z Elecfrische Installaties BEN MIN Henseniusplein 1 N. V. „EDAH" Wal zijn D.W. Corsetien P. van Opbergen Fz. Dr. de Bruijn persoon Toon eeluitvoering OFFERANDE. Speciale Aanbieding Leesbibliotheek. bekwame dienstbode N. V. VULKAAN O .4 flandboogsctotterij St. Joris, Leunen tooneeluit voering Elecfro-Techniscli Bureau Corset D W „Walcor Jos. C. M. Neeteson Houtverkooping. Notaris Pluymaekers pl.m. 500 stuks N.H. Blauwen HET SEIZOEN MET LAGE PRIJZEN. TELEFUNKEN RADIO O NI 1 o R.K. Voetbalvereeniging „Victoria" te Ysselsteyn ZIJN TROTS HET ADRES voor soliede 3&da.h. reclame Deze Week Prachtige Pruimedanten 18 ct. p. pond Extra groote Pruimedanten 22 ct. p pd. Extra kwaliteit Glycerine Zeep per 3 pond slechts 23 ct. per vaatje 30 pond f 2 30 Profiteert van deze zeldzame aanbieding. JOS. VERRIET, Filiaalhouder MANUFACTURENHANDEL Begunstigers en vrienden Zalig Nieuwjaar Peter Hendrix Alle begunstigers en bekenden veel heil en zegen Clephas, Limonade's Geluk en voorspoed in 1932 Wed. Kennis, Coiffeurszaak Gelukkig Nieuwjaar Wed. Goumans, Slagerij Veel heil en voorspoed aan klanten en bekenden W. Verheyen-Spee Slagerij Voorspoed en geluk in 1932 Frans Schaeffers Klanten en bekenden veel heil Gebr. Hoedemakers, Bakkerij Vrienden en ^klanten veel geluk en voorspoed K. Hendrix-Baken Veel heil en zegen aan klanten en bekenden Piet Vollenberg, Café Zalig Nieuwjaar aan allen M. Stoks, Autoverhuurder Heil en zegen in 't nieuwe jaar Wed. Pouwels, Café Klanten, familie en vrienden'veel heil H. Zwitserlood Z. N. Wed. P. Schaeffers-Derksen Zalig Nieuwjaar Maison Ambrosius Heil en zegen aan allen Ant. Millen, Raadslid Heil en zegen in 't nieuwe jaar Piet Beerkens, Schilder Aan allen een Zalig Nieuwjaar H. Poeis-Kellenaers, Slagerij Vrienden en begunstigers alle heil M. Poels-Schaeffers Gelukkig Nieuwjaar aan klanten en bekenden W. Ciaessens Zadelmaker Begunstigers en vrienden Gelukkig Nieuwjaar M. Litjens, Coiffeur Zalig Nieuwjaar Piet Laurensse Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrienden Chr. Goumans, Slagerij Klanten en vrienden Zalig Nieuwjaar H. Dechnap-Vermeulen Groenten, Fruit en Visch Klanten en vrienden Zalig Nieuwjaar W. Kateman Steenfabriek .Het Veulen" en Ver- eenigde Olie en Benzine Imp. Venray wenschen allen een Zalig Nieuwjaar Gebrs. Schreurs Vrienden en klanten veel heil en zegen A. van Aarssen, Kleermaker Zalig Nieuwjaar aan allen Gebr. van Bergen Foto-atelier Begunstigers en vrienden een Zalig Nieuwjaar Piet Koopmans Manufacturenhandel Klanten, familie en vrienden Zalig Nieuwjaar Hub. Spee, Bakkerij Gelukkig Nieuwjaar aan klanten en vrienden M. Custers Kunstsmederij Zalig Nieuwjaar Antoon Roelofs Begunstigers en vrienden Gelukkig Nieuwjaar M. WiJnhoven-IRoelofs Slagerij Kennissen, vrienden en begunstigers Zalig Nieuwjaar Wed. Schellen Z. N. Piet Oudenhoven Sigaren- en Pijpenmagazijn „Borneo" Begunstigers, familie en bekenden Zalig Nieuwjaar Firma L. Wijnhoven g.Familie en clientèle Zalig Nieuwjaar H. Custers, Meubelen Zalig Nieuwjaar A. van Ham en Zonen Bloemisterij .Semper Florens" Aan al mijne begunsti gers, vrienden en be kenden in en buiten Venray een voorspoedig 1932! Ass.-apotheker. Zalig Nieuwjaar aan allen H. B. Odenhoven-Swinkels Overloonsche weg Veel heil en zegen aan begunstigers en vrienden J. Schaeffers Zaal Wilhelmina Gelukzalig Nieuwjaar L. Lucassen, Rijksgedipl. Hoefsmid Begunstigers en vrienden Gelukkig Nieuwjaar A. Weiten Familie, vrienden en bekenden een Zalig Nieuwjaar J. Tiiiemans Veel heil en zegen aan vrienden en bekenden Jos. Keyzers „Eeuwige Lente" Vrienden en klanten Zalig Nieuwjaar J. in de Rijp, Coiffeur Klanten en vrienden Zalig Nieuwjaar A. Thielen. Manufacturenhandel Familie, vrienden en klanten Zalig Nieuwjaar J. Zeegers Rijksgedipl. Hoefsmid Gelukzalig Nieuwjaar Winkelmolen en van den Beuken Veel heil en zegen in 1932 H. Tacken, Handel in Groenten en Fruit Heil en zegen aan klanten en vrienden Jan Kusters, Kleermaker Begunstigers en vrienden Gelukkig Nieuwjaar Joh. Kusters, Barbier Aan klanten en vrienden een Zalig Nieuwjaar P. Baken-Jenniskens Bakkerij Gelukzalig Nieuwjaar aan begunsti gers en vrienden M. J. Vollebergh en Zonen Meubelhandel Veel heil en zegen aan klanten en vrienden A. Sanders, Kleermakerij Machinale Brei-inrichting Gelukkig Nieuwjaar aan begunstigers en vrienden H. Pijpers, Bakkerij Vrienden en klanten Zalig Nieuwjaar J. H. Seljkens, Leunen Rijwielhandel en Reparatiewerkplaats Aan alle leden en begunstigers, als mede vrienden en buren een Gelukzalig Nieuwjaar Coö eratie St. Petrus Banden Heil en zegen in 1932 G. Verstralen, Café Geluk en voorspoed in 1932! J. Siebers, Groentenhandelaar Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrienden Wed. Gossens, Café Veel geluk en voorspoed in 1932 H. W. van Aarssen, Boekbinderij Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrien den H. Arts, Schilder Veel heil en zegen aan klanten en vrienden K. Jacobs, Danszaalhouder Heil en zegen aan klanten en vrienden G. van der Putten-Frencken Kennissen en Vrienden Gelukkig Nieuwjaar Gebr. Jeuken, Kleermakerij Geluk in het nieuwe jaar G. Kupers Vrienden en begunstigers wensch ik alle heil Ferd. Beerkens Veel geluk en voorspoed in 1932 Jos. Baken, Stoffeerderij Gelukkig Nieuwjaar aan vrienden en bekenden J. Kemps Alle heil aan begunstigers en vrienden Jean Coenders, Slagerij Zalig Nieuwjaar aan allen G. Aarts, Café Familie en clientèle Zalig Nieuwjaar H. Camps, Horlogerie J. Ariaens, Groote Straat, Zalig Nieuwjaar aan alle menschen die schoenen dragen. Zalig Nieuwjaar M. Verschuuren, Slagerij Geluk in 1932 Fr. Janssen, koperslagerij Zalig Nieuwjaar aan vrienden en bekenden H. Verheugen Banketbakkerij Gelukkig Nieuwjaar aan klanten en vrienden W. Seuren Damens- en Heerenkapper Th. Ariaens-KOSMAN wenscht alle een Zalig Nieuwjaar. Veel heil en zegen in 1932 Jean Pijpers Gelukkig Nieuwjaar A. H. de Haen Zalig Nieuwjaar aan klanten en vrienden Jean Lemmens Kleermakerij Geluk en voorspoed aan begun stigers en kennissen W. Greefkens Sigaren én Sigaretten Gelukkig Nieuwjaar aan allen H. Oudenhoven-Rutten Aan clientèle en vrienden veel heil Ben Min, Electricien Z. N. R. Dupont-Gooren Hotel „'t Anker". Café-Vergunning Gelukkig Nieuwjaar Van de Voorts Graanhandel Oostrum Veel heil en zegen aan klanten en vrienden H. Baeten Vrachtrijder Vrienden en klanten veel en zegen M. Dreessen Sigarenmagazijn „Victor Hugo' Zalig Nieuwjaar aan vrienden en begunstigers J. van den Munckhof Café »De Engel" Heil en zegen aan begunstigers en kennissen J. G. Martens Schilder, Henseniusstraat Gelukkig Nieuwjaar aan klanten en vrienden Jos. Custers-Olfers Veel heil en zegen aan klanten en bekenden J. Coenders-Gitzels Molenaar Zalig Nieuwjaar 1 Jos. Jacobs, Langstraat Gelukkig Nieuwjaar aan begun stigers en kennissen J. Schaeffers, Café Henseniusstraat Vrijdag 8 Januari van 1—2 uur houdt Oor-, Neus- en Keelarts spreekuur in café Dupont. te VENRAY zal op Dinsdag 5 Januari 1932 nam. 3 uur, in het café van W. Swaghoven te Venray a.d. Maas- heesche weg, publiek verkoopen A voor Mevr. Wed. L. Raedts alhier, 5 slagen hout a.d, Maasheesche weg, 90 slagen hout aan de Smakter weg, dienstig voor brandhout, boonstaken, rekken en palen. B voor zijn principaal, 25 perc. tophoui en 80 perc. boonstaken en boonpaaltjes, lig gende in het bosch in het Vlak water van Mevr. de Wed. H. Esser- Lebrun. R. K. Parochiale De nieuwe catalogi der R.K. Leesbibliotheek te Venlo zijl. verschenen en verkrijgbaar te gen betaling van 60 ct. Van nu af beslaat de gelegenheid uit deze catalogi boeken aan te vragen, waarvoor lijstjes ver krijgbaar zijn. 17 Gevraagd flink degelijk voor den verkoop der wereld beroemde Pfaff Naaimachi nes tegen vast salaris en pro- visie. Zich te vervoegen bij Th. Janssen, Henseniusstraat 8, Ven ray. 17 Biedt zich aan voor boerderij, met Paschen a s. Brieven onder opschrift „Dienstbode" aan Bureau van dit blad. 11 Op 4 Januari af te geven f 25 per 100 stuks M. Duijkers, Hoogriebroek Klanten en vrienden een Gelukzalig Nieuwjaar Simon Claesens Bakkerij P. Maessen, Meubelen wenscht alle menschen een Zalig Nieuwjaar Aan klanten, familie en vrienden veel heil M. Hendriks, Broekweg Veel geluk en voorspoed in het nieuwe jaar W. Janssen-Michels Café, Hoenderstraat. Klanten en bekenden Zalig Nieuwjaar Wed. P. Theuws en Zn. Zalig Nieuwjaar M. Michels, Hotel de Zwaan Vrienden en klanten veel heil en zegen C. van Uden Filiaal „Albert Heijn." Heil en zegen in 1932 Th. Maassen Sigaren- en Sigarettenmagazijn Klanten en vrienden veel heil A. van Stiphout Schoenhandel Gelukzalig Nieuwjaar B. Kruysen-Thielen Veel heil en zegen aan klanten en vrienden P. Custers, Bakkerij Heil en zegen in 1932 G. Janssen-Graus Rijksgedipl. Schoenhersteller Nu is het oogenblik gekomen om U TELEFUNKEN RADIO aan te [schaffen. Door de groote vraag, verbeterde en nieuwe fabricatie-methoden is TELEFUNKEN in staat de prijzen van haar radio-ontvangtoestellen en luidsprekers op een veel la*er niveau te brengen. De goedkoopere instailatie's zijn thans binnen ieders bereik. voldoet aan hooge eischen en is beroemd om haar Telefunken weergave, Net licentie-plaatje alleen verkrijgbaar bij VENRAY Hofstraat 6 WARMS .OnafiRftLEMINGl VAN-' 0) rs op Vrijdag 1 en Zondag 3 Januari te geven door de Opgevoerd wordt o.a. het Tooneelspel in 4 bedrijven van Jan Grosveld. Aanvang beide avonden 6 uur. Vrijdag 1 Jan. entrée 75 ct. Zondag 3 Jan. uitsluitend voor Hon. Leden. Personen beneden 18 jaar geen toegang. 42 Zondag 10 en Maandag 11 Januari in de zaal van de WED. KUSTERS. Aanvang 6 uur. Opgevoerd wordt het Tooneelspel in 4 bedrijven en de Klucht in 1 bedrijf Moppie Apenmeijer voor de Rechtbank. Tijdens de pauzen Muziek. Zondag tegen entrée 75 ct. Maandag voor Honoraire Leden met één familielid. 42 is Wij vragen en bezorgen zonder prijsverhooging. TELEFOON 31 80 Wegens familieomstandigheden is de zaak a.s. Woensdag 6 en Donderdag 7 Jan. a.s. GESLOTEN. W prima satijn f 2.70 W extra zwaar satijn 3.95 w prima broché f 4.25 W extra zwaar broché I 5.50 W broché elastiek band f 4.50 D. W. Corsetien zijn het beroemde product (Ler D. W. fabrieken, bekend door hun buitengewonen pasvorm, soliditeit en aan ongekend lage prijzen. Corset D Corset D Corset D Corset D Corset D speciaal corset voor zware figuren f 8.50 Verkrijgbaar in alle maten en verschillende modellen. Onderstaande firma zal ze U gaarne toonen en U de noodige verklaringen geven. 100 Hofstraat 11 VENRAY Teief. 114

Peel en Maas | 1932 | | pagina 4