41gem. VirgaderiDg Paarden-venekeriDg W. van Ham Serradella-, Gras- en Klaverzaden RADIO I N. V. Vulkaan, Ruwe en Roode Handen door koude, door schoonmaak of ander werk, Qemengde Berichten kerkelijks dienste» ei Dankbetuiging Algem. Verjadering Stierhoiiderij tuinen en bloem perken, Voorradig M. Hendriks Doet Uwe keuze uit deze Wereld-fabrikater. TELEFUNKEN PHILIPS uit voorraad leverbaar. Oroote voorraad Telef. j en Philips Radiolampen Telefunken Service Statlon| VENRAY moet men vooral 's avonds inwrijven met Purol, dan zijn ze reeds den volgenden morgen weer gaaf en zacht. Bij Apoth. en Drogisten. Purol in doozen van 30, 60 en 90 ct vg R. K. K. afd. Venray en Heide ■fgesteld worden tot Zondag 29 'aart. De volgende week opioepings- dvettentie in ons blad. De groote voorjaarszending fornuizen is wederom aangekomen ij A. H. de Haen, daar is de rootste sorteeriDg bij lage prijzen. (Adv.) GEVONDEN2 rijwielplaatjes a rozenkrans in étui. Inlichtingen larechaussee-kazerne. Maandagavond werd Fr. B. Ihier tusschen Castenray en Horst ,oor een vrachtauto aangereden, waarbij hij verwondingen aan het oofd en handen bekwam. Zijn ij wiel werd totaal vernield. B. was ioor het licht van beide auto's ver- })ind geraakt. Aan wie de schuld Gister werd ten Raadhuize tIhier aanbesteed het vervoeren van j00 M3 grint vanaf Maashees naar Je Wanssumsche weg. Laagste inschrijver Jan Huisman ■/oor f 1.04 per M3. Ingeleverd werden 10 inschrijvings- oiljetten. Door den Heer G. Kupers alhier is aangenomen het dagelijks eervoeren van werkloozen van Hel- nond naar de Peel nabij Helena veen. Bij de gehouden aanbesteding van het stucadoorwerk in het nieuwe gymnasium alhier, is dit werk opge dragen aan Gebr. Creemers alhier. De Rijwielhandel POELS JANSSEN maakt u er even op artent, dat zijne collecties voor het a.s. seizoen gereed staan. Wanneer u een degelijk entevens Jegant rijwiel zoekt, in prima uit voering en niet te duur, loopt dan ens bij hem binnen en bezichtigt e modellen. Zij zullen het zeer op prijs stellen erwijl u zich tot niets verplicht. (Adv.) CASTENRAY. In het bijzijn van eenigé leden van het hoofdbestuur erd hiér een Boerenbond opgericht, als onderafdeeling van den L.L.T.B. Reeds 57 leden traden tot deze vereeniging toe. Het bestuur werd gekozen als volgtP. J. Steeghs, (Voorzitter), P. M. Dinghs, P. Duy- io>rs, L. H. v. Osch en B. Vullinghs. }e controle-commissie zal bestaan it de heeren L. Peters, H. Philipsen en W. Thielen Tot zaakvoerder-secretaris werd enoemd H. Kuijpers. De vereeniging is reeds in werking etreden op 17 Maart. De statuten uilen ter Koninklijke goedkeuring /orden opgezonden. OVERLOON. Toen de arbeider i. M. van een wagen stroo wilde springen had hij het ongeluk met zijn oet te blijven hangen, zoodat bij wam te vallen en een voet brak. r. R. verleende geneeskundige hulp. Door onze Fanfare is besloten m 2e Pinksterdag deel te nemen an het muziekconcours te Zaltbom- nel en wel in de 1ste afdeeling. De repetities hiervoor zijn reeds i vollen gang. Zondag a.s. zullen hier een im 20-tal jongens en meisjes hun plechtige eerste H. Communie doen. Door de leden van de R. K. Verkliedenvereeniging alhier, zal ondagmiddag een bedevaart ge- juden worden naar de Smakt. De 1 den worden verzocht om één uur op de aangegeven plaats aanwezig zijn. H. HOLTÜS. Opvolger van Notaris Esser. Bij Koninklijk besluit van 14 Maart .931 is benoemd tot notaris binnen bet arrondissement Roermond, ter standplaats de gemeente Horst. H. G. A. B. Holtus, candidaat-notaris te Blerick. De heer Holtus werd geboren te *ïrnhem in 1882. Hij slaagde in 1912 oor candidaat-notaris, en vond toen slaats op een notaris-kantoor te .rnhem. Kort daarna werd hij can üdaat-notaris te Valkenswaard be- uoemd. In 1928 werd hij adjunct-inspec- :eur, daarna inspecteur der belastingen te Oldenzaal. Vijf jaar geleden werd lij benoemd tot candidaat-notaris e Zevenaar. Hij bleef daar slechts £en half jaartoen werd hij candi daat-notaris op het kantoor van aotarls Verheggen te Blerick. SEVENUM. Uitslag aanbesteding een boerderij, te bouwen op den I Kronenberg, voor rekening van de heeren Gebr. Seelen alhier, is als volgt L. Janssen, Sevenum f 8007 Wijnhoven, Sevenum f 8063 J. Janssen, Sevenum f 8106 L. Verhaeg, Sevenum f 8272 Gebr. Keizers, Horst f 8278 v.d. Homberg. Sevenum f 8300 J. Keizers. Horst f 8320 A. Franssen, Sevenum f 8325 Maas, Blitterswijk f 8395 J. Peeters, Horst f 8530 Het werk is aan den laagsten in schrijver gegund. Noord-Liinburgsche Schuttersbond Zondag a.s. 22 Maart verplichte vergadering voor den Kring Noord- Limburgsche Schuttersbond, 's nam. 4 uur in café Leo Hanzen te Seve num. Daar er 10 belangrijke punten op de agenda staan, verwacht men aller opkomst. Eet meer eieren Het lijkt er op, dat wij na den vleeschoorlog thans ook een eieren- oorlog zullen krijgen. Op de Coop. Veilings vereeniging aan de Havenstraat te Venlo werden Dinsdag niet minder dan 2.200.000 eieren aangevoerd. De prijzen voor prima eieren varieeren omstreeks 4 cent per stuk. Pastoor J. Klinkum f. Dinsdagmorgen werden de bewo ners van Horn opqeschrikt dooi het ontstellende bericht, dat hun ziele- herder de eerw. heer Pastoor J. V. E. Klinkum, plotseling aan een hart verlamming was overleden. Pastoor Klinkum, die zeer bemind was bij zijn parochianen, bereikte den ouderdom van 64 jaar. Hij werd in 1892 priester gewijd en was sinds 1916 te Horn, waar hij met stichten den ijver zorgde voor de belangen zijner parochianen. BUDEL. Wegens ongedekt ver voer van een partij suiker werd Dinsdag hier door de Rijksambte naren de vrachtauto der firma M. uit Helmond in beslag genomen. Ook de suiker werd natuurlijk verbeurd verklaard. Diamanten priesterfeest. 25 Maart viert de nestor der Lim- burgsche geestelijkheid, de Z. E. Heer J. C. Eygelshoven, pastoor te Noorbeek, zijn diamanten priester feest. Hij werd in 1871 op den feestdag van O. L. Vr. Boodschap priester gewijd door Mgr. Paredis. Een paradijs voor zakkenrollers. Bij de politie te Heerlen werd aangifte gedaan door een drietal vrouwen, dat zij op de vrije markt waren beroofd respectievelijk van een portemonnaie met f 50, één met f 5 en een m?t f 17,50. Het is onbe grijpelijk, als men ziet hoe de meeste vrouwen hun beursjes zoo maar los boven op hun mandjes of taschjes leggen, dat er nog niet veel meer gestolen wordt, het is als het ware een uitnoodiging tot stelen. Een vrouw nam van één der kramen een pijp weg, gaf die aan een jongen die er hard mee wegholde, die regelrecht in de armen liep van een anderen koopman, die het feit had gezien. Bovendien werden er valsche dubbeltjes van verzilverd karton uitgegeven. De politie doet naar al deze dingen onderzoek, doch zoo lang de vrouwen hun beursjes niet beter bewaken, zal er nog wel meer gestolen worden. Goede vangst van de politie te Heerlen. De politie te Heerlerbaan hield Woensdagnacht twee mannen aan, die met takken onder den arm in de richting Heerlen gingen. Bij nader onderzoek bleken het te zijn de Duitschers L. en H. die niet in het bezit waren van de vereischte papieren. Verder bleek, dat L. een valsche pas had en dat zijn portret overeen kwam met het signalement van een beruchten inbreker die gezocht wordt in verband met een inbraak te Bruns- sum. L. is een goede bekende der politie. Hij wordt nog van verschil lende andere diefstallen verdacht. De Duitscher H. heelt bekend diefstal te hebben gepleegd te Spek- holzerheide. Beide verdachten worden naar Maastricht overgebracht. Doodel|jk ongeluk. Te Bleijerheide (gemeente Kerk- rade is Dinsdagavond een 3i/i-jarig zoontje van den mijnwerker W. door een bestel-auto van de firma S. uit Heerlen aangereden. De knaap bekwam ernstige verwondingen en werd per auto naar het ziekenhuis overgebracht. Onderweg overleed 'l knaapje reeds. Den chauffeur treft geen schuld Door een vrachtauto overreden. Te Helmond is in de Heistraat de 21-jarige mej. v. d. Heijden door een vrachtauto gegrepen en over reden. Het slachtoffer is in levens gevaarlijken toestand naar het St; Antonius-Gasthuis overgebracht. Moord te Cuyk. Opnieuw stond Donderdag voor de rechtbank te 's Hertogenbosch terecht de 58-jarige zwerver D. van O., verdacht van den moord op B, Tap te Cuyk, omtrent welke zaak een nieuw onderzoek was bevolen. Nadat verd. zijn verklaringen had gehandhaafd en eenige deskundigen gehoord waren, eischte het O. M. opnieuw 8 jaren gevangenisstraf. Voorts stond weder terecht B.M. zwervend dichteres, tegen wie de eisch terzelfder zake 12 jaar gevan genisstraf was. Zij hield vol, dat zij geen afspraak met van D. gemaakt had, dat van D. Tap met een ijzer geslagen had en dat zij, toen deze in de sloot lag en hevig leed, uit medelijden hem den genadeslag had toegebracht. Ook hier handhaafde het O. M. zijn eisch. Staking. Te Nijmegen is Woensdag een staking uitgebroken bij de stucadoors- firma van de Waarden en de Bruijn. Het werk ligt stil. Het conflict is ontstaan wegens een meeningsverschil over het verstrekken van z.g. vacan- tiebonnen. Deze Voorjaarsbeurs drukker dun de vorige. In een onderhoud, dat de Msb. had met den secretaris-generaal van de Ned. Jaarbeurs, den heer W. Graadt van Roggen, vertelde deze, dat er op de voorjaarsbeurs, welke thans te Utrecht gehouden wordt, zeer veel zaken worden gedaan en de standhouders de tijdsomstandig heden in aanmerking nemend, over het algemeen tevreden huiswaarts zullen keeren. Wat het bezoek betreft, werd medegedeeld, dat deze voorjaarsbeurs drukker bezocht is dan die van 1930, hoewel men de eerste dagen nog aanleiding had om te vermoeden, dat het aantal belangstellenden dit keer een malaisebeeld zou vertoonen. De secretaris-generaal zag in deze uitkomst een nieuw bewijs voor de redelijkheid van zijn opvatting, dat van het onderling contact, waartoe de Nederlandsche Jaarbeurs voor de bedrijven en handelshuizen in ruime mate de gelegenheid openstelt een belangrijke stimuleerende werking uitgaat. Ernstige brandwonden bekomen. Aan de Blikfabriek „Brabantia" kreeg de 16-jarige J. P. uit Eindho ven een potje benzine over zijn kleeren, Deze vatten plotseling vlam, waardoor de jongen ernstige brand wonden over het heele lichaam be kwam. Na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der stervenden, is hij naar het gasthuis te Eindhoven vervoerd. Is drie jaar 1e veel Voor het „verdonkeremanen" van een ton. Voor het Gerechtshof te Amster dam stond in hooger beroep terecht de 38-jarige ex-bankdirecteur J. v. Z., vroeger directeur van het bijkantoor der N. V. Nationale Bankvereeni- ging te Uithoorn. Verd. was in hooger beroep gekomen van het vonnis der rechtbank van 18 Dec. j.l. waarbij hij wegens valschheid in ge schrifte, diefstal en verduistering in dienstbetrekking (o.a. was hem ten laste gelegd, verduistering van ruim f 100.000 gedurende de periode 1921 tot Sept. 1930) werd veroordeeld tot een gevangenisstraf van drie jaar. Verd. legde evenals voor de recht bank een volmondige bekentenis af. De procureur-generaal Mr. v. Harinx- ma thoe Sloten achtte de ten laste gelegde feiten zeer ernstig. Spr. meende mede te moeten gaan met het vonnis der rechtbank. Het hof zal 31 Maart arrest wijzen. Moord te Harkema-Opeinde. Tegen verdachte 15 jaar geëischt. Het O. M. bij de Rechtbank te Leeuwarden eischte Woensdag tegen den 28-jarigen muzikant T. uit HarkemaOpeinde, die in een café te Drachten op 29 October 1.1. bij een twist zekeren van der M. heeft doodgestoken een gevangenisstraf van 15 jaar. Rijkspostspaarbank. Het Wetsontwerpje van deze week had ten doel de maximum rente te brengen op 3 pCt. 2.64 pCt. is niet veel, 3 pCt. is nog niet veel, maar ondanks dat, geven heel veel spaarders de voor keur aan de Rijkspostspaarbank, en wel le om het groote gemak 2e om de kostelooze behandeling; 3e om de nagenoeg absolute zeker heid dat men zijn spaarduiten veilig weet. Na de vele schandalen van de laatste 20 jaren, waaronder dat van de Hanzebank wel het meeste stof opjoeg en het meeste slachtoffers maakte, althans zeker in het Zuiden, doet de kleine spaarder maar het beste bij de Rijkspostspaarbank te blijven en we gelooven dat de toe loop nog aanmerkelijker grooter zal worden als de Rijksdienst ook wer kelijk de rente op 3 pCt. brengen zal, waartoe de Wet thans de weg heeft vrij gemaakt. Eenige leden hadden nog getracht het maximum percentage op 4 te brengen, maar daartegen verzette zich de Minister met hand en tand. Tevens wordt het maximum in te leggen bedrag dat vroeger op f 1200 stond, verhoogd tot f 2500. Voor het kroostrijke gezin. We lazen dezer dagen een opsom ming van hetgeen men in Frankrijk, het anti-godsdienstig geregeerde Frankrijk voor 't kroostrijke gezin doet. We kunnen niet alle maatregelen opsommen, want ze zouden een halve kolom druks eischen. Hier volgen er enkele Behoeftige groote gezin nen 360 fr. per jaar, families, die geen inkomstenbelasting behoeven te betalen, krijgen voor het le kind 120 fr., voor het 2e, 3e en volgende kind resp. 360, 540 en 540 fr. De zelfde families krijgen geboortepremies van 100—1000 fr. In 1928 werd een wet uitgevaardigd, om binnen de 5 jaren 40000 goedkoope woningen te bouwen voor de onbemiddelde ar beiders, beambten en kleine renteniers. Groote gezinnen genieten belangrijke reducties op de spoorwegen en de schepen, families met 3 kinderen 30 pCt. korting, tot 70 pCt. korting met 7 kinderen. Ambtenaren en ar beiders in dienst van het Rijk ont vangen voor het le kind 700 fr., voor 2e en 3e resp. 960 en 1560 en voor het 4e en volgende 1920 fr. toeslag. Nu geven wij volkomen to?, dat de Fransche autoriteiten dit alles niet doen uit hoogere overwegingen, niet uit een geest van bezorgdheid voor handhaving der christelijke huwelijks moraal en ter afweer van de af schuwelijke Nieuw-Malthusianistische practijken, maar wanneer we dit in aanmerking nemen, dan is de vraag des te klemmender waarom is of wordt in ons land niet meer gedaan voor het kroostrijke gezin? En die vraag wordt bepaald beschamend, wanneer v*e overwegen, dat we hier toch jarenlang een christelijke re geering hadden. Was er toen niets te bereiken in deze richting Wilden de Coalitie-genooten niet met ons mee op dit gebied Het bolsjewisme en de ware bestrijding ervan. Mgr. Dr. Seipel, een van Europa's grootste staatslieden, zegt het vol gende ,Er heerschen onder de staatslie den der Sovjet-republieken twee verschillende meeningen, of n.l. het bolsjewisme de wereld moet verove ren over het Oosten of over het Westen. Maar hierin stemmen allen overeen, dat alleen de wereldrevolu tie de laatste redding van het bols jewisme kan zijn. De pog'Dg om deze te stichten zal dan ook zeker aan den ondergang der Sovjet-repu bliek voorafgaan." Combineeren we dit met het woord van Pater Mucker man S. J., dat voor ons allen bestemd is „De christelijke naastenliefde in practijk gebracht, dat is het groote, misschien wel het eenige middel, dat we tegen het bolsjewisme kunnen aanwenden. R|jp voor een wereldrevolutie. „Onze tijd is rijp voor een wereld revolutie. De demonen van het bolsjewisme zou men desnoods met vereenigd wapengeweld uit de pa leizen van Moskou kunnen verdrij ven, maar daarmede verdrijft men het .bolsjewisme" niet. De revolutie is enkel een „bekroning" van het kwaad. Onder de staatslieden zijn er nog maar al te veel, die met hart en ziel terugverlangen naar den toestand van voor den oorlog, als naar een ver loren paradijs en vergeten, dat juist op dien rotten bodem de crisis is gerijpt." Aldus het woord van Mgr. Kor- dac, bisschop van Praag, ter ernstige overweging. Ernstig spoorweg-ongeluk. De sneltrein Parijs-Bordeaux, die om 19.32 uur uit de hoofdstad ver trekt. is bij het station Etampes, een uur van Parijs verwijderd, ontspoord. De oorzaak is tot nog toe onbe kend. Tot nog toe zouden 10 dooden en ongeveer 50 gewonden geborgen zijn. Ingezonden. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Petronella H.W. Linders. Antoniusstr Josephina G. H. Pubben, Merselo Margaretha M.L. Muyres. Oostrum Jozef, W. G. Pouwels, Oiclo Jozef Th. M. Maassen, Mersel. weg OVERLEDEN P. J. Hendrix, 17 mnd., Merse- loscheweg. A. C. M. Baltissen, echtg. van P. A. Stiphout. 46 jaar, z.b. Merselo. A. H. Stevens, wed. v. M. Bots, 49 jaar, landbouwer, Oirlo, P. J. Schaeffers. echtg. v. M.G P. Derksen, 41 jaar, leidekker, Paters- sraat. M. Peeters, 57 jaar, landbouwer. Heide. A. M. Verhoeven, echtg. van J. Gielen, 66 jaar, z.b.. Merselo. 1 patiente St. Annagesticht. 3 patiënten St. Servatiusgesticht. Lof met preek en ommegang over den Vlasakker voor bovengenoemde Processie. Na afloop der H. H. Diensten telkens vereeiing der relikwie van O. L. Vrouw. Mijnheer de Redacteur. Met belangstelling las ik in uw blad het verslag der vergadering van den Boerenbond te Leunen, na wel ker lezing zich bij mij de volgende vragen opdrongen over de zaken, waarover ik in het verslag niets las, als Brand verzekeringspremie, concert belasting, kostprijs briketten, rappor ten, eigendom der tooneelgordijn, stemmingen bij opstaan en zitten, commissie van onderzoek van alles behalve de boeken. Schoolkwestie Veulen, is dit ook al een Boeren- bondsbelang In de vergadering, die circa 5 uur geduurd heeft, zijn deze dingen uit voerig besproken, doch wel niet tot een besluit gebracht geloof ik, maar ik zou er toch zoo gaarne véél méér van willen weten, dan ik las. Een belangstellende. BURGERLIJK! STAND VIVBAY van 13 tot 20 Maart. GEBOREN: Theodora M, Rooyackers, Beekweg Petronella J. J. Leijsjsen, Schoor johanna G. Verstegen, Overl. weg Parochiekerk Morgen Zondag gaat de H. Fa milie ter bedevaart naar de Smakt. Om zes uur en twintig na zes wordt de H. Communie uitgereikt. Om half acht vertrek naar de Smakt. Daar de stoet te lang wordt als wij processie- gewijze optrekken en velen dan de muziek niet hooren en mee kunnen zingen, zullen wij als proef eens vijf aan vijf optrekken, de fanfare in het midden, zangboekjes meebrengen en meda 11e opsteken. Morgen Zondag begint de Paasch- tijd voor alle geloovigen, half vier vergadering Apostolaat des Gebeds, 5 uur Lof en 5e Lijdensmeditatie. Maandag half 8 besteld jaarg. voor Henricus Arts, 8 uur uitvaart voor Mathijs Peeters, kwart na vier Lof. Dinsdag en Woensdag zullen alle schoolkinderen kun Paschen houden. Dinsdag half 8 leesmis, waaronder de Paaschcommunie der kinderen van de drie laagste klassen, 8 uur Sol. jaarg. voor Christina van Valkenburg. Woensdag O.L.Vr. Boodschap, de diensten als op Zondag, 8 uur lees mis, waaronder Paaschcommunie der kinderen van de hoogste klassen. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld jaarg. voor H. Hendriks zijn echtgenoote en hunne dochter Gertrudis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Helena Poels, echtgenoote van Johannes Micbels. Vrijdag half 8 besteld jaarg. voor Johannes Peeters en echtgenoote, 8 uur gezongen H. Mis ter eere van de Zeven Smarten van Maria waar> na de Zeven Weeën op het kerkhof gebeden worden. Zaterdag half 8 besteld jaarg. voor Mathijs Janssen en zijn zoon Piet, kwart na 4 Lof. Vrijdag half 7 leesmis voor Mathijs Peeters als lid der H. Familie. A.s. Zondag collecte voor het H. Graf. Zij die de graven hunner over ledenen willen opgemaakt hebben moeten dit opgeven bij den kassier der kerk. Van 11 tot 14 April a.s. wordt te Roermond eene retraite gegeven voor meisjes uit deze parochie. Dere retraite wordt gegeven door den ZeerEerw. Heer Jenneskens, rector te Mook. De kosten bedragen f 7,50 voor leden van de retraxtepenning f 2.50, de reiskosten heen en terug bedragen f2,— Deelneemsters worden verzocht zich spoedig, liefst deze week op te geven bij kap. Strijkers. Zondag na Paschen zullen de kinderen van 7 jaar hun eerste H. Communie doen. De ouders moeten zorgen, dat zij van de kinderen, die niet in de groote kerk gedoopt zijn, een doopbewijs in de school afgeven. Den eersten Zondag in Mei is de plechtige eerste H. Communie voor de kinderen, die vóór 1 Mei elf jaar zijn geworden. Paterskerk. Morgen Passie-Zondag. Feestdag van den H. Benvenutus. Volle aflaat o.g.v., 5, 6 en 7 uur H. H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek. Na de Hoogmis bestuurs vergadering voor de Derde Orde. Kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Maandag half 7, 7 uur en half 8 H. H. Missen voor Peter Schaeffers, als lid van de Aartsbroederschap. Dinsdag 8ste der novene ter eere van den H. Antonius, 7 uur Hoog mis met toespraak en gebeden der novene, 6 uur Lof. Woensdag Maria Boodschap. De H. H. Missen als op Zondag. Gen. Absolutie voor de Derde Orde, 8 uur pl. Hoogmis, half 5 gez. Com pleten, 5 uur Lof. Donderdag feest van den Zaligen Didacus. Volle aflaat o.g.v. Vrijdag feest van de Zeven Smar ten van Maria, patroonfeest van deze kerk. 8 uur plechtige Hoogmis, 6 uur Lof en Lijdensmeditatie. Zaterdag feest van den H. Joannes van Capistrano. Volle aflaat o.g.v. Genadekapel Oostruin. Zondag de H. H. Missen om 7 uur en half tien. het Lof om half 3. Door de week de H. Mis om half 8. Woensdag teest van O. L. Vrouw Boodschap, de Hoogmis van half 10 tot intentie van de Coop. Stoom- zuivelfabriek H. Maria te Oostrum om half 2 kort bezoek van de Pro cessie van Vortum-Mullem aan de Genadekapel, waarna plechtige Kruis weg op Trans Cedron om half 3 plechtig Lof voor de inwoners van fret Rectoraatom half 4 plechtig Heden ove diepe droefhe^J, wacht, tijdig H. H. Sacrar venden, in dei ied tot enze zeer onver- 5orzien van de jraten der Ster- ouderdom van 41 jaren, onzéinniggeliefde en zorgvolle Echgenoot, Vader, Broeder, Beiuwdbroeder en Oom de Heer Peter facobus Schaeffers echtgeioot van Nella lerksen. De diepbedroefde familie. WED. SCHAEFFERS-— DERKSEN JO LIZA WIM FAMILIE SCHAEFFERS FAMILIE 5ERKSEN Venray, 17 Mart 1931. ^6 hiermede beliigen wij onzen hartelijken dan voor de vele blijken van deeneming, onder vonden bij het martelijk verlies en bij de begraenis van onzen innig geliefden Echtgenoot en Vader. Wed. G. Piters-Derks Frans Peters Venray, 21 Vaart 1931. Veeverzekering en Stierhuiderij LeunenHeijde- Yssebteyn. Woensdag 25 Naart 's avonds 8 uur, in het Bonds- lokaal te LïUNEN. De leden der Zeeverzekering die de vergadering bezoeken, zullen 50 cent virgoeding ont vangen. Trouwe opkoost verzocht. Na afloop d(r vergadering van de Veeverzelering van le AOENDA 1. Opening, 2. Notulen, 3. Jaarvtrslag, 4. Be spreking over „Jin Hendrik", 5. Naamsoverschrijring van den secretaris bij de Bo:renleenbank, 6. Bespreking over „Peter Sjoerd", 7. Tubeculosebestrij- ding, 8. Mededeeliigen, 9. Rond vraag en sluiting. 44 v.d. Landbouwbond. Premiebetaling: Zondag 22 Maart,na de Hoog mis in de zaal van de Wed. M. Arts te MERSELO. Zondag 29 Maart voorm.van 9 tot 10 en van 11 tot 12 uur, niet onder de Hoogmis, ten huize van din secretaris voor Dorp en Hekfe. HET EESTUUR. Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor he: aanleggen en onder houden vin snoeien van fruitbcomen en sierheesters, levering van alle soorten sier heesters, perkbloemen en groenfenplanten. Gedipl. Bloemist-Tuinier Stationsweg 6. 23 Minzaam aanbevelend.

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2