J. H. Seijkens Hageiverzekering Kennisgeving. Gemengde Berichten Districts-Arbeidsbeurs aid. Leunen. Jet Hoedemaekers Piet Barten Firma L.J.vanHaren&Co Garage Derksen. CASTENRAY. Rijwiel- en Motor hersteller Opleiding Federatie Diploma Boekhouden Mercurius, Ver. v. Leeraren i-.h- Boekhouden enz. VRIJDAG 2 MEI a.s. zal bovenvermelde cursus aanvangen van zeven tot negen uur te VENRAY. Deze cursus is uitsluitend toegankelijk voor hen, die zich wen- schen te bekwamen voor HOOFD-BOEKHOUDER en voldoende vooronderwijs hebben genoten, om deze cursus met vrucht te kun nen volgen. Nadere inlichtingen schriftelijk te bekomen bij ondergeteekende. Spoedige aanmelding gewenscht. H. OKHUIJSEN, Leeraar Boekhouden, Venlo, Parade 22bis. Luchtwachtdienst. Zaterdag 3 Mei a.s. van half 2 tot 3 uur zal de Luchtwachtdienst Venray de gewone post bezetten op het Postkantoor. De Toneelvereeniging „St. Scrvaas" gaf Donderdagavond weer een drukbezochte uitvoering, welke werd opgeluisterd door de fanfare van het gesticht. Het blijspel „De glorie van Zwingendam" viel bui tengewoon in den smaak. De pauzen tusschen de bedrijven werden aan gevuld met salon-orkestmuziek. Het geheel vormde een aangename en gezellige avond. Bij de gemeentepolitie werd aangifte gedaan dat uit een bergplaats van de wed. M. B. aan het Schoor een zaag en een bijl zijn ontvreemd. Tegen enkele houders van honden te Klein-Oirlor werd proces verbaal opgemaakt wegens het niet voldoen der hondenbelasting. Wilt U heel gemakkelijk in het huwelijksbootje stappen, koopt dan TH. JANSSEN'S SCHOEN WERK. Groote keuze en lage prijzen. Aanbevelend. Henseniusstraat 8 Venray. Uitreiking kostelooze weggeldkharten. We herinneren er aan, dat Maandag en Woensdag a.s. in Hotel de Zwaan alhier van half 2 tot 6 uur kostelooze weggeldkaarten verkrijgbaar zijn voor de bewoners van de gehuchten. Heden Zaterdagmiddag van half 2 tot 6 uur voor de bewoners van het Dorp. Op de Donderdag alhier ge houden paardenmarkt waren 120 paarden, hittenen veulens aangevoerd. De handel was slap. De Paasch-Maandag alhier in het Patronaat gegeven uitvoering van de Wielewalen uit Overhoven, werd druk bezocht. De bezoekers waren meer dan tevreden over het keurig uitgevoerd programma. De opbrengst van hun bezoek aan Venray, die bestemd is voor de te bouwen kerk te Overhoven, zal niet tegen gevallen zijn. Diamanten Bruiloft. Onder groote belangstelling mocht Dinsdag het nog krasse echtpaar Jan van Maris-Relouw de zeldzaam voorkomende Diamanten Bruiloft vieren. Door de buurt was een mooie versiering aangebracht aan de woning op den Molenhof. Door de Ruiterclub Ons Genoegen en de Schutterij Het Zandakker werd het Diamanten paar per lan dauer met de talrijke familieleden afgehaald en kerkwaarts begeleid en na de Hoogmis van dankzegging, wederom naar huis vergezeld. Vele gelukwenschen mochten de kranige oudjes in ontvangst nemen. Venray's Fanfarecorps bracht 's avonds eene serenade, waarbij aan belangstelling geen gebrek was. Moge het Diamanten echtpaar nog lang in goede gezondheid op dezen feestdag terugzien. Gouden Bruiloft. Dinsdag herdachten de echtelieden Mart. Kusters-Baltezen, aan den Leunschen weg hun gouden bruiloft. Ook hier hadden de buren de woning een feestelijk aanzien gegeven. Per auto werd het Gouden paar naar de kerk te Leunen gebracht, alwaar eene plechtige H. Mis tot dankzeg ging met de familie werd bijgewoond. De Fanfare „St. Catharina" uit Leunen bracht 's avonds de feest vierende echtelieden eene serenade. We hopen, dat dit ook nog krasse gouden paar het voorbeeld van hun buurlui over tien jaar moge volgen. Zooals uit achterstaande ad vertentie blijkt, komt het groote bekende Fransche circus de Muynck Frères, wat dit jaar zijn groote tournee door Holland maakt, Zater dag voor eenige dagen naar Venray. De openingsvoorstelling heeft a.s. Zaterdag plaats met een eerste klas prachtprogramma. De verschillende dagbladen van Eindhoven, de Meijerijsche courant en het Dagblad van Eindhoven, allen gaven prachtrecenties over het gebodene. Vooral de schitterende paardendressuur van den heer Direc teur Gustaaf de Muynck zijn zor.der weerga. Willy Blumenfeld met zijn dan send paard Friga is het toppunt van dressuur, alsook de volbloed meerdere malen bekroonde Belgische zware hengst Jupiter, met zijne twee schot- landsche ponny'3 zijn een bewijs van hoogstaande kunst. Het acrobatische gedeelte, waar van wij slechts noemen de 4 Almos Engelsche acrobaten op het spring- net, zij vliegen van hand tot hand, maken toeren nog nooit door een acrobaten-troep vertoont. Het publiek -ruide en aan het handgeklap kwam geen einde. Het Wertneys Trio is iets buiten gewoons op gebied van Jongleur kunst. U moet hun gezien hebben. het is in een woord verbluffend. The Torley buitengewone werk zaamheden op het piëdestal. Een troep prima Clowns en Augusten, waaronder Nantje, de kleinste man ter wereld en Boun-Boun en Ridi. August Boun-Boun is beslist eenig, spreekt prachtig vlaamsch en was tot nu de beste August die wij in een circus zagen. Zoon droge komiek doet iedereen tranen lachen. Het was een programma wat er zijn mocht en het cirque de Muynck had dan ook al de dagen niet over belang stelling te klagen. OOSTRUM. Naar we vernemen zal de bekwame biljartspeler, de heer Doesborgh uit Venlo, a.s. Zondag omstreeks 6 uur in de zaal te Oostrum komen spelen, op hét door hem zelf vernieuwde biljart. Liefhebbers zullen kunnen profi teered GEIJSTEREN. Zondag j.l. werd alhier het 25-jarig priesterfeest ge vierd van den Z.E. Heer pastoor Janssen. Nog slechts drie jaren is de jubilaris pastoor te Geijsteren, maar aan de groote belangstelling, de feestvreugde en de prachtige ver siering was te zien hoe bemind hij zich gedurende deze drie jaren heeft gemaakt. HORST. De Handboogschutterij Eikelenbosch besloot een groot con cours te houden in de maand Juli a.s. Een jongen van den heer G. bezig zijnde met vogelnesten uithalen, viel hierbij van een flinke hoogte uit een boom. Met een beenbreuk en andere verwondingen is hij naar het St. Antoniusgesticht overgebracht. Onze vroegere dorpsgenoot, de Eerw. Pater M. Boots, thans verblijvende in het Missiehuis te Steyl, zal zich naar de Missie op Flores begeven. HORST. De N oord-Limburgsche Paardenfokdag met Provinciale Merriekeuring zal gehouden worden op Dinsdag 3 Juni a.s. te Horst aan de Oude Lindt. Door het Limb. Paardenstamboek wordt hieraan voor f 300 premiën verbonden. ARCEN. Te Lomm bekwam een 3-jarig kind van J. zoodanige brand wonden bij het omtrekken van een pot soep, dat de kleine spoedig overleed. Jongeman vermist. Dinsdagmorgen werd bij de ge meentepolitie te Reuver door den 22-jarigen W. uit Offenbeek gein- formeerd naar zijn 26-jarigen broer, die sinds dien vorigen avond ver mist was. De politie kon echter geen mede- deeling hieromtrent doen. Nauwelijks een uur later kwam echter op het Gemeentehuis te Reuver de tijding, dat de veerman in Neer een roei bootje miste, dat onder de gemeente Kessel was gevonden. In dit bootje lag een rijwiel, waaraan zich een taschje met kaartje bevond, waarop de naam W. stond. Waarschijnlijk heeft de jongeman Maandagavond, terwijl het veer stillag, zichzelf willen overzetten in het roeibootje. Daar de jongen nog vermist wordt, vreest men, dat hij door een noodlottig ongeval te water is geraakt en verdronken. Plotselinge dood. De heer P. J. Vervoort te Kessel werd tijdens een familiebezoek te Belfeld onder het eten plotseling door een beroerte getroffen. Genees kundige hulp mocht niet meer baten, ROERMOND. Woensdagnamid dag werd uit de rivier de Roer onder deze gemeente opgevischt het lijk van de sedert 9 April vermiste Ida Geurts, uit Maasniel. Het lijk is ter plaatse gekist en vervolgens naar de Algemeene Begraafplaats alhier overgebracht. Door een auto overreden. Een negenjarigen jongen, G. ge naamd, sprong Woensdagmiddag omstreeks kwart voor een in de Groote Straat te Maastricht van een melkwagen, terwijl juist een gemeen telijke autobus naderde. De chauffeur kon een ongeluk niet meer voorko men en de jongen werd door de bus gegrepen. Toen men hem opnam bleek hij reeds overleden. Doodelyk mijnongeluk. Woensdagmorgen is in de Staats mijn Maurits de 22-jarige ongehuwde mijnwerker Knoors uit Grevenbicht om het leven gekomen. Van een in beweging zijpde transportgoot brak de kabel. Knoors werd meegesleurd en gedood. Een bom by de Maasbrug te Maastricht. Bij de baggerwerken, die thans in de Maas te Maastricht, in verband met den bouw van de nieuwe brug worden uitgevoerd, werd een moderne Engelsche bom uit de rivier gehaald, Het bleek een projectiel afkomstig uit een vliegtuig te wezen. De plaats, waar deze werd opgehaald, moet een paar honderd meter ten Noorden van de oude zijn geweest. Men vermoedt te doen te hebben met de resten van een mislukten aan slag op de oude Maasbrug. In het begin van den oorlog immers heeft een Engelsche vliegmachine er een bom laten vallen op de stad; ze kwam terecht op de binnenplaats van een huis aan de Brusselsche- straat en richtte gelukkig weinig onheil aan. Er bestaat reden om aan te nemen, dat de gevonden bom, ongeveer een hal ven meter hoog, uit hetzelfde vliegtuig afkomstig is. De Engelschman heeft toen Maastricht aangezien voor een Belgische stad, wellicht Namen, dat een soortgelijke situatie heeft en een eveneens zeer oude Romaansche brug van eenzelfde type. Het gedemonteerde projectiel is thans in particulier bezit, doch zal wellicht aan het plaatselijk museum afgestaan worden. Een Kerkraadsche clép or té in Suriname» De West onleent aan een Radio bulletin het volgend bericht uit Albina gedateerd 12 Maart Gisteravond omstreeks half elf werd er een déporté aangehouden terwijl hij op weg was naar de politiewacht. Hij geeft op als naam Louis Stralenberg, geboren te Kerk- rade (Limburg) en is 30 jaar oud. De man spreekt zuiver Neder- landsch. Hij vertelt dat hij dienst nam bij het N.O.I.-leger en in 1918 naar Oost-Indië vertrok alwaar hij 6 jaren vertoefde. Hij werd bevor derd tot korporaal bij de genietroe pen. In 1924 ging hij naar Neder land terug en vertrok eenige maan den later naar de kopermijnen in Afrika. Daar ging het hem niet gunstig en hij trad in dienst bij het vreemdelingen-legioen te Marokko. Later deserteerde hij en bij zijn vlucht stal hij een auto waarmede hij gearresteerd werd. Daarvoor werd hij naar het bagno gezonden alwaar hij voor eenige weken terug met het laatste transport aankwam. Hij is voorloopig op vrije voeten gesteld en zal opgezonden worden naar Paramaribo. Moord. De commissaris van politie te Heerlen verzoekt in een buitenge woon politieblad aanhouding en voorgeleiding, ter uitlevering, van den Franschen onderdaan Eymard, bijgenaamd Chariot, alias Grellon, die door den instructierechterBrosson van het tribunal de la Seine vervolgd wordt ter zake van moord. Eymard is volgens bericht van Duitsche politie gezien op den straatweg Geilenkirchen-Gangelt met een vrouwspersoon en is waarschijnlijk op weg naar Sittard. Beruchte Duitsche inbrekers, In een buitengewoon politieblad maakt de Commissaris van rijks- en gemeentepolitie te Heerlen, grens- commissaris van rijkspolitie, bekend, dat de Duitsche politie .hem heeft medegedeeld, dat de vreemdelingen van Duitsche nationaliteit Wilhelm Krüger, geboren te Dramburg, 28 Augustus 1900 en zijn echtgenoote Gertrud Gizze, geboren te Bad-Po- zen 28 Mei 1901, die als beruchte inbrekers in Duitschland bekend staan, zeer waarschijnlijk in Neder land vertoeven en zich vermoedelijk in Limburg ophouden. Krüger heeft boven het rechteroog een lidteeken van ongeveer 2 c. M. Aan politie-autoriteiten wordt in overweging gegeven hen bij eventu eel aantreffen uit Nederland te doen verdwijnen, Pater Ildefonsus 0. C. f. Donderdag overleed te Haarlem in de Maria-stichting waar hij den laats- ten tijd verpleegd werd, de bekende Capucijnerpater Ildefonsus uit Hel mond. Pater Ildefonsus in de wereld Gerard Kraan werd te Gouda den 3en Sept. 1875 geboren. Hij deed zijn lagere studies in Venray en trad in 1892 in de orde der Capucijnen. Op 23 December 1898 werd hij priester gewijd. Onze landbouw op de Antwerpsche tentoonstelling. Ingediend is een wetsontwerp tot wijziging van hoofdstuk V der Rijksbegrooting voor het dienstjaar 1930 Aangevraagd wordt een bedrag f 25.000 ten behoeve van de „Cen trale Commissie voor de deelneming van Nederland aan de in 1930 te houden Wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, te Antwerpen, om de deelne ming van den Nederlandschen land en tuinbouw te steunen. Brand. Te Uden brandde de boerderij van J. van Helvoirt af. Vier koeien en een paard kwamen in de vlammen om. Onder verdachte omstandigheden gestorven. Donderdagmorgen waarschuwde de 20-jarige dochter van de weduwe Verstreepen, wonende in de Brou werijstraat 48, te Breda, een aldaar passeerenden politie-agent, dat haar moeder, oud 37 jaar. stervende was. De agent stelde een onderzoekin, en verwittigde een hoofdinspecteur der recherche, die onmiddellijk ter plaatse was. De geneeskimdige dienst stelde den dood onder verdachte omstandigheden vast. Aan geweldpleging behoeft niet te worden gedacht. Jeugdige inbrekers aangehouden. In verband met de vele inbraken, die den laatsten tijd in Nijmegen voorkomen, heeft de politie vier jongens van 16 tot 21 jaar aange houden, die o.a, verdacht worden in het Luxor-theater te hebben inge broken. Een der vier had zich na een voorstelling laten insluiten, had daarna één der jongens binnengela ten, terwijl er twee op den uitkijk bleven staan. Een klein bedrag aan geld en eenige gouden sieraden werden meegenomen. Een vijfde jongen, die het goud heeft willen verkoopen werd als heler aangehou den. Kind ondnr een locomotief. Donderdagmiddag omstreeks 12 uur werd aan den overweg van den Moschweg op de grens van Leiden en Oegstgeest het 2-jarig dochtertje van den spoorwegwachter Z. door een losse locomotief overreden en gedood. Postauto in brand gevlogen. Men meldt uit Arnhem Woensdag te ongeveer half twee werd de brandweer te Arnhem ge alarmeerd voor een brand te Wes- tervöort. Bij aankomst aldaar bleek een particuliere auto van de firma Rijk te Arnhem, welke 15 pakken post, bestemd voor Duitschland vervoerde naar den trein te Emmerik in brand te staan. Acht van de zakken konden door den chauffeur en den begeleidende beambte, die zich bijtijds in veiligheid konden brengen, gered worden van de overige zeven bleven nog wat resten van brieven en geldswaardige stuk ken over, welke ten postkantore te Arnhem zijn gedeponeerd. Bij de zending uit Arnhem bevon den zich aangeteekende stukken met aangegeven waarde en 41 gewone aangeteekenden, bij die uit Rotterdam 8 met aangegeven waarde en 216 gewone. De aangegeven waarde van de 56 stukken bedraagt in totaal ongeveer 14.500 goud-francs. Al deze stukken zijn verloren, Bovendien zijn nog vijftien zakken gewone correspondentie geheel of gedeeltelijk verbrand. Wat gaaf was of gedeeltelijk gaaf is terstond met een anderen auto doorgezonden. Motor tegen een boom gereden. Woensdagmiddag omstreeks half vijf kwam op den rijksstraatweg te Heilo de 34-jarige C. D., wonende in Uitgeest, terwijl hij in' volle vaart rijdende een storing aan zijn motor trachtte te herstellen, in botsing met een boom langs den weg. De schok was zoo hevig, dat de schedel van den ongelukkige geheel was gespleten en de dood vrijwel onmiddellijk intrad. Het slachtoffer was gehuwd en vader van twee kinderen. Kinderstoel in brand. Te Kollum (Fr.) is het eenjarig kind van H. Slotegraaf, toen de moeder afwezig was, in een kinder stoel in brand geraakt en eenige uren later aan de bekomen verwon- dinnen overleden. Noodlottige vergissing. Een 60-jarige boer uit Wittichow (Duitschland) wilde zich, na op het land te hebben gewerkt, met een glas wijn verfrisschen. Bij vergissing greep hij echter een flesch lysol, die hij aan zijn mond zette. De man is eenige uren later in het ziekenhuis overleden. Meisjeshandelaars gearresteerd, De Hongaarsche politie heeft twee handelaars in meisjes gearresteerd, die jonge meisjes naar Duitschland brachten, vanwaar zij naar overzee sche landen werden getransporteerd. In een trein werden 18 meisjes van 15 tot 19 jaar aangetroffen, die door twee mannen werden begeleid. De meisjes verklaarden, dat haar betrekkingen in Dresden München en Darmstadt toegezegd waren. De beide mannen zijn in hechte nis genomen. Het moet reeds zijn vastgesteld, dat het bekende handelaars in meis jes waren. Nieuwe noodkreet uit China. Volgens een bericht in de „Vos- sische Zeitung" komen uit de hoofd stad der provincie Sjansi berichten over den aldaar heerschenden hon gersnood, die heviger is dan alle die tot nu toe zijn voorgekomen. Van een bevolking van 6.000.000 zouden 2.000.000 tengevolge van den hongersnood zijn overleden. Zelfs op de straten liggen de lijken. De hulp maatregelen der overheid en de buitenlandsche organisaties zijn zonder uitwerking gebleven. Uit Sjanghai worden thans uitgebreide maatregelen ondernomen om hulp te brengen. GEHUWD: H. B. Linders, 28 jaar, landbouwer Veulen en A. M. Versteegen, 25 j. te Oirlo. P. G. Baken, 30 jaar, bakker te Venray en M. G. Th. Jenniskens, 28 jaar te Leunen. OVERLEDEN 1 patiënte St. Annagesticht. 1 patiënt St. Servatiusgesticht. mamwKS staid VSIEAT van 18 tot 25 April. GEBOREN: Theodorus J. A. z.v. P. H, Wijn hoven-Engels, Oirlo Martinus J. M. z.v. B. E. Jennes kens-Kessels, Klein-Oirlo Leonardus P. z.v. R. Swinkels- Verschuren, Ysselsteyn Theodora J. G. d.v. L. Volleberg- Maesen, Kempweg Jozef A. z.v. J. M. H. van den Bekerom-Thuijls, St. Servatiusweg Adeleida M. Th. d.v. P. E. Nellen- Rutten, Scheide. mmiJKS DXSVSTXY Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte voor het Bisdom, 8 uur H. Mis waaronder le H. Communie der kinderen. De grooten worden ver zocht niet te communie te gaan voor dat de kinderen der laatste bank weer op hun plaats zijn. Kwart na 9 Kindermis, 10 uur de Hoogmis. Men wordt verzocht onder de H. Mis van 8 uur de banken in het middenschip, ook de verpachte, open te laten. 2 uur kleine Congregatie, 3 uur Lof, waarin alle communie kinderen zullen tegenwoordig zijn, 4 uur H. Familie. Maandag half 7 Zielmis waarna processie over het kerkhof, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Christiaan Ariaans en Ida van Meijel, 7 uur Lof. Na de H. Mis van 8 uur zullen de communie-kinderen in de kerk zijn om te loten voor de plaatsen en offeren voor de kaarsen. Dinsdag half 8 Jaarg. 2e klas voor Antoinette Smulders, 8 uur leesmis, half 10 gezongen huwelijksmis voor Lodewijk Weijs en Antonia Jacobs. Woensdag half 8 zieledienst voor de overl. familie van Stiphout en Jeuken, 8 uur Jaarg. voor Johanna van de Pasch, ouders en familie, 9 uur huwelijksmis voor J. A. Vaal- kamp en J. E. Poels. Donderdag 7 uur te Veltum H. Mis, half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Mathijs Derks. Vrijdag eerste der maand en ver eering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half 8 gestichte leesmis, 8 uur Jaarg. voor den Zeereerw. Heer Pastoor Greij- mans, 7 uur Lof en eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag half 8 leesmis. A.s. Woensdag 7 uur Lof tot opening van den Meimaand. A.s. Zondag collecte ten bate der kerk, plechtige H. Communie der kinderen. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Missen met onderrichting, 8 uur Hoogmis met preek, kwart over 9 H. Mis en Vergadering voor de leden der Derde Orde, Mannen en Vrouwen. Vernieuwing der professie en Pauselijke Zegen. Kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Maandag feestdag van den Zal. Luchesius. Volle afl. o.g.v. Dinsdag 7 uur Hoogmis ter eere van den H. Antonius van Padua, 6 uur Lof. Woensdag feestdag van den Zal. Benedictus van Urbino. Volle afl. o.g.v. Donderdag eerste dag der Mei maand, toegewijd aan de vereering der allerheiligste Maagd Maria, 7 uur pl. Hoogmis, 's avonds 7 uur Lof met Franciscaansch Kroontje. Vrijdag eerste der maand, toege wijd aan het H. Hart van Jezus, 7 uur Hoogmis met Litanie van het H. Hart, 7 uur Lof met Rozenhoedje en akte van eereboete. St. Antonius-Patronaal. Spaarbankboekjes afgeteekend in leveren. Onze jongens kunnen tegen ver minderden prijs het Circus bezoeken. Nadere bijzonderheden worden op het aanplakbord van het Patronaat bekend gemaakt. Deze week geen Goudpluvier en geen Groepvergaderingen. Kantoor geopend van 9 tot 1 uur. Worden gevraagd: Verschillende boerenknechten, boerendienstmeiden en burgerdienst meisjes voor dadelijk en later. Kleermakersleerling voor Venray Burgerdienstmeid voor Tilburg. Gezinnen voor landgoed Jongen 15 jaar voor kantfabriek schilders Werkmeisje voor boerenwerk. Leerling en aank. schilder voor dadelijk voor Venray. Meisjes heele en halve dagen. Timmerman voor Horst Jongen van circa 14 jaar v. Venray Bieden zich aan Losse arbeiders of grondwerkers. Chauffeurs. Burgerdienstmeiden voor Venray. Werkmeisjes. Leerling-electricien. Timmerlieden, bakkersleerlingen. Steenfabrieksarbeiders Smidsknecht, 3 j. aan het vak. Werkvrouw. Koperslagersknecht en leerling Rijwielhersteller. Dinsdag a.s. gelegenheid tot opgeven van de gewassen bij den secretaris. Tevens inning der premie. het Bestuur. Ondertrouwd: en Venray, 25 April Henseniusplein 6 Patersstraat 26 De huwelijksvoltrekking zal plaats hebben Maandag 19 Mei a.s. te 9 uur in de Parochiekerk te Venray. 18 Den 6en Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders Wilhelmus van Meijel en Johanna Wilms den dag te herdenken waarop zij voor 40 Jaren in het huwe lijk traden Dat Ood hun nog lang moge sparen is de wensch van hunne dankbare kinderen en klein kinderen. Heide-Venray, 26 April 1930. Op 5 Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders Hendrikus Antonius Michels en Theodora Petronella Vermeulen hunne 25-Jarige Echtveree- niging te herdenken. Dat God hun nog lang moge sparen is de wensch van hunne dankbare kinderen. 18 Op 20 Mei a.s. hopen mijne geliefde Ouders Piet Coopmans en Gertruda Janssen hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat God hen nog lang moge sparen is de wensch van hunne dankbare dochter Dora Coopmans. Venray, 26 April '30. Hiermede hebben wij de eer U te berichten, dat de Firma L. J. van Haren Co. met ingang van 1 Mei a.s. zal worden ont bonden. De zaken zullen echter wor den voortgezet en wel door den Heer L. J. van Haren te Venray en door den Heer A. van den Hombergh te Boxmeer, ieder voor eigen rekening. Wij danken U voor het ver trouwen, dat onze firma steeds van U mocht genieten. Wij bevelen bij voortduring ons beider nieuwe zaken aan, Hoogachtend, L. J. van Haren A. v.d. Hombergh N. B. In verband met boven staande zullen onze zaken op 28» 29 en 30 April a.s. GESLOTEN zijn. Voetbalwedstrijd Holland-België te Amsterdam 4 Mei a.s. Zij, die dezen wedstrijd willen bezoeken, gelieve zich spoedig te melden. Prijs f 4.75 per per soon. Ondergeteekende maakt hier mede bekend, dat hij zich a.s Maandag te CASTENRAY zal vestigen als en hoopt door nette en prompte bediening de gunst van eenieder te verwerven. Degelijke behan deling aan concurreerende prijzen Verhuur van luxe-auto en autobus Beleefd aanbevelend, CASTENRAY. Een welkom cadeau is een Big-Ben van echt Bruyère hout. Diverse elegante modellen. Big-Ben, de beste en mooiste pijp van f 2.— Orootste keuze bij P. SCHAEFFERS-Derksen, Patersstraat 30, Venray. 12

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2