Hnis iet arbeider Goede Week inscharen van Vee Leesbibliotheek Dankbetuiging BENZINE. kostdames J.Goenen-Houtaokers 3 dragende varkens partij beste biggen een partij biggen partij beste biggen roodbont maalkalf Trouwcostuum Afbraak te koop Insi UNIGRO- RADIO V. Vulkaan, Qemengde Berichten Stierhouderij »St. Antonius" Het Consultatie bureau 2 of 3 nette Eierverven voor Paschen J. Neeteson, Ass.-ap. Eierschouwers, Pertrix Batterijen, Roósterbatterijen. Te Koop 2 dragende varkens Te Koop Te koop 2-wieIig karretje op veeren en een goede studie-piano leep M< |i Damt Milt Te pachten perceel weiland te koop 400 kg. goedgekeurde Industrie poters 300kg Bintjes-poters Te Koop „Erica", Vaulen-Venray Hoort een en het groote verschil in weergave valt l' direct op. Uw keuze 1 is dan beslist. IN. VENRAY Installatiewaarbij tevens eene uiteenzetting wordt gegeven over de ontwikkeling der ontvangtoestellen en luidsprekers; een en ander wordt toegelicht met lichtbeelden. Het belooft een zeer interessante avond te worden, zoodat wij u allen aansporen deze bijeenkomst bij te wonen. Een ieder heeft vrije toegang. Zie achterstaande advertentie. GEVONDEN: een portemonnaie met geld. Inlichtingen bij de Gemeentepolitie. Voor de Missie van Pater De Ponti. Vorig bedrag f 70.70 Uit Leunen f 2.— Uit de spaarpot van 6 broertjes f 3.- Men verzoekt ons te willen melden, dat a.s. Dinsdag de laatste slachtdag zal gehouden worden van de N. V. P. afd. Venray. Ontsmet mangel- en bietenzaad van Willems verkrijgbaar dagelijks, bij voorkeur tusschen 12 en 2 uur, bij Fr. Gooren, Oostrum. (Adv.) Uitslag wedvlucht Namèche, (België), afstand 137 K.M. gehouden door de Postduivenvereeniging „De Zwaluw". De prijzen werden be haald als volgt le en 6e H. Strijbosch2e J. Vermeulen3e, 4e, 8e, 14e, 15e en 23e St. Servatius 5e, 16e. 24e en 26e W. Manders 7e, 22e, 28e en 29 J. Boom 9e en 13e P. v. Ooi 10e, 11e, 17e en 30e W. Thijsen 12e M. Houben 18e en 25e G. v. Dijck26e J. Vollebergh 19e W. Lormans21e A. Janssen; 27e E. Vermeulen. Overduif J. Kusters. Duiven los 9 uur. Aankomst eerste duif 11 uur 36 min. Laatste duif 11 uur 51 min. 16 sec. Deelname van 120 duiven. Cursus Hoefbeslag. Van den tweejarigen cursus in Hoefbeslag, gegeven Je Cuyk van wege den N. C. B. door de Heeren Th. F. Wismans, dierenarts en P. A. Verhoeven, onderwijzer-hoefsmid, slaagden te Utrecht aan de Rijks universiteit voor het examen ter verkrijging van het Rijksdiploma als Hoefsmid van de twaalf leerlingen J. Dennissen, MaldenG. Derkx, Wijchen J. Diessen, Nederasselt L. de Gier, Wychen J. Kerkhof, Overloon W. Kerkhof, Groesbeek J. Meyers en P. Meyers te Zeeland P. v. Tienen, Oploo en J. Zeegers te Venray, terwijl een leerling niet aan het examen deelnam. TIENRAY. Voor de alhier ge houden stierenkeuring waren opge geven 29 stieren. Opgekomen 25. Bij de premiekeuring werden de volgende prijzen toegekend: le klas stieren: le prijs Stierhouderij „Eendracht", Oirlo-Castenray, met 85.5375 pnt 2e pr. P. Boonen, Broekhuizen, met 85.15 pnt.; 3e pr. Stierhouderij „Brigida", Broekhuizenvorst, met 81.77 pnt. lereserveprijs Stierhouderij „Voor uit" Oirlo-Castenray, met 81.45 pnt.; 2e res. pr. Stierhouderij „Eensge zindheid" Venray, met 81.12i/t pnt.; 3e res. pr. L. Hendriksen, Geysteren, met 80.087i/2 pnt.; 4e res. pr. Stier houderij „Eendracht" Oirlo-Castenray met 79.45 pnt5e res. pr. Stier houderij „St. Antonius," Venray met 78.25 pnt. Jonge stieren le pr. Poels, Venray, met 80.05 pnt. Opening douanekantoor te Venlo. Op 1 Mei a.s. zal het nieuw op gerichte douanekantoor aan de Nederlandsch-Duitsche grens op den weg Venlo-Herongen geopend worden. Vroom en Dreesraann. Donderdagmiddag te 3 uur had te Venlo de officieele openning plaats van het nieuwe gebouw der firma Vroom en Dreesmann. In twee ge deelten is de nieuwe bouw tot stand gekomen en vormt thans een fraai geheel. Wethouder Schrynen van Venlo. De heer D. Schrijnen, wethouder te Venlo, heeft met ingang van 1 Mei a.s. als zoodanig zijn ontslag genomen. De spoorlijn Venlo—Straelen. Door de Kamer van Koophandel voor Noordelijk Limburg, is aan den Minister van Waterstaat een adres verzonden, waarin zij den Minister verzoekt zijn tusschenkomst te willen verleenen, dat niet tot opheffing en afbraak van het Nederlandsch gedeelte der spoorlijn Venlo—Straelen wordt overgegaan - en daarnaast zijn invloed te willen aanwenden, dat het spoor wegverkeer op genoemd baanvaak weer in haar vroegeren omvang wordt hersteld. In de naaste toekomst mag naar de meening der Kamer van een af braak dezer lijn geen sprake zijn, waar toch het verleden heeft bewezen, dat deze lijn niet is zonder beteeke- nis en ook in de toekomst, wanneer de voor-oorlogsche toestanden zoo wel in het algemeen als ook speciaal op spoorweggebied wederom zullen zijn teruggekeerd, de behoefte daaraan wel degelijk zal blijken aanwezig te zijn. Blerick-Tegelen. In een Dinsdag te Blerick gehou den vergadering, welke zeer druk bezocht was, werd door den hoofd- bestuurderF. Beekmans en Aalmoe zenier K. Roncken het conflict in de metaalindustrie besproken. Eerstgenoemde wees er o. m. op dat men de actie te Blerick-Tegelen had moeten omzetten in een con tract-actie. Dat moest gedaan worden om de rust in het bedrijf te verzekeren en niet over 14 dagen gedwongen te worden, rechten met staking af te dwingen. Trouwens alle georgani seerde patroons in de metaalindustrie met uitzondering van die te Blerick en Tegelen en een uitzondering voor een drietal andere patroons hebben dat contract reeds afgesloten. Meisje vermist. Te Maasniel wordt sinds Dins dagmiddag vermist de 20-jarige Ida Geurts. Zij was per fiets naar Roermond gereden, om boodschappen te doen hierna is zij niet terugge keerd. Aangezien haar rijwiel te St. Odilliënberg is gevonden, wordt verondersteld, dat haar een ongeluk is overkomen, Het drama te Stramproy. Dinsdagmorgen diende voor de rechtbank te Roermond de zaak tegen H. H. loonslager te Stramproy thans gedetineerd, ter zake dat hij op 10 Januari te Stramproy opzettelijk J. M. Donders zwaar lichamelijk letsel heeft toegebracht, door dezen met een geopend mes gewelddadig in den rug te slaan of te steken. Deze steek is in de rechterlong doorgedrongen, waardoor inwendige bloeding is ont staan tengevolge waarvan D. is overleden. Verder heeft verdachte H. ook J. A. Donders, den vader van den verslagene met een mes in den buik gestoken, waardoor deze gewond werd. Voor beide gevallen, de zware mishandeling met doodelijk gevolg, en mishandeling vraagt het O. M. een gevangenisstraf van 8 jaar. Uitspraak 15 April a.s Naar Canada. Uit de gemeente Beesel zullen binnenkort weer een tweetal gezinnen met steun van de gemeente emigreeren naar Canada. HEERLEN. Maandagmiddag is in een beerput te Palemig gevonden het lijk van een pasgeboren meisje. De marechaussee stelde een onder zoek in. In verband met deze zaak werd aangehouden een 25-jarige Oostenrijksche dienstbode. Van de kar gevallen. In de buurtschap Aalbeek, gem. Hulsberg, viel de vrouw van den landbouwer S, van de kar. Zij be kwam zware inwendige kneuzingen, werd het klooster binnengedragen van de Paters Jezuieten en voorzien van het H.Oliesel. Op medisch ad vies, werd de vrouw naar haar woning in Nuth overgebracht. Staking in de tabaksindustrie? De hoofdbesturen van den Neder 1. R. K. Tabaksbewerkersbond en den Nederl. Bond hebben, naar de „Volkskr." verneemt, Dinsdag met het personeel van de Philipsfabriek te Maastricht vergaderd, naar aan leiding van de niet-naleving der C, A. O. door genoemde directie. Op beide vergaderingen is besloten tot staking. Gaat de staking in, dan zullen 150 arbeiders erbij worden betrokken. Aan de gevolgen overleden. De mijnwerker F., die in de mijn Julia te Eijgelshoven door een zwaar ongeluk werd getroffen, is in het ziekenhuis overleden. Stier voor Brazilië.. Als een bewijs, dat ook in Noord-Limburg goede stieren gefokt worden, kan dienen uit het feit, dat door den heer Kallen-te Broekhui zenvorst een stier werd verkocht voor Brazilië. Belastingverlaging. In de gemeenteraadszitting van Helmond werd de belastingfactor op 1.07 bepaald. Hierdoor wordt een belastingverlaging van 7 pet. ver kregen. Voor de uitbreiding der publieke verlichting werd f 15.000 meer toegestaan dan oorspronkelijk was bepaald. Moord of zelfmoord Eenigen tijd geleden is de heer H. V. wonende in de Dijkstraat te Helmond, die het met zijn vrouw de laats(:e jaren niet al te best kon vind(»n, alleen naar elders vertrokken om buiten zijn woonplaats en buiten den familiekring, het beroep van kaashandelaar uit te oefenen. Dezer dagen was hij, op verzoek van een zijner kinderen voor enkele dagen bij zijn familie teruggekeerd. Maandagavond ontstond echter een twist, waarbij het nogal heet toeging. De zoon moet zich hierbij aan zijn vader vergrepen hebben. Woensdagmorgen vond men den man dood in bed liggen. Vergifti gingsverschijnselen werden geconsta teerd. Het staat niet vast of hier sprake is van moord of zelfmoord. Zomerdienst K. L. M. Sinds 7 April is de zomerdienst op de luchtlijnen der K. L. M. weer van kracht. De eerste dag vormde een geleidelijken overgang, doch de Dinsdag bracht reeds een zeer inten sief verkeer. Op de verschillende lijnen werden ruim 50 passagiers en ruim 4 ton goederen vervoerd. Ook werd de eerste zending gestookte aardbeien uit Roelofarendsveen van Schiphol naar Londen verscheept. De eerste aardbeien. Woensdag zijn de eerste aardbei en aan de vrije veiling te Beverwijk aangevoerd. Woningbouw te Eindhoven. De bouwvereeniging „Brederode" te den Haag zal te Eindhoven op het vroegere terrein der Juliana-si- garenfabriek 142 arbeiderswoningen bouwen. Geen Phiiipsdorp te Veldhoven. De gemeenteraad van Veldhoven verwierp het beroep der Philipsver- eeniging „Thuis best" op de afwij zende beschikking van B. en W, om in de gemeente 862 woningen te mogen bouwen. In gebluschte kalk gevallen. Een kind van den besteller A. de J., te Zundert, viel Dinsdag spelend in een kuil gebluschte kalk gevallen. Op het gillen van het knaapje scho ten huisgenooten toe spoedig was geneeskundige hulp ter plaatse. Woensdag is het ventje aan de gevolgen overleden. Tragisch ongeval. Woensdagmiddag is de 3-jarige A. van B. in den tuin achter de ouderlijke woning, aan den Hooge- morschweg te Leiden, spelende in een ton met regenwater terecht ge komen, die in den grondingegraven was. Het knaapje werd er bewus teloos uitgehaald. Het mocht niet meer gelukken, de levensgeesten weer op te wekken. Groot postduivenconcours. De Belgische Duivenliefhebbers- bond Gewestelijk Komiteit, te Ant werpen zal in samenwerking met de Federatie van Nederlandsche Post- duivenbonden op 20 Juli a.s. bij ge legenheid van de 100-jarige onafhan kelijkheid van België en van de wereldtentoonstelling te Antwerpen een internationaal concours houden vanaf Dax (Zuid-Frankrijk), een af stand van ongeveer 1000 K.M. De Landbouwbescherming in Duitschland. Wij geven hier nog eenige der voornaamste bepalingen van de wet tot bescherming van den landbouw in Duitschland. De bevoegdheid tot het nemen van besluiten voor verhooging der invoerrechten berust bij het geheele kabinet. Echter is voor deze be voegdheid een bepaalde termijn gesteld en wel tot 31 Maart 1931. Wat de invoerlicenties betreft, wordt bepaald, dat deze geen groo- tere belasting voor Rijksschatkist mogen brengen dan in het eerste dienstjaar het geval was. Voor rogge blijft het maximum invoerrecht van 230 Mk. als gemid delde voor het geheele jaar bestaan, voor tarwe dat van 260 Mk. De dwang tot bijmaling van rogge bij tarwe vervalt. Voor gerst wordt een onderscheid gemaakt tusschen voer- en brouw- gerst. Voor brouwgerst geld hetzelfde tarief als voor tarwe. Voor voergerst wordt een varieerend invoerrecht van 2 tot 12 Mk. ingevoerd. Verder wordt de regeering ge machtigd het invoerrecht op varkens met 50 pet. te verhoogen, indien de noteering te Berlijn tot onder de 75 Mk. daalt. Het verhoogde invoer recht wordt gehandhaafd, totdat de prijs weer tot 75 Mk is gestegen. Versche melk, welke tot nu toe vrij van invoerrecht was, wordt be last met een recht van 5 pf. per Kg. Het invoerrecht van eieren wordt van 6 tot 30 Mk. per 100 Kg. verhoogd. Hiervoor zullen on derhandelingen noodig zijn, aange zien dit recht in de handelsverdragen met Zuid-Slavië en Italië is vastge steld. Voor producten van molens wordt het dubbele van het invoerrecht voor tarwe, vermeerderd met 1.50 Mk. geheven. Het invoerrecht op suiker wordt van 20 tot 24 Mk verhoogd. Voor wijnen wordt het tarief met 50 pet. verhoogd, waarbij er echter rekening mee is te houden, dat deze rechten gebonden zijn door de han delsverdragen met Frankrijk, Italië en Spanje. Het contingent bevroren vleesch, dat vrij van invoerrecht kan worden ingevoerd, komt met ingang van 1 Juli te vervallen. Treinbotsing in België. Bij het station Thielen botsten een personen- ên goederentrein tegen elkaar. Vijf spoorwegbeambten werden gewond, van wie een zeer ernstig. Vijf reizigers werden gewond. Blijkens een nader telegram was de botsing zoo hevig, dat de beide locomotieven en eenige wagons, totaal vernield, als een hoop oud ijzer over de rails lagen. Een der wagons van den goederentrein vloog in brand. ,De materieele schade is aanzienlijk. Frankryk's bevolking. De jongste statistiek inzake de Fransche bevolking over het jaar 1929, wijst, tegenover het jaar 1928, op een teruggang van geboortecijfer en huwelijken en een toeneming van het aantal echtscheidingen. Terwijl in het jaar 1928 het ge boorteoverschot 70.000 bedroeg, is dit in het jaar 1929 met 12.564 ge daald. BÜBBSRLXJKB 8TAVD VEK5AY van 4 tót 11 April. GEBOREN: Jacoba Petronella Jacobs, Brukske Petrus Fr. A. Bouten, Lieseven Geratdus P. M. Reintjes, Leunen OVERLEDEN J. Loonen, weduwe van G. Klomp 64 jaren, Bleekstraat. 2 patiënten St. Annagesticht KERKELIJKS DIIB8T2Ï Parochiekerk Deze week wordt de Paascbcommunie aan de zieken gebracht Dinsdag Langstraat Veltum. Beide, LeuDSche weg en Dorp. Woensdag Stationsweg, Lull, Landweert, Overloonsche weg en Biept. MorgeD Zondag in alle H Missen collecte voor het H. Graf, hali 10 de wijding der palmtakken waarna de Boogmis, om 2 uur vergadering van de groote en kleine Congregatie in het meisjespatronaat, geen herhalingscatechismus, 5 uur Lof en zesde Lijdensmeditatie. Maandag half 8 besteld Jaarg. voor Mart Relou, 8 uur Jaarg. voor Bend Verblakt en Petronnella Verdellen, kwart an 4 Lof Dinsdag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Hend. Poels, Hermina Evers en kinderen. Woensdag half S leesmis, 8 uur Jaarg voor Gerard en Geitrudis Niessen, van 4 tot 6 uur wordt biecht gehoord. Donderdag 7 uur de Boogmis, 's avonds om 7 uur Rozenhoedje en Miserere, waarna processie naar de Sacristie, flambouwdragers worden verzocht het Allerheiligste te vergezellen, het Aller heiligste blijft den geheelen dag uitgesteld, Vrijdag 6 uur uitstelling van het Aller heiligste, 8 uur den dienst, 3 uur Kruis weg, 7 uur Meditatie en zegen met het H Kruis. Zaterdag 7 uur de wijding van bet vuur en de Doopvont, waarna de Hoogmis, kwart na 4 Lof, wordt biecht gehoord van 3 tot 6 uur en van half 7 tot 9 uur. Gedurende den Paaschtijd wordt 's mor gens tot 8 uur biechtgehoord. Op alle dagen in de Goede Week is het gebruik van vleesch toegestaan, behalve op Goeden Vrijdag en Zaterdag tot 12 uur. Paterskerk. Morgen Zondag 5, 6 en 7 uur H. Mis Hall 8 Palmwijding en Processie, waarna de Hoogmis. Onder alle H. Missen collecte voor het H Graf, welke bijzonder wordt aanbevolen. Deze week eiken dag Generale Absolutie voor de Derde Orde. Kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag 9e der Dinsdagen ter eere van den H. Antonius. Om 7 uur Boogmis, waaronder korte toespraak en gebeden der novene, 6 uur Lof. Woensdag verjaardag der Professie van onzen H Vader Franciscus. Volle aflaat o g v 7 uur Hoogmis, waarna vernieuwing van professie. Woensdag, Donderdag en Vrijdag om 5 uur de donkere Metten Donderdag, Vrijdag en Zaterdag 's mor- gens om 7 uur de plechtigheden. Donderdag 12 uur de plechtige Voet- wasschiug. 's Avonds half 8 Rozenhoedje bij het H. Graf. Vrijdagmiddag half 3 oafeniDg van den H. Kruisweg. St. Antonius-Patronaal. Wegens omstandigheden congre gatie uitgesteld. Palmzondag-bijdrage' Het hoofd bestuur van den Bond van Patro naten in Nederland verzoekt met beleefden drang, dat heden door elk lid van Venray's Patronaat eene bijdrage worde gestort van, gemid deld, tien cents. Het schoone doel waaraan deze op te zenden gelden zullen worden besteed, is in het Patronaat uiteengezet. Deze week geen Goudpluvier. i&UW&lfflr&lilVUUlili R. K. Parochiale Morgen Zondag wordt de Bi bliotheek gesloten. Alle ter leen ontvangen boe ken moeten alsdan worden terugbezorgd. H. JACOBS, 16 Bibliothecaris. voor zuigelingen is vanaf Donderdag 24 April geopend in plaats van voormiddags, des namiddags van 2 tot 3 uur. 10 Algemeene Jaar vergadering op MAANDAG 14 APRIL des avonds half 8 bij L. Backus. Het Bestuur. Ongeteekendê betuigt hierbij har telijk dank aan de N.V. „De Lichtstraal" en haren vertegenwoordiger, voor de coulante uitbetaling van den door hem gewonnen prijs. J. Hendrikx, Steegsbroek 78, VENRAY Tevens berichten we, dat tot Agent-Incasseerder voor Venray en Omstreken is aangesteld de Heer H. Tijssen Oostrum C40 aan wien de betalingen van nu af moeten geschieden. Men gelieve de aanmerkingen omtrent onze zaak, op de trekkingslijsten goed na te lezen. Tevens GEVRAAGD hoofdvertegenwoordiger voor Venray en omstreken. Brieven onder no. 51 Bureau dezer. H.H. vrachtrijders en auto houders! Wij zijn leveranciers van Benzine beneden den prijs der Trust. Volgende week 20.000 liter station Venray. Vraagt onze prij zen. 18 Stoomsteenfabriek »Het Veulen", Venray Patersstraat 33, Telef. 102 Fabriek 111 GEVRAAGD voor 1 Mei of later, liefst jonggehuwd, met paarden en boerenwerk bekend; vrije woning, tuinland, brandhout enz. disponibelloon 27 ct. per uur. Te bevragen onder no. 46 Bureau van dit blad. 214 Tegen 1 Mei of later kunnen geplaatst worden f 45 per maand, prima keuken, vrije zit- en slaapkamer, mooi gelegen. Brieven onder no. 48 Bureau dezer. 16 uil „DE ADELAAR" geven de mooiste tinten en prachtigste resultaten. 11 Gelegenheid voor het laden van accu's. 11 Peter Hendrix Onze bekende fijne Kaasjes 36 ct. per pond 20 pCt. Fijne Kaasjes vanaf 60 ct. p.pd 40 pCt. Fijne blanke S'okvisch 33 ct. per pond Fijne Randcandijkoek 16 ct. I Kg. verpakte Koek 35 ct. Appelsiroop, Keukensiroop enz Th. Pouwels Hofstraat 19 Steeds groote voorraad in alle soorten als Witborstels, Kleer- en Schoenborstels, Chinamatten en Loopers, prima aangemaakte verf, pakjesverf merk „Vosse- kop" voor het verven van sloffen, Dweilen, Zeemleder enz. legen zeer lage prijzen. 22 Aanbevelend, 14 weken dracht bij Wed. Muijsers, Merselo M 107 TE KOOP 14 weken dracht bij M. Eibers, Overloon. TE KOOE een partij paarden- mest bij Th. Swinkels, Veltum. TE KOOP zoo goed als nieuw fornuis, keus uit 2. Oude Oostrumsche weg 12. bij M. Camps, Lull. 8 bij TH. jANSSEN, Café 't Hert TE PiOOP 2 dragende varkens 14 weken dracht bij H. Janssen, K 39, Leunen. TE KOOP roodbont maalkalf bij E. Nellen, Scheide Groote fe worden des ja; Prachtljffi D*ei Damesmai jes Zwarte enjjd Eolieo] Effen e,do Baby-go pg Heeren iai K i'f Cors )u Wala Cot of Were! »S bij Chr. Vollenberg, Veltum. TE KOOP bij Jac. Wilms, Boschhuizen. in klasse B., gerooid 17 Aug. '29 f 4 per 100 kg. bij Chr. Cox Wanssum Meubelei Le Kinderk ide Sta toi Fs iel Wi bij Prima 5 dn (met pr Kapokis iln Zeegrasm ju en Prima 01 Ji Bedveeren gr gras, Woll sfi Molton <j zij TE ElOOE bij W. Jeuken, Heide 8 TE KOOP bij H. Manders, Steeg 8 Te koop best melkschaap met twee lammeren bij Piet Denissen, Smakter weg le koop groot circa 6 aren, Kruisstraat 17, Venray. Te bevragen l. Luyten, Bisschop Hamerstraat 8, Nijmegen 12 zoo goed als nieuw. Waar, zegt de uitgever winkelraam, glasramen, deuren, stijlen, planken, ijzeren balk lang 7.90 Mbetonbalk lang 2.50 M. Te bevragen Ooedkoope Winkel. 11 't Kan geen kwaad op z'n tijd een pijpje tabak Als het een Big-Ben pijp is van f 2. doet het goed. Big-Ben, de beste en mooiste pijp van f 2.Grootste keuze bij P. SCHAEFFER5-Derksen, Patersstraat 30, Venray. 12 Paardenverzekering v. d. Landbouwbond, Premieb etaling: Zondag 13 April na de Hoog mis bij L. van Rhee, Castenray. Premie bedraagt 1 pet. Het Bestuur. Gelegenheid tot op de weilanden van Stier in de weide aanwezigJ Qoed drinkwater. Op Jai ili is nog g oi van weii Naden n aanmeld d Leeuw t ir Soest, Ig jaegerho Notaijn bericht, to TEN is Notain Ie zal op nam. 2 van Mej Venray-I|s( P° kasten andere regulatei te trassen lamp, fo ei aardeweier rief, kle reedscha ladder, pPj sen, hav nen, 35 I ig waakhon|a verder tq01 boden. ei Notai i ii zal op 0 nam. 1 e van de a te Venra jOC Allerh e glazen af en vierl rieten andere zoo goe<fo machine^ kuipen, 2 eiken! lampen, porcelei kengeriilc bladen, 11 pijp, ei»'8 bakkersf® klein verder iffi 11 zal op nm. 2 van. dei Americi t( den en aklfa ploegen n Belg. hooi i

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2