Gezondheids commissie In8charen van Weivee VEE te weiden W. L. Pullen Limonades en Bieren net Dagmeisje het Verslag Stierhouderij Westerw. Raygras Th. Jaeger, Veuleo nette Dienstbode aette flinke dienstbode Üemengde Berichten Ksamijo Diissïia -Advertentien. Jan Maes Wilhelmina Baeten. Petrus Tacken Maria Maes, openbare vergadering „St. Antonius". Voorradig prima M. Hendriks Beschermfeest H. JOZEF te SMAKT. Gelegenheid om Damestasschen Colliers, Parels Vertegenwoordiger Drink- Voer bakken Vast goed te Tienray. G. A. B. Holtus Ziet onze keurige keuze schoenwerk, in alle kleuren en model len, vooral voor de plechtige eerste H. Communie en Trouwgelegenheden. Grootste keuze, lage prijzen. TH. JANSSEN, Venray. ffll JiilM— Vergun ningsrochton. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter kennis van de vergunninghouders dezer gemeente, dat de vergunningsrechten ingevolge de Drankwet vóór 1 Mei a.s. moeten zijn voldaan ten kantore van den Gemeente-Ontvanger en dat de ver gunningen, waarvoor de verschuldig de rechten vóór dien datum niet zijn betaald, van rechtswege zijn vervallen. - Donderdagavond werd in Hotel de Zwaan alhier aanbesteed het bouwen eener boerderij te Weverslo. voor rekening van den Weled. Heer J. A. Poels alhier. Architect de Heer A. H. Martens. Ingeschreven werd als volgt P. Wijnhoven- f 23400.— Pijpers-Siebers f 21575.— A. Dinghs f 20895.- Gebr. Oudenhoven f 20740. A. H. Maessen f 19839.— Everaerts, Horst f 19739. Arts—Gielen f 19400. Ch. Reynders f 19135.— P. Vollenberg f 19057. Th. Claessen f 19025.- Th. Maessen-Siebers f 18794. H. Vollenberg f 18725.- Verstralen-Oudenhoven 18249. Het bouwen van een woonhuis aan den Statonsweg te Oostrum, voor rekening van den Heer A. Camps, aldaar, is opgedragen aan den Heer Jan Linskens, aannemer te Blitterswijk GEVONDEN een damesring. Inlichtingen Marechaussee's. Maandagavond werd door Nofaris Fluymaekers alhier publiek erkocht het woon- en winkelhuis mi>t werkplaats, bewoond door mej. Wed. J. Sassen aan de Schoolstraat. Eigenaar werd de Heer Piet Bom, Landweerd, voor f 6100 Dinsdagavond had in het Luxor-gebouw alh:er een drukbe zochte vergadering plaats van werklieden, tot vaststelling eener candidatenlijst voor de a.s. gemeente- laadsverklezing. Door de heeren van Boven en Odenhoven werd het woord gevoerd, waarna voor de volgorde der lijst werd gestemd. De uitslag was als volgt I. H. Odenhoven; 2. A. Millen 3. H. van Boven 4. M. Arts5. H. J. van Gerven6. J. van den Munckhof (café „den Engel"); 7 Th. Janssen8. G. Aarts9. J Hoex, (Oostrum); 10. A. Tonen 11. P. van Bergen; 12. P. Coppus 13. H. Vollenberg. De heeren Odenhoven en Millen werden bij acclamatie resp. 1 en 2 gesteld. Lourdesrais voor zieken uit Venray Afgeloopen winter heeft men hier en actie op touw gezet, om het aan i n- of minvermogende zieken moge lijk te maken, met den specialen ickentrein van de Limburgsche i ed^vaart mee te gaan naar het me^st gezegende genade oord ter w.reld van O. L. Vrouw. Zooals eertijds van heinde en verre de kreupelen, de Jammen, de zieken qedrageD werden naar den Grooten Wonderdoener uit Nazareth, zoo vragen thans smeekend de zieken om hen toch te brengen naar Lourdes, het moderne „Heilige Land", door God daartoe uitgekozen om de Moeder van Zijn Zoon te eeren. Evenals Jezus steeds klaar stond om te helpen, troost en opbeuring te schenken, zoo mag Maria thans spreken Komt allen tot Mij, die belast en beladen zijt, en Ik zal u verkwikken. Het Venraysche Lourdescomité verheugt zich dan ook zeer, dat zij door de mildadigheid der ingezetenen van heel Venray in staat is, om meerdere zieken en hulpbehoevenden een troost en genadenrijke reis naar Lourdes te laten maken. De ziekentrein vertrekt in Maas tricht den 26 Juni om twee uur nam. naar Lourdes. Meerdere doktoren vergezellen de zieken en verpleeg sters verzorgen hen. In Lourdes ver blijven ze in het hospitaal en van daaruit draagt men de zieken iederen dag naar de grot en brengt men hen naar de wonderbare bron om er te baden. Den 4 Juli om vier uur nam. is men weer terug in Maastricht. Laten wij er voor bidden dat O. L. Vrouw onze dierbare zieken bijzonder haren troost schenke hen in de wonderbare bron sterke en bij de groote sacramentsprocessie den zegen van haren goddelijken Zoon afsmeeke. De zieken, zij willen ons wel be oven de onaangenaamheden van de verre reis voor ons op te offeren aan Maria en ons bij de grot te gedenken, dan zijn wij rijkelijk be loond. Noord-Limburg bloembollenland In meerdere plaatsen van Noord- Limburg zal dit jaar een proef wor den genomen met de teelt van Gladiolen. De uitgebreide proefneming zal in meerdere plaatsen worden toegepast. Voor zoover thans bekend, wordt een proef genomen te Lottum, Ven ray, Horst (Meterik), Grubbenvorst op de Heijerhoeve, te Velden en Hom. Te Venray zal ongeveer een perceel 2 a 3 H.A. voor deze nieuwe teelt worden bestemd. Venray's Mannenkoor heeft opgehouden te bestaan. In de Woensdag gehouden leden vergadering van Venray's Mannen koor werd besloten over te gaan tot liquidatie van bovengenoemde ver- eeniging. Deze vereeniging heeft bijna 25 jaar bestaan. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de Bijzondere School voor Meisjes, alhier is benoemd Mej. van de Voort te Oostrum. De heer A. H Hilgers te Nijmegen 80 jaar. De Weled. Heer A. H. Hilgers te Nijmegen, viert heden Zaterdag 25 April zijn 80steo verjaardag. De Heer Hilgers was gedurende een lange reeks van jaren Hoofd der Apenbare Lagere School te Gennep, als hoedanig hij eenieders achting en sympathie genoot. De Heer Hilgers deed zich hier kennen als een edel en rechtschapen mensch, die zijn groote gaven naar geest en hart geheel in dienst stelde van de hem toevertrouwde jeugd niet alleen, maar van geheel Gennep. Hiernaast mag met eere gereleveerd worden, dat de 80-jarige van thans een lange reeks van jaren directeur was van de Rijksnormaalschool van Venray, waar honderden uit Noord- Limburg en Oost-Brabant hun op leiding genoten als onderwijzer en waar zij zelfstandig leerden werken, hetgeen zich bij velen later nog de monstreerde in de schitterende car rière, welke zij bij het onderwijs hebnen weten te maken. Dit eenvoudige huidewoord waar mede we nochtans reeds de bekende bescheidenheid van den 80-jarige aetrotseerd hebben, willen wij be sluiten met den hartelijk gemeenden wensch, dat het den Heer Hilgers gegeven moge zijn, aan de zijde van zijne echtgenoote nog vele jaren in de beste gezondheid van een rustigen levensavond te genieten Uitslag der Zondag gehouden wedvlucht met oude duiven door de Postduivenvereeniging „De Zwa luw", vanuit Noyon (Frankrijk). De prijzen werden behaald als volgt: le, 13e, 15e en 20e G. v. Dijck; 2e J. Vollebergh 3e, 4e, 9e, 17e en 18e St. Servaas 5e en 6e v. Ooi 7e E. Vermeulen; 8e G. Janssen; 10e en 19e J. Vermeulen; 11e en 14e Rutten; 12e J. Kusters16e J. Janssen. Aankomst le duif 4-35-4. Laatste 5-1-16. Duiven los 11-15. HOLTHEES. De schutterij O.L. Vr. Gilde zal op Zondag 26 April een onderlinge schietwedstrijd houden op de nieuwe schiethoornen. Door de Fantare zal deze wed strijd worden opgeluisterd. OVERLOON. Van Donderdag op Vrijdagnacht hebben dief of dieven door openschuiving van een raam, kans gezien om bij bakker C. J. binnen te komen. In de winkel werden verschillende bakken, waarin kruide nierswaren zaten na gezien. Ook werd degeldladevan het klein geld beroofd. Door de voordeur zijn de dief of dieven weer vertrokken, want deze stond 's morgens optn. Bij de landbouwer v. M. werd dien nacht een zakje paardenvoer ont vreemd. Van een en ander is aangifte bij de politie gedaan. TIENR AY. Op 17 Mei e.k. hoopt het echtpaar Laemers Moors alhier zijn gouden bruiloft te vieren. HORST. Op een uitnoodiging der vereeniging van Nederlanders te Bruggen werd door het bestuur der Kon. Harmonie besloten, om aldaar bij gelegenheid van het vaandel- wijdingsfeest een concert te geven. C. Cox f. Men meldt uit Mook In den ouderdom van 66 jaar is Woensdag plotseling overleden de heer C. Cox, een der bekendste schilders van de „Piasmolen". Hij genoot een binnen- en buitenlandsche bekendheid als vervaardiger van pastels en heidevelden, schapen en hutjes. TEGELEN. Het internationaal schuttersfeest alhier, te houden bij gelegenheid van het 25-jarig bestaan der schutterij St. Hubertus, zal gegeven worden op Zondag 17 Mei. WEERT. Mede met den in aan vang zijnden nieuwbouw van het Provincialaat der Eerw. Paters Minderbroeders op de Biest, zal worden overgegaan tot verbouwing van de bij het klooster behoorende kerk. Hierdoor zal de kerk vrij aan merkelijk worden vergroot. Met de werkzaamheden heeft men intusschen reeds een aanvang gemaakt. Zeldzaam jubilé. Woensdag herdacht het nog zeer krasse echtpaar Willem Meuffels en Cato Kneepkens te Weert, onder groote blijken van belangstelling zijn 55-jarige echtvereeniging. Oudjes bestolen. Dieven hebben gedurende den nacht een gat gemaakt in den leemen wand van een woning der 83-jarige wed. C., te Doenrade, die met haar 73-jarige zuster, welke blind is, samen woont. Uit een opengebroken kast stalen de dieven 100 gulden. i Duitsche kerkdief gesnapt. Woensdagmorgen bemerkte de pastoor der R.K. Kerk te Schinveld (L.), dat een man zich verdacht op hield achter een der pilaren. Tevens zag de pastoor, dat een der offer blokken geforceerd was. De man zeide daaropdat heb ik gedaan. Hij werd ter beschikking van de politie gesteld. Het bleek te zijn Th. J. wonende te Aken. Woningbouw te Nfjinegen. B. en W. van Nijmegen stellen den raad voor te besluiten tot den bouw van 88 woningen en een winkelhuis aan de Koninginnelaan en omgeving. Van deze woningen zijn er zeven bestemd voor groote gezinnen. De bouwkosten worden geraamd op f 283.000, welk bedrag als voor schot gegeven wordt aan de Woning- vereeniging „Nijmegen". Van Philips naar de A.K.U. Vorige week zijn 36 Philips-gezin- nen te Eindhoven, aangeworven door de Alg. Kunstz. Uniefabrieken, te Ede. In aanmerking kwamen ge zinnen met een groot aantal meisjes. Tegemoetkoming aan wensehen der landbouworganisaties. Bij de Tweede Kamer is ingediend een wetsontwerp tot aanvulling van de leerplichtwet. Het kan thans voorkomen, dat een kind, bij het ontbreken van een achtste leerjaar aan de school voor gewoon lager onderwijs, het zevende leerjaar voor de tweede maal moet dojrloopen, alvorens vrij van leerplicht te zijn. De groote land en tuinbouwor ganisaties hebben aangedrongen op aanvulling der Leerplichtwet in cier voege, dat deze groep van leerlingen van het nogmaals volgen van het zevende leerjaar worden vrijgesteld, indien zij het onderwijs aan de lagere land- en tuinbouwschool gaan volgen. De voorgestelde wijziging door invoeging van een nieuw artikel 7bis strekt daartoe. Drama te Wanroy. In het vreedzame, aan den rand van Brabants Peel gelegen welvarende dorp Wanroy, heeft zich Zaterdag avond een drama afgespeeld, dat men wegens den aard en de omstan digheden, waaronder het zich afspeel de, eerder in een moderne metropool dan in de stille Brabantsche gouwen zou verwachten. Sedert meer dan twintig jaren stond te Wanroy als directeur aan het hoofd der Coöperatieve Stoom- zuivelfabriek de ongeveer 45-jarige heer v. d. V., in zijn omgeving alge meen geacht. Zaterdagavond om streeks half acht is de heer v. d. V. per autobus van een driedaagsche reis teruggekeerd en heeft zich nog de avonduren naar de kippenkooi begeven, om als naar gewoonte voor de kippen te zorgen. Daar schijnt zich een drama te hebben afgespeeld, waarover nog min of meer de sluier der geheim zinnigheid hangt. Vast staat dat de heer v. d. V. een hevigen slag op het hoofd heeft ontvangen, dat zijn lichaam vervolgens met petroleum is overgoten en in brand geraakt. Te ongeveer negen uur des avonds heeft de 20-jarige neef, die tijdens de afwezigheid van den heer v. d. V. het beheer der fabriek heeft ge voerd en ook in het zuivelvak werk zaam is, zich in hoogst overspannen toestand bij den veldwachter aange meld, ongeveer met de woorden „Neem mij maar gevangen, want ik heb mijn oom gedood Dé veldwachter begaf zich terstond naar de fabriek en vond in de directeurswoning den getroffene met bloedende hoofdwonden en ten deele verbrand lichaam. De geneesheer, dr. Arnz te Mill, werd terstond gewaar schuwd en deze heeft de eerste hulp verleend. De heer v. d. V. is echter, na ongeveer 36 uur vreeselijke pijnen doorstaan te hebben, bezweken. De ongeveer 20-jaiige neef werd in hechtenis genomen en gevankelijk naar 's-Hertogenbosch overgebracht. De overleden directeur was onge veer vijftien jaar gehuwd en had twee kinderen. Naar wij vernamen is de echtge noote van den verslagene door den rechter-commissaris ten gemeentehuize aan een langdurig verhoor onder worpen en daarna op vrije voeten gesteld. Omtrent de motieven, die tot de vermoedelijke misdaad hebben geleid, is nog geen klaarheid verkregen. Het vermoeden is gerezen, dat men met een liefdesdrama te doen zou hebben, doch of dit juist is zal nader moeten blijken. De aangehou den neef staat gunstig bekend. De verhoorden schijnen weinig of niets omtrent de toedracht der zaak te willen uitlaten. In de kippenkooi moeten alle sporen van het voor gevallene zijn uitgewischt, terwijl de kleeren van den getroffene verbrand zouden zijn. De Tel. meldt d.d. 22 dezer nader uit Wanroy Het drama dat aan den 46-jarigen v. d. V. het leven heeft gekost, heeft in deze stille plaats groote beroering gewekt, te meer waar het huisgezin gunstig btkend stond. De neef, die thans in het Huis van Bewaring te 's Hertogenbosch in arrest gesteld, was uit Oosterhout overgekomen om tijdens de afwe zigheid van zijn oom de leiding van de zuivelfabriek op zich te nemen. De heer v. d. V. schijnt, op de broedmachine liggend, in brand ge staan te hebben, waarbij hij doode- lijke verwondingen opliep. Toen de politie arriveerde, vond zij het slachtoffer in de huiskamer, welke ongeveer 30 meter van de schuur verwijderd is. De stervende schijnt niet veel meer over de toedracht van het drama te hebben kunnen vertellen en hij bezweek, na nog tot Maan dagavond, onder zwaar lijden, te hebben geleefd. Gerechtshof Den Bosch. Th. Th. en G. Th. kooplieden te Maashees, waren door de rechtbank veroordeeld ieder tot 6 maanden gevangenisstraf terzake dat zij op l2 Oct. 1930 te Maashees gepoogd hebben, A. Keyzers van het leven te berooven, door daartoe met een mes in de eene hand en een gras sikkel in de andere hand. in diens richting te steken en te slaan. Ver dachten werden door anderen tegen gehouden, zoodat zij niet in de gelegenheid waren, Keyzers met het mes of het graszeisje te raken. Ze hadden heel wat herrie gemaakt en ook den politieman gescholden. Verdachten waren voor het ge rechtshof niet ter verantwoording verschenen. De eisch luidde, na getuigenver hoor, bevestiging van het vonnis. Uitspraak 4 Mei a.s. 7000 boeren door de gepoe gearresteerd. Naar de „Osservatore" uit Helsing- fors verneemt, publiceeren alle Fin- sche bladen uitvoerige berichten over massa-arrestaties, die door de gepoe werden verricht onder de Finsche bevolking van Ingermanlaod. Den tweeden dag van het ortho doxe Paascbfeest werden in de dorpen Keltt en Raapi, ongeveer duizend boeren gearresteerd, die onder geleide van een sterk escorte van agenten der gepoe met hun ge zinnen naar het naastbijzijnde spoor wegstation werden vervoerd. Daar werden zij in beestenwagens opge sloten en volgens nader ontvangen berichten vervoerd naar dc bosschen van Moermanski, waar men hen zal dwmgen dwangarbeid te verrichten. In het dorp Mylluaia en in tal Van andere dorpen werden ongeveer twee honderd boeren gearresteerd. Volgens officieele berichten uit Helsingfors bedraagt het totale aantal gearresteer de boeren ongeveer zeven duizend. De massa-arrestatie heeft op de Finsche bevolking van Ingermanland en van Karelié een diepen indruk gemaakt, temeer daar de sovjet- regeering groote detachementen gepoe agenten naar Ingermanland heeft ge dirigeerd. De bezittingen van de gearresteerden zijn onmiddellijk ge confiskeerd en overgegaan in eigen dom van de collectieve boeren bedrijven van die streek. In alle kerken van Finland werden godsdienstoefeningen gehouden, om Gods hulp voor de veroordeelden in te roepen. Volgens de meening van politieke kringen te Helsingfors zijn deze arrestaties bedoeld als antwoord van de sovjetregeering aan de Fin sche regeering op de anti-sovjet- propaganda, die door deze in den laatsten tijd openlijk wordt gevoerd. Autobus door trein gegrepen. Telegrammen uit Rijssel maken melding van 'n ontzettend ongeluk Op 'n onbewaakten overweg heeft 'n locaaltrein een autobus gegrepen, 14 arbeiders werden gedood, 30 gewond. fiUMSSLUO. BÏAHD V25SAY van 17 tot 24 April GEBOREN Peter J. M. Beerkens, Veulen Lambertina M. R. Schreurs, Patersstraat Mathijs J. K. Groenen, Kruitweg Martinus J. van Dijck, Merselo Johannes W. A. Gommans, Oirlo Gertruda J. A. van Mil, Merselo GEHUWD W. J. Linders, 28 jaar, landbouwer en J. M. F. Donders, 21 jaar, beiden te Venray. J. W. Linders, 29 jaar, landbouwer en A. C. Donders, 27 jaar, beiden te Venray. L. J. Rongen, 22 jaar, fabrieksarbei der en G. M. Peeters, 21 jaar, beiden te Venray. S. J. Drabbels, 30 jaar, landbouwer en A. M. A. v. Vechel, 26 j. beiden te Venray. P. J. Geurts, 28 jaar, landbouwer en M. E. Gellings, 26 jaar, beiden te Venray. M. J. Geurts, 34 jaar, landbouwer en H. A. Verschuuren, 29 jaar, beiden te Venray. J. H. v.d. Winkel, 34 jaar, landbou wer te Heythuysen en J. C. Geurts, 30 jaar, te Venray. J. J. Willemse, 29 jaar, landbouwer en F. P. W. Spreeuwenberg, 24 jaar, beiden te Venray. OVERLEDEN A. C. A. Zanders, wed. van P. J. Asselberghs, 80 jaar, Oostrum. P. J. Leijssen, echtg. van P. Cox, 80 jaar, Schoor. M. J. A. Litjens, 21 mnd. Heide. M. J. A. M. Moorrees, 1 week, Lull, 4 patiënten St. Servatiusgesticht. 1 patient St. Annagesticht. voor de meisjes, 4 uur H. Familie na het Lof vergadering Apostolaat des Gebeds. Maandag half 8 jaarg. v. Mathijs Creemers, 8 uur jaarg. 2e klas voor Joh. Janssen en Anna van Vosselen. Na de Mis van 8 uur zullen de Communiekinderen in de kerk zijn om te loten voor de plaatsen en. offeren voor de kaarsen. Dinsdag half 8 Jaarg. voor Ger en Gertr. Niessen, 8 u. leesmis. 9 u. huwelijksmisvoor J. v Gerven en H. Linders. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. 2e klas voor den ZeerEerw. Heer Pastoor H. Hasenakker. Donderdag 7 uur te Veltum H, Mis, halt 8 leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor H. C. Kuipers en A. Haegens, 7 uur Lof tot opening van de Mei maand Vrijdag 1ste der maand en ver eering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 gestichte leesmis, 8 uur leesmis, 7 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. A.s. Zondag 3 Mei pl. 1ste H, Communie der kinderen, om 7 uur worden de kinderen aan de school der Eerw. Zusters afgehaald, half 8 Hoogmis waaronder H. Communie, kwart na 9 kindermis, toegankelijk voor allen, 10 uur de Hoogmis in de Paterskerk, onder de Hoogmis en het Lof collecte voor de behoef tige Communiekinderen. De generale H. Communie, van de leden der H. Familie wordt uitge steld tot den 2en Zondag, 10 Mei. Paterskerk. Zondag 5, 6 en 7 u. H. Missen met onderrichting, 8 u. Hoogmis ter eere v.d. H. Jozef met preek, kwart over 9 H. Mis en vergadering voor de Derde Orde afd. mannen. Half 3 afd. vrouwen. Vernieuwing van pro fessie. Kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag feest v.d. H. Paulus v.h. Kruis. Volle afl. o.g.v., 7 uur Hoog mis ter eere v.d. H. Antonius, 6 uur Lof. Donderdag feestdag v.d. Zal. Bene- dictus van Urbina. Volle afl. o.g.v. Vrijdag 1ste dag der Meimaand toegewijd aan de Allerheiligste Maagd Maria. 1ste Vrijdag der maand, toe gewijd aan het H. Hart van Jezus. 7 uur pl. Hoogmis, om 7 uur Lof met Franciscaansche Rozenkrans en acte van toewijding aan het H. Hart. N.B. Gedurende de Meimaand iederen avond Meimaandoefeningen, op Zon- en feestdagen onder het Lof van 5 uur. Op andere dagen met of zonder Lof om 7 uur. St. Antonius-Patronaat. Laatste Zondag van de maand dus de Spaarbankboekjes inleveren. Er zijn nog enkele boeken van de Bibliotheek niet ingeleverd. Parochiekerk Morgen Zondag om kwart na zes wordt de H. Communie uitgereikt, half 8 vertrekt de Congregatie ter bedevaart naar de Smakt, in alle H. Missen collecte Voortplanting des Geloofs, half 3 herhalingscatechismus Getrouwd s en en die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belang stelling bij hun huwelijk onder vonden. Venray, April 1931. De VOORZITTER van de gezeteld le VENRAY, brengt ter kennis, dat in van WOENSDAG 29 APRIL des nam. 3 uur in het Patro naat te Venray zal worden behandeld van de bevindingen en handelingen der Gezondheidscommissie over het jaar 1930. 32 De Voorzitter, Dr. A. JANS5EN. Leden, die wensehen in te schrijven voor het houden van den stier, kunnen hun biljet in leveren vóór Maandagmid dag 5 uur bij een der be stuursleden, alwaar ook nadere inlichtingen te bekomen zijn. Het Bestuur. 25 ct. per K.O. 10 van den Zondag 26 April 61/2 uur vroegmis; 8 uur H. Mis met preek voor de leden der H. Familie te Boxmeer; Kwart over negen Hoogmis met preek voor de Congreganisten van Venray; 3 uur Lof met preek. op Maandag 27 April. 12 in de Hulst of te Ysselsteyn. Michel Camps, Stationsweg. Ontvangen Draditsort. aan zeer lage prijzen. Aanbevelend, iac. Coenen-Houtackers gevraagd 6ÖD stuks bfste jonge ook in kleinere partijen, te le veren in 't midden van Juni en dan zes weken oud zijnde. Aanbiedingen met prijsopgave onder letters W L aan Bureau Peel en Maas". 15 voor den verkoop van voor Venray en omgeving. 16 Th. Vrinaer. Helmond Biedt zich aan 25 jaar, teger. 1 Juni, ook voor noodhulp. Adres Bureau dezer Courant. Gevraagd voor direct in dienst te treden eenigszins bekend met de keuken H Verheugen. 10 Gevraagd 16—17 jaar Adres Bureau dezer. 9 Steeds groote voorraad alle soorten, alle modellen en.... laagste prijzen. Aanbevelend, Jac. Coenen-Houtackers Notaris tc Horst, zal op Donderdag 7 Mei '31 nam. 4 uur in café van Leuven te Tien ray, ten verzoeke van den heer Th. van Leuven te Tienray en kinderen, publiek verkoopen 1. Een huis, waarin café en win kel, erf en tuin te Tienray, groot 22 80 A. 2. Tuiniersland in de Tienray sche Heide, groot 22.50 A., belend Cuypers en Jacobs. 3. Tuiniersland aldaar groot 23.80 A.f belend Cuypers en Wijnhoven. 4. Bouwland op het Hoogveldje, groot 38.80 A., belend Lamers. 5. Dennenbosch in de Meerlosche Heide, groot 19.40 A. Wordt ook in massa geveild. Aanvaardinggebouwen 1 Juli a.s., voorland (circa 45 aren) en dennonbosch dadelijk en het overige stoppelbloot 1931. 35 Het kantoor van Notaris Holtus te Horst is vanaf 1 Mei a. s. des Zondags gesloten.

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2