f Ongevallen- en Veeverzekering Dankbetuiging. Leesbibliotheek RADIO II N. V. Vulkaan, Gemengde Berichten Ziekteverzekering Afd. LEUNEN. OOSTRUM. Alg. Vergadering Doet Uwe keuze uit deze Wereld-fabrikaten H TELEFUNKEN PHILIPS uit voorraad leverbaar. Groote voorraad Telef. en Philips Radiolampen Teïefunken Service Station| VENRAY GEVONDENEen rijwielplaatje. Inlichtingen Marechaussee-kazerne. GEVONDENEen kinderporte- monnaie met geld. Inlichtingen Gemeentepolitie. - Aan het verslag der jaarver gadering van de Veeverzekering „Eensgezindheid", voorkomende in het Tweede Blad, moet nog worden toegevoegd „Op voorstel van de commissie van comptabiliteit werd besloten, de schatboekjes, welke 14 dagen na datum van premiebetaling nog niet zijn afgehaald, aan huis te bezorgen en het betreffende lid hiervoor 25 cent ophaalloon in rekening te brengen. Ontvangen de heerlijke „EDISON" sigaar, iets nieuws en fijn fabrikaat, in reclame-aanbieding van 50 stuks f 2.—. Sigarenhandel J. Kemps. Op Woensdag 8 April zal de Gemeenteraad van Venray in een openbare vergadering de volgende punten behandelen: 1. Notulen. 2. Kasopname Gemeente-Ontvan ger, le kwartaal 1931. 3. Voorstel van B. en W. tot belegging der waarborgsommen, ge stort door het R.K. Parochiaal Kerkbestuur van St. Gertrudis te Oirlo en der Vereeniging tot oprich ting en instandhouding eener R.K. bijzondere school St. Antonius te Venray-Veulen. 4. Voorstel van B. en W. tot belegging van de waarborgsom, ont- vaagen van het R.K. Kerkbestuur van O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum 5. Aanvrage om vergoeding van het Bestuur van het St. Josephs- gesticht te Venray in de kosten wegens de uitbreiding van de R. K. bijzondere school, deel uitmakende van een niet uitsluitend voor het geven van schoolonderwijs aan het St. Josephsgesticht in eigendom toe- behoorend gebouw, en voorstel van Burgemeester en Wethouders om eene vergoeding toe te kennen, ter wijl het bedrag der vergoeding per jaar zal worden bepaald overeen komstig de wet L.O. 6. Aanvrage van M. Bonants, Smakt B. 18 om eene tegemoet koming in de kosten, verbonden aan het bezoeken zijner kinderen der kerkelijk erkende R.K. bijzondere school te Maashees, gelegen op g ooteren afstand dan 4 KM. van 2ijne woning, ingevolge art. 13 der L O. 1920. 7. Voorstel van B. en W. tot belegging van f 550.— zijnde de opbrengst van de aan A. A. Claas- sens te Venray—Oostrum verkoch ten grond. 8. Voorstel van B. en W. tot belegging van f 5000.— voortsprui- lende uit den verkoop van gronden o.ider verband van le hypotheek. 9. Verzoek van J. van der Ster ren te Wanssum, om schadeloos stelling en vermindering van pacht. 10. Voorstel van B. en W. tot verpachting van circa 5.50 H.A. aan de Kinderen Thoonen; circa 4.50 H.A. aan P. J. Wienen te Overloon en 2.51 H.A. aan Antoon Deenen, Rips, voor 2 jaar tot 15 November 1932, alles gelegen aan het Zwarte Water en van circa 2.58 H.A. aan G. Flinsenherg, voor 6, resp. 12 jaren. 11. Benoeming van vier leden van de schattingscommissie, als be doeld in sub B van Hoofdstuk IX der wet. op de Inkomstenbelasting 1914 wegens periodieke aftreding. 12. Benoeming van vier leden en drie plaatsvervangende leden in het Hoofdstembureau voor de verkiezing van leden van den Gemeenteraad voor den tijd van vier jaren. 13. Voorstel van B. en W. tot het aangaan eener overeenkomst met de instelling van het R.K. Gasthuis te Venlo, tor afzondering en ver pleging van lijders aan besmettelijke ziekten. 14. Voorstel van B. en W. om overeenkomstig art. 5 der Algemeene Voorwaarden aan de Stroomver- koop-maatschappij een terreinrje, eigendom der gemeente, beschikbaar te stellen voor den duur der conces sie, tot het oprichten van een trans formatorhuis. 15. Verzoek van K. Jacobs e.a. tot het zoo mogelijk weren van vreemde danstenten. Waakzaamheid ter voorkoming van bosch- en heidebranden. Burgemeester en Wethouders achten het noodzakelijk nog eens aan te spo ren tot de meest mogelijke waakzaam heid, met betrekking tot het voorkomen en blusschen van bosch- en heide branden. De aandacht zij daarom gevestigd op het navolgende 1. Het is bekend, dat bij een verblijf in de bosschen en de heide, bij droog weer en speciaal in het warme jaar getijde de minste onachtzaamheid de grootste nadeelige gevolgen hebben kan. Het wegwerpen van een nog brandenden lucifer, of van een eindje sigaar of het wegvliegen van vonken van sigaar of pijp, schijnbaar van geen beteekenis, kan brand doen ontstaan en aldus een strafbaar feit opleveren volgens art. 429 van het Wetboek van Strafrecht, waar o. m. een straf van 14 dagen hechtenis of f 100 boete wordt bedreigd tegen dengene, die door gebrek aan de noodige omzich tigheid of voorzorg, gevaar voor bosch- heide-, helm-, gras- en veenbrand doet ontstaan. Het strafbaar feit is ook reeds aanwezig door onvoorzich tigheid met vuur, ook zonder dat nog brand ontstaat. Het rooken in de bosschen en licht brandbare heide is dus in het algemeen absoluut verboden, terwijl ook ten strengste verboden is het, om welke reden dan ook, zonder ver gunning van het bevoegde gezag, aanleggen van vuur in of in de nabij heid van bosschen of heide, hetwelk steeds direct, dus ook al zonder dat brand ontstaat, strafbaar is volgens hetzelfde artikel 429, dat verbiedt op straffe van 14 dagen hechtenis of f 100 boete het aanleggen, voeden of onderhouden van een vuur op zoo korten afstand van gebouwen of goe deren, dat daardoor brandgevaar kan ontstaan. In dit verband wordt er nog met den meesten nadruk op gewezen, dat kinderen niet zonder toezicht in de bosschen of heide mogen verblijven, aangezien de ervaring leert, dat de jeugd zich gaarne onledig houdt met het spelen met vuur, of het doen ont staan van kleine branden, waarvan vaak de gevolgen niet zijn te overzien. Dringend manen wij ouders en ver zorgers aan, in deze hunne groote verantwoordelijkheid wel te beseffen. 2. Wanneer een bosch- of heide brand ontstaan is, moet degene, die zulks het eerst ziet, er voor zorgen, dat daarvan terstond worde kennis gegeven bij den Burgemeester of bij de politie, opdat onverwijld maatrege len kunnen worden genomen om den brand in zijn voortgang zooveel moge lijk te stuiten. Venray, 3 April 1931. De Burgemeester en Wethouders van Venray. O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. VERBOD VAK ROOKEN ter voorkoming van gevaar voor bosch-, heide-, gras- of veenbrand. WAARSCHUWING. De Burgemeester van Venray herinnert de ingezetenen aan het besluit van Burgemeester en Wet houders dd. 11 Juni 1925, waarbij ingevolge het bepaalde bij artikel 429 sub 4 van het Wetboek van Strafrecht, is VERBODEN het rooken in alle bosschen, veen-, turf en heidegronden en tot op een afstand van tien Meter hiervan op alle daardoor, daarin, daarlangs of daarbij gelegen wegen, voetpaden of open plaatsen of terreinen. Dit be sluit is op de wijze, bedoeld in artikel 172 der Gemeentewet, den zelfden dag afgekondigd en onmid dellijk in werking getreden. Aan dit verbod zal zeer streng de hand worden gehouden en bij over treding onmiddellijk proces-verbaal worden opgemaakt. Venray, 3 April 1931. Verbod van loopen in de ^bosschen. De Burgemeester van Venray brengt nogmaals ter algemeene kennis, dat het, met het oog op het groote brandgevaar, verboden is in de gemeentebosschen zich op te houden, Aan de bosschen zijn plaatjes aangebracht «Verboden toegang". Aan dit verbod zal streng de hand worden gehouden en hij overtreding onmiddellijk proces erbaai worden opgemaakt Tegen degenen, die de geplaat ste bordjes mochten verwijderen, verplaatsen of beschadigen, zal met gestrengheid worden opgetre den. Venray 3 April 1931 De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO. OVERLOON. Mej. Nelly Derkx, welke met ingang van 1 April benoemd is tot onderwijzeres te Venray-Veulen en die geruimen tijd hier werkzaam was aan de R. K. Meisjesschool, nam Dinsdag afscheid van de Eerw. Zus ters, onderwijzeressen en van de schoolkindern. Met 'ingang van 1 April is benoemd aan deze school Mej. G. Greefkens, Venray. Door onbekende oorzaak brandde dezer dagen de bij het huis staande schuur met kippenhok van A. J. aan den Peelkant geheel af. Een voorraad stroo en hout gin gen mede verloren. Naar wij vernemen is Moeder Overste uit het Zustersklooster alhier, benoemd tot Overste van een geheel nieuw te stichten Missiepost teAm- bonNed. O. I. Wij wenschen Moeder Overste een voorspoedige reis naar haar nieuw Missiegebied. Op de 1.1, gehouden vergade ring van den Missienaaikring zijn tot bestuursleden gekozen de dames A. Vijgenboom, M. Henckens en D. Verdijk. Besloten werd eentooneel- uitvoering te geven bij de eerstvol gende Missietentoonstelling. Eerw. Zuster Alberta f In het klooster van het H. Bloed te Tienray is op 50-jarigen leeftijd overleden de Eerw, Overste Zuster Alberta (in de wereld mej. Maria Ida Emunds. geb. te Schleiden bij Aken). BLERICK. Dinsdagmorgen had de begrafenis plaats van wijlen mevr. Maria Cath. Hub. Corner, in leven echtgenoote van dhr. F. d Seriêre, welke in 1926 is overleden. Eenige jaren daarvoor mochten zij hun diamanten bruiloft vieren. Mevr. de Seriêre bereikte den leeftijd van bijna 96 jaar, zij werd nl. geboren 2 Mei 1835. STEYL. Volgens opgave der laatste volkstelling van 1 Januari telde Steyl in totaal 1495 klooster bewoners, verdeeld als volgt Missiehuis St. Michaël 753, Kloos ter Dienaressen van den H. Geest (Missiezusters) 467, Klooster Diena ressen van den H. Geest (Slotzusters) 85, St. Josephsklooster (Zusters van de Goddelijke Voorzienigheid) 190. Als men nu weet, dat het eigen lijke dorpje Steyl, hetwelk onder de gem. 'Tegelen ressorteert, nauwelijks 1300 inwoners heeft, komt men tot het eigenaardige resultaat, dat Steyl meer kloosterlingen telt, dan dorps bewoners. Derhalve wordt Steyl niet geheel ten onrechte een kloosterdorp genoemd. De tramlyn Meyel-Deurne. De minister heeft goedgekeurd het plan van de directie der L.T.M. om de lijn Meijel-Deurne met ingang van 15 Mei op te heffen, daar dit gedeelte der lijn voor personen- en vrachtvervoer niet rendabel blijkt. Het goederenvervoer tusschen Deurne —Neerkant zal voorloopig nog blijven bestaan. R. K. Noonl-Limburgsche Turnkring. Zondag 29 Maart hield bovenge noemde kring te Roermond in Hotel Kissels een bestuurs- en ledenvergade ring. Van deze laatste vergadering geven wij hieronder een beknopt verslag. Bij de opening heet Voorzitter Brouwers allen hartelijk welkom en zeer speciaal de nieuw aangesloten vereeniging Hout-Blerick. Verder wordt medegedeeld, dat pogingen aangewend zullen worden om een viertal vereenigingen te be wegen lid van de Kring te worden. Na voorlezing worden de notulen der vorige vergadering onveranderd goedgekeurd. Bij bespreking over het a.s. Kringfeest bleek dat de vereeni ging „Leonidas"Tegelen, welke reeds op een vorige vergadering de orga nisatie was toegewezen, de datum hiervan bepaald had op 17 Mei a.s. Naast diverse gymnastiek-nummers zullen ook athletieknummers op het programma prijken. Bij de kring heb ben deze wedstrijden volle belang stelling en daar we Tegelen als goede organisator kennen, beloven deze wedstrijden een algeheel slagen. Als het punt Stedenwedstrijden Heerlen en Venlo aan de orde kwam, bleek men over deze laatste niet geheel en al tevreden. Men besprak deze questie lang en breed en besloot op de eerst volgende vergadering de afvaardiging voor 1932 nader te regelen. Nadat de voorzitter nog eenige inlichtingen verzocht aan de afge vaardigden uit Tegelen, betreffende hun verzoek om adhaesiebetuiging, werd de vergadering met den Chr groet gesloten. De vergadering kenmerkte zich door een opgewekte en vriendschap pelijke stemming. Mgr L. Schrynen. Naar de Msb. bij informatie aan het Bisschoppelijk Paleis te Roermond Donderdag vernam, blijft de beter schap van Z* H. Exc. Mgr. L. Schrijnen. Bisschop van Roermond, aanhouden. De toestond van Mgr., die iederen dag eenige uren het bed verlaat, is zeer goed. Traralyn Roermond—Sittard. De L. T. M, heeft, naar de L.K. meldt, na langdurige onderhandelin gen de beschikking gekregen over de gronden (nabij viaduct Sittard) noodig voor het laatste gedeelte van de tramlijn Buchten—Sittard. Dezer dagen had de officieele opdracht plaats, zoodat de totstandkoming van de verbinding Roermond—Sittard thans is verzekerd. De roofmoord te Cuyk. De rechtbank te 's Hertogenbosch deed Donderdag uitspraak in de zaak van den roofmoord te Cuyk. Op 30 Juni van het vorige jaar werd de zwerver B. Tap vermoord in een schuur. Als verdacht van de zen woord hadden terecht gestaan de zwervende dichteres B. M. en de 58-jarige zwerver D. van D. De rechtbank veroordeelde beide ver dachten tot 8 jaar gevangenisstraf met aftrek van preventieve hechtenis. De eisch van het O. M. had geluid tegen van D. acht jaar en tegen vrouw M. 12 jaar gevangenis straf. De Maas by Grave. Na een tijdperk van bijna zes maanden, namelijk sinds 9 October 1.1., is thans op de Maas bij Grave de normale toestand weer ingetreden. Zeldzaam lang heeft de abnormale toestand geduurd, maar nu is de situatie, nadat ook de loozing der groote hoeveelheden binnenwater werd verricht, zóó, dat de stuw nabij Grave weder haar werking heeft kunnen aanvangen. Doodelyke val. De 69-jarige metselaar de K., te Princenhage, die Woensdagmiddag bezig was met het afbreken van een tuinkamer bij notaris Esser, viel van ongeveer 3 meter hoogte en kwam met zijn hoofd op een hoop steenen terecht. 's Namiddags om 4 uur is hij aan de gevolgen overleden. Botsing tusschen auto en tram. Woensdagmiddag reed de zware vrachtauto van de bierbrouwerij De Valk te Eindhoven, op de Mooksche baan, onder St. Anna bij Nijmegen tegen de Maasbuurtstromtram aan. De chauffeur van den auto bleek door de zon verblind te zijn en door de tram verrast te zijn. De zware vrachtauto, geladen met hiertonnen, kantelde en werd geheel ingedrukt en vernield. De chauffeur, die in den stuurstoel zat. bleef, wonder boven wonder, geheel ongedeerd, De tram kreeg eenige schade en kon doorrijden. Chauffeur overrompeld. Drie jongelui, die blijkbaar van een fuif afkwamen, deden Woens dagmorgen in de vroegte, in de omgeving der Molenstraat, te Nij megen, in hun brooddronkenheid plotseling een aanslag op een chauf feur, die daar met een Dodge stond. Een van hen hield den autobe stuurder een soort revolver voor en dreigde te zullen schieten, wanneer deze niet gauw den wagen verliet. De chauffeur, die als één man tegenover drie stond, zag al gauw in, dat verzet niet zou baten. Hij moest den wagen dan ook aan de drie overmoedige „jongelui" overlaten. Dezen zetten dadelijk den motor aan, om naar Kleef te rijden. De eigenaar van den wagen, een garage houder. ijlings gewaarschuwd, zette met de politie het drietal na, dat spoedig achterhaald werd en weder moest uitstappen. En dat deden zij gewillig. Of zij het als een Aprilgrap be doeld hadden Er is in ieder geval toch proces verbaal tegen hen opgemaakt. Drama te Naaldwyk. Donderdagmorgen werd mej. v. L. te Naaldwijk wakker door zware hoofdpijn en benauwdheid. Ze nam een sterke gaslucht waar en met moeite kon ze de straat bereiken, waar ze de buren waarschuwde. Het geheele huis bleek vol gas te zijn, dat vooral uit het beneden-slaap vertrek kwam. De deur dezer kamer waarin de echtgenoot van mej. L. slaapt, was gesloten. Door het ver breken van een ruit aan de straat, kon men deze' kamer betreden. Daar vond men het lijk van den man voor de deur liggen. Intusschen had ook de vrouw het bewustzijn verloren. Het bleek, dat het gas tot in de bovenverdieping was doorgedrongen, waar het de slaapkamer van de vrouw en van zeven kinderen, vari- eerend in leeftijd van 5 tot 13 jaar, had bereikt. Deze kinderen waren alle in meer of mindere mate be wusteloos. Dokter van Schie, die door de buren was ontboden, is het na ge- ruimen tijd mogen gelukken de levensgeesten bij de vrouw en kin-< deren weer op te wekken. Bij den omstreeks 40 jarigen man was dit niet meer mogelijk. De man, die in den laatsten tijd aan zwaarmoedigheid leed, was Woensdagavond omstreeks 10 uur naar zijn slaapkamer gegaan, waar hij de stop van de gasleiding in zijn kamer heeft afgedraaid. Het gas stroomde dus in hevige mate door het geheele huis, hoewel de man nog zooveel mogelijk de kieren van de deuren had dichtgestopt. Het gas was zelfs waarneembaar in de woning naast het pand ge legen. De toestand van de vrouw en de kinderen is weer gunstig. Dierenmishandeling. Van de Belgische grens is Woens- g een uit Utrecht afgezonden wagon met paarden naar Roosen daal teruggezonden, wegens overbe lasting van den wagon. In den wagen voor tien dieren bestemd bevonden zich 17 paarden, waar van één reeds was vertrapt en vijf andere meer of minder ernstig waren verwond. Het cadaver van het dood getrapte dier is onder politietoezicht begraven, terwijl de gewonde dieren eveneens uit den wagen zijn gehaald, Zoowel de afd. dierenbescherming als de politie hebben zich met de zaak bemoeid, zoodat proces-verbaal volgde. Wering van vreemde ardeiders in België. Het Ministerie van Binnenlandsche Zaken brengt hiermede ter algemee.- ne kennis, dat sedert 15 Maart 1931, Nederlandsche arbeiders, die in Belgie handenarbeid wenschen te gaan verrichten, daar te lande niet zullen worden toegelaten, tenzij zij voldoen aan de volgende voorwaar den Zij moeten door tusschenkomst of ten overstaan van een Belgisch diplomatiek of consulair ambtenaar een schrittelijk verzoek richten tot de Administratie der Openbare Veiligheid te Brussel, om vergunning tot het verrichten van den door hen begeerden handenarbeid. Bij dit verzoek moeten worden overgelegd; 1. een arbeidscontract op hun naam, geviseerd door het Ministerie van Nijverheid, Arbeid en Sociale voorzorg te Brussel 2. een bewijs van goed gedrag, hetwelk moet vermelden ot en zoo ja welke veroordeelingen belangheb bende in de laatste vijf jaren heeft ondergaan. Werd hij nimmer ver oordeeld dan moet dit eveneens uitdrukkelijk vermeld worden. 3. een geneeskundige verklaring, opgemaakt door een daartoe van Belgische zijde aangewezen genees heer en inhoudende, dat belangheb bende niet lijdende is aan een besmettelijke ziekte of, een ziekte, die zijn opneming in een hospitaal zou kunnen noodig maken. Wordt het verzoek ingewilligd, dan ontvangt belanghebbende de vereischte vergunning door tusschen komst van den Belgischen conculai- ren ambtenaar, wiens hulp hij inriep, Van de uitreiking van bedoelde vergunning wordt een proces-verbaal opgemaakt, waarvoor belanghebben de een bedrag van 2 goudfranken verschuldigd is. Vreemde arbeiders, die zich naar België begeven zonder in 't bezit te zijn van bovenbedoelde vergunning, worden aan de grenzen geweerd. Groote brand. Volgens een bericht uit Memel is Donderdagmiddag in het plaatsje Plungjauy een brand uitgebroken, die tengevolge van een krachtigen wind, spoedig een grooten omvang aannam, zoodat reeds 209 uit hout opgetrokken huizen in de vlammen zijn opgegaan en ongeveer 200 ge zinnen dakloos zijn geworden. De brand duurt nog voort. De brandweer uit Memel werd terstond ter hulp geroepen, doch bleef on derweg in de sneeuw steken, zoodat zij geen hulp konden verleenen. Weer een moord om verzekeringsgeld. In het dorp Aesch bij Bazel werd een jonge man gearresteerd, die eenige dagen geleden zeide, dat zijn vrouw, terwijl zij in de rivier, de Birs, aan het visschen was, uitgleed, in het water viel en verdronk. Thans is echter gebleken, dat de man zijn vrouw eenige dagen gele den voor een hoog bedrag had ver zekerd. Mooie sorteering KERKBOEKEN Firma vun den Munckhof Ingekomen en vertrokken personen van 27 Maart tot 3 April VERTROKKEN: P. G. M. Huyben, verpleegster, naar Roosendaal, v. Gilselaan 106 A. M. J. Jacobs, zonder beroep, ^aar Tilburg, Heuvelstraat 9. G. M. van de Ven, verpleger, naar Mierlo, Helmondsche weg 11 G. Fr. van Gerven, tuinier naar Venlo, Langstraat 96. B. E. Meijer, z.b. naar Amster dam, Museumplein. J. H. Beulen, id. naarMaasniel A. H. H. Lenssen, dienstbode, naar Wanssum. J. A. Lensen, dienstknecht naar Roermond. P. J. M. van Zwamen, dienst bode, naar Venlo, Oude Markt 16 A. C. H. H. van Zwamen, dienst bode, naar Venlo Lomstraat 24. BtJBaSKUJ&S STAID VEÏÏBAY van 27 Maart tot 3 April GEBOREN Herman P. J. Op 't Veld, Oirlo Thomas J. M. Michels, Gr. Markt Henri W. J. Strijbos, Castenray Peter J. L. Arts. Oirlo Hendrikus M. A. Koonings, Ysselsteyn OVERLEDEN Hubertus L. Zeegers, wed. van H. J. Raemakers en J. Janssen, 72 jaren, Schoolstraat. Arnoldina Michiels, wed. van P Jans, 69 jaren, Smakterweg Beatrix Domges, echtgen. van P. J. Philipsen, 75 jaren, Lang straat. Petronella G. W. Gusters, onge huwd, 39 jaren, Groote straat Martinus Diktenzee, echtgenoot van G. van Hoof, 54 jaren, Hiept 1 patiënte St. Annagesticht 3 patiënten St. Servatiusgesticht Burgerlyke Stand Maasliees-0 vertoon. Geboren Gerard Joseph Marie, zoon van P. F. Kersten en M. P. Asselbergs, Holthees Johannes Wil helmus Joseph, z. v. J. H. v. d. Ven en J. Th. Cox, Holthees Maria Geertruda Antonia, d. v. P. M. Arts en W. Meijer, OverloonMatheus Johannes Marie, z. v. W. H. M. van Bommel en A. J. W. Arts, Overloon; Margaretha Johanna Martha, d. v. G. J. Kersten en A. M. J. Geurts, Holthees. Overleden Johannes A. Lichte- veld, 74 jaar, Overloon. Hendrikus Cremers, 78 jaar, Over loon. Kindermis, om 10 uur de Hoogmis, om half 4 de Vespers. Maandag 2e Paaschdag, de diensten als op Zondag. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Jac. Verhaeg en ouders, 9 uur lijkdienst voor Nella Custers. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur uitvaart voor Nella Custers, half 9 lijkdienst voor Mart. Diktenzee. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 uitvaart voor Mart. Diktenzee, 8 uur besteld Jaarg. voor de overl. familie Wouters—Cox. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Helena Poels. Zaterdag 7 uur Lof. Paterskerk. Morgen Zondag Hoogfeest van Paschen, 5. 6 en 7 uur H. Missen, 8 uur pl. Hoogmis. Kwart over 4 pl. Vespers, 5 uur pl. Lof. Generale Absolutie voor de Derde Orde. Maandag 2e Paaschdag de H. Missen als op Zondag, 8 uur Hoog mis, kwart over 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag 7 uur Hoogmis, 6 uur Lof. Vrijdag 7 uur Hoogmis, 6 uur Lof. A.s. Dinsdag kwart voor 9 in de Parochiekerk uitvaart voor Petronella Custers. De Tertiarissen worden dringend verzocht deze uitvaartdienst bij te wonen. Vrijdag om half 8 H. Mis voor Petionella Custers. St. Antonius-Patronaat. Op den eersten Paaschdag moet men niet op het Sportterrein komen. Geen Patronaat. Auwsiairsiüvuisikh Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig ge duldig verdragen ziekbed, voor zien van de H. H. Sacramenten der Stervenden, onze geliefde Dochter, Zuster en Schoonzuster Nella Custers, in den ouderdom van 39 jaar. M. CUSTERS GERTRUDA NEETESON- CUSTERS JOS. C. M. NEETESON Venray, 31 Maart 1931. De begrafenisdienst zal plaats hebben op a.s. Dinsdag 7 April om 9 uur in de Parochiekerk St. Petrus Banden te Venray. 30 Bij haar terugkeer uit het Gasthuis te Venlo, brengen on dergetekende en hare kinderen hierbij hunnen harlelijken dank voor de vele blijken van deel neming, welke zij mochten on dervinden bij het smartelijk ver lies en bij de begrafenis van hunnen geliefden Echtgenoot en Vader. Een extra woord van dank aan allen die ons, hetzij op de plaats van het ongeluk, hetzij op andere wijze, hebben bijge staan. 26 Wed. Jan Swinkels en kinderen R. K. Parochiale Wegens het Hoogfeest van Pa schen zal de Leesbibliotheek a. s. Zondag gesloten zijn en in plaats daarvan geopend zijn op Paasch- Maandag op de gewone uren. Op Zondag 12 April a. s. zal de Bibliotheek gesloten worden en worden de houders van toeken be leefd verzocht, alsdan alle boeken terug te bezorgen. 20 Namens het Bestuur, H. JACOBS, Bibliothecaris. SSaSlLZJKS DI1I8TU Parochiekerk Morgen Zondag Hoogfeest van Paschen. De eerste H. Mis om 6 uur, om 7 uur H. Mis voor de mannen der H. Familie met generale H. Com munie, om 8 uur H, Mis, om 9 uur A.s. Dinsdag en Woensdag premiebetaling der Ongevallen- en Ziektever zekering ten huize van den Se cretaris. Tevens dan opgave van per- soneelverandering. 20 DE COMMISSIE. op Paaschmaandag na de Hoogmis om 11 uur, in café MAAS. Trouwe opkomst verzocht. 17 Het Bestuur.

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2