Aanbesteding prima Serradella-, Gras- en Klaverzaad werkkracht Qemengde Berichten mmmiua dibibtui Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Philips- Feijenoord Vertrek AUTOBUS M.Hendriks, Oóstrum m Quaker bestaat voor 65% uit koolhydraten, die de werkkracht op peil houden. Het bevat verder vetten en mineralen, kortom alles wat In een gezond makend voedsel behoort aanwezig te zijn. Oratorium. Tekst P. Gilbertus Lo- huis O.F.M. Muziek: P. Eliseus BruniDg O.F.M. Een koor van 90 Veoraysche zangers en zangeressen. Het orkest „Mignon" van Tegelen. Onder persoonlijke leiding van den Componist. Eerste uitvoering in Nederland. Dinsdag 12 April7 uur De Heilige Nikolaas Pieck. Drama in 3 bedrij ven door J. Odijk. Op te voeren door de tooneelvereeniging „St. Servaas" te Venray. Woensdag 13 April 6 uur opening van het plechtige Triduum in de Paterskerk. Feestredenaar P. Niko laas Lohuis O.F.M. Donderdag ld April 6 uur Lof met preek. Na afloop 2e uitvoering van het Oratorium. Vrijdag 15 April 6 uur Lof met preek. Zondag 17 April: 5 uur plechtige sluiting van het triduum. Na afloop 2e uitvoering van het tooneelspel. Alle hierboven vermelde uitvoerin- i-'n hebben pl ats in het St. Antonius- patfooaat te Venray. Toegangsprijzen voor Lezing 6 April f 0.25voor Oratorium en Tooneeluitvoering le rang f 1.25, 2e rang f 0 75. Gecombineerde kaart, recht gevend op bijwoning van Lezing, Oratorium en Tooneel le rang f 2.50, 2e rang f 1.50. Plaatsen bespieken voor elke maal f 0.25. x/oor plaats bespreken is gelegenheid in het Patronaat daags vóór en op de morgen der uitvoering van 11 tot 1 uur. Toegangskaarten zijn in voor verkoop verkrijgbaar te Venray bij Firma v. d Munckhof, Boekhandel, Groote StraatAVed. P. Schaeffers- Derksen, PatersstraatP. Schols, Schoolstraat en P. van Opbergea, Markt. Volledig klavieruittreksel van Ora torium verkrijgbaar ad f5.— bij W. Bergmans, Markt 32, Tilburg en Fa. van den Munckhof. Groote Straat, Venray en de avond der uitvoering in de zaal. Volledige tekstboekjes worden 'savonds in de zaal verkocht. Na afloop van Oratorium en Tooneel loopen bussen in alle rich tingen. Antonius—Oratorium. Maandag 28 Maart, 2e Paaschdag. repetitie voor de zangers bij Schaeffers, om 4 uur. Dinsdag 29 Maart, voor de zange ressen in het Patronaat, om 8 uur. Donderdag 31 Maart, voor zangeres sen en zangers bij Schaef fers, om 8 uur. Vrijdag 1 April, repetitie vcor de Fanfare. Wenscht U met de aanstaande feestdagen een opgemaakte schotel fijne vleeschwaren alsmede alle soor ten versch vleesch en droge vleesch waren, speciaal de bekende Droog- wor-t. Geldersche worst. Leverworst, Pasteien enz., wendt U dan tot de lagerij van H. POELS-KELLENAERS. (Adv.) GEVONDEN1 vulpenhouder cn 1 gulden. Inlichtingen Gemeente politie. Door onze gemeente-politie werden deze week wederom 4 proces sen -verbaal opgemaakt wegens over treding der maximum snelheid. Aanbestedingen. Het bouwen van een woonhuis te >ostrum voor den Heer'P. Maassen is opgedragen aan de heeren Louis Vollenberg. Venray en v. d. Braken te Oploo voor f 5820. Hoogste inschrijvers waren Tacken en Vollenberg. Venray voor f 6944. Architect J, van Weegen. Vier ingsbeek. Prysdaling, Woensdag werd in Hotel „De Zwaan" alhier publiek verkocht ten •verstaan van de Notarissen Pluy- uaekers alhier en van Bergen te Nijmegen, eene boerderij in gebruik bij Joh. Verberkt ean het Veulen alhier, bestaande uit nieuwe gebou wen en bijna 16 Heet. bouw- en veilapd. Eigenaar werd de heer H. Reintjes v an het Veulen voor f 9900. Voor eeuige jaren besteedde men etzelfde bedrag voor de gebouwen al leen. Sociale Verzekering. Van hoeveel belang de uitkeerin :en van de Vrijwillige Ouderdoms- verzekering (V.O.V.) de verplichte ïvaliditeits- en Ouderdomsverze- sering enz. thans reeds voor de be- olking zijn, blijkt o.a. hieruit, dat o 1 Maart j.l. in de gemeente enray aan 466 personen een rente rachtens bovengenoemde verzekerin- -n was toegekend. Het totaal in onze gemeente uit- be aaide bedrag per jaar bedroeg op a en datum ongeveer f 70.285. Driejarige Uandelscursus. Van de 32 leerlingen der Eerste Klas konden er 26 onvoorwaardelijk worden bevorderd tot de Tweede Klas2 voorwaardelijk (her-examen Fransche Taal). Van de 13 leerlingen der Tweede' Klas kan er aan 9 het Diploma worden uitgereikt, met recht van overgaan naar de Derde Klas. De leerlingen dezer Derde Klas gaan binnenkort op voor het examen Rekening-Courant. Autobusdiensten. Door de autobusdienstonderneming „'t Centrum", wordt met ingaDg van 1 April a s. een nieuwe gewijzigde dienstregeling ingevoerd op de lijnen Venray—Horst—Venlo en Venray— Wanssum—Venlo. Tevens wordt vanat dien datum in exploitatie ge nomen een nieuwe dienst n.l. Horst- Sevenum—Venlo. De volledige dienstregeling vinden onze lezers in het bijvoegsel van dit blad. Men beware deze, 't is gemakke lijk Een schadepost. Doordat het paardje van den groentenkoopman S. alhier schrok en daarbij terug zette, reed het achteruit in de groote étalage-ruit van den heer Smits in de Schoolstraat. Aardige reclame. In den nacht van Donderdag op Vrijdag a.s. zal, in opdracht van een Nederlandsche tabaksfabriek, tusschen 12 en 1 uur boven Veuray en naaste omgeving een vliegmachine circuleeren, welke een bepaald aantal pakken van een nieuwe soort tabak dezer fabriek zal uitstrooien, in één waarvan zich een gouden tientje zal bevinden, voorzien van den beelde naar van Koningin Wilhelmina, met de lange haren. Gennepsche Boys. Onlangsheeft de R.K.iVoetbahlub De Valk" gaarne gebruik gemaakt van de uitnoodiging van den Wel eerw. Heer Kapelaan Stoot om tegen zijn Gennepsche Boys te komen kampen. Tweeden Paaschdag om twee uur komt deze Gennepsche Vereeniging zich meten met De Valk, op het Sportterrein aan den Leunschen weg. OVERLOON. De vorige week werd alhi r de jaarvergadering ge houden van het „Wit-Gele Kruis" het Patronaat. De Secretaris- Penningmeester bracht een zeer keurig en duidelijk verslag uit over het af- geloopen jaar. Als spreker trad op Dr. Coolen uit Vught met als onderwerp tuber culose. Op de Dinsdag gehouden Raadsvergadering te Maashees werd besloten van gemeentewege eene schietbaan te bouwen voor de afd. Overloon en Maashees. Dinsdagmiddag ontstond brand in de schuur van den landbouwer L. Creemers. De schuur brandde geheel uit. Ook de geheele landbouwinven- taris kwam in de vlammen om. Ook de schuur van den landbou wer M. Willems werd een prooi der vlammen. Verzekering dekt de schade. Maandagavond werd alhier in het patronaaf een filmavond ge geven van het kali-cyndicaat. De zaal was bijna geheel vol. 't Was een leerrijke avond voor de land bouwers. Met de a.s. Pinksterdagen zal alhier vanwege den Missienaaikring eene tentoonstelling worden gehou den. Tevens zal door de dames- tooneeldub eene tooneeluitvoering worden gegeven. Het batig saldo zal worden afgedragen aan de Missie van de Paters van den H. Geest. HORST. Het woonwagenkamp alhier, dat was gevestigd aan den Venloscheweg, is overgeplaatst naar het terrein aan de Castenrayschebrug Eerste Paaschdag hoopt de WelEerw. Heer Paul Geurts, die 12 Maart te Roermond de H Priester wijding mocht ontvangen, in de parochiekerk van den H. Lambertus alhier, zijn plechtige le H. Mis op te dragen. Benoeming. De heer Jac. Beckers, onderwijzer te Swalmen, is benoemd tot hoofd der R.K. Jongensschool te Gennep. TIENRA^. Onze kapel werd verrijkt met een piachtige nieuwe doopvont, welke heden Zaterdag plechtig zal worden ingewijd. Onze Rector de Z. Eerw. Heer Dinkels spaart geen kosten om zijne kerk te verfraaien. De doopvont werd geleverd en gemaakt door de op kunstnijverheid zoo hoog bekend staande firma Jos Tbissen te Roer mond. Passiespelen 1932. Het bestuur van het Tegelsche Openluchttheater heelt belangrijke verbeteringen aangebracht in het passiespel voor het aanstaande sei zoen. Voor de massa-scenes hebben zij een aanwinst van ruim 300 mede werkers. De reien hebben een zeer gunstige verbetering ondergaan. De prologen worden thans groo- tendeels gezongen. Bij de rei-zange- res van het vorig jaar, mej A. Wel lens, is nu nog een tweede gevoegd mej. N. Ewalds, die in Calderon van 1929 zooveel getuige van haar talent gaf. De hoofdrollen zijn wei nig veranderd. De Petrus- en de Caiphasrol zijn in andere handen overgegaan, wat een goede vervan ging zal blijken. Decor en tooneelbouw zijn door de opgedane ervaring van het vorig jaar aanmerkelijk verbeterd, terwijl ook in de tekst enkele sleepende stukken door een vluggere handeling vervangen zijn. Reeds thans zijn er van verschil lende vereenigingen en reis bureaux inlichtingen ingewonnen en men is allerwege ervan overtuigd, dat ook dit jaar de bezoeken van vreemde lingen zeer talrijk zullen zijn. Benoemingen. In de vergadering van het Defini- torium van de Nederlandsche Provin cie der Minderbroeders, gehouden te Wychen op 21 Maart, werden ge kozen tot Definitor de Z.Eerw. Zeergeleerde Pater Dr. Cassianus Hentzen en tot Novicenmeester de Zeereerw. Pater Lucidius Verschueren aan wien tevens de leiding der fraters werd opgedragen. Tot Vicarius van 't klooster Alverna te Wychen werd benoemd de Zeereerw. Pater Til burtius de Graaf uit 't klooster te Weert. Hoofdagent vrygesproken. De rechtbank te Roermond sprak den gewezen hoofdagent der gemeente Venlo vrij van den hem ten laste gelegden diefstal van een flesch wijn. De officier van justitie had 'n geld boete geëischt. Voor f39 50 pyn geleden. In een zeer scherpzinnig verhoor werd voor het gerechtshof in hoo ger beroep de strafzaak behandeld tegen J.L.R. arbeider, wonende te Reuver. Deze was door de recht bank te Roermond veroordeeld tot f 40 boete ter zake dat hij in den nacht van 6 op 7 Sept. 1931 te Reuver,' toen de rijksveldwachter brigadier Th. Fila en de veldwach ter M. H. Backus die hem dronken aantroffen, zich tegen die twee, die hem wilden voorgeleiden, met ge weld heeft verzet. Verdachte beweerde, zich niet ver zet te hebben. Maar hij was zelf mishandeld geworden door de po litie. Hij bloedde als een koe en zijn lichaam was vol vreemde wond jes. Volgens de wachtmeester der marechaussee P. L. Theunissen, zag verdachte er werkelijk verschrikkelijk uit en was hij met nog een ander voorwerp dan een gummistok ge slagen. De twee rijksbeambten hiel den hun verklaring staande. Maar de zaak gaf toch te denken toen de brigadier dh veldwachter door den wachtmeester in het on gelijk werden gesteld. Het juiste van de zaak bleef in het duister, maar de president vond het toch ook wel zeer vreemd, dat verdachte „bloedde als een rund". Dat kan toch ook van zelf niet komen. De politie beweerde alleen den gummistok op verdachte te heb ben gebruikt. De adv.-gen. oordeelde, dat voor al de pijn welke verdachte geleden had, hij wel met de minimum boete van 50 cent kon volstaan. Dus wordt hem f 39,50 kwijtgescholden voor de pijn Uitspraak 4 April. ROERMOND. In den ouderdom van 94 jaren overleed hier ter stede de heer A. G. Scholten, de oudste inwoner onzer stad. De overledene werd op 29 September 1837 geboren te Haarlem en was woonachtig op den Venloschen weg. Hij mocht in 1928 zijn 65 jarig huwelijksfeest vieren. Zijne echtge noote is eenige jaren geleden ge storven. Bosch en heidebrand. Te Budel heeft langs de spoorlijn Maarbeeze—Weert een bosch- en heidebrand gewoed, waarbij 3i/4 H.A. bosch en heide verloren gin gen. Ook malaise in de Bruinkolen industrie. De steeds verder doordringende crisis heeft ook de bruinkolenindustrie niet gespaard. Naar thans verluidt heeft in verband hiermede de directie der N.V. Mij tot Exploitatie van Bruinkolen velden Carisborg op Heerlerheide via de mijnwerkers bonden haar arbeiders een loonsver laging aangezegd van 10 pet., waar van de eerste 5 pet. dan zou ingaan op 15 April a.s. de tweede 5 pet. op 15 Juni a.s. MAASHEES. De Kiezerslijst voor deze Gemeente 1932—1933 wijst aan 944 stemgerechtigden voor de Tweede Kamer der Staten-Gene- raai 922 voor de Prov. Staten en 898 voor den Gemeenteraad. Do Hanzebank-affaire. De Bossche rechtbank deed Don derdag uitspraak in de zaak tegen T., curator in het faillissement der Bossche Hanzebank, die voor li dagen voor verduistering terecht stond. De eisch van het O.M. luidde 3 jaar met aftrek van preventief. De uitspraak luidt 1 jaar en negen maanden met aftrek van preventief. Invoering Zomertijd. Bij Kon. besluit is bepaald dat in 1932 de vervroeging met één uur van den wettelijken tijd, bedoeld in artikel 1 van de wet van 23 Juli 1908 (Staatsblad no. 236), zal aan vangen 22 Mei en zal eindigen 2 October. Do roofoverval op den wissellooper te Helmond. Dinsdag werd voor de Rechtbank te Roermond behandeld de zaak tegen de gebrs. H. en A. van L. resp. 21 en 25 jaar, wonende te Helmond, thans gedetineerd in het Huis van Bewaring te Roermond, verdacht van den in den namiddag van 29 Jan. j.l. aldaar gepleegden roofoverval op den wissellooper der Geldersche Crediet- vereeniging aldaar, waarbij dezen een actetasch met f 1320 werd ontrukt. De Officier van Justitie achtte het feit, zoi^als het zich hier heeft afge speeld, bewezen als diefstal in ver eeniging en eischie tegen ieder een gevangenisstraf van drie jaar. In aansluiting op deze zaak stend nog wegens helinQ van f 950 terecht de 53-jarige koopman C. J. van B. uit Tilburg, eveneens thans gedetineerd. Wegens heling luidde de eisch een jaar en zes maanden gevangenisstraf. Doodeljjb ongeluk. Op de papierfabriek der firma Schüler te Nijmegen is Donderdag namiddag de 50-jarige arbeider, M. A. het slachtoffer geworden van een ernstig ongeluk. De man is door een drijfriem gegrepen en met kracht tegen den grond geslingerd. Voor een der mede arbeiders be merkt had, wat er eigenlijk gebeurd was, werd A. door de machine ge- gregen en moest hij doodelijk ge wond worden opgenomen. De man leefde nog slechts enkele oogenblik- Ken. M. A. die weduwnaar was, is vader van vijf kinderen. Zandgryper omgeslagen. Juist onder Sluis 16 der Zuid- Willemsvaart sloeg een zandgrijper die op een vlet-aak was opgesteld voor de werkzaamheden aan de nieuwe sluis om, waardoor het circa 35 ton wegende gevaarte dwars in de vaart terecht kwam. De scheep vaart is gedeeltelijk gestremd. Alleen kleine en ledige vaartuigen kunnen passeeren. Met het lichtings werk, waartoe de hulp van een dui ker is ingeroepen is begonnen. Het autobus-ongeluk by Hasselt. Naar de Volkskrant verneemt heeft het ernstige autobus-ongeluk bij Hasselt een tweede slachtoffer ge ëischt. Thans is ook de heer Schif- fers die ernstig gewond werd, aan zijn verwondingen bezweken. Do roode haan to Eindhoven. Woensdagavond is de kruideniers winkel van den heer K. aan de Lijnbeekstraat te Eindhoven uitge brand. Er is hier sprake van brand stichting. Men had een gat in de plafonds geboord en daarboven bed- degoed opgestapeld, vervolgens een reeks kisten geplaatst tot aan een andere kamer, waar ze aansloten op een kinderledikantje dat ook weer met beddegoed en stroo gevuld was» K. was afwezig zijn echtgenoote viel tijdens den brand in zwijm. Een bedrag van f75, dat in de winkel gelegen had wordt vermist. Dit jaar hebben reeds 50 branden en brandjes, waarvan in deze maand 25 en de laatste week 18 plaats gehad. De heer K. en de kostgan ger E. O. zijn gearresteerd. Inbraak. Terwijl de bewoners niet thuis waren is ingebroken bij M. v O. te Oss. Het geheele huis is doorzocht, In een der kasten was een bedrag van f 550 geborgen met welken buit de dieven zich uit de vosten hebben gemaakt. Aan de gevolgen overleden. In het Canisiusziekenhuis te Nij megen is een 32-jarige arbeider uit Druten overleden, die aldaar de vorige week een ongeluk kreeg op een baggermolen. Zyn ouders bestolen. Te Made is een jongen van 17 jaar uit de ouderlijke woning ver dwenen met medeneming van f 3000. Men vermoedt dat bij er mee naar Duitschland getrokken is. f 120 millioen op de staatsuitgaven te bezuinigen. Naar de Msb. verneemt, zal binnen korten tijd de Bezuinigingscommissie- Weiter een plenaire zitting houden, waarin haar rapport aan de Kroon uit te brengen, definitief zal worden vastgesteld. Naar ons ter oore kwam, zou de commissie tot de conclusie zijn ge komen, dat een bedrag van circa f 120 millioen op de Staatsuitgaven bezuinigd moet worden. Dit bedrag zal moeten worden gevonden door een reeks van maat regelen, waarondersalarisverlaging der rijksambtenaren over de geheele linie en inkrimping van het ambte narencorps door vervroegde pension- neering. De commissie zou voor elk depar tement een bepaald percentage, dat dit in de bezuiniging heeft op te brengen, vastgesteld hebben. Daarbij zou het in de bedoeling liggen, een- zeer ver doorgevoerde vermindering van de uitgaven voor materieel voor te stellen, benevens wijziging, ophef fing en combinatie van verschillende diensttakken. De departementen van Defensie, Onderwijs, Kunsten en Wetenschap pen zouden vooral een belangrijk contingent bij de bezuiniging moeten leveren. Wat het onderlijs'betreft, moet het voornemen bestaan, voor te stellen, in de lagere klassen de onder wijskrachten te vervangen door hulp- onderwijzers, die een mindere be voegdheid bezitten en lager gesalari eerd zullen worden. Deze gegevens, welke intusschen geen officieel en ook geen officieus karakter dragen, worden slechts onder voorbehoud verstrekt. Gebrek aan drinkwater in Groniugcn. In de geheele provincie Gronngen heerscht thans groot drinkwaterge brek. Uit vrijwel alle plaatsen komen berichten omtrent gebrek aan water. Bij het pompstation van de gemeente waterleiding te Winschoten heerscht een geweldige drukte, die reeds des morgens vroeg begint. Uit alle dorpen in den omtrek rijden tankwagens af en aan. Niet alleen van particuliere zijde, maar ook van gemeentewege wordt in verschillende gemeenten de distributie van water ter hand genomen, b.v. in de gemeenten Veendam, Oude Pekela, Finsterwolde, Nieuweschans a. In Bellingwolde waar vier maanden geleden de regenbakken werden schoongemaakt, is sindsdien nog geen druppel water in deze bakken gekomen. Ook in Narum, Hoogkerk en in dorpen op het Hoogeland zijn zelfs de groote regenbakken leeg eD is men aangewezen op enkele pom pen.' Een school te Stadskanaal b.v. die een Norton-pomp heeft, moet de geheele buurt aan water helpen. BUB6SBUJKS STAID VKV&AY van 18 tot 25 Maart 1932. GEBOREN Wilhelmina A. Baken, Schoolstraat Johan Hoedemaeckers, Stationsweg Maria J. van Mi', Landweertweg Albert P. B. Poels, Merselo Hubertus Ruyters, St. Annagesticht Josephina F. H. Jacobs, Brukske Maria E. M. VVilmsen, Veulen Gerardus Vermeulen,v Maash.weg. OVERLEDEN Henricus G. Heidens, 6 maanden, Overbroek. Joseph Hub. Jenneskens, echtg. van M. C. Beckers, 59 jaar. Oostrum. Parochiekerk Morgen Zondag Hoogfeest van Paschen, in alle H. Missen collecte voor het Seminarie, half 4 de Vespers. Maandag 2de Paaschdag de dien sten als op Zondag. Dinsdag half 7 leesmis v. Leonard Verbeek als lid v.d. Retraitepenning, half 8 besteld jaarg. voor Peter Joh. Goemans, 8 uur leesmis, 9 uur pl. Huwelijksmis voor Johannes Wilhel mus Kerstjens en Maria Petronella Hoex. Woensdag half 8 besteld jaarg voor Piet Vermeulen, 8 uur jaarg 2de klas voor Martin Poels en Joh Rutten. Donderdag 7 uur te Vpltum H Mis, half 8 jaarg. voor Godfried van Vlodrop en Petronella van Opbergen, 8 uur jaarg. 2de klas voor Johannes Ant. Janssen en Anna van Vosselen. Vrijdag le der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 gestichte leesmis, 8 uur leesmis, 7 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart, dezen dag wordt de Paaschcommunie aan de zieken in deze parochie gebracht. Zaterdag half 8 jaarg. voor Mathijs Peeters, 7 uur Lof. A.s. Zondag 6 uur 1ste H. om 6 uur, 7 uur H. Mis voor de mannen der H. Familie waaronder generale H. Communie. De kinderen voor de le H. Com munie moeten in de Paaschweek vanaf Dinsdagmorgen in de H. Mis van 8 uur komen. De jongens hebben catechismus in de school der Eerw. Zusters Maandag na de kindermis. Dinsdag en Woensdag na de Mis van 8 uur. De meisjes hebben cate chismus Donderdag en Vrijdag na de Mis van 8 uur. Alle kinderen komen om te oefenen Vrijdag en Zaterdag om half elf. Zaterdag half 7 leesmis voor L Verbeek als lid der flambouwdragers, Paterskerk. Morgen Zondag Hoogfeest van Paschen, 5, 6 en 7 uur H. Missen, 8 uur pl. Hoogmis, kwart over 4 pl. Vespers, 5 uur pl. Lof Gen. abs. voor de Derde Orde. Maandag 2de Paaschdag. de H. Missen als op Zoodag, kwart over 9 H. Mis en vergad. voor de Derde Orde (afd. mannen), half 3 vergad. voor de vrouwenafdeeling, kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Dien dag tevens feest v.d. H. Joh. a Capuhano, belijder der 1ste Orde. Voke aflaat o.g.v. Dinsdag om 7 uur Hoogmis, om half 7, 7 uur en half 8 gelezen H. Missen voor Helena van Ger ven v. Arsen als lid der Aartsbroeder schap, half 7 Lof. Woensdag om half 7, 7 uur en half 8 gelezen H. Missen voor Petrus Linders als lid v.d. Aartsbroederschap Donderdag om half 7, 7 uur en half 8 gelezen H. Missen voor Joh. Loenen als lid v.d. Aartsbroederschap Vrijdag 1ste Vrijdag der maand, toegewijd aan het H. Hart v. Jezus. 7 uur pl. Hoogmis met Litanie, half 7 Lof en toewijding'aan het H. Hart, Sint Antonius-Patronaat Eersten Paaschdag geen patronaat. We zullen het op Tweeden Paasch dag houden, omdat het de eerste weken wegens uitvoeringen moet wegvallen. De leden van de Jonge Derde Orde worden verzocht om op Twee den Paaschdag de Vergadering van de Groote Derde Orde bij te wonen. Spaarbankboekjes inlever ?n. Boeken van de Bibliotheek terugbrengen. Dinsdag Goud-pluvier. Kantoor 'geopend van 9 tot luur Worden gevraagd: Leerling-kleermaker 2 boerendienstmeiden 1 dienstmeisje voor dadelijk Boerenmeisje 15—16 j. v. Oirlo Jongen v. boerenwerk v. Oirlo Kleermaker, reeds gevorderd Jongen v. boerenwerk v. Oploo- Boerenmeisje 15—16 j. v. Venray Bieden zich aan Burgerdienstmeisjes voor dad. 36, 22, 20, 18 en 15 jaar. Voor de Missie van Z. H. Exc. Mgr. Verriet Vorig bedrag f 193.78 Derde Orde, Venray f 25.— N. N. Schoolstraat f 2.50 Van 6 broertjes f 6.— N. N. St. Jozefgesticht f 10.— N. N. St. Jozefgesticht f 3.— Van de Landbouwschool f 2.— Boerenbond, Dorp f 10. f 252 28 Verloofd: 12 Hetty Specken en Adri Buwalda Helmond, Kr. Steenweg 2 Venray 2e Paaschag. (Oeen ontvangdag). Verloofd: 12 Margot Hoen en Louis Aerts Helpen R'ikswei? Noord 52 Patersweg 22 Paschen 1932. (Eenige en algem. kennisgeving) Kampioenswedstrijd om 12 uur. Nog enkele plaat sen a f 1.20 per persoon vrij. Garage DERKSEN Op Donderdag 31 Maart a.s zal voor den Heer Jos. Dömges- Crooijmans, worden 22 Het bouwen van een Woonhuis met werk plaats te Overloon. Bestek en teekening verkrijg baar bij Wed. Crooijmans, café Overloon, vanaf 28 Maart 4 3 gld. per stel en bij den bouw kundige P. van Bergen, Venray Voorradig Sukkel er niet langer mee 1 Haal een uitstekend middel in DE ADELAAR JOS. C. M. NEETESON ass.-apotheker, Venray. 27

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2