ilgem. Vergaderiog Coop. Stoomzuivel- fabriek „Vearaj" Fijne Snijrozen (iemengde Berichten M. Smtts-Poels Dinsdag 30 Juni Landstormer, Kweekerij Camps Onfvangen Peter Hendrix Th. Districten Venray en Helmond zal plaats hebben te Venray op 26 Juli a.s. Afscheid leeraar W. De Haen. Donderdagavond j.l. omstreeks 8 uur liep de groote zaal van het St. Antonius-Patronaat vol belangstel lerden, die den heer W. De Haen wilden huldigen bij zijn afscheid van de Venraysche Handelsavondschool, Bij zijn binnentreden werd de be minde hooggeachte leeraar verwel komd door een lied van vrouwelijke leerlingen en oud-leerlingen, gezongen onder leiding van leeraar J. Van Heyster. De Voorzitter, de heer H. Ver heugen, omgeven van bestuursleden en leeraren, hield een treffende toe spraak, waarin hij de groote ver diensten van den heer De Haen huldigde als leeraar der Handels avondschool. De Venraysche R. K. Middenstand bood den scheidenden leeraar een prachtig bloemstuk aan, Nadat voorlezing was gedaan van hartelijke brieven, ingezonden door \rienden die verhinderd waren te omen, kwam een telegram uit Enge land, van den heer Jean Poels. Een der leerlingen verzocht namens allen den heer De Haen, om als herinnering te willen aanvaarden een mooien radiolcudspeaker. De Directeur van de Handelsavond school huldigde in eenvoudige diep gevoelde bewoordingen den vertrek- kenden leeraar als den degelijken karaktervormer. Tallooze toespraken, alle trillend van genegenheid en dankbaarheid, werden gehouden door leerlingen en oud-leerlingen van de gehuchten, het dorp, Maashees. Overloon enz. De geestelijk-adviseur, kapelaan Strijkers, wees er in een schoone toespraak op, dat de heer W. De Haen zijn gansche leven de leerlingen had opgevoed tot voortreffelijke katholieken. Ten slotte dankte de heer W. De Haen allen in Cen rede, die vanzelf ecnigszins weemoedig klonk, en alle aanwezigen diep ontroerde. De avond werd alleraangenaamst opgeluisterd door muziek van de Mandolineclub. Dit verslag geeft slechts een flauw beeld van wat de avond inderdaad geweest is. Een, zoowel voor den heer W. De Haen als voor alle anderen, onvergetelijke avond 1 Bij de Ruiterclub „Ons Genoe gen" alhier bestaat het plan, om op Zondag 19 Juli een groot Ruiterfeest te organiseeren. De medewerking van de Ruiter club uit Deurne is reeds toegezegd. Onze toevallige uitverkoop gaaf nog door! Profiteert nu van deze zeldzame gelegenheid. Solied schoenwerk, prijzen lager als voor den oorlog. TH. JANSSEN, Henseniusstraat 8, Venray. (Adv.) Op de te Roermond gehou den Bakkerij-tentoonstelling behaalde de heer Joh. Eibers alhier de vol gende prijzen le prijs Krentenbrood, 4e prijs Beschuit, benevens een zilveren me daille voor Candijbrood. Deze bekroonde artikelen werden gebakken in zijn nieuw geplaatste oven, geleverd door de firma Bekker en Co te Roermond. Dinsdag maakten een 60-tal jongens een uitstapje naar Maastricht en Valkenburg. Dat dit uitstapje in den smaak viel, is te begrijpen, doch voor hen, die moesten thuisblijven, was het een teleurstelling. Zou er niets op gevonden kunnen worden, dat volgend jaar alle leerlin gen der hoogere klassen hiervan kunnen profiteeren Bij de schietoefeningen schutterij „Het Zandakker" sprong Zondagmiddag een zware buks plotseling uit elkaar. De schutter P. werd ernstig aan de hand gewond. De oorzaak wordt onderzocht. Gezondheidscommissiën in Limburg. Door den heer Commissaris der Koningin in de provincie Limburg zijn o.m. benoemd tot leden der Gezondheidscommissie, gezeteld te Venray de heeren J. A. L. van Soest, pastoor te Broekhuizenvorst en A. Haegens, bouwkundige te Horst. Uitslag wedvlucht Noyon (Frankrijk), afstand 304 K.M., gehou den door de postduivenvereeniging „De Zwaluw" met jarige duiven. De prijzen werden behaald als volgt le, 13e; 15e en 21e G. Janssen 2e en 6e Gebr. Rutten 3e v. Ooi 4e en 24e E. Vermeulen5e W. Lormans; 7e P. Manders8e, 18e en 19e H. Strijbosch 9e en 23e J. Vermeulen; 10e G. Vissers; 11e en 14e G. v. Dijk 12e P. Kersten 16e en 20e J. Vollebergh 17e J. v. Maris25e J. Kusters. Overduif J. Janssen. Duiven los 7 uur. Aankomst eerste duif 12-28-35, laatste 2-5-49. Uitslag wedvlucht Cbateauroux (Frankrijk), afstand 611 K.M., gehou den door de postduivenvereeniging „De Zwaluw" met oude duiven..De prijzen werden behaald als volgt le St. Servatius 2e Gebr. Rutten 3e en 5e W. Lormans 4e v. Ooi. Overduif Lormans. Duiven los 6,15. Aankomst eerste duif 3—29—19, laatste duif 4—0—7. LEUNEN. Deze week overleed na een langdurig lijden, aan eene sleepende ziekte, het Hoofd onzer Meisjesschool, de Eerw. Mère Tberesita. Zoo is zij dan voor immer heen gegaan, die in enkele jaren tijds de hoogachting van heel Leunen had verworven. Jong, werklustig, doch ingetogen, toegevend en zachtmoedig, Zij heeft gewerkt voor de school van Leunen met haar beste ver mogens. Niet licht moet haar die werkkring gevallen zijn, waaraan zij zich geheel toewijdde, dat zoodra hare krachten gebroken waren en de dood haar voor altijd ontrukte aan allen, die haar hebben gekend en liefgehad. Hare nagedachtenis zal bij ieder in eere blijven. Zij ruste in vrede. MERSELO. Morgen Zondag zal de Fanfare St. Oda alhier bij ge legenheid der kermis een concert geven. Aanvang 6 uur. OOSTRUM. Tot tijdelijk onder wijzeres aan de Bijz. Lagere School te Oostrum is benoemd mej. Verkley, alhier. HORST. Ten gerieve der inge zetenen alhier, is met ingang van Maandag j.l. een telefonische door verbinding tot stand gekomen in hotel Joosten alhier, waardoor een ieder in de gelegenheid is, om ook des nachts van de telefoon gebruik te kunnen maken. HORST. Dinsdag werd alhier de" autotocht ondernomen van ouden van dagen naar Kevelaer. Ongeveer 130 personen hadden zich hiervoor aannemeld, terwijl 22 autobezitters waaronder eenige autobussen, bereid willig hun wagen hadden beschikbaar gesteld. Nadat de deelnemers aan hunne woningen waren opgehaald, verza melden zich tegen half een op het marktplein, waar de auto's werden genummerd en de reis gezamenlijk werd ondernomen via Venlo-Kalden kirchen. Tot de deelnemers behoor den mede, de 2 oudste inwoners dezer gemeente, n.l. de 96-jarige W. Peeters en de 94-jarige H. Rambags, beiden nog een paar zeer krasse oudjes, die nog te voet naar de kerk gaan, de oudste ongeveer 20 minuten ver, en zich nog dagelijks trachten nuttig te maken, door het verrichten van verschillende voorkomende werk zaamheden. Des avonds tegen half 9 arriveerde de karavaan wederom alhier, zonder* onderweg eenigoponthoud te hebben ondervonden. AMERICA. Onder buitengewoon gunstig weer had alhier Zondag het eerste bondsruiterfeest plaats, gegeven door de Ruiterclub St. Martinus. De uitslag was als volgt Versierde wagens optocht F. Weijs, Castenray le prijs J. Heidens, Castenray 2e prijs H. Philipsen, Castenray 3e prijs P. Jansen America 4e prijs. Harddraven zware rassen Heidens Castenray le prijs Titulaer Gcub- benvorst 2e prijs Dinghs Castenray 3e prijs Friezen Castenray 4e prijs. Harddraven lichte rassenStrijbosch Castenray le prijsRambaghs Cas tenray 2e prijs M. Sonnemans Sevenum 3e prijs H. Asselberghs, Leunen 4e prijs. Rennen zware rassen G. J. Wil- mer, Grubbenvorst le prijs M. Cox Grubbenvorst 2e prijs H. Heidens, Castenray 3e prijs L. Joosten Grub benvorst 4e prijs. Rennen lichte rassenG. Lucassen Sevenum le prijsP. Rambaghs Castenray 2e prijsJ. Verheyen Sevenum 3e prijs P. Philipsen Cas tenray 4e prijs. GenkrijdenHendriks Grubben vorstH. Baeten Sevenum. Ringsteken voor dames Gonda Hoex America le prijs Tina Hoex 2e prijs Mina Smulders 3e prijs Anna Heidens Castenray 4e prijs. WANSSUM. Donderdag werd alhier aangehouden de landbouwer V. en zijne dienstbode, verdacht van moord op een pasgeboren kind. Het lijkje werd in een gierkelder gevon den, waar het naar schatting reeds 6 weken gelegen had. OVERLOON. De Zondag alhier gehouden bloempjesdag ten bate van het Verpleeg fonds van het Wit-Gele- Kruis bracht ruim f 20.— op. Zondag 28 en Maandag 29 Juni a.s. zal hier een Missietentoon stelling worden gehouden. Onder de H. Diensten zal een eerw. pater van de orde der Kruisheeren de predi- caties houden over het Missieleven op de tentoonstelling zal hij spreken over de verschillende dingen die tentoongesteld zijn. Aan de ten toonstelling is een groote verloting verbonden en ook mooie attracties. Wij verwachten dan ook zeker een flink bezoek, waardoor men dan zeker de Missie steunt. Door de dames van den Mi^sie-naaikring is besloten om op 5 en 19 Juli in het patronaat alhier op 12 Juli in de muziekzaal te Maashees, telkens des middags om half 4 een tooneeluitvoering te geven. Opgevoerd zal worden het oorspron kelijk familiedrama „Haar Offer". GRUBBENVORST. Na een tijd van 20 jaren in de missie v. China (Oost Mongolië) werkzaam te zijn geweest als missionaris, arriveerde alhier gisteren bij zijn familie de Z.E. Pater Leo Joosten, geboren in deze gemeente. Limburgsche bedevaart naar Lourdes. Donderdagmorgen is de tweede trein uit Maastricht vertrokken met 342 deelnemers. Gister vertrok de ziekentrein met 425 personen, waar onder 320 zieken. Wegen in Limburg. De B. B. N., bond van bedrijfs autohouders in Nederland, heeft zich gewend tot de colleges van dage- lijksch bestuur van verschillende ge meenten tn Limburg, om te wijzen op den minder gunstigen toestand van eenige verkeerswegen in hun gemeente. Gemeenteraad van Weert. De gemeenteraad van Weert be sloot over te gaan tot aankoop van gronden in verband met verschillende verbreedingen van straten. Voorts werd besloten 4 gemeente artsen aan te stellen tegen een salaris van f 300. De raad besloot een overeenkomst aan te gaan met het St. Jans-Gast- huis tot het bouwen van barakken tegen eene vergoeding van 3 ct. per inwoner en per jaar, Kloosterjubilé. 7 September a.s. herdenkt P. Ber- nardus Teunissen O.F.M. stichter en rector van de §t Antoniuskerk in de Huskenskolonie te Heerlen, den dag. waarop hij voor 25 jaar het kleed van St. Franciscus aannam. Doodelyk mijnongeluk. In de mijn „Adolf", te Merksteiu, grenzende aan Kerkrade, geraakte de gehuwde 34-jarige mijnwerker, M, Jansen, onder afvallend gesteente. De dood trad onmiddellijk in. Vrouw in brand geraakt. Op de* sleepboot „Duo Amici", liggend in het Oude Bassin te Maastricht, wilde Dinsdagmiddag de schippersvrouw M. L. M. een kachel aansteken. Zij kwam hierbij echter met hare kleeren in aanraking met het vuur en stond in een oogwenk in lichte laaie. Met ernstige brand wonden overdekt werd de ongeluk kige overgebracht naar het Calvariën- berg Ziekenhuis. Haar toestand doet het ergste vreezen. Helmondsche werkloozon naar Ruurlo. Uit Helmond worden 48 werk- loozen tewerk gesteld op de Rijks werkverschaffing te Ruurlo. Deze tewerkstelling in de provin cie Gelderland is noodzakelijk door het nog steeds zeer groote aantal werkloozen in deze stad (ingeschre ven ruim 1300, waarbij nog onge veer 500 steuntrekkers komen) en in verband met het tekort aan werk verschaffing in Helmond en omgeving. Op de door de gemeente Helmond geschapen werkverschaffing te Liessel werken thans nog circa 140 a 150 werkloozen. Zooals men weet was dit ontginningswerk berekend voor 50 werkloozen gedurende li'ï jaar. Door de noodgedwongen tewerk stelling van een driemaal zoo groot aantal komt het werk in een half jaar gereed (waarvan reeds 3 maan den verstreken zijn). De voorwaarden van uitzending der Helmondsche werkloozen naar Ruurlo komen op het volgende neer Zij verdienen daar gemiddeld een basisloon van f 15, waarbij 20 pCt. toeslag komt, dus f 18. In verband met de werkprestaties van de uitge zonden ploeg (over 't algemeen de beste verdienders der werkverschaf- j te Liessel) zal dit loon zeker hooger worden. Behalve dit loon ontvangen zij f 8 per week per man voor voeding en zakgeld. Voor warme voeding en drank tijdens 't werk wordt f 3.85 van deze f 8 afgehouden. Van de resteé rende f 4,15 moeten zij zelf hun brood enz. koopen, terwijl het overschietende dan als zakgeld beschouwd kan worden. De eigenlijke loonen worden aan de gemeente van uitzending opgezon den ter betaling wekelijks aan de betrokken gezinnen. De t 8 vcor onderhoud staan geheel los van loonen en werkprestatie. De werkloozen worden te Ruurlo gehuisvest in barakken en wel in ploegen van 6 a 7 man, welke een slaapkamer en zitkamer krijgen. De tewerkgestelden meest ge huwden en kostwinners komen om de veertien dagen 2 heele dagen thuis (van Vrijdagavond tot Maan dagavond). In verband hiermee moet op Zaterdag, wanneer ze in Ruurlo zijn, den geheelen dag gewerkt worden. De werkweek bedraagt 50 uren. De reiskosten worden telkens door de overheid betaald. Het werk te Ruurlo bestaat uit het verbreeden en uitdiepen van bestaande waterloozingen van het Waterschap De Berkel en wordt uitgevoerd door de Nederl. Heidemij. Behalve de 48 Helmondsche werk loozen zuilen te Ruurlo 20 Ossenaars en 8 Enschedeëers te werk worden gesteld. Verdronken. Donderdagmiddag is de 21-jarige F. A. van Hattum te Zalt-Bommel bij het zwemmen in de rivier de Waal verdronken. Het lijk is nog niet opgehaald. Op vrije voeten gesteld. De gewezen burgemeester van Dongen, die te Breda in voorloopige hechtenis zat. als verdacht van ver duistering. is op vrije voeten gesteld. Roeiboot aangevaren. Donderdagavond voer de heer N. te Dordrecht met zijn verloofde mej. de B. en een vriendin van deze mej. K. in een roeiboot nabij het Zwijn- drechtsche Veer, toen daar een sleepboot mei sleep kwam aanzetten. Door tot nu toe nog niet bekende oorzaak werd de roeiboot door de sleepboot aangevaren. Het vaartuigje sloeg om en zonk. Van de inzittenden wist de heer N. nog bijtijds een anker te grijpen zoodat men hem kon redden, de beide meisjes echter, die ongeveer 20 jaar oud waren, verdwenen in de diepte. Omstreeks half twaalf zijn haar lijken opgehaald. Kind verbrand. Dbnderdagmorgen had het zesjarig dochtertje van den heer V. uit Bergen op Zoon in een onbewaakt oogenblik kans gezien een doosje lucifers te bemachtigen. Bij het spelen met de lucifers zijn haar kleeren in brand geraakt. Toen er hulp kwam opdagen was het kind reeds met brandwonden overdekt. Donderdagavond was haar toestand hopeloos. Groot- en kleinhandelsprijzen. Zooals bekend, wordt van regee- ringswege door de professoren Polak Kaag een onderzoek ingesteld naar het verloop van de groot- en kleinhandelsprijzen van eenige ver- bruiksartikelen. Het eerste gedeelte van hun rap port, waarin de hoogleeraren als hun conclusie mededeelen, dat de zoo alom verbreide meening, dat de daling van den grondstofprijs niet in voldoende mate in den broodprijs tot uitdrukking is gekomen, door hen in het algemeen onjuist is bevonden, is bereids gepubliceerd. Het hoofdbstuur van den Ned. R.K. Middenstandsbond heeft zich thans tot den minister van Arbeid, Handel en Nijverheid gewend met hèt verzoek, in het verder in te stel len onderzoek speciaal eenige merk artikelen te doen betrekken. Door den trein gegrepen. Woensdagavond heeft op den on- bewaakten overweg van de lijn EnschedéHengelo onder de ge meente Lonneker een doodelijk ODgeval plaats'gehad. De 24-jarige gehuwde Tichelaar uit Lonneker die, nadat hij een motor- trein uit de richting Hengelo had laten passeeren, de spoorlijn wilde oversteken, zag plotsejing, dat uit de richting Enschedé een motortrein naderde. Hij werd door den trein gegrepen en over een grooten afstand meegesleept. Hij is in het ziekenhuis te Enschedé aan de gevolgen over leden. Uit don kersenboom gevallen. Woensdag is door het breken van een ladder de kersenplukker D. W. uit Eist uit een kersenboom geval len. Met een ernstige hersenschud ding en een bekken fractuur werd hij per auto van het Roode Kruis naar het ziekenhuis overgebracht. Zijn toestand is zorgwekkend. R K. Bouwvakarbeidersbond. De Ned. R.K. Bouwvakarbeiders- bond is in het eerste halfjaar van 1931 met ruim 2000 leden toegeno men. Op 1 Januari 1.1. bedroeg het getal leden 26087 en thans 28142. Drie broertjes ouder zand bedolven. Woensdagmiddag waren drie zoon tjes van de familie Roelfsema, te Winschoten, in een zandgroeve nabij de spoorbaan aan het spelen. Plotse ling is een groote hoeveelheid zand omlaag gestort en werden de drie kinderen bedolven. Het oudste jongetje wist zichzelf te bevrijden en holde naar huis om zijn ouders te waarschuwen. Inmiddels was er van andere zijde hulp komen opdagen, waardoor de andere kinderen konden worden bevrijd. De driejarige Jan R. bleek reeds te zijn gestikt, terwijl zijn vierjarig broertje ernstig aan beide beenen was gekneusd. Verduistering door een postambtenaar. Voor de rechtbank te Arnhem stond terecht de ruim 30-jarige A. S. geboren te Wychen, terzake van verduistering van gelden ten nadeele van den Staat der Nederlanden. Als kantoorbediende werkzaam op het postkantoor te Wychen heeft ver dachte in den loop der jaren 1929 en 1930 verschillende inlagen op de Rijkspostspaarbank niet verantwoord de ontvangen gelden, ongeveer f 1350, ten eigen bate aangewend. Reeds eerder in 1922 heeft verd. een aangeteekend stuk verduisterd inhou dende f 320, doch de verdenking viel toen niet op hem doch op een ander, die een tijdlang onschuldig in preventieve hechtenis heeft gezeten. De officier v. Justitie eischte 1 jaar gevangenisstraf. De vrouwenstem wordt lager. De muziekleeraar van een groote Amerikaansche meisjesschool is on- op grond van het onderzoek van een groot aantal stemmen tot de conclusie gekomen, dat de Ame rikaansche meisjes thans altstemmen hebben. De professor is van meening, dat de algemeene verlaging van het register moet worden toegeschreven aan het overmatige rooken van sigaretten en aan de vermoeienis der stemorganen tijdens de voetbalwed strijden. De werkloosheid. Het aantal werkloozen in Duitsch- land is in de eerste helft van Juni verder verminderd. Het aantal bij de arbeidsbeurzen ingeschreven werk loozen bedroeg op 15 Juni 4 mil- lioen, wat tegenover den stand van 1 Juni een vermindering van 53.000 beteekent. In de verzekering tegen de werk loosheid is het aantal ondersteunden kostwinners met 100.000 verminderd tot 1.476.000. Daarentegen is het aantal crisisondersteunden met 4000 gestegen tot 933,000. Het aantal werkloozen in Engeland bedroeg den 15den dezer 2,620,930 hetgeen weer 18.032 meer is dan de vorige week. Het noodweer in Beieren. In Opper-Beieren, heeft een hevig onweer gewoed en is op vele plaatsen groote schade aangericht. De Noordelijke oever van hel Chiem-meer werd door zware hagel buien geteisterd en acht dorpjes liepen belangrijke schade op. Bijna de helft van de oogst vernield en de meeste velden werden onder water gezet. Door den storm werden talrijke boomen ontworteld. Ook een deel van het Inndal en het Wendelstein-gebied hadden van het noodweer te lijden. Rondom Gross-Holzhauzen, Litzl- dorf en Wiechs, aan den voet van den Wendelstein, werd de geheele koren- en ooftoogst vernield. Op sommige akkers bleef geen halm overeind staan. s Avonds, nadat de ergste buien waren overgedreven, brak tegen acht uur opnieuw het noodweer los, waardoor het vernielingswerk werd voltooid. Een denkbeeld van den omvang der verwoestingen kan men zich maken uit het feit, dat Donderdag morgen op de weilanden niet vol doende gras meer stond om voer voor de dieren te snijden. Gedeelte lijk moest het in den bodem gedron gen gras met spaden eruit gegraven worden. Ook aan gebouwen en venster ruiten is schade aangericht. Braziliaunsche stad geteisterd. Volgens berichten uit Rio de Janeiro is de Braziliaansche stad San Luis de Caceres door een wervel storm geteisterd. Tien personen zijn daarbij om het leven gekomen. Er zijn verder 25 gewonden. De stoffe lijke schade is groot. Ongeveer 30 huizen zijn geheel verwoest. Ingekomen en vertrokken personen van 19 tot 26 Juni. INGEKOMEN Th. J. M. Camps, Heide, L 25, van Heerlen M. Th. J. A. Hendriks, dienstbo de, Maasheescheweg 21 van Venlo. F. Bouten, z.b. C 55 van Vier lingsbeek J. M. G. Zwitserlood, onderwijzer, Paterstraat 32, van Venlo H. G, Aben, verpleger, Stations weg 32, van Cuyk VERTROKKEN: W. Lemmens en gezin, landbou wer, naar Oploo-St. Antonis A 72; Chr. C. de Wit, verpleegster, naar Maastricht L. J. Stevens, zonder beroep, naar Helden Heide 841 C M. H. van de Vorle, dienstknecht, naar Sambeek Heide M. Brenninkmeyer, zonder beroep, naar Rotterdam Eendrachtsweg 67. BU26S&UJ2B SÏAÏD YSffBAY van 19 tot 26 Juni GEBOREN Bernard G. P. v. Rijswijck. Merselo Petrus H. F. Cremers, Eindstraat Maria J. H. Vaske, Schoolstraat Johanna Ch. Janssen, Oirlo Anna A.J. van den Berg, Oirlo OVERLEDEN Antonia F. M. v. d. Ven, kloos terzuster, oud 36 jaren, Eindstraat Godefridus Loonen, oud 72 jaren, z.b., Oirlo Bertha A. Odenhoven, oud 3 jaren, Overloonscheweg 1 patient St. Servatiusgesticht 2 patiënten St. Annagesticht. KERKELIJKS DISISTSI Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur kleine congregatie half 3 herhalingscate chismus voor de meisjes, 4 uur H. Familie. In alle H. Missen collecte voorden St. Pieterspenning Na het Lof vergadering Apostolaat des Gebed6. Maandag feest van St. Petrus Paulus, de diensten als op Zondag, kwart na 7 vertrekt van hier uit de kerk de Mariavereeni- ging ter bedevaart naar Oostrum Bij aankomst H. Mis waaronder generale H. Communie en opdracht der nieuwe leden. Dinsdag half 8 besteld jaarg. voor Joh. Dijkmans, 8 uur besteld jaarg. voor Jan Poels. Woensdag half 8 leesmis voor Hendrina Michels, lid der Maria- con<regatie, 8 uur Sol. jaarg. voor Jan Nefkens en Elisabeth Sassen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur besteld taarg. voor de echtgenoote van Martin Wismans. Vrijdag 1ste Vrijdag der maand en vereering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 gestichte leesmis, 8 uur leesmis, 7 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. Zatèrdag komen de jongens der 8e en 9e klas en de meisjes der 5e klas té biechten, half 8 zielen- dienst voor Gerard Poels oud be stuurslid van het Algemeen Arm bestuur, 7 uur Lof. Dinsdag half 7 leesmis v Gerard Poels Woensdag half 7 leesmis voor Gerard Poels, lid der H. Familie. As. Zondag 5 Juli 6 uur eerste H. Mis, 7 uur H. Mis voor de mannen der H. Familie met generale H. Communie, in alle H. Missen collecte ten bate der kerk. Paterskerk. Zondag 5, 6 en 7 uur H.H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek, kwart voor 9 repetitie voor de mannen van het Derde Orde-Zangkoor in het Pa tronaat, kwart over 9 H. Mis en vergadering van de Derde Orde, afd. Mannen. Half 3 vergadering voor de Vrouwenafdeeling. Maandag feestdag van de H.H. Apostelen Petrus en Paulus. De H.H- Missen als op Zondag. Ge nerale absolutie voor de Derde Orde. kwart over 4 gez Vespers. 5 uur Lof. Dinsdag 7 uur half 8 en 8 uur H.H. Missen voor Gerard Poels, als lid van de Aartsbroederschap. Half 8 Hoogmis, half 7 Lof. Donderdag feest van O.L. Vrouw Visitatie. Generale Absolutie voor de Derde Orde. Vrijdag, 1ste Vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus, half 8 Hoogmis, half 7 Lof en acte van toewijding aan het H. Hart. Ondertrouwd Dora van ter Velden en Martin Lemmens Huwelijksvoltrekking 21 Juli a.s. v.m. 10 uur in de Parochiekerk te Venray. Huize „Dora" Stationsweg 8) Venray. Juni'31 (Eenige kennisgeving voor Ven ray en omstreken Voor de vele bewijzen van belangstelling ter gelegenheid van ons Gouden Huwelijksfeest ondervonden, betuigen wij onzen hartelijken dank. van de te VENRAY 's avonds kwart over 7 in het Patronaat. 2! HET BESTUUR. ingedeeld bij Infanterie Oarni- zoen Venlo, opkomst October, wil ruilen met iemand die ingedeeld is in garnizoen Nijmegen. Adres: a. F. Bongers, A 42, Zeeland (N.B.) 13 Op het Se cretariaat der Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Noordelijk Limburg, te Venlo, Parade no. 49, en op de secre- tarien der gemeenten, gelegen binnen het district der Kamer, liggen voor eenieder ter inzage tot 15 Juli a.s. de kiezerslijsten door voornoemde Kamer vast gesteld voor het jaar 1932. OOSTRUM 28 Saamhorren, Kapstokken, Kousjesrekken Handoekrekjes Petroleumstellen enz. Patersstraal 9 pond Gij Z pd. pracl to' pak aard ee 4 pond Oo 4 pak lucifi 2 Dond zoe im 9 reepen K een half po im ons fijne ons pepe ons zwar ids babbel: ons choc ons fijne sterke co me straatbez handvegi rol close sterke sc Doos Belvi van 80 vo ct. le kwaliteit: Afl Kaasjes 20 Kaasjes 40

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2