f Gymnasium Gymnasium L. Wh t Colblos ir net dienstmeisje Tuinbouwver. Leunen Ooncer de vruchtbare Boerderij Mantrvi Petdei Gemengde Berichten mmirn dieïsteh Districts-Arbeidsbeurs k Alg. Vergadering zaak gesloten. Te huur Verfwerk. V< m. m f 4. Rans Roetoffcl Concierge St. Antonius-Patronaat. Door de heerea der Patronaats commissie is met meerderheid van stemmen gekozen tot Concierge de heer Michiel Stoks. Morgen Zondag zal de Har monie Sub Matris Tutela, Oostrum, een concert geven op de Groote Markt. Aanvang 8 uur. Ontvangen da nieuwste nummers GRAMOPHONE-platen II. CAMPS, Horlogerie. GEVONDEN Een kosteloos rijwielplaatje. Inlichtingen Gemeente politie. GEVONDENBij de Geystersche Beek een bril. Inlichtingen Gemeen te-secretarie. GEVONDENEen rijwielpomp. Inlichtingen Marechaussee-kazerne. Voor het Zomer-seizoen zijn CLEPHAS dranken toch maar de beste. Door onze Rijks- en Gemeen tepolitie werden deze week weer verschillende verbalen opgemaakt tegen overtreders der maximum-snel heid. Door den Heer G. Kupers alhier is een concessie aangevraagd voor een autobusdienst Horst Sevenum—CaliforniëBlerick. In den nacht van 26 op 27 Aug. a.s. zullen hier een 60-tal mili tairen worden ingekwartierd. Het concours van de Hand boogschutterij „St. Oda" alhier is thans bepaald op 16 en 23 Augustus en niet zooals op de eerste pagina vermeld staat 30 Aug. en 6 Sept. Tegen een caféhouder te Yssel- steyn, waar men met de kermis aan het dansen raakte, werd proces-ver baal opgemaakt. Burger!. Stand Maashees-Overloon GeborenAlphonsus Theodorus Herman zoon van P. Janssen-Rieter, M aashees Petronella dochter van W. Fleuren-v. d. Mortel, Holthees; Josephus Th. J. z. v. W. J. Janssen- Versteegen, Holthees; Theodorus H. z. v. A. Keizers-Daverveld, Overloon; Franciscus C. z. v. J. G. Verhoeven- Jacobs, Overloon. Gehuwd H. J. Sijbers, 25 jaar, Venray en M. P. Th. Fransen, 21 jaar, Overloon. S. H. Rutten, 30 jaar, Overloon en B. M. Vloet, 24 jaar, Overloon. A. J. Willems, 34 jaar, Vierlings beek en P. M. Rutten, 28 jaar, Overloon. Overleden: Hendrikus Heesen, 78 jaar, Overloon. Gerardus W. Sijmons, 10 maanden. Maashees. OVERLOON. Het gecombineerd elftal S.S.S. van hier speelde Zondag een opluisteringswedstrijd tegen Ar- cbillis-Reek te Reek en won deze met 2—0. S.S.S. veroverde met deze overwinning een prachtigen beker. Dit is reeds de tiende beker die onze kranige voetballers wonnen. Zondagmiddag werd hier door de dames van den Missienaaikring een goed geslaagde uitvoering ge geven in de zaal van het patronaat. Opgevoerd werd „Haar Offer". Zondag 12 Juli zal door deze tooneelclubte Maashees in de muziek zaal voor de inwoners van Maashees, Holthees en Smakt eenzelfde opvoe ring gegeven worden. Zondag en de acht opvolgende dagen zal hier in onze kerk het feest van den H. Donatus, patroon tegen onweder, gevierd worden. Zeer zeker zullen vele vereerders van den H. Donatus hulp en voor spraak komen afsmeken. HOLTHEES. Het prachtige zomerweer deed velen besluiten tot een bezoek aan onze kermis. Auto's en fietsen brachten honder den bezoekers, die van onze gast vrijheid kwamen genieten tot ons uit verren omtrek, zpodat er een gezellige drukte heèrschte. Ook de volgende dagen had de kermis hoewel minder druk, een aange naam en ordelijk verloop. MAASHEES. Zondag onder de Hoogmis werd hier de jaarlijksche collecte gehouden voor de H. Kinds heid. Deze bracht op f 111.34, wat voor onze kleine parochie een mooie gift mag genoemd worden. De tolheffing op de Maasbrug te Roermond. In de dorpen aan den linker Maas oever voorbij Roermond heeft zich een voorloopig comité gevormd, uit vertegenwoordigers van handel, in dustrie en landbouworganisaties om te komen tot een opheffing van den tol op de Roermondsche Maasbrug. Zijn we wel ingelicht, dan zullen binnenkort van B. en W. van Roer mond voorstellen aan den raad ge daan worden, welke een belangrijke vermindering van de toltarieven inhouden. De U. E. T. 0« te Heerlen. De groote Heerlensche Handel- en Nijverheidstentoonstelling, uitgaande vaa de plaatselijke R. K. Midden-» stands ver eeniging is een geweldig succes gebleken. Sinds de opening, welke Zater dagmiddagplaatsvond, werden 9260 toegangskaarten verstrekt. Woensdagmiddag bracht de com missaris der Koningin in de provincie Limburg, in gezelschap van de bur gemeester van Heerlen, de heer van Grunsven een bezoek aan de ten toonstelling. Bloedvergiftiging. De mijnwerker H. H. uit Nijswiller- Wittem, die een wondje aan een duim had opgeloopen, is aan bloed vergiftiging overleden. Varkensprjjzen. De prijzen der vette varkens gaan momenteel weer flink omhoog. Te begrijpen is het, dat dit in dezen malaisetijd door onze varkensmesters met vreugde wordt begroet. De prijs is gestegen tot 38 a 40 ct. per kilo levend gewicht. Diefstal. Den nadeele van P. in de Groen straat te Ubach over Worms werden een som van 100 gulden en waarde volle papieren gestolen. Mgr. Nolens ongesteld. Het was den laatsten tijd vooral aan hen, met wie Z.Exc. de Minis ter van Staat, Mgr. Prof. Mr. Dr. W. H. Nolens, in aanraking kwam, opgevallen, dat Mgr. er opvallend vermoeid en hoogst afgemat uitzag, Reeds voor zijn vertrek naar Ge- nève openbaarden zich genoemde verschijnselen bij den leider onzer R. K. Staatspartij in niet geringe mate. De reis naar Genève en de werk zaamheden ter arbeidsconferentie al daar schijnen den 71-jarigen stoeren werker, die blijkbaar nooit van ver moeidheid wil weten, geen goed te hebben gedaan. De patiënt heeft gelukkig geen koorts. Zijn ijzersterk gestel wettigt de veronderstelling, dat Mgr. binnen kort weer op volle kracht zal zijn. Moge de verwachting door velen voorzeker gekoesterd, dat het den katholieken staatsman spoedig ge geven zal zijn, zich wederom aan zijn geliefde taak te kunnen geven, spoedig verwezenlijkt worden. Smokkelen. De smokkelhandel breidt zich in het Geldersche en Noord-Limburg- sche grensgebied hoe langer hoe meer uit. En sinds de vraag in het Duit- sche grensgebied door eenigszins betere economische vooruitzichten, naar bepaalde artikelen ruimer is geworden, is de smokkelhandel ver levendigd. Tabak, sigaren, sigaretten zelfs benzine, wordt tengevolge van den hoogen prijs over de grens in steeds grootere hoeveelheden uitge voerd. Verschillende smokkelaars zijn reeds het slachtoffer geworden van hun zucht naar winstbejag. De moord te Kerkrade. De dader van den Zondagnacht Kerkrade gepleegden moord is Maandagnamiddag te Alsdorf gear resteerd. Na verhoord te zijn is hij naar de gevangenis te Aken over gebracht. Omtrent de toedracht van het drama kan nog het volgende worden gemeld De verhouding van den dader, den 52-jarigen M. S. tot het echt paar P., bij wie hij reeds verschei dene jaren in de kost was, was steeds goed geweest. Sinds enkele weken waren er echter strubbelingen ontstaan doordat S. meende, dat zijn kostbaas de brieven opende, die hij van zijn dochter in Aken ontving. Zondag had hij wederom een brief gekregen en heel deu dag liep S. met het idee rond, dat ook deze was geopend geweest. Hij had zich zeer boos gemaakt en zou gezegd hebben Er gebeurt nog wel iets. Middags en 's avonds is hij naar de kermis in Herzogenrath en Chè- vremont geweest, waar hij veel drank gebruikte. Laat in den avond kwam lij tenslotte in het café van Sch., waarboven het echtpaar P. woonde. Toen hij om ruim 1 uur de trap opstrompelde is er boven een woor denwisseling tusschen hem en P. en diens vrouw ontstaan. S. trok toen plotseling een browning en schoot op P., die in het hoofd werd getrof fen en dood neerviel. Daarna schoot hij tweemaal op de vrouw, die door een der kogels in de borst werd gewond. De overige bewoners van het huis snelden onmiddellijk toe, doch in de verwarring heeft S. kans gezien te ontkomen. Hij is naar Alsdorf ge gaan, waar hij een paar uur in de woning van zijn zwager heeft ver toefd en vandaar begaf hij zich naar Aken om er zijn dochter te bezoeken. In den namiddag is hij per post auto naar Alsdorf teruggekeerd, waar hij in de nabijheid van de woning van zijn zwager werd gearresteerd. De man was zeer onder den indruk van zijn daad. Tragisch. Woensdag werd door de politie in den Voerweg te Nijmegen een keurig gekleed Duitscher aangehouden die zich beschaafd gedroeg maai geen legitimatiepapieren kon vertoo- nen. Toen de politie hem naar het hoofdbureau begeleidde ging hij rustig mede. Voor de poort haalde hij zijn bril te voorschijn stak de koker weg. maar haalde tegelijk een revolver te voorschijn. Hij schoot zich door het hoofd en was onmid dellijk dood. Op hem werden geen papieren maar wel 17 patronen gevonden. Het ongeluk op de Maas te Cuyk. De lijken der twee vermisten uit Cuyk zijn thans opgehaald. Woens dagmiddag te omstreeks 5 uur werd het lijk van J v.d. Hoogen, een 24-jarige landbouwersknecht te Mils- b>ek-Ottersum nabij de veerpont aangetroffen. Een broer van het slachtoffer was juist ter plaatse. Het lijk is onder politietoezicht naar het klooster van de eerwaarde zusters te Cuijck overgebracht. Donderdagmiddag is ook het lijk van den30-jarigen landbouwersknecht T. de Bruyo, eveneens afkomstig uit Milsbeek-Óttersum tegenover de melkfabriek Lacto uit de Maas op gehaald en naar hetzelfde klooster vervoerd. Een krasse grijsaard. De 74-jarige landbouwer Rouw horst te Zieuwent onder Lichten voorde, ging dezer dagen een familielid bezoeken in Geertruidenberg en legde dezen afstand, ongeveer 150 K.M., geheel per fiets af. In de beste conditie keerde deze bejaarde wielrijder op de boerderij terug. Auto te water gereden. Woensdagnacht is bij de brug te Norgervaart een auto komende uit de richting Assen, in de Drentsche hoofd vaart gereden, vermoedelijk door te groote^snelheid. De chauf feur en twee der drie inzittende renners werden gered. De vierde, de renner M. J. v. Dijk uit Tiel is echter verdronken. Na het eten van kruisbessen overleden. Te Barger Compascuum is een jongen van 8 jaar overleden tenge volge van het eten van kruisbessen die waren aangetast door zooge naamde „brandzwam". Conflict in den landbouw afgewend. Doordat nu ook te 's Heerenhoek Lewedorp en Nieuwdorp de leden van den L. T. B. arbitrage aanvaard hebben, behoort het lang gedreigd hebbende loonconflict in den land en tuinbouw, op Zuid-Beveland, tot het verleden. In verband hiermede is Zondag in de verschillende lande lijke parochies een herderlijk schrij ven van Haarlems bisschop voorge lezen, waarin Mgr. Aengenent zijn vreugde over het gunstig verloop in deze te kennen heeft gegeven. De massa-vergiftiging to Erica, Het aantal ziektegevallen te Erica welke als gevolg van het eten van vergiftigde leverworst ^ijn opgetreden is ook Dinsdag nog weer toegeno men. Het bedraagt thans ongeveer 170. Het kind van den heer Kempers te Erica is ook ernstig ziek en de behandelende geneesheer, dr. Stukje, te Erica, acht ook hier ernstig levensgevaar aanwezig. Nog meerdere patiënten, voorna melijk kinderen, verkeeren in levens gevaar. Intusschen zijn ook menschen, die van de worst gegeten hebben, gezond gebleven. De ernstige zieken zijn er zeer ellendig aan toe. De koorts is, naar we vernamen, zeer hoog", zoo erg zelfs, dat de lippen zwart gekleurd worden, terwijl anderen van pijn geen raad weten. Enkele patiënten vertoonen zwellingen aan armen en beenen terwijl allen ernstige maag krampen en diarrhee hebben. Er zijn gezinnen waar 12 a 13 personen ziek liggen en waar de zorg van het gezin op de buren is aangewezen. Het verhoor van den slager wiens knecht ook ziek geworden is door het eten van de worst, heeft niets opgeleverd. Deze zegt alles op de gebruikelijke wijze te hebben bereid. Van de partij worst, die de ver giftigingsverschijnselen veroorzaakte, is Zaterdag circa 50 Kg. verkocht aan diverse klanten van den slager. Dit massa-vergiftigingsgeval heeft in Erica heel wat ongerustheid ver oorzaakt, daar bijna elke bewoner van het dorp familieleden ziek heeft liggen. Wielrijder door een trein gegrepen. straat geworpen en ernstig gewond naar het ziekenhuis Eudokia te Rot terdam overgebracht. Daar is het aan de gevolgen overleden. De wonderbare genezing te Lourdes. De bladen meldden vanuit Lourdes Vrijdag j.l. de genezing van Maria Hermsen te Reek bij Grave. Begrijpelijkerwijze bracht dit be richt ontroering teweeg men kon het haast niet gelooven, meldt de Resb. Ieder, die het ongelukkige meisje van nabij kende en op de hoogte was van haar sloopende ziekte, waaraan zij tergend-langzaam, doch met beslissende zekerheid ten gronde dreigde te gaan, schudde het hoofd. Neen, het was niet te gelooven. En toch Vrijdag ontving de Eerw. Moeder Overste van het St. Joseph- Gesticht een telegram van een der deelgenooten aan de Processie naar Lourdes „Maria loopt." Er scheen dus toch wel iets van waar te zijn. Met ongeduld wachtte men de aan komst der pelgrims uit Lourdes af. Zou 't waar zijn Werkelijk waar En het was waar Maria Hermsen, die sedert zeven jaar sukkelende was aan long- en buiktuberculose, die niet meer loopen kon, omdat haar rechtervoet krom gegroeid was, stapte als een normaal mensch uit den auto. Men neemt nog dt gebruikelijke reserve in acht, totdat ook de offi- cieele personen bevestigd hebben, dat de genezing een feit is en dat alle symptomen der ziekte verdwenen zijn. Maar voor haar omgeving staat hst reeds vast, dat Maria Hermsen geheel genezen is, ook zonder deze officieele bevestiging. Alléén het feit, dat het meisje normaal loopt, terwijl zij de laatste 2 maanden niet van haar bed kon opstaan, en dat haar voet, die geheel kromgegroeid was, thans normaal is, is op zich zelf reeds een wonder. Wij waren in de gelegenheid Maria Hermsen persoonlijk te felici- teeren met haar wonderbare genezing. Op onze vraag, hoe de genezing zich ongeveer had toegedragen, ver telde zij „Het was al Woensdag en ik ver zuchtte Nu zijn we bijna den laat sten dag hier en nog heb ik niemand zien genezen. Als er nu toch maar iemand uit Holland mocht genezen, al ben ik het zelf niet, wat zou ik blij zijn. En toch, ik weet niet, maar ik had een niet te verklaren gevoel of ik zou genezen. Donderdagmorgen bracht men mij in de Piscine en van wat er met mij gebeurd is, nadat ik in het water was neergelaten, weet ik mij niets te herinneren. Men haalde mij er weer uit en legde mij op de brancard. Plotseling was 't of ik een schok door mijn geheele lichaam voelde gaan en ik voelde me alsof ik geheel normaal was. Ik sprong van de bran card en liep. U begrijpt het gewel dige enthousiasme, dat zich van de menigte meester maakte en ik begrijp nog niet, dat ik zóó kalm kon zijn en iedereen mijn wedervaren zonder ontroering kon vertellen." „En wat zeggen de geneesheeren ervan 1" vroegen wij. Ik ben niet onderzocht op het Bureau des Constatations. Twee geneesheeren, die bij de Bedevaart waren, hebben mij onderzocht en verklaarden mij volkomen genezen. Het volgend jaar moet ik echter weer naar Lourdes om op het Bureau des Constatations onderzocht te worden. Ik hoop dan Woensdagmiddag heeft op den on- bewaakten overweg te Zevenhuizen (Z.-H.) een ernstig ongeluk plaats gehad. Drie jongelui tornden daar op hun fiets tegen den harden wind op. Doordat zij daarbij over het stuur gebogen lagen hebben zij niet b»merkt dat een trein naderde, toen zij den overweg wilden passeeren. Een hunner is zoodoende door den trein gegrepen en werd op slag gedood, terwijl zijn fiets totaal versplinterd werd. Het was de 19-jarige A. R., uit Rotterdam. De beide anderen kwamen met den schrik vrij. Overreden en gedood. Woensdagavond omstreeks 7 uur, kwam de 7-jarige J. Bosveld te Dieren, toen hij zijn hondje voor een auto wilde wegtrekken, te vallen, met het, gevolg, dat de knaap zelf overreden en gedood werd. Als kleine kinderen op straat spelen. De 3-jarige J. N. te Vlaardingen liep bij het spelen plotseling de straat op tegen den vrachtauto van den bode M. Het ventje werd tegen de Rome's dictatuur tegen Roomsche organisaties. Een bevel van Mussolini. De secretaris-generaal der fas cistische partij heeft aan alle federale secretarissen een circu laire gericht, waarin, op bevel van Mussolini, het tegelijkertijd lid zijn van de fascistische partij en van organisaties, die afhankelijk zijn van de Katholieke Actie, ver boden is. als ziekenverpleegster de Bedevaart mede te maken en de H. Moeder Gods te gaan bedanken." „Ik ben toch zóó gelukkig," ver telde het meisje en men kon het haar aanzien hoe innig deze woorden uit het diepst van haar hart opwelden. De Eerw. Zusters, die haar ver pleegden vertelden ons, dat het meisje tijdens hare ziekte zoo goed als niets kon eten. En nu het was den morgen, nadat zij genezen uit Lour des was teruggekomen had ze ronde sneden met ham op. Zondag morgen is ze in de parochiekerk de H. Mis gaan bijwonen. Het maakt een overweldigenden indruk op iemand, die het meisje nauwelijks een week geleden "nog kende als de uitgeputte, arme t.b.c.- lijdster, terwijl ze nu gezond voor ons stond. Doodeljjk ongeval. Twee militaire vliegtuigen zijn boven het vliegveld Filton bij Bristol tegen elkander gebotst. De piloot van het eene toestel werd op slag gedood, de andere levensgevaarlijk gewond. Hiermede is het aantal dooden van de Engelsche militaire luchtvaart gestegen tot 47 sinds 1 Januari van dit jaar. Het reizen in de toekomst. Wyde perspectieven openen zich l In »De Morgen" vinden we volgend schetsje van de toekomst op het gebied van verkeer en reizen In acht dagen de wereld rond. Dat is nu al vertoond. In zes dagen dat zal straks vertoond worden. De Schienen-Zeppelin rijdt al 300 K.M. per uur. Ze maken 'm nog wel zoo, dat het er 500 worden. De weg naar de stratosfeer is ge vonden. Daardoorheen kunnen we nog veel harder suizen. Een schoone toekomst openbaart zich. BÏÏKBmiJKS STAÏD VSÏÏSAY van 3 tot 7 Juli. GEBOREN Allegonda W. J. Gommans, Smakt Mathias J. M. Gommans, Smakt Herni G. van Hooi, Veltum Maria M. van Staveren, Oostrum Maria G. P. Wijnen, Oostrum Johannes J. M. Sassen, Schoolstraat Gerarda F. P. Pijpers, Grootestraat GEHUWD: Martinus H. Arts, oud 29 jaar, landbouwer en Catharina M. A, Verkoeijen, oud 24 jaar, z.b., beiden te Venray. Joseph M. Th. Beerkens, oud 30 jaar, stucadoor te Venray en Maria Chr. Stoffelen, oud 23 jaar, z.b. te Gassel. OVERLEDEN Maria P. L. v.d. Bosch, weduwe van Peter J. Janssen, 69 jaar, z.b, Bleekstraat. Ingekomen en vertrokken personen van 3 tot 10 Juli INGEKOMEN J. E. H. Gusters, bakker, Groote Markt 9 van Roermond; A. P. Kessels, zonder beroep, Kruisstraat 8 van Kerkrade; P. J. Linders, Laagheidsche weg 7 van Overloon; P. G. Schwaehofer, dienstbode, Broekweg 17 van Blerick; M- P. H. Keeren, verpleegster, St. Annalaan 5 van Tegelen VERTROKKEN J. M. G. Kunen, dienstknecht, naar Sevenum Dorp; J. M. Ledeboer, religieuse naar Nijmegen, Berg en Dalsche weg No. 15. Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine Congregatie, half 3 herhalingscate chismus voor de meisjes. 3 uur Lof. Voor de mannen der H. Fa milie wordt de Communie uitge reikt te zes uur en twintig na zes. Maandag half 7 de Maaiersmis, half 8 jaarg. voor Joh. Janssen en Catharina Verstegen, 8 uur de uitvaart voor de Wed. Janssen, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur -jaarg. 2de klas voor E. Messe- maekers, Agnes Geenen en kin deren, 9 uur pl. huwelijksmis voor Ide Antonius Min en Jacoba Hermina Mechtildis Verbeek. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Ant. Joseph v.d. Boogaart. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor Jacob Goumans, 8 uur jaarg. voor Hend. Willem Schraven en Ber- nardina Leijfers. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Constans en An toinette Hellen. Zaterdag komen de jongens der 5e en 6e klas en de meisjes der 4 klas te biechten, 7 uur Lof. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. Kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Maandag feest v.d. H. Francis cus Solanus. Volle afl. o.g.v., half 7 Lof. Dinsdag feesi v.d. H. Bonaven- tura. Volle afl. og.v., half 8 een H. Mis voor Maria Jansen-v.d. Bosch als lid v.d. Derde Orde, half 8 de Hoogmis ter eere v.d H. Antonius, half 7 Lof. Vrijdag half 8 gez. Requiemmis voor onze overleden medebroeders en familieleden, half 7 Lof en H. Kruisweg. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur Worden gevraagd: 2 schildersknechten 3 jongens voor boerenknecht 2 burgerdienstmeiden 2 keukenmeiden-huish. v. pastorie. 1 keukenmeid voor Venlo 1 burgerdienstmeid voor Deurne 1 bakkersleerling 1 bekwame boerenknecht, moet goed kunnen melken 1 flinke dienstbode (tijdelijk) 1 leerl. auto-monteur 2 j. a.h. vak Biedeh zich aan 1 monteur 4 chauffeurs 5 boerenknechten, 2 timmerlieden 2 werkmeisje 1 timmermansknecht 3 j. a.b. vak 1 boodschapjongen 1 kindermeisje 10 losse arbeiders 1 burgerdienstmeid 19 jaar 1 boerendienslmeid 19 jaar 1 jongen v. boerenwerk 15 jaar Heden overleed, na eene ziekte van eenige maanden, tijdig voorzien van de laatste H. Sacramenten, in den ouder dom van bijna 70 jaar, onze onvergetelijke Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Maria Petronella Ludovica v. d. Bosch Weduwe van Peter Johannes Janssen, geboren te Venray 18 Augus tus 1861 en aldaar zacht en kalm overleden 8 Juli 1931. Wij bevelen de dierbare over ledene in uwe godvruchtige ge beden aan. De bedroefde familie, GRADA CUSTERS- JANSSEN W. CUSTERS en kinderen ANNA VAN DIJK— JANSSEN RICH. VAN DIJK GERARD JANSSEN TRUUS JANSSEN-GRAUS en kind JOH. VAN DEN BOSCH TONY VAN DEN BOSCH- Kempenaars en kinderen Venray, 8 Juli 1931. 45 De rekeningen der leerlingen worden verwacht Maandag 13 Juli. 10 DE RECTOR. Het Toelatings examen zal worden afgenomen Zaterdag 18 Juli, 10.15. 12 DE RECTOR GIE VH.AA Q-X> voor direct 16 a 17 jaar, voor noodhulp. M. Poels—Schaeffers, Groote Straat. Venray. 11 Tuinbouw vereeniging Heide. Aigem. Vergadering ZONDAG 12 JULI om 7 uur, bij O. van Dijck. Trouwe op komst verzoekt Het Bestuur. Mi on Aanv to tot 15 Onze Th. Verloofd: Mies Ter Horst en Antoon Jeuken Leeuwarden, Turfmarkt 11b Venray, Groote Straat 24b 12 Juli '31. 12 ZONDAG 12 JULI na de Hoog- is in het Bondslokaal. Bespreking levering groenten. 14 Het Bestuur. Wegens omstandigheden i .s. DINSDAG mijn j. IN DE RIJP Coiffeur. te Venray aan de Heide, groot 9 H.A., thans in pacht bij Jeuken. Aanv. gewone tijdstippen 1932. Te bevragen bij Michels Rongen, Volen-Venray. 14 Voor of op Donderdag 16 Juli 1931, nam. 7 uur wordt bij Bern. GOMMERS, Oranito-wer ken te MAASHEES, prijsopgaaf ïngewad cki van het binnen- en buiten-verfwerk aan drie woningen gelegen te Maashees en Vier lingsbeek. Beschrijving en voorwaarden verkrijgbaar 50 ct. bij O. F. J. RASKER, 'Bouwkundige te BOXMEER. M P r F Bd- m 'U *t i I F pun d wikk< jr klaatl c [UI bieden 4 pak prirtidho of 2 doos of 1 prima of 2i/« p. 1 01 of 2 pond of 3 pond 4 pond mdprt of 2p. Iel^nsi of li/i pon iel of 10 pak of half pol of 1 groote tze eP C A 1 jen in allóur stoomempe Goederertaan Wed. Sclen, straat gebrrwori zelfde weeier al Stoomvervd Ch< van Fijne Koffii; bek P 5 Fijne Boter Fijne Puddi Thee ZeeppoederPaui Zw. dubbel Voor al dqftiki de; Wij heb voorraad al bons als glas- ikei tiki bo slee kele lein en I arei lederwaren schj tasschen, tasschen en tdo doeken, I; j tl kussensloop n mogelijke ai n, garen Th. De gr< dering Alles moet Een greepj Brui Idem zl Dames-, Profiteer Th. JanJ Aan het] Naaimai taling. ifeui Hi aat Or ue la ten ize H 1 adr BE

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2