Veeverz«keriDg Paarden-verzekering Reclamemaand RoMzm Tilburg net werkmeisje Werkverschaffing in Noord-Limburg. Gemengde Berichten n&ssLiJZB mimi Districts-Arbeidsbeurs Louis Tacken Nelly Maes onthulling van het H. Dart- Standbeeld uitkeerings-pet. te verlagen Premiebetaling Stoomen Vervan KAPITALEN Bericht. Notaris Pluymaekers Fam. P. Verbeek- Tielen Boerderij te Veulen. Notaris Pluymaekers De plannen tot verbetering van den waterafvoer in bet Noorden van onze provincie, die wat Venray be treft reeds enkele jaren gereed waren, zullen thans hoogstwaarschijnlijk bin nenkort verwezenlijkt worden, dank zij het onvermoeid werken van den Heer J. Poels, Lid van Ged. Staten, Burgemeester van de Loo e.a. Niet alleen in onze gemeente, doch in geheel Noord-Limburg zal deze waterafvoer-geschiedenis worden op gelost, mits de verschillende gemeen teraden het hierover eens worden, wat zeer zeker te verwachten is. Aan de L. K. ontleenen we hier over het volgende Reeds drie jaren lang is de ver betering van de waterlossingen in Noord-Limburg een onderwerp van bespreking geweest in de Staten van ns gewest. Nieuwe omstandigheden hebben het vraagstuk sinds eenigen tijd wederom in het brandpunt geplaatst waarbij, naar wij vernamen, het pro vinciaal bestuur, een bemiddelende en richtinggevende rol heeft gespeeld. Uitgewerkte plannen zijn klaarge komen, welke over enkele dagen aan de gemeenteraden der betrokken ge meenten zullen worden voorgelegd. Het betreft n.l. een vorm van A/erkverschaffing onder de gemeenten Venray, Sevenum, Horst, Helden, Wanssum, Meerlo en Maasbree door verbetering der waterlossingen onder die gemeenten. Het Rijk heeft zich, gelijk trouwens in al dergelijke werken, welke er dezen tijd worden uitgevcerd, bereid verklaard een flink bedrag als subsi die beschikbaar te stellen, terwijl ook de provincie financieel zal onder steunen. De totale kosten worden op een kleine half millioen gulden geraamd. Dit zeer belangrijk werk zal, indien ^'e betrokken gemeenteraden een gunstige beslissing hebben genomen betrekkelijk spoedig ter hand geno men kunnen worden. En dat de samenwerking tusschen de zeven ge noemde gemeenteraden inderdaad tot stand zal komen, lijdt geen twijfel. Immers is het streekbelang en het belang der betrokken gemeenten individueel zoo groot, en de gelegen heid om het werk zonder zware financieele offers voor de betrokken gemeenten tot stand te brengen zoo schoon, dat wel geen enkele ge meenteraad zijn medewerking eraan zal durven weigeren. Het doel, waarom men thans alles op haren en snaren zet om den goeden waterafvoer een feit te doen worden, is werkverschaffing, maar Han werkverschaffing van de beste >ort. Immers men verricht hiermede een werk, dat van enorm belang is voor de streek en waarvan men goede vruchten zal plukken. De verschillende gemeenten zullen dan zeer zeker de nieuwe plannen toejuichen. Naar we vernemen, zal de Com missaris der Koningin, mr. baron van Hövell tot Westerflier met een staf deskundigen een bezoek brengen aan de verschillende gemeenten, ten einde de plannen te bespreken en eventueel nader toe te lichten. Dit bezoek zal plaats hebben op Maan dag en Dinsdag a.s. Het woord is aan de gemeente raden. Te Venray, Horst en te Helden zullen de raadsleden hierover Dins dag beslissen. Z.E. de Commissaris der Koningin, de Heer J. Poels, Lid van Gedeputeerde Staten en de In genieur van den Provincialen Water staat, zullen deze vergaderingen bij wonen ter mondelinge toelichting. GEVONDEN: 2 rijwielplaatjes. Inlichtingen Marechausséekazerne. Zondag 25 Oct. a. s., zal de plechtige onthulling plaats hebben van het H. Hart standbeeld. Vereenigingen, die hieraan wen- schen deel te nemen, kunnen zich, blijkens achterstaande advertentie, aanmelden bij Dr. Janssen. Wij verwachten eene algemeene deelname. Zie Kerkelijke Diensten. R. K. Parochiale Leesbibliotheek. Zooals velen wel zullen vermoed hebben is er een verandering aan staande in onze Parochiale Bibliotheek Heel binnenkort hopen wij deze te kunnen mededeelen. Voorloopig zal de bibliotheek open zijn zooals vroeger, n.l. voor en na de Hoogmis in de Parochie kerk. A.s. Zondag kan men reeds boeken krijgen, doch de nieuwe boeken komen eerst met de nieuwe regeling. In den nacht van Woensdag op Donderdag werd door een dief of dieven, een bezoek gebracht aan de Stoomzuivelfabriek „Venray" en het Benzine-depotvan„de Automaat" aan den Leunschen weg. In de Stoomzuivelfabriek heeft men een raam opengeschoven. Behalve het wisselgeld van den melkrijder en een kistje sigaren werd hier niets vermist, bij „de Automaat" werd niets ontvreemd. De politie heeft deze zaken in onderzoek. Zaterdag werd in Café Ver- straalen alhier aanbesteed het bouwen van een dubbel woonhuis aan de Hoenderstraat, voor rekening van den heer Alf. Sijbers aldaar. Ingeschreven werd als volgt vd. Braken-Klaassen, Overloon f 4475 A. H. Maassen en Zn. f 4289 Th. Maassen en J. Siebers f 4190 P. Volleberg en L. Everaerts f 4178 J. en P. Oudenhoven t 4169 Math. Claessens f 4089 H. Volleberg en Zn. f 3988 Th. Siebers en A. Pijpers f 3835 Aan de laagste inschrijvers is het werk gegund. Dinsdag 20 October zal een Openbare Vergadering plaats hebben van den Gemeenteraaad des namid dags 5 uur, waarin de volgende pun ten zullen behandeld worden 1. Vaststelling notulen. 2. Mededeeling kasopname Gemeen te-Ontvanger 3e kwartaal. 3. Voorstel van Burg. en Weth. tot het aangaan eener gemeenschappelijke regeling met de gemeenten Helden, Maasbree, Sevenum, Horst, Meerlo, Wanssum en Venray inzake verbete ring van diverse beken in Noord-Lim burg ten westen van de rivier de Maas. 4. Voorstel van Burg. en Weth. tot verkoop van circa 12 H.A. ontginnings- grond onder Ysselsteyn aan de kinde ren Janssen voor f 250 per H.A. tot stichting eener boerderij. 5. Aanvrage van A. van Baar om van de gemeente te mogen koopen een gedeelte van perceel H no. 1878, gelegen aan den kunstweg Venray- eurne naast het nieuw aangelegd ge meentebosch ter grootte van circa 5.78 H.A. voor f 225 per H.A. 6. Voorstel van B. en W. om aan de pachters van gemeentegronden, die voor 1930 hebben gepacht, met uitzon dering van pachters van onontgonnen gronden wederom voor het pachtjaar 1931—1932 een verlaging van pachtprijs toe te staan van tien procent. 7. Voorstel van B. en W. tot het verleenen van een bedrag in maximum f 2600 aan J. Creemers tot het stichten eener woning onder verband van eerste hypotheek, zulks onder de algemeene bepalingen door den Raad vastgesteld bij zijn besluit van 4 December 1929, waaronder voorschotten kunnen worden verleend voor den bouw van arbeiders en kleine middenstandswoningen. 8. Voorstel van B. en W. tot ruiling van circa 34,20 aren grond bij de Hazenhut met den Heer P. J. H. van Dijck. 9. Voorstel van B. en W. om het bedrijf der Gasfabriek ingaande 15 April j.l. aan te wijzen als tak van dienst, bedoeld in art. 252 der Gemeentewet. 10. Voorstel van B. en W. tot be noeming van een buiten tak van dienst staande boekhoudkundige, als bedoeld in artikel 265 der Gemeentewet. 11. Benoeming van een lid in het Burgerlijk Armbestuur in de vacature Michels. 12. Request van den R.K. Midden stand inzake de plaatsing van auto maten in verband met de Winkelslui tingswet. 13. Request van H. Poels, slager e.a. om verlaging der keurloonen. 14. Verzoek van F. Noyen ooi steun cf werkverschaffing voor zijn zoon bij de Gemeente. 15. Verzoek van J, v.d. Munckhof om vergoeding voor het drukken der Raadsnotulen. 16. Behandeling der aanvragen om subsidie a. R. K. Vereeniging Moederschaps- zorg Heerlen; b. Afdeeling; Venlo der R.K. Reclasseering; c. Districtsarbeids beurs Venray d. Venraysch Fanfare- j corps e. Fanfare St. Öda, Merselo f. Fanfare St. Catharina, Leuneng. Fanfare Ons Genoegen, Oirlo h. Har monie Sub Matris Tutela, Oostrum i. R.K. Venraysche Middenstand tot instandhouding van een Handelscursus; j. Commissie van advies i.z. beroeps keuze en vakopleidingk. Patronaats commissie afd. Lichamelijke oefening; I. a Plaatselijke afdeeling Groene Kruis; b Afdeeling Tuberculose-bestrijding, c. kindersterftebestrijding m. Vereeniging Volksbelang. 17. Oninvorderbaar verklaring a. van vorige dienstjaren f 18.55 b. van den dienst 1930: Trottoirbelas ting f6.87, Rioolbelasting f77.17, schoolgelden O.L.O. f9.75, school gelden bijzonder L.O. f 265.85. 18. Aanbieding der Gemeentereke ning, dienst 1930 en de balans, winst en verliesrekening van het bedrijf der Gasfabriek per 31 December 1930. 19. Wijziging en aanvulling der be grooting 1931. LEUNEN. Naar wij vernemen, zal op Maandag 9 Nov. a.s. in het bondslokaal te Leunen door den Zeereerw. Pater Dr. Hippolytus Gerz een populaire lezing met lichtbeelden gehouden worden over „De Won deren van het heelal, speciaal van den sterrenhemel." MERSELO. Op 6 en 7 Decem ber zal de Fanfare St. Oda en de Handboogschutterij St. Hubertus een concert met tooneeluitvoering geven. Opgevoerd zal worden het tooneel spel in 3 bedrijven „De Eikeboom". De leiding van het tooneel berust bij den Heer H. Eysen, Hoofd der School. HEIDE. Door onze Zangver- eeniging is voor de a. s. uitvoering in studie genomen, het tooneelspel „De groote Waanzin" in 3 bedrijven. Brand te Castenray Castenray. Zondagmiddag ont stond alhier brand, in de schuur der boerderij, bewoond door de Wed. P. Peeters, en eigendom van G. Weijs. De nabij gelegen stalling geraakte eveneens in vlammen. Door het krachtig werken der buurtbewoners en Venraysch Brand weer, kon het woonhuis gespaard blijven. De schade, die aanzienlijk is, wordt gedeeltelijk door verzekering gedekt. TIENRAY Uitslag van de aan besteding van het Woonhuis met kantoor Posterijen voor den heer A. Vogel alhier. Architect P. Duyf te Horst. Er waren ingeleverd, 14 inschrij vingsbiljetten Hoogste: Gebrs. Hae- gens, Horst f6375. Laagste: Gebrs, Pingen en P. Peters, Meerlo f 5149. Gegund aan de laagste inschrijvers. OVERLOON. Zooals reeds eer der gemeld werd zal hedenavond de R. K. Werklieden vereeniging een voordrachtenavond geven, onder medewerking van den bekenden voordrachten-kunstenaar Frits Bouw meester. Wie Bouwmeester is be hoeven we niét meer te vertellen, alleen kunnen we mededeelen, dat een bezoek aan deze avond niemand zal teleurstellen. Diegene die van geen staanplaats wenscht gebruik te maken, zorgt dat hij tijdig, nog voor het aanvangsuur welk gesteld is op precies 7 uur aanwezig is, want zooals we hier en daar hoorde zal de Overloonsche Patronaatszaal weer te klein zijn. De Fanfare zorgt voor het muzikale ge deelte. Op de jl. gehouden vergade ring van de Verkoopvereeniging werd tot lid van den Raad van Toezicht gekozen Mart. Willems-Hendriks. Zondag speelt S.S.S. 1 haar eerste thuiswedstrijd en wel tegen Wanssum I. S.S.S. II trekt naar het sterke Wanroy. AMERICA. De 45-jarige G. H. Smedts, schoorsteenbouwer, wonende alhier, die te Liempde een werk uitvoerde, gevoelde zich plotseling onwel, en overleed Sldaar binnen eenige oogenblikken. Genoemde Smedts was gehuwd en laat een vrouw met negen minder jarige kinderen na. VENLO. De Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer koestert het plan met Vastenavond alhier een optocht te organiseeren, evenals het vorig jaar. Wegen en bruggen. In de Memorie van Toelichting op de begrooting van het Wegenfonds 1931 doet minister Reijmer belang rijke mededeelingen over de plannen voor de periode 1932—37. De minister meent over 34 mil lloen voor overbruggingen en 90 millioen voor wegenvèrbetering te kunnen beschikken. Het ligt in het voornemen de bruggen te Nijmegen, Arnhem, Zalt- bommel en Vianen in deze periode te voltooien en de brug te Moerdijk te beginnen. Wat betreft de wegenverbetering denkt de minister o.a. de volgende bedragen te besteden f 250,000 voor verbetering van het wegdek in het wegvak Gennep—De Piasmolen, aanleg rijwielpaden en bochtverbete ring bij de Piasmolen in den weg Nijmegen—Venlo f 100.000 voor begin van grond aankoop voor den weg Eindhoven Helmond—Blerick—V enlo f 500.000 voor verbetering van de verharding, aanleg van rijwielpaden langs de wegvakken Roermond— Swalmen en Steyl—Belfeld, verbete ring van den spoorwegovergang te Roermond in den weg Venlo— Roermond. Woningbouw to Heerlen. Door den gemeenteraad van Heer len werd het voorstel van B. W, aangenomen tot het verleenen van voorschotten ingevolge de Woning wet ten behoeve van den bouw van 83 woningen, waaronder 11 voor groote gezinnen door de vereeniging „De Volkswoning" in Meezenbroek. De Belgische brooodinvoer in Limburg. Naar aanleiding van een Maandag avond gehouden bespreking met den hoofdambtenaar van het bureau tot uitvoering der tarwewet door het comité van actie tot bestrijding van den Belgischen broodinvoer te Maas tricht heeft er Dinsdag een verga dering plaats gehad, waarin met klem werd aangedrongen tot het nemen van krachtdadige maatregelen. Mochten onverhoopt geen maat regelen van hoogerhand genomen worden, dan zal door de gemeen schappelijke bakkers van Maastricht binnen tien dagen worden overge gaan tot het voor gemeenschappelijke rekening bakken van brood in Bel gië, zulks om de Belgische concur rentie het hoofd te kunnen bieden. Reeds nu hebben ontslagen van bakkersgezellen plaats gehad. De R. K. Bakkersgezellenbond en de R. K. Maastricbtsche Middenstand hebben hedenmorgen nog uitvoerige telegrammen gezonden naar den Mi nister van Landbouw, Handel en Nijverheid om spoedig afdoende maatregelen te nemen om aan dezen onhoudbaren toestand een einde te maken. Ongevallenwet 1921. Ingevolge de uitspraak van den Centralen Raad van Beroep van 18 Juni 1931. D. no. 322, worden van 1 Juli 1931 af alleen inwonende kinderen, die in de onderneming van hun vader in een verzekeringsplich- tig bedrijf werkzaam zijn, als verze kerd beschouwd, ingeval er een ar beidsovereenkomst is of indien de betrokkene een ongeveer gelijk of hooger loon verdient als een gelijk soortig werkman op de vrije arbeids markt en daarbij evenveel presteert en onder dezelfde voorwaarden werkt. De roofoverval te Geldrop. Te Geldrop is mej. B. V. aan de gevolgen van de messteken, haar door zekeren v. S. bij een roofover val te haren huize toegebracht, overleden. Doodelgk ongeluk. In de Raiffeisenstraat te Eindhoven is het 3-jatig dochtertje van den heer G. door een achteruitrijdend éénmansmotorwagentje overreden en gedood. Het kind was uit de grap op straat gaan liggen, zoodat de chauffeur de kleine niet heeft kunnen zien. Meisje bewusteloos langs den weg gevonden. Te Waalre is een 19-jarig Duitsch meisje bewusteloos langs den weg gevonden. In hei R. K. gasthuis te Eindhoven, waarheen ze werd over gebracht, verklaarde zij van 8 Oct al zich niets meer te herinneren. Waarschijnlijk is ze van twintig gulden beroofd. Ze zou in Eindho ven in betrekking zijn geweest. De politie stelt een onderzoek in naar het geheimzinnig geval. Ernstige gevolgen. De toestand van den gemeente veldwachter Kleijn te St. Anthonis, die Zondagavond laat door een auto werd overreden en eenige ern stige beenbreuken bekwam, heeft een ongunstige wending genomen. Doordat een ernstige infectie is ingetreden, is de ongelukkige van de laatste H. Sacramenten voorzien. Verdronken. Uit de Dommel te Eindhoven is het lijk opgehaald van den handels reiziger A de R. aldaar. Sinds de vorige week Woensdag werd hij vermist. Men vermoedt dat hij, door de duisternis misleid, te water is geraakt en verdronken. De ongeluk kige, die 46 jaar oud was, was ge huwd en vader van vier kinderen. Leniging van den Crisisnood Naar de Msb. verneemt is H. K. Hoogheid de Prinses, in overleg met H. M. de Koningin, voornemens het initiatief te nemen tot samenstelling van een natioaal comité ter leniging van den nood der slachtoffers van de tegenwoordige crisis, in zooverre daarin niet op andere wijze kan worden voorzien. Een spijker ingeslikt In een onbewaakt oogenblik zag het 1-jarig dochterje van den heer T. G. te Randwijck kans een spijker machtig te worden en deze in te slikken. Onmiddellijk geroepen ge neeskundige hulp slaagde er niet in den spijker (e verwijderen, zoodat het kind in allerijl naar een zieken- inrichting moest worden overgebracht waar chirurgisch ingrijpen de kleine van een wissen dood redde. De wereldtentoonstelling in 1935 te Brussel. Onze Brusselsche correspondent meldt ons De voorbereidende werk zaamheden voor de wereldtentoon stelling, welke ia 1935 te Brussel— Laeken zal gehouden worden, zijn in vollen gang. Op het plateau van Laeken, waar de tentoonstelling ver rijzen moet, is men sedert enkele weken aan de grondwerken begon nen. Deze zijn niet van voorloopigen aard, doch definitief, want evenals de tentoonstellingsterreinen van Brus sel in 1910 en van Antwerpen in 1930, zijn ook de terreinen te Laeken bestemd om na afloop der tentoon stelling een nieuw stadsgedeelte te worden. De huidige grond wérken zullen nog meer dan een jaar duren, zoo dat men hoopt, dat begin 1933 het plateau klaar zal zijn om er de eerste gebouwen op te doen verrijzen. Uit Spanje- De godsdienststrijd in Spanje blijkt nog een ongedachten loop te hebben genomen. Zamora heeft het avontuur van nieuwe verkiezingen voor het land blijkbaar niet aangedurfd en hij de voornaamste werker der republiek hij, die in de gevangenis de staatsmacht over de ineenstortende monarchie kreeg overgedragen, trad uit de regeering, onmachtig als hij zich voelde om de geesten te bezwe ren, die hij eens opriep. Met hem ging een andere gematigde minister, Maura, heen. De nieuwe regeering bestaat nu uitsluitend uit socialistische en radicale elementen. De Jezuiten zullen worden gebannen uit Spanje, hun gDederen worden genationaliseerd, de overige klooster orden komen onder curateele, op geen enkele wijze zullen kerken of geestelijken door den staat financieel worden gesteund en het geven van onderwijs wordt aan dz geestelijkheid verboden. Natuurlijk zal de pap niet zoo heet worden gegeten, als ze nu wordt opgediend. De onvermijdelijke reactie der geloovige bevolking zal wel tot concessies nopen. Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor de Voortplanting des Geloofs, 2 uur groote Congregatie en collecte voor het St. Petrusliefdewerk, half 3 Herhalingscatechismus voor de jongens, 3 uur Lof en rozenkrans. Heden voorloopige opening van de Bibliotheek voor en na de Hoogmis, de nieuwe regelingzal binnenkort bekend gemaakt worden. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor Herman Janssen, 8 uur Sol. Jaarg. voor de WelEerw. Heeren P. Jan en Jacob Gerard Holthuizen, 8 uur lees- mis voor de overl. leden der Chnspinus- gilde. Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor Willem van Well en echtgenoote van den Berg, 8 uur leesmis. Woensdag half 8 besteld Jaarg. voor Peter Johannes Claassen en echtge noote, 8 uur Sol. Jaarg. voor Albert Esser en Johanna v. d. Boogaart. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld Jaarg. voor de vrouw van Jac. Hendriks en overleden kinde ren, 8 uur Sol. Jaarg. voor Maria Elisa Severiens en haar neef Heijthuizen. Vrijdag half 8 besteld iaarg. voor Theod. Verbeek, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Hendrina Smulders. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 5e klas te biechten A.s. Zondag feest van Christus-Koning Op dien dag plechtige onthulling van het H. Hartbeeld. Als voorbereiding zal een Triduum gepreekt worden door Rector Jenneskens van Mook. Daarom Donderdag, Vrijdag en Zaterdag Lof en rozenkrans om half 7, waar onder preek. A.s. Zaterdag wordt biecht gehoord vanaf 3 uur tot aan het Lof. A.s. Zondag om 3 uur Lof. Na het Lof trekken we processiesgewijs naar de plaats waar het H. Hartbeeld staat. Na de onthulling zal de wijding plaats hebben waarna de Eerw. Heer Hanraets, kapelaan te Venlo, een toespraak zal houden. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6, en 7 uur H. Mis met onderrichting8 uur pl. Hoogmis voor de leden der Aarts broederschap. Na de Hoogmis de processie. Bestuursvergad. van de D. O. na de Hoogmis. Om kwart over negen H. Mis en Vergadering voor de Jonge Derde Orde. Kwart over vier gezongen Vespers, 5 uur Lof en Rozenhoedje. Maandag Feest van den H. Petrus van Alcantara Belijder der le Orde Volle afl. o.g.v. om half acht een H. Mis voor Aldegonda Peeters-Gou- mans als lid der D. O.. Dinsdag om 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonlus om half 7, 7 en half 8 een H. Mis voor Al- legonda Goumans als lid van de Aartsbroederschap v.h. Koordje. Vrijdag om 7 uur Hoogmis. Door de week, iedere avond om half 7 Lof met Rozenhoedje. St. Antonius-patronaut. Dezen Zondag is er Patronaat van kwarl voor zes tot negen nur Wie tijdens het Paters-lof voor het Patronaatsgebouw vertoeven, wor den ook om kwart voor zes niet toe gelaten. Van elf tot twaalf en van drie tot half vijf spaarbank, contri butie, kaartjes halen zonder kaart des avonds geen toegang) Kantoor geopend van 9 tot 1 uur Worden gevraagd: 1 leerling-kleermaker 1 keukenmeisje, dadelijk 1 burgermeid voor direct 1 boerenmeid voor Overloon 4 boerenmeiden voor Paschen 1 huishoudster in klein boerengezin 1 burgerdienstmeid voor Deurne 1 melkknecht 1 leerling-schilder Bieden zicli aan Metselaars, timmerlieden, opperlieden grondwerkers, boerenknechts, dagloo- ners, losse arbeiders, 3 burgermeiden direct of later 1 boerendienstmeid voor Paschen 1 tuiniersknecht 1 kappersbediende, dames en heerenk 1 bekw. boerenmeid, dadelijk BTJSS5BLIJKS STA3B VSX&AY van 2 tot 9 Oct. GEBOREN Maria P. Klaassen Merselo Herman J Henderiks, Merseloweg Josephina M.G.Versleijen, Oostrum JosephinaF Verstegen, Merselo Franciscus P.L. Reintjes, Leunen GEHUWD Martin L. Tacken, oud 29 jaren Directeur eener Stoomzuivelfabriek te Horst-Meterik en Petronella W.J. Maes, oud 23 jaren, zonder beroep te Venray-Heide OVERLEDEN 1 patient van hetSt.Annagesticht 1 patient v.h. St.Servatiusgesticht Getrouwd en die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de talrijke blijken van be langstelling bij hun huwelijk ondervonden. Horst, 13 Oct. 1931. Venray, Oezelschappen en vereeni gingen, welke wenschen deel le nemen aan de op 25 October e.k., gelieven zich tijdig op te geven. Dr. A. JANSSEN, 17 Voorzitter. Leunen, Heide en Ysselsteyn. Bekendmaking. Met het oog op de sterk ge daalde veeprijzen in verhouding tot de laatste schatting, is door het Bestuur in vergadering be sloten, vanaf heden tot nadere aankondiging het van 80 op 70, voor brulsche koeien van 70 of 60 pet. 27 HET BESTUUR. v. d. Land bouwbond. Zondag 18 Oct. a.s. na de Hoogmis in Café M. Litjens- Peeters (e Leunen. Zondag 18 Oct. a.s. nam. van 3 tot 4 uur bij 1. Keijzers Ie Ysselsteyn. Ook voor de Veeverzekering Zondag 25 Oct. a.s. voorm. van 910 en van 11 12 uur ten huize van den secretaris. De premie bedraagt Ii/sdCI. Het Bestuur. Mantels verven slechts f 4.- Colb.costuum verven f 6.- Goederen 's Maandags bij de Firma WED. H. SCHELLEN, Henseniusstraat bezorgd, worden nog dezelfde week weder af geleverd. 320 Stoomververij, Chem. Wasscherij Biedt zich aan Adres: J. Barents, Kempweg 4 Groute en kleine op solide eerste hypotheek ver krijgbaar J 4ipet bij G. W. MUSKENS, Schoolstraat. TE KIOOE partij Roode Star eetaardappelen Wed. F. van Dijck, Wanssum. TE KOOP 2 drayet dtt varkens 13 weken dracht bij J. ClevenSlrijbosch, Klein- dorp-Merselo. TE IKIOOE regulateur, 6 houlen stoelen (nieuw), 5 mahoniehoulen stoelen met met leerdoek-zilting, mahoniehoulen leuningstoel, eiken canapé, 6 notenhouten stoelen, 3'pits gaslamp, 1 koperen schemerlamp, H. Hartbeeld, Fantasiebeeld, Koffieservies, Vliegende Hollander, gr vogelkooi, gr. inmaakpot, eiken ledikant met matras, kamerplanten, enz. P. M. CAMPS, Stationschef. te VENRAY bericht dat de aangekondigde ver- kooping van den Heer Jac. Gielen c.s. te Merselo NIET DOORGA AT. Wegens ziekte is ons Zilve ren Huwelijksfeest tot nader te bepalen datum uitge steld. te VENRAY zal op Donderdag 29 October 1931 nam. 5 uur in het café Manders te Venray—-Veulen, ten verzoeke van den Heer Chr. Claessens aldaar publiek verkoopen Gemeente Venray, Boerderij aan het Veulen, bestaande uit dubbele woning, schuur, stal, bouw- en weiland Sectie H no. 1769 en 1883 groot 6.01.53 H.A. Aanvaarding in eigen gebruik op de gewone tijdstippen in 1932. Betaling van den koopprijs Paschen 1932.

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2