f v P.Ooopmans-IaDSseD Dinsdag 3 Juni. Aanvang 9 uur Provinciale Premiekeuring Aanbesteding Kinderwagens De Goedkoope Winkel Alji Kinderwagens PETER HENDRIX, E Qeraengde Berichten Disiricts-Arbeidsbeurs Jan Bekkers J. P. Schols M. H. Leers Antoon Loonen Frederica de Ponti zaak gesloten. P. SCHOLS CAFÉ GESLOTEN. P. Jeurissen, Leunen Groote Noord-Limburgsehe Opening door Oud-Minister Kan. a&öaastfaaa Vraagt VAN DELFT'S gras 1 en 2 zitting] Kinderstoelen, Hol Hot 25-jarig bestaan dor I)istr. Arbeidsbeurs te Venray en hot 25-jarig Directeurschap van den Heer P. Schols. In verband met bovenstaand zil veren feest, benevens dat der Be stuursleden de Heeren Dr. Janssen, j. M. Michels en F. Verkley, op Dinsdag 10 Juni a.s., is het volgen de feestprogramma vastgesteld. Voorm. half acht plechtige H. Mis in de Parochiekerk voor de overleden en tegenwoordige bestuursleden der Arbeidsbeurs; 11 uur receptie ten kantore der Arbeidsbeurs; 2 uur groote feestvergadering in Lunch room Verheugen. Hier zullen o.a. bij tegenwoordig zijn de Weled. Heer Folmer, directeur van den Rijksdienst der Werkeloosheidsverz. en Arbeidsbemiddeling te 's Graven- hage, als vertegenwoordiger van het Departement van Arbeid; de Weled. Heer van Lier. referendaris aan ge noemden dienst; verder de Direc teuren der gewestelijke Districts arbeidsbeurzen; de Burgemeesters, behoorende tot het district Venray, benevens de hieronder ressorteeren- de correspondenten. Door den Heer van Lier zal een lezing gehouden worden over „Ar beidsbemiddeling ten plattelande". Na afloop der feestvergadering zullen de genoodigden door het bestuur der jubileerende <vereeniging onthaald worden aan een Limburg- sche koffietafel. Bedevaart der H. Familie 13 Juli. Naar wij vernemen heeft het be stuur der H. Familie met algemeene stemmen besloten, om bij genoeg zame deelname eene bedevaart te organiseeren naar Kapel in 't Zand te Roermond op 13 Juli a.s. Het bestuur stelt zich voor des morgens per trein naar Roermond te vertrekken, vervolgens in proces sie van het station uit, over de schoone Kapellerlaan naar 't Zand, alwaar in het grootsch aangelegde Kruiswegpark eene H. Mis zal wor den opgedragen en door een Eerw. Pater Redemptorist eene predicatie zal worden gehouden. In den namiddag wordt de terug reis per boot gemaakt. De leden der H. Familie kunnen dan van heel nabij de moderne stuwen en andere Maaswerken bezichtigen. Morgen zal in de vergadering der H. Familie de Directeur het plan bespreken. Wij wenschen het bestuur alle succes Fxamcn in Krankzinnigen verpleging. Examen ter verkrijging van het diploma B, voor de verpleging van zenuwzieken en krankzinnigen. Voor de Commissie van Regee- ringsdeskundigen, door den Minister van Binnenl. Zaken en Landbouw benoemd, boden zich op 27 en 28 Mei 6 candidaten uit het St. Servatiusgesticht alhier, van wie de volgende 5 slaagden en 't Diploma behaalden Basten Mathijs; Beunen P. A, (Broeder Ulpius); Kerstens Marinus; Selder Willem; van Waayenburg Wilhelmus. Autobusdienst Tenray-Helmond Aan den heer G. Kupers is door Gedeputeerde Staten van Noord Brabant concessie verleend voor het in werking houden van den autobus dienst Venray-Helmcnd. Gedeputeerde Staten overwogen daarbij, dat mede door de goede aansluiting op de treinen te Helmond en de autobussen te Venray, ook op die naar het station, de dienst in eene verkeersbehoefte voor deze streek voorziet en door den heer Kupers naar behooren geëxploiteerd wordt. Ontvangen Gramophoneplaten de allernieuwste nummers, bij H. CAMPS, Horloger, Groote Straat (Adv.) In den morgen van Hemel vaartsdag hield de Turndub „St. Christoffel" eene bedevaart naar de Smakt. Aldaar werd door den geest, adviseur. Pater A. Nielen, eene H. Mis opgedragen voor de zielerust van den heer Beltjens, die onlangs bij een motorongeluk om het leven kwam, en oprichter was der Turn dub alhier. Morgen Zondagavond te half 8 zal de Harmonie „Sub Matris Tutela" een concert geven op het Henseniusplein alhier. Morgen Zondag zal Venray's Fanfarecorps deelnemen aan het Festival te Meerlo. Voor de Missie van Pater De Ponti. Vorig bedrag f 93.20 Van een bruiloftsfeest f 17.75 Donderdagavond werd een jongen van den heer A. R. op de Groote Markt alhier, door een mo torrijder overreden. De jongen bekwam een gebroken sleutelbeen en verwondingen aan het hoofd. Het opbouwen der afgebrande boerderij van de Erven v. Heyster aan de Heide, is bij onderhandsche aanbesteding opgedragen aan de agste inschrijvers, Siebers-Pijpers alhier, voor de som van f 11.450. Van Maandag tot Woensdag zijn in de Paterskerk alhier door 2 ingenieurs van Columbia-Record- Comp. een 14-tal gramaphoonplaten opgenomen, waarvan 12 stuks van de Grêgoriaansche muziek en 2 van de Derde-Orde-gezangen. Deze gezangen werden uitgevoerd door het Fraterskoor, onder leiding van den Z.E. Z.G. Pater Dr. Elisius Bruning. VEULEN. Naar wij vernemen is door enkele bewoners van het Veulen het volgende adres gericht aan den Raad: Venray, Mei 1930 Aan den Raad der Gemeente Venray. De ondergeteek enden respectieve lijk: Johannes Verberkt, Venray Veulen H. 34; Peter Brauer, Venray Veulen H 41a; Peter Johannes Kusters, VenrayVeulen H 33d Martinus Hendrikus van Staveren, Venray—Veulen J 23 en Willem Lormans, Venray Veulen J 2a, wenschen het door hun ingezonden verzoek om een tegemoetkoming in de kosten, verbonden aan het be zoeken der kerkelijke erkende R.K. bijzondere Jongens-en Meisjesscholen te Venray—Leunen niet te handhaven en verzoeken U Edelachtb. het der halve niet meer in behandeling te willen nemen. Ruiterfeesten te Casten ray. Zondag 22 Juni is onze ruiterclub „Eendracht" voornemens haar groot jaarlijks ruiterfeest te houden. De datum had o.i. wat seizoen betreft niet geschikter kunnen zijn. Aange moedigd door 't succes van verleden jaar en door de gezellige samenwer king die de naam van onze ver- eeniging eer aan doet, is men reeds met de voorbereidende werkzaam heden begonnen. Daar de paarden sport in Noord-Limburg zich de laatste jaren in een steeds grooter belangstelling mag verheugen, twij felen wij er ook niet aan of de publieke belangstelling zal bij gunstig weer zeer groot zijn. Verschillende zustervereenigingen hebben hun deel name reeds toegezegd, o.a. de federatie Sevenum, Amerika Grubbenvorst. Moge uit onderstaande blijken welke wilskracht, ijver en ambitie er onder onze leden heerscht. Op Zondag j.l. gehouden bondsruiter- feest te Amerika mocht onze ver- eeniging succes oogsten. En wel in de volgende diverse nummers. Versierde wagens in den optocht. Tusschen de twee eerste moest 'l lot beslissen. Waardoor de prijzen ten deel vielen aan le prijs P. Rambaghs 2e prijs A. Strijbos; 3e prijs H. Heidens Dogcar mooi draven 2e prijs A. Strijbos 3e prijs P. Rambaghs 4e prijs H. Heidens. Hooge hoed rijden 4e prijs H. Smits. Ringsteken dames 5e G. Dinghs. Verder nog 3 gelijkwaardige prijzen voor mooi draven alle rassen, welke respectievelijk ten deel vielen aanH. Smits, G. Philipsen en A. Strijbos. GEIJSTEREN. Zondag hadden alhier groote gilde- en roeiwedstrijden plaats, georganiseerd door de gilde St. Willibroid. Reeds vroeg in den voormiddag brachten schitterend versierde plezier jachten een grooc aantal bezoekers der Maaslandouwen van Mook tot Venlo naar het feestterrein nabij het prachtige oude slot van Baron de Weichs de Wenne. Omstreeks een uur had de optocht plaats der deelnemende vereenigingen, welke verwelkomd werden door den Hoog- geb. Heer Baron J. de Weichs de Wenne. Onmiddellijk daarna namen de schietwedstrijden een aanvang. Aanhoudend floten de kogels door de lucht. Op het groote voorplein van het kasteel roffelden ondertusschen de trommen voor andere wedstrijden. De belangstelling groeide onder tusschen zienderoogen. Tientallen auto's en duizenden fietsers stonden op het groote parkeerterrein. Een zwarte breede volksmassa stond de schitterende roeiwedstrijden aan de Maas gade te slaan. De deelname was dan ook zeer groot aan de diverse wedstrijden, vooral de ronkende motorbooten en de lenige kano's trokken veel be langstelling. Tjokvolle pleziervaartuigen voeren af en aan. Het geheel gaf een schit terend schouwspel opgeluisterd door Wanssum's fanfare. Een druk bezocht bal-champêtre met diverse kermis-vermakelijkheden vormden het einde van deze uit muntend geslaagde en goed georga niseerde feesten. OVERLOON. Dinsdagavond bracht Venraysch Mannenkoor aan hun medelid de heerH. Wollenberg- de Groot alhier, dien dag in het huwelijksbootje getreden, eene sere nade. Een paar mooie zangnummers werden eerst uitgevoerd, waarna de heer W. Winters, president"an Venray sch Mannenkoor, een mooie toespraak hield. HORST. Voor de vierde maal zal Noord-Limburg zijn Fokdag voor paarden houden en wel op Dinsdag 3 Juni. Niettegenstaande de malaise, vooral in de paardenfokkerij, belooft deze show schitterend te worden. Niet minder dan 180 stuks der beste fokproducten van Noord- en Midden- Limburg. zuilen hier in edelen kamp voor het oog der toeschouwers worden voorgebracht. Dat ook Hare Majesteit onze jeëerbiedigde Koningin, alsmede de Minister van Staat, met deze be weging sympathiseeren, bewijst wel dat beide een waardevolle medaille schonken ter aanmoediging. Ook de Regeering zal zich niet onbetuigd laten en heeft naar dezen Fokdag afgevaardigd den oud- minister Kan, geen onbekende in Horst. Hij heeft n.l. ook de eerste Fokdag met zijne tegenwoordigheid vereert. HOLTHEES. Zondag j.l. be haalde de schutterij alhier op het Schuttersfeest te Geysteren den le korpsprijs, een zilveren beker. Verder werd door het lid A. Janssen den 3en personeelen prijs gewonnen. Wij wenschen onze kranige schut ters proficiat. Koffiesmokkclary langs (le grens. Sedert de verhooging der invoer rechten op koffie in Duitschland is de koffiesmokkelarij langs de grens wat te verwachten was erg toegenomen. Aan de Straelsche grens bij Venlo werd een Duitsche smokkelauto met 800 pond koffie benevens een partij Cacao door Duitsche tolbeambten aangehouden, Wagen en lading werden in beslag genomen. Zilveren jubileum ambachtsschool te Venlo. Zaterdag en Zondag hadden te Venlo de feestelijkheden plaats ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan der ambachtsschool. Vermist. Sedert Maandagmiddag is de 20- jarige J. A. C. Claessens, wonende op den Lagen-Kanaaldijk te Maastricht uit zijn ouderlijke woning verdwenen en daarin niet meer wedergekeerd, Er bestaat in zijn familie ernstige ongerustheid omtrent zijn lot. HOENSBROEK. In dronken toe- stand sprong de mijnwerker R. alhier uit een raam, 6 meter hoog. Bewus teloos en zwaar gewond werd hij op last van den ontboden genees heer naar het ziekenhuis gebracht. HEEL. Alhier heerscht tegen woordig een rupsenplaag, zoo als ouden van dagen er nog nooit een gekend hebben. Met duizenden klim men de rupsen tegen de huizen omhoog, zoodat men deuren vensters goed gesloten moet houden, wil men dit ongedierte niet in de woon- of slaapvertrekken een schuilplaats verstrekken. Verdronken. De landbouwer Veggelers uit Heel is Donderdag in het kanaal bij Wessem verdronken. Te Weert is Donderdagavond het zevenjarig zoontje van de familie St. in het kanaal verdronken. Zilveren Jubilc der Kath. Staatsparty. Zaterdag is te Utrecht het 25-jarig bestaan der Kath. Staatspartij feeste lijk gevierd. Om tien uur werd in de kathedrale kerk aan de Lange Nieuwstraat een plechtige H. Mis opgedragen. Na de H. Mis vereenigden de leden van den Partijraad en de ge noodigden zich in de groote zaal van het Jaarbeurs-restaurant, waar te half twaalf de receptie aanving. Zaterdagnamiddag om half twee begon in het Jaarbeursgebouw te Utrecht de feestvergadering ter viering van het 25-jarig bestaan der Kath. Staatspartij. Uit alle groepen der bevolking waren vertegenwoordigers aanwezig, ministers en oud-ministers, ambtenaren en arbeiders, boeren en tuinders, onderwijzers, hoogleeraren, journalisten en priesters, mannen en vrouwen, w.o. vele jongeren. Afge vaardigden waren er van de Anti- Revolutionairen en Christelijk His- torischen, van het Duitsche Centrum en van de Belgische Kath. Partij. Uit de sigaren-industrie. Men bericht aan de Volkskr. uit Eindhoven, dat de werkgevers in de sigaren-industrie definitief hebben besloten tot algeheele uitsluiting in de sigaren-industrie over te gaan, indien de werknemers-organisaties ergens de staking zouden aankon digen. In de conferentie, die Woensdag gehouden werd tusschen partijen, betrokken bij het dreigende conflict in de sigarenindustrie, onder leiding van den rijksbemiddelaar Prof. Mr. Aalberse, kon geen overeenstemming worden bereikt. In een daarna gehouden bespreking tusschen de Ned. R. K. Vereeniging voor Sigarenfabrikanten en de R. K. Chr. Tabaksbewerkersbonden werd overeenstemming bereikt op de volgende basis le. Zes vacantiedagen 2e. Vergoeding van zes Christe lijke feestdagen 3e. Storting van 31 October 1930 af van 1 pet der werkloonen door de werkgevers in het pensioenfonds. 4e. Instelling van een commissie tot boeken-onderzoek als door den rijksmiddelaar voorgesteld. Even- tueele loonsverhooging als gevolg hiervan gaat in per 1 October 1930. Het conflict gaat nu niet door bij de R.K. patroons. Het standpunt van het Verbond van Vereenigingen van Sigaren fabrikanten is nog niet bekend. Stoomtram Meijel—Deurne. Wij vernemen, dat bij de L. T. M. het voornemen bestaat het stoom tramlijntje Meijel-Deurne op te heffen. Aanvrage oin concessie voor autodiensten. De firma v. d. Reijdt en Co. te Grave, sedert lange jaren onder neemster van autobusdiesten, heeft concessie aangevraagd voor de diensten in Oostelijk Noordbrabant en wel voor de lijnen Grave via Uden op EindhovenGrave via Mill en Grave via Cuyk op Boxmeeer. Deze lijnen zullen aansluiting geven op de autobusdiensten Grave- Nijmegen. Ook werd concessie ge vraagd voor de lijnen Boxmeer- Venray en Boxmeer-Helmond. Bovenbedoelde lijnen worden thans nog geëxploiteerd door de A.T.O., welke echter reeds heeft kenbaar gemaakt dat zij bij beëindi ging van haar concessie 29 Juli 1930 deze lijnen niet meer zullen exploi- teeren zoo door de belanghebbende gemeentebesturen niet in het te lijden verlies werd bijgedragen. Ovcrboordgeslagen en verdronken Woensdagmorgen is de arbeider J. Wor, oud 25 jaar en ongehuwd, wonende te Sliedrecht en werkzaam bij de bagger werken, in de Eem bij Amersfoort uitgegleden, over boord g: vallen en verdronken. Niemand had het ongeval bemerkt, Later zag men klompen drijven en is men begonnen met dreggen. Na korten tijd haalde men het lijk op Ec werd, nog ruim anderhalf uur kunstmatige ademhaling toegepast, doch dr. Schreuder kon slechts den dood constateeren, Dc (lood aan den overweg. Een'18-jarigo jongeman gevonden Maandagmorgen zag de machinist van den trein, welke te 6.16 van Harlingen naar Leeuwarden vertrekt nabij den onbewaakten overweg te Kotille een man naast de rails in het grind liggen. De machinist bracht den trein tot stilstand en ontdekte, dat de 18-jarige C. S. afkomstig van Akhlum dood naast de rails lag. Hij had een diepe voorhoofdwonde, terwijl één der handen was afgereden, Waarschijnlijk is hij Zondagavond overreden. Zijn fiets met nog eehige bagage vond men onbeschadigd aan den kant der v/eg. Auto-ongeluk. Maandagmiddag botste de luxe auto van den heer v. d. B. uit Berg en Dal bij Nijmegen, onder Swalmen tegen een boom, toen hij voor een anderen auto wilde uitwijken. De auto werd vernield. De heer v.d. B. kreeg kneuzingen aan hoofd en been, terwijl zijn zoon het neus been brak. Onder een tractor geraakt. Dindagmorgen is het dochtertje van den heer K. onder Colmschate onder een tractor, geraakt. Het kind werd ernstig gewond opgenomen en naar het ziekenhuis te Deventer vervoerd, waar het bij aankomst bleek te zijn overleden. Door den bliksem gedood. Te IJselmuiden bij Kampen zijn tijdens een onweer twee koeien in de weide door den bliksem gedood, Moord i In een woonkeet te Sluiskil werd het in bloed badend lijk gevonden von een Italiaanschen arbeider. De Justitie uit Middelburg is derwaarts gegaan om een onderzoek in te stellen. Verdronken. De 28-jarige mej. H. W., te Ech ten, reed Maandagmorgen met de fiets te water en verdronk. Dr. Hers heeft tevergeefs getracht, de levens geesten weer op te wekken. Het slachtoffer was ongehuwd. Zakkenrollers. Zakkenrollers hebben op de vee markt te Rijssen een veehandelaar van een bedrag van f 312.50 en een ander voor een bedrag van ruim f 300 beroofd. Van de daders tot dusver geen spoor. De Dusseldorfsche moordenaar. De politie deelt mede. dat Kürten terstond na zijn arrestatie uit eigen beweging heeft verklaard, dat hij weer een nieuwe misdaad had voor bereid en tot dit doel in den nacht van 21 op 22 Mei twee hamers had verborgen ter plaatse, waar hij zijn misdaad dacht te plegen, Hij bracht de politie vrijwillignaar deze plaats, doch de hamers bevon den zich daar niet meer. Echter schijnt de verklaring van Kürten wel geloof waardig, zoodat de politie thans een onderzoek instelt, waar deze hamers gebleven zijn. Daar Kürten van de hamers reeds voor andere misdaden gebruik heeft gemaakt, is het van veel belang, dat deze belangrijke bewijsstukken gevonden worden. bu&ssrluks smn YEHSAY van 23 tot 30 Mei. GEBOREN: Pierre J., z. v. G. H. Kunzler- Beerkens. Hagelweg. AlphonsH., z. v. G. Jacobs-Rutten, Lulll. Johannes G., z. v. P. Coenen- Houtackers, Hofstraat. Arnoldus H. W.. z. v. A. H. Cremers-v. d. Water, Eindstraat. Leonardus J. W., z. v. W. v. d. Goor-Baltussen, Veulen. Loduvicus M.. z. v. P. Rutten- Rutten. Lull. Johannes G. M. z. v. P. J. Bonants-Claassens, Veulen. Aldegonda. d. v. G. Beulen-van Geffen, Marktstraat. Gertruda M. A., d. v. A. Jansen- Huijbers, Beekweg. GEHUWD Willem Verheijen, slager, 27 jaar, te Sevenum en Jacomina P. C. Spee, z. b. 29 jaar. te Venray. OVERLEDEN Johannes F. Merken. 3 maanden, te Oostrum. Johannes Bekkers, wed. van Basten, oud 83 jaar, z.b. Schoolstraat. 1 patient St. Annagesticht. SB&mxja mmmn Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte ten bata der kerk, 2 uur groote Congre gatie, half 3 herhalingacatechismus voor de jongens, 3 uur Lof en processie, 4 uur H. Familie. Maandag hall' S leesmis, 8 uur Sol. jaarg. voor Johannes Nelkens ec Elisabeth Sassen, 7 uur Lof. Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur gezongen H. Mis voor de 25jarige echtvereeniging van Piet Schols en Maria Leers. Woensdag half S jaarg. voor de overl. lamiiie Swinkels, Michels en Hendriks, 8 uur jaarg. 2de klas voor H. v.d. Heuvel. Donderdag 7 uur te Vellum H. Mis. half 8 besteld jaarg. voor Ida Poels, echt* genoote van Jac. Fonck, 8 uur jaarg voor Michiel Schraven en Anna Roelofs. Vrijdag eerste der maand en vereering van het fi. Hart van Jezus, hall 7 bestelde Hoogmis, half 8 en 8 uur leesmis, 7 uur Lol en eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag vigilie voor het Hoogfeest van Pinksteren geboden vasten en onthouding van vleeschspijzen, half 8 de wijding der doopvont waarna de Hoogmis, 7 uur Lol. In de maanden Juni. Juli. Aug. en Sept. zal op nader te bepalen dagen een Hoogmis worden opgedragen voor de vruchten der aarde en alle geestelijke en tijdelijke belangen dei Parochie. "Voensdag half 7 leesmis voor Jan Bekkers. Paterskerk. Morgen Zondag feestdag v.d. Zal. Felix van Nicosia. Volle afl o g.v 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting. 8 uur Hoogmis met preek. Kwart over 4 gez. Vespes 5 uur Lof. Dinsdag Kwart over 6 uitstelling van het Allerheiligste, om 8 uur plechtige Hoogmis hall 7 Lof Vrijdag eerste Vrijdag der maand, toe gewijd aan het H. Hart, half 8 Hoogmis met Litanie van het H. Hart. Hall 7 Lof met acte van eereboete. Zaterdag vigilie van Pinksteren, geboden vasten en onthoudingsdag,'om half 8 de plechtigheden, waarna de Hoogmis. St. Antonius-Patronaat. Maandelijksche Algemeene H. Communie. Klein- en Middenpatro naat moeten om kwart voor vijf aanwezig zijn. Er zijn nog boeken van de Bibliotheek en Spaarbank boekjes achtergebleven. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur. Worden gevraagd: boerendienstmeiden en burgerdienst meisjes voor dadelijk Kleermakersleerling voor Venray Gezinnen voor landgoed Jongen 15 jaar voor kantfabriek Werkmeisje voor boerenwerk. Dagmeisje Leerling-coiffeur Hnishoudster voor dadelijk Carosseriebouwers Leerling-bakker, tevens loopwerk Bakkersleerlingen Venray en Overl. Boerendienstmeid, f 30 per maand Sigarenmaker voor Boxmeer Losse arbeiders Burgerdienstmeid voor Horst. Slagersleerling Timmerman Landarbeiders Bieden zich aan Losse arbeiders of grondwerkers. Chauffeurs. Burgerdienstmeisjes voor Venray. Werkmeisjes. Leerling-electricien. Steenfabrieksarbeiders Smidsknecht, 3 j. aan het vak. Dagmeisjes. A.s. Dinsdag is hot kantoor gesloten. Heden overleed tot onze droefheid, na een geduldig lijden, meermalen gesterkt door de Genademiddelen on zer Moeder de H. Kerk, zacht en kalm in den Heer, onze onvergetelijke, inniggeliefde Vader, Behuwd- en Groot vader DEN HEER Weduwnaar van Johanna Basten in den oliderdom van 83 jaren. Wij bevelen de ziel van den dierbaren overledene in Uwe godvruchtige gebeden aan. De bedroefde familie, MARIE MUIS—BEKKERS JEAN M. MUIS en Kinderen. Venray, 26 Mei 1930. 40 Op 3 Juni a.s. hopen onze geliefde Ouders en hunne 25-jarige echtvereeni ging te herdenken. Dat God hen nog lang moge sparen is de wensch van WILLY FRANS HUBERT TINY Venray, Mei 1930. 22 Op 6 Juni as. hopen onze lieve Ouders en hunne 25-jarige echtvereeni ging te herdenken. Dat God hen nog lang moge sparen is de wensch van hunne dankbare Kinderen. Leunen, Mei 1930. A.s. DINSDAG 3 JUNI is onze Wegens familieomstandighe- den is DINSDAG en WOENS DAG a.s. ons Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij gelegenheid van ons Zilveren Huwelijksfeest betuigen wij bij deze onzen hartelijken dank. Manufacturen. Venray, Mei 1930. Ruim 600 gulden aan geldprijzen en 80 stuks waardevolle medailles, waaronder eene van H. M. Koningin Wilhelmina en eene van Jhr. Ch. Ruys de Beerenbrouck, Minister van Staat, tegelijk met de ruim f1400 aan geldprijzen en tevens nog een Wedstrijd in Hoefbeslag, waaraan verbonden 100 aan geldprijzen. Op Zaterdag Juni a.s. des nam. om 5 uur, zal namens Mej. M. van Mil te.Oploo, in café van Elferen aldaar, worden Het bouwen van een Burgerwoonhuis. Bestek en teekening a f 5. (rest. f 2.50) verkrijgbaar bij de Besteedster en bij J. EBBEN, Bouwkundige te Beers. 21 Sterk Solied Goedkoop 313 Hofstraat. 7 H bij L. K en alle onderdeelen voor kin

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2