Groofe Zwem- en Boofwedstrijden ie Geijsferen is. Pat Mantels verven Colb. Costuum la&ipr, rs, m van Oelft's Kinderwagens LlsBkMU Muldw WASCHPATENT onmisbaar voor de wasch Peter Hendrix Speciale Aanbieding Opruiming in Dames- en Kinderhoeden Glaslampen M. Poels-Schaeffers De Goedkoops Winkel Voor de Kermis Hollandsche Modclsfallen. Dames Districts-Arbeidsbeurs Voorradig Te Koop een vet kalf perc. beste haver f 4. Reclamemaand. Roeloffzen, Tilburg Peter HLendrix Prijzen vanaf f 24 80 Th. Pouwels BLITTBK8WIJK. AANNEMERS Specialiteit in het maken van Zie Etalage. Paiersstraat 9 Zinken icmaakketels vanaf f 2.55 Prachtige geeimiileerde vanaf f 5 40 Pomona inraaakglazrn met 10 °:0 korting JacqCoenen-Houtackers op Zondag 23 Augustus a.s. Aanmelding fof deelname weet U dat onze nog voortduurt, en wel aan ongekend lage prijzen. Ook een partij Dameskousen. Hand schoenenKinderkousen hen. inkoopsprijs. 64 Op alle andere artikelen EXTRA KORT1NO. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur Worden gevraagd: 3 jongens voor boerenknecht 2 burgerdienstmeiden 2 keukenmeiden-huish. v. pastorie. 1 keukenmeid voor Venlo 1 burgerdienstmeid voor Deurne 1 bakkersleerling 1 bekwame boerenknecht, moet goed kunnen melken 1 flinke dienstbode (tijdelijk) 3 boerenknechten 1 huishoudster (kleine boerderij) 2 roggebindsters 2 jongens voor rogge te binden Bieden zich aan 1 monteur 4 chauffeurs 2 boerenknechten, 6 timmerlieden 1 timmermansknecht 3 j. a.h. vak 1 boodschapjongen 1 kindermeisje 10 losse arbeiders 1 burgerdienslmeid 19 jaar 1 jongen v. boerenwerk 15 jaar 1 burgerdienstmeid 17 jaar ontvangen een mooie sorteering 18 Aanbevelend, spurriezaad, zaai- wikkengras- en klaverzaden M. HENDRIKS OOSTRUM 120 130 Kg., bij P. Liljens, Kasteelshof, Qeijsteren. 8 TE KOOP op de Kemp. J. Haenraets. in alle kleuren f 4. stoomen en persen f 4. Goederen 's Maandags bij de Wed. Schellen, Hensenius- straat gebracht, worden nog de zelfde week weder afgeleverd. Stoomververij en Chem. wassch. Patersslraat 9 14 Evenals een goed woord Vindt een goed fabrikaat Overal een goede plaats. VRAAGT Vouwwagens, Sulky's, Fiets- stoeltjes, Wiegen, Luier- mandjes, enz. 321 Profiteer nog van onze extra koopjes in Porcelein-, Glas-, Emaille- en Lederwaren, Cocos, Matten, euz. Steenen inmaakpolten van de kleinste tot de grootste. Boonenmolens, Mesjes enz. (Wordt op verlangen bezorgd.) Hofstraat 18 Vraag! prijzen. Vele tevredenheidsbetuigirgen. Bij een chique toilette hoort een modern collier, ringarmband-horloge, brochette waarin Vooral voor de kii.derwasch. Vraagt inlichtingen. 24 Telefoon 108 Nog niet geweest, profiteer van de gelegenheid. kan nu reeds geschieden bij den Heer JANS, Secretaris der Noord-Limburgsche Watersport-vereeniging „DE MAAS" te Geijsteren. 80

Peel en Maas | 1931 | | pagina 5