te St. Anthonis VERKOOPDAG prima Boakweitmeel roodbont maalkalf best roodb, maalkalf van pl.m. 80 hokken Üemengde Berichten Hendrik Beerkens Hendrika Nohr Geregeld te bekomen G. Sioks, Leur.sc.he weg Licht- en Kracht- installatie's M. DERIKX Jzn. tusschenschot m. gr. schuifdeuren, op 20 November a.s., beginnende te 11 uur ter behandeling van de volgende punten 1. Notulen. 2. Oninvorderbaar verklaring a. van vorige dienstjaren f0.89. b. van dienstjaar 1929 Riool belasting f 39,24 Opbrengst hout hak f 29.75 Opcenten op verkoo kingen f 3,77i/tschoolgelden o.l.o. 22.50 schoolgelden bijz. l.o. f 195.80; bijz. M.U.L.O. £3,25. 3. Aanbieding der Gemeente rekening, dienst 1929 en der rekening van het bedrijf der Gasfabriek met balans, winst- en verliesrekening per 31 December 1929. 4. Aanbieding der Gemeente- begrooting, dienst 1931 en der be grooting van het bedrijf der Gas fabriek voor 1931. 5. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot vaststelling eener verordening op de heffing van besmettelijke ziektegelden. 6. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot wijziging der veror dening tot heffing eener belasting in natura, bestaande in de verplichting tot het leveren van hand span- en voerdiensten. 7. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot verkoop van 112 boomen, langs den weg van den Stationsweg naar het Brukske. 8. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot onderhandsche ver pachting voor een termijn van 6 jaren van een gedeelte der boerderij het Zwart Water met circa 28 H.A. land. 9. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot publieke verpachting voor een termijn van 6 jaren van circa 20.63 H.A. land in diverse perceelen. 10. Voorstel van Burgemeester en Wethouders om de verordening regelende de woningtoelage en kin derbijslagen, zooals deze is vastge steld voor de dienaren van politie, ook toepasselijk te verklaren op de ambtenaren ter Secretarie. 11. Ingekomen schrijven van het Kerkbestuur van O. L. Vrouw te Oostrum om de gelden beschikbaar te stellen voor den bouw van een •ie lokaal en voorstel van Burg. en Wethouders om medewerking te verleenen. 12. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot benoeming van een onderwijzer aan de O. L. school te Venray-Heijde. 13. Wijziging en aanvulling der begrooting 1930. 14. Verzoek van Joh. Janssen om een perceel, groot 8 H.A. van zijne boerderij, groot ruim 33 H.A. uit het hypothecair verband te lichten. 15. Aanvrage om subsidie van het Limburgsche Groene Kruis. 16. Ingekomen stukken. GEVONDEN: een kosteloos rij wielplaatje. Inlichtingen Maréchaus- sse-kazerne. Gevondeneen boodrchap- pentasch. Inlichtingen Gemeente politie. GEVONDEN een rijwielplaatje; Inlichtingen Rijksveldwachter Lang straat. In het groote en ruimst ge sorteerde Pijpen-, Sigaren- en Sigarettenmagazijn van P. Schaeffers- Derksen, Patersstraat, is deze week ontvangen voor St. Nicolaas-surprises een ruime collectie Pijpen, luxe doozen sigaren en sigaretten van de grootste tot de kleinste soorten verpakking en de meest bekende merken. Sigaren- en sigarettenkokers, porte feuilles en portemonnaie's. Voor elk wat wils. Zie onze etalage. (Adv.) In aansluiting op vorenstaand berichtje Solistenconcours Vortum, vernamen we, dat de heer M. Arts alhier, tevens den eereprijs behaalde. Proficiat Het Bestuur der St. Nicolaas- vereeniging deelt ons mede, dat de jaarlijksche optocht zal gehouden worden op Zondag 30 Nov. a.s. Op gebruikelijke wijze zal gecol lecteerd worden voor de H. Mis en optocht. Geen collecte onder den optocht. RADIO ELECTRICITEIT GAS EN WATER w SANITAIR REPARATIES N. V. Vulkaan, VENRAY IflFT'lBMÜHBrai Fruitveiling te Oestrum. Van 12 November 1930. De piijzen waren als volgt Bellefleur Prima 36.1036.20 I. 32.00—33.90 II. 23.10-25.00; III. 19.30 Val 17.40 IJdener Klumpkens I. 27.50; II. 18.40; III. 13,00; Goud- reinetten 38.10; Court Pendu 29.20 —31.10; Sterappelen 35.90; IJsbouten 12.30-18.40. MiddelprijzenPrima 36.10; I. 32.70; II. 23.80; III. 19.30; Val en miskleur 17.40. Aanvoer 6000 K.G. Naar men uit goede bron ver neemt, zal de Zeppelin F 109 een der avonden voor St. Nicolaas een Reclainetociit naar Venray onder nemen. Men zal alsdan op de zijden van het luchtschip in lichtende letters kunnen lezen Winters Manufacturen, Dekens, Matrassen, Meubelen zyn goed koop er 1 Winters Manufacturen. Dekens, Matrassen en Meubelen zyn dege lijker Tevens zal er gelegenheid bestaan gratis een luchttoer te maken. Lan dingsterrein „Het Desselke". (Adv.) MERSELO. Dezen winter zullen alhier op nader aan te geven plaats en datum 10 ontwikkelingsavonden gegeven worden door den WelEd, Heer Th. Peters, te Oirlo. Op deze avonden zullen behandeld worden bedrijfsconfrole, belastingzaken, doel matig voederen, pluimveehouderij, enz. In afwijking van een gewonen cursus, waaraan de deelname beperkt is, kunnen van deze avonden profil teeren alle leden van Boerenbond en Jonge Boeren. Wij twijfelen er dan ook niet aan, of velen zullen aan deze practische en leerzame lessen deelnemen. OOSTRUM. Op het Nationaal Solisten-concours te Vortura-Mullem mochten alle drie de leden onzer Harmonie, die er aan deel namen een prijs verwerven, n.l. P. Poels met Tuba in de 1ste afdeeling een 2den prijs met 67 punten, Hub. Janssen met Bariton in de 2de afd. een 1ste prijs met 75 punten en Jean v.d. Ven met Bombarbon Si b in de 3de afdeeling een 1ste prijs met 89 punten. Hoogste aantal te behalen punten was 100. OVERLOON. Maandagavond werd door de afd. R K. Werklieden vereniging Overloon—Holthees Maashees de eerste ontwikkelings avond gehouden in 't vereenigings- locaal te Maashees. Als spreker trad op den Weleerw. Heer van Haren, kapelaan te Vierlingsbeek met het onderwerp „Vreugde in den arbeid". Deze vergadering was vrij goed be zocht. De Zeereerw. Heer Pastoor toonde tevens zijn belangstelling voor deze vergadering. Toen dezer dagen enkele jongens aan het spelen waren in de nabijheid waar leege benzine-vaten lagen, kwam er een op de gedachte de schroef hiervan los te draaien en daarin een brandende lucifer te werpen, met 't noodlottige gevolg dat een ontploffing volgde en de jongen aan het hoofd ernstig gewond werd. Dr. B. uit Venray verleende geneeskundige hulp. Een voordeelig slagersjubileum. Met een staartje. Het gebeurde dezer dagen te Tegelen, waar slager D. zijn 50-jarig ambtsjubileum vierde. Vijftig jaar, werkelijk een heele tijd, had zijn zaak de burgerij van Tegelen voor een groot gedeelte in hun levenson derhoud voorzien, zeker een dag, die niet onopgemerkt mocht voorbij gaan. Maar nu kost feest vieren altijd veel geld, en hier zag onze slager wel iets tegen op, en toch, er moest bij zoo'n dag toch iets voor de klanten gedaan worden. Er werd gepeinsd en geprakkiseerd en eea weg gevonden, hoe men werkelijk iets voor de klanten doen kon, bij gelegenheid van dezen hoogen dag. Ieder, die voor minstens f 5 in D's winkel kocht, kreeg een lot •-'oor deelname in de feestloterij, waarbij de prijzen bestonden uit 5 dikke vette varkens, 25 groote mooie droge rolhammeD en 50 prima lange droogworsten, warempel geen klei nigheid, en zooals te verwachten, het werd druk bij den aanstaanden jubilaris. Bijna 1300 leveranties van mins tens f 5 hadden in enkele dagen plaats en het ontging de kooplustige klanten blijkbaar ook nog, dat het vleesch verschillende centen duurder was dan op andere plaatsen, enfin, ter wille van het lot in de groote loterij werd hier blijkbaar niet op gelet. Van alle zijden en uit alle rangen en standen kreeg D. van deze jubi leumklanten. Een was er echter, die een dergelijk feest wel wat te winst gevend vond en daardoor lijnrecht in strijd met de wet iq. met de Lo terij wet 1905. En zoo kwam het, dat veldwach ter Fila uit Belfeld proces-verbaal opmaakte, van de in alle stilte plaats gehad hebbende loterij. Het zeldzame slagersjubileum zal dus en voor onzen slager en wellicht ook voor verschillende andere per sonen een minder prettig staartje hebben. Diefstal op een postkantoor. Toen de G:af Zeppelin boven Roermond verscheen en alles uitliep om het luchtschip te zien, maakte een bezoeker van het postkantoor aldaar van de gelegenheid, dat de loketten even verlaten warengebruik, om een bankbiljet van f 100 te ontvreemden. Op de haar gegeven aanwijzingen mocht de politie er spoedig in sla gen den verdachte aan te houden. Het geld was nog in zijn bezit. Oplichter aangegoudon. De politie te Geleen heeft een oplichter gearresteerd van Duitsche nationaliteit, die foto's verkocht van den mijnramp te Alsdorf, daarbij valschelijk voorgevende, dat de op brengst ten goede kwam aan de nagelaten betrekkingen der slachtof fers. Do verplegenden en do ziektewet. Door den Nationalen Bond van verplegenden is een adres verzonden aan den minister van Arbeid, Handel en Nijverheid, waarin verzocht wordt, het binnen afzienbaren tijd te leiden tot een aanvulling van de ziektewet, zoodat daaronder ook zullen vallen zij die .werkzaamheden verrichten, verbonden aan het houden of exploi- teeren van ziekenhuizen, krankzin nigengestichten, sanatoria enz. enz., in dienst van een coöperatie of andere rechtspersoonlijkheid bezitten de vereeniging of stichting en in het algemeen verplegenden die in loondienst zijn. Looncn in de sigareniuduslrie. De commissie van onderzoek in de sigarenindustrie heeft rapport uitgebracht inzake de loonen in de sigarenindustrie, waarvan de eind conclusie luidt als volgt De commissie is eenstemmig van oordeel, dat 't economisch niet ge rechtvaardigd zou zijn, boven wat is toegestaan, op het oogenblik een loons verhooging in de sigarenind ustrie te geven. Eenerzijds blijkt duidelijk, dat de sigarenindustrie geen grootere lasten kan dragen en de huidige conjunctuur geen spoedige verande ring van den toestand mag doen verwachten. Anderzijds, dat de index cijfers en de loonen een tendenz vertoonen ten gunste der arbeiders. Yerkoopdag Stambcekyarkens te St. Anthonis, A.s. Donderde g 20 November te 11 uur wordt hier de eerste Ver koopdag van Stamboekvarkens ge houden met een flinken aanvoer n.l. 80 hokken, in hoofdzaak biggen, scheutelingen en drachtige varkens van het V.D.L. en uitsluitend 1ste klas materiaal uit het Dekenaat Boxmeer. Inlichtingen ter plaatse worden verstrekt door iemand van het Stamboek. Niet alleen voor serieuze fokkers is het een bijzondere dag, voor ieder varkensfokker is hier iets goeds te zien en te leeren, vooral voor besturen der fokvereenigingen, die den laatsten tijd bijna overal zijn opgericht. Motorryder tegen een wagen gereden. Woensdagavond te zes uur is op den Elftweg onder de gemeente Velp bij Grave de 20-jarige motor rijder S. F. uit Nijmegen tegen een boerenwagen gereden, die niet van een deugdelijken reflector was voor zien. De motorrijder en zijn duo-passa gier werden over den weg geslingerd. S. F. werd in deerniswekkenden toe stand naar het ziekenhuis te Grave overgebracht, alwaar hij bij aankomst is overleden. De duo-rijder kwam met den schrik vrij. Yau een duk gevallen. Naar het R. K. ziekenhuis te Winschoten werd Woensdag over gebracht de zinkwerker J. E. uit Finsterwolde, die uit den dakgoot van 'n huis in een pen van een hek was gevallen. Zijn toestand is zeer zorgelijk De DO S op den Ryn gedaald. De Dornier vliegboot D. 1967, die Donderdagmiddag op weg van Friedrichshafen naar Parijs, op de Oude Maas nabij de Aviolanda- fabrieken te Papendrecht zou landen, daalde wegens invallende duisternis te vier uur op den Rijn tegenover Millingen. Het vliegtuig, dat even voor de daling laag boven het dorp cirkelde, kwam midden in de rivier neer en lokte in enkele minuten zoo goed als alle inwoners naar den dijk. Keizer Wilhelm en Koning Edward. Enkele bladen hebben uit het „Soerabajasch Handelsblad" een uit voerig verhaal overgenomen, dat de mémoires bevatten zou van twee officieren, die tijdens den grooten oorlog voor het Nederlandsch hoofd kwartier in actie waren. De twee officieren zouden in 1915, in het tweede oorlogsjaar dus, getuigen zijn geweest van de komst van keizer Wilhelm in ons land. Op het kasteel van Amerongen van graaf Bentinck zou de keizer een conferentie gehad hebben met koning Edward van Engeland over de mogelijkheid om vrede te sluiten. Generaal Snijders, de opperbevel hebber, zou naar het kasteel ontbo den zijn en van de conferentie dus geheel op de hoogte zijn geweest. Hoewel het verhaal, zeer suggestief overigens geschreven, de Maasbode buitengewoon onwaarschijnlijk voor kwam, heeft deze toch nog bij den oud-opperbevelhebber informaties in gewonnen. Deze sprak het verhaal zoo absoluut en pertinent mogelijk tegen. Het was, zeide Z.Exc., van het begin tot het einde nonsens en verzinsel, en er was absoluut geen enkel woord van waar. Ten overvloede zij nog opgemerkt, dat niet koning Edward, maar koning George tijdens den oorlog aan het bewind was. Het torendrama te Amsterdam. De politie zet in 't wilde de onderzoekingen naar het torendrama, waarbij de leidekker A. in de Gerar- dus Majellakerk te Amsterdam den dood vond, ijverig voort. De getui gen-verklaringen moeten zeer be zwarend materiaal tegen den ver dachte M„ die zich nog steeds in voorarrest bevindt, aan het licht hebben gebracht. M. blijft echter hardnekkig ontkennen. M. moet vorige week, aldus de „Msb." in den toren met de plaats waar A. zwaar gewond gevonden werd, ge confronteerd zijn. Men zou reeds tot de conclusie zijn gekomen, dat A. niet door een ongeluk om het leven kan zijn gekomen en dat hier mis drijf in het spel is geweest. Ook is het merkwaardig, dat ook de hamer, welke iedere leidekker steeds bij zich draagt, niet gevonden is. Zou daarmede misschien den moord heb ben plaats gehad Waarschuwing. In het Algemeen Politieblad geeft de commissaris van politie te Arnhem in overweging alvorens met N. E. ter Hoeve te Arnhem, zich noemende advertentie-colporteur, in handels relatie te treden, zich ter informatie te wenden tot zijn bureau, (afd. recherche.) Ontzettende ramp te Lyon. Een stadskwartier in puin gestort. Talryke dooden en gewonden. Woensdagnacht hebben te Lyon een vijftal instortingen plaats gehad. De stutmuren van een heuvel, waar op een ziekenhuis was gebouwd, zijn ingestort. Het administratiege bouw, waar de ziekenzusters woon? den, werd verwoest. Door de instorting dezer stut muren begon ook de heuvel te ver zakken, waardoor betrekkelijk groote huizenblokken onder de aardmassa's bedolven werden. Deze aardmassa's vernielden het woonhuis van de zusters van het ziekenhuis. Van een hooger gelegen rij huizen over een breedte van on geveer 100 meter werden de funda menten vernield, zoodat de huizen instortten. Tot nu toe zijn 71 lijken onder de puinhoopen vandaan gehaald. Het reddingswerk wordt zeer be moeilijkt, doordien voortdurend nog aardmassa's verschuiven. Onder een instortenden muur werden 12 brand weerlieden en politieagenten bedol ven. Men verwacht echter vrij alge meen, dat het aantal dooden tus- schen de 80 en 100 zal bedragen, waaronder vele politie- en brand weermannen, die bij het reddings werk omkwamen. In de ziekenhuizen zijn reeds talrijke ernstig gewonden opgenomen. Men gelooft, dat nog ongeveer 10 gezinnen onder de puinhoopen begraven liggen. In de betrokken stadswijk loopen honderden vrouwen en kinderen radeloos rond, en zoeken of zij nog iets uit de woningen kunnen redden. De oorzaak van het instorten van een aantal huizen in éénzelfde wijk, die weliswaar niet alle even hecht zijn gebouwd, maar waarvan de meeste toch wel van zpodanige betrouwbare constructie zijn, dat niet kon worden aangenomen, dat de instorting een gevolg is van con structiefouten, is vermoedelijk ge legen in aardverschuivingen, die voornamelijk in de buurt van de wijk St. Jean hebben plaats gevonden. Deze aardverschuivingen zouden dan veroorzaakt zijn door het hooge water en de overstroomingen van de afgeloopen weken, waardoor de grond onderspoeld is en verschillende onderaardsche holten verder zijn uit gediept. Het gevaar voor verdere aard verschuivingen is nog niet geweken, zoodat het reddings- en opruimings- werk slechts langzaam opschiet. Een oppervlakte van ongeveer 400 meter lengte en 200 meter breedte is op den heuvel losgeraakt en in beweging gekomen. Alle huizen op dit gedeelte zijn ingestort of min of meer beschadigd, behalve een kerk, die op een rots gebouwd was. Van onder de puinhoopen hoort men nog steeds het gekreun van bedolvenen. Opzienbarende genezing te Lourdes. Het te Lourdes verschijnende dag blad „Journal de la Grotte" bevatte dezer dagen de officieele mededeeling van het medisch bureau aldaar over eeü opzienbarende genezing, diè in het genadeoord heeft plaats gehad en waarover bij al de geneesheeren, die in consult geroepen werden, vol maakte eenstemmigheid heerscht, dat deze plotselinge genezing „de gren zen der biologische wetenschap en de wetten der natuur te boven ging". Het betreft mej. Renata Sonhalder uit Saint Mandé, in 1880 geboren, die sedert enkele jaren lijdende was aan een ernstige ongeneeslijke hart kwaal. In 1929 kwam zij met een bede vaart uit het bisdom Parijs naar Lourdes, waar zij op 21 Juni totaal genezen het bad verliet, In de plaats harer inwoning terug gekeerd, heeft ze zich weer laten onderzoeken door de geneesheeren, die haar steeds behandeld hadden. Dr. Lasnier (internist aan 't Parijsche ziekenhuis) en Dr. Leon Giroux (directeur van een kliniek en officieel geneesheer van het gerechtshof), die beiden moesten verklaren dat hun patiënte volkomen genezen was. Na det een jaar verloopen is, heeft thans het „Bureaux des constations". te Lourdes het rapport van de ge neesheeren te Parijs bevestigd, na nogmaals mejuffrouw Sonhalder, die^ uit dankbaarheid opnieuw naar Lourdes ter beevaart kwam, onder zocht te hebben. Radio in dienst van smokkelaars. De Kustbewakingsdienst van Fin land is tot de ontdekking gekomen, dat de alcohol smokkelaars aan de Oostkust van Zweden een geheim radiostation hebben ingericht, om zich met elkander in verbinding te stellen en waarschuwingsseinen door te geven. MIJNHARDT's Hoofdpijn-Tabletten 60 ct Kiespijn-Tabletten 60 ct Laxeer-Tabletten 60 ct Zenuw-Tabletten 75 ct Maag-Tabletten 75 ct Bij Apoth. en Drogisten BÏÏ&OXRUJSB SMD VSRRAY van 7 tot 14 Nov. GEBOREN: Maria C. J. Billekens, Paterslaan Peter B. M. Ingenpas, Langstraat Mechtilda W. Pelzer, Hoebertweg Petronella A. W. Pouwels Stati onsweg GEHUWD Pieter M. v. d. Beuken, weduwn. van Francisca Paulissen, 34 jaren, winkelier en Henrica Maria Peters, 32 jaren, z.b., beiden te Venray. OVERLEDEN Carolina C. H. Pangels, 85 jaren, z.b., Overloonscheweg. URSIUJU muw Parochiekerk Morgen Zondag 2 uur groote Congregatie met collecte voor bet St. Petrus-Liefdewerk, half 3 herha lingscatechismus voor de jongens, 3 uur Lof. Maandag half 8 leesmis, 8 uur jaarg. voor Gerard Arts en Henrica Verheijen, kwart na 4 Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur leesmis voor Frans Verblakt. Woensdag half 8 leesmis voor de levende en overleden leden der St. Elisabethvereeniging, 8 uur jaarg. voor Anna van Dijck. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 en 8 uur leesmis. Vrijdag half 8 leesmis, 8 uur ge zongen H. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus. Zaterdag komen de jongens der 2e en 3e klas en de meisjes der 6e klas te biechten, kwart na 4 Lof. Voortaan wordt biecht gehoord van 3 tot 5 uur. Paterskerk. Morgen Zondag feest v. d. H. Agnes van Assisie. Volle afl. o.g.v. Te 5, 6, en 7 uur H.H. Missen met onderrichting, 8 uur pl. Hoogmis voor de leden der Aartsbroederschap v.h. Koordje. Na de Hoogmis pro cessie. Kwart na 4 gez. Vespers, 5 uur Lof. Maandag 7 uur pl. Requiemmis voor de overleden ouders van al onze medebroeders, om half 8 een H. Mis voor Anna v.d. Berg, als lid v. d. Derde Orde. Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere v. d. H. Antonius, 6 uur Lof. Woensdag feest v.d. H Elisabeth van Hongarije, Patrones v.d. Derde Orde. Volle afl. o.g.v. Gen. absolutie voor de Derde Orde, na de H. H. Missen en het Lof. 's Avonds om 6 uur Lof met preek tot opening v.h. Triduum der Derde Orde. Donderdag 7 uur H. Mis met preek. Deze H. Mis wordt opgedra gen voor het geestelijk en tijdelijk welzijn der Tertiarissen. Om 6 uur Lof en preek. Vrijdag feest van O. L. Vrouw Presentatie. Generale Absolutie voor de Derde Orde. Om 7 uur de Hoog mis voor de overleden Tertiarissen, waaronder predikatie, 6 uur Lof en preek. Zaterdag feestdag v.d. H. Caecilia, 7 pur H. Mis met korte voorberei ding v. d. Pater en algemeene H. Communie der vrouwelijke Tertiaris sen. Om 8 uur plechtige Hoogmis. Zondag 23 Nov. onder de H. Mis van 7 uur algemeene H. Communie van de mannelijke Tertiarissen. Om half 10 gez. Hoogmis met preek, opgedragen tot bloei der Derde Orde. Na die H. Mis Pauselijke zegen tot sluiting v.h. Triduum. Gedurende Triduüm liedjes meebren gen. N.B. A.s. Zondag onder alle H. Missen collecte voor St. Radboud- stichting. St. Antonius-Patronuat. De leden der Jonge Derde Orde hebben dezen Zondag geen Verga dering, daar zij, naar wij hopen, deze week de Oefeningen van het Trjduum zooveel mogelijk zullen meemaken. Klein- en Middenpatronaat be- hooren in het lof van drie uur te zijn. Op dezelfde wijze als verleden Zondag de geschiedenis vanFabiola. Maandag om half 8 Mandoline club. Dinsdag geen Goud-pluvier, wegens de demonstratie van de firma Sluis, die door een misverstand op dien avond is geplaatst. Geen turnen. Zij, die zich alsnog willen opge ven voor de retraite van half Jan. (Zaterdag, Zondag, en Maandag) uitsluitend voor jongelui, morden uitgenoodigd dit ten spoedigste te doen. Voor de deelneming, betoond bij het overlijden van onzen inniggeüefden Broeder, Behuwd- broeder en Oom 15 Henri Jozef, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Familie Poels Venray, 5t. Jozef, 10 Nov. '30- Den 25en November 1930 ho pen onze geliefde Ouders «n hunne 40-jarige Echlvereeniging te herdenken. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wensch van hunne dankbare kinderen J. LITJENS Beerkens TH. BONGERS en Kinderen P. J. BEERKENS-Pelzer ALDEG. BEERKENS J. E. BEERKENS-Pelzer G. KUNZLERBeerkens GERTR. BEERKENS ANT. BEERKENS Venray, Maasheesche weg. gezeefd of ongezeefd bij Ondergeteekende beveelt zich beleefd aan voor het maken van alle electrisclie benevens alle voorkomende werkzaamheden op dit gebied. Viugge en nette bediening. Henseniusstraat 14 Venray. Een wijze man in Rooi Er woont een poëet in Rooi, Die viel den rooklust ten prooi, Nu loopt hij steeds rond, Me! een Big Ben in z'n mond. Andere pijpen vindt hij niet mooi. Big-Ben, de beste en mooiste pijp van f 2.— Grootste keuze bij P. SCHAEFFERS-Derksen, Patersstraat 30, Venray. 15 TB KOOP een groot mooi voorzien van calhedraalglas (het geheel zoo goed als nieuw, deurramen met prima deuren, glasramen, planken enz. V. FONCK. Hofstraat 6 TB KOOP bij M. Kusters, Leunen TB KOOP compleet ponuy-tuig bij Joh. Eibers, Eindstraat 21 TE KOOP een roodbonte koe 2de kalf, 20 Nov. voldragen. Te bevragen W. van Ooi, Lor- baan, Veulen-Venray. 8 TB KOOP bij J. M. Michels, Kleindorp— Merselo.

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2