hoewel in niet sterke mate, den invloed der malaise. Van de winst ten bedrage van f 635, werd 6 pCt. afgestaan aan het Crisis-Comité, verder f 100 aan de opleiding van onvermogende studenten tot. het Priesterschap en f 25 aan het Groene Kruis. De aftredende bestuursleden P. Pubben en J. v. Osch en het lid van den Raad van Toezicht A. Verstra ten werden met algemeene stemmen herkozen. Na nog enkele korte mededeelin- gen werd deze vergadering te ruim 8 uur door den Voorzitter op de gewone wijze gesloten. HOLT HEES. Dinsdag 5 April a.s. wordt alhier de nieuwe school officieel in gebruik genomen. De plechtige inzegening zal eerst later plaats hebben. De juiste datum is nog niet bekend, HORST. Door de priesterwijding van den WelEerw. Heer Paul Geurts, op 12 Maart j.l. is het getal priesters, die als Horstenaar kunnen worden beschouwd, gestegen tot 25. MEERLO. Woensdag had de arbeider P. W. uit Aijen, werkzaam aan de normalisatie Molenbeek, het ongeluk met het wegkappen der boomen, met zijn voet bekneld te raken onder een der boomen. Mén vreest, dat de ongelukkige zijn voet zal moeten missen. Mgr. Lemraens naar Venlo. De eerste Vormreis van Zijne Hcogw. Exc. Mgr. Dr. G. Lemmens zal hem naar Venlo voeren. Op Zondag 10 April zal Monseigneur hst H. Vormsel 's middags in de St. Martinuskerk aan de kinderen toe dienen. VENLO. In den nacht van Maandag op Dinsdag is door on bekende oorzaak brand uitgebroken in het meubelmagazijn met werk plaats van de firma H. Beek aan de Moerdijkstraat te Venlo. De brandweer die spoedig ter plaatse was bestreed met eenige stra len het vuur. Een partij stoelen en eenige antieke kisten werden een prooi der vlammen. De werkplaats brandde geheel uit. Te ongeveer half 7 in den morgen was men den brand meester. De schade wordt door verzekering gedekt. Kamer van Koophandel van Noord-Limburg. Dinsdagavond vergaderde de Kamer van Koophandel van Noord-Limburg te Venlo. Inzake de winkelsluitingswet gaf de Kamer advies aan Gedeputeerde Staten van Limburg om de verorde ningen op de winkelsluiting, vast gesteld door de Gemeenteraden van Tegelen, Meerlo en Horst goed te keuren Naar aanleiding van een schrijven van den R.K. Bond van Graanhandelaren in Limburg inzake den aanleg van een haven te Wans sum ontspon zich een levendige discussie. In 't algemeen is de Kamer voor het aanleggen van eene haven doch van den anderen kant blijkt, dat de Coöperatie „Landbouwbelang" juist het meeste met den aanleg van eene haven is gediend en het grootste deel der handelaren daardoor bena deeld zou worden. Waar deze ha ven bovendien met Rijkssubsidie zal worden gebouwd, zou deze subsidie zijdelings immers de gemeente Wanssum heeft de subsidie aange vraagd bijna geheel aan „Land bouwbelang" ten goede komen. De Kamer formuleerde haar mee ning aldus De Kamer is niet tegen den aanleg van een nieuwe haven te Wanssum maar acht het geven van een Rijks subsidie voor het ontwerpen dezer haven niet juist, omreden meerdere andere gemeenten in het district der Kamer, die in de vorige jaren eene haven aanlegden, oók geene Rijks subsidie kregen. LOTTUM. Tot Burgemeester der gemeente Baexem werd benoemd dhr. P. M. J. S. Cremers uit Lottum. De nieuw benoemde werd 21 September 1898 te Lottum geboren en is dus thans 33 jaar oud. Dhr. C remers is de zoon van oud-burgemeester Cremers uit Grub- benvorst die in Augustus 1926 als zoodanig ontslag vroeg. Autobus tegen viaduct gereden Maandagmiddag reed een autobus met voetbalspelers uit Dongen, die een competitie-wedstrijd in Venlo zouden spelen in volle vaart tegen het muurwerk van het viaduct te Venlo. Gelukkig bekwam geen der inzittenden ernstige verwondingen, enkelen kregen een blauw oog of een bloedende neus. .De autobus werd zwaar gehavend. R. K Limburgsch elftal. De commissie tot samenstelling van het Limburgsch R.K.F.-elftal heeft na afloop van den wedstrijd Noord-Limburg—Zuid-Limburg het volgende elftal opgesteld Doel Theunissen (Helios); achter Janssen (Weert) en Nysten (Caesar); midden Habets (Valkenburg), Vro men (Caesar) en Stroombeek (E.V.V.) voorRoncken (Arcen), Rondagh (Kimbria), van de Ven (Arcen), van Rhee (Tiglia) en van de Velde (Weert). Reserves doel Niessen (S.V.B,); achter Caris (V.V.L.); halfCloots (Sitt. Boys); voor Lambie (Kerkrade) en Slypen (Caesar). MAASTRICHT. Met toestem ming van de Koningin zal de op 18 April te openen nieuwe Maasbrug te Maastricht Wilhelminaburg wor den genoemd. Influenza en longontsteking. In de week van 20 tot en met 26 Maart j.l. heeft de influenza in de 46 gemeenten van ons land, welke meer dan 20.000 inwoners tellen, minder slachtoffers gemaakt dan den laatsten tijd gewoonlijk het geval was. Er overleden 12 personen aan d'ze ziekte. De longontsteking en bronchitis hadden weer vele sterfge vallen resp. 99 en 23 op hunne rekening, terwijl aan andere ziekten van het ademhalingsstelsel, uitgezon derd t.b.c., nog 19 menschen bezwe ken. In totaal maakten deze ziekten 153 slachtoffers. Rywielplaatjes. De Minister van Financiën deelt in antwoord op desbetreffende vragen van het Tweede Kamerlid mevr. Bakker-Nort mede, dat hij het minimum van f 5 boete, dat krach tens art. 5 der Rijwielbelastingwet moet worden opgelegd aan dengene, die een rijwiel berijdt zonder belas- tingmerk, niet te hoog vindt. De practijk wijst uit, dat ongeveer 95 procent van hen, die bekeurd worden wegens overtreding der Rijwielbelastingwet, de bekeuring terstond bij transactie afdoen. Bij deze transacties kan met de vordering van een lagere b~ete worden vol staan, hetgeen als regel ook geschiedt. Indien onder de overige 5 percent zich een geval mocht voordoen, waarin een boete van f 5 te hoog geacht wordt, kan altijd nog een beroep worden gedaan op het recht van gratie. De Minister acht een wetswijziging op dit punt niet noodig. Lyk gevonden. Donderdagmorgen om elf uur is uit den Dommel op „Koudenhoven" te Eindhoven het lijk opgehaald van de 75 jarige mevrouw P. V. D die sinds Asch-Woensdag vermist werd. Door den trein gegrepen. Woensdagavond is op den onbe- waakten overweg bij de Zuivel fabriek te Doetinchem de 17-jarige Ter Braak die per rijwiel passeerde door den trein naar Winterswijk gegrepen. De jongen bekwam zware hoofdwonden, terwijl hem ook eenige teenen werden afgereden. Hij is in het R.K. Ziekenhuis op genomen. Kolendampvergiftiging op een sleepboot. Aan boord van de sleepboot „Leo- nardus" van kapitein v&n Riemsdijk uit Amsterdam liggende te Vreeswijk, heeft een geval van kolendampver giftiging plaatsgehad. Donderdagmorgen werden de beide zoons van den kapitein bewusteloos in hun kooien gevonden. Het bleek, dat zij door kolendamp bewusteloos waren geraakt. Dr. Buurman moest bij één van hen den dood constateeren. Groote brand te Zuid-Beyerland. Een ernstige brand is Woensdag middag te een uur door onbekende oorzaak uitgebroken in de Neder- Duitsch Hervormde kerk te Zuid- Beyerland. De kerk brandde geheel uit, terwijl de 28 Meter hooge toren, die van 1651 dateert, naar beneden is gestort. Nog twee huizen aan de overzijde der straat werden een prooi der vlammen. De brandweer van Noord en Zuid-Beyerland stond vrijwel machteloos. Eeu opliclitster. Eenige hotelhouders en andere personen in Zeeuwsch-Vlaanderen zijn den laatsten tijd opgelicht door een ongeveer 30-jarige vrouw, die met haar 3-jarig kind in een of andere plaats kamers nam, maar zonder te betalen verdween. Te Hulst gaf zij voor de vrouw te zijn van een maréchaussée te Roermond met de mededeeling, dat deze voor de betaling zou zorgen. Het bleek echter dat de man, wiens naam zij op gaf, niet haar man was. Het Twentseho conflict opgelost. Tusschen de werkgevers en de arbeiders organisatie „St. Lambertus" en „Unitas" is overeenstemming be reikt. De leden der bovengenoemde organisaties zullen het werk her vatten. Opnieuw tot levenslang veroor deeld. Het Gerechtshof te Amsterdam heeft Donderdag arrest gewezen in de zaak tegen den 49-jarigen leidek kerspatroon M., bij vonnis der Am sterdamsche rechtbank veroordeeld tot levenslange gevangenisstraf ge pleegd op zijn vroegeren compagnon Arkenhout op 29 Maart 1929 in den toren der St. Gerardus-Majella-kerk op het Ambonplein. Toen verdachte iets bleeker dan gewoonlijk, maar in volmaakte kalmte in de beklaagden bank had plaats genomen, zei de president mr. H. Jolles Verdachte om u niet langer in spanning te laten moet ik u mee- deelen, dat het Hof u veroordeeld heeft tot de zelfde straf als de rechtbank, levenslang. Verdachte: Edelachtbare, ik ben onschuldig. De president las hierop het vonnis voor, waarin het Hof het primair ten laste gelegde moord na kalm beraad en rustig overleg bewezen acht. Brutale inkliinmer. Met Paschen is te Terneuzen een brutale inbraak gepleegd. Toen de dienstbode van het café Admiraal de Ruyter na sluitingstijd naar boven was gegaan, trof zij daar een onbe kenden man aan, die zich langs een lantaarnpaal toegang tot deze verdie ping had verschaft. Hij sloeg het meisje neer. dat be wusteloos bleef liggen. Hij heeft een zakje inhoudende twaalf gou dentientjes, een gouden broche en een gouden medaillon gestolen en is langs den lantaarnpaal weer uit het huis verdwenen. Hoewel het op dit uur in de Dijkstraat tamelijk druk is, kon hij ongezien ontsnappen. De werkloosheid in Noord-Brabant. Bedroeg het totaal aantal bij de openbare organen der arbeidsbemid deling in ons land ingeschreven werkzoekenden einde Februari 227.050 voor Noord-Brabant alleen was dit cijfer 27.904 over de verschillende districtsarbeidsbeurzen aldus verdeeld: Den Bosch 4581, Tilburg 2415, Eindhoven 6655, Helmond 3234, Breda 6278, Bergen op Zoom 3828, Venray (de gemeenten Beugen, Box meer, Sambeek, Vierlingsbeek, Maas hees, Oploo en Deurne) 529, Nij megen (de gemeenten Cuijk, Grave Mill, Ravenstein en Wanroy) 607 en Dordrecht (de gemeenten De Wer ken en Sleeuwijk. Werkendam en Woudrichem) 217. Het aantal ingeschreven gedeelte lijk werkloozen in Noord-Brabant bedroeg eind Februari 6175. Bij de werkverschaffing waren te werk ge steld 9072 werkloozen. Het totaal bedrag der uitkeeringen uit werkloozenkassen bedroeg over Februari f429 899, terwijl 7132 bo na fide werkloozen op 29 Februari op andere wijze waren gesteund met een bedrag van 255,351. Rupsennesten. Burgemeester en Wethouders van Venray vestigen de aandacht op het bepaalde bij artikel 175 der Alge meene Politieverordening Venray, luidende als volgt 1. De eigenaar van eenig erf, tuin boomgaard of ander terrein in de gemeente is verplicht, jaarlijks voor 15 Maart alle rupsennesten in daar op, daarin of daarlangs staande heg gen, struiken of boomen weg te nemen, te verzamelen en onmiddel lijk te verbranden. 2. Voor terreinen, welke niet als erf, tuin of boomgaard kunnen wor den aangemerkt, geldt de in het eerste lid gestelde verplichting slechts voor de strook van 10 meter breed te, waarmede die terreinen grenzen aan die van anderen of aan open bare wegen. 3. De ambtenaren en beambten, belast met het opsporen van over tredingen van dit artikel, zijn bevoegd, teneinde toezicht te kunnen houden op de naleving daarvan, gedurende de tweede helft van de maand Maart en gedurende de maand April, tus schen zonsopgang en zonsondergang, de in dit artikel bedoelde erven, tuinen, boomgaarden en andere ter reinen te betreden. 4. Met den eigenaar, bedoeld in dit artikel wordt gelijk gesteld de opstalhouder, erfpachter, vruchtge bruiker, pachter of beheerder. Aangezien hier en daar nog rupsen nesten worden aangetroffen, waar schuwen wij belanghebbenden alsnog binnen 8 dagen te zorgen voor de verwijdering en verbranding als bovenbedoeld, wijl anders proces verbaal zal worden opgemaakt. Venray, 2 April 1932. Ingekomen en vertrokken personen van 25 Maart tot 1 April INGEKOMEN A. J. Eibers, schilder, Eindstraat 1 van Eindhoven; F. P. M. Laurense, bakker, Maas- heeschew. 11 v. Grubbenvorst J. M. Janssen, modiste, Groote straat 14 v. Hengelo (O.) P. Engels, kleermaker. Langstraat 6 van Kaldenkirchen A. A. J. v. Roosmalen, verpleger. Stationsweg 32 v. Geldrop. VERTROKKEN H. J. Frijns, dienstbode, n. Eijs- den Prins Hendrikstraat 16 M. M. C. Verstegen, dienstbode Maasbree Blerick B. 76 E. C. M. v. d. Ven, onderwijzeres n Vught Kloosterstraat M. A. G. Sijbers, dienstbode, n. Margraten 't Roodt A. Sijbers, dienstkn. n. idem idem F. G. Borgemeester, onderwijze res, n. 's Bosch Hinthammerstr. 20 M. Ch. H. Smits, dienstbode, n, Meerlo Blitterswijk B 20 H. Deeder, dienstbode, n. Schaes- berg Montfoortstr. 20 H. H. Arts en gezin, landbouwer, n. Grubbenvorst A 190 G. W. Smits, dienstknecht, naar Tegelen Ulingsheide 3 J. L. E. Vullings, dienstbode, n. Eindhoven Aalsterweg 115a. BUSSmiJSB STAÏD VIIBAT van 25 Maart tot 1 April 1932. GEBOREN Geertruida J. Janssen, Ysselsteyn Maria van Rijt, Overloonscheweg Jan J. Duykers, Castenray Henricus G. Drabbels, Langstraat Johanna J. M. Verhaegh, Öostrum Henri J. J. Drabbels, Heide GEHUWD Hendrikus Th. Voesten, 21 jaar, arbeider en Maria Antonetta Jans BeKen, 21 jaar, beiden te Venray. Johan W. Kersjes, 38 jaar, kapper en Maria Petronella Hoex, 26 jaar, beiden te Venray. OVERLEDEN Josefina v. d. Broek, 10 maanden, Vlakwaterweg. mmuiB mismv Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte ten bate der kerk, 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis en gen. H. Communie voor de mannen der H. Familie, 8 uur H. Mis waar onder Eerste H. Communie der kinderen, men gelieve bij deze ge legenheid de banken in het midden schip open te laten, 2 uur groote Congregatie, geen herhalingscatechis mus. 3 uur Lof en processie, 4 uur H. Familie. Maandag half 7 zielmis waarna processie over het kerkhof, half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Joh. Verhofstad huisvrouw van Laurentius van Valkenburg, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 bestelde zieledienst voor de overl. familie Boutenvan Megen, 8 uur leesmis, 9 uur plech tige Huwelijksmis voor Gerardus Hagens en Anna Maria Reijntjens, half 10 plechtige Huwelijksmis voor Martinus Lommen en Petronella Gertruda Oudenhoven. Woensdag half 8 besteld jaarg. voor de overl. familie van Meijel en van Megen, 8 uur jaarg. 2de klas voor den Weleerw. Heer Pastoor Henricus Hasenakkers. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor Maria Derks, geb. Wintels, 8 uur jaarg, voor Johannes Michels en Anna Gertruda Wismans. Vrijdag half 8 besteld jaarg. voor Mathijs Janssen en zijn zoon Piet, 8 uur jaarg. 2de klas voor Elisabeth Smulders. Zaterdag komen de jongens- der 5e en 6e klas en de meisjes der 5e klas te biechten, 8 uur plechtige zieledienst voor Mgr. Schrijnen. Voortaan wordt biecht gehoord van 6—8 uur. Wij verzoeken de geloovigen niet naar de Communiebank te komen, voordat de laatste kinderen op hunne plaats terug zijn. De gelden voor de Vastendispen- satie moeten deze week afgedragen worden. Wij verzoeken U dus een Vasten-aalmoes vóór Dinsdag te offeren. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H, Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek, kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof en H. Kruis weg. Dinsdag om 7 uur Hoogmis, half 7 Lof. Vrijdag om 7 uur Hoogmis, half 7 Lof. Genadekapel Oostrum. Morgen Zondag feestdag van de Plechtige en Eerste H. Communie, de diensten als volgtom kwart na 6 worden de kinderen plechtig afge haald aan de schoolom half 7 pl. Hoogmis, voorafgegaan door het Veni Creator om half 10 stille H. Mis, 's middags Lof om 3 uur. Maandag uitgesteld feest van O.L. Vrouw Boodschap, om 7 uur stille H. Mis, om half 10 Hoogmis, om kwart voor 1 afhalen van de pro cessie van Vortum-Mullem, bij aan komst kort bezoek aan de Genade kapel, waarna plechtige Kruisweg op Trans Cedron, om half 3 Lof voor de inwoners van het Rectoraat, om half 4 plechtig Lof met preek en ommegang over den Vlasakker voor bovengenoemde procescie, na het Lof vereering van de relikwie van O.L. Vrouw. Door de week de H. Mis om half acht. Sint Antonius-Patronaat Maandelijksche Algemeene H. Communie. Intentiezielerust van Z. H. Exc. Mgr. Schrijnen, z.g. Boeken van de Bibliotheek terug brengen. Onze jongens, mits ze zestien jaar zijn, kunnen de uitvoering van de R. K. Werkhedenvereeniging bijwo nen tegen 25 cents, contributie inbe grepen. Tweede Rang, beginnende bij het Buffet. Alleen voor Zondag avond. Kaartjes te verkrijgen Zon dag van 11 tot 12 en van 3 tot 4, Geen Patronaat. Mogelijk houden we het binnenkort eens op een avond in de week. Voor de Missie van Z. H. Exc. Mgr. Verriet Vorig bedrag f 252.28 J. L. Leunen f 2. Van den Stationsweg f 2.50 f 256.78 Districts-Arbeidsbeurs Kantoor geopend van 9 tot luur Worden gevraagd: Leerling-kleermaker 2 boerendienstmeiden 1 dienstmeisje voor dadelijk Boerenmeisje 15—16 j. v. Oirlo Jongen v. boerenwerk v. Oirlo Kleermaker, reeds gevorderd Jongen v. boerenwerk v. Oploo. Boerenmeisje 1516 j. v. Venray Bieden zich aan Burgerdienstmeisjes voor dad. 36, 22, 20, 18 en 15 jaar. Boerendienstmeisjes, Paschen en dad, 20, 18, 16 jaar Dienstmeisje 14 jaar v. 1 April Boerenknechten Dagmeisjes 16 en 20 jaar Werkvrouwen Smidsleerling en smidsknechten. Metselaars, timmerlieden, schilders, losse arbeiders, stucadoors, kleermakers. 3 dienstmeisjes voor Venlo De Heer en Mevrouw H. STOOT-HUTJENS geven met groote blijdschap kennis van de geboorte van hun dochter MARIANNE. Sittard, Paaschdag 1932. Voor de talrijke blijken van deelneming, ondervonden tijdens de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onzen dierbaren Vader, Behuwd- en Grootvader, betuigen wij hierbij hartelijk dank. Een bijzonder woord van dank aan het Ziekenfonds „St. Ludovicus", Middenstandsveree- niging en Vergunninghouders- bond. Familie Verheek Venray, 2 April 1932. 21 rij die iets te vorderen ALLEN, hebben van of ver schuldigd zijn aan de nalaten schap van wijlen den Heer worden beleefd verzocht hier van opgave of betaling te doen vóór 10 April a.s. bij P. VER BEEK, Smakterweg 13 Si. Gerardus. WiHem. Bij voldoende deelname zal op Donderdag 7 April a s. rijden naar Wittem i f 3.per persoon. Spoedige aanmelding gewenscht. 18 Garage van Haren Leunen, Heide en Ysselsteyn. met Jaarverslag op Maandag 4 April des nam. 3 uur precies, bij SEB. RUTTEN. Heide. Voor het bezoeken van deze vergadering wordt 50 cent ver goeding aan leden uitgekeerd. Tevens maakt het Bestuur be kend dal het uitkeeringspet. vanaf heden is gesteld op 70 en 60 pet. Na afloop dezer vergadering met Jaarverslag van Stierhouderij en Fokvereeniging. Trouwe opkomst dringend ver zocht. 8 DE BESTUREN.

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2