Bppl ï2i PEE Ei IMS Districts-Arbeidsbeurs Marktberichten. Huis en Tuin Notaris Pluymaekers Houtverkooping. Notaris Pluymaekers NotarisPluymaekers L. J. H. Reynders L. J. H. Reynders L J. H. Reijnders Winkelhuis te Venlo L. J. H. Reynders L, J. H. Reynders L. J. H. Reynders Boerderijtje en inboedel. L. J H. Reynders L. J. H. Reynders Zaterdag 6 December 1930, No. 49. Verkoop yan z«aar dunningshout De gemeente Venray zal publiek bij opbod verkoopen onder de ge wone betalingsvoorwaarden op Woensdag 17 December as. des namiddags half twee precies ter plaatse in de bosschen gelegen aan het Roozendaal, circa 280 slagen prachtig zwaar dunningshout. als zware en lichte slieten, latten, mooie boonenstaken en zeer zwaar brand hout, benevens 2 a 3000 dennen schansen, in partijen van 100 stuks. Het dunningshout is lang en recht. Bij ongunstig weer zal de verkoop geschieden in de zaal derWed. Arts, te Merselo, Venray, 4 December 1930. Burgemeester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN. Bekendmaking. Inschrijving voor den dienstplicht. De Burgemeester der gemeente Venray herinnert dein 1912 geboren mannelijke personen aan hunne ver plichting om zich in de maand Janu ari a.s. ter inschrijving voor den dienstplicht aan te geven. Voor de inschrijving zal speciaal zitting worden gehouden op 6 Jan. tusschen 9 en 12 uur v.m. Hij, die vrijstelling wenscht wegens broederdienst of wegens het beklee- den van een geestelijk of mensch lievend ambt, behoort daartoe bij de aangifte aanvraag te doen. Hij. die vermoedelijk een andere reden van vrijstelling zal kunnen doen gelden, kan bij de aangifte ter inschrijving hiervan reeds mede- deeling doen. Voor nadere inlichtingen kan men zich ter secretarie vervoegen. Venray 4 December 1930 De Burgemeester van Venray O. VAN DE LOO. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur Worden gevraagd: 9 boerendienstmeiden 2 bakkersleerlingen Paschen 1 boerenknecht 16a 18 j. v. dadelijk 5 burgerdienstmeiden 1 huishoudster voor dadelijk 4 jongens van 14 tot 18 jaar voor boerenwerk 1 schaapherder voor Overloon 5 boerenknechten voor Paschen 2 huishoudsters voor geestelijken 2 boerenknechten voor Deurne 2 kantoorbedienden 1 voerman voor de gasfabriek om te venten met cokes 1 bekwame melkknecht Bieden zich aan 3 burgerdienstmeisjes 3 timmerlieden 26 losse arbeiders 4 metselaars 1 leerling timmerman 2 stucadoors 5 opperlieden 3 bakkersknechten. 1 boerenknecht 16 jaar 1 burgerdienstmeid voor huish. 1 burgerdienstmeid vpor dadelijk 1 2e bakkersknecht 22 steenfabrieksarbeiders 1 paardenknecht voor dadelijk 3 boerenknechten voor dadelijk 1 burgerdienstmeisje voor dadelijk 1 boomsnoeier 1 bakkersknecht 9 jaar a. h. vak 1 bekwame tuinman 1 burgerdienstmeid 15 j. v. dadelijk 2 werkmeisjes voor Venray VENLO. Op de Coöp. Veiling- vereeniging van Maandag was de aanvoer 660.000 eieren. Groote eieren van f 7.60 tot f 9.60 Kleine eieren van f 4.80 tot f 7.20 Eendeneieren van f 6.20 tot f 6.90 Ganseieren van f ROERMOND. Op de Coöp. Eiermijn van Maandag was de aan voer 1.550.000 eieren, Grooteeieren van f 7,50 tot f 9.50 Kleine eieren van f 5.20 tot f 7. Eendeneieren van f6.— tot f7.— Burgerlyke Stand Maashees—Overloon. Geboren Geertruda Wilhelmina Elisabeth dochter van C. Vloet en J. van Mil, Overloon Anna Maria dochter van P. J. Cremers en J. v. d. Zande, Overloon Martinus Rij- nardus Gerardus zoon van G. Wil- Iems en H. H. Heurkens, Overloon; Bernardina Elisabeth dochter van G. Raaijmakers en J. Gerrits, Overloon; Jacoba Francisca dochter van W. H. Coppis en A. G. Gielen, Holt- hces Gerardus Johannes zoon van J. G. Reijnders en J. H. Jacobs, Maashees Antonia Geertruda doch ter van G. Cremers en A. M. Wen- nekers, Maashees Gerardus Johan nes zoon van Jac. Bouten en M. Th. van de Leuvert, Maashees. GehuwdWilhelmus van Sam- beek, 31 jaar, te St. Anthonis en Maria H. Keunen, 25 jaar, Overloon. Peter A. van den Eijnden, 23 jaar te Helmond en Maria L. Crouwers, 20 jaar, te Holthees. Overleden: Johannes A. Bloemen, 78 jaar, Overloon. Aan de O. L. School te Venray-fïeyde wordt ge vraagd een nam. 2 uur, ter plaatse, voor Mevr. Wed. L. Raedls te Venray, 120 slagen boonenstaken, brand hout en rekhout aan de Smakter- dijk. II Op Woensdag 17 Dec. 1930 A. nam half twee precies, aan de Merselosche weg bij den Dril, voor den Heer Jean Gossens, Venray, Hofstraat: 150 slagen zwaar hout, dienstig voor opleggers, steigerpalen, latten boonstaken en brandhout. B. nam. half drie aan de Mo- lenklef voor de Heeren Messe- maeckers en Th. van Opbergen: 80 slagen rekhout enkele en dubbele latten, boonstaken en brandhout. C. nam kwart over drie te MerseloEndepoel, nabij Flinsen- berg, voor den Heer P. J. van Meijel te Merselo. 70 slagen zware opleggers, ge- linlpalen, staken en brandhout. Stukken aan den Burgemees ter vóór 12 December e.k. te VENRAY. te VENRAY zal op Maandag 15 Dec. 1930, nam. 6 uur, in het Café Hulsman te Venray aan de Markt, voorden Heer Chr. Berbers, publiek verkoopen Een gerieflijk ingericht huis met afzonderlijke achterbouw (ge schikt voor woning) en tuin te Venray aan de Kruisstraat 32, kad. sectie C 4912, gr. 2 a. 25 c. Het geheel is voorzien van elec- trisch licht en rioleering. Aanvaarding in eigen gebruik terstond na detoewijzing, in lasten vanaf 1 Januari 1931. Betaling koopprijs 1 April 1931. te VENRAY zal publiek verkoopen I op Dinsdag 16 December 1930 te VENRAY zal op Woensdag 17 Dec. 1930, voorm. 11 uur in den Engel te Venray, voor den Boerenbond aldaar, publiek verkoopen een koe. Candidaat-Notaris te HORST bericht, dat hij door den E A. Heer Voorzitter van de Kamer van Toe zicht op de Notarissen en Candi- daal-Notarissen te Maastricht, is belast met de waarneming van het vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst. Candidaat-Notaris te HORST waarnemende het vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst zal op Dinsdag 9 December 1930 nam. 2 uur in café van Helden te America, voor den Heer Gerard Schobbers, publiek verkoopen": Circa 58 slagen zwaar dennen hout op stam, dienstig voor ruiter- staken, weipalen enz. slaande bij Leon, van Dijck te America. TEVENS ZITDAG. elk groot ruim 2 aren, aanvaar ding dadelijk. De goederen worden ook in massa geveild. Candidaat-Notaris te Horst, waarnemend hel vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst, zal op Maandag 15 December 1930 nam. half 3 voor den Heer W. Keijzers, OverbroekVenray, ter publiek verkoopen slagen zwaar dennenhout, dienstig voor steigerpalen, wei- palen, kepers, boonenstaken en latstaken, liggende in zijn bosch bij Jan Reijntjes aan 't Overbroek. Candidaat-Notaris te HORST waarnemende het vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst zal op Dinsdag 16 December 1930 des nam. 5 uur in café v. Mej. de Wed. Braam te Venlo, aan de tramhalte Moerdijkstraat, ten ver zoeke van zijn principaal publiek verkoopen Een winkelhuis met tuin, zeer gunstig gelegen aan de Moerdijk straat No. 17, naast de R. H. B. School, eigendom v. d. familie Lamberts. Het huis bevat beneden winkel, 5 kamers, keuken en kel der, boven 4 kamers en keuken, benevens zolder en 2 zolderkamers. Het huis is te bezichtigen op aan vraag bij de 'bewoonster Mej. Lamberts. Aanvaarding 1 Maart 1931. Candidaat-Notaris te IIORST waarnemende het vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst zal op Donderdag 11 December 1930 nam half 5 in café Seuren a.d. Melderslo ten verzoeke van den Heer P. J. Philipsen te Seve- num, publiek verkoopen 12 slagen (elk 100 stuks) zware staken, dienstig voor alle gerief gelegen in het bosch langs de spoorlijn, tusschen van Oyen en van Kuyck- Candidaat-Notaris te HORST waarnemende het vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst zal op Donderdag II December 1930 nam. 6 uur in café G. v.d. Beuken-v. Well te Horst, ten ver zoeke van Mej. de Wed. G.J.van Well te Horsten kinderen,publiek verkoopen A. Een geriefelijk ingericht, nieuw gebouwd woonhuis met tuin, zeer gunstig gelegen te Horst aan het Kerkpad, groot ongeveer 2.20 aren, aanvaarding 1 April 1931 of eerder. B. Twee bouwterreinen, gren zende aan koop A, zeer gunstig gelegen te Horst aan de Herstraat Candidaat-Notaris te HORST waarnemende het vacante kantoor van£wijlen Notaris Esser te Horst zal op Woensdag 17 December 1930 ten verzoeke van de erfge namen van wijlen de echtelieden Lenders-Verberkt publiek verkoo pen A. nam. om 2 uur ten slerf- buize te Horst a.d. Melderslo Den geheelen inboedel als meubelen, huisraad, antieke kist en kruiken. Voorts klein schuur en akkergereedschappen, een partij mangelwortelen, aardappelen en ongedorschen rogge en haver, 1000 kg. briketten etc. B. Onmiddellijk daarna in café G. te Baerts te Horst a.d. Melderslo 1. Het huis met stal, schuur en bouwland a.d. Melderslo groot 62,50 aren. 2. Bouwland in het Melderslo- sche veld groot 65,20 aren; 3. Bouwland aldaar bel. Boots, groot 17.10 aren. De goederen worden ook in massa geveild. Aanvaarding koop 1 dadelijk en koopen 2 en 3 stoppelbloot 1931. Candidaat-Notaris te HORST waarnemende het vacante kantoor van wijlen Notaris Esser te Horst zal op nader te bepalen datum, in café Jac. v.d. Voort te Oostrum, ten verzoeke van de kinderen v. d. VenLemmen, publiek ver koopen Een naar de eischen des lijds ingerichte vruchtbare en goed onderhouden boerderij, gelegen te Venray aan de Boschhuizen, be staande uit Huis met Holl. slal7(gierkelder 36000 L.) 2 schuren en best bouw- en weiland, groot 8.42.60 H. A.

Peel en Maas | 1930 | | pagina 5