Opruiming Dankbetuiging. Dankbetuiging Dankbetuiging. Tuinbouwver. Heide laiibesladiiig aaoaaatfaaiD lanbestedlng GRATIS Landbouwbond Boerenleenbank Nog Stand 1-2 N. V. Vulkaan, Gemengde Berichten w. van Mei j el- Wilms Reisgenoote. Secretaris aanbesteed Het verbouwen van zijn woonhuis met kantoor, enz. 11 Zwart Minorca's M. H. STOKS Venray-Dorp MERSELO V Algfm. Vergadering Maandag 19 Mei boven- en onderkleeding. Drink- en Voeder bakken voor kippen Voetringen, enz. een i prii To JOS. C. M. NEE WIJ exposeeren de nieuwste UNIGRO- en PHILIPS- producten verwachten U onze Stand. op VENRAY dezer gemeente ter inzage zijn neer gelegd en in het openbaar aange plakt, terwijl tegen betaling der kosten een afschrift wordt verkrijg baar gesteld. Venray 14 Mei 1930 De Burgemeester en Wethouders van Venray, O. VAN DE LOO. De Secretaris, VAN HAAREN Bekendmaking. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat de Raad der Gemeeute in zijn openbare vergadering van 15 Mei 1930 besloten heeft de door het R. K. Kerkbestuur der parochie van de H. Gertrudis te Oirio gevraagde medewerking tot oprichting eener bijzondere lagere school op een perceel, kadastraal bekend, gemeente Venray, sectie F 2702, gelegen langs den kunstweg Oirio Castenray, te verleenen. Venray, 16 Mei 1930. Burgemeester en Wethouders vrnd. O. VAN DE LOO. De Secretaris. VAN HAAREN. Sluitingsuur van vergunnings- en verloflokalen op Zondag 18 Mei a.s. De Burgemeester van Venray brengt ter algemeene kennis, dat door hem ingevolge het bepaalde bij artikel 41 der Algemeene Politie verordening het uur van sluiting op Zondag 18 Mei a.s. voor de ver gunnings- en verloflokalen in de Kom van Venray is verlengd tot 12 uur middernacht. Er wordt niet gewaarschuwd, om 12 uur moeten deze inrichtingen onmiddellijk worden ontruimd. Venray, 14 Mei 1930. De Burgemeester van Venray, O. VAN DE LOO. Het Bestuur der Middenstands- vereeniging verzoekt de inwoners van Venray beleefd om bij de ope ning der Tentoonstelling op Zondag 18 Mei en bij gelegenheid van de Limb. Bondsvergadering op Maandag 19 Mei, de vlag uit te steken. Groote nieuwe zending Be hangselpapieren is aangekomen bij P. BEERKENS, Groote Straat 21. (Adv.) GEVONDEN: een rijwielplaatje en een gekleurde bal. Inlichtingen bij de Rijkspolitie Kruisstraat no. 7. De op Zondag 4 Mei gehou den Emmabloemcollecte ten bate voor Herwonnen Levenskracht bracht in totaal op f 181.50. Venray (Kom) f 93.30 Merselo f 20.20 Leunen f 20 Castenray f 20.85 Oirio f 10.15 Oostrum f 17 Ziet onze Stands No. 8 Her.- seniusstraat in Schoenwerk en Pfaff- naaimachines. (Adv). Morgen Zondag zal Venray's Fanfarecorps haar eerste zomercon- cert geven op het Henseniusplein. Aanvang half 8. H. H. Biljart liefhebbers Vanaf heden is in HOTEL SCHAEFFERS, School straat, weer gelegenheid tot biljarten en wel op een le klas „WILHELMINA" Degene die op Zondagen 18, 25 Mei, 1 en 8 Juni tusschen 4 uur en 11 uur n.m. het hoogste aantal punten behaalt in één serie, ontvangt een cadeau. Beleefd aanbevelend, J. SCHAEFFERS -Uitslag wedvlucht van de Postduivenvereeniging „De Zwaluw" vanaf St. Denis (Frankrijk) afstand 389 K.M. Deelname 60 duiven. De prijzen werden behaald als volgt le. 11e en 15e St. Servatius; 2e en 5e P. v. Ooi; 3e W. Lormans 4e J. Vermeulen; 6e en 9e W. Manders 7e H. Strijbosch 8e J. Kusters; 10e. 12e en 13e G. v. Dijk; 14e M. Houben. Overduif G v. Dijk. Duiven los 6.10. Aankomst eerste duif 12 uur 54 min. 44 min. Uitslag wedvlucht vanaf Bretignie (Frankrijk) afstand 419 K.M. Deel name 68 duiven. De prijzen werden behaald als volgt le J. Vermeulen 2e en 13e P. v. Ooi3e en 12e J. Boom 4e, 8e en 10e W. Manders; 5e M. Houben; 6e, 7e en 15e St. Servatius; 9e L. Coopmans11e en 16e J. Kusters; 14e H. Strijbosch 17e G. v. Dijk. Overduif St. Servatius, Duiven los 8 uur. Aankomst eerste duif 12 uur 26 min. 45 sec. Laatste duif 1 uur 18 min. 50 sec. LEUNEN. Bij de vorige week te Nijmegen gehouden examen, vanwe ge de Nationale Federatie voor de vakopleiding in de Schoenmakerij en Schoenhandel slaagde voor diploma A. Onder Rijkstoezicht Gediplomeerd Schoenhersteller de heer Martin Dirckx, alhier. CASTENRAY. Zondag 11 Mei had op de doelen van de handboog schutterij „De Batavieren" het jaarlijks Koningschieten plaats. We gens het vertrek van onze koning werd dit feest een maand vroeger gehouden dan andere jaren. Het koude en natte weer in aanmerking genomen, werden er zeer veel punten geschoten. Onder ge zellige, hevige concurrentie werd het koningschap, tevens le prijs verwor ven door den heer P. Philipsen.met 122 punten in 32 schoten. Moge onze schutters op den ingeslagen weg blijven voortgaan, dan twijfelen wij er niet aan, of onze vereenigmg zal dit jaar nog verschillende prijzen weten te bemachtigen in de zoo mooie en edele handboogsport. Na afloop werden de verschillende mooie prijzen door den voorzitter uitgereikt aan de winnaars, die daarna allen zeer voldaan huiswaarts keerden. SMAKT. Op de Smakt is weer een mooi werk tot stand gekomen. Toen eenmaal voor Smakt en Holt- hees een nieuw kerkhof was aange wezen, was het de wensch van alle inwoners dit kerkhof ook te maken tot een waardige rustplaats voor den overleden Rector en voor hen, die dezen in de eeuwige rust zullen vol gen. Aan dien wensch is in de afgeloopen week uitvoering gegeven, In trouwe en eendrachtige samen werking hebben de inwoners van Smakt en Holthees dagenlang hun tijd en arbeid besteed om het terrein te verhoogen en te verbeteren. En het resultaat bewijst weer hoe véél tot stand kan komen, wanneer allen eensgezind samenwerken. Trouwens wie in de Smakt rond ziet, hij ziet overal werken, die alleen zijn kunnen ontstaan door de onder linge samenwerking van Holthees en Smakt. De oude St. Jozefs-kapel werd reeds met gezamelijken arbeid ver groot, spoedig daarna rees de mooie nieuwe kerk slank omhoog door vereende krachten. De schoon aan gelegde parken, de kapel der smart volle Moeder, de nieuwe grintweg en zooveel méér: het is alles het werk, het eigen werk der trouwe bevolking van de twee gehuchten, waar de echte christelijke gemeen schapsgeest leeft, waar niemand de mindere wil zijn in edelmoedige hulpvaardigheid En zoo zal ook het nieuwe kerk hof blijven getuigen van broederlijke eensgezindheid en taaie arbeidzaam heid van Limburgsche en Brabant- sche menschen. Wat echter m.i. op het kerkhof nog ontbreekt, is een mooie Calvarie- groep als monument op het graf van ons aller vriend wijlen Rector Cremers. Kom laten wij allen, die zijne vrienden waren en het ook blijven na zijn dood, wij, die laatst nog gaarne onze gift schonken om hem gelukkig te maken op zijn gouden Priesterfeest laten we hem nog eens gedenken en hem een graf monument bezorgen, dat aan het nageslacht zal spreken van vijftig priesterjaren, vol zorg en opoffering, vol toewijding en arbeid, gewijd aan de opleving der vereering van den H. Jozef en aan de grootmaking zijner geliefde Bedevaartsplaats dat ook zal spreken van de trouwe piëteit zijner vrienden en kennissen. Giften daarvoor zullen gaarne worden aangenomen aan het rectoraat of in het pelgrimshuis. OVERLOON. Onze fanfare zal op 18 Mei a. s. deelnemen aan het Federatie-festival te Vierlingsbeek. Naar ons wordt medegedeeld, heeft met ingang van 30 Juni a. s, de heer P. J. Jansen, kassier van de Boerenleenbank alhier, zijn ontslag aangevraagd. TIENRAY. DeafdeelingTienray van den Steenfabrieksarbeidersbond St. Stephcnus besloot de voor 12 Mei a.s. anngekondigde staking aan de N.V. Steenfabriek Tienray voor- loopig acht dagen uit te stellen. Mgr. dr. Poels, het hoofdbestuur te Utrecht en de heer Geurts zullen onderhandelen. VENLO. Op een Maandagavond gehouden conferentie tusschen het bestuur van de Coöp. Melkinrichting St. Martinus, de Directie van de N.V. De Nijverheid en de Melk veehouders, werd door de partijen overeenstemming bereikt, waardoor het conflict is opgelost. Onderlinge Paardenverzekering. Het jaarverslag der Onderlinge Paardenverzekering van den Limb. Land- en Tuinbouwbond vermeldt, dat de verzekering bestaat uit 43 afdeelingen met 760 leden. Opge nomen zijn 1288 paarden voor een waarde van f 574.150. Aan premiën werd ontvangen f 14.594. Er stier ven 76 paarden ter waarde van f 22.914. Wijl door een te groote sterfte over 1929, waar men nog te doen had met de oude premie, een tekort is van f 7082, moest een bij slag geheven worden van 50 pet. De crisis in den landbouw. De heer Braat heeft den Minister van Binnenlandsche Zaken en Land bouw de volgende schriftelijke vraag gesteld Is de regeering bereid mede te deelen, of het haar voornemen is om wetsvoorstellen aan de Kamer voor te leggen, welke nog voor het a. s. zomerreces der Kamer behandeld kunnen worden, welker inhoud zal zijn steun of bescherming, in welken vorm ook, aan de landbouwers, ter opheffing of vermindering van de thans bestaande landbouwcrisis. Nacht-posttreinen Naar het orgaan van den C. B .P. T. T. meldt zullen met ingang van 1 October a.s. nachtposttreinen wor den ingevoerd naar en van het Noorden, Oosten en Zuiden van ons land. Van de invoering van nacht- postautoritten is in verband hiermede afgezien. Dreigende staking in de sigarenindustrie. Dinsdag hebben de vier vertegen woordigers der samenwerkende werkliedenorganisaties in de sigaren- industrie te Utrecht vergaderd ter bespreking van de door hen te vol gen gedragslijn bij de beëindiging van de voor dit bedrijf geldende collectieve arbeidsovereenkomst op 31 Mei a.s. Besloten werd dat in een aantal plaatsen ter doorvoering van de beide patroonsorganisties ingediende voorstellen ter verbetering van de loon- en arbeidsvoorwaarden na 31 Mei a.s. zal worden gestaakt. De uit dit besluit voortvloeiende maatregelen worden getroffen. Vleeschvergiftiging. Te Nieuw Vennep (Haarlemmer meer) hebbeu zich bij een 15- tal gezinnen ernstige verschijnselen van vleeschvergiftiging voorgedaan het gebruiken van gehakt en rosbief afkomstig van den slager P. J. De verschijnselen gaan gepaard met hevige krampen en hooge koortsen. Bij enkele patiënten is de toestand zorgwekkend. Een partij bij den slagpr nog voorradig vleesch is in beslag genomen. Brand. Te Gemert (N.B.) is brand uitge broken in de boerderij van den heer J. Werts in het Binderseind. Schuur en stal waren in korten tijd een prooi der vlammen. De woning kon behouden blijven. Het vee kon met uitzondering van' het pluimvee dat in de vlammen omkwam worden gered. De schade wordt door verzekering gedekt. De vrouw als gemeentesecretaris. Bij de behandeling van de herzie ning der Gemeentewet heeft de Tweede Kamer Woensdagmiddag aangenomenjeen amendement—Boon c.s., tengevolge waarvan de vrouw benoembaar wordt tot gemeentese cretaris. Vóór het amendement hebben gestemd de linkerzijde, behalve de heer Braat, terwijl van rechts hebben vóórgestemd de heeren Lingbeek, Snoeck Henckemans en 11 Roomsch- Katholieken. Met moeders geld en vaders flets Aan de veerpont bij Moerdijk is door de marechaussée aangehouden de 12-jarige W. d. D. uit Dordrecht, die bekende uit de ouderlijke woning geld ontvreemd te hebben en met het rijwiel van zijn vader op pad te zijn gegaan. De jonge avonturier werd naar zijn ouders teruggebracht. Molenwiek tegen het hoofd. Te Goïrle was de 4-jarige knaap d. W. bij het spelen op den molenberg van den molen van Kou- wenberg gekropen. Daar de molen in beweging was, kreeg het kind een der wieken tegen het hoofd. Het bekwam een zware hoofdwonde Naar het gasthuis te Tilburg over gebracht zijnde, is de knaap aldaar overleden. Petrus P. Arts, 25 jaar, landbouwer en Gertruda M. van Cuijk, 31 jaar, z.b. beiden te Venray. Gerardus J. Hendriks, 42 jaar, metselaar en Elisabeth A. Arts, 38 jaar, z.b. beiden te Venray. Alphons H. Jorissen, 27 'jaar, landbouwer te Heel en Maria P. Poels, 21 jaar, z.b. te Venray. Wilhelmus H. van Dijck, 28 jaar, landbouwer en Maria J. Duijkers, z.b. beiden te Venray. OVERLEDEN Gerardus H. Arts, 3 dagen, Mer selo'. Wilhelmus Maas. weduwnaar van Petronella Dommeck, 70 jaar, Oude Oostrumscheweg. 1 patient St. Annagesticht. BVBGEBLIJKB STA» VESBAY van 9 tot 16 Mei. GEBOREN: Petronella J. M. van Osch, Wieën- weg Arnoldina W. A. Vermeulen, Heide. Hubertus J. H. Willems, Landweert. Johan H. H. van Lipzig, Broek. GEHUWD Theodorus Voermans, 38 jaar, land bouwer, en Maria Catharina Leyssen, b. beiden te Venray. Gerardus A. Jansen. 27 jaren, landbouwer, en Antonetta Houwen, 26 jaar, z.b. beiden te Venray. Johannes G. Loonen, 25 jaar, metselaar, en Anna A. Goemans, 26 jaar, z.b. beiden te Venray. Antonius H. Hendriks. 27 jaar, landbouwer te Maashees en Johanna van Kessel, 25 jaar. z.b. te Venray. Johannes A. Strijbos, 30 jaar, landbouwer en Huberdina Kemmelings 29 jaar, z.b., beiden te Venray. SSBmiJO DIBSSTBH Parochiekerk Morgen half 8 vertrekt de Congregatie ter bedevaart naar Oostrum. Om kwart over 6 wordt de H. Communie uitgereikt, Wegens het groot aantal kinderen die de plechtige H Communie gedaan hebben, zal de herhalingscatechismus om beurten voor de jongens en meisjes gehouden worden. De ouders worden verzocht hun kinderen geregeld te sturen. Heden om half 3 herhalingscatechismus, 3 uur Lof, 4 uur H Familie. Maandag hall 8 leesmis, 8 uur gezongen H. Mis voorde 25-jarige echtvereenigiDi; van Jan de Bruin en Regina Welten, uur plechtige H. Mis voorden R K. Mid denstand, half 10 gezongen Huwelijksmis voor Petrus Wilhelmus Barten en Henrica Maria Hoedemakers, 7 uur Lof. Dinsdag half 7 zieledienst voor de overl, familie Eibers, Watervoort en Gossens, halt 8 leesmis, 8 uur leesmis, halt 9 ge zongen H Mis voor de 25 jarige echt vereeniging van Piet Coopmans eu Ger truda Janssen, 9 uur gezongen Huwelijks mis voor Antoon Oudenhoven en Josephina Linskens, half 10 gezongen Huwelijksmis voor Willem Jozef Hendriks en Aldegonda Clara Seerden, 10 uut gezongen Huwelijks mis voor Johannes Jacobus Eibers en Maria Huberdina Watervoort. Woensdag half 8 leesmis, 8 uur uitvaart voor W. Maas. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol. Jaarg. voor Martin Timmer Van Geffen en Agnes Nefkens. Vrijdag half 8 Jaarg 2e klas voor H, Mosmans, Petronella Verriet, kinderen en bloedverwanten, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Leonard Thielen Zaterdag komen de Jongens der 4e en 5e klas en de meisjes der 3e klas te biech ten, balf 8 Jaarg. 2e klas voor Jacob Verbeek en Mechtildis Baltissen, 7 uur Lof Paterskerk. Morgen Zondag feestdag van den H Felix van Cantalicie. Volle afl. o g.v, 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur plechtige Hoogmis voor de leden van de Aartsbroederschap. Na de Hoogmis processie. Vergadering voor het bestuur der Derde Orde in het klooster. Kwart na 9 H. Mis en Vergadering voorde Jonge Derde Orde Inkleeiing der nieuwe leden Kwart na 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof met Francisc. Rozenkrans. Maandag feest van den H Ivo. Volle 1. o.g.v. Dinsdag feestdag van den H. Bernar- dinus van Sena. Volle afl. o g.v. Hall 8 Hoogmis ter eere van den H. Antonius. 's Avonds half 8 Lof en MeimaandoefeniDg. Woensdag feest van den Z. Crispinus van Viterbo. Volle afl o g.v. Vrijdag hall' 8 gez. Requiemmis voor den Z E Pater Robertus Cornelisse. Half 8 Lot en Meimaandoefening. Gedurende de zomertijd in de week de eerste H. Mis om half 6 en de laatste H. Mis om 8 uur. Behalve Zondag iederer avond om half S Meimaandoafeningen. Genadckapel Oostrum. Morgen Zondag stille H. Mis om 7 uur Om kwart na S afhalen van de Congregatie uit Venray, waarna onmiddellijk een plechtige H. Mis voor deze processie. Onder de H. feestpredicatie, en na ver- eeriDg der relikwie van O. L Vrouw. Om 10 uur H. Mis voor de inwoners van het Rectoraat. Om 3 uur plechtig Lof met preek en ommegang over den Vlasakker Daarna vereering der relikwie van O L Vrouw. Door de week de H. Mis om half 8. A.s. Zondag processie van de H. Familie uit Venray. St. Antonius-Patronaat. Wegens de Tentoonstelling geeD Patro naat. Contributie vervalt. Toegang tot het Sportterrein. In de H. Mis van kwart over 9 voor de Jonge Derde Orde gelieven de zangers de afgesproken plaats in te nemen. InKleeding. De plechtige opname tot Adspirant van degenen die nog geen 14 jaar zijn, geschiedt een volgenden keer. Bij mijn vertrek naar de Missie van Celebes aan alle familieleden, vrienden, beken den en begunstigers onzer Missie, een welgemeende dai.k en een hartelijk vaarwel. Zr. Wilhelmina in de wereld Petronella Seijkens 15 VenrayHeyde. Celebes Macassa (Ned.lnd.) Op 20 Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders Leonard Oudenhoven en Anna Maria Loonen hunne 40-jarige echtvereeni- ging te herdenken. Da! God hen nog lang moge sparen is de wensch van hunne dankbare Kinderen en Klein kinderen. 17 Wegens familieomstandighe den is Café Hoedemaekers en Drogisterij „De Vijzel" a. s. Maandag 19 Mei GESLOTEN. P. Hoedemaekers M. Hoedemaekers 14 ass.-apoth. Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij ons 40-jarig Huwelijksfeest, be tuigen wij onzen hartelijken dank Heide. Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden bij gelegenheid van ons Zilveren Huwelijksfeest, betuigen wij onzen hartelijken dank. 17 H. A. Michels- Vermeulen Henseniusplein 5. Het bestuur en leden van Schutterij St. Anna betuigen hier bij hunnen dank aan allen, die hebben medegewerkt om ons feest zoo schitterend te doen slagen. Een bijzonder woord var. dank aan den Edelachtb. Heer Burge meester, Juryleden en het Feest comité, aan Venray's Fanfarecorps, Harmonie van Oostrum, Mannen koor en Gemengd Koor en aan onze zustervereeniging Het Zand- akker. Verder een woord van dank aan de eigenaars van het terrein, Rijks- en Gemeente-politie welke zoo schitterend voor de orde heeft gewerkt en aan alle schen kers van medailjes. Het Bestuur en Leden van St Anna. Als zoodanig biedt zich aan de Big-Ben, de mooiste en beste pijp van f 2.Reserve systeem gratis. Big-Ben, de beste en mooiste pijp van f 2.Grootste keuze bij P. SCHAEFFERS-Derksen, Patersstraat 30, Venray. 12 vraagt een Aanmelding tot 25 Mei bij den huidigen functionaris. 10 Op Vrijdag 30 Mei zal voor den Heer P. Kersten te Maas hees, worden Het bouwen van een woonhuis, enz. te Maashees, op een terrein aan den Prov. weg. Bestek met tekeningen zijn vanaf Dinsdag 20 Mei verkrijg baar bij den architect a f 5. per stel, waarvan toi 3 dagen na de besteding f 2.50 wordt gerestitueerd. J. VAN WEEGEN, Architect N.l.V A. 29 Vierlingsbeek. Dinsdag 27 Mei a.s. 's nam. uur, zal namens den Heer J. Janssen te Overloon, in het café van den Heer Karei Jans sen aldaar, worden Teekening met beschrijving verkrijgbaar bij A. H. Martens te Venray a f 3.— per stel vanaf 21 dezer. 22 van alle Manufacturen, gemaakte goederen en Klompen met 10 pCt. korting. Klompen 15 pCt. korting Tevens te koop eerste leg 22 Langstraat 22 bij Jos. C. M. Neeteson ass -apotheker Groote Straat VENRAY Onze geachte clientèle, welke nog niet in de gelegenheid waren kennis te maken met onze beste Elesva veiligheidsscheermesjes kunnen tegen inlevering dezer advertentie gratis een mesje in ontvangst gaan nemen. Scheert U met dit proefmesje en U blijft Elesva-klant. Bij aankoop van een Elesva scheerapparaat 35 cent, even eens een mesje gratis. Voor scheerzeepen in diverse soorten en prijzen is de ADELAAR ook Uw adres. Zondag 18 Mei v.m. van 9 10 en 11 12 uur premiebeta ling van Veeverzekering (1 pQt.) en Hagelverzekerir.g. Het Bestuur. A.s.J Café heden 1 Wetl den J Ci te kwi Nota zal op voorm. Venra\ aldaar, EEN te Ysse 's avonds 7 uur, in de zaai van de Wed. Arts, Merselo. Trouwe opkomst verzoekt 17 Het Bestuur. Ondergeteekenden bevelen zich beleefd aan voor het maken van Gez. Jenniskens St. Antoniusstraat. Steeds groote voorraad in aan zeer lage prijzen. Aanbevelend, J. Coenen-Houlackers zal nam. 5i principa publiek Eenv uithoi weg, zei ca, a groot pachtrec van thans bc aren. EigenAe De en in mi perceel?' grintweg eigendoc bij G. p H. Tarnt 1 10 zwa (stukkei Helen» Te I Craven Koop bij voorkeur in het meest be trouwbare, vak- kundigste en degelijkste adres voorheen ass.-apotheker van 1 Groote Straat Telefoon I NEETESON'S MIDDELEN te? verkoudheid, Keelpijn, Griep of li Asthma, Hoofdpijn, Maagklachten,i slechte Stoelgang, verzwakking, [I Likdoorns, zomersproeten, Spit, R of andere pijnen, OVERTREFFEN Artikelen uit DE ADELAAR als middelen. Kruiden, Verbandstofi verplegingsartikelen, Breukbande Elastieken kousen naar maat, zeer traan (ook voor kuikens) en Levertr Vaxenol en andere soorten strooif en Pasta's, Tandpasta's en tam Bloedwijn, Sanatogen, Zeepen (i medicinale soorten), Parfumerieën, de beste merken (ook in iedere will per maat verkrijgbaar) Medicinale Dropsoorten, Veiligheidsscheerme Schoenverven, Vossenkop kleurenve en kleuren (altijd versch) Limonadi (iets buitengewoons, boenen niet Muizenverdelgingsmiddeien enz., kwaliteit.

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2