f groote partij zware biggen Wei- ea Boawl SUIIen de hoest Maken los Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs Advertentiën Bisschopswijding Mgr. Verrief. Notaris Pluymaekèrs Donderdag 7 Januari 8 uir in hef Luxor-gehouw. Kadastrale leggers en plans. De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat de kadastrale leggers en plans ter jaarlijksche bijwerking zijn opgezonden en tot nadere aan kondiging niet kunnen worden geraadpleegd. 'De Nieuwe Politieverordening. Burgemeester en Wethouders van Venray, brengen ter openbare kennis, dat van de met 1 Januari 1932 in werking tredende nieuwe Algemeene Politieverordening overdrukken in handig boekfor maat verkrijgbaar zijn ter gemeen te Secretarie -voor den prijs van 50 ct. per exemplaar. Verkoop van dennen schansen. De Gemeente Venray heeft te koop plm. 3500 mooie droge den nenschansen, liggende in de bosschen aan het Vlakwater. Nadere inlichtingen te verkrijgen bij Boschwachter Min op Zondag a.s. voormiddag van 11—12 uur en verder in de week van 3-10 Jan. des avonds van 6—8 uur, Verkoop van zwaar dunningshout. De gemeente Venray zal publiek bij opbod onder de gewone betalings voorwaarden op Maandag 11 Januari a.s. des Damiddags half twee precies ter plaatse verkoopen circa 250 slagen zwaar dunningshout, waaronder mooi geriefhout, boonenstaken, zware berkenschansen en enkele mooie zware palen. Begonnen wordt tusschen de kin deren Franssen en de Ballonzuil. Alleen bij zeer ongunstig weer zal de verkoop geschieden in de zaal Arts te Merselo. Venray. 31 December 1931. Burgemeester en Wethouders voorn. O. VAN DE LOO. De Secretaris. VAN HAAREN. Volksontwikkeling. Ingeleid door den Weleerw. Heer Kapelaan Geurts, hield Mgr. Dr. Poels Maandagavond in de overvolle Luxorzaal alhier een buitengewoon intressante spreekbeurt over de wereldcrisis en de taak der katho lieken. Beginnende met de periode van het slaventijdperk, kwam spr. tot den tijd der lijfeigenschap en ver volgens tot onzen tijd van groot industrie met zijn duizenden arbei ders. Zijn onder den invloed van het steeds veldwinnende Christendom de eerste twee perioden voorbijgegaan, zoo zullen ook de fouten eD feilen van het huidige tijdperk onder den invloed ven het Christendom wor den verbeterd, waarvoor op de eerste plaats noodig is het medewetken van den leekenapostel. die in werkplaatsen en fabrieken zulk een ocschatbaten dienst bewijzen kunnen met het ver spreiden der Katholieke leer. daar waar priesters niet kunnen komen. Onze roemrijke regeerende Paus noemt spreker gaarne den Paus van het Leekenapostolaat. In het uitdrageD dor Katholieke beginselen naar werk plaatsen, kantoren en fabrieken, het intens beleven onzer overtuiging in handel en wandel, ziet spreker red ding voor het individu en de Maat schappij. In eene schitterende rede voert -preker zijn gehoor door tijdperken en landen, en wijst op het ingewik kelde der huidige Staatkundige ver houdingen, waardoor een oplossing van den wereldcrisis niet zoo een voudig is, als men hier en daar wel etns hoort zeggen. Dat de arbeiders zich vooral houden aan hun trouwe leiders en zich niet laten op sleeptouw nemen door ontevredenheid-zaaiecs, die met drogredenen tot de arbeiders komen, wat later zooveel ontgoocheling moet brengen. Het speet spreker zeer indertijd in den Volkskrant een geschrijf ge lezen te hebben, dat ergernis ver wekte bij hen, die zooveel deden en gedaan hebben voor het waar achtig belang van den arbeider. Het gevaar is niet denkbeeldig, dat de echte vrienden van den arbeider, zooals spreker bij voortgang in die richting, zich ontmoedigd zullen terugtrekken. Het hooghouden der Katholieke beginselen zal en moet in dezen zoo moeilijken tijd. uitkomst brengen zooals steeds. Na een daverend applaus bracht Kapelaan Geurts als tolk van allen den hartelijken dank aan „onzen Doctor" voor zijn schoone en indruk wekkende rede. De noodlottige Keulen-rit. Voor het Bossche Gerechtshof in hooger beroep stond terecht, M. V. F., koopman te Venray, die door de rechtbank te Roermond was vrijgesproken van de aan- klacht ter zake dat hij op 13 Juni 1931 te Stutt- gen,gemeente Norf in Duitschland als bestuurder van een motorrij tuig daarmede zoo roekeloos en onvoorzichtig een door J. Glaesens bestuurde auto is voorbijgereden, dat hij met deze auto in aanraking kwam, met het 'gevolg, dat deze tegen een muur terecht kwam en de inzittenden Claessens, Pouwels en Gooren lichamelijk letsel be kwamen. Uit het verhoor bleek, dat het weer zoo'n dolle rit was van aulo-maniokken, die ongeacht de ongelukken, welke zij veroorzaken de handigheid uithalen elkaar voorbij te willen schieten. Na een urenlang getuigenver hoor eischte de adv.-gen. beves tiging van het vonnis. Vrijspraak wegens gebrek aan bewijs. Uitspraak 11 Januari a.s. Tweede Kerstdag gaf het Ge mengd Koor „Polyhymnia" in de tot in de hoeken gevulde Wilhelmina- zaal alhier haar jaarlijksch concert. Het 4-tal zangnummers, dat onder leiding van Directeur Welting werd uitgevoerd, waren echte juweeltjes van zangkunst en oogstten dan ook een gul applaus. Ook het tooneelspel „Hun Kind", dat was ingestudeerd onder regie van den Heer P. v. Opbergen, die als regisseur zijn 10-jarig regisseutschap herdacht, vond algemeene belang stelling, getuige het daverend applaus, dat na elk bedrijf opklonk. Tot wederziens. GEVONDEN Een beurs met geld. Inlichtingen Gemeente-politie. De groote jaarlijksche Winter opruiming begint Zaterdag 9 Jan. a.s. bij VINCENT PYLS, Groote Straat. De K.R.O.-Film komt I De film van den Katholieken Ra dio Omroep, waarvan tal van ver tooningen met succes en op het meerendeel der plaatsen voor geheel uitverkochte zalen hebben plaats ge had, zal Donderdag 7 Januari a.s. in de Luxor-Bioscoop vertoond wor den; 's avonds te 8 u. voor vol wassenen, terwijl 's middags te 1.30 en 4 uur voor de kinderen een bij zondere matinee zèl worden gegeven. De toegangsprijzen zijn opzettelijk laag gehouden om iedereen in de gelegenheid te stellen de film te kun nen zien, Des middags namelijk zul len de kinderen toegang hebben tegen f 0.10. terwijl des avonds de prijzen f 0.35 en f 0.50 bedragen. In een der vitrines van den Heer Jac. Tillemans alhier, staat ter bezichtiging een door hem uit metaal gedreven portret van den bekenden Limburgschen Architect Jos. Wiel- ders uit Sittard. Woensdagavond werd door de Notarissen Haffmans te Helden en Brabers te Vierlingsbeek alhier ver kocht het heerenhuis met grooten tuin van de Dames Esser aan de Groote Straat. Eigenaar werd de heer Jan Wijn hoven aan de Kruisstraat alhier voor de som van 12600. LEUNEN. Dinsdag j.l. had al hier onder groote belangstelling de begrafenis plaats van den Heer Hendricus Gussen, die, T.als lid van het R.K. Kerkbestuur al hier, gedurende meer dan 45 jaren met groote toewijding do stoffelijke belangen onzer kerk behartigde. In 1926 vereerde Z. H. de Paus hem dan ook met het gouden Eerekruis „Pro Ecclesia et Ponti- fice". Door zijn eenvoud, recht schapenheid en oprechtheid des harten verwierf hij de achting van allen, die hem kenden. Zijn aandenken zal hier in eere blijven. Moge hij na in dit leven door Gods plaalsbekleerder te zijn be loond, thans zijn eeuwige be looning van God zelf hebben ont vangen. Hij ruste in vrede. OOSTRUM. Vrijdag 8 Januari begiDt alhier een Moedercursus in het lokaal van den heer Verheijen tegenover de kerk Evenals te Venray en Leunen hopen wij, dat deze ook hier een groot succes zal hebben. Er wordt op aller opkomst gerekend. Zie achterstaande advertentie. Onze Harmonie heeft enorm succes gehad met de uitvoeringen op Zondag- en Maandagavond. Het bezoek was boven verwachting, want de zaal was beide avonden stamp vol. De muzieknummers werden onder directie van den heer Winia weer zeer fijn uitgevoerd. Dit beweerden niet alleen de muziekkenners, maar alle aanwezigen waren onder den indruk ervan. Het dankwoord aan den heer Winia, wat door de aanwezigen met een daverend applaus werd onder streept, was wel verdiend. Het opgevoerde drama De Triomf des Kruises met zang, was prachtig. Het zal voor regisseur v. d. Ven- ne en de spelers een ware voldoe ning zijn geweest, dat het zoo stil was in de zaal, wat tevens ook een bewijs was, dat het spel beviel. Eere aan Edmond en zijn spelers, maar ook aan de zangers van net kerkkoor voor den mooien zang, die er bij hoorde, TIENRAY. Deze week werd alhier op het graf van wijlen den Heer C. Dietz alhier een prachtige gedenksteen geplaatst, die geschonken werd door de verschillende zang-en muziekgezelschappen, waarvan de overledene in leven Directeur was. Doodelyk mijn-ongeluk. In de mijn Laura te Eygelshoven geraakte de Joego-Slaviër J. V. met zijn hoofd bekneld tusschen een wagen en een stut van den zijwand. De man was spoedig weer vrij en oogenschijnlijk goed er afgeko men. Na een uur voelde hij zich echter onwel. Hij werd onmiddellijk vao de MIJNHARDT'S SA LM IA K-TA B LETTEN Doozen 20 en 30 cl. Bij Apoth en Drogisten 105—8 laatste H. H. Sacramenten voorzien en overleed een half uur later. Werkverruiming in Limburg. Naar wij vernemen, hebben Ged. Staten van Limburg met het oog op verruiming van werkgelegenheid be sloten een aantal wegen van het provinciaal wegenplan in versneld tempo te verbeteren o.a. den pro vincialen weg Valkenburg-Heerlen en een gedeelte van den weg Aal beek-Valkenburg, terwijl begonnen zal worden met den aanleg van een vrijliggend rijwielpad op den weg Meerssen-Nuth. Bovendien hebben Ged. Staten het plan opgevat te komen tot nor malisatie der midden-Limburgsche beken. Kloosterjubilea. Van de Orde der Eerw. Paters Franciscanen, vieren de navolgende priesters een jubileum in 1932: 50 jaar priester 25 MaartP. Thomas Sanders, geb. te Haarlem, te Nijmegen (H.B.). 25 jaar priester 13 MaartP, Ambrosius Koomen, geb. te Wog- num, assistent te Megen (H.A.) P. Caecilius Feeters, geb. te Steen bergen, assistent te Woerden (H.F.) P. Ansfridus van Lubeek, geb. te Dreumel, kapelaan te Nijmegen (H.F.); P. Melchior Schilte, geb. te Delft, missionaris in Zuid-Chansi P. Philotheus Bolander, geb. te Woerden, missionaris in Zuid-Chan- si P. Theodardus Emonds, geb. »e Ven ray, missionaris in Brazilië P. Gelasius Wismans, geb. te Ven ray, leeraar aan het Missie-College St. Willibrord te Katwijk. Benzinebelasting. Het is gebleken dat er speciaal bij niet-handelaren in benzine een onjuiste opvatting beslaat om trent de beteekenis van de woor den „in het vrije verkeer" in de uitdrukking „benzine, die op een Januari 1932 in het vrije verkeer Als benzine in het vrije ver keer moet worden aangemerkt alle benzine die hier te lande buiten entrepot aanwezig is, zoo dat elk particulier en elk hande laar, die op genoemden datum meer dan 200 kilogram benzine in voorraad heeft in tanks, vaten en blikken of in reservoirs van automobielen enz., daarvan over eenkomstig de wet aangifte moet doen Noodlottige brand In Tilburg. Dinsdagnacht heeft in het per ceel op den Heuvel no. 77, een brand gewoed, waarbij 5 personen om het leven zijn gekomen. In het perceel, een tamelijk smal gebouw, was in de beneden verdieping gevestigd het café van den caféhouder J. Q. Roeien. De brand is door tot nu toe onbekende oorzaak uitgebroken in de cafézaal. Toen de bewoners het vuur be merkten, had dit reeds een groote omvang aangenomen en was het niet meer mogelijk het gebouw Ce verlaten. Het schijnt, dat omwonenden nog getracht hebban de familie te waarschuwen en uit het bran dende perceel te halen. Dit is echter niet gelukt en de caféhouder, zijn vrouw, 2 jonge kinderen en een dienstbode zijn in de vlammen omgekomen. Op vrije voeten gesteld. W. V. uit Engelen, die, toen hij door dezen werd aangevallen, J. V, uit Orthen bij de Veemarkt te 's-Hertogenboch met een mes stak, tengevolge waarvan de man overleed is op vrije voeten gesteld. Ongelukkig terecht gekomen, Een reiziger uit Utrecht kwam bij het uitstappen aan het station Gilze Rijen zoo ongelukkig te vallen, dat hij met een hersenschudding en een diepe hoofdwond ter verpleging naar het St. Ignatius-Ziekenhuis te Breda vervoerd moest worden. Branden. Dinsdag is in de garage van dr. Goyarts te Eindhoven Woensel brand uitgebroken, vermoedelijk, doordat bij het laden van de accu's een vonk op olie terecht gekomen is. Een Buick ging geheel verloren, Ook een tweede auto werd deer lijk gehavend. Krasse oude heer. Ter gelegenheid van zijn 90sten verjaardag heeft de heer Heerma van Voss te Leur een jachtpartij aange boden aan een 7-tal jachtvrienden. De krasse oude heer nam er tot het einde toe aan deel. Bij Ruwe Gesprongen Handen 938-10 Drama te Smilde. Ben droevig ongeval heeft Woens dagmiddag in de nabijheid van het Oranjekanaal te Smilde plaatsgehad. Tengevolge van de gladheid van den weg slipte bij het passeerea van een anderen wagen, een auto, waarin gezeten was de familie Visser uit Semarang (Ned. Indië) met het gevolg dat de wagen in de diepe Drentsche Hoofdvaart verdween. Door omwonenden werden on middellijk pogingen in het werk ge steld om de inzittenden te redden. Na veel moeite mocht het gelukken man, vrouw en drie kinderen op het droge te brengen. Mevrouw V. bleek nog goed bij kennis te zijn, daaren tegen waren haar echtgenoot en de drie kinderen bewusteloos. Twee doktoren, die onmiddellijk ter plaatse waren, Stelden alle pogingen in het werk om de levensgeesten bij het viertal op te wekken. Bij twee zoons, een van 10 en een van 12 jaar mocht dit gelukken, doch de vader en een dochtertje van pl.m. 6 jaar bleken overleden te zijn. Doodoiyke val. Tijdens het voederen van zijn vee had Dinsdag de 58-jarige ongehuwde veehouder K. Japies te Wormerveer het ongeluk door een luik van den hooizolder te vallen. Hij kwam be neden op zijn hoofd terecht en werd in zorgwekkenden toestand opgeno men. Woensdag is hij aan de gevol gen overleden. Militair vliegtuig vernield. Het militaire vliegtuig dat Maan dag in het Hellendoornsche Broek een noodlanding moest maken we gens benzinegebrek, kreeg Dinsdag morgen bij den start een beschadig de schroef, doordat het toestel in aanraking kwam met een groep rijwielen, die bij de ingang van de weide waren geplaatst. Deze werden allen vernield. Na even boven de omgeving te hebben gecirkeld moest het vliegtuig opnieuw dalen. Bij de landing geraakte de machi ne met den neus in den grond om daarna met het landingsgestel naar boven te blijven liggen. De vliegmachine werd totaal ver nield. De piloot moest van onder de machine worden bevrijd hij heeft geen letsel bekomen. Gelukkig, dat enkele mecaniciens aanwezig waren, die het talrijke pu bliek waarschuwden het terrein te verlaten, zoodra men bemerkte, dat de machine gedwongen was te lan den. Het toestel zal worden ge demonteerd. Brand. Te Sambeek is bet woonhuis van den landbouwer P. Hendriks grooten- deels afgebrand. Het vee en het grottste deel van den inboedel werden gered. De gladheid op den weg. Woensdagmiddag te half 6 uur is onder de gemeente Weesperkarspel op den Abcouderstraatweg een „witte baud"-taxi, waarin behalve de chauffeur vier visschers gezeten waren, in de gevaarlijke bocht nabij den spoorwegovergang, tengevolge van de gladheid van den weg ge slipt en in het water van de Bijlmer vaart gereden. De wagen verdween bijna geheel in de modder. Omwonenden en voorbijgangers snelden onmiddellijk toe en slaagden er na veel moeite in alle inzittenden op het droge te brengen. Na *'an droge kleeren voorzien te zijn, zijn de drenkelingen met een anderen auto naar hun plaats van bestemming, Amsterdam overgebracht. De auto is later uit de vaart ge haald. Dankbaar. Een landlooper klopte op de deur bij den landbouwer J. B. te Zijtaart. Hij vroeg en kreeg een aalmoes. Of hij zich ook even warmen mocht. Dit mocht en de man kreeg een stoel bij de kachel in de kamer. Toen werd er weer aan de voor deur geklopt. De boerin ging kijken. 't Was weer een landlooper, die naaigaren etc. verkocht. De juffrouw kocht wat en kwam weer binnen bij landlooper no. 1. Men praatte over koetjes en kalf jes. Ten slotte stond de man op. betuigde zijn dank en trok af. Spoedig daarna bleek, dat hij uit een kast f 25 had gestolen. Noodweer aan de Noorsche Kust. Langs de kust van Stavanger heeft een noodweer, zooals men het in deze streek sinds menschenheugenis niet heeft gekend, groot onheil aan gericht. Hier en daar werd een windkracht van 37 tot 38 meter per seconde waargenomen. Bij Rozenberg werd een Noorsch stoomschip van 1000 ton losgeslagen en in een fjord gedreven, waar het strandde. Alle verbindingen tusschen Sta vanger en de in de omgeving lig gende eilanden zijn verbroken. Locomotieven reden in de duister nis tegen omgeslagen telegraafpalen en werden beschadigd, zoo, dat de treinen op den weg bleven staan. Menschenlevens zijn tot dusver niet te betreuren. Hittegolf in de Kerstweek. Dinsdag steeg de temperatuur in Adelaide in Zuid-Australië tot 39.3 graden Celsius in de schaduw. Het was de heetste dag sinds 70 jaar. BÏÏBSSBLIJKE STAEB VSBBAY van 24 tot 31 Dec. GEBOREN Huberdlna J. A. Jacobs, Veltum Gerardus H. Thijssen, Maash.weg Catharina M. J. C. Janssen, Heide Martina G. M. v. Meyel, Broekweg OVERLEDEN Huberdina J. A. Jacobs, 2 dagen, Veltum. Theodora M. Vogelsangs, echtg. van M. Hendriks, 62 jaar, Merselo. Hendrikus Gussen, weduwnaar van Lambertina Tacken, 85 jaar. Leunen. Thomas H. Th. Janssen, echtge noot van Johanna M. E. Theuws, 45 jaar, koopman, Marktstraat. nsmiJKs bisïste» Parochiekerk Vrijdag Tfeest V' der Besnijdenis, de diensten als op Zondag, op dezen dag is het gebruik van vleesch toegestaan. Zaterdag half 8 besfeld jaarg. voor Renier Michels, 9 uur begrafenis van P. J. Derickx. Zondag 6 uurHe H. Mis, 7 uur H. Mis voor de leden der H. Familie en generale H. Communie, 2 uur groote Congregatie, 3 uur Lof en processie, 4 uur H. Familie. Maandag half zeven zielmis, waarna processie over het kerkhof, half Slees mis, 8 uur uitvaart voor P. J. Derickx kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur sol, Jaarg. voor H. van Valkenburg. Woensdag, feest der H.H. Drieko ningen. De diensten zie adv. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Ida van Valkenburg. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur sol. Jaarg. voor Pastoor W. van Haeff. Zaterdag komen de jongens der 3de en 4de klas en de meisjes der 3de klasse te biechten, half 8 Jaarg. voor Petronella Smits, kwart na vier Lof. Paterskerk. Vrijdag feest van 's Heeren Besnijde nis. Tevens eerste Vrijdag der maand, de H. Missen als op Zjondag, gen. abs. voor de Derde Orde, 5 uur Lof. Zondag, 5, 6 en 7 uur H.H Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. Feest v.d. Zoeten Naam Jezus, volle afl. o.g.v. Kwart over vier gez. Vespers, 5 uur Lof en H. Kruisweg. Maandag half 8 H. Mis voor Jos. van Meijel, als lid der Aartsbroeder schap. Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius, half 7 Lof. Woensdag Hoogfeest van Driekonin- en of de Openbaring des Heeren, ien. abs. voor de Derde Orde. Om 5, 6 en 8 uur gelezen H.H. Missen. Om 7 uur dus niet om 8 uur de plechtige Hoogmis. Kwart over 4 gezongen Ves pers, 5 uur Lof. Vrijdag 7 uur Hoogmis, half 7 Lof. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur Worden gevraagd: Boerenknecht 15 Maart a.s. voor Margraeten Boerendienstmeisje, 1 Mei voor Maashees Meisjes voor kunstzijdefabriek Nijmegen. 1 boerenknecht 1 Mei Overloon 3 keukenmeisjes, 4 boerenmeiden voor Paschen 1 melkknecht voor dadelijk Echtpaar voor Tilburg Dienstmeisje voor Sevenum, dad. Huishoudster voor geestelijke. Dagmeisje, eenigszins bekend met koken Dienstmeisje 14—16 jaar v.d. stad Dienstmeid b.m. koken, 1 Febr. Bieden zich aan Metselaars, Timmerlieden, Opper lieden, Losse arbeiders, Grondwer kers, Smidsknechts, Boerenknechten, Jongens voor boerenwerk. TB KOOP Maandag 4 Januari om 3 uur bij café Keijzers Ie Ysselsleyn Tot onze diepe droefheid overleed heden, zeer onver wacht, doch tijdig voorzien van de H. H. Sacrameuten, onze dierbare Echtgenoot en zorgvolle Vader Thomas Hubertus Theodorus Janssen echtgenoot van Johannt Maria Elisabeth Theuws in den ouderdom van 45 jaar. De ditpbedroefde familie. BETSY JANSSEN- THEUWS TIL'.A M1A JACQUELINE JOKJ ARNA Venray, 27 Dec '31. 35 gdegendheid op 6 vervalt het recht plaatsen Bij deze januari a.s. op de verpachte in de kerk. Er worden, iot gedeeltelijke dekking der onkosten in de kerk, slechts eet vijftigtal plaat sen gereserveerd i f 2.— per plaats. Wie hervan gebruik wenscht te maken, kan dit op geven en betalen op Zondag 3 lanuari des nairjddags van 2 tot 4 uur bij den Secretaris van het Comité den Heer JEAN VERMEULEN—Roelofs, Markt 5, Venray, tegen orergave van een bewijs van toegang. 31 Ondertrouwd Alfred van Mensen en Dorry Janssen 's-Hertogenbosch, Kerkstr.41 Venray, Oroote Straat 25 29 December 1931. Huwelijksvoltrekking Dinsdag 26 Januari 1932. Receptie van 12 tol 1 "30. (Eenige kennisgeving v. Vehiay) te Venray. te VENRAY zal op Maandag 11 Januari 1932 nam. 3 uur, ten koffiehuize ^an Peter Litjens te Venray-Heide, voor den Heer H. H. Rongen te Venray-Volen, publiek verkoopen Hooiland in de Nieuwe Pas, gföot 1,90,30 HA. helend Godfr. Iran Dijck en Droesen Weiland in Weverslosche groot 49,50 A. helend Jan Jjjns- sen en Hub. Janssen Wei- en bouwland in het Vlak water. groot 75,20 A, belend A. van Os en Philipsen Wei- en bouwland in het Stetks- broek groot 1,56,60 H.A., beljnd Hub. Camps en M. Derks v Bouwland in het Veltumsch «ld groot 53 A., belend Eng. Micllels en H. Pelzer Bouwland in het Veltumsch vjld, groot circa 60 A., belend J|>h. van Meijel en Hoedemakers' Aanvaardinghet wei- en hei land terstond, bet bouwland diels terstond en deels sloppelbljtot 1932. Betaling van den koopprijs, 1 Mei 1932. U K. R. 0. - Film 's Avonds 8 uur voor volwassenen Ie Rang 50 cl., 2e Rang 35 cf. Nam. 1.30 uur en 4 uur voor de kinderen, entrée 10 ct Kaarten vanaf 1 Januari a.s. verkrijgbaar bij FR. SCHO.S, Secr. Propagandaclub. Plaatsbespreking 15 ct. per plaats.

Peel en Maas | 1932 | | pagina 2