Huismoeders Eenheids- Reclame ALBERT HEIJN BX&ÏXJ ZADEN. Broedseizoeu I F. DVTCK1BS, Behoor Jaarmarkt ie Vearay zoekt uw voordeel 2-daags kuikens en 8-weeksche hennetjes. Tandarts Kiuytzer Noodzakelijk P. van Opbergen Jz A. Coopmans, Langstraat 44 in Drogisterij „De Vijzel9 ALBERT HEIJN's ÉÉN KWARTJE 4 baste scheuteliügs gehuwd arbeider Maand kalenders Bouw- eu Weiland Broedseizoeu 1930. Broedeieren en Kuikens Kachelkunstmoeders Maandag 17 Februari. Nositra Esser Bouw- en Weiland te Venray. Notaris Esser Huizen, bouw- en weiland en dannenbosch. Notaris Esser Huis, wind- en zuiggas- molen en bouwland. Notaris Esser Vast goed te America. Notaris Esser BOERDERIJ te HORST Notaris Esser Jhr. van Sasse van Ysselt te Boxmeer HOUTVERKOOP. JOS. C. M. NEETESON Landbouwers en Tuinders koopt Uw Zaden bij een vertrouwd adres Prima weiland inzaaien vanaf f 24. tot f 32.per H.A. en koopt Uwe artikelen zooals M- Hoedemaeckers, Apoth -ass Henseniuspl 6 VENRAY, Markt 7 VENLO Te Koop gevraagd Firma vanden Munckhof te koop 1520 H.A. best te pc oop? partij Stekruben en Mangelwor- telen Hdp: Vollemasenberg ONDER IVLEEDING Jac. Fonck s0,rP°°4,e9 te HORST zal op Woensdag 5 Februari 1930, te Sevenum, publiek verkoopen: A. Des nam. 3 uur in café Leysten, ten verzoeke van Mej. Wed. P.J. Nellen: Den ondergrond van een dennen bosch, gelegen In den Brand te Sevenum, groot 55.50 A. B. Des nam. 4 uur in café v. d. Beuken, Kronenberg, ten ver zoeke van den Heer G. Michels- J acobs 30 nrs. boonenstaken, ruiter- <-taken en latten, gelegen -in zijn oosch a. d. Kronenberg. te HORST zal op Vrijdag 7 Februari 1930, des nam. 4 uur in café Gossens te Venray, publiek verkoopen De navolgende aan den heer H. Maassen en kinderen toebehooren- de onroerende goederen als 1. Perceel bouwland in den Brabander, groot 83.80 A., belend Hendr. Derks,Stevens, M.Janssen en Ant. Janssen. 2. Weiland aldaar groot 49.80 A belend Hendr. Derks en den weg. 3. Weiland langs de Beek, gr. 39.30 A., afkomstig van de fam. Gossens, belend Jan v. Osch en den weg. 4. Weiland aldaar groot 24.50 A belend Jan v. Osch, Math. Michels en den weg. Alles dadelijk te aanvaarden. te HORST zal op Vrijdag 7 Februari 1930, des nam. 5 uur in café Janssen- Wijnhoven te Venray, ten verzoeke van de erven van wijlen den Heer W. Wijnhoven, publiek verkoopen 1. Huis en tuin aan de Kruis straat te Venray, bewoond door Linders, groot 3.20 A. 2. Huis en tuin aldaar, bewoond door Ant. Derks, groot 2.65 A. 3. Bouwland op de Kemp, groot 21A. Aanvaardingstoppelbloot 1931 4. Bouwland in Venray,s Veld groot 22.70 A. 5. Weiland aan de Leunsche Molen, groot 18.80 A. 6. Dennenbosch in den Berg, groot 27.10 A., waarvan het hout geschikt voor mijnhout, ook af zonderlijk geveild wordt. Aanvaarding van alle perceelen op 1 Mei 1930. Eventueele huren vanaf dien datum voor koopers. Betaling 1 Mei 1930. Onmiddellijk daarna voor den Heer H. Janssen-Wijnhoven aldaar Zijn zeer gunstig gelegen en drukbeklant café-, wir\kel- en woonhuis met beugelbaan, groote schuur en stalling aan de Lang straat en hoek Paterslaan. Aanvaarding en betaling 1 Mei 1930. te HORST zal op Woensdag 12 Februari 1930, des nam. 4 uur in café Baltussen te Venray—Leunen, ten verzoeke van Mej. de Wed. Koonings en kinderen, publiek verkoopen 1. Solied gebouwd en geriefe lijk ingericht woonhuis, gelegen te Leunen-Venray, met stal, schuur, erf en tuin, groot 25.15 A. 2. Een goed beklante en goed onderhouden wind- en zuiggas- molen en erf aldaar, groot 3.15 A 3. Massa van 1 en 2. 4. Bouwland in het Leunsche Veld, groot 44.45 A., in pacht bij Boom. 5. Bouwland aldaar, groot 27 A. in pacht bij Boom. 6. Bouwland aldaar, groot 57.60 A. in pacht bij Vervuurt. 7. Bouwland,aldaar, groot 43.20 A. in eigen gebruik. te HORST zal op Donderdag 13 Februari 1930 nam, 3 uur in Café G. van Helden te America, ten verzoeke van den heer A. JacobsVerhardt, publiek verkoopen 1 Huis met schuur, Holl, stal, gierkelder, schop en kippenhok, bouw- en weiland gelegen te America op de Sleng, groot 6.43.40 H.A. 2 Het pachtrecht tot 4 Novemb. 1863 van circa 1.75'H.A, en van 1 H.A. gemeentegrond, thans bouw land. Aanvaarding 1 Mei en stop pelbloot 1930. te HORST zal op Maandag 17 Januari 1930, des nam. 4 uur in café L. Tebaerts te Horst Venl. weg, ten verzoeke van den heer Jos. Keijzers-Sanders publiek veskoopen Een solied gebouwd huis met Holl. stal, gierkelder, schuren, kip pen- en varkenshokken, bouw- en weiland, groot ongeveer 16 Heet. alsmede 1 hectare van de gemeente Horst gepachte ontginningsgrond, thans weiland. Wordt geveild in perceelen en in "diverse massa's. Aanvaarding gebouw 1 Mei 1930, het weiland gedeeltelijk dade lijk en gedeeltelijk Januari 1931, het bouwland ged. stoppelbloot 1930 en stoppelbloot 1931. DE NOTARIS zal op Donderdag 13 Februari 1930 om 2 uur, ter herberge van den heer Mart. Janssen te Maas hees, voor de Kinderen J. H. Stevens te Sambeek publiek verkoopen 175 slagen voor den voet ge kapte denen, zijnde balkhouten, opleggers; slieten, palen en top- hout, in het bosch te Maashees, afkomstig van Stoffels te Bergen en daarna in ééne zitting publiek verkoopen Het perceel bouwland (thans in gebruik als voetbal terrein) en ge rooid dennenbosch, waarvan het hout verkocht is, gelegen te Maas hees, heide, samen groot 1.18.90 H.A. Te aanvaarden het bouwland terstond en het gerooid dennen bosch 1 April 1930. Betaling der kooppenningen 1 November 1930. De Gemeente Venray zal publiek bij opbod verdoopen onder de ge wone betalingsvoorwaarden op Vrijdag 7 Februari a.s. des nam. om half. drie precies, circa 200 slagen zwaar dunningshout, be slaande uit ruim 40 slagen boo nenstaken, voorts palen, slieten, latten en zwaar brandhout. Het ligt in de bosschen aan het Roozendaal. Wegens de verspreide ligging zal de verkoop geschieden in de zaal der Wed. Arts te Met selt). Het is dus in het belang der liefhebbers, dat zij het hout vooraf ter plaatse bezichtigen. houdt spreekuur ten huize van den Heer van Aarssen, Paters- straat 26 te VENRAY dagelijks vm. 9-10 uur nm. 2-3 uur. *s Zaterdags alleen 9-11 uur, is betrouwbare en vakkundige voorlichting bij het aanschaffen van een Dit krijgt U uitsluitend bij Markt Telefoon 71 Venray Receptwerk Iedere reparatie binnen *t uur. Niet alléén voor Venray, doch ook voor uren in den omtrek is 't meest betrouw- bare adres voorheen Ass.-Apotheker van Dr. Struben. Groot Straat Telefoon 103 VENRAY NEETESON'S MIDDELEN tegen den hoest, keelpijn, Asthma, hoofdpijn, maagpijn, wormen of maden, win terhanden en wintervoeten, eelt- en likdoornen, bed- wateren, verzwakking, slechte spijsvertering, slechten stoelgang; Rheumatische zenuwen of andere pijnen, OVERTREFFEN ALLE ANDERE. STEEDS VERKRIJGBAAR alle soorten Chemicaliën, binnen- en buitenlandsehe geneesmiddelen, genees krachtige kruiden, verbanclstoffen, zieken- en babyver- plegingsarlikelen, vitaminenrijke levertraan en emulsie glycerine, Kamferspiritus, Purol, zalven, pasta's, medi cinale en luxe zeepen, parfumerieën, Eau de Cologne alleen in béste merken (ook per maat verkrijgbaar), Sanatogen, bloedwijn, Kinawijn, enz. enz. 90 en gij zult U veel teleurstellingen besparen. Het goedkoope zaad is dit jaar zeer twijfelachtig, vooral in mangelzaden, deze geven dikwijls veel schieters. Onze prijzen zijn toch concurreerend b.v. Tuinzaden 10 12 cent per half lood en 20 cl. per lood. Alles uit voorraad leverbaar. Aanbevelend, Ovomaltine, jK-inderzeepen, Levertraan, Levertraan Emulsie, alle Dropartikelen, Poeders, Tabletten. Chemicaliën, Specerijen enz. Het beste ei. voordeeligste adres. Minzaam aanbevelend, Van Zaterdag 1 tot en met 'Zaterdag 8 Februari koopt U in onze winkels voor 3 pond Tarwebloem ol 3 Gebr. Rijst 3 Groene Erwten 3 Dadels 21/2 Gort 21/2 Griesmeel 21/2 Havermout 2i/s"Gele Capucijners 2 Grove Rijst 2 Stijfsel 2 Transparant Zeep 2 Bruine Boonèn 2 Gel. Groene Erwten 2 Grove Splilerwten I1/2 Grauwe Erwten I1/2 versch gebr. Pinda's I1/2 Sultana Rozijnen 1 Elemé Rozijnen 1 Schijfjes Appelen 1 Krenten 1 Macaroni halfpo-nd Studentenhaver half Extra Fyne Melange» half Stukjes Appelen half Kraak Amandelen half Oporto Peren half Perziken half Chocolade Hagel half prima Cacao half Zandringen of half pond Borstulevellen half Sterke Pepermunt half Pralines half Nougatbonbons half Advocaatboonen half Ruinboonen half Flikken half Vanilleboonen half Vruchtenpudding half Toffee's half Buttercreampastilles 3 ons Witte Hagel Corona Bonbons Melangedrop Rookvleescli Likeurbonbons Zwarte Peper Nootmuscaat Gepelde Amandelen 10 pak Vanillesuiker Lucifers Schura Delicatessepudding Aardappelmeel A. H. Lucifers Zeeppoeder Vermicelli Macaroni Patent Tarwebloem 2 pakjes Vijgen 1 pak Javarijst 1 A. H. Huisb. Zeep 3 bus A.H. Tomatenpuree of Cirio Zaansche Koeken Linoleumwas Appelstroop Soepgroenten Cerebos Zout 1 blik Sardines 1 »- Haring in tomatensaus 2 pot Wrijfwas 2 A. H. Mosterd 1 Huishoudstroop 5 doos Poetspomade 3 Kattetongen 2 Schoencrème 4 rol Boterhampapier 3 Closetpapier 2 stukken Karnemelkzeep 2 llessclien Azyn 1 flesch Brandspiritus 8 zakjes A. H. Blauw 7 Plum Cakes 6 A.H. Chocolade Reepen 4 stokjes Vanille 3 Zwitsersche Kaasjes 1 Ontbijtkoek »Z. Molen" R 3 240 bij Frans Cuppen, Vellum voor nu of later goed met paarden kunnende omgaan, woning en tuinland disponibel, loon 30 ct. per uur. Brieven onder no. 150 aan Bureau dezer. 214 voor 1030 nog voorradig aan spotprijs bij zeer geschikt voor boerderij, in de gemeente Venray, onder gunstige voorwaarden, Te bevragen bij NOTARIS ESSER le Horst. 315 bij W. Dinghs, Sleeg-Leunen. Verkrijgbaar Foktoom C.V.V. Asp.lid ANPV Valnestcontrole en bloedonder zoek over alle dieren, twee positief van 330. Wij broeden uitsluitend van hennen met eene productie van 9 tot 14 K.G. eerste legjaar, gemiddeld ge wicht 60 gram per ei. Kempweg 6, Venray 26 VAN: 1 Manufacturenhandel Dit jaar af te geven welke in 1928 de beste waren op de Wereld-Broedtentoon- stelling te Hannover. Deze in gewone modellen met machinale keerinrichting en mtt electrische verwarming. Alles aan concurreerende prijzen. Aanbevelend, 380

Peel en Maas | 1930 | | pagina 4