I. 1 U weet Boerenleenbank Dankbetuiging. Brand assurantie N. V. Vulkaan, Gemengde Berichten Districls-Arbeidstieurs VENRAY. afdeeiinq Leunen. Bericht Peter Hendrix M3?IUja JSÜN«MIR ïmiMxfïvs - —VENRAY Th. Siebers, Venray f 8054 Th. Maassen, Venray f 7850 Het werk is gegund aan den laagsten inschrijver. Toezicht op Krankzinnigen. De Burgemeester van Venray her' innert de ingezetenen bij vernieuwing aan den inhoud van artikel 3 der wet van 27 April 1884 (S. No. 96), tot regeling van het Staatstoezicht op Krankzinnigen, waarbij is bepaald, dat hij, die een krankzinnige ver pleegt, over wien he? Staatstoezicht zich uitstrekt, gehouden is hiervan aangifte te doen aan den Burgemees ter der gemeente van zijn werkelijk verblijf, binnen twee maal vier en twintig uur na den aanvang der ver- pleging. De aandacht wordt in het bijzon der er op gevestigd, dat de aangifte niet slechts alleen moet geschieden voor de krankzinnigen buiten ge stichten verpleegd, maar ook voor idioten, onnoozelen en dergelijke stille krankzinnigen, in één woord, al wie niet in het volle bezit zijner verstandelijke vermogens is en hetzij bij bloedverwanten of betrekkingen verzorgd wordt. Hij, die nalaat bovenbedeelde aan gifte te doen, wordt gestraft met geldboete van ten hoogste drie hon derd gulden. Venray, 8 Januari 1931. De Burgemeester voornoemd, O. VAN DE LOO. GEVONDEN een rijwielplaatje, een sleutel, een paar handschoenen en twee paraplu's. Inlichtingen bij de gemeente-politic. GEVONDEN Een gouden broche. TOEGELOOPEN Een ioaijn. Inlichtingen marechausseekazerne. In het klooster „Jerusalem" overleed in den ouderdom van 88 jaren de Eerw. Zuster Mathilde (in de wereld Mej. G. Thielen, geboren te Venray). Zuster Mathilde was meer dan veertig jaren portierster in „Jerusalem." Naar wij vernemen, zal de Heer H. Welting, wederom het Directeurschap waarnemen van Ven- raysch Fanfarecorps. In Mei a.s. hopen de echte lieden M. Smits—Poels in de School straat alhier hunne 50-jarige echt- vereeniging te herdenken. Door eenige hondenliefhebbers alhier worden pogingen aangewend om een hondenclub op te richten. Op 1 en 2 Februari a.s. zal de Turnclub „St. Christoifel" uit voeringen geven ten bate van het Patronaat. Heden Zaterdagavond 10 Jan. zal in de Luxor-bioscoop vertoond worden de Nederl.-Ind. Legerfilm. Behalve over 't Nederl. Ind. leger zal o. a. op het witte doek komen de onlangs in deze omgeving ge houden legeroefeningen en de vier- daagsche afstandmarsch. De film is gratis toegankelijk voor alle belang stellende mannelijke personen. Aanvang 8 uur. LUXOR. Harold op den eenmans wagen, een Paramount-film, wordt Zondag in „Luxor" vertoond. Dit stuk dat een strijd is van een arme paarden-omnibusdienst tegen een rijke tramwegmaatschappij waar bij „Harold" ofwel „Kareltje" de hoofdrol speelt en de toeschouwers doet schudden van het lachen. Hoe deze strijd met zijn dolle avonturen eindigt, kan men zelf gaan zien. De voorstellingen zijn om half 3, half 6 en 8 uur. Uitbreiding electrisch licht. Het gehucht Brienshoek onder Leunen zal binnenkort van electrisch licht worden voorzien. HEIDE. Het laatste bloedonder zoek vanwege de Landelijk Georga niseerde Pullorum Bestrijding (L.G. P.B.) wees bij den Heer W. J. Driessens alhier nul procent besmet ting aan. Deze kippen zijn reeds drie ach tereenvolgende jaren namens genoem de vereeniging op pullorum onder zocht. Wel eigenaardig is, dat het tweede jaar één smetstofdraagster werd ont dekt. Het eerste en derde jaar geen enkele. OOSTRUM^ De muziek en too- neeluitvoering van onze harmonie is dit jaar weer zeer goed geslaagd. Nooit te voren was het bezoek zoo druk als dit jaar. En toch was het wei te verwachten dat het storm zou loopen, want de mooie muziek onder directie van den heer Winia trekt tegenwoordig alleen al veel bezoekers. j\fooneelstuk „De gesmolten veldwachter" en de kom. voordrach ten gaven aanleiding tot hevige lachbuien. Eenige heeren uit Hout-Blerick brachten een tegenbezoek aan onze Harmonie, waarvan een paar komie ken nog ten tooneeie verschenen met de klucht „Poets weder Poets" waarbij ook de lachspieren duchtig in beweging kwamen. In een woord er is genoten en de heeren Winia en v.d. Venne, alsook voorzeker de spelers hebben eer van hun werk. De mooie gtimeering van Hub. Lucassen heeft ook aan het succes meegewerkt. HORST. Maandagavond werd in een sloot langs den weg gevon den,.het lijk van den 63-jarigen G. Croymans uit Voor America. Vermoedelijk is de ongelukkige, die aan toevallen leed, en op weg was naar de markt, door deze ziekte overvallen en voorover in het water terecht gekomen, met het noodlottige gevolg. SEVENUM. Uitslag der aan besteding voor het bouwen van een kerk met rectoraat en onderwijzers woning. Ingekomen waren 21 biljetten. De eerste som is kerk en rectoraat; de tweede onderwijzerswoning. Wanten, Sevenum f 47.299 f 7.249 Klevers, Blerick f 50.300 f 7.400 M. Peelen, Horst f 50.679 f 7.584 Delsing, Venlo f 52.363 f 7.000 Gerards, Blerick f 51.985 f7.990 Hagensenco. Horst f 52.282 f 7.978 Bouw Mij, Tegelen f 53.425 f 7.200 Sluiters, Helmond f 54.370 f7.500 Haegens, Horst f 53.200 f 8.750 Martens, Venray f 54.300 f 8.000 Derkx, Helmomd f 53.640 f 9.796 Cuppen, Horst f 55.985 f 7.920 Koenen, Arcen f 56.750 f8,400 de Bont, Nieuwkerk f 57.250 f 8.050 Noten, Tegelen f 57.890 f8.140 Spreeuwberg, Venlof 58,800 f8.200 Goden, Meijel f 61.700 f6.700 Odenhoven Venray f 61.700 f6.700 Strijbos, AarleRixtel f 67.800 f7 800 Verstraelen, Blerick f 72.971 f7.926 Krekelenberg, Maasbracht f 72.900 f 10.800 De gunning is aangehouden. Benoemingen in het bisdom Roermond Z. D. H. Mgr. L. J. A. H. Schrij nen, Bisschop van Roermond, heeft op zijn verzoek eervol ontslag ver leend aan den weleerwaarden heer M. J. H. J. H. Kreutzer als pastoor te Vaals en heeft benoemd tot pastoor te Vaals den weleerw. heer M. A. M. Knops, tot pastoor te Limmel den wel eerw. heer J. J. H. Salden. tot kapelaan te Schinnen den weleerw. heer L. H. Steegmans, en tot kapelaan te Stein den weleerw. heer J. Winter. Im Weston Nichts Neues. Naar de N. R. Ct. verneemt, over weegt men het plan, de Nederland- sche première van de film lm Westen Nichts Neues te Venlo te geven, om daardoor aan de vele belang stellenden in Duitschland de gelegen heid te geven de aldaar verboden film te komen zien. R. K. Limburgschc Middenstands bond. Te Roermond vergaderden Woens dag de voorzitters der afdeelingen van den R. K. Limburgschen Mid denstandsbond ter bespreking van de voorstellen der Federatie. Met eenige restrictie werd aanvaard een voorstel betreffende het lidmaatschap van de nationale vakbonden voor zoover, die bij den Ned. R.K. Middenstand zijn aangesloten en dat verplichtend wordt gesteld voor de nieuwe leden der standsorganisatie. De voorgestelde regeling ten aan zien van de samenstelling der plaat selijke besturen werd aanvaard. Het voorstel, om het bestuur van den Ned. R.K, Middenstandsbond voor de helft te doen bestaan uit vertegenwoordigers der Diocesane Bonden en voor de helft uit ver tegenwoordigers der vakbonden met een klein overwicht der Diocesane Bonden, werd verworpen. Eveneens werd afgewezen het voorstel om het federatief karakter van den Bond los te laten ten aan zien van de landelijk sociaal-econo mische en sociaal-politieke aange legenheden en het voorstel, om bij stemming over zaken bij de Diocesane Bonden het evenredig stemrecht in te voeren. Tot de volgende Bondsvergadering werd aangehouden het voorstel om de contributie voor stands- en vak organisatie zooveel mogelijk in één bedrag te innen. De aanriyding te Sittard. De heer Strijkers, die Zondag avond bij Sittard door een auto werd overreden, is in het ziekenhuis aldaar overleden. De man laat een weduwe met 9 kinderen achter. Hij was 44 jaar oud. Ongeval in de mergelgroeve te St. Pïeter. Wederom heeft een ongeval in de Mergelgroeve van den St. Pieters berg te Maastricht plaats gehad. Thans was het de 28-jarige arbeider J. H. R., te Maastricht, die door neerstortend gesteente getroffen werd. De ongelukkige, die ernstige kneu zingen aan de schouders kreeg en een been brak, moest in het Zieken huis worden opgenomen. Vergiftiging t Zondag klaagde het 4-jarig zoontje van de familie Boren te Geleen over maagpijn en moest meermalen braken. Een geneesheer, die ontboden werd, achtte overbrenging naar het hospi taal noodzakelijk. De kleine is daar overleden. Gemeend wordt, dat het kind tengevolge van vergiftiging is gestorven. Bij enkele buurkinderen doen zich dezelfde verschijnselen voor, doch ze zijn niet van ernstigen aard. Gevolg van een veete. Dinsdagavond wandelde de 33- jarige M. B., verblijfhoudende in het Gezellenhuis, door de Burgemeester Lemmensstraat te Lindenheuvel (Ge leen), toen plotseling aldaar een luxe auto kwam aanrijden, welke ter plaatse stopte. Uit de auto stapte een persoon en loste vijf schoten uit een revolver op B. zonder hem te raken. B. is daarop naar het Gezel lenhuis gevlucht, terwijl de auto met groote vaart verdween. De dader is aangehouden en heeft bekend. Diphtheritis. Wegens het epidemisch heerschen van diphtheritis zijn de scholen in Geleen tot nadere order gesloten, OVERLOON. Op het gehouden examen te Eindhoven ter verkrijging practijkdiploma boekhouden van de R.K. Vereeniging van Leeraren in de Handelswetenschappen slaagde onze dorpsgenoot de heer Ant. van Daal. Zondag 4, Maandag 5 en Dinsdag 6 dezer had alhier de jaar- lijksche uitvoering plaats van de St. Jozefsvereeniging. De zaal was iederen avond stampvol. De muziek nummers werden op zeer correcte wijze uitgevoerd. Het komische Duet viel zeer in den smaak bij het publiek. Het hoofd nummer van den avond was het tooneelspel van Jan Grosfeld „De Waterduivel." Dit stuk werd op keurige wijze opgevoerd en viel zeer in den smaak van het publiek. Het R(jk en de steunregeling. Naar de Msb. verneemt, heeft de Regeering met het oog op de in enkele bedrijven voorkomende crisis werkloosheid besloten, weder een steunregeling in het leven te roepen. Gemeentebesturen, welke voor een subsidie in de kosten voor steun- verleening in aanmerking wenschen te komen, kunnen een daartoe strek kende aanvraag tot den minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw richten. Premies voor uitvindingen aan personeel. De Duitsche rijksspoorwegen heb ben in het afgeloopen jaar 86.000 Mk. aan premies uitgekeerd voor uitvindingen, door het personeel ge daan. Dit premiestelsel heeft ten doel het personeel aan te sporen zijn medewerking te verleenen voor de vervolmaking van het bedrijf. De uitvindingen, waarvoor in het afgeloopen jaar premies werden toe gekend, hadden betrekking op ver beteringen van het materiaal, van de seininrichtingen en van den bouw van de spoordijken. Veel gelukweusckcn door den aether,. Van de gelegenheid om gedurende de Kerst-en Nieuwjaarsperiode tegen verlaagd tarief radio-telegrafisch ge- lukwenschen te wisselen met pprsonen in Ned.-Indië is een druk gebruik gemaakt. Bedroeg dit aantal in 1929—1930 383, ditmaal werden 512 gesprekken aangevraagd. Het aantal in Neder land aangevraagde gesprekken be droeg 170 eD in Indië 319. De gesprekken werden opengesteld in de periode van 22 December tot en met 5 Januari. De verbinding was in het bijzon der gedurende de morgenuren zeer goed. Eiken dag kon te circa half negen met de gesprekken worden aangevangen, terwijl het verloop algemeen tot groote tevredenheid stemde. De stagnatie in Van Viissingen's bedrijf opgeheven. Naar de Zw. verneemt, heeft de directie van de N.V. Van Vlis6ingen Co's, Katoenfabrieken te Helmond gisteren het geheele bedrijf weer in werking gesteld. Gevaarlijke inbrekers. Woensdagnacht hebben drie in brekers getracht in te breken in de Coöp. Stoomzuivelfabriek te Wijchen. Ze werden verrast door een tweetal veldwachters. Een vuurgevecht ont stond waarbij echter niemand werd verwond. De politie slaagde er ten slotte in een der inbrekers, den 18-jarigen J. L. uit Lent te arrestee ren. De twee anderen wisten te ontvluchten, doch de politie is hen op het spoor. Oplichterstruc. Dezer dagen vervoegde zich bij een garagehouder te Kampen een Jaeer, die voorgaf oud-officier der artillerie te zijn, en wie zich noemde jhr. v. d. B. Hij zeide, het voornemen te hebben een motortocht door Rusland te maken, waarvoor het Rijk een groot geldelijk bedrag had j beschikbaar gesteld. Het doel van dezen tocht was een film te ver vaardigen uit Sovjet-Rusland. Nu vroeg de heer den garagehouder een bedrag aan geld om in de film een reclame van zijn zaak te plaatsen. De garagehouder, niet afkeerig van reclame, gaf hem een bedrag van f 50.— Van jhr. v. d. B. heeft men echter niets meer gehoord. Overreden en gedood. Te Vught is Woensdag het 4-jarig zoontje van den spoorwegarbeider v. E. op den Helvoirtschen weg onder een vrachtauto geraakt. Het kind werd op slag gedood. De onbewaakte overwegen. Woensdagmorgen is de echtgenoote van den groentenkoopman J. de Jong uit Abcoude op den onbewaakten overweg te Vreeland door een uit de richting Utrecht komende loco motief gegrepen en gedood. De ongelukkige was moeder van vier kinderen. Sinister avontuur van een chauffeur. Te Tiel werd Woensdagmiddag een familiefeest gevierd. Een der familieleden, die uit Kesteren zou komen, ontbrak nog en daarom werd een auto uitgezonden om den betrok kene in Kesteren af te halen. De chauffeur van dezen wagen beleefde, vólgens de „Tel.", onderweg een hoogst sinister avontuur. De dijk, die op sommige plaatsen een respec tabele hoogte heeft, was glad en glibberig en nabij Ijzendoorn kon de bestuurder den wagen niet meer houden. In volle vaart tuimelde de auto den dijk af en botste tegen een aan den voet van den dijk staand huis. Met kracht werd de chauffeur door de voorruit geslingerd om ver volgens door de vensterruiten in een der vertrekken van de woning te belanden. Het toeval wilde, dat hier juist een lijk stond opgebaard. Door den schok viel de baar om, zóodat de verongelukte chauffeur en het lijk tezamen over den grond rolden. Men zal zich 's mans ontzetting kunnen voorstellen, toen hij tot bezinning kwam en bemerkte, dat hij naast een lijk lag Met een gebroken pols en in over spannen toestand werd de autobe stuurder naar het ziekenhuis te Tiel overgebracht. De mynrampvan Alsdorf. De commissie, welke belast is met het onderzoek naar de oorzaak van de mijnramp te Alsdorf, heeft Don derdag verdere rapporten openbaar gemaakt, doch de eigenlijke oorzaak heeft men niet kunnen vaststellen. Wel verklaart de commissie, dat de ramp niet veroorzaakt is door de ontploffing van een benzollocomotief. De meerderheid van de commissie is van oordeel dat er onder den grond een dynamiet-ontploffing heeft plaats gehad, welke de bovengrond- sche ontploffing heeft veroorzaakt. Bestrijdt de rupsenplaag. Het aantal rupsennesten, dat in boomen en struiken (vooral eiken, meidoorn, vruchtboomen) voorkomt, is thans weer zeer groot. In het bijzonder geldt dit voor Noord- Brabant en Limburg, maar ook in andere provinciën blijkt uit de aan wezigheid van zoovele rupsennesten, dat de rupsenplaag dit jaar nog vol strekt nfet geëindigd, op vele plaat sen zelfs niet merkbaar afgenomen zal zijn. Ingekomen en vertrokken personen van 19 Dec. 1930 tot 9 Jan. 1931 INGEKOMEN A. J. J. Beckers, dienstb., Leunen K 4 van Eindhoven A. M. E. Janssen, idem, Merselo M 69 van Maashees G. P. A. Koenen, z.b., Veulen H 26 van Arcen B. E. Meijer, id., Groote Straat 5 van Amsterdam J. H. v. d. Venne, reiziger, Hoen derstraat 6 van Venlo C. J. v. d. Cruysen, dienstbode, St. Annalaan 2 van Oploo Ch. M. A. Bockenhoff. reiigieuse, Overloonsche weg 2 van Tegelen A. Derks, verpleger. Stationsweg 32 van Gennep P. M. Aart1?, chauffeur, Hensenius- plein 9 van België. VERTROKKEN H. J. G. Folbers, winkelbediende, naar Eindhoven Boschdijk 243 a. J. A. Veen, idem, naar Slenaken, Hoogcruts 61 W, P. A. Huijbers, timmerman, naar Oploo A 122 C. F. Th. v. Boekholt, koperslager, naar Boxmeer E. H. W. Dietz, schilder, naar Meerlo R. L. M. Vinkenburg, timmerman, naar Boxmeer, Marktstraat 43 bïïb&sblxjkx stabd vmbay van 2 tot 9 Jan. GEBOREN: MariaC. M. van Osch, Hoebertweg Petronella L. Th. Martens, KI. Oirlo Carolina G. Jansbeke, Hiept Peter W. H. Laurensse. Langstraat Allegonda W. Hubers. Ysselsteyn Jacomina C. M. Arts, Merselo Johannes L. H. Evers, Hoenderstraat Thepdorus J. A. Voermans, Kruisstr. Eduard B. C. H. Peters, Oirlo GEHUWD Gerardus J, Wismans, 39 jaar, spoorbeambte te Oirlo en Anna H. E. Mooren, 31 jaar te Horst. OVERLEDEN G. Thielen, 88 jaar, kloosterzuster Eindstraat. Johannes M. Geurtjens, 7 mnd., Maasheescheweg. 1 patiente St. Annagesticht. SSBSSUfSI &XfiS8YS& Parochiekerk Morgen Zondag in de H. Missen van 8 en 10 collecte voor Venraysch Lourdes Ziekencomité, 2 uur kleine Congregatie, half 3 herhalingscate chismus voor de jongens, 3 uur Lof, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor de vrouw van Jan Janssen en hare dochter Maria, 8 uur besteld Jaarg. voor Conrad Esser en echtgenoote, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor Jan Derks en Gertrudis Janssen, 8 uur Jaarg. voor Johanna Munsters. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Th. v. d. Boogaart. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 besteld Jaarg, voor de vrouw van Gerard Stevens, 8 uur Jaarg. voor Willem Hennen en Hen- drina Bekkers. Vrijdag half 8 besteld Jaarg. voor Johannes Hoedemakers en overleden kinderen, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Godfried Smulders. Zaterdag komen de jongens der 8e en 9e klas en de meisjes der 5e klas te biechten, half 8 leesmis voor de Schutterij St. Anna. Feest van St. Antonius Abt, te Veltum 7 uur leesmis en 9 uur Hoog mis met preek. Paterskork. Morgen Zondag feest van de H. Familie Jezus, Maria en Jozef, 5, 6 en 7 uur H. Missen met onder richting, 8 uur Hoogmis met preek. Na de Hoogmis bestuursvergadering voor de Derde Orde. Kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius, 6 uur Lof. Vrijdag 7 uur plechtige Requiem mis voor Pater Theodulphus Ver- hoijsen. St. Antonius-Patronaat. Dinsdagavond Goud-Pluvier. Trouwe opkomst gewenscht. Om streeks negen uur aanwijzingen aangaande de retraite, Woensdag avond Huisvlijtcursus. Tot onze spijt waren er geen Kerstnummers van de Jonge Wacht meer te verkrijgen. Uitgeloot in 1930 rentende obli gatie No. 8, en renteloaze h. n. 3, 12. 63. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur. Worden gevraagd: 12 boerendienstmeiden v. Paschen 2 bakkersleerlingen Paschen 2 boerenknecht 16a 18 j. v. dadelijk 1 huishoudster voor dadelijk 4 jongens van 14 tot 18 jaar voor boerenwerk 1 schaapherder voor Overloon 5 boerenknechten voor Paschen 2 huishoudsters voor geestelijken 1 bekwame melkknecht 2 burgerdienstmeisjes 1 dienstmeisje voor Geldrop 1 keukenmeisje v.d. Haag Bicden zich aai» 3 burgerdienstmeisjes v Paschen 1 boerendienstmeisje 4 timmerlieden 26 losse arbeiders 6 metselaars 7 stucadoors 8 opperlieden 2 bakkersknechten. 1 burgerdienstmeid voor huish. 1 2e bakkersknecht 22 steenfabrieksarbeiders 2 boerenknechten voor dadelijk 2 burgerdienstmeisjes voor dadelijk 1 boomsnoeier 1 bekwame tuinman 1 burgerdienstmeid 15 j. v. dadelijk 2 werkmeisjes voor Venray 2 chauffeurs Advertentiën. Gelukkig Nieuwjaar aan fa milie en bekenden. G. H. RAMBAGHS, Maria-Hospitaal, Lüdingshausen dat 1 bol van onze PRIMA Haak- wol, wegend 1 volle once slechts 40 ets. kost dat wij U leveren IJZERSTERK breikatoen in alle INDANTHZEN kleuren, dus waschecht,, zonecht, lichtecht, en draagecht, in volle 1 once knotten voor 32 ets. zm ///7/0A3 dat onzen winter-uitverkoop begint op 17 Januari e.k. en dat onze prijzen reeds nu in overeenstemming zijn met de verlaagde fabrikanten- prijzen dat wij U op deze lage prijzen nog 10 o 1° EXTRA KORTING zullen toestaan dat het wachten op dezen uitver koop voor U een ZAAK yap BELANG zal zijn en U goed doet dit te onthouden 38 ZEGT 'T VOORT. De spaarders worden beleefd erzocht hunne Spaarbank boekjes in te leveren ter bij schrijving van de rente. Kantoor geopend van 9 tot 5 uur. Zondags gesloten. 217 De Directeur. Voor de hartelijke bewijzen van deelneming, ons betoond bij het overlijden en de begra fenis van onzen inniggeliefden Echtgenoot, Vader, Behuwd-en Grootvader, betuigen wij hier mede onzen welgemeenden dank. Wed. M. Esser-van Rl|n H. v. d. Veen-Esser N. v. d. Veen en kinderen N. Joosten-Esser A. Joosten Koos Esser Horst, 9 Januari 1931. 18 Zo as 't en echte Venrodse vuugt, kom ik mienen réchten dank betuuge an allemaol, die mien fieëst van de Kongregasie gemakt hebbe vur mi-j as en fieëst, waorop ik mienen wieë- ren alden dag mitgroeëte dank- berheid meug trugzien. Veural pést 't mi-j, bezondere weurd van dank te brenge an ozzen Direkteur keplaon Strie- kers, an de pestoeër en keplaon, an oz aide Direkteurs, an de Eerw. Zusters Urseline, an de Venrodse Fanfaar, an alle leej van de Kongregasie en ok oz goej Paoterstraotse burt. Ik zal de schon geschenke, die ik gekreege heb, goed in ieëre halde. 30 Meckel van Aartten. Het Bestuur der R.K. Werk liedenvereniging wenscht aan Adviseur, Leden en Donateurs een Gelukzalig Nieuwjaar Gelukkig Nieuwjaar aan be gunstigers en bekenden. WED. JOH. KENNIS. A s. Maandag en Dinsdag 12 en 13 Januari, premiebetaling ten huize van den Secretaris- Penningmeester. Tevens inning contributie Landbouwbond. HET BESTUUR. Prijslijst der ,SUR LIFE" BROED MACHINES Door aankoop per wagonlading ben ik in staat tol de volgende lage prijzen te leveren: 600 ei f 120.— 500 ei f 99.— 400 ei f 88.— 300 ei f 77.— f 67. electr. eiersch. gratis. KACHEL-KUNSTMOEDERS, compl. m. 2 M. pijp f 15. Boven st. prijzen af Meerlo-Tienray. Ik kom voortaan geregeld op de Markten te Venray. In den Engel is steeds een machine, kachel en verder de beroemde »WEBER" BAKOVEN. Alleen verk. v. Neder land der Weber*' fabrikaten rookt Uw vleesch in een .,Weber"- Vleeschrookkast. Vr. inl. Hoenderhof „St.Anna" MEERLO. (Eig. Vict. Joosten, Meerlo) De Erven J. BEKKERS, Zaad- handel, Schoolstraat, maken hunne afnemers bekend, dat zij geen reizigers of agenten in hun dienst hebben en dat de zaak van wijlen Jan Bekkers, als voorheen, op denzelfden voet wordt voortgezet. Zij bevelen zich beleefd aan tot het leveren van Tuin-, Bloem-, Lanbouw- Gras- en Klaverzaden, alsook Mangelen Teutonia, Reuzen Eckendorfer, Ovana, Groenkraag, origineele Barres en 't van ouds bekende soort Stekruben Blauw kop en Balavo. Het van ouds bekende adres Erven Jan Bekkers Schoolstraat VENRAY Ontvangen ruime sorteering 51 Patersstraat 9

Peel en Maas | 1931 | | pagina 2