Castenray. H. Donders leerjongen R. I. van Gelder Schoenmakerij een een Jongen flinke dienstbode 2e Dagmeisje Speciaal adres voor De Goedkoope Winkel priji kaarten om visch UNIGRO- RADIO N' V. Vulkaan, Gemengde Berichten aiyV'-siairiiuvuisiiK RUlTERCLUB Harddraverij en Volksvermake- lijkheden. in Café L Willems Nachtegaal H. Janssen-Wijnhoven Hoort een en het groote verschil in weergave valt 1' direct op. Uw keuze is dan beslist. VENRAY Bestuurderen, die tijdens hun leven zoo veel en belangeloos voor de leden gedaan hebben. Gaarne spreekt hij een woord van gelukwensch uit, voor al het goede dat de Boerenleenbank in haar bestaan te Venray bereikt heeft, vooral voor den kleineren man. Hoe heerlijk komt in de Boerenleenbank het Christelijk solidairisme tot uiting, waar de grootere de kleineren vooruithelpen. Vooral wil hij dank brengen aan het Bestuur, wier vergaderingen hij bij woont en waar hij getuige is van de nauwgezetheid, waarmede de be sluiten genomen worden. O, zeker het Bestuur ziet zich wel eens ge dwongen een gevraagd crediet te weigeren, doch hoe vaak blijkt later niet, dat het Bestuur juist handelde, als de door hen verwachte tegen slag kwam, hoe blij was zelfs dan de crediet-aanvrager niet, schoon hij op het oogenblik der weigering anders dacht. Het Bestuur is capable voor zijn taak en verdient vooral voor de wijze waarop het zijn taak opneemt, grooten dank. Met de beste wenschen voor de Bank eindigt de Eerw. spreker zijne rede. Na een korte pauze beklimt de heer Verbeeten, Inspecteur der Bank het podium en zegt gedeeltelijk on voorbereid hier te zijn en zich af te vragen: wat te zeggen op dit 30-jarig jubilé. Hoe was de toestand vóór een 30-tal jaren en hoe is de toestand nu onder den boer. Voor 35 jaar kende men niet anders dan den immer zwoegenden, immer voor een karig bestaan sla venden landbouwer. Van 's morgens tot 's avonds, vaak met zijn vrouw en kinderen moest de boer hard ploeteren om te kunnen blijven wat hij was een stakker. Het libe ralisme, dat wel handel en industrie steunde, keek niet om naar den boer. Als erfenis der Fransche revolutie heerschte hier het liberalisme, dat niets anders bracht dan het grofste egoïsme. Is het wonder, dat de boeren zich afvroegen is dat altijd zoo ge weest En dan herinnerden zich de ouderen onder hen van hun grootvader of vader gehoord te hebben, hoe in den ouden tijd de boeren vereenigd waren in hunne gilden, waarin zij eene macht wisten te ontwikkelen, welke door Koningen en Vorsten gezocht werd. Maar door de Fransche revo lutie, die beloofde te brengen: vrij heid, gelijkheid en broederschap, waren de gilden ontbonden en was de boer overgeleverd aan de wille keur van enkelen, die hem uitzogen en steeds dieper en dieper deden zinken en was de arme boer gedoemd te slaven voor het onderhoud der zijnen. Ieder meende in dien tijd het recht te hebben den boer te bedriegen. De boer kende geen zelfstandigheid en werd de paria der Maatschappij. Stamt uit dien tijd niet het smalende gezegde: het is maar een boer? Zoo had dan ten slotte de boer niets anders over dan zijn gespierde vuis ten en zijn groot vertrouwen op God. Zoo was de toestand voor 35 jaar. Doch in de aloude abdij Beme te Heeswijk zat een priester gebogen over zijn studieboeken, hij was een bekend Latinist. Als hij na de studie rust noodig had, ging hij zoo gaarne naar het vrije veld, waar hij in alle eenvoud kon spreken met den Boer en steeds vroeg hij vol belangstel ling hoe gaat het er mee, waarop hij ten antwoord kreeg slecht, pater slecht. Wanneer enkele dagen daarna dit antwoord verlengd werd met de woorden als het zoo blijft, zijn we ten ondergang gedoemd, dat schrok heel zijn groote priesterziel. Hoe, vroeg hij zich af, dat volk waaruit ook ik ben voortgekomen, dat volk dat genoemd wordt de steun van Altaar en Maatschappij, ten onder gang gedoemd? En in zijn cel overweegt Pater v.d. Elzen, den Boerenapostel, de middelen tot uitkomst. Hij hoort den oproep van een Ridder de van der Schueren Boeren wilt gij vrij en onafhankelijk worden, sticht dan Uw vereeniging. Het besluit van pater v.d. Elzen is genomen, in plaats van studie werpt hij zich in het volle leven der Boeren en sticht in navolging der Rijnprovincie, de Boerenbond. De vraag, waarom ditmaal de oprichting gelukte, moeten wij be antwoorden met de opmerking, dat thans de Boer aan het hoofd der beweging zag de Geestelijkheid, van wien de Boer zeker wist, dat deze alleen het werkelijk belang der Boeren op het oog hadden en wel onbaatzuchtig. Zoo was dan in het hartje der Meijerij de Boerenbond opgericht, maar het scheen dat men elders er op gewacht had. Want nauwelijks was de eerste stoot ge geven of deze werd beantwoord door den oproep van Jan Truyen uit Meijel Boeren van Limburg wilt gij vrij zijn, sticht dan de L.L.T.B. En zoo verrezen overal de Boerenbon den met hun afdeelingen van Zuivel fabrieken, Fokvereenigingen, Brand verzekering en Boerenleenbanken, vooral de laatste is een echte doch ter van den Boerenbond, die men op alle wegen der andere afdeelingen zal ontboeten. Dat de oprichting niet altijd van een leiendakje ging, laat zich denken. Vraagt het de nog levende oprich ters maar eens. Veel personen, die wisten hoe een en ander in elkaar zat waren er niet, zoodat men zich tot het buitenland wenden moest om een spreker. En zoo kwam dan voor 30 jaar op verzoek van den Heer Jan Poels de prof. Mellaerts uit Leuven naar Venray om over het stichten der Boerenleenbank te spreken. En nu is het van die Bank, waarvan Jan Poels de oprichter is, waarvan wij vandaag het 30-jarig jubilé vieren. Bij dit oogenblik wi len wij even stilstaan en ons afvragen Waarvoor is de Bank opgericht Is dit doel bereikt Hebben wij vol daan aan onze verplichtingen ten opzichte der Bank Hebben wij van onze rechten goed gebruik gemaakt Mogen wij dan op waardige wijze dit feest vieren Vervolg zie Bijvoegsel. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene kennis, dat de Gemeente-Secretarie en den Burgerlijken Stand ep Ont vangerskantoor op Maandag 3 en Dinsdag 4 Maart a.s. voor het publiek uitsluitend geopend zijn van 10 tot 12 uur voormiddag. Het kantoor voor den Vleesch keuringsdienst alhier is gedurende de Vastenavonddagen alleen geopend voormiddags van half 9 tot half 10. Het Consultatiebureau voor zuigelingen is thans weer gevestigd in het St. Jozefsgesticht, alwaar eiken Donderdag zitting zal worden ge houden. Dus vanaf heden niet meer in café Pijpers. Dinsdag zal het Consultatie bureau der Tuberculosebestrijding alhier geen zitting houden. 26 Febr. j.l. is in de algem. vergadering te Zeist (U.) aan onzen medewerker, den heer A. F. van Beurden, raadslid te Amersfoort het Witte Mobilisatie Kruis uitgereikt, een eereteeken ingesteld voor de burgers, die zich van 1914—1918 verdienstelijk maakten voor de ge mobiliseerde troepen. Op het dezer dagen te Roer mond gehouden examen van den huishoudcursus nuttige en fraaie hand werken van de Modevakschool E.N. S.A.I.D., slaagden de dames Nelly Linders, voor diploma Costumière, voor diploma A T. Ariaens, B. Bis- tervelds en M. Schellen, alhier. Deze geslaagden genoten hunne opleiding bij Mej. C. Voesten, gedipl. Leerares der Modevakschool. A.s. Donderdag 7 uur zal in Luxor de film vertoond worden „Ziekten-bestrijding in den boom gaard" door N.V. Defa Arnhem. Meer en meer blijkt dat deze onderhoudszorg van groote beteeke- nis is om prima fruit te krijgen. Daarom late onze jonge boeren en alle boomgaardbezitters van deze mooie gelegenheid gebruik maken, om die nuttige kennis op te doen. Het daghet in het Oosten. Donderdag j, 1. arriveerde in Venray de Hoogedelgestrenge heer A. A. van Nijnatten, de gevierde Voorzitter van den R. K. Gymnas tiek- en Athletiekbond in het Bis dom Roermond. Allereerst begaf zich de majoor naar het Raadhuis, tot het houden eener conferentie met den Edelacht- baren Heer Burgemeester van Venray. Vervolgens had er een intieme vergadering plaats in het Patronaatsgebouw. Majoor a Nijnatten verklaarde, dat Venray fier moest zijn. op het schoone Sportterreinzoo mooi en flink en aangenaam gelegen trof men er zelden een aan. Hij vertrouwde dat Venray er een eer in zou stellen om het Negentiende Bondsfeest schitte rend te doen slagen. De Koningin van de Peel zou haar gasten op waardige wijze weten te ontvangen. Noord-Limburg weet nog niet goed genoeg, wat een Bondsfeest is. Het is niet zoo maar een gymnastiekfeest, neen, een ijrootsche betooging voor God, Koningin en Vaderland. Ook het Buitenland zal vertegen woordigd zijn. De hoogste autori teiten zullen Venray bezoeken. Re geerders van vreemde landen zullen daadwerkelijk hun belangstelling toonen. Voorwaarts Venray Wie met de Vastenavond- dagen wil proflteeren bezoeke Zon dag het concert van Venray's Fan farecorps. Ook het Luxor-Theater heeft voor die dagen een mooi programma. Maandag en Dinsdag hebben in „Luxor" ook personen vanaf 14 jaar toegang. Wie van humor en goochelkunst wil genieten bezoeke vooral Dinsdag avond het Patronaat. Voor „elck wat wils Voethal. Ook tegen Wanssum kon het verzwakte D.S.O. het j, 1. Zondag niet bolwerken. Met 64 bleven de Wanssummers de baas. Toch gaven de D.S.O.ers nog ta melijk goed partij, tot kort voor het einde was de stand nog 4—4. Morgen speelt D.S. O. aan de Hoop haar laatsten thuiswedstrijd en wel tegen Overloon. Omtrent den uitslag is niets te voorspellen, maar op eigen terrein achten we D.S.O. toch niet kansloos. OOSTRUM. In de vergadering der Jonge Boeren alhier, kwam van de bestuurstafel het voorstel, om ook eens andere en jongere krach ten in het bestuur te kiezen, opdat ook zij het organisatieleven beter leeren kennen, wat nuttig voor de vereeniging zal werken. Als bestuursleden traden af H. Derkx, P. Poels en W. Jeuken en de secretaris Th. Camps Édzn., die niet meer in aanmerking wenschen te komen. Als nieuwe bestuursleden werden gekozen P. Vermeulen, G. Poels en M. van Dijck, als voorzit ter Jan Loonen en als secretaris P. Litjens. Aan het aftredend bestuur werd welverdiende dank gebracht. Besloten werd Vastenavond-Dins dag teelgrond aan te brengen voor de rozenperken om de Kapel. OIRLO. Alhier zullen Vasten avond Dinsdag groote volksvermake lijkheden gehouden worden. De voetbalvereeniging D.I.S. heeft haar terrein daarvoor beschikbaar gesteld. Er zal een gecostumeerde voetbalwedstrijd gespeeld worden. Daarna staan er nog een 10-tal nummers op het programma. Dit alles wordt opgeluisterd met muziek, HORST. Aan de firma Haegens en Martens alhier is opgedragen het bouwen van 59 woningen voor de Bouw vereeniging „De Hoop" te Helmond. Deze firma was laagste inschrijfster met een bedrag van f 199,848. WANSSUM. Woensdag is alhier plotseling overleden de Heer G. H. Tervooren, oud-burgemeester dezer gemeente. De overledene bereikte den leeftijd van bijna 79 jaren. OVERLOON. Bij onderhandsche aanbesteding van het woon winkelhuis met werkplaats voor rekening van H. Weijmans, schilder alhier, was de laagste inschrijver Th. Kersten aannemer alhier, aan wien het werk werd gegund. Met de Vastenavonddagen zal in onze kerk het veertiguurgebed wederom gehouden worden. Des avonds om 6 uur Lof met predicatie door een eerw. Pater uit Venray. Bytjjds gered. Dinsdagavond is te Roermond omstreeks 8 uur de 11-jarige jongen van Vucht uit het Roermondsche Veld in de Roer gevallen. Op zijn hulpgeroep sprongen twee zoons van den heer Jambroers te water en wisten den jongen, die reeds be wusteloos was, na veel inspanning te redden. Na een half uur kunst matige ademhaling keerde bij den drenkeling het bewustzijn terug. Limburgsclie Katholiekendag. In de algemeene vergadering van den Limburgschen Katholiekendag, welke Pinkster-Maandag te Weert wordt gehouden, zal als spreker optreden pater J. Colsen, directeur van het Gezellenhuis te Nuth, met het onderwerp Katholieke offerzin. Vermist. Sedert 14 dagen wordt te Kerkrade vermist de 19-jarige J. G. Een smokkelaar gearresteerd. Dezer dagen kregen surveilleerende Duitsche beambten bericht, dat zich op Duitsch gebied onder Kerkrade, nabij de grens een smokkelauto be vond, die weldra zou arriveeren. Nauwelijks hadden de ambtenaren deze mededeeling ontvangen of zij versperden in allerijl den weg met een boerenkar. Eenigen tijd later kwam een auto aangereden. Deze moest stoppen, de chauffeur liet alles in den steek en ging aan den haal, achtervolgd door de met hun revol ver in de lucht schietende beambten. Het gelukte hun den smokkelaar, zekeren P., wonende te Kerkrade, doch van Duitsche nationaliteit, te arresteeren. De Hollandsche auto, waarvan het nummer en andere kenteekenen door Duitsche waren vervangen, werd in beslag genomen, evenals de 400 K.G. koffie en een kwantum thee, die frauduleus waren uitgevoerd. ROERMOND. De rechtbank te Roermond "veroordeelde Woensdag J. A. te Weert, wegens zedenmis drijf tot een jaar gevangenisstraf, met aftrek van het voorarrest. Zangersavona te America. Op Maandag 10 Maart a.s. des avonds om 7 uur zal in de Bonds- zaal te America een zangersavond gehouden worden, waaraan behalve de reeds genoemde koren ook nog zullen medewerken de kerkelijke zangkoren van: Oostrum, Merselo, Smakt en Melderslo, welke vier ook zijn aangesloten bij den Korenbond te Horst. Onder leiding van den Z.E. Pater Dr, Bruning uit Venray zal door de gezaraelijke koren, een ieder afzon derlijk de Vespers van O.H. He melvaart worden besproken. Het doodeljjk auto-ongeluk te Horst. Dinsdag veroordeelde de Recht bank te Roermond den chauffeur E. Th. A, S. uit Horst, die, zooals bekend in den avond van 3 Nov. te Grubbenvorst den wielrijder J. Theelen uit Tegelen aanreed zoodat deze kwam te vallen en een arm brak en daarna tegen een boom te botsen waarbij zijn inzittende vriend Th. Dijkmans uit Horst doodehjk werd gewond, tot een maand hech tenis en ontzegging van de bevoegdheid om een motorrijtuig te besturen voor den tijd van 1 jaar. De'eischvan den Officier van Justitie was drie mnd. Verdediger Mr. P. Tripels. Een afschuwelijke moord. Donderdagmiddag zijn achter Bennekom de verpleegster mej. Boer winkel en haar vriendin op een wandeling door een onbekende aan gerand, waarbij de vriendin van mej. B. werd gedood en mej. B. zelf gewond. Omtrent den moord te Bennekom verneemt de Msb. nader Donderdagmiddag te kwait over vier uur wandelde mej. Boerwinkel, verpleegster te Bennekom. met haar 21-jarige vriendin mej. T. Koperberg, verpleegster te Velp, en wonende te Arnhem, op den Breukeier weg ruim een half uur afstand van Benne kom. Op den hoek van een denne- boschje slond een als heer gekleed persoon, die de meisjes aansprak en haar vervolgens aanrandde met een dolkmes. Mej. B. ontving een snede over beide handen waarop zij de vlucht nam. Zij ontmoette spoedig den jachtopziener Rozeboom wien zij het gebeurde mededeelde, deze bracht haar in de woning van den arbeider Tetjer en waarschuwde dadelijk de politie te Bennekom. De rijksveldwachter Wien en de gemeente-veld wachter Wassink be gaven zich onmiddellijk naar de plaats van het gebeurde, waar zij een bloedspoor ontdekten, dit vol gende vonden zij spoedig het lijk van mej. K. De politie in de gansche omgeving is gewaarschuwd en met haar na sporingen begonnen. Brand. Te Siebengewald is Woensdag het woonhuis van J. door brand vernield. Verzekering dekt de schade. Uit het buitenland. Te Menado is een pokken-epidemie uitgebroken. Bij een schoolbrand te Maritoba zijn een zuster en 8 kinderen omge komen. In Californië hebben nieuwe aard schokken veel schade aangericht. Nabij de Abaco-eilanden is een kustboot vergaan. Er zijn 17 dooden. Noodweer in Zuid-Italië heeft overstroomingen en grondverschui vingen veroorzaakt. 4 personen werden gedood, 4 gewond. Een mijnontploffing in Lancashire heeft 5 dooden en 25 gewonden geëischt. BtJBSmXJXI STA&D TIVRAT van 21 tot 28 Febr. GEBOREN: Petrus J. Th. Janssen, Langstraat Johannes Fr. Merken, Oostrum Wilhelmus H. van Rijswijck, Oirlo Hendrika J, Reijnders, St. Antoniusstr. Hendrikus C. Janssen, Broekweg Gertruda A. Pouwels,St. Servatiusweg Petrus J. M. Hendriks, Veulen Petronella J. H. Reintjes, Veulen Petronella A. Fleurkens, Veulen Johanna Fr. van Dijck, Merselo Mathilda J. H. Reintjes, Veulen. GEHUWD Gerhard v. Amern, 29 jaar, sigaren maker te Venray en A. G. R. Krop pen, 24 jaar, fabrieksarbeidster te Wachtendonk. J. H. Deckers, 33 jaar, landbouwer te Heythuijsen en M. G. Kurstjens, 26 jaar, z.b. te Venray. OVERLEDEN E. Kumbrink, 42 jaar, kloosterzuster, Overloonscheweg P. J. H. Rongen, echtg. van M. E. Duijf, 42 jaar, landbouwer, Oirlo M. A. C. Op 't Veld, 4 weken, Oirlo patiënt St. Servatiusgesticht. Ingekomen en vertrokken personen van 21 tot 28 Februari, INGEKOMEN: R. Kroppen, z.b. Merseloscheweg 2 van Wachtendonk. A. G. Hoedemaeckers, dienstbode Langstr. 2 van Maastricht. J. J. Linders. bakker, Oostrum, 34 van Venlo. A. A.J. Rutten, z.b. Grootemarkt, 14 van Grubbenvorst. E. G. Rongen, dienstbode, Han- senberg B 26 van Eindhoven. P. A. Willemsen, dienstknecht, Oostrum C 75 van Maashees. P. J. Koppen, coiffeur, Hensenius- straat 9 van Melick-Herkenbosch. A. J. Stegerman, electricien, Groo testraat 23 van Heer. H. W.J. Martens, z.b. Schoolstr. 12 van Nijmegen. VERTROKKEN: F. Sluiters, grondwerker, naar Maashees B 3. M. Lenssen, leidekker, naar Eind hoven, Drebbelstr. 53. C. A. Vermeulen, dienstbodenaar Venlo, Lomstraat. J. J. Verrijdt, landbouwer, naar Tilburg, Bredascheweg. H. F. Kroon, timmerman, naar Maashees 205. J. Driesen en gezfn, landbouwer naar Horst-Meterik 79. J. Coonen, monteur naar Rotter dam. H. C. van Exel, verpleegster naar Budel, Kerkstraat 153. UBK1LXJU BIBHSTB.il Parochiekerk Morgen Zondag in alle H. Missen collecte ten bate der kerk, 2 uur groote Congregatie, half 3 Her- halingscatechismus, 3 uur Lof en processie, 4 uur H. Familie. Maandag half 8 leesmis, 8 uur Jaarg. voor Jan Arts, 9 uur gezon gen Huwelijksmis voor Gerard Janssen en Truus Graus. Dinsdag half 8 besteld Jaarg. voor Johannes Peeters en echtge noote, 8 uur Jaarg. 2e klas voor Jacob Bistervels en Anna Lemmens Woensdag, Aschdag, half 7 1ste H. Mis, 8 uur 2e H. Mis, 9 uur Hoogmis, na iedere H. Mis worden kruisjes uitgedeeld. Donderdag 7 uur te Veltum H, Mis, half 8 leesmis, 8 uur Sol Jaarg. voor Wilmina Petr. Esser. Vrijdag 1ste der maand en ver eering van het H. Hart van Jezus, half 7 bestelde Hoogmis, half gestichte leesmis, 8 uur leesmis, kwart na 4 Lof en eerherstel aan het H. Hart. Zaterdag komen de jongens der 6e en 7e klas en de meisjes der 3e klas te biechten, half 8 besteld Jaarg. voor Mathijs Vermeulen en echtgenoote. Woensdag en Vrijdag geboden Vasten en onthouding van vleesch- spijzen. Op de Vrijdagen in de Vasten kwart na 4 Kruisweg, op de Zon dagen om 5 uur Lof en Lijdens meditatie. Paterskerk. Zondag, Maandag en Dinsdag plechtige viering van het 40-uren gebed. Het Allerheiligste zal uit gesteld zijn van 's morgens 5 uur tot 's avonds 7 uur. Zondag 8 uur plechtige Hoogmis. Kwart over 4 plechtige Vespers. 5 uur pl. Lof. Maandag half 8 H. Mis voor Wed. Anna Mina Koopmans Janssen, als lid van de Derde Orde. 9 uur Hoogmis. Kwart over 4 gezongen Vespers, 5 uur Lof. Dinsdag 3e Dindag der novene ter eere van den H. Antonius. 9 uur Hoogmis voor onze weldoeners. Onder de Hoogmis korte toespraak gebeden der novene, 5 uur plechtig Lof, processie en Te Deum tot sluiting van het 40 urengebed. Woensdag, Aschdag, geboden Vasten en onthouding, 7 uur Aschwijding waarna de Hoogmis. Feest van den H. Joannes Josef. Volle aflaat o.g.v. Donderdag feest van de H. Coleta. Volle aflaat o.g.v. Vrijdag feest van de Geheimen van den H. Kruisweg. Volle aflaat o.g.v. Generale Absolutie voor de Derde Orde. 1ste Vrijdag der maand toegewijd aan het H. Hart van Jezus, 7 uur Hoogmis met Litanie. 6 uur Lof en lste Lijdensmeditatie, St. Antonius-Patronaat. Maandelijksche Algemeene H. Communie. Van 1112 en van half 3 tot 4 Spaarbank, contributie en kaartjes, Med. Docts. Specialist in Huidziekten enziekten der urinewegen, zal met aanvang van 1 Maart a.s. iederen Zaterdagoch tend van 9i/i tot 11 uur spreekuur houden in het St. JOSEPHS-GASTHUIS te VEN LO. Hiermede maakt ondergetee- kende het geachte publiek be kend, dat hij vanaf heden de van de Wed. P.J. Janssen heeft overgenomen. Door vakkundige bediening hoopt hij de gunst van het publiek waardig te blijven. Aanbevelend, G. J. A. Janssen. Sleekstraat 10 VENRAY. Onder Rijkstoezicht ge- diplom. schoenhersteller Vasten avond- Dinsdag 2 uur Oogarts Nieuwstraat 13 VENLO Maandag 3 Maart geen spreekuur. bij Papa is in z'n nopjes! Mij rookt nu een Big-Ben En zegtdat is nou de mooiste en lekkerste pijp die ik voor twee gulden ken 1 Big-Ben, de beste en mooiste pijp van f 2.Groolste keuze bij P. SCHAEFFERS-Derksen, Patersstraat 30, Venray. 12 GEVRAAGD voor terstond een flinke vlugge Meubelmakerij P. MAESSEN, Groote Straat 13. 10 GEVRAAGD van 15 tot 18 jaar, voor direct of met Paschen bij G. Coop- mans, Veulen. Biedt zich aan van 16 jaar voor opleiding in een gemengde auto- en rijwiel zaak. Liefst in Venray, Horst of omgeving. Adres Bureau dezer Courant. Gevraagd voor Paschen een bij Jean Camps-Poels, Bakkerij. Veestraat 119, Horst. MEVR. Dr. ENGELMAN, St. Annalaan 3, vraagt een flink net Kinderwagens Vouwwagens Kinderstoelen Ledikantj^s Wiegen Luierman dj es Ruime sorteering en lage prijzen Winters* prijzen lager Winters* goederen degelijker Vastenavond Zondag Maandag en Dinsdag Vastenavond-Maandag Kaarten om mooie prijzen Frits van Dijck, Heide gedurende de Vastenavonddagen voor tamme en rarkonijnen, bij Langstraat. 10 Vastenavond-Dinsdag H. Cremers, Halfweg

Peel en Maas | 1930 | | pagina 2