L. Wijnhoven Prijskaarten net rtiei Extra Aanbieding Voor den Slachttijd Prijsschieten Garage Oerksen Piepkulkerêkkers Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs Piet Verbeek Bertha Tieten winkel gesloten. Nico Bekkers AANMELDING Leerlingen Huishoudschool. Bedevaartstocht naar Eijs-Witttem R.K. Werkliedenver. Overloon, Zaterdag 17 October Puik Jan van Aarssen Frans, prima Batterij N.H.B. Kuikens Broedeieren Hoenderpark ^Zeldenrust" I Propaganda-iiitvoftring door het K.R.O.-Sextet. Woensdag had in de Wilhelmina- zaal een propaganda-uitvoering plaats doot het K.R.O.-Sextet. De belangstelling was zeer goed te noemen. Om 8 uur opende kapelaan Strijkers, Geestelijk Adviseur van de Venraysche afdeeling K.R.O., de avond en heette allen welkom. Het geheele programma werd onder leiding van den Heer Piet Lustenhouwer schitterend uitgevoerd n op elk nummer mocht het Sextet een daverend applaus ontvangen. L aten we maar aanstonds getuigen dat we zelden of nooit zulk een artistiek ensemble in Venray hebben mogen beluisteren. Hoe genoten allen onder adem- looze stilte van de sonore klanken der cello, van het zingen der violen, gedragen door een kunstvolle piano begeleiding, terwijl in het populaire gedeelte van het programma Piet Lustenhouwer bewees niet alleen een virtuoos, maar ook nog een acrobaat te zijn in het pianospelen. Hoe beheerschten allen hun instru ment! Men kon het aanvoelen, dat al!en een jarenlange leerschool en oefening, gepaard meteen aangeboren muzikaal taleDt. zulke muziek uit de instrumenten kon tooveren. Nu beseften we pas welk een ont zaglijk verschil er nog steeds ligt tusschen het rechtstreeks bijwonen van een concert, en de kunstmatig overgebrachte muziek. Tijdens eene pauze zette de Heer Paul Speet, Secretaris van de K.R.O. de noodzakelijkheid uiteen van steun te verleenen aan en lid te worden van den Katholieken Radio-Omroep. Door den Weled. Heer Briels, lid van het Comité, werd een prachtige bloemenkrans aangeboden aan den Heer Lustenhouwer, en het Sextet gehuldigd. In vlot tempo werd daarna het tweede gedeelte van het programma afgewerkt. De Weleer w. Heer Kapelaan Strijkers bracht een woord van dank aan de leden van het Sextet met hun Directeur en Secretaris, aan het publiek voor de flinke opkomst en aan de leden van het Comité voor hunne voorbereidende werkzaamheden Moge deze propaganda-avond hebben doen inzien, de noodzakelijk heid van steunverleening aan den K.R.O., dan is het doel volledig bereikt. GEVONDEN Een rijwielplaatje. Inlichtingen Marechausséekazerne. Te 's Hertogenbosch slaagde voor het politiediploma Ch. C. Stap, marechauseée alhier. De R.K. Werkliedenbond hield Donderdagavond een drukbezochte vergadering. De Voorzitter bracht een kort verslag uit van de Centr. Raadsvergadering te Heerlen en de aanbieding van het Dr. Poels-fonds. Tot vaandeldrager werd benoemd Mart. Willems, Hoenderstr. Leden kunnen zich opgeven voor de voor- opleidingscursus der Sociale Hooge- school. Met algemeene stemmen werd besloten een verzoekschrift bij den Raad in te dienen, dat deze zijn medewerking zal verleenen, tot het organiseeren van het gemeente-per soneel bij „St.Paulus" en tot het in 't leven roepen van een steunregeling en werkverschaffing voor de werke- loozen in deze gemeente. Er werd mededeeling gedaan dat er op Allerzielendag 's avonds om acht uur in de Zaal Luxor de eerste spreekavond zal gehouden wojrden. De Geestelijk Adviseur hield een -preekbeurt over de nieuwe Encycliek Quadragesima Annohoe Het kapi talistische stelsel zich ontwikkeld heeft en enkelen als het ware de macht in handen hebben en over de tegenstellingen tusschen Katholicisme en Socialisme. Na een zeer leerrijken avond en een hartelijk dankwoord aan Adviseur en leden werd deze bijeenkomst be sloten. H. Ruilertoerisme. Van Zondag op Maandag zullen alhier een tweetal ruiters overnach ten, die een rondrit te paard maken van EindhovenRoermond—Venlo Venray GennepUden—Eind hoven. Er wordt per dag 60 K.M. afgelegd, zoodat in vier dagen het parcours is volbracht. LüXOR-TilEATER. De laatste dagen van St. Petersburg. In Luxor-Theatcr wordt vertoond de film „De laatste dagen van St. Petersburg." Over dezen film schrijft het Nieuws blad van het Zuiden het volgende Het is de eerste groote schlager uit de Russische productie die in het Luxor-Theater gedraaid wordt. Poedowkin heeft hier waarlijk een meesterwerk geleverd. Grootsch van opzet en schitterend van uitvoering. Geweldige scènes die de meest groote tegenstellingen uit beelden, verschijnen op het witte doek. De staking aan de Poderik-fabrie- ken, waar de arbeiders weigeren nog een minuut langer te weiken, De botsingen tusschen kapitaal en arbeid zijn momenten om met te vergeten en grootsch weergegeven. Het geheel is zooals gezegd, grootsch van opzet en uitvoering. Het Luxor Theater heeft door deze film te brengen een bewijs ge geven te durven. Zulke filmen moe ten volle zalen trekken. B-e-l-I-a-c-h-i-n-i. Zooals wij reeds hebben bericht, zal de wereldvermaarde Illusionist Beliachini Jr., op Zondag 25 Oct. a.s. alhier in de zaal Wilhelmina voor het voetlicht komen. Beliachini reist nu reeds 3 jaren in Nederland, met overweldigend succes en speelde b. v. 68 avonden in den Haag voor een overvolle Diligentia-zaal. Zijn succes in Holland is van dien aard, dat er reeds buitenlandsche Illusionisten,, onder denzeliden naam trachten plaatsen vast te leggen voor een eigen tournee, Beliachini Jr., met zijn troupe en zijn wonderbaarlijk medium „Cita" bezocht in ons land alle steden, geen enkele uitgezonderd en zeer vele grootere dorpen. Naar aanleiding van een verzoek uit Venray, hem twee jaar geleden gedaan, komt hij nu ook hierheen, met volledig programma, decor en bagage. Wij twijfelen er niet aan, gezien de groote belangstelling die nu alreeds bestaat, of de Wilhel- minazaal zal ditmaal veel te klein zijn. Beliachini treedt tweemaal op. 's Middags een groot Matinee voor kinderen met begeleiders en 's avonds zijn groote uitvoering. De Helmonsche zangers Het voorloopig Comité ontving bericht, dat voor bovengenoemde zangers de avond van 28 October de meest geschikte is, daar dan nie mand behoeft te verzuimen. Dus, bij voldoende animo, die men trouwens met alle reden mag verwachten, Woensdag 28 October. Yroolyke Kunstavond Naar wij vernemen, zal binnen kort aan de Donateurs van het Patronaat, aan de leden van Goud pluvier, en mogelijk aan andere wor den aangeboden een z. g. Vroolijke Kunstavond, te leiden door een hoogstaand artist. Autobus-diensten Ged. Staten van Litrburg hebben besloten, de aan G. H. Kupers, wonende te Venray, bij besluit van 14 April 1927 verleende en bij be sluit van 2 December 1930 gewijzig de vergunning tot het in werking brengen van de autobusdiensten a. Venray—Deurne—Helmond, v.v. b. V enray-Horst-Grubbenvorst- Blerick Maasbrug v.v. Venray-Oostrum-Wcnssum- Blitterswijck-Broekhuizenvorst-Broek huizen-Lottum-Grubbenvorst- Blerick Maasbrug v.v. te wijzigen in dier voege, dat de onder b. genoemde dienst voortaan zal gereden worden van Venray over Horsr, Sevenum, Californië, Klein Echtenray naar Blerick Maas brug en omgekeerd, een en ander onder de voorwaarden, verbonden aan de hierboven aangehaalde ge wijzigde vergunning. OIRLO. Evenals vorig jaar zal de trein, welke hier in Oirlo onge veer half tien 's avonds doorloopt, gedurende de kermisdagen Zon dag, Maandag en Dinsdag stop pen voor in- en uitlaten van rei zigers. HOLTHEES. Alhier wordt thans flink stroo geladen De prijs bedraagt f 9 per 1000 Kg., welke voor dezen tijd nogal betrekkelijk hoog is te temen. OVERLOON. Tot ambtenaar le klasse ter Secretarie te Eibergen is benoemd onze dorpsgenoot de heer A. van Wanroy. Aan benoemde, die wij als een bekwaam en gedien stig ambtenaar kenr.en. en aan zijn familie van harte proficiat. Zondag speelde S.S.S. I haar eersten competitiewedstrijd tegen B. V.V. Boxmeer en verloor dezen met 2—1. Zondag gaf onze Fanfare een goed geslaagde muziekuitvoering in 3 verschillende café's. Ook de Gilde St. Theobaldus ver gezelde de fanfare, zoodat het geheel een gezellige drukte teweeg bracht. - Op het einde dezer maand zal alhier in gemeente bosschen een groote drijfjacht worden gehoudeD op wild. De afbraak vau de oude kerk te Panningen. Nu de sloopers der oude kerk het werk in den steek hebben gelaten en ons met de gebakken peren laten zilten, hebben enkele flinke kerels, die van aanpakken weten, het aan gedurfd, dit zaakje, n.l. het neerhalen der nog overeind staande muren, tot een goed einde te brengen. Reeds een drietal middagen is men bezig, met behulp van een zware stoom wals, door middel van stalen kabels de brokstukken omver te trekken. Niet verlegen. Het sprookje van de twee ezels die elkaar op een smal bruggetje tegenkwamen en waarbij geen van beiden wilde wijken heeft navolging gevonden bij een paar landbouwers te'Helden. Ze kwamen elkaar tegen op een smallen landweg, ieder met een volgeladen kar. Geen van beiden wenschte voor den ander uit den weg te gaan. Om den ander schrik aan te jagen greep een der voerlui zijn zweep en wilde hiermede zijn tegenstander te lijf, doch hierbij had hij buiten den waard gerekend, want deze, niet verlegen, greep zijn bela ger beet en diende hem een flink pak slaag toe. In het vervolg zal de lust tot het uitdeelen van zweep slagen hem wel niet zoo gauw meer bekruipen. Vleosch in overvloed De kermis te Echt behoort weer tot het verleden. Door het gunstige weer werd de kermis zeer druk be zocht, geen neringdoende zal te klagen hebben. Vooral de nieuwe markt werd druk bezocht en alles is in orde afgeloopen. Ook werd voldoende voor den inwendigen mensch gezorgd. Zoo werd bij den keuringsveearts alhier aangegeven voor te slachten 108 varkens, 13 koeien, 9 kalveren, tevens werd voor huisslachting ver gunning verleend voor het slachten van 119 varkens. Brutale inbraak Woensdagnacht heeft een brutale inbraak plaats gehad in het sanatori um te Heerlen. Door het openschui ven van ramen hebben de dieven zich toegang verschaft tot den be- nedenvleugel en een bezoek gebracht aan een negental kamers. Waar zij de deur niet open vonden of het slot niet konden forceeren, hebben zij de paneelen uitgezaagd. In een kamer, waar de post ter distributie gereed lag, hebben zij de brieven open gesneden. Uit een ervan wordt f 5 vermist. In de telefoonkamer werd een be drag van f 250 buitgemaakt. Voorts zijn verschillende kleedingstukken meegenomen. Het tafelzilver werd onaangeroerd gelaten. De politie is vanmorgen tot arrestatie van zekeren L. te Heerlen overgegaan. Het onder zoek is intusschen nog in volle gang. Vrachtauto by botsing vernield. Op den Rijksweg Zuid—hoek Mauritsstraat te Geleen heeft Don derdagmorgen een botsing plaats gehad tusschen twee vrachtauto's. De eerste sloeg over den kop en werd totaal vernield. Door toe gesnelde personen werden de chauf feur en een andere inzittende be vrijd. De chauffeur kwam er met eenige ontvellingen af. De inzittende J. Fr. uit Maastricht bleek zwaar gewond en moest naar het zieken huis te Sittard worden overgebracht. Zijn toestand is vrijwel hopeloos. Invoer van Belgisch brood. In de Stichting de Stuers te Maas tricht had Woendagavond een druk bezochte vergadering plaats van de afd. Maastricht van den R.K. Bak- kersgezellenbond, ter bespreking van den toestand, veroorzaakt door den steeds grooterwordenden invoer van Belgisch brood. Met algemeene stemmen werd een motie aangenomen, gericht tot den Minister, waarbij er bij de overheid met den meesten aandrang op wordt aangedrongen, zoo spoedig mogelijk zoodanige maatregelen te nemen, dat aan den invoer van Belgische brood, waardoor de economische toestand van een belangrijke groep burgers in gevaar wordt gebracht, paal en perk wordt gesteld. Vermist. Sedert 1 October wordt te Kerk» rade vermist de 18 jarige dienst bode G. S. Zij verliet dien dag de ouderlijke woning om zich naar haar betrekking in Heerlen te be geven, waar ze niet aangekomen is. De commissaris van politie verzoekt naar opsporing. Hoc warm het was. Als staaltje hoe koud het is ge weest gedurende de laatste weken, diene, dat het sedert 6 Augustus '31 niet meer zoo warm is geweest als op den 6en October. Een ruitentikker. Dinsdag eischte de Officier van Justitie te Roermond tegen den 36- jarigen koopman P. de B. uit Hel mond die terecht stond eerstens ter zake het ingooien van een glasruit te Helmond en tweedens terzake dat hij na door zekeren B. op dit feit op heeterdaad te zijn betrapt dezen bij de Politie aanklaagde als bedrijver van een ruiten vernieling in zijn eigen woning, eene gevangenis straf van een jaar en zes maanden. Vermoed wordt dat de B. ook debet is aan de tientallen gevallen van ruiteningooien die de laatste maanden te Helmond zijn voorge komen. Bedreiging van een veldwachter. Dinsdag sprak de Rechtbank te Roermond den 21 jarige koopman K. L. uit Helmond vrij van de hem tenlaste gelegde bedreiging van den veldwachter te Mierlo, bij welk voorval verdachte door den veld wachter in zijn been werd geschoten. De eisch van den Officier van Justitie was vier maanden gevange nisstraf, terwijl als verdediger van verdachte optrad Mr. W. K. S. van Haastert, advocaat en procureur te Eindhoven. Botsing op zee. Donderdagavond is een stoom trawler te IJmuiden teruggekeerd met de geheele bemanning, 14 koppen, van een Franschen stoomtrawler aan boord. Genoemde Fransche stoom trawler is in den nacht van Woens dag op Donderdag ongeveer half drie tijdens zwaar stormweder, in de Zichtgronden benoorden Terschel ling aangevaren door een onbekend gebleven driemast zeilschip. De botsing was zoo hevig, dat de trawler heel spoedig in zinkenden toestand verkeerde, zoodat de be manning slechts enkele minuten over had om zich in de scheepsboot te begeven. Door de woeste zee ging dit niet zonder groote inspanning, doch het mocht hun gelukken daarin plaats te nemen en van het schip verwijderd te zijn alvorens het in de diepte verdween. Den ganschen nacht hebben deze 14 menschen in een sloep, welke half vol water stond, op de ruwe zee rondgedreven toen ze gelukkig wer den opgemerkt door den stoomtraw ler „Flandria" welke onmiddellijk koers zette naar de boot. Met buitengewoon groote moeite en zeemanschap, gelukte het den Nederlandschen schipper de sloep met de schipbreukelingen te naderen waarna de uitgeputte menschen aan boord van den trawler werden geheschen. Het zeilschip, dat de trawler beeft overvaren, heeft de reis voortgezet, zonder dat van de zijde der bemanning daarvan hulp geboden is. Huarwasschen met benzine Dinsdagmiddag had mej. T. P. de G. te Ouderkerk a. d. Amstel de onvoorzichtigheid het haar te was schen met benzine, terwijl een gas fornuis brandde. Het gevolg van een en ander was, dat op een gegeven moment de benzinedampen en daar door ook het haar der onvoorzichti ge dame vlam vatten. Zij had de tegenwoordigheid van geest een natten handdoek te grijpen en dezen over het hoofd» te slaan, zoodat het vuur doofde. Zij bekwam echter zoodanige verwondingen, dat zij onmiddellijk naar een ziekenin- richting moest worden overgebracht. Lyk van verdwenen bankier gevonden. Naar wij vernemen is uit de Waal onder Echteld opgevischt het lijk van den Düsseldorfschen bankier F. E. S., wiens opsporing reeds sinds de vorige week Maandag werd verzocht. De vorige week had men zijn kleeren gevonden onder het struikgewas aan den Lentschen oe ver te Nijmegen, waar hij in een hotel had vertoefd. BTOdmXJKS STAID VIIEAY van 2 tot 9 Oct. GEBOREN Amoury J. Janssen, Hoenderstraal Hubertus H. G. Claessens, Leunen Henricus F. M. Peeters, Heuvelslr. Henriette H A. Reintjes, Veulen Martina L M. Hulsman, Gr. Markt rienrielleP. M. Philipsen, KI. Oirlo GEHUWD Peter Joh. Swinkels, 4-1 jaren, landbouwer te Venray en Maria P. Aerts, oud 35 jaren, z.b te Sevenum. Gerardus J. H. Michiels, 26 jaren, monteur te Venray en Jo hanna M. Wijnen, 26 jaren, z.b. te Helmond. OVERLEDEN Allegonda Goemans, echtgen. van Peter J. Peeters, 57 jaren, Oude Oostr. weg. Jacobus L. Wever, 78 jaren, Kruisstraat. Anna Huberla Hendriks, echt- genoote van Henri Dommeck, oud 44 jaren, Overloonsche weg. Vrijdag- om 7 uur Hoogmis. Door de week iederen avond om half 7 Lof met oefening van de Octo- bermaand. St. Antonius-patronaat. Congregatie. Leden van Klein- Patronaat hooren hier niet bij ook niet jongens van Midden-Patronaat die op het koor van de Parochie kerk moeten zingen. Nog deze week kan men zich op geven voor Patronaat, Gymnastiek, Goud-pluvier enz. Jongens die eenige keeren niet bij ons zijn geweest op een tijd waarvan de ouders veronderstelden dat ze wel bij ons waren, kunnen niet als lid gehandhaafd blijven. Maandagavond half 8 harmonica club. Dinsdagavond 8 uur bijeenkomst van Goud-pluvier. Besprekingen enz. SZBISXJJKS SXÏYSTS* Parochiekerk MorgenZondag in alle H. Missen collecte voor de Doofstommen, 2 uur kleine Congregatie, half 3 herhalings catechismus voor de meisjes, 3 uur Lof en rozenkrans, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 leesmis, 8 uur lees- mis voor de overleden leden der St. Ludovicusvereeniging, 9 uur pl. H. Mis voor de 25-jarige echtvereeniging van Nico Bekkers en Maria Gijsen, 6 uur Lof en rozenkrans. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Gerard van Gerven, 8 uur leesmis, half 10 plechtige Huwelijksmis voor Lode- wijk Tacken en Nella Maas. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Johannes Niessen en echtgenoote. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Gerard Goemans en echtgenoote. Vrijdag half 8 besteld jaarg. voor de echtgenoote van Karei Rutten, 8 uur jaarg. voor Anna Maria Kusters. Zaterdag komen de jongens der 3e en 4e klas en de meisjes der 4e klas te biec.hten, 6 uur Lof en rozenkrans. Paterskerk. Morgen Zondag om 5, 6 en 7 uur H. Mis met onderrichting, 8 uur Hoog mis met preek, kwart over 9 vergade ring voor de Jongelingen-Congregatie, kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof met oefening van de Octobermaand Morgen ook de Zondag van alge meen eerherstel. De tienduizenden ter tiarissen van Nederland zullen den Goddelijken Heiland op dien dag eer herstel bieden voor de vervolgingen, waaraan Hij en Zijne Kerk gedurende deze tijden in verschillende landen zijn blootgesteld. Smorgens algemeene H. Communie, waaraan ieder Tertiaris zal deelnemen, die niet wettig belet is. Na de oefening der Jongelingen-Congre gatie zal het Allerheiligste Sacrament worden uitgesteld en blijft dan ter aan bidding uitgesteld tot het Lof van 5 u. Onder het Lof acte van eerherstel, welke gezamenlijk zal gebeden worden, gelieve dus de acte mee te brengen. Zij staat gedrukt achter in de Tertiaris aflevering van October. De Tertiarissen en de andere geloo- vigen gelieven trouw ter aanbidding op te komen. Zondag 11 October Bedevaart naar de Smakt voor de afdeeling mannen der Derde Orde. Vertrek van de Paters kerk om 8 uur. Maandag feestdag van den Zaligen Serafinus van Montegranario, belijder der iste Orde. Volle aflaat. Dinsdag om 7 uur Hoogmis tereere van den H. Antonius van Padua. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur Worden gevraagd: 1 leerling-kleermaker 1 keukenmeisje, dadelijk 1 boerenknecht v. Horst Paschen 1 aank. boerenknecht voor Oploo 1 burgermeid voor direct 1 boerenmeid voor Overloon 4 boerenmeiden voor Paschen 1 huishoudster in klein boerengezin 1 bekwaam boekhouder 1 burgerdienstmeid voor Deurne 1 huishoudster voor geestelijke 1 melkknecht Bicden zich aan Metselaars, timmerlieden, opperlieden grondwerkers, boerenknechts, dagloo- ners, losse arbeiders, 3 burgermeiden direct of later 1 boerendienstmeid voor Paschen 1 tuiniersknecht 1 kappersbediende, dames en heerenk 1 bekw. boerenmeid, dadelijk 3 boerenkechten 4 chauffeurs Op Maandag 19 October a s. hopen onze geliefde Ouders hunne 25jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat Ood hen nog vele jaren moge sparen is de wensch hun ner dankbare kinderen LEO, SOPHIE ANTOON, TILLA, THEO, MARIA. Wegens familieomstandighe den is a.s. MAANDAG 12 OC TOBER onze 8 Zaterdag en Zondag om snoek en paling. W. Janssen-Michels Café Hoenderstraat Biedt zich aan liefst voor Venray. Adres Bureau dezer. voor de Prima Anker Schrobbers 30 cl. Sterke groole Dweilen 2 v. 45 ct Werkborstels 10, 15, 18, 25 ct. Cocos Handvegers 25 ct. Prima zwaar gevulde Kamer- of Straatbezems 35 ct. Glycerine Zeep vaatje 30 p. f2.35 pond voor 45 ct. 10 pond Zeeppoeder 90 ct. 10 slangen Zeep 90 ct. Grof en fijn Slachtzout p pd 5 ct. per zak lagere prijzen. Zuiver Boekweitmeel 10 pond voor f l.lf) Aardappelmeel 4 pakjes 25 ct. Alle SPECERIJEN. Wij vragen en bezorgen zonder prijsverhooging. Ouders die hunne meisjes wil len aangeven als leerlinge voor een der cursussen aan de Huis houdschool, worden daartoe in de gelegenheid gesteld in het Meis jespatronaat der Eerw. Zusters Ursulfnen, ingang Bewaarschool Maasheesche weg, als volgt: WOENSDAG 14 October van 3 6 uur namiddag voor de meis jes uit Dorp en omgeving (dege nen, die vroeger de bijzondere meisjesschool hebben bezocht der Eerw. Zusters Ursulinen aan den Maasheesche weg). DONDERDAG 15 October van kwart na 2 tot 6 nam. voor de meisjes van Smakt, Oostrum, Oirlo en Caslenray. ZATERDAG 17 October van kwart na 2 tot 6 uur namiddag voor de meisjes van Leunen, Veulen, Ileijde, Yssélsteyn en Merselo. Teneinde onjuiste inschrijvingen te voorkomen wordt men beleefd doch dringend verzocht TROUW BOEKJE mede te brengen. Op Woensdag 21 October van 3-6 uur namiddag wordt nog gelegenheid gegeven om leerlingen aan te geven uit de geheele ge meente voor hen, die op een der vorengenoemde dagen verhinderd waren. Er wordt evenwel op gerekend, dat aanmelding zooveel mogelijk zal geschieden op Woens dag 14, Donderdag 15 en Zaterdag 17 October. Venray, 7 October 1931. De Burgemeester van Venray O. VAN DE LOO Nofh A s. ZONDAG om 2 uur op het terrein van de Schutterij „Het Zandakker" Hieraan kan door eenieder worden deelgenomen. 12 Het Bestuur. Op ZONDAG 16 OCTOBER zal nog gelegenheid beslaan om aan een deel te nemen. Plaatsbespreking, wegens groote deelname, zoo vroeg mogelijk gewenscht. 20 door Frits Bouwmeester in de Patronaatszaal te Overloon Aanvang 7 uur precies. Wegens beperkte ruimte alleen toegankelijk voor Heeren. Entrée 50 ct. Plaatsbespr. 10 ct. gezeefd en ongezeefd. Molenaar. 13 de Kath. Illustratie is thans compleet breng ze spoedig om in te binden naar 12 Electr. Boekbinderij H. W. VAN AARSSEN Willemstraat 2. Telefoon 106. 57 Bi] ons koopen is GELD SPAREN zoo U heden bestelt, leveren wij franco aan huis f 28 per 100 stuks. Prima a 9 ct. per stuk Castenray. 24

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2