Dames- en hinderhoeden P .v.Opbergen Dames MBEN. „iamlo" Ochtend- ea Opfokrotdwi Opisisg Yoorjaarseizoea R. I. van Gelder R. K. Dienstbode Maison Atnbrosius A. Coopmans, Langstraat 44 Al an ufactuurhan del Goed en Goedkoop Neemt proef G. H. NELISSEN-GEÜRTS - OIRLO Zie onze speciale Etalage voor Kleeding naar maat. Tandarts Rruytzer c. VAN STAVEREN net meisje of jongen Onze collectie voor het a.s. Voorjaar is gereed Speciaal adres voor Toeren en Mutsen De Notaris Brabers Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Notaris Esser Broederij „Hoenderlust" 2-daags kuikens Landbouwers en Tuinders koopt Uw Zaden bij een vertrouwd adres Prima weiland inzaaien vanaf 1 24. tot f 32.per H.A. „KUNSTKORREL" Waarschuwing. Verkrijgbaar De groote sorteering en lage prijzen doen U koopen! te HORST zal op Dinsdag 18 Maart 1930, des namiddags 4 uur in café G. van Helden te America, ten ver zoeke van den Heer Jos. Derix, publiek verkoopen: Een vruchtbare goed onderhou den boerderij, gelegen in de kom America, (gem. Horst,) bestaande uit: huis met stal, schuur, boom gaard, bouw- en weiland, groot 2.82.50 H.A., alsmede het pacht- recht van 3.5 H.A. grond, waar onder 2 H.A. bouwland en circa 1.5 H.A. 12-jarige dennen. De eigendom wordt ook in per- ceelen geveild. Aanvaarding ge bouwen 1 Mei 1930, de rest da delijk. te HORST zal op Donderdag 20 Maart 1930, nam. half 4 in café W. Baltissen te Leunen voor de heeren Kessels en Esser te Venray publiek verkoopen 40 slagen dennen tophout en een paar slagen nog onafgekapt liggende op blok 2 en 3 van 't gemeentebosch te Castenray. te HORST zal op Donderdag 20 Muart 1930 des nam.4 uur, in café Manders aan het Veulen le Venray, ten verzoeke van den heer Hub. Ko- nings, publiek verkoopen Een vruchtbare boerderij, gele gen te Venray aan het Veulen, bestaande uit nieuwe, geneel naar deeischen des tijds ingerichte ge bouwen met kippenhok, bouw- en weiland, groot ruim,5 H. Dadelijk te aanvaarden. Aanwijzing doet de eigenaar. te HORST zal op Vrijdag 21 Maart 1930, des namiddags 2 uur ten huize en ten verzoeke van den Heer J. M. Droessen en kinderen te Horst aan den Meterik, publiek verkoopen Den geheelen, goed onderhouden inboedel, bestaande uitmeubels en huisraad, kasten, kachels en ledikanten, voorts wanmolen, bietensnijder, klein schuur- en akkergereedschappen, een partij aardappelen, waaronder poot- aardappelen (klasse B), mangel- wortelen en knolrapen, alsmede een partij stalmest. Ned. Docts. Arts Specialist voor Huidziekte n en ziekten der urinewegen. Spreekuur iederen Za terdagochtend van 9—11 uur in het St. Joseph-Gast- huis te Venlo. 216 houdt spreekuur ten huize van den Heer van Aarssen, Paters- straat 26 te VENRAY dagelijks vm. 9-10 uur nm. 2-3 uur. *s Zaterdags alleen 9-11 uur heeft vanaf 15 Maart wekelijks af te geven 30 ct. Aanbevelend, Boschhuizen. 14 Gevraagd 14—15 jaar, voor licht huis werk en opleiding in kippen- bedrijf. Zij die voor dit laatste bijzonder ijver gevoelen, genie ten de voorkeur. Adres Bureau dezer. 14 ln een gezin van Dame en Heer te Aarte-Rixtel wordt GEVBAAGD tegen 1 Mei of vroeger kunnende koken en netjes wer ken en niet beneden 25 jaar. Brieven onder no. 66 Bureau dezer. 16 U slaagt steeds bil 260 Patersstraat 25. Qrootste en meest uitgebreide collectie Het adres voor vakkundig vervormen en opmaken van Hoeden. en gij zult U veel teleurstellingen besparen. Het goedkoope zaad is dit jaar zeer twijfelachtig, vooral in mangelzaden, deze geven dikwijls veel schieters. Onze prijzen zijn toch concurreerend b.v. Tuinzaden 10 12 cent per half lood en 20 ct. per lood. Alles uit voorraad leverbaar. Aanbevelend, De plaimveevoeding in nieuwe banen door (VOLLEDIG PLUIMVEEVOEDER) Jllles vereend in één korrel niets bijvoeren. Octrooi in vele belangrijke Cultuurstalen. Pluimveehouders waarschuwen ons dat er namaaksels geleverd Worden, waarvan het pluimvee onmiddellijk oan den leg geraakt. Weigert dus iederen zak Waaraan ons Loodje en Kaartje met nevenstaande handteekening ontbreken Bertels' „Kunstkorrel" is een nieuw volledig pluimveevoeder waarvoor in alle Landen Octrooi is aangevraagd en reeds is verkregen in België, Canada, Engeland, Frankrijk, Hongarije, Polen, Spanje, Zuid-Afrika; het bevat de noodzakelijke Vitaminen en Voe- dingszouten, vervangt het Ochtendvoeder, de Granen en hel groenvoeder, en heeft een grooter nuttig effect, zoodat 20 a 30 procent méér eieren verkregen worden bij een voudiger en voordeeliger voeding. Ook wordt hierdoor ieder foutief voederen opgeheven, zoodat zelfs leeken hel maximum aantal eieren verkrijgen. Vraagt brochure. N. V. Bertels' Oliefabrietcen Afd. „Kunstkorrel", Amsterdam. Zij bevat wederom zeer chique modellen in de nieuwste kleuren waarin steeds een ruime keuze voorradig. Hofstraat 11 Alle voederartikelen worden door de elec- trische meng- en zeefmachine naar de hoogste eischen vervaardigd te Venray bij Th. van Dijck, Langstraat en Simon Claassens, Oroote Straat te Leunen bij W. Wismans; te Merselo bij Kinderen van den Hoogenhof te Maashees bij Th. Kersten—Smits te Oeysteren bij Piet Stevens, molenaar; te Wanssum bij Joh. Weijers te Meerlo bij B Tiessen te Tienray bij Th. van Rijswijck te Horst bij L. Heezen—Poels. >1 Telefoon 802 Giro 151138 te VIERLINGSBEEK zal Donderdag 13 Maart 1930 bij inzet en Donderdag 20 Maart 1930 bij toeslag telkens nam. 3 uur bij den Heer Mart. Bonants te flol- thees voor den Heer Job. Zeegers aldaar wegéns ophouding van be drijf publiek verkoopen: Onder Holthees; Gem. Maashees. Koop 1. De perc. huis, stal, schuur, boomgaard, kippenhok, enz., wei- en bouwland in de kom 1 het dorp a.d. grintweg op Maashees, groot 2 H.A. 73 a. 30 c.a. Koop 2. Bouwland a.d. Bree- den weg groot 25 aren. Koop 3. Bouwland »de Besten" groot 23 a. 90 c.a. Koop 4. Bouwland op de Gent svoorste plak" groot 59 a. 30 c.a. Koop 5. Bouwl. aldaar, »aeh- terste plak" groot 29 a. 40 c.a. Koop 6. Bouwland bij Linssen groot 17 a. 50 c.a. Koop 7. Houtgewas en stru welen bij W. Janssen-Versleegen te Holthees groot 1 H.A. 8 a. 10 c.a. Op de Smakt onder de Gemeente Venray: Koop 8. Bouwland »de Kamp" groot 1 H.A. 3 a. 40 c.a. Koop 9. Bouw- en weiland achter Mej. Wed. V. Asselberghs groot 53 a. 40 c.a. Koop 10. Hooiland en moeras in Smakterspurkt groot 33 a. 70 c.a. Het al in diverse perceelen, combinaties en generale massa, uitmakende een vruchtbare gun stig gelegen boerderij met goed gebouwen en best bouw- en wei land groot 7 H.A. 26 a. 90 c.a. Te aanvaarden gebouwen, boom gaard en kippenhok op 1 Juli 1930 of eerder, tuin, weiland, bosch- en moerasgrond en circa 76 aren voorland direct na de toewijzing en van de rest van bet bouwland stoppelbloot of na den oogst van 1930. Betaaltijd 1 Aug. 1930. Reserve 2 eiken en 1 els op Koop 9. Kooper van koop 1 heeft het recht, met toestemming van de Gemeente Maashees c.a. van ver- kooper over te nemen de pacht van circa 1.79.00 H.A. weiland op het Broek gepacht tot 15 Nov. 1941 en te aanvaarden 21 Nov. 1930. Daarna voor de familie Zegers op de Kamp te Well (L.) een perc. afgek. dennenbosch nabij W. Janssen-Versteegen te Holthees groot 1 H.A. 06 a. 80 c.a. Aanvaarding spoedig. Bij den toeslag zullen ten ver zoeke van genoemden Heer Joh. Zeegers nog publiek worden ver kocht de gereserveerde 2 eiken en 1 els. 90 Swan Vulpennen FIRMA VAN DEN MUNCKHOF Onze Kleeding voldoet in afwer king en pasvorm aan de hoogste eischen, EEN SUCCES, dat alleen vak lieden met ervaring kunnen bereiken. Gebr. Jeuken GROOTE STRAAT TELEFOON 92

Peel en Maas | 1930 | | pagina 4