Kleingoedereri li WECKd DAIES- EN KINDERHGEDEN P.v. Opbergen Fz. EU WIELEI 1 14 H. Janssen Kermis Blitterswijk. Danssalon van Karei Jacob aardappelen flinke burgerwoning CURSUS in Reliefschilderen TOESTELLEN en INMAAKGLAZEN t! luxe-wagentje Naar Kevelaer BOOMTEELT. Manufactuurhandel «SUMMIT" Lantaarns 8ü alle Onderdeelen MAIS0N AMBR0S1US Nouveautés in Peter Hendrix In plaats van Spijkers Sierhaken te gebruiken. Notaris Esser Boerderij te Ysselsteyn Notaris Esser prim* Zee .wsche verhuisd Te huur met tuin A. v.d. Linden 300 pakken zwarte Wol en Sajet 500 stukken feston en entredeux In kwaliteit de beste, In gebruik de goedkoopste, op Zondag 14 Sept dof straat 11 Telefoon 114 Orig. voor kippenhok- en stal- verlichting Het adres voor Vervormen en Opmaken van alle soorten Hoeden. Gazelle en Burg-ere K.N.R. Electrisch lantaarn?, Carbidlantaarns, Zaklantaarns, Pertrix Batterijen, Solar Carbid (los en in bussen) Stuurtassehen enz. Pdtsrsstraat 9 Halt s.v.p. Lees dit eens even is U genoodzaakt mijne te HORST zal op Woensdag 17 September 1930 nam. half 6 in café Stikkel- broek te Venlo aan de Spoor straat, ten verzoeke van den heer J. H, Faessen en kinderen, pu bliek verkoopen I. Een geriefelijk ingerich woonhuis met tuin, zeer gunstig gelegen te Venlo aan den Tegel schen weg no. 67, groot ruim 2 aren. II. Een perceel best tuiniers- land. gelegen te Venlo in het Sinselveld, belend J. Ilovens en H. Janssen, groot ongeveer 28 a. Aanvaarding huis en tuin 1 April 1931, het tuiniersland 1 Maart 1931. Het huis is eiken Zondag van 12—2 uur te bezich- tigen. te HORST zal op Vrijdag 19 September 1930 nam, 5 uur in café Keyzers te Ysselsteyn, ten verzoeke van zijne principalen, publiek verkoopen I. Eer.e boerderij bestaande uit nieuwe gebouwen, naar de eischen des tijds ingericht, met bouw- en weiland en een klein gedeelte heide (de heide is zeer geschikt voor ontginning) gelegen te Ysselsteyn gemeente Venray, Sectie II 1893 groot 7,35.35 H.A. II. Ontginningsgrond gelegen aldaar Sectie H 1894 groot 8 H. 20 a. 30 c. Alles in eigendom en in ge bruik bij den Heer Renier Swin- kels. Aanvaarding: de gebouwen Paschen 1931, de rest dadelijk. Bezoekt de Venray Prima Jaszband-muziek. 20 Spiegelgladde vloer. Staanpl. bi) W. Stjbers Café-Vergunning Blitterswijk Evenals vorige jaren wederom verkrijgbaar Eigenheimers, blauwe Bravo's, enz. Ook pootaardappelen. Bestellingen worden aange nomen in Hotel De Zwaan. Aanbevelend, 20 M. P. VAN HESE Verloren een Handtascbje met zilveren rozenkrans, kerk boek en zakdoek, vanaf Paters kerk tot W. Baltussen, Leunen. Tegen goede belooning terug te bezorgen Bureau dezer. Ondergeteekende maakt hier mede bekend dat hij is van Oasstraat 1 naar St. Odastraat 3 Mr. Kleermaker voor elk bedrijf geschikt, op goeden stand. Direct te aan vaarden. Adres Bureau dezer. 14 Er bestaat gelegenheid vanaf 1 October a.s. een te volgen. Deze cursus zal worden gehouden bij J. Schaef- fers, Schoolstraat. Aanmelding tot Zondag 21 Sept. bij Schaeffers vrnmd. Ondergeteekende bericht hier mede dat vanaf heden zijne weegbrug is en blijft gesloten. I Kaarten lir...en Knoopen, ver schillende maten per kaart 8'/: cent C oote partij coupons jarra- 1 lies-elastiek, per coupon van 45 c.M. 6]/i cent Prima dames-jarratelles 16 cent Dames-jarratelles met gummi knippers, prima elastiek, 24-19 cent Directoir-elastiek op kaart, 2 el smal en 4 el breed met tiignaald 22cent Smal wit directoir-elastiek, 3 meter op kaart met naald 8'/4 cent Prima plat zijden directoir- elastiek, per 5 Meter stukje 39-34 cent r Witte heeren zakdoeken, mooie kwaliteit, fiinke maten, 12Va, 9'2 8'? cent Kaarten Perl d'amour knoo-I pen, 6 dozijn assorti 36 cent X 300 Kol zijden ribslint 11 c.M. breed, in prachtige tinten, per el 10 cent Fantasie ribslint, 5 c.M. breed, moderne kleur- combinaties, per el 19 CCIlt Zijden fantasie-lint, 6'/£ c.M. breed, pracht-kwa- liteit, per el 14 CCHt Wit linnen band le kwaliteit, per 9 els stukje 171'- cent Kluwen kunstzijde, 10 gram, verschillende kleuren 5 cent 100-grams strengen jumper zijde voor dames- en kinder* kleeding 50-grams kluwen haakzijde, diverse handwerkkleuren 24 cent Strengen borduurwol, verschillende kleuren, thans 68 cent lucent® Zephir jongc-iis- zakdoeken, waschechte ruiten 6* cent Jongens zakdoeken met ruit of rand 9 cent Wit keperband op kaart van 5 meter 71'-' cent Prima zwarte brei-sajet, 100 gr. knotten 39 cent Groote knotten zwarte breisajet, extra voordeelig 49 cent Prima brei-wol, 100 gr. knotten 69 cent Jumper-wol, 50 grams kluwen als extra reclame 29 cent Wit breikatoen per 50-grams plakje 16 cent Mimosa handgareu, 200-els klossen, in wit en zwart, thr is 4''- cent Machinegaren, ons merk „Fresco", 500-yards klossen, wit en zwart. Nu 6 klossen v 67 cent Zephir heeren zakdoeken, prima kwaliteit mooie ruiten 16 cent Vla? machinegaren, 50Q-yards klossen. 6 klossen voor 89 cent Prima wit keper band per 20 els stuk 19 cent Een buitengewone partij feston en entredeux in fijne uitvoeringen, per el 9 CC.nt Breed linnen kant, extra koof j:, per el 9 CCnt zijn de MERK Alleenverkoop bij 66 TE IKOOIP wegens plaatsgebrek, een zoo goed als nieuw met prima patentas. W. Swaghoven, Maasheesche weg 15. 13 Aan te melden Garage DerJcsen. Boek voor practijk en studie, ten dienste van Boomkweekers en Fruittelers door EUOÈNE KRUYTZER Tuinbouwkundig Practicus. Prijs f 1.60, franco p. post f 1.70 Chique zijn onze modellen Laag zijn onze prijzen Enorm is onze keuze Patersstraat 25. Geregelde aanvullingen der laatst uitgekomen Dameshoeden Bij ons vindt U 284 Ruime keuze, Voordeelige prijzen Vakkundige bediening Telefoon 108 40

Peel en Maas | 1930 | | pagina 4